Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Jó éjt mindenkinek Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


KATA
Hallod most Bogyót jól megrázattad, úgy röhögtem a klimaxos szövegeden.
:lol: Nem klimaxos csak idióta egy cseppet. De hát ezt eddig is tudtuk! :? :? :?

VIUS
Jó éjt én is nézem a filmet.

Szép álmokat mindenkinek! Legfőképp a pocakfájós kisfiúknak és a frontokra érzékeny kislányoknak! :wink:

dita75
 
 


Jó éjt Kismamik!

Én is elteszem magam a tv elé, mert beettem meggylevesből s kicsit rosszul lettem tőle. Pedig olyan fincsi volt :roll:

i.kata
 
 

 
 

Na nehogy már csajok, itt hagytok? :twisted:

KépKépKép
bikfy
 
 


Atyám, ezek tényleg itt hagytak! Elájulok! :lol:





Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!

Azért még írok neked, majd max. holnap elolvasod.

Azt akartam még neked írni, hogy nem véletlenül volt a hasonlóság a személyek között. Tudod, hányan vannak akit nevelőszülők fogadnak magukhoz? Még a 4 gyerek nem is olyan nagy szám. Az én szomszédom, pl. egy egyedülálló nő, már volt két gyereke, nevelőszülőként magához fogadott 6!!! gyereket. Ha jól számoltam a 6-ot, mert még ez sem biztos. Szerintem ez nem is normális dolog. Ez akkora munka, hogy iszonyat.
Szerintem minden 4. gyerekünk nevelőszülőknél nő fel. A suliba ilyen kisbuszokkal jönnek a gyerekekért, sokan ebből "élnek meg". Hát nem tudom, hogy ezt meg lehet-e fizetni. Pláne, aki becsületesen látja el a feladatot. A kissrác szülei éppen jó példák. Na de ez az én szomszéd nőm........Hát.... Nem tudom. Mindig csak a gyerekeket sajnálom. Állandóan türelmetlen és ordít velük.

KépKépKép
bikfy
 
 


linacska: Jobbulást Lilinek. Te is vigyázz azért magatokra, nehogy gond legyen.

zsuzska: Gratulálok a gyönyörű babához és a büszke apához. Biztos jó volt a séta. A babakocsikba én mindig belenézek és olyan édesek ezek a kis angyalok.

dita: abban van valami, hogy ha még nagyobb lesz, annál több gond lesz vele. Azért néz titeket hülyének, mert nem követelitek meg tőle a tiszteletet. Persze ez igazából az apján múlik. Sajnos ezzel már elkéstetek szerintem.

bikfy: Ez édes ez az ájulós! :D A gyerekeknek lehet, hogy még így is jobb, mint a nevelőotthonban. Ott nincs annyi ember aki figyelhetne rájuk.

Ne felejtsetek el ma időt állítani!!!!!

Köszi a biztatást a nyaralásra. Nem is múlna rajtam, csak úgy elég nehéz lefroglalni bármit, hogy nem tudja az ember, hogy mikor lesz stimu és beavatkozás.



vicky79
 
 


Na úgy néz ki, alakul a dolog. Igaz 3-4-szer próbálkoztak, mire sikerült a vénaszúrás, de most legalább a kézfejében van, ott talán strapabíróbb.
Ahogy folyik az infúzió úgy van jobban, bennemarad a kajcsi is Liliben, lement a láza, hallottam magyaráz ezerrel. Remélem kedden majd haza is jöhet, előbb nem nagyon.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina, nagyon szuper. Örülök. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok!

Óraátállítás nem felejt!!!


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!!!

Kép



Alszotok még? Tegnap én voltam az utolsó, ma meg az első. Ébresztő!!! Unalmas így a magamban beszélgetés. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok

Csak gyorsan bekukkantok mert, megyünk haza.
Éjjel meglátogatott piri, és nagyon szarul vagyok :evil:
Volt itt valakinek endometrozisa? Nem biztos, hogy jól irtam.
Olvastam erről és nagyon rám illenek ezek a tünetek.
A dokim mielőtt megcsinálta az inszemet ezt is megemlitette, csak azért nem csinálta meg mert fájdalmas.

Timejka
Áttudnád küldeni akkor a kaális árlistát?
nemeth_melinda@freemail.hu cimre.
Előre is köszönöm.

További szép napot mindenkinek!
meli80
 
 


Jó reggelt!

Linácska,
örülök, hogy jobban van Lili. Remélem kibírta az estét a kanül a kézfejében!

Bikfy,
én is fent vagyok, már be is reggeliztünk bundáskenyérből, meg teából

i.kata
 
 


Meli,
frány piri! :evil:
Endo bigyója szerintem Twistnek van, meg talán Marának is, de benne nem vagyok biztos. Ők biztos tudnak segíteni.

i.kata
 
 


Köszi Kata

Remélem tudnak valami nyugtatot irni.
Megint egy kicsit összetörtem.
Na próbálom magam összeszedni, mert apa kiakad.
meli80
 
 


Meli,
ne törj össze! Mikor kell menned vissza a dokihoz? Egyből jön a következő inszem?

i.kata
 
 


Meli!

Nem csináltak neked inszem előtt lapart? Mert az endo csak laparral kimutatható. Ultrahanggal nem. Amúgy mik a tüneteid?

KépKépKép
bikfy
 
 


Meli!

Mióta is próbálkoztok? Lehet, már írtad valahol. :oops: Bocsesz.

KépKépKép
bikfy
 
 


Katus!

Bundáskenyér..... Ne is mondd! 4 hónapja nem ettem egy falat kenyeret sem. Pedig imádnék én is egy ilyen reggelit. Vagy mondjuk egy zsíroskenyeret lila hagymával. Na az a másik favoritom. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok, én ma nem főzök. Eszünk, amit találunk. Api elment kicsit szaladgálni, de nem bánom, mert a sok tanulástól tiszta depi. Én meg úgy döntöttem, hogy ha már nem volt szombatom, a vasárnapom is egy órával rövidebb, akkor egy picit inkább pihenek. Meg mosok, meg takarítok, meg...... de nincs kedvem főzni. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Az oldalon van 23 hozzászólás. Abból 11 az enyém. Nem untok még? :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
nem vagy sok, jól elbeszélgetsz néha magadban :lol:

i.kata
 
 


Hol van Boni? Csak nincs valami baj? :shock:

Ancsi!
Mi van a viszketéseddel? Megszűnt, vagy váltottál gyogyit? Megmondom neked őszintén én minden gyógyszerre (mármint antibiotikumokra) így reagálok. A fejbőröm meg tiszta sebes lesz. Úgyhogy megértem, miről írsz. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszi Bikfy,hogy kérdezed. Sajnos,tart még,de nem erősödött,ezért felesleges lenne egy újat kipróbálni,lehet,hogy még durvább tüneteim lennének.Már csak két szem van hátra..... Borzasztó hülyeség !!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsikám!

Már csak 2 szem van hátra? Ja! Azt hittem végig akarják szedetni veled. :oops: Bocs, de látod, ennyire nem értek a témához. Mindegy, az a lényeg, hogy akkor már tényleg nem sok van hátra.

Hogy bírják a gyerekeid, hogy ennyit kell feküdnöd és pihizned? És egyeltalán mekkorák is a lurkók?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

MELI
Sajnálom a pirit.

Endoja Monicnak volt a lombik előtt vették észre és mondta a dokija, hogy sűrgősen be kell bebásodnia mert a baba megöli az endot, Monic pedig szótfogadott! :wink: :lol:

Amúgy ha komolyabb endoval állunk szemben akkor bizony sajnos le szokták állítani gyógyszeresen a ciklust fél évre vagy többre. Amolyan klimaxos állapotot idéznek elő..... :roll:

BIKFY
De jól elvagy. Én ma is főzök, pöri, noki és kovi ubi. Persze magamnak külön, mert én a lombik óta nem eszem disznóhúst.

Már jól elromlott az idő.

Párom és a gyerek most ment ki apósékhoz. Állítólag nagyon szarul van, és ilyenkor mindig arról beszél hogy már nem él sokáig. Párom persze egyből kiakad, jó biztos tényleg rosszul lehet, de már évek óta ezt csinálja hogy a halálán van. Elég hosszú haláltusa. Sztem egy kicsit felfújja a dolgot. Nem akarok kőszívű lenni, nem is vagyok az sztem, de nem bírom amikor vki elhagyja magát és folyton sajnálkozik. Kicsit hippo az öreg..... :roll:

Bezzeg a mama reggeltől-estig talpon van, kiszolgálja az öreget elől-hátul, neki aztán semmi baja még egy náthát sem kap el. Tök jó kondiban van, sztem dupla annyit tud dolgozni mint én.

Na megyek megcsinálom a nokedlit a pörihez.

Szép vasárnapot!

dita75
 
 


Ezt most találtam egy másik csapatnál. Remélem nem haragszanak meg érte. Ezzel kívánok mára mindenkinek jó pihizést!!! :lol: :lol: :lol:


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


BIKFY
Amikor még a lakásban volt a macsek mindig felmászott reggelente a hátamra és tök jó volt ahogy gyalogolt rajtam. Na jó egy masszőrt azért nem vágott kenterbe de egész ügyesen csinálta. Csak azt nem bírtam amikor a körmeit is belémakasztotta. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dituskám!

Nekünk véletlenül nem egy az apósunk? :shock: Mert a miénk is mindig ezt csinálja. Legutóbb még végrendelkezett is. De olyan ez, mint a bárány, aki sokszor farkast kiáltott. Aztán mikor tényleg jött, már nem hitt neki senki. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Te jó ég, Dita! Most nézem, hogy már mindjárt 6 hetes leszel. Hogy szalad az idő? :shock: :shock: :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita,
a súlyos endot nem műteni szokták? És műtét után kell gyorsan terhesnek lenni, mielőtt visszajönne, nem?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, csak oda voltunk baba látogatóban,és most jöttünk nemrég haza,most meg nekiálltam főzni!

Bikfy
sajnálom a tegnapi napodat! baromi sz@r lehetett!

Vicky
sajnálom,hogy megjött..... :(

Linácska
Lilinek jobbulást,neked pedig sok türelmet kívánok!

Dita
próbáld meg nem felhúzni magad a kis ördögfajzaton!!!!!

Ancsi
sajnálom a gyógyszer allergiádat,nagyon kellemetlen lehet! de a lényeg,hogy nemsokára vége!!! :wink:

Meli
sajnálom,hogy megjött.... :(

Ha valakit kihagytam a sorból akkor BOCSI,de 3 nap terméséből sajna nem sokra emlékszem mire vissza olvasok mindent....

képzeljétek el,amióta szúrom magam,megszűntek a görcseim. Azt mondták,hogy valszeg nem volt jó a vérellátásom odabent, de a Fraxiparine-től hál istennek helyre jött! és remélem,hogy ezzel sikerül is megakadályozni,hogy valami baj legyen.Így mostmár csak hányingerrel küszködök.... :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Katus!

De, bár nem tőlem kérdezted. Műtik, aztán ciklus leállítás is lehet, de mindez attól függ, hogy milyen fokú endo-d van.
A szomszéd csajnak súlyos fokú endo-ja volt, lombikoztak és mindkétszer sikerült is nekik elsőre. Szóval semmi nem lehetetlen. A ma megint megjött csakoknál írogat vizikrisz, aki az egyik nagy kedvencem. A sokadik lombikjánál most megállították a stimut, valami bibi miatt, erre ő spontán terhes lett. Pedig már nagyon régóta próbálkoznak, mégis spontán lett babás endo mellett. Lehetetlen nincs. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy, örülök neked!!! :lol:

Szerintetek érdemes akkor tesztelnem, ha dugdosom közben ezt a hülye Canestent? Vagy várjak még pár napot? Nem érzek semmit. Csak belülről valami nagy nyugalmat. Hátha jót jelent. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

a canesten nem kavar be semmibe, úgyhogy szerintem nyugodtan tesztelhetsz! Ja, és ha nem túl gyakran van gombád,akkor ez akár jó jel is lehet..... :lol: :lol: (spontán terheseknél nagyon gyakori előjele lehet a korai terheségnek a hüvely gomba)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


A babanetesek sosem veszik figyelembe az óraátállítást! :shock:

KATA
Több fórumos isminek injekciókkal és gyogyival állították le a ciklust és utána vagy inszemmel vagy rögtön lombikkal folytatták.
Nem tudom milyen esetekben kerül sor a műtétre.

BIKFY
Úgy látszik ezek az idősek már ilyenek!
Anyám is egy kicsit hippo, de ő már régóta. Sosem felejtem el amikor egyszer órákat vártunk a nőgyogyin egy hülyeség miatt. Még most is nevetek rajta, meg ő is. Sokáig húztam vele szegényemet, hogy milyen dilis tud lenni néha. :lol:

DY
Örölök, hogy a szuritól jobban vagy!

dita75
 
 


Dita

látom nemsoká mész bogyó kukucsba!!!! :D :D
hogy bírod a várakozást?

Kata
ez a kérdés neked is szól! hiszen te meg holnap mész.... :shock:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy, Dita,
köszi, bár nekem kellett a válasz, hanem Melinek :lol:
Én még akkor hallottam ezt a műtétem, amikor IR vizsgálaton voltam és ott egy Ciris-es endos csajjal beszélgettem.

Dy,
mostmár kibírom ezt az 1 napot. Nagyon izgulok és aggódom is, hogy voltak ezek az enyhe barnázások. Nagyon remélem, hogy holnap minden rendben lesz.

i.kata
 
 


Meli
Holnap küldöm jó, mert be kell scennerni és csak a melóba van.

timejka
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy régen nem voltam, de rendszeresen olvaslak benneteket.
Tudjátok, nagyon örülök, hogy négy új kismamánk is van (bár az ötnek jobban örültem volna, gondolva Vickyre), de nagyon nehéz szívvel olvaslak benneteket. Nem irigységből, hanem mert velem most nem történik semmi, és várni, parkoló pályán lenni nagyon rossz érzés. Várom már, hogy számolhassam, hogy mi hány nap múlva lesz, de sajnos ez még sok idő.
Remélem megértitek, hogy miről beszélek, és mit érzek.

Szóval…
Folyamatosan aggódom a köhögésetek, a barnázás miatt. A munkahelyemen is a kolléganőmnek rendszeresen beszámolok, hogy kivel mi van. Már ő is „ismer” benneteket.

Új terhes kismamák, vigyázzatok magatokra, nagyon. Pihenjetek sokat, és kerüljétek a betegségeket. Sokat gondolok rátok!

Linácska!
Hogy van Lilli? Hogy bírod, hogy nem nagyon tudsz bemenni hozzá?
Gyors gyógyulást kívánok Lillinek!

Zsuska! Monic!
Mindkettőtök kukisa nagyon helyes. Jó hogy felrakjátok a képeket, mert erőt adtok nekünk. Nagyon jó látni ezeket a képeket és a boldogságot az arcotokon, és a babáékén is.

Vicky!
Nagyon-nagyon sajnálom. Nem is tudom, hogy hogyan tudnám ezt kifejezni.

Én ezen a héten menetem vissza dolgozni, és lelkileg nagyon elfáradtam benne. Pszichésen nagyon nehéz hét áll mögöttem, mert minden kolléga próbálta kiszedni belőlem, hogy mi történt. Én nem voltam képes erről senkivel sem beszélni, úgyhogy megy a találgatás. Volt olyan kedves kollégám, aki megkérdezte, hogy két hétig hol nyaraltam. A többség azt hiszi, hogy lombikon voltam, csak nem sikerült, és azért vagyok annyira kiborulva.
Na mindegy!
Ja, végül megrendeltem interneten a mini mikroszkópot, holnap a mh-re hozzák ki, kíváncsi leszek rá, hogy milyen lesz.

rodina74
 
 


RODINA
Ez a legrosszabb része magyarázkodni az embereknek!
Én néha (bunkóság vagy sem) volt hogy elküldtem a sunyiba vkit emiatt.
Van hogy elég durva stílusom van azokkal szemben akiket nem bírok.

Én amondó vagyok hogy a tavasz és a nyár elrepül nagyon gyorsan, észre sem veszi az ember és már megint jönnek a hidegek, Addigra pedig újra lesz babád.
Mi mindannyian átestünk hasonló üresjáratokon mint te van aki szinte folyamatosan parkolópályán van/volt, sajnos ezt el kell fogadni. Meglesz a te türelmed gyümölcse is ebben biztos vagyok!

KATA
Holnapra szép szívhangokat kívánok!

DY
Azt hiszem kukucs előtt egy napot anyuéknál leszek, mert már karácsony óta nem is voltam náluk, és rossz is itthon egyedül. Szóval legalább egy nap gyorsan el fog menni.

dita75
 
 


Dita,
köszi! :lol: Látom te is számolod az időt. Párom tegnap szidta az óraátállítást, én meg szinte örülök neki, mert így spórolok egy órát a uh-hoz :lol:

Rodina,
szerintem itt mindenki megérti, hogy min mész keresztül. Nekem a sikerteln lombik után nagyon rossz volt, egy világ omlott össze bennem. Annyira örülök, hogy neked elsőre sikerült inszemmel, ez nagyon jó jel a jövőre nézve :wink:
Nekem az egyetemen tesznek megjegyzéseket az emberek. Elég sok csapatfeladatunk van és nem tudják megérteni 1-2 fiatal csajszi, hogy miért nem tudok rögtön ugrani, ha ők éppen azt találják ki. Ők könnyen vannak, nincs férjük, nem vezetnek háztartást, a lombikról meg nem is beszélek... Csak 1 barátnőm tudja bent, mi a helyzet. Másnak nem is fogom megmondani...

i.kata
 
 


Rodina

Nagyon sok erőt kívánok Neked ezeknek a napoknak az elviseléséhez! De hidd el,hamarosan ismét belevághattok a dolgokba, és nemsoká ismét pocakos leszel!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Dita
miért nem mész anyudékhoz több időre?lehet,hogy jót tenne egy kis kikapcsolódás,és törődés neked is..... :P

Kata
-1 óra!!!! :shock: tetszik a hozzáállásod!!!! :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita!
Én is mondtam, hogy nem akarok róla beszélni. Látom néhány emberen, hogy emiatt meg van sértődve, de rohadtul nem érdekel. Csak amikor látják, hogy nagyon nem vagyok jó hangulatban és többször is egymás után odajön az az ember kérdezősködni, akivel egyébként egy héten nem váltok két szót sem, akkor aztán sunyi vagyok én is. Hát ha nem ért belőle, majd elmondom érthetőbben.

Tudom, hogy más is átesik ezen az üresjáratokon, de mindenkinek ugye a saját fájdalma a legrosszabb, így nekem is. Ilyenek vagyunk, ilyen vagyok. De biztosan tudom, hogy nemsokára lesz kis babszim megint. Tudom, érzem. :D
Köszönöm a vigasztaló szavakat!

Kata!
Te ne foglalkozz mással, neked a babák és a suli a legfontosabb. Majd megértik később, hogy miért nem tudtál ugrani.

:lol: Hát nehéz a (mosó)nők élete! :lol:

rodina74
 
 


Köszönöm az érdeklődést. Ma már kétszer voltam a kórházban, de mind a kétszer aludt a lányom. Már a végén azt fogja hinni, hogy le se sz--rom.
Végre van pisi-kaki, szóval tudtak mintát venni, így kiderülhet, hogy mi ez. Este fél 9-kor kezdték az infúziót, azóta a 4. üveg megy, összesen a 7. Enni már evett mézespuszedlit, meg puffasztott rizsszeletet. A lényeg, hogy benne marad most már, de gondolom a sok infúziótól meg nem iszik. (Kivéve, mikor jött a vizit, akkor rekordsebességgel felült az ágyon, és inni kért jól érthetően az orvosok füle hallatára.... rafkós egy kiscsajom van, erre már rájött, hogy ott erre buknak :lol: ) Éjszaka mozgalmas volt, egyszer biztos, de talán kétszer pisilte úgy össze magát, hogy ágyat kellett húzni, fertőtleníteni. Vittünk be nagyobb pelust, hátha jobban tartja.
Szinte az összes gyerek kis DVD-t néz. Mi is vettünk egy újat, mert kábelt nem sikerült szerezni, elemmel meg már nem bírtuk, nem érte meg egyszerűen. Így majd lesz Levinek is.
Mindjárt megyünk megint. Csak most meg hosszabbítót kell szerezni, mert két konnektor van a 3 ágyas szobában :shock: Bocs, a két ágyas-két konnektoros szobában van 3 ágy...
Akinél alszunk, a barátnőm tesója (és volt pasim) a kórház műszaki főigazgatója, de nem tudott jobb szobát szerezni. Mondjuk szerintem sokat nem is foglalkozott vele, első telefon nem sikerült, azt ennyi. Ha igazán akarta volna, gondolom lehetett volna.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


RODINA
De cuki kis vonalzót csináltál! :D
Már nincs is olyan sok hátra!

Persze hogy mindenkinek a maga baja a legrosszabb nem is azért írtam, csak hogy tudd mi megértünk téged, mert mindannyian jártunk már hasonló cipőben, és hát tapasztalatból beszélünk, nehéz kibekkelni a holtjáratokat, azonban mindannyiunk kibírta nagy nehezen, és a sokunknál meg is lett végül az eredménye. :wink: Jó hogy érzed hamarosan megint babás leszel, mert tényleg így lesz!

DY
Hát most anyuéknak is megvan a maguk baja. Év elején meghalt anyu férjének a testvére aki az anyukájukkal élt. Már egy testvére sem él, csak anyukája maradt neki de nagyon öreg már nem igazán tudja ellátni magát. Viszont nagyon idegesítő, és hát anyám nem sok jót köszönhet neki így csak egy hétig volt náluk, most meg rohangálnak napi 3x kaját vinni neki, meg hogy bevegye a gyógyszerét. Persze idősek otthonáról hallani sem akar ott lenne anyám nyakán, de anyunak már ehhez nincsenek idegei.
Anyu azt hitte milyen kafa lesz végre nem kell dolgoznia, hát sorra jönnek a különböző feladatok. A férjének a lánya is több mint valószínű visszaköltözik hozzájuk ugyanis 9 év után otthagyta a pasija.
Csórikám hogy örült hogy végre mindenki kirepült és nem lesz már semmi gondjuk, aztán tessék minden kezdődik előlről.

Megyek kisütöm a népnek palacsintát.

dita75
 
 


Kata, cuki vagy ezzel az óraátállitással, hogy közelebb hoz az uh-hoz egy órával :lol: Barnázgatás van még?? Aggódom!!


Rodina, nagyon sok erőt kivánok neked, próbálj meg most a munkába menekülni vagy a barátaidba én is azt tettem annak idején.

Ditus, küldj már palacsintát légyszi, imádom :lol: :lol: :lol:

Bikfy, remélem hogy már lelkileg jobban vagy, múltkor olvastam ezt a PCO parát, hát nem is tudom, lehet hogy tényleg nálad a stressz csinálja a gondot. Régen volt egy munkahelyem ahol melóztam nagyon szar volt és nem is lettem terhes. Aztán eljöttem és azonnal terhes lettem, jó a történet vége másképp végzödött de bizti befolyásolja ha rossz közegben melózól.


Linácska, örülök hogy Lili jobban van. Nagyon sajnálom, szörnyű lehet bent tudni a kislányod, nagyon veled érzek és kivánom hogy minél hamarabb rendbe jöjjön.

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
nincs már barnázgatás. Gondolhatod, én mennyire agódom. :roll: Mondogattam magamnak, hogy egészséges mindkét babám, és el is hiszem. Persze néha elkezdek kételkedni, aztán helyreteszem magam. :lol:

i.kata
 
 


Hellóka Csajok!

Ti akkor írtok, amikor én eltűnök? Hát akkor inkább jövök most én is, látom jobban ráértek.

Először is Rodina!
Neked írnék. Képzeld el, még csodálkoztam is rajtad, hogy te milyen erős csaj vagy. Megtörtént a baj, és mégis jöttél, meg írogattál. Én meg elszégyelltem magam. De most örülök annak, amiket írtál. Na nem annak, hogy fáj neked a dolog, de annak, hogy végre tudsz gyászolni. Mert szerintem ez nagyon fontos. Meglásd, lesz nekünk is hamarosan babánk. Csak nyugi. És ne felejtsd, az én szememben továbbra is hős vagy és én megemelem előtted a kalapom.

És maximálisan megértelek. Rajtam is látják, hogy lefogytam, meg ilyenek és van például egy pasi kollégám, aki mindig jön a nyakamra. Azt kérdezgeti folyton, hogy mi a baj, hiába mondom, hogy semmi, nem akarok róla beszélni, nem hagy békén. Legutóbb pedig olyan kedves volt, azt mondta, mi van veled, te régen egy bomba nő voltál, most csúnya vékony vagy és olyan lettél, mint egy savanyú uborka. Aztán még gúnyolódott is rajtam, azt hiszi én az alakomra figyelek ennyire, azért fogytam ilyen sokat.
A héten még kibírtam, nem ugattam le, de nincs tovább. Már kitaláltam egy nagyon király szöveget és úgy beégetem, hogy olyat még nem látott a világ.

Szóval a túlbuzgó kollégák rohamát el kell viselni, ha meg nagyon majomkodnak, ordítsd le őket. De hidd el, én aztán maximálisan megértelek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!
Milyen jó lenne, ha a gomba előjel lenne!!! Na és most még laptetű is párosul hozzá. Tiszta boldog vagyok. :lol:

Suska!
Én most már 100%-ig biztos vagyok, hogy nálam ez nem valós PCO, hanem a stressz okozza a bajt. Talán holnap eljutok a dokihoz, akkor megemlítem neki a cikket. Egy darabig megpróbálom magam kordában tartani, de ha nem megy, akkor munkahelyet fogok váltani. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a doki mit szól az új tézisemhez. Remélem, nem lesz mérges.

Dita, Kata!
Remélem, pihiztek eleget. Pörkölt főzés, palacsinta sütés, pályázat írás,... Fenékbe lesztek billentve. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: