Új privát üzeneted érkezett!

Szia Hajni!

Most pihen a bejgli-teszta, pihenek en is Kép

En is azert fogalalkozom annyit a cicikkel, mert talan ez az egyetlen jel, ami arra utalhat, hogy teherbe estem Kép

Meg talan az is, hogy tegnap vmi emelygesfelet ereztem, mikor a munkatarsaim tengeri-"mindentbele" levest ettek, bar ez nem annyira sokatmondo, mert amugyis eleg gusztustalan, iszap-szine es szaga van Kép

Hazineni amugy egyszer azt is mondta, hogy milyen klassz lenne ha lenne gyerekunk mert akkor ok az elettarsaval szinte nagyszulok lehetnenek (sajat gyerekuk nincs) Kép
Persze azert eleg bohem eletet elnek, nem lehet oket komolyan venni, de azert biztos orulnenek Kép

Meg egy aranyos dolog eszembe jutott a paromrol: o sem tud mit kezdeni azzal, hogy most ez lett a fo tema, ugyhogy vmelyik este mar meg is jegyezte, hogy akarmi is tortent, neki mar most is biztosan "terhes" vagyok Kép

Na megyek vissza a bejglihez,
puszi
pocika
 
 


Sziasztok, megint en ...

Most olvasgattam amit korabban irtatok, hat talan kicsit el is szomorodtam Kép
Egyreszt mert sajnalom a csalodasokat, amik eddig ertek benneteket, masreszt meg megijedtem, hogy mi var meg ram... Lehet, hogy amit eddig ereztem az csak az 1. honap tulzott optimizmusa???
Lehet, hogy a teszt is tul korai meg... De olyan romantikus lenne, ha pont karacsony este derulne ki... mondjuk ha meg negativ az nem olyan unnepi, de a korai idopontra valo tekintettel azt lehetne hinni, hogy csak azert mert nem vartunk eleget.

Amugy meg tenyleg borzaszto hogy ennyire fokozottan figyelek minden belso jelre...

Puszi Nektek es meg nem is mondtam, hogy legyen nagyon szep a karacsonyotok!!!

Pocika
pocika
 
 


Neked is egy cuki párod lehet Kép. Nem értem miért nem tudják ők is olyan komolyan venni mint mi?

Legalább nem kell a gyerekvigyázásért fizetned, ha kint is tartasz nagyszülőket Kép.

A hányingernek meg nem lehet hinni, mert egyrészről később jelentkeznek, akkor már teszttel kimutatod, másrészről nekem egész hónapban volt, most meg hirtelen szinte teljesen elmúlt. Lehet hogy azért mert nem foglalkozom vele annyit és nem beszélem be magamnak Kép. Bár bízom benne, hogy neked máshogy működik, de én már abban sem fogok lassan hinni, hogy nem jött meg és zebrásat teszteltem Kép.

Puszi

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Most vettem eszre, hogy a felhasznalonevre kattintva minden info megjelenik Kép
Most biztos minden baratom es volt kollegam otthon (foleg a fiuk) a babanetet fogjak olvasni es rajtam rohogni Kép

Hajni, Nagyon fiatal vagy meg, igazan nincs hova sietni Kép Megneztem a kepeidet is, aranyosak vagytok Kép

Hat igen, kis paromnak jol fejlett a humorerzeke, de egyebkent meglepo modon az utobbi idoben o volt az aki "szorgalmazta" a baba-projektet, ugyhogy jobban tenne ha nem kajankodna Kép

Meg mindig nem porszivoztam... ide vagyok ragadva a szamitogephez Kép

Puszi
pocika
 
 


De ügyi vagy Kép.

Neked még ott van időd. Nekünk egy picikét kevesebb Kép. Én is itt leszek szerintem még tízig ahogy ismerem magam, csak most futkosok Barátok Köztöt nézni Kép. Pedig ki kellene pihiznem magam mert holnap elég izgi nap lesz Kép.

Az én részemről tényleg nem kellene sehova sietni, de azért időnként a páromra is kellene gondolnom Kép.

Ha így áll a helyzet akkor tényleg okosabb lenne neki is érezni rajtad a tüneteket Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Kedd óta nem írtam és mennyi mindenről lemaradtam. Nem győztem olvasni.
Szerdán anyuhoz mentünk szülinapot köszönteni. Ma pedig nagy volt a rohanás.
Holnap még kell egy picit takarítani aztán már jönnek is anyuék, dédimama, este apósék is.

Pocika,
Én is üdvözöllek!
Szerintem mindig van olyan időszak az ember életében, mikor máskorra tervezi a babát. De ő majd jönni fog ha jönnie kell. Sajnos nem mindent lehet előre tervezni. Mi már nagyon szerettük volna az első babát, ami akkor jött végül össze mikor tök szuper új munkahelyre kerültem.

Anikó,
Tök örömmel olvastam és már reménykedtem mikor láttam hogy 28/28, de aztán lejebb sajnos mást is olvastam. Úgy látszik mi, ezen topic lakói, már csak jövőre zebrásodunk.
Nagyon kínos lehetett a cicás sztori...
Nekünk csak kosztos macskáink vannak egyenlőre.

Nata,
Sokkal többet kellene pihenned. Fogadj szót!
Bár az is igaz, hogy én is annó hajtottam a munkahelyemen és csak a 14 héten szóltam a babáról.

Zafír,
Jó sok mindent főzöl az biztos!
Szerencsére nekem a hozzánk érkezők mind hoznak valamit. Dédi a sütiket, anyuék a bepanírozott halat, apósék a pálinkát. A fiúk éjfélre biztos jól fogják érezni magukat.

Hajni,
Biztos nem ártasz azzal, hogyha véletlenül túl erősen nyomkodod a pocidat? Vigyázz vele, szerintem csak óvatosan.
Foglalkozz csak az épülő házatokkal és egyszer csak észreveszed, hogy már több mint 40 napja jött meg utoljára.

KELLEMES KARÁCSONYT ÉS PUSZI MINDENKINEK!!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Hajni,
Hany eves a ferjed? Mi nagyjabol egyidosek vagyunk, vagyis o fel evvel idosebb nalam, de ez igazan nem sok Kép
Korabban (mondjuk kamaszkoromban) en el sem tudtam volna kepzelni, hogy egy ferfi is vagyakozzon a gyerek utan ( gondolom apukambol indultam ki Kép ), mindig ugy meghat ha ilyesmirol hallok.

Bejgli megsult, persze megint kicsit kirepedt az oldala Kép, most megyek mert meg vasarolnom kell 1-2 dolgot (pl. tesztet is Kép )

Holnap is megprobalok benezni, puszi,

Poci
pocika
 
 


Nem birtam megallni, persze vettem tesztet, ki is probaltam, hat negativ Kép
Lehet, hogy tul koran probaltam (28/32)...
Azt hiszem legalabb 1 hetet fogok varni a kovetkezovel, ha kozben meg nem jon... Ha meg megjon, az sem a vilag vege Kép Fo az optimizmus.
Megint van egy kis hanyinegerm. Biztos csak a bejglitol Kép
pocika
 
 


Helló!

Vagyok egy picikét. Látom senki nem írta, ma reggel kaptam/tunk sms-t az Anikótól, idézve, identitászavarban szenved a zebrája, télapó képében jött. Örültem hogy ilyen jól fogja fel.

Pocika, neked is fel a fejjel, lehet az még pozitív is, de szerintem tényleg nagyon korai volt. Remélem csak ez a baj Kép. Nekem is kell vennem két ünnep közt tesztet. Még életemben nem vettem, remélem nem tesznek fel keresztkérdéseket Kép.

Na, további boldog ünneplést!

Puszi
Hajni 21/28

Ui: időnként még benézek hátha írtok.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, elfelejtettem válaszolni. A párom 37 éves, és inkább építkezés utánnra szeretné azt a babát Kép.

Különben ma játszottunk társast, és mindenkinek született gyereke csak nekem nem Kép. Remélem nem jel volt Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Először is Mindenkinek boldog karácsonyt!
Már 10 napja olvasgatlak Benneteket,de sajnos a gépem rossz volt, így ma először tudok írni.
Nagyon aranyos kis csapat vagytok. Mindig alig várom, hogy megnézhessem, mi történt veletek. Szeretnék csatlakozni Hozzátok, bár még csak "kezdő" sem vagyok. Még nem. De már csak pár nap és belekezdünk a Baby-project-be.Már alig várom.
Remélem, mindenki a kedvesével tölti az estét a karácsonyfa mellett!

Nolina
nolina
 
 


Sziasztok!

Remelem kellemesen telik a karacsonyotok. Mi nagyon sokat lustizunk, tegnap szinte folyamatosan ettunk, amikor epp nem ettunk, akkor meg fekudtunk Kép

Hajni, szerintem lehet tesztet pl. a DM-ben is venni, ha jol emlekszem, ott csak leveszed a polcrol, igazan nem kell magyarazkodni Kép
Bar amikor en eloszor vettem (par honapja, mikor meg "majd vigyazunk" modszerrel dolgoztunk), en is csak leemeltem ugye a polcrol, de azert a kasszanal kaptam cinkos pillantasokat Kép
A tarsast nehogy komolyan vedd Kép Amugy milyen jatek az, amiben gyerekek szuletnek Kép ?

Szia Nolina, lathattad, hogy en is ujonc vagyok, de nagyon szeretem ezt a topikot, orulok, hogy csatlakoztal.

Puszi,

Poci (30/32)
pocika
 
 


Helló!

Nálunk egész jól telik a karácsony. Ma voltunk keresztanyáméknál, meg a sógornőméknél, meg a mamáéknál.

Pocika, a játék neve Game of Life (asszem jól írtam). Nem az a probléma, hogy csúnyán néznek, mert én annó az óvszert is simán megvettem, hanem az ha valamilyen kérdést tesznek fel, hogy válasszak. Na aztán én tudok választani Kép. Szegény emberke tarthat ott nekem terhességi teszt felvilágosítást Kép. Különben lehet hogy nem is lesz szükség rá, mert egy picikét görcsölget a hasim, bár nem annyira mintha ma holnap megjönne. Ja, lenne ide egy hülye kérdésem. Ti tapasztaltátok már, hogy aznap este mielőtt megjön minha egy picit kitágulnátok lent? Én fürdésnél mindig figyelgetem, és abból próbálok következtetni, hogy lesz e valami másnap. Csak az a probléma vele, hogy amikor nincs semmi is azt hiszem hogy van, de ha van akkor biztosra tudom. Kép Azt hiszem ez egy szuper mondat lett Kép. Csak azért sem fogalmazom át.

Nolina, üdv köztünk, remélem jól érzed magad itt azalatt a kis idő alatt. Ezek szerint valahol a ciklusod végén járhatsz. Fogamzásgátlót szedtél? Írjál magadról egy picit többet ha tusz légyszi.

Na további jó pihizést, puszi

Hajni 22/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Azt el is felejtettem írni tegnap mennyire hányingerem volt. Majdnem belehaltam. Vagy egy órán keresztűl tartott. Csak feküdtem az ágyikóba és meg sem mertem moccanni. Szegény párom hozott nekem inni, mikor már azt hittem elmúlt belekortyoltam és megint előjött. Már mondtam, hogy kivetetem a gyomromat Kép. Ma is kezdődik de remélem nem lesz olyan súlyos Kép.

Mielőtt gyanakodnátok, nem hiszem hogy igazatok van, mert még mindig görcsölget a hasim, bár már a 22 napon vagyok és nem jött meg. Szóval ez a hónap is jobb lesz mint az előző . Előző két ciklusom ugye úgy volt, hogy 19, 22. Szóval ennek minimum 25-ösnek kell lennie Kép. Már lassan a régi formámat hozom. De mi van akkor ha a baba miatt szórakozik. Akkor már lassan a 8. hétben járnék. Most számoltattam ki. 26-án alakultak ki a fontosabb szervei Kép.

Na jó,nem zaklatlak benneteket hülyeségekkel, csak hangosan gondolkodtam.

Puszi mindenkinek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hazajöttünk. A szülőknél nincs net, úgyhogy megint kezdtek kialakulni az elvonási tüneteim, és amúgy is egy kicsit elfáradtam a nagy családi eszem-iszomban. De azért szép volt.
Idén fantasztikusan gazdag karácsonyunk volt, rengeteg ajándékot kaptunk,Kép a szüleimtől pl. egy kenyérsütő gépet. A férjem teljesen be van izgulva rá, már nagyon régen szeretne, tegnap este azért nem tudtam jönni, mert recepteket tölögetett le, meg próbálta megkeresni a gépleírását.Kép Ja mert nincs benne magyar nyelvű leírás, ez elég idegesítő. Angolból fordítgattunk, de nem mindent értünk. Úgyhogy ha valakinek van közületek ilyenje, akkor légyszi jelezze, lenne egy-két kérdésem!!

A tesómtól turmixgépet kaptunk, azt mondta ez félig már az unokahúgának/öccsének ajándék, majd csinálhatom vele a jó is sárgarépa pürét...Kép

Mi is játszottunk, mi activitiztünk anyósoméknál, a sógoraimmal és párjaikkal. Az első kártya, amitle kellett rajzolni a férjemnek, a "gyereker vár" volt. Kép
Képzeljétek, végül alig találta ki...

Egy rossz dolog is történt, valószínűleg a nagy nyüzsi miatt, szegény Alf (az újaknak: anyósom kutyusa)epilepsziás rohamot kapott Kép Nagyon szörnyű látvány volt. Hideg ruhába tekerték és le kellett fogni, miközben össze-vissza kapálozótt és görcsölt.

Na nem traktállak Titeket a karácsonyi élményeimmel tovább, bocs, ha nagyon hosszú volta. Annyit még, hogy sok lehetőséget adtunk az Angyalkának, hogy ezt a gazdag karácsonyt egy babával tegye teljessé.. KépÚgy érzem már van peteérésem, persze olyan Pg53-at megint nem vettem.

Anikó sms-ét én is megkaptam, de már nem volt időm 24-én beírni ide, nagyon elszomorodtam a hírtőlKép Remélem azért szép karácsonyuk volt.

Hajni, szerintem elég bíztató tüneteteid vannak! Kép A játékbeli jelekkel ne foglalkozz, nekem annyi jó jel volt, csak baba nem..
Igaza van Pocinak terhességi teszteteket lehet kapni a Rossmanban és a DM-ben is, elég részletes leírás van bennük, az óvszerek mellett vannakKép Én mindig szemezek velük, ha egyszer majd kéne, tuti ott veszem meg!

Lányok, ha van kedvetek, Ti is írjatok, hogy hogy telik a karácsonyotok! Én ma már egész nap itthon leszek és néhányszor tuti benézek.
Nolina üdv köztünk,én mindig nagyon örülök az újaknak,Kép ez még egy elég kicsi topic! Tényleg írjál magadról bővebben!

Zafír 12/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Én azt szeretem ebben a topikban, hogy kicsi, és szinte mindig képben vagyok.

Zafír, szegény kutyuska Kép. Remélem azóta jobban van és nem történt komolyabb baja.
Ha már ennyien írjátok, akkor lehet hogy a DM-be megyünk, nem a gyógyszertárba. Azért kíváncsi vagyok mi lesz belőle Kép.

Nekünk nagyon szép volt a karácsony. De én már írtam róla Kép. Ma ha minden igaz, délután megyünka Pesti mamához, nem sok kedvem van. A miért elég hosszú inkább nem írnám most le. Ha öcsikém barátnője is megy akkor mi nem, mert nem bizti hogy a mi autónk kibírná azt a hosszú utat Kép. Ebben az esetben megyünk a telekre. Kívácsian várom a szél hatásait. Olyan rég csináltunk kint valamit is, hogy már lassan haza sem találunk Kép. Annyira furi érzés amikor elmegyünk arra. Még mindig nem tudom elhinni, hogy az a gyönyörű ház a miénk Kép. (Na jó, csak nekünk gyönyörű, mert nem túl különleges Kép)
Ja a kutyuskák, azt hiszem róluk még nem írtam. Kaptak végülis karácsonyi ajándékot. A kiskutya valamilyen fogtisztítós csontokat, a nagy meg gumicsontot. Mind a kettő bejöhetett. A kiskutya fogta az egyik csontját és már tűnt is el. A nagy meg annyira félt a durrogásoktól, hogy csak bújt hozzánk, nem érdekelte őt semmi más. Aztán ő is lement a pincébe és a kazán mögé bújt. Letettem neki a csontját elé, de nem néztem aztóta mi történt vele. (mármint a csonttal).

Én is hagylak most benneteket, megyek főzöcskézni anyuval Kép.

Azért időnként én is jövök, ha írtok válaszolok Kép

Puszi
Hajni 23/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Mi nagyon jól megvagyunk és mozgalamasan telik a karácsony!

Üdvözöllek Nolina. Tényleg írhatnál részletesebben magadról persze ha csak van kedved.

Nagyon finom volt a vacsora szenteste. Itt voltak anyuék és a nagymamám is, itt is aludtak.
Apósék sajnos nem jöttek át mert már csak későn értek volna ide.
Szombaton ebédelni voltunk apukáméknál és az ő szüleinél. Vacsorázni anyósomékhoz mentünk.
Ma apósoméknál voltunk ebédelni (most ott lakik nála a férjem nővére is a 3 gyerekkel, mert egy hónapja se hogy elvált, mi is ott laktunk amíg építkeztünk)
Vacsorára felmegyünk az anyukám anyukájához (dédihez) még. Aztán a volt sógoromhoz, mert most ott van a kisfiú.
Nem egyszerű a családunk. Pont írtam a helyi tatabányai topikba is, hogy rajtam kívül mindenki elvált már egyszer (még a dédi is, sógornőm kétszer, apósom háromszor) és szinte mindenhol alakult új család később. Legalább jó hogy így sokan lettünk, mert nekem nincs tesóm, de még unokatesóm se.
Imádok jönni-menni még ha fárasztó is néha egy kicsit. Szilveszterkor ugyis itthon maradunk (apósom mondta a férjemnek hogy már épp ideje mert utoljára 18 évvel ezelőtt mardt otthon utoljára szilveszterkor), mindenki más a családból buliba megy.

Puszilok mindenkit!

Cirmike
9/26-32

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Hajni, ezek szerint meg mindig nem jott meg, nagyon orulok! Ha minden jol megy egyutt tesztelunk a szilveszteri buli elott Kép ???

Nem gondoltam volna, hogy tavol a csaladtol mi barhova is mennenk az unnepek alatt, de aztan tegnap a kicsit zizzent hazinenink kitalalta, hogy menjunk el vele egy baratnojehez... Itt 25.-en van altalaban a nagy karacsonyi osszejovetel, ajandekosztas, stb, szoval ott talaltuk magunkat egy kb 20 fos csaladi karacsony kellos kozepen Kép
Azert erdekes elmeny volt Kép Es kozben meg csodalatos nagy pelyhekben esett a ho, ami itt igazan ritka, azt mondtak 50 eve nem volt feher karacsony... mara mondjuk mar majdnem teljesen elolvadt.

Azt meg nem is irtam, a hazineninek van 4 kutyaja + 1 macskaja, ezek kozul az egyik kutyaval kolcsonos nagy "szerelemben" vagyunk (bar o is lany Kép ), most is itt van bent nalunk Kép
Karacsonykor foztem neki kolbaszt Kép (egyebkent ugyis csak konzervkajat kap szegeny).

Na egyenlore ennyi, puszilok mindenkit!

Poci (31/32)
pocika
 
 


Sziasztok!

Kb. fél órája írtam egy levelet, de úgy tűnik köddé vált. Akkor most mégegyszer.

Nagyon örülök a kedves fogadtatásnak! Aranyosak vagytok!
Nem is tudom, mit írjak magamról, mire vagytok kíváncsiak.
Talán kezdem az elején. A férjecskémmel holnap leszünk kilenc hónapos házasok, másodikán pedig 5,5 "évesek". Eredetileg csak májusra terveztük,hogy elkezdjük a babás akciókat, de mostanában a barátnőim és a rokonok közt 6 (!) lány is babát vár és amellett, hogy velük örülök, én is szeretnék babát a pocakomba. Így a legjobb barátnőmmel ( 20 hetes pocaklakója van )eldöntöttük, hogy előrehozzuk az időt,(férjecském meg örömmel fogadta) tehát most nem kezdtem el a fog.gátlót. Eredetileg ki akartam várni a három hónapot a fog.gátló után, de már három nőgyógyász is azt mondta -amit elméletben én is tudok- , hogy 72 óra alatt kiürül a szervezetből, tehát nincs szükség a kihagyásra. Legszívesebben már most élesben akcióznék, de nem akarom megfosztani a férjemet (még mindig fura, hogy már a férjem)a szilveszteri pezsgőzéstől. Januártól úgyis antialkoholisták leszünk egy időre teljesen. De szívem szerint már ma próbálkoznék. Ma vagyok a 14. cn-on. (Remélem jól írtam, már egy-két dolog "rámragadt", de van még mit tanulnom. Pl. a smiley-t. :-)

"Röviden" ennyi jutott eszembe, amit írhatnék.
Bocs, ha túl hosszúra sikeredett.

Ha véletlenül vki gépközelben van, én itt leszek még sokáig, mivel kedveském itt alszik mellettem(de milyen édes, mint egy kisfiú)

Mindenkinek további szép karácsonyestét!
nolina
 
 


Sziasztok!

Pocika, akkor neked sem telt el izgalmak nélkül a karácsony Kép. Most nézem, hogy neked tegnap kellett volna megjönnie Kép. De izgi Kép. Azt hiszem a te tesztedért jobban izgulok mint a sajátomért, mert az enyémnek az eredményét már tudom Kép.

Nolina, szerintem sem kell elkapkodni a dolgokat. Ha még ki akarjátok bulizni magatokat akkor hajrá. Nem ezen az egy hónapon fog múlni Kép. Mi mindenre kíváncsiak vagyunk, mint a pletykás vénasszonyok Kép. Engem még érdekelne hogy mennyi idősek vagytok? Különben én kivártam a három hónapot, de én is hallottam már hogy nem kell. Ja, és azt nem írogatod nekünk hogy hányadik napon vagy / ciklus hossz Kép. A smiley-kat meg úgy csináld, hogy hagyd ki az orrát. A nagyon vigyori meg nagy O-betűs száj.

Én nem tudom ma mit írjak magamról, mert szerintem nem történt délelőtt óta semmi.

Ja, csak annyit, hogy megjártuk pestet oda-vissza. Szerencsére nem voltunk sokáig, bár nekem ez is sok volt Kép.

Ja, Zafír, délelőtt elfelejtettem írni, hogy nekünk volt kenyérsütő gépünk. Sokáig használtuk is, aztán tönkrement és nem vettünk másikat. Bár mi csak normális kenyeret sütöttünk vele, semmi újat nem próbáltunk.

Na puszi mindenkinek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hajni,írok gyorsan, hátha még itt vagy. A párom 28, én 24. És Ti mennyi idősek vagytok? Illetve a párodat asszem tudom, csak Téged nem. A másik kérdésedre nem tudom a választ, mivel most hagytam abba a gyógyszert dec.-ben.
Azt hiszem, vhol lemaradtam. Honnan tudod a teszted eredményét?

Puszi : Nolina
nolina
 
 


Ja, a szám...

14/?
nolina
 
 


Mi 21/37 vagyunk.

A tesztem eredményét onnan tudom, hogy szerintem valami bajom van, mert az utolsó két ciklusom szórakozott, és valószínű, hogy nem rendesek a hormonjaim. Ugye így nincs sok esély Kép. Azért megcsinálom ha nem jön meg.

Azt hittem már rég elmentél. Nem gondoltam hogy ilyen sokáig van az a sokáig Kép.

Én itt vagyok szerintem még egy jó darabig, mert a párom itt okoskodik valamit mellettem Kép.

Frissítettük a Viko2003-ás honlapunkat, ami benne van a profilomba, ha valakit érdekel Kép.

Pusz
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jajj, Pocika, én jól elnéztem a napjaidat Kép. Akkor most kell izgulni neked igaz? Kép. Hogy én milyen okos kislány vagyok Kép. Pedig még a sorrendet is én határoztam meg, mégsem tudom megjegyezni Kép. Pedig úgy örültem. Nem baj, majd holnap után örülhetek Kép.

Nolina, neked még azt akartam mondani, hogy én két év alatt nem tudtam megszoki, hogy a férjem. Nem is olyan rég beszélgettünk ilyesmikről, főleg hogy nem tudom megszokni, hogy minden este mellettem alszik el, és olyan mintha még mindig csak hétvégenként aludnánk együtt Kép.

Puszi

Hajni 23/27

Ui. Már bizti hogy egy nappal jobb ez a ciklus mint a múltkori. És ma még hányingerem sem volt, meg a hasim sem görcsölt, de iszonyatos kívános vagyok. Képes voltam fél kilenckor nekilátni bundáskenyeret csinálni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia!

Az a sokáig kb fél hat volt.( addig aludt a drágám) Most épp tv-t néz. Hát benéztem, hátha vagy még. Azért mondod a hormon-problémát, mert hamarabb jött meg? Nem lehet, hogy csak vmi lelki, vagy más ok miatt, szerintem ez eléggé befolyásolhatja. A teszttel kapcsolatban meg annyit,hogy patikában is megveheted és még nem is kérdeznek semmit, ha úgy mész be, hogy a teszt nevét mondod. Ha gondolod, elmondom, mi a különbség a tesztek közt.

Köszi a smiley-t!
KépKépKép
nolina
 
 


Hajni!

Az, hogy ebben a ciklusban többször hányingered volt, meg félidőben görcsölt a pocid + a mai kívánósság szerinted hormon-gond. Hát, szerintem lehet, hogy hormon okozza , de remélem a HCG miatt! Kép
nolina
 
 


Nincs mit.

Monddddd el nekem. Én azt sem tudtam hogy van küldönbség. Valami érzékenységről hallottam már, de nem nagyon foglalkoztam vele Kép.

Ugye nekem lánykoromban (Úr Isten nekem már múlt idő a lánykorom Kép) nem kellett soha, mert mindig rendesen megjött, meg sajna mióta nem szedek semmit azóta is. Sőt még előbb mint kellene Kép.

Szívesen fogadom a keresztkérdésekre adandó válaszokat Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ne bíztassatok már ennyire légyszives. Nem szeretek csalódni, és ha így bíztattok akkor nem tudok ellenállni a beleélésnek. Különben jól esik amiket mondtok, de magamtól is sikerül bebeszélnem magamnak Kép. Remélem senkit nem bántottam meg, csak védekezek és nincs kedvem semmit kétszer gépelni Kép. Különben a hányingert valami vírusra fogom, a kívánosságot meg csak úgy megkívántam, a pocigörcsölés meg valami baj van bennem Kép. Jobb indokokat nem tudok kitalálni. Ja még annyit, hogy ha a babától lenne hányingerem az nem úgy lenne, hogy vagy állandóan, vagy reggel, vagy este, vagy ezeknek a kombinációi? Mert nekem időnként van egy fél óráig, főleg mikor eszem. Szóval ez nem tartozik egyik kategóriába sem Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


A hányingerről annyit, hogy szerintem mindenkinél más. A kolléganőmnek (13. hétben van) állandóan hányingere van, néha kevésbé, néha meg "több, mint inger". Gondolom, úgysem tudsz másra gondolni így a ciklus végén,de ha pár napig vmi más "elfoglaltságot" találsz,lehet, hogy könnyebben telik az idő. Annak meg a helyedben örülnék, hogy rövidek a ciklusaim, így rövidebb ideig kell reménykedni. Kép
Én picit félek, hogy nekem sokára fog megjönni, meg hogy egyáltalán meg jön-e rendesen az első hónapban. Régen, a fog.gátló előtt elég rendszertelen volt.
Amikor abbahagytad a gyógyszert, milyen változást tapasztaltál menstr. terén, meg úgy általában?
nolina
 
 


Kép, csak nem bírod ki Kép.

Én azért kezdtem el gyógyszert szedni, mert iszonyatosan görcsölt a hasam. De annyra hogy képes voltam az első napot végighányni. Amikor szedtem ez elmúlt. Mondjuk arra annyra már nem emlékszem, hogy mennyire volt rendszeres a ciklusom, de ha minden igaz, akkor egy hétnél többet soha nem késett a 28 naphoz képest. Miután abbahagytam a gyógyszert két három hónapig még egész tűrhető volt a hasim, azóta Cataflammal alszom sőt napkozbe is beveszek kettőt. Az utóbbi két hónap kivételével, mindig megjött a 28. nap környékén, bár már nem olyan rendesen mint a gyógyszer alatt. Most is volt olyan hogy 5 napot késett. Meg egyszer-kétszer olyan hogy 1-2 nappal előbb jött, de elég rendszeres. (azért az órámat nem igazítanám hozzá).

Összegezve, nekem minden ott folytatódott ahol abbahagytam, mikor elkezdtem szedni. De ez annyira igaz, hogy még a cicim is nőt utánna Kép.

Remélem kielégítő választ adtam

Én elteszem magamat holnapra, de te írj nyugodtan, reggel válaszolok Kép.

puszi

Jó éjszakát

Hajni 23/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Köszi a tapasztalatokat! Én is tartok a görcsöktől, én is miattuk kezdtem el szedni anno. Remélem azért annyira nem lesz rossz, mint régen.
Nekem is mennem kell, férjecském elálmosodott. Holnap du. jövök ,a tesztekről majd akkor.
Addig is szép álmokat, meg örülök, hogy itt voltál! Nagyon szorítok Neked és Pocikának is!
Mindenkinek nagyon szép napot holnapra, annak ellenére, hogy hétfő lesz.
Puszi
Nolina
nolina
 
 


Sziasztok!

Én sajnos lemaradtam itt a beszélgetésről, de eddig nem jutottam géphez. A férjem most pótolja a 2 havi lemaradását, nekem meg nincs szívem elzavarni.Kép
Ma megsütöttük első kenyerünket, én előtte óvatosságból vettem néhány zsömlét, de ez persze egyből sikerült.. (nem úgy, mint a babaKép) tök finom lett. Szóval úgy tűnik elboldogulunk.

Nagyon érdekesek voltak a karácsonyi beszámolók, Cirmike nem semmi, amit Ti ilyenkor végigjártok!

Hajni én megértelek, én is éreztem már ilyet, úgyhogy én megígérem, hogy szilveszterig egy fél szó bíztatást nem írok. Kép
Amúgy igaza van Nolinának, a terhességi hányinger egyénenként változó, az is lehet, hogy valakinek egyáltalán nincs. (pl. a barátnőmnak csak egy kis gyomorégése volt 2 hétig)

Nolina, mi is 24-28 évesek vagyunk, csak pont fordítva. Most majdnem ideírtam, hogy sajnos, de ez így hülyeség, bár én nagyon nehezen fogadtam el ezt a korkülönbséget(ebben az irányban). Mi 14 hónapja vagyunk házasok, lassan kezdem megszokni a férjem kifejezést, de ennyi idő kellett hozzá Kép
Én is kiváncsi vagyok mit írsz a tesztekről!

Na jó, most már én is fekszem.

Zafír 13/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Hu mennyit irtatok!
En meg itt vagyok, persze tudom epp most fordultok a masik oldalatokra Kép

Nem is irtam meg, hogy en is szedtem a fogamzasgatlot vagy 7 evig, elotte sem voltak teljesen rendszeresek a ciklusaim, aggodtam is mi lesz, ha abbahagyom, de vegulis mar az elso honapban megjott es nem lett rosszabb (jobb se ) mint elotte volt...
Ez a 31/32 is azert egy kicsit santit, mert irtam mar, hogy 25-44-ig mindenfele volt mar Kép Legutobb asszem 30, elotte 35...

En leszek jovo heten is, bar lehet, hogy kicsit ritkabban, mert tanulnom kellene.

A tesztek erzekenysegevel kapcsolatban van egy angol nyelvu weboldal, nem tudom otthon Magyarorszagon ugyanezen a neven forgalmazzak-e oket, de hatha hasznos: http://www.fertilityplus.org/faq/hpt.html

Ertelemszeruen annal erzekenyebb, minel kevesebb hCG-t mutat ki (a legerzekenyebbek mar 20-25 U/ml-t kimutatnak) Ennek ellenere en nem a legerzekenyebbet vettem a multkor, mert tul draganak talaltam Kép

Hajni, az elozo ket menzid mennyire volt eros? Lehetett akar terhesseg melletti verzes is? Nem azert, hogy a bogarat a fuledbe ultessem, de gondolom ez amugy is megfordult mar a fejedben Kép

Puszi,

Poci (31/32?)
pocika
 
 


Helló!

Hihetetlen nőszemélyek vagytok Kép, feladom Kép.

Szóval az előző előtti, kb 7-8 nap barnázás volt, utána 3-4 nap normális, az előző meg 3 nap normális, utánna minimális barna. Nekem általában mióta nem szedem a gyógyszer 6 nap elég erős szokott lenni, azátn mint akit elvágtak. Jó időnként kihúzza egy hétig is. Azért nem írtam pontos számokat, mert nincs kedvem futkosni a naptárért. Én azért gondolom, hogy nem terhesség melletti vérzés volt, mert voltak benne nyálkahártya darabkák, és ha lejön a méhnyálkahártya akkor nem hiszem, hogy megmaradhat a baba. Bár már azon is gondolkodtam a hasamat elnézve, hogy két méhem van és lassan szülök Kép.

Zafír, gratula a kenyeretekhez Kép. Az elsőnél nálunk az egész család végignézte az a 2:40 percet míg megsüti Kép.

Pocika, vagy nem írtad, hogy mit tanulsz, vagy már megint feledékeny vagyok Kép. Leírod nekem? Mikor kell izgulni a vizsgákhoz?

Puszi

Hajni 24/27

Ui: nem tudom meddig leszek, de azért írjatok este tuti jövök Kép.
Ja, és ma még semmi hírnök menzi ügyben Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nagyon szoritok neked Hajni (tobbieknek is persze Kép ), ha darabos a verzes az lehet veralvadek is, nem biztos hogy nyalkahartya.

Meg nem irtam mit tanulok, nem vagy feledekeny Kép az otthoni orvosi diplomamat probalom itt honositani, mert igy itt nem dolgozhatok... azert majdnem mindennap bejarok egy egyetemi klinikara, de penzt nem kapok erte Kép
Jan. 15-en lesz a kov. vizsgam, ez szobeli lesz, betegvizsgalat-fele, remelem addigra meg nem lesz hanyingerem Kép

Amugy nem vagyok egy nogyogyaszat szakerto, ugyhogy igyekszem nem okoskodni Kép

Meg nekem sincs semmi elojel, a melleim pedig most vegre elertek a normalis felnott meretet amirol mindig almodtam Kép

Kesobb meg en is benezek, de addig meg a gepet is lekapcsolom, hogy ne essek kisertesbe Kép

Puszi,

Poci (32/32)
pocika
 
 


Sziasztok!

Zafír, a korkülönbség - dolog tényleg hülyeség. Ha 10 évvel fiatalabbak lennétek, akkor lenne jelentősége. De így csak az számít, hogy szeretitek egymást. A férjem 23 évesen is komolyabb, megbízhatóbb volt, mint sok harmincas barátja most. Amúgy gratulálok az egykori pszihológia vizsgádhoz. Mit tanulsz? Az efféle dolgok nagyon érdekelnek. Amúgy mennyi vizsgád van még és mikor? Én annyira boldog vagyok, hogy vége az sulinak , ez az első karácsonyom vizsgák, idegesség stb. nélkül. Nagyon vártam és nagyon jó így. A kenyérhez gratula, én még sosem ettem ilyen kenyeret, nagyon más az íze és a külseje?

Pocika, a férjemtől kérdeztem , mennyi lehet az időeltolódás (nővére is kint él), de mivel nem írtad ( vagy csak én nem találtam meg) , hogy hol laktok, így nem tudtam , meddig lehetsz fent este( nálunk este). Remélem semmi hír a 32. napon sem!Kép
Hajni, nagyon örülök , hogy az a hírnök eltévedt útközben és remélem nem is talál oda hozzátok. A tesztekről meg nekilátok most írni.

Még jövök!
Puszi mindenkinek!

Nolina
14/?
nolina
 
 


Sziasztok!

Látom gyülekezünk, én mostmár vagyok este sokáig.

Nolina, nálatok megállt az idő Kép? Vagy ma a 15. napon vagy?
Előre is köszi a tesztes kiselőadást Kép.


Pocika, akkor izgulunk érted 15-én, sőt most már végig, míg ki nem derül a teszteredmény Kép.
Még jó, hogy írtad hogy doktornéni vagy, így legalább nem egyedül kell kitalálnom, hogy milyen bajaim vannak Kép.

Fogalmam nincs mit írtam az előbb még, mert lefagyott a gép és mindenn pá-pázott Kép.

Ha eszembe jut írok még ne féljetek.

Puszi

Hajni 23/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nem birok elszakadni a geptol Kép

Nolina, Te mit tanultal? En is utaltam a tanulos karacsonyokat es azt hittem mar egy eletre befejeztem, erre most ven fejjel kezdhetem elolrol... Kép
Raadasul mindezt ugy, hogy meg nem is tudom meddig maradunk, lehet, hogy tok folosleges, mert hazamegyunk (amit nem bannek azert olyan nagyon Kép )
Amugy az USA-ban vagyunk, New Orleans-ban egesz pontosan. Az idoeltolodas 7 ora, vagyis itt 7-tel kevesebb van, ugyhogy en meg itt leszek jo sokaig... Majd neha jutalmazom magam egy kis babanet-tel tanulas kozben Kép

Puszi
pocika
 
 


Pocika, akkor ti lassan ebédeltek? Kép Azt írtad már hogy miért mentetek ki? És mitől függ hogy hazajöttök e?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Most mar tenyleg lassan ebedido van, de meg nem vagyok ehes Kép
Amugy most csak egyedul vagyok itthon, a ferjecskem dolgozik, keresi a penzt Kép
Miatta jottunk ide, kutatokent dolgozott otthon is (idegrendszerrel kapcsolatos dolog), nemreg pedig itt kapott allast. Abban maradtunk legutobb, hogy megvarjuk amig leteszem a vizsgakat es ha nekem is sikerul jo helyet talalnom, akkor probalunk meg maradni egy ideig... Azert is lenne jo pontosan idoziteni a babat, mert azt elore lehet tudni, hogy a kezdo orvosoknak az allas-interjuk oktober-januar kozott zajlanak, oda marpedig nem lenne jo 8-9 honapos pocakkal menni Kép Ha addigra mar meglenne a gyerkoc, akkor valahogy azert meg lehetne oldani.

Remelem meg gepkozelben vagytok, puszi,

Pocika
pocika
 
 


Én itt vagyok úgyhogy írjál nyugodtan Kép. Már pont le akartam lépni, hogy úgysem ír senki, erre tessék.

Remélem tényleg sikerül nektek az a baba, és akkor teljesen tervezett lesz Kép. Lényegében elég nagy az esélyed.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Azt hittem , hamarabb szabadulok, de így jött össze. Mostmár én is itt vagyok későig, a férjem dolgozik, későn jön haza.
Hajni, igazad van , ma 15. napon vagyok már. Bocs.De sajnos még nincs jelentősége. De azért kíváncsi lennék, van e peteérésem egyáltalán. Elküldöm ezt, hátha van itt vki, aki válaszol.Kép
nolina
 
 


Nolina, csak szekáltalak Kép. Hol marad már a tesztes kiselőadás. Már nagyon várom. Nézegetem a neten, hátha tudok valami okosat, de igazából semmit nem írnak róla. Vagy csak rossz helyen keresgélem. Lehet hogy tényleg gyógyszertárban kellene venni, mert ott tudnak segíteni melyiket válasszam. Nekem extra szuper érzékeny kell Kép.

Semmit nem csinálsz annak érdekében hogy megtudd hogy van e peteérésed? Hőmérőzés, ovulációs tesztek ...

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Innen látszik, milyen kezdő vagyok Kép. Gondolom, a jövő hónapban tuti nem fogom eltéveszteni, hanyadik napon járok. Amúgy - én kis naív- úgy gondoltam, eleinte nem kell semmi hőmérőzés, stb. csak lazán kellene venni, legalább eleinte, különben nagyon beleélem magam és rossz lesz csalódni, ehhez képest nem tudom , mi lesz velem e téren egy- két hónap múlva.
nolina
 
 


Ne izgulj hamar belejössz. Eleinte rosszabb ám mint később, mert akkor már tudod, hogy mi fog történni és nem is mersz annyira bízni. Bár én is reménykedem minden hónapban, de úgyis tudom mi lesz, tehát nem ér váratlanul az eredmény Kép.
Én a te helyedben még nem kezdenék el semmit, csak várnék egy-két hónapot és csak utánna koncentrálnék teljesen rá. És jól gondoltad, lazán kell venni és kész Kép. Különben én is azóta tudom, hogy hányadik napon járok, mióta ide írjuk. Amilyen tyúkeszű vagyok mindig elfelejtem. Most is van időnként hogy megnézem tegnap mit írtam és hozzáadok egyed Kép.

Pusz

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ne hidd ám, hogy profi vagyok, de a választékról tudok írni. Tehát, gondolom azt tudod, hogy minden teszt alapja , hogy a terhes nők vizeletében kimutathatóan megnő a hCG- szint. Érzékenységben biztos, hogy van különbség, de szerintem minimális. Hisz egyik tesztre sem írnak szinte mást, mint 99%- os biztonságú. Sajnos semmi konkrét adat nincs rajtuk, vmi számadat, "mértékegység" , ami alapján összehasonlíthatóak lennének. Tehát érzékenység alapján sajnos nem tudsz dönteni. Max. annyit mondhatok, hogy szerintem melyik az, amelyik kevésbé jó. Ezek azok, melyek csak a reggeli első vizeletből adnak jó eredményt. Ilyen pl. a MONO-TESZT és a CORAX. Nem is ismerek többet, amit az elsőből kell csinálni.Vszínű ezek érzékenysége tényleg kisebb. Amúgy minden tesztet a reggeli első vizeletből érdemes csinálni, hiszen "mi" úgysem várunk túl sokat a teszteléssel,és az elsőben a legnagyobb a koncentrációja a hormonnak. Kb. mind 10 napos terhességet mutat ki -szerintük, de sztem attól számítva, hogy meg kell jönnie, kb egy hétre biztos az eredmény. Barátnőm először csak két nappal a késés után csinált, negatív lett, rá 5 napra pozitív. Árban 400 -1300 Ft közt mozognak. Két fő csoport van, az egyiket a vizeletsugárba kell tartani pár mp-ig , a másiknál kevés vizeletet össze kell gyűjteni és vagy tesztcsíkot kell mártani bele, vagy egy kazettában levő tesztcsíkra kell a cseppentővel pár cseppet cseppenteni a megfelelő helyre. Kinek melyik kényelmesebb. Eredmény pár perc alatt van. Árban a vizeletsugarasok drágábbak. Mondok párat: vizeletsugaras pl. a CLEARBLUE (KB1300 Ft), MIDSTREAM (1200), DISCOVER (800). Kazettás pl. QUPIDO (1300), HCG(700), GABRIEL(700) GRAVI -HCG(700). Tesztcsík pl. a QUICK(400), MEDI- LAB(500). Ezen utóbbiakat, a fenti kettő kivételével bátran ajánlom. A legjobban a Gabrielt, meg Medi- labot szeretik. Főleg, mivel a Medi -labból van két darabos is, ez kb 800 Ft-ba kerül és praktikus az ilyen baba-váróknak, mint mi. Tehát, ha úgy mész be a patikába, hogy pl. Gabriel terh. tesztet szeretnék, semmit sem kérdeznek majd. Remélem, segítettem kicsit.
Bocs, hogy ilyen lassú vagyok , de most indítottam újra negyedszer a gépet.
nolina
 
 


Hú, de hosszú lett a kiselőadás. Bocs, remélem azért volt benne használható infó is.
Pocika, remélem sikerült tanulnod. Gratula a diplomádhoz. Meg hogy ismét intenzíven tanulsz. Gondolom, rossz volt visszarázódni. 15.-ig még sok időd van, még nyugodtan babanetezhetsz. Én mindig az utolsó percig húztam a tanulást és akkor éjjel- nappal,hogy utolérjem magam. Szerencsére mindig sikerült megtanulni, de pocsék érzés, hogy "mikor érek a végére". Amúgy tanulni szerettem, kb 2-3 napig, de sajnos nehezebb vizsgák voltak mindig ennél. De ha ilyen hamar elkezded, biztos jól leülepszik és mi is nagyon szorítunk! Ahhoz is! Kép
nolina
 
 


Húúúúúhhhh, kétszer el kellett olvasnom mire felfogtam. Még azért van kérdésem Kép. A tesztcsíkok is ugyan olyan érzékenyek mint a többi, vagy azok később mutatják ki, és abban is csak egy használatra elegendő van?

Szóval, a tesztelés időpontját elvileg a peteérés is befolyásolja, tehát nem igazán az az érdekes, hogy mikor nem jött meg, hanem hogy mikor ágyazódott be. Szóval én most úgy gondolom, hogy a 7-8. nap körül volt, akkor már lehet hogy a 28. napon kimutatja? Vagy nem is érdemes megcsinálnom, csak kidobott pénz lesz az egész, mert mindenképpen korai és maradjak a jól bevált egy hetet késiknél?

Na érthető voltam?

Különben te honnan tudod így még az árakat is, nemhogy a fajtákat?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


A tesztcsíkok is uolyan megbízhatóak, hisz mindegyikben tesztcsík van, csak a másik kettőnél a kényelem miatt a csíkot kazettába, ill. hosszúkás-könnyen megfogható- pálcába tették.
Minden tesztet csak egyszer lehet használni.
Igazad van, a peteérés befolyásolja az időt, amikor kimutatja a teszt, de a gyártók az átlag 28 napos ciklust és az átlag félidőben történő peteérést veszik figyelembe. Tehát nyugodtan megcsinálhatod. Amellett az is lehet, hogy volt egy plusz peteérés egy szuper "akció" miatt, ami nem a ciklusodtól függ. A fajtákat pár hónapja tudom, mert muszáj volt, hiszen ha egy pl. hozzád hasonló babát váró anyuka kérdezi meg ezeket, még ha kezdő is vagyok, válaszolnom kell. Az árakat meg ma néztem meg a gépben. Persze minden patikában mások az árak, ezért írtam csak kb. Ja, bocs. Onnan tudom, hogy gyógyszerész vagyok. Bár még csak fél éve. És sajnos ilyen jellegű dolgokat erősen hanyagoltak az egyetemen.
nolina
 
 


Azt gondoltam hogy kb árak. Én meg elég bunkó vagyok, mert csak hülye kérdésekkel nyaggatlak és meg sem köszi a válaszokat.

Azt tudtam, hogy csak egyszer lehet használni, úgy értettem a kérdést, hogy több darab van e benne Kép. Szóval te is azt mondod hogy csináljam meg. Na jó, holnap ha minden igaz átsétálunk a gyogyszertárba és veszünk. Lényegében az nem olyan sok pénz, és nem kell nekem a legdrágább. A herpesz elleni kenőccsel is úgy jártam, hogy bementem megkérdeztem, az nem volt amit én akartam, úgyhogy vettem egy legolcsóbbat és jobban használt Kép.

Ugyi azt még nem írtad, hogy mivel foglalkozol, csak most.

Köszi még egyszer

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: