Új privát üzeneted érkezett!

Gioia
Nagyon jó lesz, tuti. Akkor most szombaton lesz? Gondolom nagy már a készülődés. Hű, de izgi. Mikor volt nektek a polgári?
Mentek utána nászútra? Vagy ilyenkor nem szokás?

Kép
p__lilla
 
 


Nem szombaton, vasárnap lesz ráadásul, du. ötkor.
Polgárink tavaly októberben volt. (épp most írtam a hsg-s topicban, ahol veled párhuzamosan én is laptetős vagyok 8) )
Megyünk nászútra - ki nem hagynánk, Horvátország az uticél, kis pihi láblógatás a nagy sós vízben.
Ti Olaszo.ban merre jártatok?
Vendég
 


Lilla: még azt akartam kérdezni, hogy Te Bpen élsz? Mert ha igen és van jó nőgyógyid, elkérném az elérhetőségét
Vendég
 

 
 

A mi polgárinkon is Cd-ről mi vittünk zenét, más lehetőség nem is volt,
a templomin meg minden volt. Még a volt tanáraim, kollégáim eljöttek játszani élőben is. AZ olyan jól esett, meg az is, hogy a lelkész is eljött olyan messzire.
Lilla: A Ti templomi esküvőtök is nagyon hangulatos lehetett. El tudom képzelni.

De biztos Gio esküvőjén is lesz sokminden szépség. Voltam már néhány lelkész-esküvőn. Sokszor hegedültem is. :D Szóval azt hiszem lehet készíteni a kényelmes cipőt. :lol:



Lányok! Kész a födém mai része. A hátralévőt bontani kell, és három hét múlva lehet zsaluzni, (mert a zsaluk a mai alatt vannak.)és aztán ugyanígy mint ma. Az már álom, hogy szept elején felmenne a vakolat is falakra, mert utána lehetne burkoltatni. Na ezt már nagyon várom. Ilyenkor úgy örülök, amikor valami elkészül. :)
No, szép napot Nektek!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Gioia
Nem Bpen élek, Ajkán, és Tapolcára járunk. Nagyon rendesek, legalábbis eddig. (3x voltunk)
Pont most olvastam az esküvődről. :D Grat. a laptetűhöz. (Meg nekem is, bár eddig még nem jött be. :cry: )
A nászutat ne is hagyjátok ki. Mi Tunéziában voltunk.
Olaszban Bibioneba voltunk. Párszor már jártunk itt, jó kis zsufis, nyüzsis hely. Jó drágák a szállások, de szerencsére kifogtunk egy elviselhető árút. Amúgy voltunk már Lignanoban, Jesoloban is. Velencébe hajókáztunk egyszer át. San Marinoba szerettünk volna elmenni, de hosszúnak találtuk az utat. De sebaj, jövőre Riminibe keresünk valami olcsó helyet, és akkor közel lesz. Persze csak ha nem lesz bébi.
Horvátország is jó hely, gyönyörű tájak. Melyik részre mentek? Egyszer voltunk Pulán.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Látom pörögtetek ma! :D

Lakberendezés után esküvőszervezéssel foglalkozunk. Ha így haladunk, akkor egész univerzálisak leszünk! :D

Gioia:
Gyönyörű gondolat a nevelőszülőség! :D Annyi ártatlan kisgyermek van nevelőotthonban, akikkel nem foglalkoznak a szülei! Mégis csak jobb egy családban felnőni, mint az intézet falai között!

Kép
anda81
 
 


Szaisztok!

Na, most egy nagy összeveszésnek köszönhetően írok. Nem jutunk dűlöre a gyerekszoba berendezését illetően. Tök tele van már most, zárható szekrényünk nem igazán van. Én úgy érzem a férjemmel nem lehet konstruktívan ötletelni. Igazából talán én is ragszkodom a meglátásaimhoz. :evil: Úgyhogy most nem beszélünk. Totál felbosszantottam magam. Szegény baba - ilyenkor elgondolkozom, h tényleg jó élete lesz-e....

A szép témákra átevezve, az esküvőm nekem is nagy élmény volt, még a polgári is, ahol 4en voltunk a 2 tanúval. Csók nem volt, ellentétben a templomi (katolikus) esküvővel! A pap azt mondta lehet :oops: Motsanában érzem azt, h szívesen átélném újra. Olyan rövid volt ahhoz képest, h egy évet készültünk rá.

Örökbefogadás:
egy ismerősünk 6 év hiábavaló próbálkozás után kérték, h örökbe fogadhassanak, és 2,5 év után, most tavasszal kaptak egy újszülöttet! :-) Olyan jó érzés volt nekem is! (előte mindenféle hormonkezelésen mentek át, de nem használt semmi, lombikot, inszemet nem akartak)

folyt. köv.
f_alma
 
 


Én nem tudom, h tudnék-e örökbe fogani... prdig tényleg szép lehet, csak annyi roszat hallottam, de lehet, h a szülőn is múlt a dolog.

Era, nekünk is olyan a padlólapunk, mint nektek :-) Tényleg szép nagy a házatok!

A több fotót is jó volt nézegetni, ügyesek vagytok! :-)

Ildi, gratula a haladáshoz, egyszer nektek is szép házikótok lesz!
köszi kérdésed, a múlt csüt-ön voltam UH-n, és minden rendben volt. A doki és az asszisztens is tündér volt, pedig sztk. Potyogtak is a könnyeim, mikor meghallottam a szívhangot! azért még van mit izgulni a köv. alkalomig. Ráadásul aug.13-ra van időpontom a dolihoz újra, akkor még 1 hét az UH-ig, az már a 13. hét lesz. De most megpróbálok egy magándokihoz is bejutni, aki majd 6-án lesz, és eldönti, h fogad-e... remek. Felháborítónak tartom, a sztárság jele.
Velem ennyi van röviden.

Ja, és Gio, Isten hozott újra itt! :D

Alma
f_alma
 
 


Sziasztok!

Jó volt a 7végi osztálytali, igaz elég kevesen jöttek el. :( De jót dumcsiztunk és végre egy kicsit kiszabadultam itthonról :)

Brumm: belelöltelek az iwiwn. Nagyon helyesek vagytok. Mennyi idős a fiad? Látom nálatok is menő a duplózás :) Nálunk is nagy sláger :)

Lilla: voltatok moziba? Szupi lehet a medencétek. Irigy-irigy :)

Jenny: remélem az álmaitok hamarosan valóra válnak. ;)

Csucsu: irigyellek a bográcsozás miatt. MI már nem tudom hány éve tervezzük, hogy kéne csinálni bográcsozást, de hát….

Gioia: mi még nem találkoztunk. Grat az esküvőhöz. Biztos szép lesz. :) A nászúton meg összehozzátok a kis csöppséget ;)
Jujj de jó elmélet amit a férjed mondd: „minél később lesz babánk, annál tovább élünk. Merthogy Isten azért adja, hogy aztán időt is adjon arra hogy felneveljük”
Ezt átgondolom, mert mi már úgy vagyunk, hogy nyár vége után vége a projektnek.

Alma: szuper, hogy minden rendben van veletek. A babaszobára azért még van pár hónapotok, addigra csak találtok közös nevezőt ;)

Esküvő: a miénk is szép volt. (szerintem nincs csúnya esküvő ;) ) Nálunk a polgárin volt versmondás, zene, csók, gyertyagyújtás, szülők köszöntése, pezsgőzés (a bevonuló zenét mi is vittük) stb. Olyan kis romantikus volt, de nem tartott tovább 15-20 percnél. Viszont a templomi sokkal szebb volt és meghittebb és teljesen megható volt az egész. A lagzi rész is szuper volt annak ellenére, hogy mi se akartunk túl nagy heje-huját, de az lett belőle. Kb. 65-en voltunk és hajnal 5-ig roptuk :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok:)
Gyakorlati kiegészítés a "későn szülünk tovább élünk" elmélethez (by my férj):
A magzat felpörgeti az anyát, csontot, húst termel hihetetlen sebességgel ugye, elvileg "lehasználná" az anyukát, ámde cserébe vmilyen varázslatos módon a placentán keresztül őssejteket juttat vissza az anyának. És ugye az őssejt bárhova beépülhet, bárhova jó, fiatalítja a szerve(in)ket.
Mielőtt azt hinnétek teljesen megbuggyant, szólok: nem :D Ez egy tudományos rádióműsorban volt.(kossuth rádio, gordiusz plusz adás)

(era, lilla mingyá írom a privit nevelőszülő-ügyben)
Vendég
 


Alma: jó látni! Ne aggódj a babaszobán! Biztos nagyon klassz lesz a végén. A férjedbe meg sztem majd akkor fog igazán tudatosulni a babóca, amikor el kezd kerekedni a pocid, megmozdul a kicsike. A ffiaknál van némi reakcióidő csúszás úgy láttam a környezetemben a bnőimnél is. pl. az egyiknek értetlenül állt a férje amikor egy partyra nem tudott már belebujni a kiskedvenc fekete rucijába és kérdezte is a férjét - akinek ez a ruha lett volna a vágya aznap estére -, hogy "nem vetted észre, hogy már a 6. hónapban járok????". Szval biztos lesznek még évődések, de légy türelmes. Beindul nemsokára sztem a folyamat és majd győzöd kapkodni a fejed, hogy mennyi 5lete lesz emberednek. 8)
Vendég
 


Sziasztok: na egy kicsit nem voltam és felpörgött a topic.

:):)

Gio: Köszi és írtam is vissza:)

Amúgy ez a topic ami zárt jó ötlet hisz akkor nemkellene privit küldeni. Tényleg van amit az ember nem oszt meg mindenkivel akinek van net elérhetősége.
Sajnos az emberek kiváncsiak is.
Szóval valaki tudja hogy is kell azt csinálni?

Kép
csucsu05
 
 


Köszi, Gio, kicsit megvígasztaltál. A Helyzet, h azt a szobát baba nélkül is utálom, olyan kuplerájos. Eddig sem sikerült vele dűlőre jutni, amit javult, azt mind én idéztem elő.

Virág, igazad van, még messze van a beköltözés időpontja, addig lesz időnk megegyezni.

csak félek, h megöltem az idegeskedésemmel a babát. Most görcsölhetek min. 3 hétig.

Köszi, h meghallgattatok.

Alma
f_alma
 
 


Alma drága!!! Azok a fránya hormonok eluralkodtak szerintem. Hogy ölnéd meg a babócát egy kis idegeskedéssel? Ahhoz azér több kéne, de ne is beszéljünk ilyesmiről. Hugom az első 3-4 hónapban tiszta ideg volt, még sírt is, mert a munkája rendőr lévén nem volt túl bababarát, nem voltak még összeköltözve a szerelmével, dem összeházasodva, egyáltalán nem tartottak pl. ott mint Ti, hogy van egy közös lakás és már tényleg csak a babóca hiányzott a teljes boldogsághoz. Persze mindenkinek a maga keresztje, de érdemes néha viszonyítani. (nálam bejön soxor :) )
Vendég
 


Gyors leszek:
Alma: Ne ijedj meg. én voltam az aki a terhességét végigidegeskedte.
Szó szerint. legtöbbször azért volam ideges, mert előbb ideges voltam, és az mit okozott. Jelentem, semmit. Még csak azt se mondhatom, hogy a gyermek ideges lett. Annyi butaságot tudnak még leírni könyvekben is erről. Nem lesz semmi baj, nem okoztál semmi bajt az idegeskedéssel.
Era: Ránéztem az anyatanyán a zárt topikra. gondolom regisztrálás után lehet, de nem vagyok biztos benne. Ha lesz kis időm megnézem.

Mennem kell. szép napot mindenkinek!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Regisztráltam az anyatanyán. Ezután lehet csapatot létrehozni.
Mi legyen a csapat neve? Ötleteket várok. :D
És akkor ott tudunk olyanról beszélni, amit nem akarunk idegenek orrára kötni. :wink:
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ehhez mindenkinek regisztrálnia kell, vagy ezzel a jelszóval be lehet lépni oda. Vagy az teljesen független oldal a babanettől? Hú én ehhez hülye vagyok. Mindegy, ha valaki megcsinálta, szóljon, hogyan lehet oda belépni.

Na, ma voltam dokinál. Kaptam időpontot HSG-re aug. 6-ra. Reggel 7-re kell mennem. Nem baj, legalább hamar túlleszek ratja, nem kell egész nap izgulni. 3/4 8-ra beszélte meg a röntgenessel, úgyhogy biztos várni kell. Az a ciklusom 11. napja lesz. Az jó, ugye?
Mondta, hogy készüljek fel, mert nem lesz kellemes, volt, akinek iszonyúan fájt. Gyorsan vért is vettek, hogy nincs-e gyulladásom, meg vérsüllyedésem, vagy micsoda. Ha nem lesz jó az eredmény, holnap felhív, ha jó lesz, nem hív. Annyira izgulok, már most fosok. :cry: :oops: Nem tudom, akarom-e egyáltalán ezt a hercehurcát. De hát a baba a cél.
Olyan jó annak, akinek hipp-hopp megfogan. Ránk meg még ki tudja mi vár.
Na nem panaszkodom többet.

Kép
p__lilla
 
 


Hú drága Lilla. Nagyon drukkolok és nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz, mert én is még előtte vagyok ugye.
De felmerül bennem a kérdés: ha a párod kiskatonái nem teljesen okék, beírtak decemberi lombikra, akkor miért kell egyltalán ez az átjárhatósági? Hisz a lombiknál nem feltétel, sőt, ha vki nem átjárható, akkor eleve ezt ajánlják neki az inszemet is kihagyva. :?: :?: Tele vagyok kérdőjelekkel, már én is izgulok mit/kit hoz az ősz
Vendég
 


Ildi, és ezt a topicot nem lehet lezárni? Vagy az "anyatanya" egy másik weboldal? Nem is értem hogy müxik:-) De az 5let jó, hisz olykor elég mély, intim témákat érintünk és fel sem fogjuk hogy ezt bárki olvashatja.. :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Az anyatanya egy teljesen más oldal, független a babanettől.
Mindenkinek regisztrálni kell. Ha gondoljátok este csinálok egy csapatot/topikot. Csak valami nevet kéne adni neki. ha van gondolat, írjátok meg.
Szegény Lilla! De remélem, mégsem fog annyira fájni.
Lehet, hogy azért csinálják lombik előtt,mert ha inszemet próbálnak először, ahhoz meg nem árt, ha átjárható? Mondjuk én nem értek hozzá.
Gio: Én sajna nem tudok elfeledkezni arról, hogy esetleg rengetegen olvasnak, de ha meg nagyon "sterilen " írok, annak meg semmi értelme.

Most mentem, majd benézek. sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ildi: én meg sajna mindig utólag gondolok bele....úgyhogy hajrá zárt topic! Egyébként itt nem lehet ilyet csinálni?
Majd utánanézek - bár lehet te már megtetted.
Pussz
Vendég
 


Brumm, Gioia
Azért kell, mert december előtt még csinálnak inszemet. És annak feltétele ez a vizsgálat. Csakhát éppen az inszem alsó határán vagyunk, sok esélyünk nincs. Gondolom a lombik előtt meg kell próbálniuk. :cry:
Szerintem lehetne a topic címe akár ez a babanetes is. Ezt tuti meg fogjuk találni. De ha valakinek van jobb ötlete...

Kép
p__lilla
 
 


én - aki persze még csak elméletben überokos a témában :) - úgy tudom elég oda minimális kiskatona is,hogy sikerüljön az inszem Lilla! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok nagy nehezen.
Gio: Nem tudom, hogy itt le lehet-e zárni, de nem hiszem. Meg ugye akkor nem tuna bővülni annyira, mert szerintem mindenki úgy jön egyszer csak, hogy egy darabig olvasgat, aztán jön. Ha le lehetne zárni, a kutya se jönne. :? Szerintem. Mármint újak.


Megpróbálom az itteni topic címet, vagy rövidítve, hogy pl: Szeptemberi babaproject-2008
No, milyen?

Virág: Én is néztem az Iwiw képeket. nagyon szépek vagytok. Kende nagyon aranyos kisfiú. :D

Annyira jók azok a képek (Eránál is), ahol 4 van együtt.
több is fér, nagyon praktikus. Majd beterjesztem a férjemnél.Én ügyetlen vagyok. :oops:

Voltam dokinál, jogsit újítani. Oké minden, persze szívverésem nagyon gyors, mint mindig, ha vizsgálnak, csak itt legalább elhiszik, hogy alapjáraton nem ilyen. Elindultam az okmányirodába, persze ott csak időpontot adtak csütörtökre. Mindegy. Már kibírom azt a két napot.
brumm
 
 


no ez jól elküldődött. :oops:

Szóval mindenkinek pussz!
Alma? Megnyugodtál?

Még jövök!
Sziasztok!

Ildi
brumm
 
 


Ildi
Szerintem tökéletes címnek, amit írtál. :D
A dokinál én is mindig úgy vagyok mint te, pulzusom magas.

Jenny
Milyen volt a hétvége?

Kép
p__lilla
 
 


NOs.


Csináltam csapatot. számomra nehézkesebb a Babanetnél a dolog, szóval gyertek. Úgy nézem, hogy mivel én hoztam létre, nekem kell visszajelölnöm Titeket.
Próbáltam írni, de egyelőre magamnak üzentem. :oops:
Szóval gyertek, aztán próbálgatjuk együtt, hogy hogyan működik.Egyedül nem megy.

www.anyatanya.hu
Ugyanez a címe, mint itt. a csapatokhoz kattintva a 3. oldalon van.

Lilla: Akkor nem vagyok egyedül. :D Addig jó, míg csak az orvosnál magas a pulzus. Én az évek alatt olyan magas fokra műveltem ebben magam, hogy egy ilyen vizsgálattól előre képes vagyok 3 napig idegeskedni. :oops:

No, gyertek amoda is, regisztrálni kell először.
brumm
 
 


én bejelentkeztem az anyatanyán hozzád Ildi. :)
Vendég
 


Én is bejelentkeztem! Várom a visszaigazolást!

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Visszaigazoltam, bénázok rendesen.
Ti is adminisztrátorok vagytok, Ti is felvehetitek a többieket.
brumm
 
 


Sziasztok!

Én is bejelentkeztem hozzátok a banya tanyára:), de remélem azért életben tartjuk majd ezt a topicot is!
Találtam babanetes, erre vonatkozó leírást, és mivel ez egy nyílt fórumozó oldal, nincs zárt topicra lehetőség.:(
Na holnap majd bővebben, ma reggelre leesett a hőm, nem sikerült ez a hónap sem. Érdekes, hogy most egész jól viselem...
Puszi nektek!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny:Felvettelek. Jó ez a kismalacos szöveg. :)))))))

Én mindenkit adminisztrátornak is jelöltem a banyán, ugyan nem kell sok, de így egyenrangú szerintem. Nem hiszem, hogy összevesznénk rajta, ha befogad egyikőnk valakit. Ugye?
Tartsuk életben ezt a topicot, csak ha olyan valamit közlünk a másikkal, ami kívülállóra nem tartozik, azt ott tesszük meg.
Jó Így?

Sajnálom a hődet Jenny. :( Ilyenkor nem tudok mit is mondani. Nagyon sajnálom. Valahogy azt vártam,azt éreztem, hogy most sikerül.

Jó éjszakát!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


A banya tanyára én is megyek most sajnos nem tudok lánykám nem hagy élni de igérem még ma megyek oda.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ildi: jelentkeztem a tanyán ;) Én ezeket a képeket a picasa programmal teszem egybe. A netről le lehet ingyen töletni.

Alma: ne beszélj már butaságot. Dehogy ölted meg a babád! Egy kis idegesség nem árt neki! Az egyik barátnőm a munkahelye miatt volt tiszta stressz, és a végén még kórházba is került, + még szedettek vele antidepis bogyókat és épp, egészséges kislánya született. ;) Nyugi nincs semmi baja a csöppödnek!

Lilla: tökéletes az időpontod ;) Vigyél magaddal majd olyan rucit, hogy ott kényelmesen feküdhess a beavatkozás után. Nem kell feltétlen hálóing. És betétet is vigyél magaddal, mert lehet kisebb vérzés is utána. Drukk millió ;)

Jenny: tudod amíg piri nincs. De hát a hőd elárulja mi is van :( Sajnálom….

Csucsu: ismerős dolog, hogy a gyerkőc nem hagy élni ;) De azért valljuk be jó dolog ez :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Miért, utána még feküdni kell egy darabig? Azt hittem, utána felkelhetek és ott kell maradni megfigyelésre egy órát. Akkor ezt fekve kell tölteni? Betétet mindenképpen viszek, de nem kell liberó, ugye, elég a vékonyka is? Akkor menjek szoknyába? Vagy elég a hosszú felső is gatyával?
Na most aztán már jönnek ám a kérdések.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: írtam neked iwiw-n.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok! Puszi Mindenkinek! Most csak röviden leszek, mert kilőtt teljesen ma a Db-Bp-Db utazás...Nem tudom hogy lesz belőlem királylány hétvégére, most úgy nézek ki mint a saját nagymamám. Aki édes, de 80 múlt :)
Vendég
 


Gio: Milyen a ruhád amúgy? Biztos nagyon szép leszel nyugi:)

Kép
csucsu05
 
 


nem a szokványos nagyabroncsos, de sztem pont emiatt különleges:-) Majd teszek fel képet esküvő után (és köszi az üzit a wiwen Era! )
Vendég
 


Sziasztok!

Nem volt netünk. Karbantartották, amiről a férjem tudott, csak elfelejetette mondani. szóval én azt vettem észre, hogy nincs net....

Tegnap csőtörés volt a házunkban. az újban.Nem tudjuk, hogy mi volt az oka, mért most,mitől? Ha egy évig jó volt, most mi volt? A pincét eljesen elárasztotta a víz. A baj az, hogy mivel fent teljesen fel van állványozva, ezért mindenünket a pincébe vittünk ideiglenesen.
Semmink nem maradt. Szinte az öszes szekrény, az ülőgarnitúrák,2 teljes garnitúra, az ágyneműtartó, az íróasztalok, minden. Az összes könyvünk, a kottáim egy része, a gobleinjeim ( jó nagyok egy évig csináltam külön külön., mondjuk lassan haladtam.), fonalak, társasjátékok. Poharak, étkészletek. MINDEN!!!!!!Nem is tudom felsorolni. Nem kell gondolkodni már, hogyeladjuk a bútorokat. Teljesen a nulláról kell indulnunk. Csak a bútorok kb fél milla, a rengeteg könyv, kotta....fogalmam sincs mennyi. mégegy annyi majdnem. Minden úszott. a víz emelt mindent. tört minden. A csillárok, Fa alapú volt több, kiszárad, de gondolom meg fog rajta látszani, így az is valószínűleg kukába megy. Egy szem fém volt, de arról is lepattogott a festék. Konyhagépek. Remélem azok kiszáradnak.
Szóval tegnap romeltakarítottunk.
Kíváncsi vagyok a biztosító fizet-e majd. Teljes körű biztosításunk volt. Ha nem, nem is tudom, mi lesz.
Úgyhogy ha egyszer kész a ház, szerintem viszem a lánykori bútorom, és em érdekel, de beköltözünk. aztán majd, ha nagyon el leszünk a pénzzel eresztve kicseréljük. Már minden mindegy.
De egyébként meg valahogy úgy vagyok vele, hogy az egészség számomra sokkal fontosabb ezeknél, másik lakásunkba költözés előtt, mikor mindenünk ott volt kiraboltak, most eláztunk....Mit tudok csinálni.
Bosszant, még reménykedek a biztosítónál, de el kell fogadni, hogy így jártunk.
Megyek, majd jövök, bocsi az Off-ért.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ildi: a biztósitó tutti fizet. Sok mindent mondjatok mi volt ott mert úgye azért nem könnyen fizetnek. De az élet megoldotta a bútor cserét. Hidd el fizetni fog a biztositó. És akkor lesz új bútor. Igaz a lottákat és sok mindnet nem lehet potolnide sajnos az ilyen eseteket nem lehet befolyásolni. Gondolom márgesek voltatok de sajna ilynekor nincs mit tenni.
Remélem viszont a biztositó jól fizet és egy kicsit csökkentia dühötöket.
Amúgy igazad van: AZ EGÉSZSÉGNÉL NINCS FONTOSABB!!!!!

Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Brumm
Szörnyű, ami veletek történt. Mindig van valami, ami bosszantja az embert. Hát ez tényleg nagy kár, úgyhogy a biztosítónak fizetnie kell. Mondjuk nehezen fog menni, az tuti. Ezekből minden egyes forintot úgy kell kikönyörögni. Nekünk még mindig nem jött ki a kárszakértő, aztán már mikor volt a beázás. Úgyhogy intézkedjetek minél előbb!

Gioia
Ne izgulj, szép menyasszony leszel, akkor is, ha most sok a dolgod. A fodrászok, sminkesek csodákra képesek. :lol:
De amúgy is szép vagy, sok dolguk nem lesz. Meg amúgy is itt van még a szombat kipihenni a fárasztó hetet.

Viri
Köszi a felvilágosítást. :oops:

Kép
p__lilla
 
 


Brumm: ó ti szegények, nagyon sajnálom a történteket. Iszonyú lehet látni, hogy minden odalett. :( Ha még a biztosító fizet is, az ért sok dolgot nem tud pótolni a pénzzel. Pl. a kézimunkáidat. De kívánom hogy azért az új lakás meghozza a szépet is. Mondjuk egy zebrás tesztet. ;)

Lilla: nincs mit ;)

Gioia: jujj mindjárt szombat. Sok boldogságot nektek! És nagyon várjuk a képeket!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Lilla, nagyon fogok szorítani szerdán! Nekem 2 munkatársam is volt hsg-n nem is olyan rég, az egyiküknek le volt picit tapadva az egyik petevezető, ő azt mondta, begörcsölt, de egy közepes mensi szerűt érzett. Másikuknak össze is van nőve az egyik petevezetője, de neki meg abszolút nem fájt, csak kellemetlen volt.
Szóval ez egyénfüggő, de nem olyan szörnyű, csak hát kellemetlen. Inszem vagy lombik előtt amúgy minden vizsgálatot meg kell csinálni, hogy minden más okot ki tudjanak zárni.
Végső állomása sajnos a hsg, ami szükséges rossz. De utána ha megvan, már gyorsan fog menni. Az említett m.t.-amnak már akár holnap meg is csinálnák az inszemet, de ő az, aki kicsit füllentett, mert egy évet mondott a dokinak, hogy nem sikerül, közben meg nem is próbálkoztak, mert a véglegesítésére várt melóban. Szóval most élesben próbálkoznak kicsit.

Ildi, nagyon sajnálom, ami veletek történt, de biztos fizet a biztosító!Sajnos az eszmei értékek megfizethetetlenek, átérzem a fájdalmad... :(

Alma, ne izgulj, elég komoly stressz kell egy egészséges babának, hogy baj történjen. A kis csöppök mindent kibírnak ám! :D

Viri, és többiek, köszönöm az együttérző szavakat, a sikertelen hónap miatt. Piri még nincs, de most már jöhetne, mert leszakad a derekam, a hasam feszül, úgy nézek ki, mint egy muffin! A melleim meg előttem 1 méterrel szelik a levegőt...
Gio, ha holnap nem tudnék jönni, vagy nem olvasnál már, akkor nagyon sok boldogságot kívánok nektek, legyen gyönyörű a napotok, szeressétek nagyon egymást!!!!!!!Puszi!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok vígasztaló szót! Már megnyugodtam azért, de nyugodt a köv. uh után leszek, azt remélem. :-)

Ildi, nagyon sajnálom, és is teljesen kilennék akadva!!!! :shock: De tényleg, ennél nagyobb bajok is vannak. Anyukám mondta mindig, és nagyon utáltam, de van benne igazság.

Jenny, ne add fel, marad az a hő még magasan! Nekem fel sem tőnt, amikor magas maradt, hihetetlen mennyire nem számítottam rá. És 36,7 fölé nem ment! Kitartás! ;)

Lilla, nagyon bátor vagy! Én biztosan sokáig húznám. De legalább kiderül, h egészséges vagy, és talán akkor megfogan a kis baba is, mert megnyugszol! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. Ahogy én olvasgattam, van, akinek rettenetesen fáj, van, aki nem érez semmit. Még mindig lehetsz ez utóbbi kategória! (bocs, talán már írtam ezt...) Ja, és Jeny is ezt írta! :oops:

Nekem elég zűrösek a napjaim a mh-em miatt, ezért nem jövök annyit. Minig remélem, h a köv hét nyugisabb lesz, de már nem ígérek semmit.

A banyatanya meg nagyon érdekel, majd ha lesz időm, én is regisztrálok.

Gio, sokat gondolok Rád, és kívánom, h nagyon szép, jó élmény legyen a lagzi, ami szimbolikusan is kifejezi "lányságod" végét, és az anyaság új állapotához vezet! :wink: Minden jót a nászútra is! Gyönyörű és romatikus lesz!

Pussz mindenkinek!
Alma
f_alma
 
 


Alma, jenny és mindenki: köszönöm a jókívánságokat. Tegnap eléggé túlpörögtem magam, de rájöttem, hogy mennyire nincs értelme parázni és idegeskedni. A mi napunk lesz a szeretteinkkel, akiket megetetünk, megitatunk, megtáncoltatunk és jólérezzük magunkat :-) Mi baj történhet? Végülis a TV nem lesz kint 8)
Szval higgadok és kisbabáról álmodom :oops: 8)
Vendég
 


Gioia
Nagyon-nagyon szép esküvőt kívánok nektek. Minden úgy alakuljon, ahogy elterveztétek!
A nászúton érezzétek jól magatokat, és kívánom, hogy potyautassal gyertek haza. :)
A képeket meg majd várjuk ám! :!:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla, 6-án gondolok Rád és szorítok!!
Vendég
 


Gioia
Köszi!

Jenny
Ezek simán lehetnek terhes tünetek, főleg a megnagyobbodott cicik. Meg ugye már itt lenne piri ideje. Vagyis nem lenne itt. Nem teszteltél még? Drukk! Amíg nincs piri, van remény...

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Jenny: Nekem is az jutott eszembe,mint Lillának, hogy lehet még baba, amíg nem jön meg. Az egy dolog, hogy mennyi a hő.

Gio: MInden jót Nektek, a banyán is írtam, bár oda még nem néztem azóta. És a nászúthoz is minden jót kívánok, sok pihenést és egy kisbabát. (Lehet kettő is. vagy három, négy..... :D )
Egyből mentek nászútra már a jövő héten?


Most jöttünk haza Pestről. A férjem kísértük el, valamit vitt javítani egy céghez, a Vasúttörtneti Park mellé. No, oda megint be kellett menni.
A Bercus úgy élvezte....Mindent megnéztünk, játszótereztünk, mentünk a kicsi vonattal...."vezette" a mozdonyokat. Mindent elforgatott, amit lehet. Fiús anyucik (Virág): Ajánlom nagyon. voltunk márciusban is, akkor is nagyon jó volt, most is.
Hanem a forgalom. Gondoltam Rátok Pesten élők. Katasztrófa a körút. Sokszor voltunk arra, de ma nagyon gáz volt. El is mentünk másfelé.

Pihizek kicsit. Többiek? Merre jártok?

Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: