Új privát üzeneted érkezett!

@pszr:
Ismeros erzes :-) Mennyi idos is leszel hetfon, olyan 5+2 vagy 5+3 korul? Mar tuti latszani fog egy kis potty :-)
Aztan tessek jonni gyakrabban, mar hianyoltalak, beszamolok, tunetek, sztarfotok, a csajok lelkesitese, hiszen ahogy a topik neve is mutatja, elso babara varunk mindannyian :-)

(csajok, nektek honnan vannak ilyen jo emotikonok? nekem csak par db van es nem olyan jok :-()
aimi
 
 


@aimi:
Jovok mindenkepp csak most kicsit el voltam varazsolva a heten Most kezdek magamhoz terni. 5+4 a mai napon, nagyon remelem hogy latni fogok valami szamomra is ertelmezhetot. Remenykedem szivhangban is de azt azert ilyenkor meg ketlem. A lenyeg h kideruljon h jo helyen van

En telefonrol vagy tablettarol szoktam irni arra van feltelepitve az emoji nekem onnan van. Eddig nem engedte kulonben ugy elkuldeni hogy beleraktam ezeket de most lattam hogy eszter1893-nak sikerul es nagyon meg is orultem mert a babanetes emiotikonok nem eleg kifejezok
pszr
 
 


@aimi:
Ja hetfon mennyi idos leszek bocsi mondom el vagyok varazsolva. Hetfon 5+6.
pszr
 
 

 
 

@pszr:
Azt a 2 napot mar hozzaadtam :lol:
En 5+4-en voltam eloszor, csak petezsak es szikholyag latszodott, de azert az is nagyon gyonyoru volt :-) Szivhang meg szerintem is korai lenne most,de majd a kovetkezon :-)
aimi
 
 


@eszter1893:


Teszteltél reggel??? Mutiiii! :D
mutymurutty
 
 


Igen teszteltem de egyenlőre szinte ugyanolyan mint a tegnap esti. Joooo ha azt nézzük pár óra alatt nem termelodhetett annyira sok hcg. De majd meglátjuk ma este is :) kicsit lelombozott de azért reménykedem, mert ugyanugy nem jött meg.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Ha ugyan olyan, az is jó. Biztos erősödni fog. Hiszen késik is már pár napja.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Így van 3napja késik és már ilyen jól mutatja. Egyébként valamiért az vigasztal hogy a mult hónapban viszont úgy jártam, hogy 8napot késett már és akkor kezdte csak mutatni nagyon halványan. Bár ez ugye attól is függ mikor foganhatott.
Meglátjuk...
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Nehogy lelombozodj, hcg 2 naponta duplazodik, tehat 2 nap mulva reggel sztem mar eleg hangsulyos lesz. Hiszen csak hasonlitsd ossze a ma reggelit az elso nagyon halvany teszteddel... Ahol meg te is eroltetted a szemed, hogy lasd. Ahhoz kepest a tegnap esti is szepen lathato volt mar :-)
aimi
 
 


@eszter1893:
Nekem csak tegnap - egy het kesesnel - lett uo eros a tesztcsik mint a kontoll es nem is naponta erosodott hanem ugy ahogy @aimi mondja ketnaponta. (Belolem tuti meggazdagodik az a bizonyos R betus drogeria).

@aimi egy a lenyeg legyen jo helyen aztana tobbi majd alakul
pszr
 
 


@aimi:
@pszr:

Nem fogok csak annyira félek hogy nehogy megismétlődjön ami a múlt hónapban is..... Nem bírom ki hogy ne csináljak egy nap két tesztet is :) ez a ma délután fél kettes;)
eszter1893
 
 


eszter1893
 
 


@eszter1893: Én megértelek. :) Ha időn belül van, ráadásul délutáni, akkor szerintem megnyugodhatsz! ;) Biztos rendben van minden! :*
mutymurutty
 
 


@eszter1893:
"ma delutan fel kettes" :lol: :lol: :lol:
Abszolut ertelek en is, nyilvan aggodsz a multkori utan, mindenki igy tenne, de olyan vicces :-D Te vagy az igazi para mami mar most :-) Minden rendben lesz.
Engem meg lehulyezett az egesz csalad, amiert 3 tesztet is ellottem 2 es fel ev utan.... :shock: :roll:
aimi
 
 


@mutymurutty:
@aimi:
Időn belül igen :) nagyon gyorsan előjött :) igen nagyon féltem nagyon nagyon..... 3teszt még semmi :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Az a lenyeg, hogy nyugodj meg es ha te jol erzed magad, akkor a baba is :-) Negativ gondolat meg se forduljon a fejedben.

Mutymurutty, neked megjott vagy meg varod?
aimi
 
 


@aimi:
Igyekszem :) egyrészt nagyon boldog vagyok de félek is :)
eszter1893
 
 


@aimi:
Igen, megjött, tegnap reggel.
Annyira bízom ebben a ciklusban. Annyira szeretném már!
Most méhpempőt eszek.
Meg holnap szedek be napi 1 clostit 5 napig. Aztán megyek dokihoz tüszőket nézni, majd beleadunk mindent. Remélem minden rendben lesz.
Annyira bízom benne, hogy most sikerül majd. Remélem nem kell megint csalódnom.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Akkor most kivetelesen orulunk annak, hogy megjott, ugye?
Hajra mehpempo es igyal sok-sok folyadekot. Es a feherje nagyon jo meg mehnyalka vastagitasra.
Te miert kaptal Clostit egyebkent? Ne haragudj, ha mar irtad korabban. :oops:
aimi
 
 


@aimi:
Igen, örülünk, mert előző ciklus nem volt zavartalan, aztán nem volt peteérésem sem. Ezért is kell a closti. Rásegítés.
Folyadék szerintem meglesz, most is most ettem dinnyét vacsira. Megteszek mindent.
mutymurutty
 
 


Lányok ma estiii.
eszter1893
 
 


eszter1893
 
 


@eszter1893:
Haláli vagy.
Még hogy két naponta erősödik a hcg!
Ez már tuti!
Örülök.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:

Nem bírok magammal, pedig vendégek vannak nálunk :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Te meg sutyiban kiosonsz tesztelni :lol:
De mar nagyon szepen lathato a masodik csik :-)

Mutymurutty, drukkolok nagyon, hogy sikeres legyen ez a ciklus :-)
aimi
 
 


@aimi:
Sutyiba :) így van :) egy 15másodperces pisi mellé még belefér egy 10másodperces teszt :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Hahahahaha :lol: :lol:
Kesz vagyok toled :lol:
Holnap reggel mar biztos meg erosebb lesz :-)
aimi
 
 


@aimi:
Ha nem is reggel de délután ezek szerint biztos :) jövök reggel a képpel megint :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Varjuk :-)

Pszr, Mexinda, holnapra mennek a drukkok es jelentkezzetek doki utan hogy mi volt es hozzatok fotot is :-)
aimi
 
 


Várjuk a holnapi fejleményeket :)
eszter1893
 
 


Ma reggeliiiiii :)
eszter1893
 
 


eszter1893
 
 


@eszter1893:
Juppiiiiii :-)
Szep a csikod :-)
Vmi tunet?
aimi
 
 


@eszter1893:
Gratulálok, ez bizony ott van nem kérdés!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sikerült besurrannom egy Dm-be és csináltam reggel egy tesztet. Csak péntekre nem várom.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
És mit mutatott a teszt?
mutymurutty
 
 


markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty:
Lassú a telóm, van ott egy halvány csíkocska :-)
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Ott van neked iiiiiis :) halvány de ott vaaan :)

@aimi:
Hát egy pici hányinger van ami borzasztó :) szerdán megyek a dokihoz 5hetes lehet :) látnia kell már :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
És csak péntekre nem várom!
Nagyon remélem, hogy látni fog nálad valamit a doki. Ugyanahhoz mész, akihez múltkor?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty:
Ha most tényleg mindhármunknak sikerült, akkor következő hónapban 3x-os eséllyel indulsz ;-)
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Csak ahhoz tudok menni sajnos..... De nem az aki nem akart megvizsgálni... Ez egy másik szerencsére.
eszter1893
 
 


@markomari:
En is latom :-) :-)
Mondtam en, hogy babaeso lesz itt nalunk, szerencses honap ez a julius :-)
Tehat 4 nappal korabban mar kimutatta? Woooww :-)

Mutymurutty, latod, mindenki bebabasodik itt, ugyhogy ne izgulj, szerencses a topik :-)
aimi
 
 


@aimi:
Legyen már szerencsés így vaaaan :)
eszter1893
 
 


Remélem jöhetek szerda este én is szép fényképpel :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Remeljuk :-)

Jajj lanyok, ugy orulok nektek :-)
Egyutt babazunk majd :-)
aimi
 
 


@aimi:
Igen, pedig ez a 25-ös x-epil és élőben erősebben látszik. Még a férjem is látta, pedig tudjátok milyenek a pasik.. csak az erős csík a csík nekik :lol: azért még óvatosan örülgetünk bármi lehet még ebből.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Igen, igen, halkan orulunk :-)
De csak pozitiv gondolatok :-)
Mit erzel? Marmint erzesek, lelked?
aimi
 
 


@eszter1893:
Remélem rendes lesz veled a doki és segítőkész. Várom a sztárfotót!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Én is nagyon remélem, mert én meg nem az a fajta vagyok hogy eltűrjem, ha nem úgy viselkedik :) akkor én sem tudok viselkedni :)

@aimi:
Annyira örülök én is :) majd posztolhatjuk a tesztek után a porontyokat is :)
eszter1893
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: