Új privát üzeneted érkezett!

Csajok, nem is mondtam hogy rengeteg tejem van, hétfőn jön hozzám a védőnő hogy megbeszéljük hogy kinek fogom eladni, és milyen vizsgálatra kell elmennem. Tele van már a fagyasztóm. A rántott leves megetette hatását. A beteg mellemből is jön már a tej, hála Istennek. De azt nem gondoltam volna hogy ennyi lesz. Nem győzöm fejni, még jó hogy gépi fejőm van itthon :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Csajok,
én megint barnázok egy kicsit :cry:
Van olyan kismamink, aki teherbeesés előtt szedett bromót? Mst azt olvastam, hogy az abbahagyása csökkentheti a progit...

i.kata
 
 


kata, én szedtem. csak kidobtam a kukába a beágyazódás után. nekem nem volt barnázás, hála istennek, de a dokim azt mondta, hogy szóljak ha van barnázás mert lehet, ad rá gyogyót....

Kép
pgsuska
 
 

 
 

Jó reggelt!

Zsuzska,
köszi! Nekem most kellett fokozatosan abbahagynom. Keresgéltem a neten és ott találtam ezt a progicsökkenést.
Viszont azt is olvastam, hogy az utró is irritálhat, bár ilyet nem érzek.
Most azzal nyugtatom magam, ha baj lenne, akkor több pecsételés lenne. :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Monic: Nagyon édes Danika! Nem csoda, ha az anyukák szerelmetesek lesznek a kisfiukba! Aranyos lehet, ahogy elégedetten mosolyog kajcsi után. :) Nem értem, miért nem fényképezőgéppel a kezedben szopiztatsz! 8)
Ma éjszaka kicsit rámtört a pánik.. ki akartam menni pisilni, de nem bírtam felkelni az ágyból, úgy fájt a baloldali medencecsontom, úgyhogy gyakoroltam kicsit a légzőgyakorlatokat.. meg belegondoltam, hogy még nincs összekészítve a cuccom, még néhány apróságot venni is kell, és még nem mostam/vasaltam ki Niki cuccait. :roll: Eddig meg voltam győződve, hogy a 38. hétnél korábban nem lesz szülés, de most kicsit elbizonytalanodtam. Szóval ma megyünk megvesszük a hiányzó holmikat, aztán holnap mosok, pakolok, úgy érzem ez kell, hogy nyugodtan tudjak aludni.

Vicky: :cry: Ciszta :evil: Sírd ki magad, aztán fel a fejjel, és irány tovább! Nyaralni mindenképpen menjetek el, kell a kikapcsolódás, pihenés. Mi 2007-ben pont a kezelések miatt nem mentünk el nyaralni.. jöttek az inszemek, a 6. után jöhetett volna végre a lombik, de akkor azt mondtuk, hogy előtte elmegyünk nyaralni, és a pihenés után be is költözött Niki.

Zsuzska: Teljesen lemerevedtem, ahogy olvastam a múlt éjszakátok történetét.. Hogy Veletek mindig történik valami szörnyűség.. Nagyon ügyesek vagytok, hogy nem estetek pánikba, és kezelni tudtátok a helyzetet!
Aranyos lehet, ahogy angyalkázik Olivér, hamarosan már biztos Rátok is vissza fog mosolyogni. :)

Dita, Kata: Nincs most valami baci vagy vírus a levegőben? Apa már napok óta szenved valami náthás nyavalyától, tegnap óta már én is érzem, hogy van valami baci a torkomban..

Némóka: Szépen gyarapszik Réka! :) Örülök, hogy minden rendben volt a szemészeten!

Kata: Barnázás :twisted: A bromóhoz nem értek, de ha tényleg úgy van ahogy írtad, akkor hétfőn, ha mész a dokihoz, említsd meg neki, mert ha valóban csökkent a progiszint, akkor az nagyon nem jó. Lehet, hogy néznek majd egy progiszintet, és ha kell utro helyett kapsz majd progiszurit. Addig is nagyon fontos, hogy ne aggódj, és pihenj sokat. Ha nagyon aggódsz, és el lehet érni a dokidat hétvégén, akkor hívd fel, biztos meg fog nyugtatni, hogy nincs semmi baj!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


denika: Azt hiszem, hogy elmegyünk nyaralni. Ha a puregonos inszem még indulhat április végén, akkor azt még megcsináljuk, a lombikot nem tudom. Annyi pénzünk nincs. Majd kiderül még addig. Csak pakolj össze, hogy nyugodtabban tudj aludni.



vicky79
 
 


Denika,
köszi, én is remélem, hogy néznek progi szintet. Inkább bököm magam, csak legyen mindkét baba egészséges.

Vicky,
mi Párizsban voltunk közvetlenül a lombik előtt. :lol: Tényleg szükséges lombik/inszem előtt ez a kis kikapcsolódás, jót tesz kiszakadni a hétköznapokból :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok,

Zsuzska,

elhűlve olvastam ami veletek történt. :cry: Danika csak egyszer hányt úgy, hogy az orrán is jött, de nem volt igazán vészes, egyikünk sem ijedt meg, csak néztünk, hogy most mi van.
Nekem csak annyi tejem van ami épp elég. Sőt néha a fagyasztottból is kell pótlást adnom a babának, tápszert nagyon ritkán kell használni.
Danikánál már csökken a hasfájás, és úgy veszem észre, hogy a kaki is kezd beállni, naponta egyszer van nagyon sok, a többi pelusozásnál pedig alig valami. Szerintem kezd helyrejönni az emésztése. Ha Olivérnek is elkezdődik a ritkábban sok kaki akkor meglátod, hogy a hasfájás is múlóban.

Kata,

sajnálom a barnát, szerintem is mihamarabb beszélj a dokiddal.
Mosásnál kijött a bodyból a kaki :wink:

Denika,

annak idején engem is megnyugtatott, hogy mindent összekészítettem. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Most lettem kész az ebéddel, aztán indulok dolgozni.

Amúgy jól vagyok, bár azt hiszem összeszedtem egy kis gombát. :oops: Mensim még sehol, remélem a Titok működik és a két petikém valamelyike befutó lesz. :lol: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2009.03.28 20:21-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

mikor kellene nem megjönnie a mensinek? Drukkolok, hogy működjön a titok nálad is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok!

KATA
NEkem is fáj a fejem, főleg ha köhögök majd ki szakad az agyam (helye). Mondjuk ez akkor jött elő amikor reggel közölte a párom hogy ebédre jön a gyerek, minekután ma suli van és úgy beszéltük meg hogy ha már munkanap van ezen a hétvégén kettesben leszünk.
Egész héten itthon kukulok egyedül végre beszélgethettünk volna, hát ez is ugrott.

Én épp hogy kiviszem a kukáig a szemetet már meg is fáztam. Talán túl sokat voltam itthon bezárva. Vagy hozzászokott a méhpempőhöz a szervezetem ami ugye erősíti az immunt és mivel most nem szedem könnyebben elkapok mindent.

NEMONE
Nagyon szépen gyarapszik Rékababa.
Örülök, hogy minden rendben veletek. Ugye ő nem annyira pocakfájós mint a fiúk, nyugtass meg hogy Miss Bogyóval nem kell majd annyit vesződnöm. Tesóim gyerekeinél is úgy volt, hogy a két fiú állandóan bömbölt a pocak miatt, a lányoknak főleg a Viviennek egy hangjuk nem volt.
Most már annál nagyobb..... :lol: :lol: :lol: :lol:

VIUS
Remélem csak megkarcoltad magad. Vigyázz nagyon, vágd le a körmeidet.

SUSKA
Nagyon jó üzletasszony vagy ez már rég kiderült számomra. Még a jég hátán is megélsz, most pl. tejcsárdát nyitsz. Hát ez kafa! 8)

DENIKA
Sztem is jobb lesz mielőbb összekészíteni a holmikat, az ördög nem alszik, lásd Nemone és Monic. Azért remélem még marad két hetet Niki a pocakon belül.

BIKFY
Gomba :twisted: Hát azt kezeljétek még csírájában.
Remélem segített neked is a Titok, de izgi! ++++++++++++

dita75
 
 


Sziasztok! Olvasgatlak Titeket és gratulálok az új és a leendő kismamáknak,de mostanában én is úgy voltam,mint Denika a múltkor,hogy nem volt nagy kedvem jönni. Egyébként sem nagyon hiányoztam,mert láttam,hogy Dita írta ,hogy kórházban vagyok,de nem ijedtetek meg nagyon :P :P :P
Egyébként is úgy pörögtök,hogy nem is nagyon tudok beszállni a "csevejbe".
Szóval,nincs túl jó kedvem,sajnos nem volt egy egyszerű görcsölgetés,kinyílt a külső méhszáj,fel is puhult,azóta fekvés,fekvés.... Mindez két gyerek mellett nem túl vidám.
De sajnos ezután sem múltak a keményedések és nagyon megijesztettek a kórházban,mert ilyenkor harmadik gyereknél egy pár óra alatt lemehet a szülés. Mi még nagyon picik vagyunk ehhez,tehát ez elég nagy nyomás rajtunk.
Most kaptam egy erős gyógyszert erre,de csak végszükségben vehetem be. Leállítja a méhtevékenységet,de azért egy elindult szülést már ez sem tudna.Majd 7.-én megyek kontrollra-remélem addig nem kell berohannunk valami miatt-,akkor nézi meg a dokim,hogy mennyit változott a méhszáj. Utána jó lenne már kimozdulnom,mert semmink sincs még,a kórházi cuccaim sem. Ez is nyugtalanít nagyon.
Most azt is kitalálták,hogy a keményedéseket okozhatja egy kis gyulladás is,ezért kaptam Zinnatot,de ettől meg elkezdtem viszketni. Nincs erős allergia,de mégis kellemetlen,abbahagyni meg nem szabad.Azóta nem keményedgetek,de féltem Lócit,hogy remélem nem szenved az én hülye allergizálásomtól.Szegény Kisfiam,ilyen problémás paramamit sikerült választania,aki ennyi bajt okoz. :(
Már gondoltam,hogy írok Vikinek is,de úgy emlékszem,hogy csak a 34.héttől volt nyitva a méhszájad,ugye?!
Linának is gratula Levihez,én már úgy várom,hogy fiam legyen!!!!!
Új mamik,pihi! Különösen Kata,én a helyedben ennyi várakozás után nem ugrálnék,a suli nem ér ennyit,különösen,ha barnázgatsz.
A babaképeket imádom,mindenki olyan szép!!!!! A" nagyfiúkat" is beleértve,ahogy pakolgatnak,dolgoznak!
Denika,irigykedve néztem a gyönyörű babaszobát,de jó már neked!
Na,kicsit hosszú voltam :oops: ,mindenkinek minden jót!!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


ANCSIKÁM
Hát nem akarlak még én is stresszelni ezzel de veletek is tényleg elég sűrűn történnek gebaszok, de végülis ti is átmentetek mindig a bajokon, és most is így lesz, ne félj. Remélem hogy minden rendben lesz Lócival és neked is sikerül kibekkelned ezt az időszakot ahogy Vikinek is. Igaz én is úgy emlékszem, hogy kicsit később volt ez Vikinél. Remélem férjed és a lányok segítségedre vannak. Vigyázz nagyon magadra és Lócira, ha feküdni kell hát fogadj szót.

dita75
 
 


Ancsi,

sajnálom, hogy kórházban voltál. :cry:
Ha sokat pihensz akkor biztos nem nyílik tovább a méhszáj. Bár két gyerek mellett nem tudom elképzelni, hogy lehet megoldani. Én még egy pici mellett is csak nagyon ritkán tudok pihenni, és ez szerintem független a gyerek életkorától, velük mindig foglalkozni kell.
Sajnálom az allergiát is, tényleg kalandosan alakul a terhességed.
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen és sikerüljön mindent beszerezni Lócinak és neked is.

Dita,

hát ez a lépés nem volt kedves a párodtól... Remélem nem főztél semmit, egyenek amit találnak és akkor hátha leszoknak erről... Neked elsősorba magadra és Bogyóra kell vigyáznod, sokat kell peihenned és nem körülöttük ugrálni. Az első 12 hét kritikus minden terhességben, pláne egy lombiknál. Nem tudom, hogy ezt miért nem értik meg.
Amúgy mit szól a gyerek a kistesóhoz?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni mami

?????????????????????????????????????????????????????????
Nagyon régen jelentkeztél :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Pont ezért jöttem, hogy Bonit hiányoljam.
Már napok óta nem volt, remélem semmi baj nincs velük.

Krumplilevest csináltam, mert leginkább a leveseket kívánom. Apa is evett volna de én tejfölt tettem bele és azt mondja hogy úgy nem szereti. Evvan! Maradt neki tegnapról két szelet rántott husi így ő azt evett.

Amúgy meg kint dolgozik már reggel óta, és délután meg jön a barátunk segíteni a lábazatot megcsinálni mert még egyelőre csak a ház elején van kész, most a terasz részénél csinálják meg. Ilyenkor pláne nem szeretem ha itt lábatlankodik a két gyerek, mert mindig csinálnak valami olyat ami nem kéne az apját is idegesíti mert nem tud haladni a munkával.

Nem is érdekel. Szokásomhoz híven bevonulok megint egyedül a szobámba, magamra csukom az ajtót. Lassan úgy élek már mint egy remete.
Úgy érzem Bogyóval is magunkra leszünk hagyva, de nem is bánom igazán, mert a fiúktól úgyis csak a rossz ragadna rá. Legjobban azt sajnálom, hogy anyuéktól ilyen cseszett messze lakunk, irigylem azokat akik csak úgy át tudnak szaladni a szüleikhez! :roll:

dita75
 
 


Nem nagyon vagyok tegnap óta. Lili bent fekszik a Szent Lászlóban apával, tegnap már csak az intenzíven sikerült neki vénát szúrni, úgy kiszáradt. Pedig fél 6-kor ott voltunk a Heim Pálban, egy kúppal hazaküldték. Aztán 8-kor visszavittük, hogy nem ok, ott próbálták megszúrni, háromszor próbálkoztak, semmi. Azt hiszem 8 szúrás lett a vége, és csak ma reggelig bírta. Ki kellett szedni. Remélem már nem kell új, mert nincs hova. Apa bent van vele, én nem mehettem a fertőzőre. Két ágyasban harmadiknak...

Ráadásul a kis DVD kábelét apa valahova elhányta, nem találjuk, kapni meg nem kapok olyat, ami jó lenne, egész délelőtt ezért rohangáltam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jesszus Linácska
Jobbulást Lilinek!

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita,
Rékának egész jól bevált a gripe water, de ő meg a frontokra érzékeny. Ma déltől elkezdett nyűgösködni, és ilyenkor csak a kezemben nyugszik meg, ami elég fárasztó egy idő után. :?

Ancsi,
Nagyon sajnálom, hogy kórházban voltál, és feküdnöd kell. Remélem, minél tovább bent marad Lóci!

Linácska,
jobbulást Lilinek!+++++++++++++++++++

Bikfy,
Sajnálom a gombát!

Zsuzska,
Jaj, de irigyellek, hogy ennyi tejed van! Nekem sajnos még mindig csak 30-35 ml jön le 1-1 alkalommal.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ciasztok, ma voltunk kint először sétálni Apával és Olivérrel. Nagyon érdekes feeling volt ahogy végigtoltuk a városon, férjem jött mellettem büszkén "dagadó mellel" ez a Ditától loptam, és olyan büszke volt. Találkozott egy régi ismerősével amig bent voltam a Sparban kérdezte tőle a srác, hogy a Kisfiad, mert nem hitte el, olyan gyorsan történt minden (neki :cry: ) férjem mondta hogy igen olyan boldogság hogy van egy kisfiam és sirva fakadt. Kimentem láttam, hogy elvan érzékenyülve, hát ő már csak ilyen :cry: zenélből van a szive :wink: na poént félretéve, jó volt levegőzni, másfél órát sétáltunk, fagyiztunk egyet, szép idő volt csak szeles.

Nemone, Olivér is ma nyügi bizti érzi a frontot.


Moncsi, nálunk is kevesebb a kaki, az esti kiabálás a régi sajna. bár talán tegnap enyhült.


Linácska, sajnálom Lilit nagyon, Te szegény, nem irigyellek. :cry: :cry:


Boni mami, tényleg merre vagy????????????????,,,


Ditus, haláli vagy, tejcsárda?? most meg a mellemmel birkozom. Nem tudunk hosszú távra elmenni sehova mert jönni kell haza mellszivózni mert annyira fáj a mellem hogy majd betojok, és telis tele tejjel. Ilyenkor mindig parázok, jaj nehogy begyuladjon. :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Hívott anyu, vissza kell kötni Lilit az infúzióra, de hogy már hova fognak neki vénát szúrni, mert mindent szétszúrtak már rajta. Komolyan nem is érdekelne, ha tudnám, hogy egyből sikerül, és kibír 2-3 napot, de a tegnapi is egy éjszakát bírt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Most csak életjelet adok, mert élni sincs időm az Internet fiesta miatt. Így olvasgatni sem volt időm, de a rendezvények miatt még netezni sem, csak ugye a fiesta programját.
Keddig még ezzel leszek elfoglalva, viszont csütörtökön meg vizsgázom Ellenőrzésből, persze csak, ha sikerült a Szervezés vizsgám. Hogy erre mikor fogok tanulni? Valszeg szerdán.
Úgyhogy szerintem legközelebbb csütörötkön vagy pénteken leszek.


Pusz mindenkinek!

Ui: a kirándulás király volt, de még mindig meg vagyok fázva.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok

Két napja csak olvasó üzemmódban vagyok, annyira fáradt és álmos vagyok.
Próbáltam visszaolvasni, jó sokat irtatok.

Dy
Gratula a 7mm-es pöttyödhöz, sajnálom, hogy szuriznod kell magad.

Vius
Neked úgyszintén gratula a 8mm-hez. A körmökkel meg tessék vigyázni.

Kata
Remélem már nem barnázol. Próbálj meg sokat pihizni és nem stresszelni gondolj a két kis pöttyödre.

Linácska
Lilinek jobbulást. Szép formás a Levi pocak.
Ahol dolgozom láttam az ikertesodat. A csaj úgyanúgy nézett ki mint te, csak pocak nélkül. :shock:

Timejka
Sajnálom, hogy Bencének nem sikerült a tesi tagozat.
Elvileg küldtem privit, nem tudom megkaptad?

Monic
Gyönyörű kisfiad van. Mindegyik képen ennivaló.
Aranyos a feliratos bodyja.

Viki
Nagyon sajnálom :cry: Ha tudtok akkor menjetek el egy kicsit kikapcsolodni és pihenni.

Zsuzska
Hát ami veletek történt nem semmi, én biztos frászt kaptam volna.
A mai volt az első közös sétátok?

Bikfy
Pirinek mikor van itt az ideje? Nekem kedden NEM kellene megjönnie, de már érzem. Ez a hónapunk is elúszott.
Gomba :twisted: UTÁLOM! Általában 2-3 havonta összeszedem én is.

Dita
Ma én is egyedül voltam a gyerköccel, mivel ma apa dolgozott.
Reggel 7 óta nem volt megállás. Ezt kérek azt kérek,játszunk most tanuljunk, de mellette csináljam a dolgomat is. Kész vagyok, de már hazajött apa és leülhettem pihenni.
Te pedig vigyázz magadra és a kis Bogyóra is. Ne stresszeld magad és ne ugrálj nekik.

Remélem nem hagytam ki senkit. Emlékezetből ennyi futotta.
meli80
 
 


Jajj Linácska, úgy sajnálom Lilit. Nem is emlékszem, hogy írtad, beteg. Vagy hirtelen lett rosszul? :shock: Minden esetre jobbulást neki!!!

Vicky!
Tessék nagyon sokat pihizni, én esküszöm, talán azért van ennyi probléma a teherbe eséssel, mert ilyen hülye stresszes világban élünk. Pihenjetek, nyaraljatok. Csak előrébb lesztek vele, hátrébb biztos nem. :wink:

Meli!
Ne hajtsd magad agyon, pihizz sokat! Remélem a következő hónap a tiéd lesz.

Dita, Kata!!!
Hogy vagytok? Éreztek valami különlegeset? Hányinger, álomkór? Kata, ne riogass ezzel a barnázással!!!Már alig várom, hogy túllegyetek a 12. héten. Ez persze Viusra is vonatkozik. Na meg Dy-re.

Rodina, Dy!
Olyan keveset jöttök, ejnye!!!

Moncsi, Suska, Boni!
Minden újonnan megnyitott oldalra kérünk babafotót!!! A kis tündérekből soha sem elég!!!

:wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Némóka!

Gratulálok Réka súlyához, csodaszépen gyarapszik. Tegyél kérlek képet! Kérlek, kérlek!!!!!!!!! Naaaaaaaaaaaa! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


MELI
Gyanús vagy ezzel az álmossággal, lehet hogy kedden nem fog piri jönni? :wink:

Hát majd ez vár ránk a saját gyerekek mellett is, de azért nekik már sokkal szívesebben fogjuk tenni. Tanuljunk??????????????? Beteg a párod fia???
Na a Ricsitől mi ilyet még nem hallottunk és az a gyanúm, hogy nem is fogunk soha. Egyáltalán nem tanul, sem a suliban sem otthon, sem itt.

BUMI
Örülök, hogy jól érezted magad. Úgy látszik mindenkinek ilyen makacs náthás tünetei vannak. Lassan már kikeveredhetne mindenki belőle.

LINACSKA
Szegény kicsi lány! Kitartás neki és nektek is!

SUSKA
Itt is jó idő volt, de azt hittem csak nálunk fúj megint ez a böszme szél, tudod itt mindig van, már nagyon únjuk a párommal. Semmit nem lehet csinálni mert mindent visz ez a rohadék.

hát azért ezt soha nem gondoltam volna hogy a párod idegenek jelenlétében könnyekre fog fakadni. :shock:

NEMONE
Időváltozásra? Hát végülis ez a legtöbb felnőttet is megviseli. Nekem is egész nap fájt a fejem, pedig nem annyira jellemző. Holnap megint jön az eső, meg szél. Már úgy hiányzott.

Ti is voltatok már Rékával sétálni?

Basszus nekem egyre jobban fáj a cicim, meddig fog ez még tartani?
Már szinte mozdulni nem tudok tőlük.

Már napok óta akarom kérdezni mindig elfelejtem:
ammóniamentes hajszínezőt lehet használni, és acetonmentes körömlakklemosót?

MONIC
Ma én is gumikesztyűben vágtam a húst apa azt mondta nem vagyok normális.
AMúgy majdnem levágtam az ujjamat a késsel, mert kicist nagy volt a kesztyű és nem tudtam hogy hol is vannak benne az ujjaim.
Azt hiszem veszek ilyen hajfestős átlátszó kesztyűket az nem is annyira vastag és kényelmesebb lesz benne a munka.

dita75
 
 


Zsuzska,

mi is ma voltunk először közösen sétálni :lol: Nálunk apa tolta Danikát én meg a két kutyát vezettem pórázon. Nagyon jó volt :wink: Danikának most megint fáj a hasa, még szopi közben is sír.

Nemone,.

Danika és érzi a frontokat :?

Linácska,

jobbulást Lilinek! Nagyon sajnálom szegénykét :cry:

Meli,

biztos, hogy meg fog jönni? Hátha nem...

Bumi,

drukk az ellenőrzés vizsgádhoz, szerintem a szervezés is sikerült és az ellenőrzés sem olyan nehéz mint az eddigiek voltak. Tapasztalat... :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


BIKFY
Mégis csak későn végeztél ma?
Mikor jött az apuka a gyerekért?

Eddig nem éreztem semmit pont miközben olvastam a kérdésedet akkor görcsölt bele a hasamba de sztem csak túl sok virslit ettem vacsira. :oops: :lol:

dita75
 
 


Dita,

én a Tescoban vettem a Vileda féle vékony kesztyűt, abban láttam, hogy hol az ujjam vége.
A cicifájás nekem kb a 14-16-ik hétig tartott utána elmúlt teljesen :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rólam:

Ma vagyok a 30-31. napon, mensim sehol. A cicim sem érzem, pedig nekem mensi előtt mindig szörnyen szokott fájni. De a 21. napon volt két szép petikém. Hátha. Mondjuk a ciszták miatt volt már 45 napos ciklusom is. Most úgy vagyok vele, hogy nem idegeskedek, lesz ami lesz. Ha jövő hét végéig nem jön meg, talán tesztelek. Addig meg kezelem a hülye gombáimat. De megnéztem, Canestent lehet használni terhesen is.
Valahogy most nagyon úgy vagyok, mint Lina annak idején. Tök nyugodt vagyok. Az a két kis petike csak jó lesz valamire... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita!
Na nem! Csak ezt a kérdést nem, még most is sírnom kell, ha rágondolok. :twisted:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

remélem a nagy nyugodtság nálad is meghozza eredményét. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Mostanában nem sok jóval tudsz kecsegtetni! :roll: :roll: :roll: ( :wink: :lol: )

BIKFY
Nehogymá még egy hétig húzd az agyunkat tessék mihamarabb tesztelni.

dita75
 
 


Most őszintén csajok!!! Én vagyok a hülye? És így legyek stresszmentes?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2009.03.28 20:19-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Linácska,
Lilinek jobbulást!

Bikfy,
nekem nincs most sem semmi durva tünetem, csak az álomkór, de az gondolom az utrótól is van. Visszatértek a görcseim is, amiket 2 napig nem érztem. Tesóm ma megnyugtatott, hogy neki is volt ilyen barnázás, pedig nem volt alacsony a progija. Remélem nálam is csak olyasmi van, mint nála volt.

Ancsi,
sajnálom, amiken keresztül mész a babáddal!
Amúgy nem ugrálok, de ha nem fejezem most be a sulit, akkor már sosem fogom. A baba az első, de nekem még fontos az egyetem is és úgy érzem összeegyeztethető a kettő, csak még hozzá kell szoknom a lassításhoz. Alapból nem tudok a fenekem ülni...

Dita,
na hogy telt a napotok?

i.kata
 
 


Ditus!

Ha a 21. napon látott a doki szép nagy petét, akkor még nincs értelme tesztelnem. És az se biztos, hogy az akkor meg is repedt. Sőt, lehet, egyeltalán nem is tudott megrepedni. A teszt még úgyse mutatna ki semmit.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
veled aztán jól ki.asztak ma :roll:

i.kata
 
 


:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2009.03.28 20:13-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
ja hogy ilyen nevelőszülő. Azt hittem anyuka újraházasodott és az apuka a nevelőapa.
Végülis ez mindegy, de nagyon durva, hogy egy gyereket így kihasználnak, meg persze téged is.

i.kata
 
 


Bikfy,
tegnap délben kezdődött, de ötkor lett durvább. Nem volt beteg amúgy előtte Lili. Most teljesen kivagyok. Kb. fél 5-kor mondták, hogy újra kell az infúzió, most fél 8 van, és még hozzá sem fogtak. Szólt anyu, hogy lázas a gyerek, tudomásul vették, de nem hoztak semmit. Na most akkor kell az az infúzió vagy sem, vagy lehet vele 3 órát várni??? Szegény anyu vállalta a mai éjszakát, de már ő is ott sír.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Meli
Nem kaptam meg a privit.

Lili jbbulást!

Most húzok, mert 3 gyerekem van.

timejka
 
 


BIKFY
Szörnyű emberek vannak!

KATA
Hát elment. :?
Képtelen vagyok megszokni hogy a gyerek azt csinálja mindig amit ő akar.
Pl a nappaliban lévő konvektor az egész lakást képes tök jól befűteni, de amúgyis most kint is olyan jó meleg van, hogy nem kell döngetni a fűtést. Erre a gyerek bekapcsolja magánál a fűtést úgy hogy szaunázni lehetne. És akkor meg van sértődve amikor lejjebb veszem és állítja hogy ezért beteg.
Mondom pizsama és van paplanod. Ugyanis egy szál semmiben alszik őfelsége a takarót ledobva magáról, mert hogy ő nem szeret takaróval aludni. Én még ilyet nem hallottam. A két barom meg fizesse a számlát, mert őkelme nem takarózik be.
Bezzeg kint az udvaron ma mindketten fáztunk még pulcsiban is neki meg el kellett 50x mondani hogy vegyen már fel egy felsőt. Érdekes hogy akkor nem működött a hőérzéke csak itt bent a lakásban.
Képtelen vagyok megérteni de leginkább az idegesít, hogy folyton hülyének néz mindkettőnket, és falra mászok a dolgaitól.

Már nagyon várom hogy felnőjön, bár nővérem mindig mondja, hogy ne akarjam mert nagyobb gyerekkel még nagyobb lesz a gond. :roll:

dita75
 
 


Sziasztok
Első sorban szeretnék jobbulást kivánni Lilinek hogy minél elöbb meggyógyuljon.

Bikfy nem Felsőszentiváni az ipse??

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Megint elment mindenki????Ha ilyent tesztek akkor nem jövök....

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Nem!!! De tudod, helyeket nem írunk ki!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bocs! :oops:

A párom nagybátya és a felesége is vett ki gyerekeket szám szerint 4et.és pont rájuk illik a leirás:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Küldtem privit.

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita,
miaz, talán klimaxos a kissrác? :lol: Nálunk egész nap nyitva voltak az ablakok és amikor 7 körül hazaértünk, még akkor is 21 fok volt a lakásban.
Unokahugom is ilyen öntörvényű ám, csak ő még kicsiben. Meg persze ő leveszi az embert a lábáról a bájával :lol:

i.kata
 
 


oké Bikfy vettem már irtam is vissza

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


megyek pihizni reggel időben kell kelnem és megy egy jó film az rtlen

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: