Új privát üzeneted érkezett!

Korenka, nem csak orvost, de szulesznot is valasztasz?
Vagy orvost nem, es csak a szuleszno lesz valasztott?
Itt is dulat szoktak valasztani, normal esetben orvost nem lehet. Csak maganklinikan, de az nagyon draga.
Nekem csaszar lesz, es speci orvosom is van. Ugyhogy a biztonsag garantalva....mar csak bebi kene, de nagyon!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Vegre lapteto...el se hiszem.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
gratula a laptetőhöz! :)

Korenka,
én is jártam így a napokban, hogy úgy tudtam írtam, aztán nem találtam... :shock: Azt hittem én vagyok zizi, de lehet, hogy időnként rendszerhiba van?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

Ja, nem is mondtam... Apa megrendelt fűsűrítést, pénteken jönnek a kertészek... majd rákérdezek mikor lehet rálépni, mert úgy tudom hogy nem szabad egy ideig... mondjuk még onnantól 2 hét a taliig, remélem addigra jó lesz... :roll:
De ha mégse, azt is megoldjuk, nem gond! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


malna: Csak szülésznőm lesz, doki nem. Gratula a laptetőhöz. Mostmár legyen is eredménye! :D

veronika:Jaj de jó, akkor nem én vagyok a hülye.
Max légpárnán közlekedünk, vagy repülő szőnyegen.... :D
korenka
Szár
 
 


Az elobb ultem az agyon es a lanyom szeretetbol ugy a hasamra ugrott nekifutasbol, mint egy bomba.... elkepzeltem magamban a "kis Pottyot" odabent, aki esetleg epp most keszul megtapadni..... :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
na igen... én is félek ilyesmitől... Pálmi szó szerint üt-vág-rúg, olyan kis szeleburdi :) Meg eleve, hogy a 12 kilóját emelgetni kell...

Korenka,
én mostanában repülök az biztos! :lol: Kb. 3 hete vagyok ilyen elszállt, mióta bejött a tavasz :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


malna: Akkor most tapasztotta fel a picurt! :D Felkente a falra ...
Az előbb jött be a főnököm, és éredeklődött, hogy vásárolunk-e már és itt csacsogott vagy 1 órát a gyerekvárásról... férfi... biztosan nagyon ráér...
korenka
Szár
 
 


Én is kerestem az írásaitokat tegnap, de csak a sajátomat láttam.
:roll:
sz.veronika:
Mi mindannyian annyira soványak vagyunk, hogy igazán nem ártunk a fűsűrítésnek. Aki meg nem, az a föld felett jár egy méterrel legalább...tehát megtarthatod a bulit bátran. :D :D :D :D :roll:

korenka:
Azért képzeld magad a főnököd helyébe...se játék, se fórum. Mit tud csinálni mást, mint cseveg a beosztottakkal. :P :D
Milyen játék az egyébként? Mit kell csinálni?

malna5:
Nekem is az jutott eszembe, hogy a kislányod felkente a borsszemet a méhfalra. Gratula a laptetőhöz. :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Na nekem ez a felkenes nem ugrott be, de nagyon jo! :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Naaaaaaaaaaaaaaaaa! Mi ez a nagy csend?

rilka marha régen írt már! Na meg a többiek sem sziporkáznak, mert én nagyon aktív vagyok.... :)
korenka
Szár
 
 


Vihar előtti csend... :) :wink:
Rilka tényleg nagyon régen volt már. :roll: :twisted:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Sziasztok!

Tényleg régen írtam. Folyton erdőben vagyok, meg zajlanak körülöttem az extrém események.

Hétvégén (igazából péntektől hétfő estig) pl. nagy országjáró motoros túrán voltam életem párjával. Neeem, nem vagyok ennyire vagány csaj, igazából ez volt életem 2. ilyen nagyobb (mondjuk 2 utcasaroknyi távolságot meghaladó) motorozása, de nagyon élveztem. Amúgy páromnak volt szülinapja, és az egyik barátjától ez volt a szülinapi ajándék, hogy egy hétre kölcsönadta a jó kis Kawasakiját. Mondjuk a nagyobb zökkenőknél én is erősen vizionáltam arra, hogy most zuttyan bele a nyálkahártyába a picur... 8)

Egyébként valami furcsaság van, csak még nem nagyon tudom mire vélni. Már motorozás közben is olyan furcsa hányingerek törtek rám időnként.... Mondjuk lehet, hogy csak a sebességet nem bírom. 8) Hétfő délutántól tegnap estig semmi tünet nem volt, tegnap délutántól viszont elkezdtem kicsit vérezgetni, csak olyan pecsételősen, mint mikor megjönni készül. De még nagyon korán van hozzá, szombat előtt nem kéne megjönnie. És nincs is olyan érzésem, se cicifájás, se hasszurkálás, helyette reggeli óta elég konkrét hányinger. Vérzés nem erősödött, sőt, mintha most abbamaradna, de eléggé aggódom miatta, hogy mi ez ilyenkor? Mindenesetre ma sziklamászás és tájfutás helyett nyugis irodai napot szerveztem, nehogy túlerőltessem magamat... És izgulok nagyon, hogy mi van. :roll:

Egyéb újságok még, hogy úgy néz ki, előkerült a laptopom, amit még tavaly júliusban vett magához a lakásunkból egy kedves besurranó tolvaj. Sajnos még a rendőrség útvesztőiben bolyong, én meg nagyon szurkolok, hogy vissza lehessen majd menteni az adatokat róla.

A másik újság pedig, ami miatt most nagy izgalomban vagyunk, hogy lehet, hogy hamarosan elköltözünk. Páromnak új munkalehetőség tűnt fel a láthatáron szolgálati lakással. Még nagyon bizonytalan, ezért nem is mondok többet, holnap megyünk először tárgyalni. Egyelőre csak annyi, hogy nem mindennapi hely... :)

Örülök, hogy a jelek szerint mindenki jól van. :)
Málna, mikor utaztok?
Veronika: Fűsűrítés? Milyen jól hangzik ez a szó. :D Ha gondolod, segítek kötélpályát építeni a kaputól a csúszdáig, hogy gyeprongálás nélkül bejuthassunk. :wink: :lol:
rilka
Vác
 
 


rilka: Te most ne akarjál kötélpályán csúszkálni! Ezek szerint a mosógépen szexelés hatásos lesz? Nagyon nagyon szorítok neked!!!!!!! Melyik napon nem kellene megjönnie? Felírom a naptáromba!!! Jaj de izgulok. Majd mesélj a melóról is, ha aktuális mert nagyon izgalmasan hangzik!
korenka
Szár
 
 


rilka:
Végre már..! :) Nem láttad a fától az erdőt? :P :D :D
Jól hangzik az a motoros túra. Én még csak robogón ültem, azon is csak kétszer, Görögországban...jogosítvány és bukósisak nélkül...ketten egy robin. 8) :shock: Jó, hogy le nem puffantottak...
Érdeklődve várjuk, hogy mi ez a hányingeres pecsételgetés... :wink:
Tolvaj??? :shock: Mást is vett magához? Hogy jutott be? Ó...a rendőrségen is lesz még egy ideig, nem szokták elkapkodni az ilyesmit. 1-2 hónapig még tuti, hogy tologatják a papírokat. De legalább hír van róla...ez is ritka, hogy előkerül az ellopott cucc.
Költözés, munka....juhúúúúúúúú. :D Szorítok nagyon. Érdekelne pár részlet, de babonából ne is mondj semmit...egyelőre. :roll: :D
Egyelőre csak annyi, hogy nem mindennapi hely...
Azért barchobázni csak lehet...Magyarországon van? :roll: :D :D :P

Hú...ez a kötélpálya nem hangzik valami jól, én mindig bukdácsoltam tesiből. :roll: :oops: :oops:

Kép

Kép
mirci09
 
 


A két fő kíváncsi rögtön rácsapott a hírekre...nem csalódtam. :D :D :oops: :P

Kép

Kép
mirci09
 
 


Szoval Rilka, csak nem vmi beagyazodas-szeru van????
de jo lenne!
tenyleg, ha jon a baba, akkor mar csak setalni lehet az erdoben, max felorat? Mi lesz veled?
Hajra! Meselj, ha mar publikus..milyen lakasba mentek stb... es mi lesz a tarsberlo sraccal? Megy veletek?
Mirci ugy latom ma is formaban, a rohogestol rosszul irtam be a nevemet ketszer is... meg a vegen kitilt a rendszer :(
En egyszer motoroztam eletemben. Hatul ultem. Az elso kanyarig. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Rilka,
nahát, hogy beindultak az események!!! Csupa izgalmas hír! Nagyon várom, hogy melyikből mi lesz!!!

Mirci,
nem kell aggódni a kötélpálya miatt, azon majd csak a bátrabbak jönnek be :lol: :lol: :lol: Van egy járda is a kaputól a házig meg végig a ház mellett :)

Rilka,
motorozásról eszembe jut egy énekes barátnőm, aki a rockot énekelt és a CD-je borítóján egy motoron feszít :) Akkor életében ült rá egyszer, de akkor is állt a motor :))) Ennyit az imidzs-ről :lol: :lol: :lol:

Tegnapi újabb alakításom: ráejtettem a nagylábujjamra a hajszárítót... szerintem még életemben nem ejtettem ki a kezemből :roll: :evil: :lol: :lol: Eléggé fájt :( :) Mostmár véget érhetne a 3 hete tartó bénázás :lol: :lol: :lol:

Rilka,
nagyon ügyesen szervezted, hogy ma pihenhess!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na, micsoda izgalmat keltettem. :D

Korenka: Elvileg szombaton kéne megjönnie. Vagy vasárnap esetleg. És mint mondtam, nem volt mosógép. :D :D :D Sajnos. Azon a hétvégén a legintimebb akciónk az volt, mikor egy fal két oldalán egyszerre vécéztettünk egy fiú és egy lány mozgássérültet. Nagyon romantikus volt. :D De talán az indulás előtti akció hatékony lehetett. :)

Mirci: Ugyan, a járművek nem jogosítvánnyal működnek. :D Mondjuk a bukósisak hiánya már szembetűnőbb. :roll: :D

Mást is vett magához? Hogy jutott be?
Balga módon elfelejtettük bezárni a lakás bejárati ajtaját. (Mondjuk mellesleg ablak is volt nyitva, mert meg lehetett sülni éppen.) A kertkapu zárva volt, de nem túl magas a kerítés. Mi békésen aludtunk az egyik szobában, addig ő kipakolta a másikat. Lenyúlta a táskámat benne az összes iratommal, egy teljes havi fizetésemmel, a laptopomat és két fényképezőt. Állítólag jó pár másik házat is kipakoltak hasonlóan azon az éjszakán.

Egyébként tényleg nem számítottunk rá, hogy előkerül bármi is. Most meg nem tudunk még semmit, motorozás közben telefonált ránk a srác, hogy rendőrök keresik az uramat. :shock: De hát ugye nem találták meg. :) A héten meg állítólag szabadságon van az illetékes nyomozó, így nem tudunk intézni semmit. :roll:

Azért barchobázni csak lehet...Magyarországon van?
Persze, nem is túl messze. Elég macerásan, de a mostani munkahelyemre is be tudnék járni onnan. Inkább attól extrém, hogy még a mi fogalmaink szerint is elég nomád jelenleg, de van benne fantázia. :)

én mindig bukdácsoltam tesiből.
Én is! :D Főleg a kötélmászás volt a mumus nálam. :D De én olyan lecsúszós kötélpályára gondoltam, mikor csak felkapaszkodsz egy ilyen síliftszerű ülőkére, és az legördül a megfelelő helyre. Na de ha van unalmas járda is... :roll: :P :P

Málna:
tenyleg, ha jon a baba, akkor mar csak setalni lehet az erdoben, max felorat? Mi lesz veled?
Hát, majd meglátjuk, hogy bírom. Sógornőm pl. 5 hónapos terhesen még simán teljesítménytúrázott. De persze nem akarom túlerőltetni magam. Majd megkérem a páromat, hogy jöjjön ki velem, és kapjon a hátára. :D

es mi lesz a tarsberlo sraccal? Megy veletek?
Nagyon remélem, hogy nem. :roll: De erről még nem beszéltünk.

Hatul ultem. Az elso kanyarig.
Jajjj, csak nem? :shock: :D :D Nekem is az volt az első motoros élményem gyerekkoromban, hogy egy rokon srác megnyugtatott, hogy motorozni nem veszélyes, és amúgy is vigyáz rám, majd az első sarkon borultunk egy hatalmasat. :? :D :D

Veronika:
Ennyit az imidzs-ről
Hát igen, érdekes... :roll: :roll: :roll:

ráejtettem a nagylábujjamra a hajszárítót
Mi van veled, te lány? Itt a tavasz? :)
Jaj tényleg, én meg a kedvenc terepi gatyámat szakítottam ki valamelyik nap. Ami nálam nem is lenne olyan meglepő. Na de otthon, a szobában, reggelizés közben :roll: :roll: :D

Na, megint kisregényt írtam. :) És jelentem, még mindig hányingerem van. Nem is tudom, ebédeljek-e valamit, vagy jobb ha nem.
rilka
Vác
 
 


Rilka,
nekem a 14-ik hétig hányingerem volt, de sosem jött ki semmi :) Valami kisebb adagot egyél...

Reggelizés közben szakítottad ki a nadrágod? :))) Tényleg itt a tavasz és bezsongtunk :)

Én még nem ültem motoron... mikor voltunk 21 éves korom körül Görögországban nyaralni a barátnőmmel, akkor mindenáron fel akartam szedni egy motoros fiút, hogy motorozzunk :P :lol:
Persze ki szedett fel motoros fiút? A barátnőm... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Hű én is nagymotoroztam egyszer.... első méterek élveztem még, de aztán megijedtem és ijedtemben húzni kezdtem a gázt.... így robogtam be az erdőbe sikítva.... marha röhejes lehettem :D:D Vissza akartam ülni a motorra miután összeszedtek a fiúk, de többet nem engedtek a közelébe se.... :( pedig poén volt...

robogóztam én is Görögországban apával romantikusan az autópályán ahogy illik.... egyszer estem el vele... amikor megálltam le akartam támasztani és nem sikerült elfeküdtem mint egy zsák, a robogó meg betakart...

rilka:
Remélem azért nem egy pajtába mentek csak mert romantikus... azért ott már hárman lesztek!!!! ... és nem a fiúra gondolok...
korenka
Szár
 
 


Kép rilka?
korenka
Szár
 
 


veronika: A motoros fiúk mindig a barátnőkre buknak. Ki érti ezt? Én is így jártam anno.... :( pedig milyen menők voltak....
korenka
Szár
 
 


mirci: Nem is tudom kikre céloztál amikor a kiváncsiakat említetted.... :roll: :D
korenka
Szár
 
 


Korenka,
most nézem, épp félidőben jársz!!! Hogy rohan az idő!!! :) Hogy van a pocaklakó?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Korenka:
így robogtam be az erdőbe sikítva.... marha röhejes lehettem
:lol: :lol: :lol:
Nagyon merész csaj vagy! :D
Azt szerintem nem írtam elég világosan, de természetesen én nem önállóan motoroztam, csak csücsültem szépen drága férjem mögött, igyekeztem mind szorosabban hozzásimulni (már csak a viharos erejű szél miatt is) és vigyáztam a hátamon lévő egy szem hátizsákunkra. 8) Bár ez utóbbi sem ment tökéletesen, mert már szinte induláskor sikerült ottfelejtenem kompozáskor a kikötői büfében. :roll: :D :D :D Csak a Duna közepén vettük észre a hiányt, ahonnan még sóvár szemekkel vethettünk búcsúpillantást az egyre távolodó cuccainkra. :shock: :D :D (Szerencsére egy óra múlva a következő kompfordulóval sikerült visszakaparintani. :))

Nem is tudtam, hogy a görögöknél ilyen menő dolog a motorozás. :D Mi oda is vonattal jártunk, nem tűnt fel...

Remélem azért nem egy pajtába mentek csak mert romantikus...
Hááát... nem jársz messze az igazságtól, van pajta is, meg erdő is. :D De reméljük, hogy ház is. :D
rilka
Vác
 
 


veronika: Pocaklakó remekül van, kalimpál, nyújtózkodik :D Hja és utálja a habverőt... valamelyik nap tojáshabot vertem és amikor bekapcsoltam a habverőt nagy mocorgásba kezdett... olyan aranyos volt. Elégedetlenkedett a hangzavar miatt.

rilka: A robogót ott béreltük egy napra. Társasutazás volt amúgy busszal. Örülhettek, hogy meglett az a hátizsák... azért ez Magyarországon nem jellemző...
Remélem én is, hogy nem lesztek nomádok! :D
korenka
Szár
 
 


Rilka, mi nem borultunk a motorral, csak eltuntem a kanyarban... a srac csak percek mulva vette eszre, hogy mar nem ulok mogotte...
Nekem a 8.heten kezdodott a hanyinger es Veronikaval ellentetben MINDEN kijott belolem, korhaz lett a vege. Es ugyanez volt minden terhessegemnel, a baba nemetol fuggetlenul. Szep kis kilatasok...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Örülhettek, hogy meglett az a hátizsák...
Szerencsére a büfé egy cég volt a komppal, így a kompos srác telefonon vissza tudott szólni, hogy tegyék félre nekünk.

Elégedetlenkedett a hangzavar miatt.
De drága! :D Igaza volt. Vagy lehet, hogy segíteni akart. :)
rilka
Vác
 
 


Málna:
Na akkor alaposan figyelt rád az a srác... :roll: :D :D
Erről jut eszembe, láttam már olyan pólót, aminek ez a felirat volt a hátulján: "Ha ezt el tudod olvasni, leesett a csajom!" - ezek szerint nem is hülyeség...
rilka
Vác
 
 


sz.veronika:
ráejtettem a nagylábujjamra a hajszárítót
Lett valami baja? ....a hajszárítónak... :P :D :D

korenka:
pedig poén volt
Így utólag biztos ....ezek szerint a fiúk nem értékelték annyira, hogy majdnem felkenődtél egy fára. :D :D :D :D 8)
Remélem azért nem egy pajtába mentek csak mert romantikus...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jó a kép. :D El tudok benne képzelni gyerekágyat pelenkázóval és egy szoptatós fotellal. 8)
Habverő: vagy segíteni akart...látszik, hogy lány. :wink:

rilka:
Mákotok van ezekkel az eltünt motyókkal.. :shock:
Tiszta horrorfilmbe illő ez az új lakhely. Málna tudna mesélni biztos ehhez illő történet. Lehet hogy van ház... :shock: :D :D :D
Mi is ott béreltük a robeszt. Azért lefutott előttem az a kép...15 fős társaságunk kettesével egy-egy robin sisak nélkül 1000km-t. Cuccokkal. Hát... 8) :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


malna5:
csak eltuntem a kanyarban
:D :D :D :D :D 8) lefújt a szél? Szép lehetett. 8) :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


A srac ugy vette be a kanyart, mintha ott se lennek... es egy percen belul ott se voltam :( :( :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Jaj, Mirci, hát kiforgatod a szavaimat! :D

Nem feltételeztem, hogy robogóval jártok Görögbe nyaralni, csak megjegyeztem, hogy nekem nem tűnt fel a robogók ily elterjedt volta, mivelhogy mi inkább csak a vasútállomásokat tanulmányoztuk. 8)

A házat meg azért csak remélem, mert még csak holnap megyünk először szemrevételezni a helyet, és tárgyalni az érdemben is illetékes személlyel. :P
rilka
Vác
 
 


De ne gondoljatok, hogy igy akart lerazni..... rokon volt.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


elkepzeltem a Mirci familiat robogon...ahogy nyaralni mennek a borondokkel...

Kép

Ez itt a kepen, Apa, miutan mar elhagyta a csaladot egy kanyarban....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Hát szétröhögtem magam ezen a motorozás témán! :D Nem tudom ti hogy vagytok vele ez az áprilisi 3 fok nekem egy kicsit kemény.Én már kertészkedni akarok!!!!
korenka
Szár
 
 


Jó Reggelt!

Rilka, nagyon izgi amit írsz, remélem pár napon belül csuda jó hírrel szolgálsz nekünk. :)

Tavaly mi is kipróbáltuk a Quad-ot (bocs nem tudom, hogy írják) Görögországban, szuper volt. Az elején féltem, de aztán úgy belejöttünk, hogy le se akartam szállni róla. bejártuk a szigetet keresztül kasul, aztán valahol féluton, a préri közepén kifogyott a motorolaj, de jött a tulaj, feltöltötte aztán mentünk tovább. :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


rilka:
Jaj, Mirci, hát kiforgatod a szavaimat
Nehari...tudod, hogy én ilyen forgatós vagyok, mindig mindenbe beleképzelek valami hülyeséget. :wink: :D :D :D Természetesen kíváncsian várom a fejleményeket, de addig jártatom a billentyűzetet....itt-ott feleslegesen, hátha besöprök egy laptetőt. :oops: :D :D :D

malna5:
Engem apu hagyott így el a szánkón, mikor vitt oviba. Az utca közepén vette észre. 8) :D

korenka:
Ne is mondd, már kimostam és elpakoltam a Dani télikabátjait. Tegnap kénytelen voltam elővenni. :evil: :evil:
Én már kertészkedni akarok
Kénytelen vagy keresni a neten egy kertészkedős játékot. Vagy...befólisátrazod az udvarotokat. :D

nikiee:
Quad: kipróbálnám én is. :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci: Itthon nem elterjedt, mondjuk ne is keressem Budapest utcáin, ugye? :) De a görög nyaralóhelyeken elképesztően népszerű a robogóval együtt.

Idő hiányában én még nem pakoltam el semmit sem, de elhatároztam, hogy a Húvétos hétvégén mindent bepótolok, és csinálok egy kisebb selejtezést is.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Jó reggelt! :)

Ami alapvetően érdekel: Rilka, van még hányingered? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


nikiee:
Quad: Itt nálunk is nagyon elterjedt, nyaranta ezerrel döngetnek a Duna parton. Csábító. :D

sz.veronika:
Mi is itt vagyunk. :roll: :D :D :D 8)
Jójó...mi is várjuk a rilka híreket és még nikát is, mert mostanában igen vakoskodik. :(

Kép

Kép
mirci09
 
 


Jó reggelt!

Hát, sajnos még sincsenek jó híreim. Ma reggelre megjött rendesen. :( Nem tudom, mi volt ez a másfél napos furcsaság előtte. Arra gyanakszom, hogy egy mégiscsak meg nem kapaszkodott pöttyöcske lehetett...
Lányok, olyan aranyosan szurkoltatok, már csak ezért megérte volna. :) Köszi mindenkinek. :)
rilka
Vác
 
 


Rilka,
na sebaj, majd legközelebb! Nekem is vannak néha ezek a hányingerek, aztán semmi :)

Mirci,
igen, Nika eltűnt. Meg Bercsiről is szívesen hallanék híreket... :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Amúgy a rossz időt én csináltam tegnapelőtt, hogy ne kelljen erdőben mászkálnom. :wink: Bocs a kellemetlenségért... :twisted:

Na szép, kiderül, hogy rajtam kívül mindenki Görögbe jár motorozni valahány keréken. :P

Mellesleg ha jól tudom, a quad azért sem látható Bp. utcáin, mert közúton tilos vele közlekedni.

Nikiee: De jó, már csak 2 hét! :) Nászutat sikerült már intézni?

Mirci: Nem hari, csak műdurci... :wink:

Engem apu hagyott így el a szánkón, mikor vitt oviba. Az utca közepén vette észre.
:D :D :D Jó, hogy nem az oviban tűnt fel neki. :D

Bbercsi: Olvasol még néha minket? Megnyugodtál már kicsit? Nagyon kíváncsian várunk ám vissza! Engem spec. az is nagyon érdekel, hogy még mindig olyan összhangban van-e a ciklusunk.
rilka
Vác
 
 


Amúgy most olvastam egy cikket, hogy a nők egyre jobban a neten csevegnek :) Nahát, hogy mik vannak?! :lol: :lol: :lol:

Tegnap meg ovi nyílt napon voltunk... hát arra jutottam, hogy marad még a családi napköziben egy évet... :roll: Amúgy is a 7 gyerekből 5 marad :) De ha egy se maradna, akkor is az a 2 óvónő, aki ott van egy csoda. Tényleg, imádom őket, és látom hogy mennyire jól foglalkoznak a kicsikkel és mennyit tanulnak, meg milyen jól kezelik őket...
Apa persze nem örül, mert sok idő odahurcolászni, meg hát sok pénz is... De ha a gyerek érdekeit nézzük, akkor szerintem megéri.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Rilka,
igen azon én is röhögtem, hogy Mircit a szánkóról elhagyta apa :D

Korenkával meg egyetértek, legyen már jó idő!!!

Nekem is elő kellett halászni Pálmi kabátját...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Rilka sajnálom, de ne legyél elkenődve, majd együtt belehúzunk. :)

Igen már csak két hét, annyira nem izgulok, mert hát nincs időm a benti hajtás miatt, de minden reggel úgy kelek fel, hogy te jó ég pár hét/nap és feleség leszek....:)
A szállást még nem foglaltuk le, a többi okés, kocsival megyünk.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Niki,
és hova mentek?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


rilka:
Hú de sajnálom! :( Ez a szemét hányinger jól megszívatott. :evil:
Amúgy a rossz időt én csináltam tegnapelőtt
Nem lehetett volna csak a ti körzetetkre korlátozni? :roll: :P :D :D
rajtam kívül mindenki Görögbe jár motorozni
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


sz.veronika:
Persze, bbercsi is nagyon hiányzik, de neki időt kell hagyjunk. :roll: Amúgy meg szerintem akkor fog legközelebb jönni, ha már tényleg összejött/ek a baba.

a nők egyre jobban a neten csevegnek
Persze, mert nekünk azért fokozottabb igényünk van a verbális kommunikációra, viszont dolgozunk, gyereket nevelünk, kevés a szabadidő és a net kiváló lehetőség, hogy kiéljük magunkat. Nem a legjobb ez egyébként, mert mint tudjuk sokkal könnyebb így kapcsolatot létesíteni és sokkal rövidebb ideig tartóak, kevésbé intenzívek. Magyarán más szabályok vannak, mint valójában.
Azért itt elég díszes társaság gyűlt össze. 8) :D :D :D :D :oops:

Ezek szerint nem voltál elragadtatva az óvódától. :D Persze, ha van lehetőségetek inkább maradjon. Kisebb létszámú csoporttal és tündéri óvónőkkel.Ez a lehető legjobb egy gyereknek.

Kép

Kép
mirci09
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: