Új privát üzeneted érkezett!

Szisztok!

Köszi mindenkienk!

Ma beszéltem a szülésznőmmel holnap megyek vérvételre.
Remélem minden érték jó lesz!
Ha igen, akkor jövő héten meglátogatom a dokit is.

Egyre több az émelygés, és ennek nagyon örülök. :D
Legalábbis most, mert nekem ez jót jelent.
Vendég
 


Cat: Minden rendben lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


betsy piri sehol!
catherine:gratula!!!!!!!!!!!!!!!jó neked!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita: Lehet már neked is jó csak nem tudod még:) Hisz piri sehol és már 1hete késik nem?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu igen már jo 1 hete késik de a multkori teszt nega lett!/igaz délután csinéltam/ :? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Catherine
Halkan én is gratulálok! Mi lett az erednény a szulésznonél?

NIta
Nem tesztelsz még egyet? :wink:

Syry
Sajnálom, hogy ilyen kár ért. Manapság már sajnos mindenre nagyon kell vigyázni, olyat is elvisznek, amire nem is gondolnánk.

Betsy
Az eredmények egész jók lettek. Valami "kicsi" baci van /volt mind a két gyerkoc orrában, de a doki szerint ezek nem vészesek. Ádámot azért elkuldte ful-orr-gégészhez. Azt mondta, ha gyakran lesz beteg , ki kell szedni az orrmanduláit. De én ezt még nem engedem. Csak júniusban volt eloszor gond a manduláival. Szerintem ez még nem krónikus.
Bálintnak múlt csutortokon hasmenése volt. Sajna ez szombaton is folytatódott, ezért elvittem ugyeletre. Kaptunk cseppeket, és répapurét kellett neki adnom addig, amíg meg nem jelenik a székletében. Azt mondta az ugyeletes doki, hogy próbáljak meg felváltani egy -két szopit répával :shock: Persze ezt nem csináltam, hisz anyatejen kívul még mást nem kapott. Szerintem nem lehet ezt ilyen gyorsan. Végul ebédre és uzsira adtam neki néhány kiskanál répát. Meglepett, hogy ízlett neki. Olyan édin tátogott. Majd teszek fel róla képet.

Megyek, már megint sok voltam. :oops:

Szép napot!
Vendég
 


carpediem ma teszteltem reggel de sajna az is negatív! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
hívtam a dokimat is de nem veszi fel.holnap probálkozom tovább! :roll:

várjuk a képeket a kis Bálintrol! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Catherine nagyon gratulálok!
Krisztinka köszi a cikket elolvasom.
Puszi mindenkinek!

Kép
németh
 
 


mára elteszem magam szépjó éjszakát mindenkinek!
pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ha nem jött meg akkor van remény. Valakinek később mutatja ki csak a teszt. Pláne ha 25-ös erőssségűvel csináltad.

Kép
csucsu05
 
 


Nita
Ne csuggedj!Amíg nincs piri, addig van remény :wink:

Így ettem a répát :P Kép
Vendég
 


carpediem édesen eszi Bálint a sárgarépát!
a teszt:csináltam 20-as erősségüt is és az is negatív :cry:
de a hasam alja fájdogál egész nap! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Akkor vagy megjön apiri csak késik vagy vársz és közben eljutsz dokihoz.
Csak megtudja mondani mi van oda bent.


Carpediem: De édesen eszi Bálint:)És milyen kék szeme van:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu probálom elérni a dokim de nem veszi fel a telóját! :?
mára elteszem magam pusza jéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de nem volt időm netközelbe kerülni. Hétfő ota Olivérnek nincs bölcsi és elég nehéz a kettővel, úgy hogy Leventét altani kell és a hangosabb zajokra(Olivér elég hangosan játszik) felébred és újra kell altatni. Enni nem kér csak 4 óra elteltével. Ami a legérdekesebb, el sem fogjátok hinni, Levente nem eszi meg az anyatejet. Már nemcsak, hogy nem szopik, még üvegből sem kell neki. Én ilyet még nem hallottam. (Valaki??? )
Adtam neki a tejet és ahogy megérezte az ízét köpte ki és sírt. Na gondoltam megpróbálom, hogy a táp kell e neki és abból meg benyomott 100-120-at.
Teljesenkész vagyok. Most azzal próbálkozom, hogy keverem a tápszerrel, hogy az immunanyagokat megkaphassa.

Olivér viszont szívesen megissza kakaónak (persze nem tudja, hogy mit iszik.) és érdekes ma még nem hallottam köhögni, pedig elég sokáig el szokott neki húzódni a betegsége.
Múlt hétvége óta köhög elég csúnyán.

Nem tudom miért nem kell Levinek az anyatej, pedig nem eszem mást mint eddig.
Azért szorgalmasan fejek. Napi fél liter simán összejön.
Már arra gondoltam, ha tényleg nem kell Leventének akkor lehet, hogy le kéne adnom, legalább keresnék egy kis pénzt. Szerintetek hülyeség?


na mennem kell Levi ébredezik.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titanilla szerintem apszolut nem hülyeség ha leadod az anyatejed!
Ha tényleg nem kell a Levikének!
:lol: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés és egy pár fotó a gyerekekről. Most voltunk 4 hónaposak és 6160 grés 62,5 cm vagyunk és jól érezzük magunkat . Kép Viktor és Gergő vízfestéklezés után egymást festették i. Kép Dóri és Gergő Kép Dorci

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Márti: szépek a gyerekek:)

Tita: 8hetesen nem kell neki az anyatej? Kérdezz rá a védőnőnél vagy a dokinál mitől lehet ez. Hisz tényleg fúra az biztos. Mostmár én is kiváncsi vagyok mitől lehet ez.
Ha eladod az csak jó bár én úgy tudom csak a saját babaának jó a te anyatejed. Persze jobb mintha tápszert adna valaki. De előtte az anyatejet bevizsgálják ám , hogy minen oké e. Csak úgy nem lehet eladni. Bár pult alatt igen:)

Kép
csucsu05
 
 


Márti gyönyörűek a gyerekek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


szia hanee én már regisztráltam ide,nagyon jo kis oldal! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hol vagytok lányok? Mindneki nyaral??

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
merre vagytok ma? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szerintetek,ha ma este 8-kor kezdtem el vérezni,akkor még a mai nap számít az elsőnek vagy a holnapitól számoljam????????? :roll:

Catherine:Hogy vagy?Nagyon eltüntél!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


szia szerintem a maitol számold! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszko!

Vagyok én is.

Valahol azt olvastam, hogy ha délután 6 után jön meg, az már másnapnak számít.

És sajnálom! :evil:
Vendég
 


Syl:Persze, hogy attól a naptól mikor elkezdtél vérezni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:De az nem baj,hogy este 8 utántól? :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Szerintem nem. Hisz egy nap 24órából áll. Nkeem egyzser a doki mondta, hogy amikor megjön az az első nap. Mindegy, hogy este 10kor jön meg.

Kép
csucsu05
 
 


Ok!Köszi mindenkinek!
Azt hiszem a mai napot veszem a 2.cn-ek!

Nita:Még azóta sem jött meg?

Catherine:Hogy érzed magad?Nektek hanyadik hónapba jött össze?


Csucsu:Te hol tartasz a ciklusodba?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!

Köszi jól vagyok! :D

Csak egy két apróság van ami picit zavar, de az is elmúlik hamarosan.
Hallójárat gyulladás, ma reggel óta egy kicsi barnázás...

De megpróbálok pihenni. Most is az ágyban fekszem. Beni pedig sajos tévét néz, de nincs jobb ötletem, hogyan pihenhetnék mellette máskép.

Egyébként január óta próbálkozunk, tehát a 7. hónapban jött össze.
Vendég
 


Catherine:Akkor most tényleg pihenj sokat,ha egy kicsit barnázol!Szedsz rá valamit?
Szerintem a tv miatt ne legyen annyira lelkiismeretfurdalásod,úgyse nézi olyan sokat,nem?Nekem is Réka azért szokta nézni rendesen,de csak dvd-n hagyom olyan meséket!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Nekem pénteken nem kéne megjönnie.

Cat: Egy kicsi barnázás belefér. Nézd a Nemlajost. nem is kicsi barnázás volt mégis hol tartanak most.
Nyugi nem lesz baj:)
Egy két éves gyerek mellet meg nem is csoda egy kis barnázás.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Akkor megy a drukk!!++++++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


sziasztok!nem baba!
de hála égnek baj sincs!
valósznű nem volt pém de meg fog jönni mert 8 mm-es a nykh-a!de ha 21.éig nem jön meg akkor 25.-én ujra uh és kezdődik a kivizsgálás!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Örülök, hogy minden rendben!
Bár lehetett volna baba is, de majd a következő hónapban! :D

Nekem a barnázás elmúlt, és szerintem nem is lesz többet. :D
Ez a picurka annyira egészséges, amennyire egy gyerek csak egészséges lehet. :D És majd csak 8 hónap múlva látjuk őt személyesen. :D
Vendég
 


catherine az jo ha a barnázásod elmult,pihenj azért amennyit csak tudsz Benike mellett!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elköszönök pusza jó éjt!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cat: De jó, hogy elmúlt a barnázás. És igen igazad szép egészséges a baba :)

Nita: Az jó ha nincs baj bár jobb lett volna ha látnak egy babót is most bent. Na de majd a következő hónapban

Kép
csucsu05
 
 


tény hogy legbelűl reménykedtem hogy babó de a lelkemben viszont éreztem hogy nem baba!
majd szeptemberbe ugyis akkorra terveztük a kezdetét! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ez termsézetes, hogy az ember reménykedik pláne ha a mensi késik.

Kép
csucsu05
 
 


az első ilyenkor tényleg az hogy baba! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu:Mi újság?

Kép

Kép
syl100
 
 


syl100 hogy vagytok,olyan ritkán jössz? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

mi még egyben talán a mai front de egyenlőre semmi előjel nincs!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


betti van akinek megírod ha megérkezik a baba? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska:Most kezdtem el szedni az utolsó havi clostimat.Ha ez a hónap se sikerül akkor valamilyen kivizsgálásra küld a dokim,de semmi konkrétat nem mondott! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


Betti: Hú nagyon a finisben vagy :)

Syl: Igazából nem agyalok milesz. Pénteken vagy szombaton de vasárnap is megjöhet mert mostanában 29-30-31napra jött meg. Tehát nekem változó. Igaz ez a PÉ-től is függ. Tehát még a hétvégén is bármikor várható a mesi. Cickóimat érzem de azt a mensi előtt is szoktam.
Úgyhogy nem mondom, hogy baba van a dologban. Valahogy most nemérzem, hoyg babás lennék. Talán ha megjön akkor nem is fogok csalódni.

Kép
csucsu05
 
 


syl100 reméljük sikerűl neked is meg csucsunak és mindenkinek a babó!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem most sajnos nem mert most jött meg. De sebaj majd a következő hónap sikeres lesz:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: