Új privát üzeneted érkezett!

C vitamin temaban egy masik link : 
http://receptneked.hu/cikkek/c-vitamin- ... c-vitamin/

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latfafr, ez hihetetlen a hőnk már megint szinkronban :)
Jó hogy jött ez a link tőled mert most megyünk vásárolni akkor próbálok nem pezsgőtablettásat kereni.
De valami muszály. Annyi C vitamint amire páromnak a dohányzás ellensúlyozása miatt szüksége van lehetetlenség táplálkozással bevinni.. /

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


MI annó az isiben úgy tanultuk, hogy lényegében a D-E-K-A mozaikszót alkotó vitaminok zsirban oldódnak, igy én is úgy gondolom, hogy simán belehet venni többet is. Max nem hasznosul és kipisili a ferjed :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

 
 

igen a túl soktól nem is aggódom, hanem hogy a multivitamin 80 miligrammja és a táplálkozásunk még mindig édeskevés..

Lányok,
Nem ebédhez való a kérdésem :D
Tapasztalt valaki ovuláció után egy-két nappal pisilésnél / fehérneműn zselés, csomós nyákot? Nem hinném hogy kiskatonák őket megismerem :D Ilyen kocsonyás darab zselés izé volt csak néztem percekig hogy mi a frász. Ilyenkor nálam szárazság szokott lenni majd egy héttel jön az ovu után a sűrű fehér. De ez mi :S

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok, szupi a wellness. Imádom. De a gyerekek hiányoznak. Az előbb csináltam lh tesztet es pozitív. Egyèrtelműen. :D olyan jó.

12. Cn
Csak előrèbb jött a peteèrès.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Hajrá! Mindent bele! Élvezzétek ki a hétvégét!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Vettem délelőtt teszteket, egyet meg is csináltam,de negatív lett. Mondjuk nem első pisi és még csak 11.dpo-n vagyok. A következőt, majd csak kedden csinálom meg. :)
Amúgy semmit nem érzek, se mellérzékenység, se álmosság, se barnázás csak a magas hő miatt fejfájás...

bunny88 te mikor tesztelsz?

marmotka neked van valami jel,vagy tünet?

caroline4 érezzétek jólmagatokat! :)

11.dpo
kolibri25
 
 


@caroline4:Jó pihenést! Hátha épp most jártok sikerrel :)
Kolibri, milyen tesztet csináltál? Remélem mindkettőnknek azért negatìv, mert korai. Nekem elmúlt a délelőtti barnázás. Nem érzek semmit, csak néha szúrkálást oldalt.
Kicsillag, nem tudom hogy melyik fajták a 10-es tesztek. Dm-ben vettem, és ott csak 25-ösök voltak.

12.dpo
marmotka
 
 


marmotka:
nem tudom, nem volt a dobozán...
Én is remélem, hogy korai volt.
Hú, iszonyatosan fel vagyok puffadva...

11.dpo
kolibri25
 
 


@littlebiscuit:
Nekem ket esetben fordult elo.Az egyik amikor egy hettel kesobb jott meg a mensim,es akkor ilyen zseles nyulos valamo volt egy pici verrel a kesoi peteeres napjan.A masik,amit irtam is szerintem,ami igy utolag visszagondolva,a beagyazodas kornyeken volt,de az kb.egy hettel a feltetelezett peteeres utan.
A dm-ben csak 25-os erzekenysegu van szerintem,a 10-es erzekenysegut a lanyok szerintem a vaterarol vagy mashonnan rendeltek.
Caroline erezzetek nagyon jol magatokat! ;-)

mimkosz
Budapest
 
 


Van 12-es erősségű a dm-ben ha jól emlékszem cyclotest a neve. Illetve a predictor early is ilyen, igaz az nem tudom mennyire megbízható. Szurkolok csajok a mielőbbi dupla csíkért :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Jó reggelt! Én már nem nagyon remènykedek. Leesett a hőm, 36.6-ra. Bunny, kolibri, nektek megy a drukk!
Kiscsillag, cickafark teát azt ciklus első napjától, vagy mensi után kell kezdeni?

13.dpo
marmotka
 
 


@marmotka:
Szia, ciklus 1. napjától 14 napig (vagy ovuig) ha tudod reggel éhgyomorra. Utána 14 napig a palástfű teát ugyanígy. Sajnálom, hogy leesett a hőd :(

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@marmotka:
Szio , én is a ciklus elsô napjatol ittam a cickafark teat reggelente ehgyonorra. De volt, hogy kimaradt. Viszont kaptam egy olyan tippet hogy mikor latod az lh teszteken h megindult az erosodes es van halvany csikod akkor duplazz! Reggel es este is ;) A palastfû teát meg a pozitiv ovu teszt utani 3. naptol ittam/ iszom estenkent.

Vitaminokkal kapcsolatban, reggel folsavat este gravidat szedek. C-vitamint es D3 vitamint meg felvaltva "szedem".

Az h leesett a hod nem jelenti feltetlen h nincs baboca uton. Azert vard meg a 14dpot es azert tesztelj mindenkepp!! Szoritok!!

A hôm egyenlôre okés, de a parom beteg, szoval nem tudom h a sima lut fazis miatt maradt meg fent, vagy mert beteg a Kincsem, vagy esetleg babzor van a dologban. Meg nagyon korai barmit is kijelenteni, plane h csak egy nap bujtunk ossze, de majd meglatjuk.
Szoritsatok!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 




6dpo

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
Ez szepen emelkedik!Ha egy osszebujas volt,de a jo idoben,ugyis sikerulhet!
Marmotka sajnalom a holeesest!Azota van barnazas?

mimkosz
Budapest
 
 


Sziasztok!


 


Remélem nem tartjátok tolakodásnak, ha csatlakozom hozzátok. Régóta szeretnénk babát, de sehogysem akar sikerülni. Hormon és terheléses vérvételre, illetve uh-ra küldött a doki. Az uh-n a dokinő hüvelyit csinált annyit mondott hogy pcos jeleket lát, visszamentem a nő dokihoz megnézte az eredményeket, annyit mondott a uhra hogy ez a pcos egy állapot ez van, a vérvételre meg hogy minden tökéletes és nem tud mibe belekapaszkodni, ja meg hogy diétázzak, így most diétázom 2 hete kezdtem el komolyabban, már 4 kg le is ment, Premens tablettát és inofolicot szedek napi 1x és D-vitamint 2 naponta. Nem tudom hogy ezek fognak e segíteni, de már nagyon szeretnénk babát. 2 naponta akciózunk, úgy hallottam hogy így ideális. Annyira elvagyok keseredve.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Udv itt ;) Nagyon sok jó infót talaltam korabban en is itt a forumban, plusz itt tenyleg mindenki segitokesz es joindulatu. En a vitaminokat es a teakurat javaslon elso korben, lh teszteket vegig a mensid vegetol a pozitiv lh tesztekig, majd az elso pozi lh teszted napjan reggel es este lbujjatok ossze mindenkepp, plusz az elso negativ napon reggel ;) Lanyok adtak a tippet hogy a hot is merjem, es nagyon is jo otlet volt, mert visszaigazolhat sok mindent ;) babasodast kivanok!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok lányok!
Marmotka sajnalom :cry: persze nem kell mèg vèglegesen temetni ezt a hónapot várjuk ki a "vègèt". Nem szentiras az ha esik kèt tizedet a hő akkor itt a "vèg".

Cseniko üdv itt.
Gondolom akkor nem lehet olyan nagyon durva a PCOS nálad mert ugy tudom hogy azèrt az ha tènyleg ott van akkor erős tüneteket is okoz. Ha csak a baba kèrdès miatt derült ki akkor nem hiszem hogy olyam sùlyos lenne.
Èn az Aviva tornát ajánlom neked. Egy 4 óras foglalkozas keretein belül meg lehet tanulni es otthon tornázni. Sok helyen oktatnak. Rengeteg mindenre jo többek közt PCOSre is - kiegyensúlyozza a hormonokat meg a ciklust. Èn elsö hònap hogy csinálom de egy aprò változast máris láttam talán - egy nappal előbbre jött az ovulaciom (az előző hónaphoz kèpest - 31 napos ciklus) sőt kettővel ha az átlagomat nèzem - 32 nap). Nem mondom hogy biztos ez okozta de nem is csinaltam semmi egyebet igazán se teâk se baratcserje szoval nem kizárt..

Latkafr fej fej mellett vagyunk 36,8 lett nekem is ma is a hőm :D
Mondjuk ujra kellett hogy mèrjem mert először csak 36,6ot adott ès nem akartam elhinni. Leráztam ujramèrtem kicsit jobban koncentrált pozicioban na ugy már 36,8.. tudom nem a legjobb honaljban mèrni de igy kezdtem el mostmár ebben a hònapban nem váltok stratègiát :D

Takaritottunk egy világraszòlót ma itthon ès most jön a jol bevált pihi.

Caroline azt hiszem jol jött ki a lèpès hogy most vagytok wellnesselni plusz ovulalsz is
:-D

Kolibri nagggyon koran teszteltèl mèg egy kis türelem ès mindenre fèny derül. Szoritok!

Mimkosz köszi a valaszt hat elèg ritka jelensèg ez szoval nehèz lesz rájönni mi is lehetett. Mèg csak 3 dpon vagyok ha megtörtènt is odabent a "nász" mèg csak vándorolnak a mèg felè
:-D

De komolyan ebben a hónapban cseppet sek fogok buslakodni ha megjön. Ugy fogom betudni hogy időt adtunk a kis katonáknak erősödni hisz epp csak januártol kezdődött a nagy vitaminkùra :-)

3dpo/19cn

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jol bevált -jol megèrdemelt, akarom mondani. Lassan elfelejtek itt magyarul :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszi, a bìztatást lányok! Tény, hogy még nem jött meg, szóval valóban, a hőleesés nem a vég. De legalább ìgy felkészìtettem magam, hogy ha megjön, akkor ne dőljek kardomba :) Viszont ha megjön, akkor nem értem hogy miért volt most megint barna pecsételés. Amióta barátcserjézek, ez megszűnt. Mindenesetre szerintem egy teljes laborra biztos elmegyek majd és a dokimmal is beszélek. Nem akarom megvárni az egy évet. Ha viszont mégsem jön meg, akkor csak örülök mint majom a farkának :)
Littlebiscuit, ha jól emlékszem Te foglaltad össze korábban, hogy milEn vitamin a jó a kiskatonáknak. Le tudná
marmotka
 
 


Le tudnád ìrni megint? :)
marmotka
 
 


Persze hát elöször is C ès E vitamin azok a legfontosabbak. Az A ès a D is fontos illetve szelèn ès cink folsav ès a B család se rossz ha nem hianyzik. Plusz mèg az omega3-at irják hogy nagyon jo.
Nálunk pàromnak igy van most a kis kúrája:
-minden nap egy DMes A-Z depot.
-1000 mig C
Plusz termèszetes táplalkozasbol viszünk mèg be sok magnèziumot E vitamint ès omegat: mandula dio mogyoro tökmag.
Sokszor csinalok ilyen 'uzsit': banán dio mèz kiwi ès gránátalma.
Plusz, mivel talaltam nem egy cikket ami arrol irt hogy a bèta karotin milyen jo a fèrfiaknak igy rèpát is sokkal gyakrabban eszünk..
Nagyjábol ennyi..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Marmotka: bemasolom az egyik regebbi posztom a temaban :

"moncsika79: Viszont ... szerintem a nőgyógyász maradjon a szakmájánál és csak remélni tudom, hogy abban legalább megfelelően jó, mert ezen mondata után én nem tudom őt hova tenni!!!! "vitminra pedig rákérdeztem és azt mondta hogy nem befolyásolja a sperma minőségét és mennyiségét" Ez akkora orbitális hülyeség mint ide Makó. Van ismerős, aki urológus, andrológus mellesleg az MTA egyik doktora. Ő mondta pont a tesómnak, (akinek korábban kevés is volt és rossz is volt a minősége annó... azóta 2 éves unokaöcskösöm boldog apukája) hogy igen is tehet a minőség és mennyiség javulásáért VITAMIKOKKAL is. Kezdte a laza boxerek cseréjétől, a rendszeres testmozgáson át, NO CIGI és PIA, (bár senki nem dohányzik a családból és alkoholt is csak alkalomszerűen iszunk) mely kapcsán nem rázkódik lent semmi ( pl no futás, inkább úszás), rendszeres egészséges változatos táplálkozás, és igen is rendszeres jó minőségű vitamikor bevitele. Itt kiemelték a C, Ca és E vitaminokon túl, az ásványi anyagokat, mint a szelén, a cink és a folsav. De még lehet fokozni extra komplexebb anyagokkal, mint az Arginin vagy a DHA, amivel kifejezetten a mennyiséget lehet növelni. Nevetséges, amit a dokid mondott.
cn 10"

@littlebiscuit: Igen, nagy az osszhang ebben a ciklusban iskoztunk :) Remelem most osszejon nekunk ;) es persze a tobbieknek is szoritok nagyon!

Ecsibe? Babyfever? Merre vagytok? Irjatok! :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Littlebiscuit: Nálunk is takarítás volt,meg amíg aludtam egyet (ebéd utáni szunya  ),addig a férjem előkészült a Valentinnapra.
Sose ünnepeljük,most kaptam rózsát,meg egy kis szívtortát.
Reggel még egy kis összebújás is volt,úgyhogy hétfőre teljesen feltöltödök.

Cseniko üdv köztünk!

Caroline nektek meg jó pihenést 



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@littlebiscuit:


az múlt hónapban 30, az az előttiben 32 napos volt a ciklusom, tavaly 29-32 volt.
ma vagyok 32. cn-on, még mindig semmi, reggel volt kb fél óráig mindjárt megjön érzés, de elmúlt.
2 éve minden menzi előtt 3-4 nappal,de minimum 2-vel barnáztam, most vagy csúszik a dolog vagy baba van, remélem utóbi  jövő héten tesztelek valamikor, még várok pár napot, nem akarom beleélni magam....
bunny88
 
 


Bunny tuti hogy terhes vagy. Az elmaradt barnázás nâlam is ezt jelentette!
Maga a barnázás viszont az elèg valoszinu hogy progeszteronhiány, mèrtèk nálad valaha? Ha tènyleg bèbi van szerintem szaladj jövö hèten orvoshoz lehet ad egy kis progeszteron potlást. Doki válogatja van aki vizsgalat nèlkül is felirja..
Szoritok nagyon!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Krystin jol hangzik a hètvègètek további jò pihenèst!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


az isten szóljon belőled 
volt progihiányom, Utrot kellett szednem rá, de az utolsó eredményem jó volt :) várok még 2 napot és csinálok tesztet, aztán irány a doki ha pozitiv, biztos ami biztos...
bunny88
 
 


Hát meg is jött. Persze picit szomorú vagyok. Mert hát minden stimmelt. Peteérés, összebújás...köszi Littlebiscuit és Latkafr. A vitaminokhoz csak egy kis plusz kell, kajára én figyelek amúgy is. A sporttal meg fogok küzdeni nála, de nem adom fel :) És elmegyek dokihoz. Párom is magától mondta, hogy elmegy. De nem szeretném ezzel stresszelni, úgy láttam lehet venni otthoni spermatesztet. Első körben talán ez is megteszi. Valakinek tapasztalat?

1.cn
marmotka
 
 


@bunny88:Juj de izgi, remélem babás vagy! :)
marmotka
 
 


@marmotka:
Szia, mi csináltunk itthon, az eredménye jó lett, de előtte azért normál laboratóriumot is csináltak! Csak akkor nem szerettem volna 30at kifizetni, megnyugtató volt h az itthoni is jó eredményt mutatott, de pontos számokat nem fogsz belőle megtudni, csak hogy ideális alatt vagy felett van a spermaszám!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:Köszi Lolo! Annak utána olvastam, hogy csak annyit mutat hogy pozitìv vagy negatìv a spermaszám. De ha ez megbìzható, akkor kiindulásnak jó lesz.
marmotka
 
 


@bunny88:
Bunny en is barnaztam minden mensim elott miota abbahagytam a gyogyszert 1-2 napot.Viszont abban a honapban,amikor babas lettem ez volt az elso ami feltunt,hogy nincsen barnazas.Szoval en tesztelnek holnap reggel a helyedben egyet.Van otthon teszted?
Marmotka azt hiszem ha delutan jon meg az a 0.napnak szamit,es elso ciklusnapnak a masnap.De nem vagyok biztos benne!Van valakinek erre otlete?
Csak a szamolas miatt mondom.Te mered a hodet?
Tenyleg bunny te mered?

mimkosz
Budapest
 
 


@bunny88:
Es te tudod h mikor volt peteeresed pontosan?

mimkosz
Budapest
 
 


Marmotka, visszaneztem a hogorbedet es lattam h nem tesztelsz LH-t. Megmondom oszinten h Carolin posztja elott en sem tartottam fontosnak, de felnyitotta a szemem ;) A feltehetoen termekeny napokon tehat a cn 11-15 ig minden nap LH tesztelj szerintem delutanonkent, majd ha elkezd erosodni akkor delelott is hasznos tesztelni. Ha pedig szep pozi a teszt, akkor bizony reggel es este is ra kell fekudni a dologra, plusz masnap reggel is ha nagy a lelkesedes. ;) Mi ebben a honapban ezt a " taktikat" kovettuk, mert nem szerettunk volna lemaradni a peteeresrol, igy a katonaknak remeljuk tenyleg volt idejuk odaerni a randira ;) Szerintem fontold meg az lh tesztelest es az idozitest is ;) Hatha bevalik :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:


Szerintem is korai volt a tegnapi teszt. A reggeli hőm viszontúgyanúgy volt, mint neked. 36,6 majd nem hittem el, újramértem és 36.8 lett... Most nyugalmi helyzetben 37,1...
Egész nap, mindjárt megjön érzésem van, 5 percenként megyek mosdóba, mert azt hiszem,hogy na most tuti megjött, de semmi szerencsére :) remélem nem is lesz! :)

Bunny neked is megy a drukk, remélem két csíkosat fogsz tesztelni! :)

Marmotka sajnálom, hogy megjött, kitartást a vizsgálatokhoz, remélem okés lesz a spermateszt is! :)

12.dpo
kolibri25
 
 


@mimkosz:


nincs itthon tesztem, holnap veszek majd 
én úgy tudom, hogyha délután 5 után jön meg akkor a következő napot tekinjük az első napnak, lehet rosszul emlékszem, de ilyesmi rémlik..
nem hőmérőztem eddig, most szereztem be egy digitálisat, és döntöttem el h a kövi ciklusba kezdem majd.
nem tudom 100%an hogy mikor van ovum, általában szoktam érezni, mert olyankor mindig szurkál a petefészeknél.

@kolibri25:


megy a drukk ezerrel 
bunny88
 
 


Marmotka ez nem jò hir.. de most itt a következő tiszta lap.. 8-) nem is hallottam erről az otthoni tesztről.. nem rossz dolog. Èn a lisztèrzèkenysèget teszteltem ilyesmi házi mòdszerrel èrdemes tènyleg ha gyanu van..

Bunny akkor holnap veszel tesztet es utana reggel csinalod?

Kolibri te mikor tervezel ujra tesztelni?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Imadom mikor valaki tesztel olyankor reggel nagy izgatottan jövök fel hogy hátha egy foto pozitiv teszttel fogad :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Hát csajok, nekem az előbb jött meg... :(

lilltlebicuit: Úgyhogy majd max egy hónap múlva tesztelek :)

Mondjuk a ciklusom,most is elég rövid volt (22 nap), úgyhogy kb egy hét múlva már lehet is újra akciózni, meg amikor a kedvünk tartja persze :)
A hormonos vérvétel eredményével 26-án megyek dokihoz, kiváncsi vagyok, mit fog mondani...

bunny88 szorítok a 2 csíkért ;)

kolibri25
 
 


@kolibri25:Nagyon sajnálom! Végül is hasonlóan jártunk. Magas hő, aztán ennnyi...Fel a fejjel! Talán a következő hónap a miénk! Én most pozitìvabb vagyok, már be is jelentkeztem dokihoz.

0/1.cn :)
marmotka
 
 


Jajj Kolibri neee :-( pedig benned is nagyon remènykedtem.
De ügyes vagy hogy nem csüggedsz.. 22 napos ciklus az viszont nagyon rövid.. ha a luteális fázisood megvan 13-14 nap akkor mondjuk mèg talán ok de vajon hogy a manòba èrik be a pete ilyen gyorsan? Hmm az emberi test csodái :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Lanyok sajnalom, h igy alakultak a dolgok. De kitartast! Uj honap uj lehetoseg. A valtozas annyi, hogy ciklusrol ciklusra jobban ismerjuk meg a sajat tesunket es a parunket, valtoztatunk ha kell a szokasainkon igy egyre jobbak az eselyeink ;) ugyhogy fel a fejjel ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


En ugy tudom h egy igazan impulziv orgazmustol is beerhet egy exra tuszo ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Gratulálok mégegyszer azoknak akik pozitívat teszteltek és szurkolok azoknak akik még várnak rá.


Nem tudom mennyi komoly nálam ez a pcos, mert az uh-s papírra annyi volt írva hogy pcos jelek, de emelett küzdök más tünetekkel is, mint pl szőrösödés, bőr problémák, túlsúly, de a doki semmit nem mondott és ez a legrosszabb. Elméletileg most van peteérésem úgy hogy reggel neki is kezdünk, talán este is lesz egy menet, de úgy hallottam hogy 2-3 naponta az ideális. A hőmérőzést és az lh tesztet még nem próbáltam, de a következő ciklustól kipróbálom, letudnátok írni, hogy hogyan hőmérőzzek és mire figyeljek, hogyan vezessem stb. Nem vagyok még annyira benne ezekben a dolgokban, sok mindenben nagyon tanácstalan vagyok. 

Eléggé magam alatt vagyok, hogy nem sikerül a baba, és még rátesz erre az is hogy barátnőm 30 hetes, de már ezzel a gondolattal meg barátkoztam nem is bukok ki rajta annyira, de ami nagyon bánt hogy az unokatesóm aki 4 évvel fiatalabb és szinte még majdnem gyerek 6 hetes terhes, ez borzasztóan zavar, pedig nagyon örülök a babának mind a két esetben, de valahol még is bennem van egy tüske és hogy lelkiismeret furdalásom van emiatt. Nem tudom meddig lesz erőm még pozitívan hozzá állni a kudarcokhoz.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Cseniko,
A 2-3 naponta együttlèt ideális, ahogy irod! Kell egy kis idő a katonáknak hogy jòl ùjratöltődjenek persze ez függ a pasik egyèni termèkenysègi szintjüktől is.
A hőmèrőzès lènyege hogy reggel mèrd rögtön èbredès után anèlkül hogy felkelnèl ès nagyjaból ugyanabbam az időben.. az adatokat lehet vezetni a ciklus.hun vagy a fertility frienden. Szèpen meg lehet belőle állapitani hogyan müködik a ciklusod..
Arról pedig hogy milyen nehèz a környezetben terhes barátnőkkel kolleganőkkel lenni hát tudom osztani amit irsz èn is igy vagyok. Ez termèszetes. Vannak napok amikor nehezebb ès vannak amikor könnyebb. A 14 hetes kolleganőmről pl mindig az jut eszembe hogy most èn is itt járnèk ha november elejèn nem szakad meg a terhessègem. Vagy közel itt, ha december vègèn szintèn.. (kèt nagyon korai vetèlèsből "jövök" sajnos, DE töretlenül pozitivan előre nèzünk ès hiszünk benne hogy mostmár minden rendben lesz..)
Remèlem adok/unk ebből az optimizmusból neked mig együtt izguljuk át ezeket a vègtelennek tünő heteket).

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


A 11. dik ciklus naptol mondjak h minden masodik nap KELLENE osszebujni, hogy 50% os legyen az esely. Novelheted az eselyeket, ha mikor pozit tesztelsz az lh teszen, akkor reggel es este is huncutkodtok, h idoben odaerjenek a katonak es ne kessek le a randit. ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


De szerintem ez az 50 % kicsit tulzas, vagy nem is tudom. Nekem soknak tunik. Bar lehet h ha ket makk egeszseges emberre vonatkozik, akkor igaz lehet ;) Ami tuti h ne varj 2-3 napot mert azzal tokeletesen lemaradtok a nagy randirol. A katonaknak mennyisegenek meg kifejezetten jot tesz ha egy ciklusban a termekeny napokon (5-6 nap) rendszeresen egyutt vagytok, mert az noveli a mennyiseget. Ha viszont az egesz ciklusban ketnaponta vagytok egyutt, vagy nagyon surun, az a visszajara ut es csokkenti a sperma mennyiseget. Bizonyitottan!!! Tehat a kevesebb az itt is tobb ;) Summazva: ciklusnap 11-tol ciklusnap 15-ig biztosan me nden masodik nap legalabb legyetek egyutt, ha tudtok ;) de ez csak akkor igaz ha 28 napos a ciklusod. Ha tobb vagy kevesebb aszerint csuszhatnak a termekeny napjaid. Remelem segitettem.

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?