Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Úgy örülök, hogy így örültök nekem!!!Kép

Móni
Monik
 


Moni!

Nagy nagy drukk megy neked, hogy minden rendben legyen!

Viki!

Neked meg kitartas, majd tartjuk benned a lelket!
Tenyleg csomoszor akkor jon ossze, amikor az ember nem is szamit ra!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Móni!Kép

GR........KépKépKépKép!!!
Látod, milyen kár volt ennyit idegeskedni!Kép
Nagyon szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen, és boldog babavárást kívánok!KépKép

És kaptál tőlem egy zebrát is!Kép

Kép

Vera!Kép

Mi'zujs??????

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 

 
 

Zita

köszönöm a zebrát!!! Kép

Móni
Monik
 


hála nektek nem vagyok letörve,de mindig reménykedik az ember és olyan rossz amikor nem jön össze!

Móni!
A kis bérlőd mindenkié egy kicsit!Nem??????????!
Vendég
 


Próba hsz.
vera77
 
 


Sziasztok!
Szépen megírtam a hozzászólásom, erre nem tudtam jó sokáig elküldeni. Nálatok rendben volt a Babanet.

Milyen jó hírekre kell hazajönnöm! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Móni, gratula helyett: ugye, hogy ugye Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vigyázz magadra, és most már légyszíves ne idegeskedj! Kép

Köszönöm a drukkolást, de én hozom a statisztikai átlagot! Reggel nekem is tesztelni "kellett". A Férjem kijelentette, hogy addig nem megy sehová, amíg most már nem tud valami biztosat. Negatív lett. Rögtön le akartam állni a Duphastonnal, de beszéltem a Dokimmal, és keddig még várunk. Ha addig nem jön meg, akkor megnéz. Részemről letudtam már ezt a dolgot, csak iszonyat dühös vagyok emiatt a .... nem is minősítem a progeszteront. Ha kevés az a baj, ha pótlás van, akkor az kavar be. Még jó, hogy számítottam rá, és így nem voltam oda meg vissza a reménykedéstől. Hmmmm... Úgyhogy most várom a mensit, ami progi mellett v.szeg nem jön, és majd kedden okosabb leszek a hogyan továbbról. Esedékes lenne a HSG, de 1 ciklust ki kell hagyni előtte. Az meg éppen nyár közepe, a Dokim megy szabira. Majd csak valamikor augusztusban. Ez van. Ebbe bele kell törődni!
Látod Dodo, mondtam én...

Lányok nem elkeseredni, nem feladni! (A Dokim is mindig ezt mondja, hi-hi Kép)

Zita, jobban vagy már?

Legyen szép napotok! Kép

V.
vera77
 
 


Vera!

Nem szomorkodni, nekem sincs most esely, aztan megis megy elore az ember!
Neked is lesz majd meg jobb, aztan hogy fogunk mi is orulni, ha osszejon!!!!!

Zitus!

Neked is fel a fejjel! Nem szomorkodni!
Tudod babazni fog itt mindenki. Csak szepen egymasutanban!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dodo!
Aranyos vagy, hogy vígasztalsz, közben neked is most jutott ki a "jóból". Nem nagyon vagyok elkeseredve, inkább dühös vagyok. Egyszer úgyis édesanya leszek, mindig ezt mondom, és így is lesz. Örülök, hogy már ennyire jól érzed magad. Így kell, csak így lehet ezt csinálni. Bekeményíteni, összeszorítani a fogunkat és csörtetni előre. Engem csak az anyagiak aggasztanak mostanában. Egyre többe fog kerülni. Megkérdezhetem, hogy neked az inszemek kb. hogyan alakultak (gyógyszerek, orvosok díjazása)? Tudom, hogy ez mindenkinél más, de csak viszonyítási alapnak kellene. Lassan ezen kell már gondolkodnom.
V.
vera77
 
 


Sziaztok!

Ismét én... Ennek vége, lányok. Ma reggel megjött rendesen. Kép Ez ennyi volt. Túl szép is lett volna, ha minden összejön egyszerre. Most már kezdek igazán beletörődni, hogy hosszú út áll még előttem.
Nálatok is ennyire borzalmas idő van? Fujjjjj! Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok!Kép

DodoKép, Vera!Kép

Köszönöm a vigsztalástKép, hála nektek, jobban vagyok, csak kicsit kevésbé vagyok bizakodó, mint eddig!
Jövőhéten csütörtökön UH, de most nem varom annyira!

Vera!Kép

Annyira sajnálom...KépKépKép Megértem, hogy mit érzel most, de én is csak azt tudom mondani, fel a fejjel, és csak előre nézni, vissza soha...

Dodo!Kép

Nagyon örülök, hogy ennyire optimista vagy azok után, amin átmentél! Ennek hamarosan meglesz a jutalma!KépKép

Más:
Tegnap anyukám beszélt egy gyógyszerész csajjal, és ő mondta, hogy szedjek be egy doboz B1 és egy doboz B6 vitamint - már többeknek bevált, akik régóta próbálkoztak a babával...
Ezem ne múljék, én kipróbálom!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Valaki hallott már illetve szedett már Utrogesta nevezetű gyogyest?Az mit csinál velünk??Biosz szakos létemre most tanulom meg igazán a női szervezet működését.Sok mindent kifelejtenek a szakirodalomból.

Zita!
A B1 és B6 együtt kell beszedni,vagy egyiket kivégezve jöhet a másik???Nem akarok petevezetőátj. menni,félek tőle nagyon!Júliusban össze kell szednem magam.

Vera!
Nekem is hamarosan megjön nem vagyok letörve csak olyan sekedvem van.Rossz érzés és tehetetlennek érzi magát az ember.
Pusz mindenkinek!
Vendég
 


Viki!Kép

Az Utrogestan progi potló, ua. mint a Duphaston, amit Vera szedett!

A vitaminokat egymás mellett kell szedni, míg el nem fogy - állítólagKép
Te is kipróbálod?

Miből gondolod, hogy meg fog jönni?

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Dodó, Vera!
Olyan aranyosak vagytok, ahogy vígasztaljátok egymást!KépKépKép Nem a sajnálatot érzi az ember, hanem az együttérzést - hiszen itt mindenki hasonló gondokkal küzd.
Én biztos vagyok abban, hogy csak ideiglenesen vagyunk itt.Kép Elöbb- utóbb mindenki elhagyja ezt a topikot, és a babásba írogat. Addig pedig: új hónap, új remények.

Zitus!Kép
Várjad, légyszi a csütörtöki uh- t!Kép Már június van... Tudod, hogy ebből mi következik.Kép
Próbálok majd emilezni neked - remélem, most sikerülni fog!

Velem eddig semmi érdemleges nem történt. Elmúlóban van a felfázásom, semmit nem érzek. Várom, hogy teljenek a napok. Van egy olyan gyanúm, hogy most a régi "rendszer" lépett életbe, vagyis 38- 44 napos ciklus lehet a mostani. Így aztán türelmesen kell várnom, ami eddig még sikerült. De, mint látjátok, az ideológia már megvan: most is csak késik egy "kicsit".Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Terika!Kép

Rendben, "főnökasszony"Kép, várom azt az UH-t! (Csak nem nagyon...)
Azért én - nagyon csendben - drukkolok Neked!Kép
Remélem, tudsz jönni dumcsizni!Kép

Lányok, azért van jó hírem is:
Nem tudom, ki emlékszik rá - a másik topikba írtam - hogy lehet, hogy külföldre kell mennünk több évre, mert lehet, hogy a páromnak úgy alakul a meló. Én nagyon el voltam keseredve. ...És itt a jó hír: NEM KELL MENNÜNK!!!Kép Maradunk a fenekünkön itthon!Kép Ennek borzasztóan örülök!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!
Abból gondolom,hogy meg fog jönni,mert az utolsó UH.-on nem volt elég vastag a méhnyálkahártyám és a doki sem mondott semmi biztatót,hanem felírta a clostilt meg a másikat.De tutira repedtem.Ez a hónap nem az enyém volt.Majd a következő!

Örülök hogy maradtok itthon(itt maradsz nekem lelki támasznak!!??)

Pusz: viki
Vendég
 


Viki!Kép

De a Clostit csak akkor kell elkezdened újra szedni, ha megjött, ugye?
Az Utro meg azért kell, hogy legyen a ciklusod második felében elég progid, ami szépen megvastagítja a méhnyálkahártyát!Kép

Hány mm volt az a vékony mnyh?

Azért az, hogy volt tüszőcskéd és meg is repedt, már fél siker!Kép
Az Utrot most is kell szedned? Vagy csak a köv. ciklusban?

Na most kérdeztem egy rakást!Kép Csak győzz válaszolni rá!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


...És nagyon szívesen maradok a lelkitámaszod!KépKép Aranyos vagy, hogy így gondolod, ez nagyon jól esett!KépKép

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!

A clostilt csak ha megjött akkor kell szednem az utrot meg most szedem majd elsőnek a ciklus 14-28 napján ekkor majd csinálnom kell egy tesztet ha negatív tovább kell szednem.
A méhnyálkah. 8mm volt,de előtte meg azt mondta hogy oké!most meg túl vékony.A repedés a 17.napon volt.
Olyan jó megosztani valakivel ezeket a dolgokat.
Pusz:Viki
Vendég
 


A vitaminokat meg ki akarom próbálni,mindent ami előrébb segít és elkerülhetem velem a petevezetőátjárhatóságit.Csak a júliusom maradt.
Vendég
 


Viki!Kép
Hanyadik napon mérték ezt a 8 mm-t?
A 8 mm már elég ahhoz, hogy megtapadjon egy babóka!Kép
Nekem is volt, hogy ennyi volt a mnyh-m, és a doki szerint ez nem esélytelen! Az tény, hogy vékonyka, de kit érdekel, ha arra elég, amihez kell!Kép
Tehát az utrot már MOST szeded?
Nem akkor kell tovább szedned, ha pozitív a teszt??? Ez nem mindegy!!!! Mert a babókának kell a progi!
Azért kell tesztelned, mert az Utro kitolja a mensit - úgy mint VeránakKép Tehát ha negatív, akkor pár nap múlva abba kell hagyni, hogy megjöjjön a mensid!

Én már megvettem a vitaminokat, holnap el is kezdem szedni! Én sem akarok átjárhatóságira menni!!!

Még egy kérdés:
Tudja valaki, hogy Utrogestan-t lehet-e venni vény nélkül?

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!

A 18.napon mérték.Most még nem szedem az ugtrot.Majd a köv ciklusba.De akkor kell szednem tovább ha poz lesz ezt elírtam az elöbb.Vény nélkül nem tudom hogy lehet e venni,de nálunk a gyógyszertárak csak megrendelésre hoznak(pedig nagy városban lakok)1980Ft lesz.
Hétfőn beszéljük meg a dokival a hormoneredményeimet,mert azt mondta:"mostmár én is nagyon kíváncsi vagyok rá!!" kicsit fura volt ahogy mondta talán ez is jelzi hogy nem vagyok oké!Júli végén csinálják a petevezátjárh.!
Viki
Vendég
 


Viki!Kép

A progidra kíváncsi a doki... valszeg arra gondol, hogy azért vékony a mnyh. mert kevés a progid!
A progeszteron hatására kezd el a mnyh vastagodni - állítólag!
Nagyon szorítok neked, hogy jó legyen az eredményed!Kép

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Köszi Zita a sok jó tanácsot azt hiszem erre alszok egy nagyot.
Hétfőn minden kiderül!Azután elöttem még az egész július!
Pá!
Vendég
 


Sziasztok!

Zita, örülök, hogy itthon maradsz. Kép Szerintem hormontartalmú gyógyszereket nem lehet vény nélkül kapni.

Viki, ne félj annyira a HSG-től, azzal csak rosszabb lesz. Nekem is az a következő lépés, majd biztatjuk egymást. O.K? Zita, ezt neked is mondom. Nem hiszem, hogy annyira vészes lehet. Ezt már igazán kibírjuk. Legalább rögtön lesz eredmény.

Nekem most 2-3 ciklus simán kimarad closti nélkül. Ez pihenős, a következőben HSG, utána v.szeg nem leszek itthon. Majd szeptembertől folytatjuk újra. Ezekkel a kínlódásokkal telik el az idő, a fene egye meg. Ezt utálom a legjobban!!!

Jó hétvégét mindenkinek! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!!!

Egy kicsit eltűntem, a boldogságtól teljesen pörgök és míg írni is elfelejtettem. Babás topikba még nem merek átmenni, úgyhogy még titeket boldogítalak egy kicsit, ha nem baj. Pedig olyan kellemetlenül érzem magam, mindenkinek megvan itt a saját problémája, én meg ujjongok itt állandóan a babámmal. De nem nagyon tudok kivel beszélni erről, 2 barátnőmet beavattam, meghát szegény férjem egész nap csak azt hallgatja így a kisbabánk, úgy a kisbabánk.Kép A család beavatásával meg várunk még egy kicsit.

Most már ugyan nagyon könnyen írom ezeket, de tényleg fel a fejjel! Én is iszonyúan le voltam törve, tudjátok, hogy tiszta depis voltam, elegem volt mindenből, csak tömtem be a Clostyt, mivel még UH se volt, azt sem tudtam mi a helyzet ott bent. Aligha létezett nálam reményvesztettebb ember. Aztán próbáltam nagy levegőt venni, elmentem kozmetikushoz, fodrászhoz, vettem egy pár új cuccot, sokat voltunk párocskámmal kikapcsolódni, felmentünk Pestre,voltunk az állatkertben, elmentünk hajókázni, moziba. Aztán hónap végére ugyan már teljesen elszállt a nyugalmam, de akkor már mindegy volt, a kisbabám úgy gondolta, itt az idő. És én lettem a világ legboldogabb embere!Kép

Eddig mindig engem kellett vigasztalni, de remélem, most tőlem is szívesen veszítek a biztató szavakat!!! Kép

Még egy apróság, a barátnőm együtt dolgozik egy UH-os dokival, aki ma délután megpróbálja megkeresni babócát UH-gal, csak azt kérte, ne akadjak ki, ha nem lát még semmit, mert még korai nagyon a terhesség, és simán előfordul, hogy még nem is látható. Ő csak hasi UH-ot csinál egyébként is, hüvelyit majd csinál a nőgyógyászom. Azért megbeszélem babócával, hogy egy kis petezsákot mutasson már legalább magából.Kép Ja, és ma reggel, a 36.napon teszteltem még egy erős pozitívat egy másik fajta teszttel is. Így talán már még tutibb!Kép

Móni
Monik
 


Móni!Kép

Mi is örülünk, hogy Te örülszKép, ne akarj elhagyni minket!!!Kép
Te jó példa vagy előttünk, hogy igenis mindenkinek sikerülni fog!
Ne hagyd itta topikot, én személy szerint szeretnék továbbra is tudni felőletek, legalább a 12. hétig maradj!Kép

Remélem láttok ma valakitKép, de ha mégse, tényleg ne keseredj el, a hasi UH-val nagyon nehéz észre venni a korai terhességet!

Vera!Kép

Attól félek nekem is sor kerül a HSG-re, mert eddig minden amit nem akartam megtörtént...Kép
Hátha Nektek bejön a pihenős időszak!Kép Én továbbra is nagyon drukkolok!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Moni!

Teljesen megértelek valószínűleg én is megosztanám veletek az örömömet,bár tehetném!Ahogy Zita is írta számunkra te vagy a követendő példa a reménysugár,hogy nekünk is összejön egyszer.Örülj nyugodtan!!!Számolj be nekünk minden apró jelenségről ami veletek történik!!!!
Én a 12 hetet kibővíteném 9 hónapra!

A HSG fáj?

puszi mindenkinek!Viki
Vendég
 


Vera! Kép

Nekunk az inszemek kb havonta 10-12 ezerbe kerultek. Csak a gyogyszerek, mert a dokinak nem kellett fizetni, illetve mi nem adtunk. Nem tudom kellett volna-e. Szoval ebben benne van, 2-3 hormon injekcio havonta, ami darabja kb 3 ezer, aztan meg repesztoszuri, ami 1000 korul van azt hiszem, es utana meg a dupfaston meg az utrogestan, ami ket hetre kb, a ciklus masodik felere 3000 ft, ha jol emlekszem.
Hat ennyi.
Te milyen vizsgalatokon voltal mar? Es hova akarsz menni inszemre?

Viki, Zitus!

Az utrot nem lehet egyaltalan veny nelkul kapni.
atjarhatosagi meg faj, de persze ki kell birni. De mindenkeppen kerjetek fajdalomcsillapitot, mert nehanyan irtak, hogy kaptak, es ok alig ereztek valamit. Az en dokim ugy latszik sajnalta tolem, mert meg sem emlitette hogy lehet, ugyhogy en szenvedtem rendesen. Ja, es en azert sem fizettem. Eleg jol megusztam eddig...
Legalabb most a closti sem olyan dragaKép
Viki! Nekem a mult honapban mikor babas lettem egy kicsit, a nyh-m 8,2 mm volt a 12 napi UH-n. Akkor lattak a harom szep tuszomet is! Repedes kb 13 napon volt! Latod eleg az a 8 mm!!!!!

Koszonom, igen jobban vagyok, megyek elore, nem csuggedek, probalok kemeny es fegyelmezett lenni. Ez gyakran sikerul is, persze neha elerzekenyulok...

Moni!

En is drukkolok, hogy lassatok valakit!!!!
Es maradj itt am velunk!

Zita!

Jaj, de jo, hogy nem kell mennetek! En am emlekszem, hogy nagyon szomoru voltal!!!!! Probaltalak vigasztalni, de ez igy most sokkal jobb!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Móni!Kép

Nem azért írtam a 12 hetet, hogy CSAK addig maradj!!! Ahogy Viki írta a 9 hónap sokkal jobban tetszik!Kép

Dodo!Kép

Emlékszem, hogy anno Te vigasztaltál, mert nagyon jól esett!KépKép

Gondoltam, hogy nem lehet vény nélkül kapni Utrot, csak próbálkoztam...Kép Sajna az én dokim nem akar felírni, mert szerinte nekem ez nem indokolt. Azért gondoltam, hogy veszek én magamnak, és ha babás leszek, rögtön elkezdem dugdosni.

Puszka, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Móni, még szép, hogy most nagyon örülsz, és ezt meg akarod másokkal is osztani. Kép Aranyos vagy, ahogy biztatszt minket, 1 hónapja pedig még alig bírtunk életet verni beléd. Kép
Tényleg ne akadj le, ha még nem talál semmit a doki UH-n. Ilyenkor hüvelyivel is nagyon kell keresni, hogy megtalálják.

Zita, ne félj attól a HSG-től. Próbáld meg úgy felfogni, hogy ez még csak a kezdet. Lesznek annál sokkal rosszabb dolgok is. Persze, ne így legyen, de én ilyenekkel biztatom magam. Ha most, azon képes vagyok kiborulni (és sajnos most is képes voltam egy kicsit), hogy megjön, mi lesz később. Ha mondjuk az inszemek v. a lombik nem sikerül. Ott már az érzelmeken kívül a pénz is szerepet játszik.
Jajj, nehogy azt higgyétek, hogy ennyire anyagias vagyok, de nem tudnánk mellényzsebből kivágni egy lombikot. Ezért dilemmázok ezen is.

Dodo, nagy erő van benned! Ezt csak így lehet. Köszi az info-kat. Így már kicsit biztatóbb az inszem.
Jelenleg ott tartok, hogy hormonokat néztünk (többször is), ezek alapján jött a closti, és most jönne a HSG. Ezt még szeretném, ha a Dokim csinálná meg itthon. Úgy gondoljuk, hogy idén még megpróbálunk 1-2 clostival stimulált ciklust, addig szedem össze a bátorságom a meddőségi központhoz. Aztán, ha nem sikerül, január v. februárban irány a BMC. Egyelőre ez áll az első helyen. Nem utolsó sorban azért, mert a vizsgálatok ingyenesek, bár tudom, hálapénz van. Majd erről "kifaggatok" néhány BMC-s lányt, innen a Babanetről. És nagyon jókat hallottam róla. Tehát az inszemeket is ott szeretném, sajnos a Dokim azt már nem vállalja. Pedig mit nem adnék érte! Esetleg rábeszélem, hogy képezze ki gyorsan magát. Kép

Na, eleget fecsegtem. Fel a fejjel lányok! Most sok volt mindenkinek, de csináljuk csak tovább. Nem szabad feladni!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Zitus!Kép
Nem tudok neked e- mailt küldeni.KépKépKép Holnap hívlak telefonon - az biztosabb mint a messenger.Kép
ui.: Örülök, hogy maradtok!Kép

Móni!
Írj ide bátran!Kép Várjuk a fejleményeket most pl uh- ügyben!

puszi: Terika
terika
 
 


Dodo!
Nagyon köszönöm a biztatást de a doki annyira semlegesen beszélt a dologról,hogy már én ki is zártam az esélyét a babónak.Jó hogy ilyen erős vagy!Nekem a doki azt mondta,hogy altatásban csinálja a HSG-t,köldökön keresztül egy pici metszéssel.Félek tőle nagyon.Holnap derül ki a hormon-eredményem!
Puszi mindenkinek!!!!!!!
Vendég
 


Viki, akkor az nem HSG lesz, hanem laparoszkópos vizsgálat. A HSG méhszájon keresztül történik, vagy nem?
A laparoszkópiától még annyira sem kell félni, mint a másoktól. Kép Drukkolok a hormonjaidnak.
V.
vera77
 
 


A leltemen HSG van írva és a doki mondta hogy milyen uton módon végzik.Azt hiszem én teljesen fogalomzavarban szenvedek.
Most néztem meg jobban!
Nem HSG hanem HSC van írva és LSC.Ez most mi?????Olyan hülyének érzem magam.Szégyen.
Pá!
Vendég
 


Sziasztok,

úgy fest, ez az időszak a félelem időszaka lesz, hárman megyünk kb. egy időben átjárhatóságira? Viki, Zita, Böbe? Kép Nagyon szeretném elkerülni a dolgot, de a doki mondta, hogy szerinte érdemes most megcsinálni, mint esetleg mág sokáig várni vele, aztán mégiscsak ez lesz az oka a sikertelenségnek ... Kép

Móni, nehogy elmenj innen, legalább egy kis pozitív példa legyen előttünk, hogy igenis sikerülhet... Szurkolok, hogy találkozzatok valakivel...

Nekem egyébként a napsütés ellenére sincs túl jó kedvem, a hétvégén folyamatosan 36,9 és 37 volt a hőm, ma pedig leesett 36,7-re... Azt hiszem, a hétvégén sírni fogok... Kép

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Viki!

Szerintem az LSC a laparoszkopia (LaparoSCopia)!
Nem veletlenul a Tetenyire jarsz? Ott hallottam, hogy csinaljak ilyen koldokon at a lapart vagy HSG-t.

De azt hiszem az jobb is, ha igy csinaljak, mert akkor meg tudjak nezni az egesz "also feledet", hogy esetleg van-e mas gond is ott!

Vera!

Hat sajnos, igen az embernek fel kell keszulnie, hogy mik jonnek, es jobb szerintem is ha a rosszabbra kesziti fel magat. Jon majd inszem eetleg lombik. DE nem kell rohanni, szerintem jobb, ha az ember nem fejjel megy a falnak.
Az ha megcsinaljak a vizsgalatokat, akkor abbol sokminden kiderul majd!!!!! Nagyon erdemes, legalabb az ember megtudja, hogy mi a baj (ha egyaltalan van) vagy csak psziches...

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Böbe, négyünknek lesz átjárhatósági vizsgálat a közeljövőben, mert én is előtte állok. Kép vagy inkább Kép
Ne keseredj el. Tudod, amíg nem jön meg, addig lehet bízni.

Egyébként rájöttem, lányok, hogy amíg a mensi tart felesleges jópofiznunk, úgysem megy. Amíg nap, mint nap szembesülünk a kudarccal (elvégre WC-re muszáj menni, fürdeni sem árt néha Kép), addig nem igazán lehet optimistán hozzáállni a dolgokhoz. Amint elmúlik, máris jobb egy kicsit a helyzet.

Dodo, teljesen egyetértünk. Egyrészről szeretnék már túllenni a kivizsgálásokon, másrészről még adnék is egy kis esélyt magunknak. Az, hogy valami probléma van, az biztos. De esetleg ez változhat, nem állandóan meglévő bibi. Egy ideig még hisz az ember ebben, utána adja csak be a derekát. Pl. nálatok is sikerült spontán a sok inszem után. Én még az idei évet meghagyom magunknak. Fél éven már nem múlik a dolog. Hátha tényleg csak pszichés Kép

Szép napot!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Kép

Vera!Kép

Igazad van, én is így próbálom felfogni. Ha nem így tennénk, akkor hamarosan begolyóznánk...Kép

Böbe!Kép

Nem elkeseredni!!! Még semmi nem biztos!

Táblicsku:

Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Vera, Zita,

nem keseredem el, csak most már így fogy a remény... Kép

Úúúúúúúgy szeretnék a pirossal jelzett sávba kerülni, oda egy zebra mögé... Kép

HSG után bent kell maradni a kórházban, vagy otthon kell maradni egy darabig?

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Böbe, hogy meddig kell bentmaradni, szerintem kórháza, sőt orvosa válogatja. Szerintem nem kell bentmaradni, max., ha nem érzed jól magad.
Dodo majd jön, és elmondja, hogy nála mi volt. Ugye, Dodo? Kép
Holnap megyek a Dokimhoz, és majd jól kifaggatom, és beszámolok róla nálunk hogy megy. Akkor már 2 viszonyítási alap is lesz.
Ne izgulj! Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan tudok írni, mert most indulok a dokihoz. Tegnap sajnos nem mutatta meg magát Manócska, csak annyit lehetett látni, hogy a méhem meg van duzzadva, és megnyugtattak, hogy ciszta sincs a petefészkemben, mert ettől tartottam, mivel szokott ott szúrkálni.
Most pedig megyek a nőgyógyász dokihoz, bár sok minden nem fog történni, mert nála nincs semmilyen UH, így max. megvizsgál és ad beutalókat laborba, UH-ra meg mindenhová!

Na sziasztok! Rohanok!

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Már haza is értem, nem sok minden volt. Megvizsgált, felírt egy hüvelykúpot, amitől jól beparáztam, mert azt írták a tájékoztatójában, hogy terhesség alatt csak az orvos kifejezett utasítására szedhető. Erre felhívtam, de azt mondta, használhatom nyugodtan. De mit mondjak, nem nyugtatott meg, még majd utánajárok.

Rákérdeztem a progipótlásra is, és nagyon meggyőző ellenérve volt. Azt magyarázta, hogyha kívülről, gyógyszer formájában visszük be a progit, akkor azt úgy érzékeli a szervezet, hogy van bőven progi, erre válaszul lecsökkenti a saját progitermelését, és ezzel néha nagyobbat lehet ártani, mint használni. Ha viszont nincs kívülről progi, a szervezet érzékeli, hogy kevés van belőle és válaszul elkezdi termelni. Ráadásul nálam mindig jó volt a progiszint és persze a Closty alapból alkalmas a progiszint emelésére. Azt mondta, csak sárgatest-elégtelenség esetén érdemes adni progit. Persze nem garantálja, mint senkinél sem, hogy megmarad a baba, de ha így is lesz, az nem az alacsony progi miatt lesz. Mindettől függetlenül felírja nekem, ha akarom, de engem meggyőzött.
A Jahn Ferences topikban is azt írta valakinek múltkor a Csákány doki, hogy ő a 15 éves pályafutása alatt, senkinek nem adott csak úgy megelőzésképpen progit, és semmivel nem volt gyakoribb nála a vetélés, mint olyan kollégáinál, akik alkalmazták.

Végülis szerintem ahány ember, annyi vélemény, én hiszek neki, logikus volt az érvelése és bízom a babámban!Kép

Móni
Monik
 


Móni!Kép

"...bízom a babámban!"
Na ez a beszéd!KépEz a legfontosabb, és ezt a babád is érezni fogja!Kép
Meglátod, minden rendben lesz, a babád erősen kapaszkodik anyuba!Kép
A progi pótlást az én dokim sem akrja, de ő még nem fejtette így ki hogy miért...
Mire kaptál hüvelykúpot?

Böbe!Kép

Mindannyian megyünk a piros sávbaKép, és az már egy másik táblázat lesz!Kép

Megvan a 3. napi hormon eredményem:
FSH: 6,0 mlU/ml
LH: 4,6 mlU/ml
Prolaktin: 9,2 ng/ml
Estradiol:66 pg/ml

A hormon táblázat szerint ezek jó eredmények! Ha valamelyikőtök hormonszakértőKép, akkor szívesen veszem a véleményét!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Móni, minden rendben lesz, ne izgulj! Kép Most már nem lehet gond a progival, ha eddig kibírta. Teljesen igaza van a dokidnak. Az enyém is ezt az álláspontot képviseli. Én is már csak azután kaptama Duphastont, amikor closti mellett is 24 napos ciklust produkáltam. Most akkor a szívhangra várunk nagyon! Kép Kép

Zita, én is csak táblázat alapján vagyok hormonszakértő. Megállapítom, hogy ezek nagyon jó értékek! Kép Kép

Dodo, neked hol voltak az inszemek?

Már a 4. napon vagyok, és még kb. ugyanannyi a mensim, mint az elején. Megbolondult a szervezetem. Ilyenkorra már a végén szoktam járni. Nesze nekem gyógyszerek. Nem hiába irtózok annyira tőlük! Hmmmm...

Szép napot!
vera77
 
 


Sziasztok,
ma már csak 36,6 volt a hőm, szép lassan megyeget lefele Kép

Zitus, látom visszatért az optimizmusod, ennek nagyon örülök....

Sajna én is csak a hormontábla alapján vagyok "szakértő", de ennek alapján biztatlak Kép !

Móni, szerintem nem lesz semmi gond, mindent bele, beszélgess a kissráccal, hogy viselkedjen rendesen... Kép

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!

Zita, a hüvelykúp azért kell, mert hüvelygyulladást látott a doki. De én már tényleg nem tudom mit csináljak! Én annyira eltökéltem, hogy semmi gyógyszert nem szedek be a babavárás ideje alatt, sőt, már az elmúlt fél évben se tettem, kivéve a Clostyt. Rengeteget keresgéltem a neten és a lényeg mindenhol az volt, hogy ha nem muszály, akkor az első 12.hétben semmi gyógyszer. De a kérdés, mi számít muszálynak? Nekem panaszt nem okoz, ráadásul a kúp papírja szerint ez gombaellenes szer, azt pedig nem mondta senki, hogy nekem gombám van. A dokinál rákérdeztem, azt mondta, használjam nyugodtan, de én abszolút nem vagyok nyugodt, ha nem fontos, én nem akarom használni. De kérdés, ha tényleg gomba, nem ártok-e ezzel nagyobbat a babának? Szörnyű dilemma. Nem tudom, mit tegyek.Kép

Móni
Monik
 


Szia Móni,
bocs, hogy belekotyogok, de milyen gomba? nekem eddig bármilyen fertőzésem volt (összesen 2*),mindig vett egy kenetet a dokim, másnap kellett visszamenni az eredményért és a receptért, amit a kenet alapján írt fel.

Amúgy egyébként úgy tudom, hogy az első 12 hétben mindenképpen kell egy kenetet vennie a dokinak,+ rákszűrés, mivel az esetleges fertőzéseket még ilyenkor tudják kezelni....

Böbe
baba76
 
 


Böbe, én örülök, ha belekotyogtok, mert pont mások véleményére voltam kíváncsi.
Volt rákszűrés és kenetvétel, aminek kipostázza az eredményét, addig csak annyit mondott, hogy gyulladt. De most megtaláltam a megoldást. Most nem fogom használni, majd megvárom a kenet eredményét és asszerint, hogy mi tenyészett ki, majd utánajárok, hogy mi a súlyosabb, a kúp vagy a gyulladás. lehet, hogy olyan tenyészik ki, amire nem is jó ez a kúp. És ha tényleg gomba, mi a garancia, hogy nem jön újra elő. Tavaly is volt gombám, elvileg most is van, párocskámat sose kezeljük, így max. tőle úgyis visszakapom.
Remélem ez a köztes megoldás nem árt a pici babucimnak. Majd megbeszélem vele, hogy rá se hederítsen a csúnya gombára, ha találkozik vele! Csak anyura koncentráljon, a gombát meg küldje el messzire! Kép

Móni
Monik
 


Kép Akkor kotyogok tovább... Szerintem a keneteredmény utá - ha tényleg van valami - mindenképpen használd a kúpot, mivel fejlődési rendellenességet/vetélést is okozhatnak a különböző fertőzések... Kép
Pusz...

Böbe
baba76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?