Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Nekem megjött vasárnap.
Nektek szurkolok!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok! Nekem tegnap totál pozitiv volt az ovu tesztem, ma full negativ viszont a hőm még nem emelkedett meg. Ez azt jelenti hogy ma van peteérésem szerintetek?
indimami
 
 


Sziasztok!
Megcsináltam a 10-es tesztet. Teljesen negatív lett. :( Utna volt egy csepp vér... De már 2 órára semmi. És semmi tünet... Uh. még mindig várok...


@indimami:


Sajnos a hőmérőzéshez (még) nem értek.
mutymurutty
 
 

 
 

Úgy néz ki, megjött.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Mikor kellett volna hivatalosan megjönnie?

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:
Kb.most. vagy pár nappal hamarabb.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Nekem is szokott pár vércsepp lenni, mielőtt megjön. Nekem erre a doki azt mondta, hogy ez a progeszteron hiányra utal. Nálad minden rendben van a mensivel? Rendszeres?

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:
Eddig világ életemben rendben volt. Soha nem csinált ilyet, most először. Viszonylag pontos 27 napos kb.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Dokival nem konzultálsz erről? Vagy megvárod, hogy a következő hónap mit hoz?

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86: Én is erre gondoltam, hogy megyek dokihoz. Nem akarok még egy ilyen hónapot.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Kíváncsian várom, hogy mit mond a doki. Majd írd meg!

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@mutymurutty:


Szia! Sajnálom!! Nem is értem, hogy mi lehet ez. Lehet, hogy stresszes vagy?

ÉN ma voltam a háziorvosnál, nem bírtam ki míg 1 hónap múlva megnéz a nődoki. Azt mondta, hogy a bal petefészkemnél gyulladás van, meg valami nyirokcsomó is. KAptam gyulladáscsökkentőt. Így, hogy ilyen állapotban van a dolgom, gondolom nekünk sem jött össze ez a hónap :( Szomorú vagyok. Én elseje körül nem várom, de még annnnnyi idő van addig. 
Olyan ijesztő, ha belegondolunk, hogy egy évben kb. 12 esélyünk van úgymond....
szappanka
 
 


@mutymurutty:
Ma vettem egy predictor earlyt ami ha jól olvastam 12,5-ös érzékenységű és egy clear bluet. Holnap reggel tesztelek valamelyikkel. :roll:
Sajnálom, hogy neked megjött! :-( de új hónap, új lehetőség! Majd írd meg mi volt a dokinál ;-)
strawberry
 
 


@dria01:
Sajnos a hőmérőzést digitális hőmérővel kezdtem el, ami az első pár napban hasonló értékeket mutatott, majd pedig egyre nagyobb eltérések voltam sőt volt nap mikor nem tudtam mérni, így azt abba hagytam. Mennyire számít hogy minden reggel ugyan abban az időpontban mérjem a hőmet? Van valami szuper hőmérő tippetek, ami megbízható? :-)
Most tartok a 31-ik napnál, a peteérésem az ovulációs teszt szerint a 16-dik napon volt. A ciklusaim amúgy 28-29 naposak, múlt hónapban sajnos bő egy hetet csúszott mivel antibiotikumot szedtem.
strawberry
 
 


@indimami:
Sajnos én sem értek a hőmérős dologhoz, viszont elvileg az első negatív ovulaciós teszt napján várható az ovuláció. Én így tudom, de javítsatok ki ha tévedek!
strawberry
 
 


@szappanka:
Jaj, tényleg soká van még. Olyan nehéz várni. Azért szorítok!
Ez a 12 lehetőség, tényleg, még bele sem gondoltam... :/

Amúgy nem vagyok egy stesszes ember, de az utolsó néhány napot tuti végigstresszeltem. Nagyon akartam ezt a hónapot, hogy sikerüljön.

Fura volt, hogy a mellfeszülés elmúlt már 2 napja és még nem jött meg. Pedig csak akkor szokott elmúlni, amikor megjön. Ugye két napja volt utoljára pár csepp vér... Lehetséges, hogy sikeres hónap lett volna, csak progeszteronhiányom lehet, és nem sikerül megtapasia.

@strawberry:
Sikeres tesztelést holnap. Majd Írj!
mutymurutty
 
 


Sziasztok! :)Napok óta kresgélek az interneten és nagy örömömre, most találtam rá erre a topikra. Csatlakozhatok?
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:
Még szép!! :)))) mit lehet Rólad tudni? :)
szappanka
 
 


Jajj de jó  Köszönöm szépen :) Szóval nekünk December óta aktuális a babaproject. December elején letettem a fog.gátlót. (4 éve szedtem) azóta figyelő üzemmódban vagyok.  Természetesen az első hónap sikertelen volt, pedig volt peteérésem, s jókor voltunk együtt,de mégse sikerült. Persze nem is vártam hogy rögtön sikerül.(azért volt egy kis reménykedés :) ) Ha minden jól megy akkor 29.-30.-a a peteérésem napja , Szóval most azt várom. Sajnos a közelemben nincs olyan akivel tudnék ezekről a dolgokról beszélgetni, pedig nagyon jó lenne. Ezért is szerettem volna csatlakozni egy beszélgetős topikhoz ahol hozzám hasonlóan mások is várják a csodát
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:
Bizony várjuk nagyon! ;)
Sok sikert nektek. Ügyesen. ;)
mutymurutty
 
 


Köszönjük szépen  Én is remélem hogy mindenkinek megadatik mihamarabb. Drukkolok nagyon
Én most egy kicsit aggódok, mert lebetegedtem, vagyis már lassan két hete küszködök egy makacs megfázással. Remélem ez nincs hatással a peteérésemre, mert elöző hónapban ilyenkor már éreztem a peteérést,(akkor a jobb oldalon volt) most pedig még semmi.  Kicsit aggasztó ez számomra. De reménykedek,a mellbimbóm már fáj, figyelem a nyákot is. Beszereztem egy mikroszkópot is. Nem szeretnék nagyon rágörcsölni, de kicsit nehéz megállni hogy ne vizsgálgassam magam.
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:


Szerintem mindannyian megfigyeljük ezeket a kis apró dolgokat, hiszen egy a cél, egy szép egészséges baba. :) Itt bármiről beszélhetsz, próbáljuk egymásban a lelket tartani, izgulunk egymásért. Egész jó kis csapat gyűlt most össze. :)))
szappanka
 
 


Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget és a kedves fogadtatást   Egyenlőre még nem olvastam vissza a topikban, de igyekszem.   Én mára elköszönök, mennem kell dolgozni. (éjszakás műszak )  Ja amúgy nálam ezért ki is van lőve a hőmérőzés, 3 műszakban dolgozom, és úgy olvastam hogy a hőmérőzés ebben az esetben nem ad pontos eredményt. De sajnos ez van, dolgozni kell.  Köszönöm még egyszer, Jó éjszakát!
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:
Üdvözlünk itt! :-) sok sikert kívánok! :-) ;-)

Lányok! Ma csináltam egy Predictor Early tesztet, sajnos negatív lett :-( sőt úgy látom meg is fog jönni, bár semmi mentruacios görcsöm nincs, ezért is bíztam benne nagyon hogy most talán összejött, de nagyon úgy néz ki hogy nem. :cry: Igazságtalannak tartom hogy annyian esnek úgy teherbe hogy egyáltalán nem akarnak gyereket, vagy pedig konkrétan teljesen mindegy nekik akik meg tényleg nagyon szeretnének oda valamiért nem jön. :-(
strawberry
 
 


A maca porral van valakinek tapasztalata? Láttam itt a fórumon valakinél, hogy ki fogja próbálni. :) Vagy valakinek van valamilyen tippe amivel rá lehetne segíteni a dologra? :roll: :-)
strawberry
 
 


@maminti73:
Köszönöm az infót a macával kapcsolatban! ;-) Én is nagyon sok jót olvastam róla, mindenképp be fogom szerezni. Úgy tudom van belőle kapszula és por is....viszont nem találtam információt arról hogy miben különbözik, bár lehet a por jobb :roll:
Az AVIVA tornának utánna nézek. :-) Köszönöm a tippeket!
strawberry
 
 


@strawberry:
Jaj, ne. :( Nagyon sajnálom. Teljes mértékig együtt érzek veled! Én tegnap átéltem ugyan ezt. :(

@maminti73:
Szia. Aviva tornát hol lehet találni? :) vagy hogy kérdezzem.

A maca-ról még nem hallottam, de utána fogok nézni.

Vitaminokat is nézem, nem tudom mit szedjek/igyak. Most fogy el a Gravida azt be akarom fejezni.
mutymurutty
 
 


Sziasztok! Hu mennyit irtatok:). Tegnap akcioba lendültünk igy mostantól várjuk majd a csodát:)). Meglátjuk..
indimami
 
 


@maminti73:
Köszi.

@indimami:
Remélem sikerült. ;)
mutymurutty
 
 


@indimami:
Drukkolunk! ;-)
strawberry
 
 


@mutymurutty:
Biztos oka van hogy váratnak magukra csak ezt ilyenkor olyan nehéz megérteni, hogy vajon miért... :-(

Reggel nagyon erős menstruaciós görcseim voltak, gondoltam pár óra és elönt a vér :-) de nem jelentkezett, csak minimális maszat...a hasfájás teljesen elmúlt és kb 1 óráig tartott. A baba biztos hogy nem jött össze mert a teszteknek már mutatnia kellett volna. Mi lehet ez? Valami hormonális gond? Vagy előfordulhat, hogy a stressz miatt elakad a menstruació? Tudom ez kicsit hülyén hangzik :roll: :-)
strawberry
 
 


@strawberry:
Szerintem nekem is a stessz miatt vacakol. Uh.le kellene állni, ezzel a rágörcsöléssel. Csak könnyű mondani. :/
mutymurutty
 
 


Sziasztok.
Sajnálom a negatív teszteket. :-(
Átérzem a csalódottságot.

Lehet tényleg a stressztől is későn megjövő mensi. Azért ha 1hét mulva sem jön meg tesztelj mégegyet, és ha negatív és még utána sincs semmi irány a doki.

A maca-port mi is beszereztük...hááát elég "érdekes" íze van. Én nem tudtam meginni. Párom még nem kóstolta... Kíváncsi leszek mit mond.
Utánaolvasva mindenkinek ajánlják, mint super-food. Meglátjuk.
Egy próbát megér. Ugyanúgy egy próbát a méhpempő kúra is megér. Kipróbáltam (mint immunerősítőt), nem olyan undorító ízű mint a maca -por, és olcsóbb, valamint nem oly misztikus a hatása mint ezeknek a mindenféle gyökereknek. ;-)

Az avivát szintén kipróbálnám...kár hogy nem egy folyamatos hetente többszöri megrendezésre kerülő torna. Arra jobban beneveznék mint egy egyszeri tanfolyamra.

Ui.: üdvözlet az újaknak!
Pozitív napokat mindenkinek! ;-) :-D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@maminti73:
Gondolom el kell végezni az alap tanfolyamot, hogy mehess gyakorló órákra.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Sziasztok! Ah, telefonròl meg táblagèpről nem tudom a válasz funkciòt használni... Bocsánat. :?
Sajnálom, hogy negatìvak lettek a tesztek. A következő hònap viszont hátha babá hoz!!!
A hőmèrőzèsnèl valòban az lenne a fontos, hogy egy időpontban mèrjünk, de ez nekem sem mindig jön össze, mert előfordul, hogy a kisfiam felülbìrálja az èbredèsi időpontot. :lol: A digitális hőmérő egyèbkènt tökèletes, èn szájban, nyelv alatt mèrek, ès hiába csipog 10 mp múlva (v akármennyi idő után), 5 percig bent kell lennie, akkor fog jò èrtèket mutatni.
Eyébként azèrt csinálom ezt, mert nekem a kisfiamat egyèrtelműen mutatta anno a testhőm, olyan voltam mint egy keltető, 37,1-37,3 között mozgott. :D Ìgy bìzom benne, hogy most is ìgy lesz!

Maminti, neked az FSH mennyi? Az utòbbi egy èvben elèg sok gyògyszert kellett beszednem, ès nekem is elszállt ez az èrtèk. Azt hiszem a bogyòk miatt. Most 13,7 lett, amire a dokim azt mondta, h szte ez megfelelő, holott az èrtèkhatár a 3. napi vèrvètelnèl 9 körüli. :shock: Minden más èrtèkem a helyèn van, pajzsmirigy hormon is. Peteèrèsem sztem van, de azt olvastam, h ilyenkor lehet, hogy nem jò minőségű a petesejt... Ez elèggè ijesztő. Lehet kipróbálom èn is az Avivát, hátha bejön... December òta tervezem, de mèg nem tudtam rávenni magam. :lol:
dria01
 
 


Én sem tudok sajnos azons idően mérni, mert a kislányom nekem is össze vissza kel meg van hogy reggel többször fel kell kelni hozzá igy nekem is csak megközelitő értékeim vannak de azért nagyjából látom mikor van peteérésem.Ma reggel pl ugy sirt hogy el is felejtettem mérni, pedig jo lett volna
indimami
 
 


Az szeretnék kérdeni, hogy tudtok-e oldalt, ahol kedvező áron lehet hozzá jutni LH ill. HCG tesztekhez?
mutymurutty
 
 


@maminti73:
Igen, a pajzsmirigy èrtèk 1-2 között a legoptimálisabb. Nekem most hál'isten az 1,35 volt. A doki mit mondott, mi a megoldás erre a magas FSH èrtèkre? :( Az èn dokim is olyan lazán veszi ezeket az èrtèkhatárokat... Ezt nagyon nem bìrom benne.
Akkor lehet nem várunk tovább ès el is kezdünk pròbálkozni, ha ilyen nehezen jön össze a baba ezzel a problémával. :(
dria01
 
 


@maminti73:
Igen, a pajzsmirigy èrtèk 1-2 között a legoptimálisabb. Nekem most hál'isten az 1,35 volt. A doki mit mondott, mi a megoldás erre a magas FSH èrtèkre? :( Az èn dokim is olyan lazán veszi ezeket az èrtèkhatárokat... Ezt nagyon nem bìrom benne.
Akkor lehet nem várunk tovább ès el is kezdünk pròbálkozni, ha ilyen nehezen jön össze a baba ezzel a problémával. :(
dria01
 
 


@mutymurutty:
Ez engem is èrdekelne!
dria01
 
 


@mutymurutty: Elég drágák, én most a DM-ben találtam egy fajtát, ami ilyen "tesztelés alatt" van, ezért volt kb. 900 Ft. 4 db van benne. Nem tudom, hogy van-e még ilyen akció.
szappanka
 
 


@szappanka:
Ez LH teszt?
Ha addig nem lesz másnak tippje én szombaton este majd keresgélek a neten, hátha...
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Igen, Expect LH a neve. Itt 1200-ért találtam most: http://ovulacios-teszt-terhessegi-teszt.arukereso.hu/expect-lh-ovulacios-tesztkeszlet-4-db-p288813709/

Nem tudom, hogy milyen áron van a többi.
szappanka
 
 


@szappanka:
Én ilyet használtam, szerintem jó volt. Nálunk a DM-ben 1600 Ft. És ez volt a legolcsóbb.
Tipp: Én két dobozzal vettem, mert az első nem volt elég. Mivel elég széles, a 4.-től ketté vágtam. Így sokkal több lett és ugyan olyan jól működött.

Mondjuk, most úgy szeretnék nem rágörcsölni, ezért gondoltam lehet LH tesztet sem csinálok, de nem tudom még. :/
mutymurutty
 
 


Sziasztok. :) tegnap meló elött írtam egy kisregényt, de a telóm nem küldte el :( Nagyvonalakban annyit lett volna hogy Nem szabad csüggedni. Fő a pozitív gondolkodás! Tudom nehéz, most én is kicsit el vagyok kenődve mert nincsenek jelei a peteérésnek. :( Azért reménykedek hogy lesz még, csak lehet a megfázás miatt kicsit elcsúszott. Sajnos nincsen viszonyítási alapom,csak az elöző hónap és akkor ebben az időszakban már jelentkeztek a tünetek ( érzékeny mellbimbó, hasfeszülés) most pedig semmi. :( Nyalom a mikroszkópot lefekvés elött és után is, de csak amorf formák vannak. Nyákot is nézem az meg krémes és kevés. Nem tudom mit gondoljak.  ettöl függetlenül 2-3 naponta szex,aztán párna a fenék alá. Amit nem értek, hogy már 2 napja éjjel a melóban mensis görcseim vannak,néha kicsit napközben is, de nem számottevő. Remélem ez nem jelent rosszat. Van egy kolléganőm aki már 6 éve próbál teherbe esni és nem sikerül neki. Vagyis egyszer sikerült, de akkor a 6. héten elment a baba. Ők most jutottak el oda hogy elmentek egy meddőségi központba, és most vizsgálják őket, aztán lehetősége lesz 5 inszeminációra ingyenesen. Szegény már ő is nagyon el van kenődve. Vele szoktam beszélgetni ezekről a témákról.
Más: Azt hallottam hogy a méhpempő jó hatással van a peteérésre és segít teherbeesni. Normalizálja a hormonokat. Most hogy ebből mi igaz vagy mi nem? Az interneten olvastam, lehet érdemes lenne kipróbálni. Ti hallottatok róla, vagy esetleg tapasztalat valakinél? :)
lillajee1
Regensburg
 
 


maminti73

Itt kint No-ban láttam méhpempős mézet, lehet veszek azért egyet.Bár nem tudom az van e olyan hatásos mint a tiszta méhpempő. de ártani nem árt. Mondjuk konkrétan méhpempővel még nem találkoztam. Lehet el kéne mennem valami méhészetbe. A pg53 legalább neked páfrányos volt, de nekem semmi. Tesóm adta kölcsön, azt mondta ez tuti babát hoz. Akinek eddig kölcsönadta azok mind terhesek lettek :D Kíváncsi leszek. :D Az a baj hogy türelmetlen vagyok. Nem szabadna, de olyan lassan telnek a napok. Lassan be kell jelentkezzek nőgyógyászhoz is, egy Magyar orvos van itt a városban, de hozzá nehéz bekerülni, szóval itt lesz az ideje időpontot kérni. Remélem hogy minden rendben van odabent.
LH és HCG tesztel éppen a napokban szemeztem az amazonon. egész jó áron vannak. lehet rendelek is. azt hiszem 7 euró egy 15 db-os csomag.

lillajee1
Regensburg
 
 


maminti73


A próféta szóljon belőled, :) 

Igen tudom, hogy nem feltétlen jó ha van itthon egy halom teszt, mert akkor tuti rácuppan az ember lánya, de itt kint nagyon drága , a legolcsóbb HCG teszt 5-6 euró és egy darab. ahhoz képest 15 db 7 euróért ajándék. az LH teszt is 5 db-os csomag 50 euró. Horror. A ClearBlue digitális HCG teszt, az alap 10 euró, a komolyabb, amelyik már kiírja a tehességi hetet is az 20-30 euró. Ennyiből már majdnem bevásárlunk egy hétre. Szóval gazdaságosabb az amazonról rendelni. Otthonról hoztam ki magammal 3 db tesztet abból kettőt elhasználtam az elöző ciklusban, most egy darab van, ott pihen a szekrényben. Szeretgetjük egymást ahogy illik, csak éjszakás műszak után, kicsit nehéz ráhangolódni. Amúgy a mensim elmúlása után nagyon nagy volt a libidóm, aznap 2x is elkaptam a párom :D (örült is neki :) ) ez nálam nagy változás fog.gátló után. :D Most veszem észre a külömbséget.
lillajee1
Regensburg
 
 


Sziasztok!
Én az ovulációs teszteket a vateráról rendeltem, 30 db. kb. 2000 Ft. Fertineten is lehet kapni, az egy kicsit drágább.

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


Arra esetleg van tippetek hogy miért van mensis görcsöm? 15.-én éjjel jött meg a mensim, akkor most vagyok a 12.-ik ciklusnapon. Elöző hónapban ilyenkor feszítő érzés volt a jobb petefészkemnél ami napról napra egyre erősebb lett majd egyik reggel megszünt.( gondolom akkor volt az ovuláció) de most meg mensis fájdalmaim vannak. Létezik hogy most így fáj az ovuláció? Fogalmam sincs mi lehet ez.?!
lillajee1
Regensburg
 
 


Bocsánat rosszul írtam : szóval létezik hogy így fáj a peteérés? Ovuláció még nem lehet. :) Bocsika még 1x
lillajee1
Regensburg
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: