Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem, de élni sincs időm. Ez a második rövid hétvégém, és alig bírom magam utolérni. Ráadásul tegnap előtt köhögni is elkezdtem minden előjel nélkül, be is lázasodtam rá. Közben megint volt egy hipóm éjjel, úgyhogy visszább vettem egy fél szemmel a metemet.

Meli: Nekem van endóm, de tünetmentes vagyok. Laparnál derült ki, akkor ki is égették a csomókat a hasfalamon volt azt hiszem. Utána negyed évre leállították a hormonrendszerem és azt mondták, hogy akkor jó lenne gyorsan babásodni, ez egy éve volt, de még csak a 3. inszemem lesz, szóval ennyit a gyors babázásról. A súlyosabb esetekben, amikor a petefészek endós komolyabb műtétet szoktak csinálni. Alternatív kezelésként gyógyteák is alkalmazhatók rá: cickafark, barátbors, borsmenta, kakukkfű. Ha komolyabban érdekel a téma itt egy cikkgyűjtemény. Elég durva dolgok vannak bele írva, de nem kell mindent véresen komolyan venni!!!!!!!!!!!!!!!!!
1238343733.2237.doc

Kedves fórumozó társaim: Ahogy elnézem mindenkire rájár a rúd mostanában? Nem megyünk el egy hétre kollektíve nyaralni?
Viccet félretéve: Mindenkinek jobbulást, és minél problémamentesebb napokat kívánok!

hofeherke
 
 


Na végre egyedül. Apa most viszi haza a kölköt.

SUSKA
Küldenék palit, de már elfogyott. Én is imádom, és most reszelt almát is tettem a tésztájába. 4-et betoltam de nem kellett volna ennyire mohónak lennem, mert most meg órák óta fáj a gyomrom.

KATA
Örülök, hogy vége a barnának! Nem lesz semmi baj, meglátod!

BIKFY
Csak azt várták a többiek, hogy elcsípd a laptetűt. :wink:

MARA
Hát ez egy nagyszerű ötlet lenne.
Nyerhetnénk egy sokszemélyes tengerparti nyaralást all inclusive.
Megvárjuk még Ancsi és Denika is lebabázik, aztán gyerkőcöstül mindenestül mehetünk. :D Én Kubába szeretnék menni!

dita75
 
 


Napközben eltűntem, bocsika, mert a barátaink jöttek át, jót beszélgettünk, és most mentek el.

Bikfy!
Nagyon szépen köszönöm a szavaidat, sok erőt tudok belőle meríteni. Tegnap este itt voltak az anyósomék, és az anyósom elkezdte mondogatni, hogy sokat fogytam. Mondtam, hogy nem fogytam semmit( tényleg így van), rosszul látja. Igazából nem látja rosszul, mert tényleg a hasam és a melleim kisebbek lettek, de kilóra ugyanannyi vagyok. Csak hát ők sem tudnak semmit.
Sajnos a kollégák olyanok amilyenek, azzal nem tudunk semmit kezdeni. De ha tényleg kiborítanak, akkor én nagyon kíméletlen tudok lenni. Azt nem biztos, hogy el kellene érniük! :twisted:
Bikfy! Tartsunk össze az egész világgal szemben! :D

Dita!
Köszönöm a dicsértet. Nekem is nagyon tetszik az új vonalzóm. A célomat fogalmaztam meg benne. Azt hiszem kezdem összerakni magam.

Zsuska!
Az a baj, hogy a munka most nem segít. Én a munkám szerelmese voltam, annyira, hogy a házasságomba is került. De most nincs kedvem bemenni, én már agyilag nem ott vagyok. Én már egy saját világban élek, ami csak a következő inszemről, és a jövendő babsziról szól.
Örülök, hogy egyébként veletek minden rendben. Olivér múltkori éjszakai hányása során nagy lelkierőről tettek tanúságot. Büszkék lehettek magatokra!

Linácska!
Örülök, hogy Lilli javult, remélem hamar meg fog gyógyulni. Sok erőt kívánok neked ennek az időszaknak az átvészeléséhez.

Kata!
Jó hallani, hogy már nem barnázol. Ez nagyon jó hír.
Holnap sokat fogok gondolni rád!

rodina74
 
 

 
 

Ditusom, Cukikám! :lol:
Csak azt ne mondd, hogy nem érdemeltem meg a laptetűt. 50 hozzászólásból kb. 30-35 az enyém volt. Naaaaagyon igyekeztem. :lol: :lol: :lol:

Rodinám!
Fogjunk össze, én benne vagyok. Csak pozitívan!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius, Boni!
Hol vagytok?

Viusnak miért kellett korán kelnie ma? Ilyenkor nincs semmilyen vizsgálat. Ugye? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


BIKFY
Már hogy ne érdemelted volna meg pont ezért nem írtak a lányok addig amig tiéd nem lett, látod milyen figyelmesek???

Megyek pancsizni, mert 8kor állatkirály film lesz és azt már ágyból akarom nézni apát átölelve. Egész hétvégén alig láttam.
Már volt ez a film, de akkor is olyan jókat rötyögtünk rajta, szeretem a vígjátékokat.
Az RTL-en lesz a sziámis ikres: túl közeli rokon asszem ez a címe!

Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Rodina,
nagyon köszönöm, szükségem lesz holnap a drukkokra. Nagyon izgulok.

Csajok,
légyszi holnap nagyon szorítsatok! Majd sietek a hírekkel haza.

Jó éjt!

i.kata
 
 


Na,látom mire ideérek eltűnik mindenki! :?
Akkor én is megyek csucsulni.... :wink:

Dita
Őszintén sajnálom anyukádat! Így nagyon c@r lehet neki....

Kata
holnapra Kép

Jó éjt mindenkinek!!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na, én is megyek aludni!

Kismamák vigyázzatok magatokra!
Jó éjt!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza, olyan jó volt otthon, csak az idő volt car.
Egy időre kibabáztam magam. Az egy gyerköccel is sok gond van, na de kettővel. Teljesen lefáradtam, de megérte. Egy kicsit kikapcsolodtam.

Kata

Április 20-án megyünk a Kaáliba. A nődokim azt várja, hogy mit mondanak és annak függvényében akarja csinálni a köv. inszemet.
Holnapra drukk ezerrel és gyere a hírekkel.

Bikfy
Májusban lesz két éve, hogy próbálkozunk sajnos nem sok eredménnyel. :cry:

Mara
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Elolvastam a cikket, egyre jobban gondolom, hogy ez a bajom.
Pé-től én folyamatosan görcsölök, olyan monoton, de mindig fáj.
Amikor megjön arról ne is beszéljünk min, 2-3 saridon és csak feküdnék erőm semmi, pl még most is görcsölök, de már kibirható.
A derekam 1 hete le akar szakadni. A nőgyógyászati vizsgálat mindig fáj. Volt HSG-m, valaki meg sem érzi, én 2 napig görnyedve jártam és egy hétig véreztem, holott nem voltam elzáródva. Nem vagyok egy kényeskedő fajta csajszi.
A cickafark teát szoktam inni pé-ig, onnét pedig a palástfüvet. Szedek még E vitamint, folsavat.

Csajok képzeljétek, valamelyik nap olvasom az újságban, hogy Horvátoszágban egy 13 éves csaj egészséges lányikreknek adott életet. Az apa kiléte ismeretlen.
Én ezeken a hireken annyira fenn tudok akadni.
Hol vannak a szülők ilyenkor?
meli80
 
 


Látom régóta sehol senki.
Megyek én is aludni.

Jó éjszakát mindenkinek.
meli80
 
 


Kicsit megnyugtattak az altatással kapcsolatban. A második inszemnél álltunk a folyosón és a csajszi 45 percig volt bent! Legalábbis én se kijönni, se bemenni nem láttam senkit. És tényleg olyan volt, mintha lélegeztetnék. Na akkor azt mondtam, hogy ezt nem akarom. De ha tényleg csak 10-15 perc és csak egy szuri, akkor már csak az attól való félelmemtől kell megszabadulnom, hogy túlaltatnak.

Aki már kapott puregont: Ezt is keverni kell, vagy ez toll? Mert nekem olyan még nem volt. A tollon is kell naponta cserélgetni a tűt?

rodina: Köszönöm, nagyon aranyos volt tőled, hogy ötödiknek beszavaztál. Tényleg jó ilyenkor írogatni, mikor csak úgy potyognak a gyerköcök. Nemsokára ti is mehettek újra és sikerülni fog.

dita: Ma én is palacsintát sütöttem, jól be is kajáltam belőle.

mara: Nyaralás jó lenne, bár én most eléggé kipihentem magam. Mondjuk a fogfájás eléggé kimerített, de már kialudtam magam azóta.



vicky79
 
 


Sziasztok, bocsi hogy eltűntem, de behavazódtam Zsigi kamikazét játszik..megy mint a golyó!

és kibújt első fogacska hegye!!

Kata drukkolok ma!

Tettem fel képeket a másikba, ne haragudjatok most ennyire futja..ja

Suska átérzem a hányásos kétségbeesést.. én egyedül voltam itthon, amikor ZSigi beszippantotta a pépet,mert olyan mohó... és elkezdett fuldokolni... még jó hogy volt lélek jelenlétem.és egyik kezemben hasra fordítva ráztam másikkal szereltem össze a porszívót orrszíváshoz!
Vendég
 


Sziasztok! Azért jöttem, hogy megnézzem mi újság Katával. Egyelőre még nincs hír, de nagyon szurkolok neki!

Rodina, üdv itt újra. Nagyon nehéz, amin átmentél, nincs is erre szó:( De előre kell nézni és kis türelemmel eljön a következő baba is és akkor megkönnyebbül a lelked.

Nekem mindjárt kezdődik a lombik, nagyon izgulok. Jól szeretném bírni a szurikat, mert dolgozni szeretnék mellette, ráadásul kemény szellemi munkát kell végeznem. Észnél szeretnék lenni.
Úgy volt anno, hogy a Clostytól nagyon álmos és kába voltam, valahogy kikapcsolt az agyam és nem tudtam gondolkozni sem. Ezt nem szeretném most semmiképpen.

Boniko, neked volt ilyen eseted, mint Zsuzskának? Te is nagyon ügyes vagy és jó a lélekjelenléted!!!!

Ja, még F.Ancsinak üzenem, hogy nagyon sajnálom, hogy kórházban volt és szorítok neki, hogy minden rendben legyen most már. (És Ancsi, ne aggódj, rám sem szoktak mindig reagálni.... :wink: )

Bocsi, több időm most nincs, puszi nektek!
Vendég
 


Lina most olvastam Lili kórházban? édesem sok gyógypuszi!

Twist csak pozitívan!

Rodina örülök,hogy itt vagy!

apránként olvasok vissza ..Ancsi kórházban voltál? basszus.. remélem most már minden rendben! majd visszaolvasok mér voltál...
Vendég
 


Jó reggelt!

Kép


Bonikám, örülök, hogy nincs semmi baj. Már nagyon hiányoltunk.

Twist!
Mindjárt tökön rúglak!!! :lol: Mi az, hogy nem reagálunk rád? Én csak akkor nem írok, ha nem tudok okosat reagálni, mert sok mindenhez nem értek, butaságot meg nem akarok írni. De azért nagyon szeretlek ám, pedig dilis vagy. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

BONI
Jó hogy jelentlkeztél mert aggódtunk!
Gratula Zsigi első fogacskájához! :D :D :D

TWIST
Jól fogod bírni ne aggódj. Én megszámoltam kb. 70 szurit toltam magamba a lombik előtt, és úgy kb. az 50.-nél kezdtem már kicsit kiakadni, mert már nem volt hely a hasamon, tiszta tűpárna voltam, de a cél lebegett a szemem előtt behúnytam a szemem és durr.

VICKY
Az a valaki aki 45 percig volt bent honnan tudod hogy punciója volt?

KATA +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Most egy őszinte hangvételű levél következik.
Pár perce átolvastam a másik oldalra és ott olyan negatívokat írtok rólunk. Ez rosszul esik. Vagy nem olvastok rendesen, vagy ti nem reagáltok ránk, de nem értem, mi az, hogy nem hiányoltunk benneteket.

Én reagáltam Ancsira is, de csak szombat óta (visszaolvastam, hogy pontos legyen a szám) 4x hiányoltam Bonit is. :oops: :cry: Az előbb meg Twist is ilyeneket írt....

Sajnálom, lehet, hogy én vagyok érzékenyebb, de ez most kikívánkozott. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bocsi bikfy !!!!!!! nem akartalak megbántani akkor én voltam figyelmetlen!!!!!!!!!

BOCSÁNAT!!!!!
Vendég
 


Jól van Boni, nincs semmi baj, bízom benne, hogy az extra érzékenységem esetleg egy terhesség előszele... :wink:

Ma vagyok a 32. napon, mensi sehol. Nekem nagyon szokott fájni előtte a cicim, most ezt se érzem, egészen pontosan nem érzek semmit.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ámen! :wink:
Vendég
 


Bikfy
Mikor tesztelsz?

timejka
 
 


Sziasztok!!!
Bikfy nem mentem semmi féle vizsgálatra csak a férjem csinálja az új diszkót a tulajokkal és segítettem nekik:)

Képzeljétek néztem a reggelit és Lilu is terhes.
Lenne egy kérdésem.
Én festem a hajam (nagyon világos szőke) lehet van nem lehet festeni.mert ha nem ajánlott akkor inkább nem festem be nem akarok kockáztatni..


Remélem Lili már jobban van

Bikfy remélem ++++++++++++!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Timejka!

Leghamarabb csütörtökön, de addig még megyek dokihoz is, lehet ő hamarabb megnéz.

megmondom őszintén én nem szeretek tesztelgetni, az mindig olyan csalódás.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!

Már tiszta izgalomban voltam miattad. (is)

Lényeg, hogy jól vagy. Én fogom festetni a hajam, szerintem egy csomó károsabb dolog is ér egy kismamát. ( pl. ha elhagyja a férje, mert úgy eltramplisodik.) :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Szorítok!!

timejka
 
 


Köszi, cuki vagy. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


nekem nehéz lesz a terheség biztos pco miatt +20 kilo az inszemek alatt plusz 10 kg.így 30kgval vagyok nehezebb mint mikor férjhez mentem .

a hajfestést meg nem tudom az enyémben van hidrogén...

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


A női vonal most akkor megszünt?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


dita: Nem tudom, de mi tarthat a bmc-ben 10 percnél tovább?



vicky79
 
 


VICKY
Hát nem nagyon akartam leírni de sajnos egy terhességmegszakítás tovább tart mint 10 perc.

VIUS
Rajtam is 30-35 kiló plusz van! :oops:
Tavaly sikerült a hormonmentes időszakban 20 kilótól megszabadulni de aztán ahogy elkezdtem ismét szurizni jöttek megint a kilók vissza.
Most ugyanott vagyok megint ahol voltam. :cry:

A körömlakklemosó és a hajfestés engem is érdekelne, de a mamik eddig még nem válaszoltak. A másik topicban egy lány fodrásza azt mondta lehet, de én egy fodrásznak a véleményére nem adok annyit mint az orvoséra.

dita75
 
 


Bikfy,

remélem az érzékenységed a terhesség előjele. :wink:
És az tény, hogy ez a topic annyira pörög, hogy nehéz követni. Amíg kórházban voltam Danikával annyit írtatok, hogy 2 hétbe telt mire vissza tudtam olvasni :lol:

Vius,

én melíroztattam a hajam terhesség alatt. A szülés óta nem, mert állítólag a festék miatt más íze van a tejnek, de nemsokára egy melírt azért megengedek magamnak. Én is igyekeztem nem slampos kismami lenni és anyukaként is igyekszem adni magamra.

Linácska,

mi újság Lilivel? Remélem mostmár jobban van. Sajnálom, hogy a volt pasid nem tudott jobb szobát szerezni....

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

nekem a Kaális dokim a melírt ajánlotta, mert az nem ér hozzá a fejbőrhöz. De kérdezd meg a dokit amikor mész az uh-ra.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Igazából nekem a rózsaszín festék az hajszínező, azt viszont lehet nem?
Nincs benne ammónia!

Milyen volt az éjszakátok?

Remélem nem voltam túl kemény hangvételű a másikban, és nem sértődtél meg, de úgy ki tudnak borítani néha a fafej pasik az enyémmet is beleértve természetesen.

dita75
 
 


VIUS
Én is láttam Lilut a reggeliben, állítólag most lépett a második trimeszterbe hát ahhoz képes elég nagy hasa van, hiába próbálta leplezni azzal a nagy lebernyeggel.

A citromot kívánja! Fura, nekem eszembe sem jutna. De a torta jól nézett ki.

http://videa.hu/videok/vicces/az-igazi- ... 6OiBELZ7m9

dita75
 
 


Látom mindenki eltűnt akkor megyek takarítani, mert a fiúk megint olyan koszt csináltak a hétvégén hogy dagonyázni lehetne a lakásban a sárban. pápá!

dita75
 
 


Sziasztok!

Timejka

Köszönöm a listát.

Boni

Gratula Zsigi fogacskájához. Láttam a másik topikban képeket imádnivaló.

Az ikreknél minden később történik, mint az egy gyerköcnél?
Gondolok itt most arra, hogy 9 hónaposak még nincs foguk, nem másznak, vagy próbálnak felállni. A tápszeren kivűl nem esznek semmit.
Bocs, hogy ilyen tudatlan vagyok, de úgy érdekelne, mert itt Zsigi is Lackófi is olyan ügyi.

Linácska

Remélem Lili jobban van?

Bikfy

Gyanús az érzékenységed :lol:

Dita
Szerdán mész dokihoz? Mert volt arról is szó, hogy lehet pénteken ,de aztán lehet rosszul emlékszem?
meli80
 
 


Dita

Csak mértékkel a takaritással :!:
meli80
 
 


Meli
Szivesen! Sok sikert! Kicsit húzósak az árak.

timejka
 
 


Erről a melír dologról én is halottam.de ha nem festhetem akkor rakatok bele olyan szinű tincseket amilyen az eredeti hajam ugy nem fog annyira látszodni a lenővés..
Mondjuk Lilura visszatérve...nekem is már nagy hasma van mondjuk nem a baba miatt hanem a stimutól.de ez már nem ment vissza.
És szerintem is nagy hasa van Lilunak.

És elnéztem neki sincs igazán lenővése a haján...(nekem olyan színe van mint az ővé)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Timejka
Tényleg baromi drága. nekem eddig mindent a kórházban csináltak és ott ugye minden ingyenes, csak a gyógyikért fizettem.
Ha félévés papirjaim vannak azokat szerinted elfogadják?
Te kinél voltál dokinál? Nekem a Bogához kell mennem, remélem normális.
meli80
 
 


Szia Meli!!


Bocsi lányok csak közeb fözök.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius
Én még nem vagyok babás, de a fodrászom a melirt ajánlja vagy a hennát.
A súlyfeleslegről sajna nekem is van. Amikor apát megismertem 47 kiló voltam, most meg 56 körül mozgok. :oops:
meli80
 
 


Vius
Mit fözöl? Nekem anyuék és anyosék is csomagoltak. Estére muffint akarok sütni az uramnak. Nem hagy békén vele.
meli80
 
 


nekem kitalálta a férjecském hogy házilag csinált pizzát szeretne enni és amit ő kér az parancs számomra!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


na pill elmegyek elmosogatok.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat!
Egyszemélyes az albérletem (az asszisztens szavaival élve :lol: )
Van egy 12mm-es petezsák és egy 2mm-es Maszatka benne és már láttuk a pulzálást. :lol: S. doki még a férjemet is behívta, hogy ő is nézze meg az új családtagunkat :lol:
Ott volt még mindig egy 2. pötty, de nagyon pici, szóval ő már nem versenyzik.
A barnázásra azt mondta nem gond, mivel teljesen szép, egészséges a babánk, és majd jövőhét csütörtökön kell menni utoljára az intézetbe.

i.kata
 
 


Kata tiszta szívemből gratulálok!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Remélem mire megyek újra addigra nálam is lesz pulzálás és minden rendben lesz..

De sok van még addig.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: