Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Egérke!! Nehogy már bizalmatlan legyél! Az a legrosszabb. Döntsd el, hogy kihez jársz, és annak az utasításait bizalmatlanság nélkül kövesd. Mert így csak őrlődsz, és mindig kétségeid lesznek!!!! A Krizsa elég jó név, biztosan tudja, hogy mit csinál! Tessék bízni benne!!
NóriKép Most mi is van? Mikor kezditek?MOst a héten!! Milyen gyogyikat kapsz? Mennyit??
Nekem most jött meg a lombik után másodszor. Most éppen 21.napra, amit nem teljesen értek, de mindegy. Dolgozom, igyekszem nem babás dolgokkal foglalkozni. de hát, lépten-nyomon babakocsikkal találkozik az ember az utcán!!Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Kisegerem!

Olvasol engem??? mert képzeld el, az a lány, akiről írtam neked tegnap, és eddig szinte stimulálhatatlan volt, az Adimet és a Mágus hatására spontán babás lett, ma tesztelt egy pozitívat. Hagyd a Szabolcsot a fenébe, a Mágusnál most csak az elmúlt 3 hétben sorozatban 3 PCO-s lány lett terhes, tudja, hogy mit csinál! puszi
snori
 
 


Sziasztok lanyok!

Jaj, itt vagyok, csak nagyon elfoglalt, dolgozom sokat!
Azert jol vagyok, szedem a clsotit, ma vagyok 4. napon, ugyhogy izgulok mi lesz ebben a honapban!!!

Ki az a Magus?????

pusz nektek, jo hetveget!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 

 
 

Mágus: Krizsa doki a Kaáliban. Ez a beceneve, sejthetitek, hogy miért.... :-)) Hát nagyon remélem, nálam is be fog válni!
snori
 
 


Sziasztok,

Drága Nóri, köszi a biztatást. Természetesen szeretnémm megvárni az Egyed által tanácsolt 3 mensit, csak nem fél évig... Az adimetet nem bírom szedni, mert mostanában állandóan hányingerem van, és tartok tőle, hogy ezt az Adimet akár még fokozhatja is.

A nyálkahártya-dolog továbbra sem nyugtat meg, akárhogy is van méhen kívüli terhesség és 8 mm-rel sikeres terhesség. Ezek kivételek, viszont ha egyszer a vastag nyh. jobb, mint a vékony, akkor miért kell elvékonyítani?
Na mindegy. A bizalmatlanság az ellentmondások miatt van. Ha nem éreznék egy csomó ellentmondást egyik-másik orvos gondolatmenetében, semmi bajom nem lenne.
Úgy döntöttem, nem gondolkodom tovább, majd idővel magától ráérzek a helyes döntésre, és ösztönösen kiválasztom azt az embert, akiben tényleg megbízom.
Valószínűleg a vetélésem miatt is van egy adag tartózkodás és félelem bennem az ügy kapcsán. LEhet, hogy a világ legjobb orvosát is hülyének érezném ebben a pillanatban. Majd elmúlik... Hiányzik már egy baba :-(((
kisegér
 
 


Sziasztok lányok!

Mi az az Adimet?
Nóri!
Hétfőn mész UH-ra ugye? Ne izgulj! Minden ok lesz.

Képzeljétek holnap kezdődik a szuri újra. Már most iszonyodok tőle. Az első két nap dupla adag.
Brrr....

Andi
andi71
 
 


Andi, az Adimet az a metformin, amit a PCO-soknak ajánlott szedni, mert a PCO-sok nagy részének inzulinrezisztenciája van, vagy kifejlődött diabétesze (mint Kisegérnek).
Egérkém, én nem akarok ráderőszakolni semmit. De úgy tudom, és közvetetten ismerek is cukrost, aki inzulinszabályozóként kapja a metformint. Ha van egy kis türelmed, olvass utána a külföldi oldalakon, nagyon áldásos hatása van mind az inzulin-anyagcserére, mind a hormonháztartásra nézve hosszú távon. Az LH-szint csökkentésében nagy szerepe van, és azt nyilván tudod, hogy PCO-soknál a vetélés nagyobb aránya a magas LH szint miatt van. Csak az a baj, hogy itthon még nagyon kevesen ismerték fel, hogy ez jó a PCO-ra. De ha te már eljutottál ide, és felírták neked, próbálj meg hozzászokni, kérd, hogy kezdjétek kisebb adaggal, de mástól is hallottam, hogy hozzá lehet szokni rövid idő alatt. Miután te látatóan berzenkedsz a mesterséges dolgok és beavatkozások ellen, épp neked lenne ideális ez a kíméletesebb, lassabb, de talán hatékonyabb kezelési mód, hiszen az alapokat igyekszik helyretenni... te nem így gondolod?
snori
 
 


Sziasztok!

Elkezdtem szedni a clostit, és várom a csodát. remélem jó nagy petesejtekkel érkezik:-)
Mindenkinek szép hétvégét kívánok

Fea
fea
 
 


Nóri, igen, így gondolom, és pont arra jutottam a tegnapi levelezésünk után, hogy türelmesnek kell lennem, és talán inkább még az Adimet hatását is kivárni, hogy jobb esélyekkel indulhassak. Nem tudom, hogyan vészelnék át még egy vetélést, mindenképpen szeretném elkerülni, ha csak egy mód van rá.
Egyébként szerencsére nálam a tesztoszteron szint és az inzulin szint rendben van, (érdekes módon mégis szőrösödöm), viszont persze az LH-m magas.
Nagyon örülök, hogy felírták egyébként az Adimetet. Baranyinál leadtam pisit, hogy a veséim rendben vannak-e, mert a metformin előtt még azt szeretném tudni.

Fea, hajrá, most jobb esélyeid lesznek!

Nóri, ne izgulj, jó sejtéseim vannak veled kapcsolatban.
kisegér
 
 


Egérkém, nagyon jó, hogy "jó belátásra" tértél! :-) Meglátod, ha elkezdheted szedni az Adimetet, tél végére már igen pozitív változásokat fogsz tapasztalni magadon. Egyébként az a lány, akit írtam, nagyon-nagyon PCO-s. Anyukája cukros, ő maga még nem az, de az inzulinja már vacak, az LH-szintje 15 felett van. Illetve volt. Mert eddig kétszer esett teherbe, de mindkétszer csak segítséggel volt peteérése. A babák elmentek, elég korán, mert a kóros hormonszint kinyírta őket. Most teljesen magától lett peteérése pár hó Adimet után, és egyből terhes is maradt. Ha úgy tetszik, most fog levizsgázni a gyógyszer, de olyan érzésem van, hogy ez a baba már meg fog neki maradni biztosan.
Lányok, nagyon drukkoljatok a holnapi uh-ra. Bebeszéltem magamnak, hogy a Marvelon ellenére is volt peteérésem, mert minden tünet erre utalt, pluszban egy hete megint megnéztem az alaphőmet is, és 37,3 - 37,4 között van, azóta is. Remélem, csak a Marvelon zavar össze, és nincs semmi gáz.
snori
 
 


Nóri!

Mi volt az Uh-on? Minden rendben, ugye?
Kiváncsian várom mit írsz!

Andi
andi71
 
 


Fea, Andi, nagy drukk nektek, szurihoz, meg clostihoz, remelem bejon most mar!

Kepzeljetek, en ma este veszem be az utolso clostit, lassan mar kezdek izgulni ujra!!!!!!! Regen volt ilyen erzes, mar egeszen el is felejtettem!

Koszi, hogy drukkoltok nekem is, majd 3 het mulva kezd igazan izgalmas lenni!
Valoszinuleg hetvegen megyek UH-ra, mert pont akkorra esik a 12-13. nap, hetfo mar keso lenne.
Szoval meglatjuk milyen eredmenyeket produkalok. Addig meg eszem sok feherjet, iszom sok vizet!!!!

pusz nektek!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok, kedveskéim,

megvolt az uh, minden rendben, lombik indul. Várhatóan olyan 2-3 nap múlva megjön, és péntektől kezdem a Suprefactot 4 napig, és szombattól napi 2 ampulla Gonal F-t. Jövő pénteken megyek újból uh-ra, és várhatóan 2 hét múlva lesz az akció. A doki szerint minden szép és jó, szép az ultrahang, jók most a hormonértékeim, a spermatogramm meg egyenesen kiváló. Hát bizakodom.
snori
 
 


NóriiiiiKép Végre beindul! Készülj fel: felpörögnek a napjaid!!!Nagyon szorítok, hogy sok szép tüszőt növessz!!Végig dolgozol majd?? A Kaális topicba régen nem írtál! Csak Gonalt kapsz? Semmi koktél? Akkor tényleg jók lehetnek a hormonjaid!
DodoKép MÁr nagyon vártam, hogy halljak Rólad valamit!! szóval Nálatok is beindulnak a dolgok! Hajrá! és most figyelj oda a progi-pótlásra is!!Kép
pusza, a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Nóri! Éreztem, hogy minden rendben lesz. Ne aggódj semmin, hamarosan boldog kismama leszel.

Dodo! Köszi a biztatást, remélem most már tényleg sikerül. Neked meg szép nagy tüszőket, és szép vastag nyh-t kívánok a hétvégére.

Andi
andi71
 
 


Andi, Anna!

Koszi szepen a drukkot!!!

Nori!

De, jo, nagyon klassz hogy mar indultok, de izgalmas lesz ez most neked!

majd kerunk infot milyen szep tuszoket novesztettel!

En is majd irok jovo kedden, mert hetfon nem leszek, hogy mi volt az UH-n!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Köszönöm a biztatást, de már előre elszorul a torkom, mert édesanyutól kedzve a páromon át a baártnőkig mindenki ezerrel szurkol, kissé felfokozott a várakozás, és hát az esély meg nem több, mint 35%... jajajajj.... :-))
nem kapok koktélt, teljesen a standardot kapom, amit általában az egészséges nők a Kaáliban. ez mondjuk nekem fura, és lehet, hogy alul fogok stimulálódni, de azt mondta Krizsa, hogy ha nem elég, akkor még kaphatok majd szurit. De szerinte nekem nincs szükség többre.
Dehogy dolgozom, a melóhelyről kiíratom magam 3 hét táppénzre. Ami nem jelenti azt, hogy otthon fogok lazsálni, mert amikor tehetem, be fogok majd menni a PhD órákra meg tanítok is, persze, a visszaültetés utáni napokban nem. puszi
snori
 
 


Sziasztok Lányok

Én egy másik topicba szoktam írogatni, néha azonban ide is benézek. A segítségeteket kérném az inzulinnal kapcsolatban.
A párommal több mint egy éve próbálkozunk sajna eddig sikertelenül. Egy pár vizsgálaton más átestem (amik jók voltak), de most kaptam meg az utolsó vérleletemet (pajzsmirigyet és az inzulint nézték) és az inzulinszintem alacsony lett (8,4) a jó ref.tartomány pedig 8,9-28,4 között van. Szerintetek ez azt jelenti, hogy magas a cukorszintem, vagy csak az inzulinszintet kellene beállítani?

A válaszotokat előre is köszi.
mokuci28
 
 


Mokuci, az inzulinod még nem alacsony, nekem is 8,5 volt éhgyomorra. Viszont aki már diabétesz irányába hajlik, és túlvan az inzulinrezisztencia fázisán is, annak általában már alacsony az inzulinja, 2-4 között, és a terheléses cukra már gyanúra ad okot. A tiedből nem lehetne arra következtetni, hogy ilyen gond lenne.
snori
 
 


Nóri

Köszi az infót egy kicsit megnyugodtam. Akkor szerinted ne aggódjak? Elmenjek egy kivizsgálásra, vagy ne foglalkozzak vele?
Téged továbbküldött a dokid kivizsgálásra?
Bocs a sok kérdésért.
Egyébként én is nagyon drukkolok, hogy sikerüljön a lombikod. Jó jel, hogy nem kapsz koktélt, nem kell sokat stimulálni. Ne idegeskedj biztos sikerülni fog.
mokuci28
 
 


Mokuci, ha meg akarsz nyugodni, akkor kérj egy olyan sima terheléses vizsgálatot, ahol éhgyomorra és terhelés után 60 percre megnézik a cukor és az inzulin értékét. Tehát 4 adat kell. Ezt a Szabolcs utcában megcsinálják beutalóra. Ezekből a számokból szokott látszani, hogy van-e gond, nekem mindkét időpontban 4 és 5 között volt a cukorérték, de az inzulin 8,5 volt, aztán evés után 1 órával már 30 fölött, ami sok.
snori
 
 


Nóri
Köszi a segítséget megfogadom a tanácsot. Neked pedig nagyon drukkolok, hogy végre kismama, majd anyuka lehessél.
mokuci28
 
 


Sziasztok,

Azt hiszem, nem lesz a közeljövőben baba... Úgy néz ki, hogy szétmegyünk a férjemmel. Pedig szeretem. Nem megy együtt az élet. 3 éve vagyunk együtt, nem veszekedtünk, csak nem megy a dolog, és valószínű rövidesen elköltözik. Egyelőre nem is akarom elhinni. Nagyon fog hiányozni. Nem tudom, fogok-e még így szeretni valakit, és lesz-e valaha családom, férjem, gyerekeim. Talán nem.

Köszönök nektek mindent. Remélem, sikerül mindannyiótoknak anyává válni minél előbb.
kisegér
 
 


Kisegér!
Ezt nem mondod komolyan. Még a múlt héten jele sem volt, annak hogy szétmentek. Hogy lehet ez? De nem a babával kapcsolatos a dolog ugye?
Ha tényleg nagyon szereted, akkor ne engedd el. Küzdj érte, ha megéri. Persze csak akkor, ha még ő is szeret téged.
Nagyon drukkolok nektek! Ne add föl a vágyaidat.
Kitartás. Persze könnyű ezt írni, föleg ha az ember nem is tudja mi a gond. De mindenre van megoldás.

Ne add föl!!!!!!!!
Andi
andi71
 
 


Kisegerem,

nagyon ledöbbentett, amit írtál. Én sem éreztem ki belőled az elmúlt időszakban, hogy ilyen gondjaitok lennének. De ezek szerint a férjed lép - nem tudom...
igen, küzdeni mindig kell. De egy biztos: ha esetleg mégis a baba miatti nehézség vezet ilyen kenyértörésre, vagy legalábbis szerepet játszik abban, akkor megfontolandóak a dolgok. Olyan nehéz időszakon mész most át, hogy az esetlegesen emiatt meglevő labilisságodat el kellene nézni... De nem látunk bele, így nem mondhatunk semmit.
Kívánok neked sok erőt és türelmet az elkövetkező időszakra, szeretettel ölellek
snori
 
 


Nóri!
Holnap kezded a gyógyszert, ugye? El ne felejtsd. De buta vagyok! Persze, hogy nem felejted el. Hogy is lehetne. Megjött?
Holnap megyek a Török tanár úrhoz, tüszőnézőbe.
Remélem már nagyok vannak. Drukkolj légyszi nekem.
Andi
andi71
 
 


Andi, tessék beszámolni a tüszőkről, tanár urat meg csókoltatom, a levelemre még mindig nem válaszolt Kép

Elvileg holnap kezdem a Suprefactot, igen. Hogy is felejthetném el?? Hisz ma perkáltam összesen 45 ezret a szurikért.... Kép Csak egy gond van, hogy nem jött meg rendesen. Barnázom egyelőre. Ha holnap sincs vérzés, hívnom kell Krizsát. De bízom benne, hogy holnap estig megjön, csak vagy max.1 napot csúszunk. Drukkoljatok.
snori
 
 


Sziasztok,

Sajnos én sem éreztem, hogy baj lenne, pont hogy minden olyan nyugis és 'mosolygós' volt, főleg az utóbbi hónapokban.
Igaz, hogy ez egy nehéz időszak nekem, és neki is nehéz most, mert iszonyú sokat dolgozik mostanában, itthon éjfélig nyomkodja a számítógépet. (mérnök)
Azt mondta, nem szeret... Erre mi a fenét lehet lépni?! Ha menni akar, menjen, de én ezt nem szeretném.
Várok, és félrevonulok egy időre, hadd főjön a levében. Nagyon váratlanul ért ez a dolog.
Nem tudom, hogy ilyen körülmények között szedjem-e tovább az Adimetet, vagy csak feleslegesen terhelném-e magam vele. Tegnap nem vettem be, mert amúgy is olyan hányingerem volt a gombóctól a gyomromban, hogy nem akartam megkockáztatni.

Ha most elmegy, 30 évesen kell nekivágnom egy újabb párkeresésnek, ami egy baromi nehéz dolog. Ha várok, lehet, hogy egy fél évet, vagy még többet is veszítek, és ha akkor szakítunk, már 31-32 éves leszek... Nem 3 évre kötöttem házasságot, hanem legalább 30-ra. Szeretnék családot, gyerekeket, és ehhez partner kell. És nem akármikor.
Vannak emberek, akik pontosan a gyerektelenség miatt mennek szét. Tehát ha én mondanám azt, hogy elmegyek, mert én akarok gyereket, ő meg nem akar, akkor az nem lenne egy szokatlan dolog.
Nem tudom, hogyan lehetne pozitív irányba befolyásolni őt. Ma beszélgetünk. Már előre félek.
kisegér
 
 


Nórikám, mindent bele, hajrá! nagyon bízom a sikeredben!
kisegér
 
 


Kiseger!

Hat nagyon sajnalom, es sok erot a beszelgeteshez. Az a baj, igen, ha visszatartod, lehet hogy rosszabb. Az a baj, hogy nem lehet kieroszakolni a szeretetet. Hiaba konyorogsz neki, nem lesz ugyanolyan. De azert jo lenne, ha rajonne, hogy te vagy neki az igazi, es ha elkoltozik rajon, hogy nem tud nelkuled elni. Kivanom nektek, hogy minden ugy oldodjon meg, ahogy mindketotoknek hosszu tavon a legjobb!

Nori neked meg hajra a szurikhoz!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Egérkém Kép

Az jó, hogy beszélgettek. Hátha most tisztább lesz a kép. De semmiképpen ne azért ragaszkodj hozzá, mert már nagyon akarsz egy családot. Sajnos sokan vannak, akik még ilyenkor is keresik a párjukat. Persze, megértem, a biológiai óra ketyeg, de 35 éves korodig semmiről nem késtél el. És... még egy. Ezek olyan kiszámíthatatlan dolgok. Nem lehet itt tervezni, hidd el. Lehet, hogy ez az egész most egy rémálom, és jövőre már mástól vársz gyermeket és izzasz a szenvedélytől. Én nagyon nehezen adtam vissza a gyűrűt az első vőlegényemnek, de éreztem, hogy valamiért menni kell, és meg sem tudtam rendesen magyarázni... és rá 3 hétre megismertem a jelenlegi páromat. Pontosabban: a szakításra 4 nappal belebotlottam úgy az Interneten, hogy azt se tudtam, fiú.
Sajnos az érzelmeket nem lehet megerőszakolni, ha valóban nem úgy érez már, el kell engedni, mert akkor Istennek más tervei vannak mindkettőtökkel. De az is lehet, hogy csak görcsöl és fél valamitől, amit viszont ki kell mondania. Hát nagyon sok erőt küldök neked.
Ja! Adimetet szerintem akkor se hagyd abba. Hosszú távon segít a ciklusokat rendezni, meglátod. Valamikor még nagyon fogsz ennek örülni.
Én ma este adom be az első Suprefactot, mert van valami minimális vérzésecske, és azt mondta Krizsa ma, hogy ne várjunk tovább.
snori
 
 


Dodo, ezt nagyon egyszerre írtuk, és ahogy látom, hasonló véleményen vagyunk...
snori
 
 


Sziasztok!

Kisegér! Ha kimondta, hogy nem szeret, akkor szerintem visszafordítani nem nagyon tudod a dolgokat. Meg szerintem nem is nagyon érdemes, mert már nem lesz soha az igazi. Lehet, hogy egy harmadik van a dologban. Te a szerelmedet iránta nem hiszem, hoy az egyik pillanatról a másikra ki tudod törölni a szívesből. Most csak arra vigyázz, hogy Te minnél kevesebbet sérülj lelkileg. Ne szolgáltasd ki magadat teljesen, legyen benned büszkeség és főleg ne alázkodj meg előtte. Talpra fogsz állni.
Ne félj nem maradsz egyedül. Sajna 30 évesen még nagyon sokan vannak társ nélkül. Én pl.30 voltam mikor megismertem a férjemet. Életem legnagyobb szerelme. Már azt hittem én sem fogok férjhezmenni. Az esélytelenek nyugalmával indultam, és véletlenül ismertem meg őt. Ilyen korban az ember már érettebb, máshogy gondolkodik az élet dolgairól.
Nagyon szorítok neked a ma esti beszélgetéshez. Ne haragudj, ha keményen hangzott amit írtam, de szerintem a saját énedet, az érzéseidet, a büszkeségedet nem szabad odadobni. Csak, ha még látsz reményt a változásra.
Kitartást neked!!!
Andi
andi71
 
 


Nóri!

Megvolt a tüszőnéző, csak sajna tüsző nem nagyon volt.
Te nagyon nagy ismerettel bírsz. Tudod? Az írtad annak idején, hogy closty nélkül nyögvenyelős lesz a dolog. Hát igazad lett. A nyh. tényleg szép, már most 8,3 mm, a tüszők viszont nagyon picik. Mit ér a nyh tüsző nélkül????
Azt mondta a tanár úr, hogy a hormoneredmény viszont jó, ezért van esély, hogy megnőnek a tüszőcskék. Most újra dupla adag menogon kell, aztán kedden UH+vérvétel.
A csókjaidat viszont nem tudtam átadni, mert későn kaptam meg őket. Egyébként szerintem mostanában igen el lehet kapva, a kinevezés több gonddal jár. Meg nem is volt valami bőbeszédű. Majd legközelebb.
Drukkolok neked a szurikhoz. Tényleg! Ki adja be? Te magadnak? Ismerős az érzés.
Szép hétvégét!
Andi
andi71
 
 


Andi, puff neki, azért reméltem, hogy nálad nem jön be ez a Closty-dolog... Kép Azért küldök sok varázssugarat, hogy nőjenek a tüszők. Rengeteget számít ilyenkor a mozgás, hogy legyen vérkeringés az alhasban, tessék szobabringázni, hasazni.
Nem magamnak adom be. Ma még az ügyeleten (10 percre van az SZTK) beadatom magamnak, meg holnap is. Aztán lehet, hogy holnap rászánom magam, és mivel kétfélét szúrunk (bőr alá Suprefact és izomba Gonal-F), megpróbálom a nővér előtt magamnak, de ebben nem vagyok biztos. Nyuszi vagyok.
snori
 
 


Szia Nóri!
Remélem túl vagy a mai szúrin. Bátor kislány voltál? Megpróbáltad egyedül? Bele lehet ám jönni.
Én a vérvételnél a mai napig elfordulok, de a szutit beadom magamnak. Mert kénytelen vagyok. Van úgy, hogy perceket várok, míg szúrok.
Remélem meglesz az eredménye.
Most egy kicsit elkenődtem. Szerinted lehet ebből még valami ebben a hónapban. Vannak tüszők, de nagyon aprók. Nem orvosilag kérdezem, hanem csak úgy emberileg. Mert te annyi mindent tudsz és olyan jó lenne egy kis biztatás.
Sok sikert a szurikhoz.
Andi
andi71
 
 


Andi!
Nem elkenődni! Azért érdekelne, hogy hanyadik napon voltál pénteken? és mindegyik 10 mm alatti volt? lehet, hogy csak ki fog tolódni a peteérés ideje 2-3 nappal, de attól még ugyanúgy lesz pé. Nekem végülis volt peteérés a Closty-mentes próbálkozásnál, csak nagyon elhúzódott, ezért nem csinálták már meg az inszemet (szokásos 15.nap helyett 21.nap), de egy másik lány is így járt. De mind a ketten PCO-sok vagyunk. Neked több szerencséd lesz.
Nos, kompromisszumra jutottunk, a párom adja be a szurikat. Mégiscsak úgy az igazi... :-)) Munkamegosztás van. Ma már beadta hasba, hát nem volt túl profi, de holnap már jobban fog menni.
snori
 
 


Nóri!
Köszi...
Én is PCO-s vagyok. De érdekes amit írtál. Az első inszemnél, ami ugye sikerült, 20. napon volt a peteérés és megcsinálták az inszemet. Pedig akkor serophen-t kaptam /ua.mint a closty/.
Lehet, hogy ez volt a gond a babánál?! Miért nem csinálják már meg ilyenkor?
Egyébként mindegyik tüsző kisebb volt 10 mm-nél.
Majd kedden meglátjuk.
Nagyon ügyi a párod. Minden elismerésem az övé. Az én kedvesem, olyankor jó messzire elmegy, rosszabbul van mint én. Neked szerencséd van. Te mikor mész dokihoz?
Vigyázz magadra!
Mi lehet Kisegérrel? Sokat gondolok rá.
Andi
andi71
 
 


Andi, annak semmi jelentősége, hogy hanyadik napon lett meg az inszem. Én mondtam már a 18.napon, hogy hagyjuk, mert akkor már 3 napja 17 mm-en megrekedt a tüsző, és nem volt türelmem uh-ra járni. Aztán megkönnyebbültem, és magától "kész lett". A PCO-soknál picit magasabb a vetélés aránya, az LH-szint miatt, ha az magasabb. Meg csomó minden más miatt is lehet, ezen nem is érdemes agyalni.
Egyébként a Szabolcsban sem szeretik már a 18.nap után csinálni az inszemet, csak akkor, ha látják, hogy már közel vagyunk a célhoz. Nem akarják feleslegesen kínozni a pácienst, hisz végülis majdnem mindegy, hogy otthon párnák közt, vagy az asztalon, nem? Már ha jó a spermakép. Ne izgulj.
Én pénteken megyek csak uh-ra, kicsit félelmetesnek érzem, hogy addig meg csak nyomkodom magamba a Gonalokat... Kép
snori
 
 


Sziasztok lanyok!

Kepzeljetek tegnap reggel voltunk bent a korhazban UH-n, es tok jo lett, olyan boldog vagyok, hatott a closti!!!!! Mehnyalkahartya: 8.9 mm, bal oldalon ket 19-mm-es tuszo, es meg csak a 12. napon vagyok!!!! Szoval ez meg noni fog akar 20-21-esre is, de mar ez a meret is jo am, mondta a doki!!!!! Es ma reggel kaptam repeszto szurit, tuti ami biztos alapon, ferjecskem beadta itthon, aztan estetol szexhegyek, hetfotol meg utrogestan napi 3x2! Jovo utani kedden meg vervetel progeszteronra a 22 napon, hogy lassuk, hogy minden rendben van-e, mert a clostinak rendbe kell tennie a progit is!!!
Most mindent bevetunk a cel erdekeben!

Ja, es elarulom nektek, hogy a "nepi gyogymod" issszonyuan hatasos a nyalkahartya novelesre, mert marha sok joghurot, meg viragport (ugye ez tele feherejevel) es vizet ittam, mint orult, es meglett az eredmenye! Dokikamat kerdeztem, hogy mit szol hozza, tud-e rola, hogy ezeknek ilyen hatasa van, merthogy biztos attol lett olyan vastag a nyalkahartya, de azt mondta, hogy ezt nem tudja. Nahat ugy latszik neki is van mit tanulnia tolunk)) Merthogy a closti alt. elvekonyitja a nyalkahartyat, es nekem ennek ellenere ilyen eleg vastag lett. Multkor is csak 7.2 mm meg ilyen ertekek lettek, ugyhogy ez most tenyleg jonak szamit!
Szoval nagy remenyekkel indulunk, koppanas lesz, ha nem jon ossze, de erre nem gondolok!!!!!

na, pusz nektek, jo hetveget! Tragya ido van nalunk is, nem is mozdulunk ki nagyon))

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szasztok lányok!

Rég írtam nektek, mert mostanában a Kaális topikban szoktam több időt eltölteni. De minden nap elolvasom a történéseket.
Szegény KisegérKép Nagyon nehéz lehet most neki. Akár mennyire erős valaki, ilyen helyzetből nagyon nehéz lehet felállni. Remélem jelentkezik és jó hírekkel..
Sokszor bolondulnak meg a pasik váratlan helyzetben( esküvő, gyerek)mert nem tudják kezelni a helyzetet, és a felelősségtudat sem az erősségük. De hát ez genetikailag kódolt hiányosságuk...

Snori: Kitartás, pontosan most nem tudom, hogy hol tartotok, mert nagyon nehéz követni, de megy a drukkKép

Andi71: Ne légy elkeseredve!! Mondom én, aki ugyanilyen hangulatú voltam, amikor kijöttem a múlthét csüt.-n az uh-ról( 9.cn-omn voltam). Nyálkahártya 6mm, és sok apró tüsző. Azt mondták, hogy mérni sem érdemes most még. Ja és beszedtem egy doboz clostytKép
Azóta kaptam 2 szurit, és ma megyek uh-ra(13.cn-on vagyok)
Lehet, hogy a hosszú ciklus miatt nekem kitolódik a peteérés. Neked hány naposak a ciklusaid??

Mindenkinek kitartás és a leghamarabbi babásodást kívánomKép

Fea
fea
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a véleményeket, én is hasonlóan gondolkodom, mint ti. Ha nem szeret, akkor mindegy, kár erőltetni, és főleg nem visszatartani csak a családért.
Megvolt a beszélgetés. Kiderültek a problémák gyökerei. Próbálunk még valamit változtatni, hátha megteremtjük a harmóniát.
Nincs a gyerek ellen kifogása, mehet a téma. (nem én erőltettem ki, csak rákérdeztem.)
Azóta 2x szeretkeztünk, sok cirógatással... Ő kezdte. ez mit jelenthet?

Nem tudom, hihetek-e még a kettőnk közös jövőjében. Minden reggel kétségek fognak el, amikor meglátom magam mellett az ágyban- meddig fogunk még egy ágyban ébredni...?

A szeretet kérdésére olyan formában tértem vissza, hogy akar-e még engem és közös családot. Azt mondta, hogy igen, ha sikerül jobbá tenni a kapcsolatunkat.

Azt hiszem, elkezdek arra törekedni, hogy majd megálljak a saját lábamon is, ha egyedül maradok.

Nóri, mi okozhatja a gyenge vérzést? Miért nem jön meg rendesen?

Dodo, nagyon klassz, remélem összejön ebben a ciklusban a bébi! Jó esélyeid vannak!

Andi, fel a fejjel, ha most nem jön össze, a következő ciklus biztos jobban fog sikerülni!

Mi lehet Annával?

Mindenkinek sok sikert kívánok!
kisegér
 
 


Kisegér: Nem hiszem, hogy bármelyikünk kompetens lenne neked tanácsot adni. De ami szerintem fontos: biztos, hogy kötődik hozzád, ha Ő is rendbe akarja hozni és megpróbálni... Egy biztos.. Egy kapcsolat megromlása, bárki bármit is mond, szerintem mind a két emberen múlik. Segíts neki, hogy a problémákat meg tudjátok oldani. Most neked is figyelned kell, az Őt zavaró dolgokra. Meglátod, ha látja,hogy te is figyelsz rá, neki is könnyebb leszKép Nincs még veszve semmi, ha ügyes vagyKép
Látod, a te bizalmad is megingott benne, már készülsz arra, ha egyedül maradsz, hogyan továbbKép
Most próbálj meg nem erre gondolni. Nagyon sok szerencsét kívánok neked, remélem mihamarabb helyreállnak a dolgaitok.

Fea
fea
 
 


Kisegér, és akkor a férjed elköltözése lekerült a napirendről? nem akarok belevájkálni a magánéletetekbe, csak hát ugye elmondtál ennyit, és az ember bizony érdeklődik, tapintatosan bár, de kíváncsi. Hidd el, annyit gondolok rád. Ez most nekem is úgy jött jól, hogy elgondolkoztam, sajnos nem lehet teljesen biztosra menni, nagyon ragaszkodom a páromhoz, de ha nem figyelek a jelzéseire, el is veszíthetem akármikor. És bizony jelzések vannak (minden őszinte kapcsolatban, szerintem, ahol vannak amúgy problémák, és hol nincsenek?), csak az nem mindegy, hogy a másik mennyire veszi komolyan és mennyire hagyja elfajulni a dolgokat. Ilyenkor mindig észbe kapok, hogy hoppá, nekem oda kell figyelni a másikra, ha meg akarom tartani!

Nekem végülis megjött a mensim nagy dérrel-dúrral péntek este, azt nem tudom, miért szenvedett ennyit, és miért majd egy héttel az utolsó szem Marvelon után, de ez már nem is érdekes. A lényeg, hogy a hétvégén kivéreztem. Most mennek a szurik, és pénteken meglátjuk, mi van bent.
snori
 
 


Kisegér, azért ami biztos alapon, mégse hagyd abba az Adimetet. A dolgok akár jóra is fordulhatnak.
snori
 
 


Sziasztok!

Dodo!
Ezek aztán a jó hírek. Most aztán mindent bele. Remélem sikerül és 2 hét múlva beszámolsz a sikerről.

Fea!
Mi volt az UH-on? Remélem nőttek a tüszőid. Én holnap megyek UH-ra. Egyébként nekem nagyon rendszertelen a ciklusom. Gyógyszer mellett 32-34 nap, egyébként 50 is szokott lenni.

Kisegér!
Bizom benne, hogy sikerül javítani a kapcsolatotokon. De ezek után már az ember óvatosabb, felkészül arra, hogy meglepetések érhetik, így szerintem görcsössebbé válik az egész.
Nagyon drukkolok nektek!
andi71
 
 


Sziasztok!

A mai uh-n az 9mm-es lett a mnyh-m a tüszőcskék pedig úgy néznek ki, hogy az egyik oldalon 17mm a másikon pedig 18mm. Ma még kaptam egy menogont. Holnap tüszőrepesztés és csütörtökön inszemKép
Nagyon nagy reményeket fűzök hozzá.

Nori: Nagyon szurkolok neked, majd írd le, hogy alakulnak a dolgok

Andi: Neked inszemed lesz? Nem emlékszem pontosan. Mi a terv? Megtennéd, hogy leírod? Csak, hogy tudjam, mikor kell a drukkKép

Fea
fea
 
 


Fea!

Én annyira, de annyira örülök, hogy ilyen volt az UH. Én is nagyon reménykedek, hogy holnap, a rossz kezdés után jobb híreket mondanak.
Nekem is inszem lesz, remélem még a héten. Holnap derül ki. Én is menogont kaptam, clostyt ebben a ciklusban nem. Pénteken még jelentéktelenek voltak a tüszők.

Nagyon drukkolok neked a csütörtökhöz. Remélem sikerül!
Aztán utána együtt várhatjuk az eredményt. Neked hányadik inszemed lesz?
Andi
andi71
 
 


Andi: Múlt csütörtökön még nekem sem volt semmi... Még meg sem mérték a tüszőket, olyan kicsik voltak. Az inj.tól pedig ennyit nőttek. Meglásd, holnap neked is jó híreket mondanakKép
Ez az első inszemem lesz és remélem, hogy sikerrel járKép
Neked nem fájnak a petefészkeid és az alhasad? Nekem estére már a derekam is megfájdult és épp most hánytam. Lehet, hogy csak pszichés.

Fea
fea
 
 


Sziasztok!

Drága Feám!
Bocs, hogy így szólítalak, de annyira, de annyira boldog vagyok.
Annak az egy szem tüszőmnek örülök, ami a jobb oldalon van, 18 mm és a nyh 12-es. Nekem is csütörtökön lesz az inszem.
El sem hiszem, hogy pénteken még egy tüsző sem volt a jobb oldalon, és mára már ekkora. Igaz csak egy darab.
A Tanár úrnak mondtam, izgulok, hogy csak ez az egy van, de visszakérdezett, hány gyereket akarok.

Nóri, Fea!
A Decapeptylt nem a lombikosok kapják? Én ezt kaptam most tüszőrepesztőnek? Remélem használ.
Egy kicsit aggódok.

Andi
andi71
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: