Új privát üzeneted érkezett!

@reginand:


2 műszak van, 7-14 és 14-21 + egy választott hétvégi nap. 100 ezer a fizu. Azért van négy főnök,mert 2 kínai tud magyarul egy nem és egynek kell egy fordító  Sose akartam kínaiaknál dolgozni de valami kell. Már vasárnap kezdek,tegnap voltam ugye a próbanapon.
Kár,hogy elkerüljük egymást,de legalább majd meg írod,hog hogy mentek a dolgok 
Egy kicsit félek ám most!  
Azért voltam mérges, hogy elemezgettek mert egy időpontot kellett csak kérnem az átjárhatóságira.Más is csináltatott már és mégsem ment ekkora paksamétával...szerintem! Na mindegy sínen vagyok az a lényeg :)
De hogy én milyen beteg vagyok ne tudjátok meg!Alig tudtam aludni úgy szakadt rólam a víz, a sok köhögéstől már fáj az oldalam a menszis görcsökről már nem is beszélve Most kúrálom magam :)

Puszi csajok!Szép hétvégét!
szisza87
 
 


Most írtam egy regényt és nem töltötte fel ez a szar!
pannuska12
 
 


bezzeg ez megjelent
pannuska12
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!!!

De jó hírekkel vártok!!!

Szisza nagyon örülök hogy megkapted a melót!!!
Akkor most ki kell kúrálnod magad tényleg mert menni kell melózni!!!!
Az átjárhatóságin minden rendben lesz nyug!
Takarítanom kell ma mert holnap és hétfőn is megyek dolgozni. Ha jártok a Camponába egyszer meglátogathatnátok majd!!! A földszinten vagyunk az OFFICE SHOES cipőboltban.

Pannuska tessék leírni mégegyszer!!!!!!
Szép Napot Mindenkinek!!!
Puszi!Csók
gabci75
Érd
 
 


Szisza,
remelem sikerult osszeszedni magad, kikuralni a mai melora!
Az atjarhatosagi miatt pedig nyugi, nem lesz semmi gond. Eszre sem veszed, hamar meglesz, nem faj.

Gabci, parom most vett az officeshoesban cipot :) multkor jartam en is ott de nem talaltam cipot. ill lett volna, de marha draga :D azt futkozni nem veszem meg :d

Pannus: ird megegyszer:) hogy vagy?
20140211131327
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát nem sok mindent írtatok :( Kibírtam a tegnapi napot,de nagyon rossz volt.Egész nap köhögtem,folyt az orrom...meg egy kicsit lázas is voltam.De túl vagyok rajta, ma már könnyebb volt :D
Tetszik egyébként csak van egy csaj aki nagyon kötöszködős.De ma ki osztottam és szerintem kapcsolt. :) Mert ma jött árum és nem tudtam hogyan kell átvenni és megkértem,hogy segítsen és ő meg elkezdett puffogni és meg kiosztottam rendesen, hogy 2 nap után miért is kellene nekem mindent tudnom?Na mindegy így nem tudom leírni,de nagyon beolvastam neki,nem is szólt hozzám egész nap!De ő tényleg nagyon bunkó,már korán reggel elkezdett cseszegetni és amig nem szóltam be neki nem is akarta abba hagyni. Na mindegy,jó a hely,meg tetszik és ez a lényeg :)

Írjatok már ti is!!!!

Pussssszancs
szisza87
 
 


Szisza, gondoltam rad sokat hogy vagy, hogy megy a melo . Orulok hogy tetszik :)

Itt nem tortenik semmi. Ugy tunik sikeresen raparaztattam a paromat erre az lh tesztre :S mondtam neki h. legyunk egyutt, erre h. ma meg nem pozitiv nem? mondtam neki h. az elmult 6 honapban mindig egyutt voltunk amikor pozitiv volt a teszt, nem jott ossze, akkor mosst mar nem mindegy? ha akar igy is osszejohet mert nemsokara pe... megbeszeltuk h. a mai napot kihagyjuk inkabb :) 1 nap szunet nem a vilag, nem igaz ?:)

20140211131327
 
 


Sziasztok!!!

Dolgoztam ma is meg tegnap is,elfáradtam.
De holnap jön haza a Szerelmem végre!!!És itthon leszek vele két napot!!
Szisza,jól tetted hogy kiosztottad a csajt még így az elején,ne nőjön a fejedre!!!!


Reginand!!!
Igazad van egy nap nem a világ,jó lenne ha összejönne végre!!!!!

Pannuska!!!!!!!!!!!!!!!!

Eltüntél????
Vagy mivan????
Írj!!!

Puszi.Csók




gabci75
Érd
 
 


Gabci,
ma mar holnap van :)

nemsokara megyek zumbara :D v egre egy kis torna :d

ja, voltam fodrasznal hetvegen, levagattam a hajam, most jo rovid lett :)
20140211131327
 
 


Sziasztok! :)

Reginand így van egy nap nem a világ vége!Jó, hogy már te sem görcsölsz rajta annyira,érzem,hogy Te is kezdessz meg nyugodni :)  De jó,hogy megint mész zumbázni :) Az nekem is nagyon tetszik,de itt a közelben nincs sajnos.Én nagyon szeretnék úszni,csak most nincs rá idő :)

Gabci,de jó!Megint jön haza párocskád! Akkor megint nem nagyon hallunk felőled 
Különben tényleg jól jött ki,hogy tegnap beszóltam a csajnak,mert ma már nem akart parancsolgatni!Ma már nagyon jó volt a meló,mert már úgy kb tudom merre mi van,meg ilyenek :)

Pannuska mi van veled?Baj van???Gyere írj légyszi!!!!

Ahugika veletek mizu?Megvolt a tesódék esküvője?

Pusszancs csajok!
szisza87
 
 


Cső csajszikák!

Nagyon megharagudtam erre a mocsok számítógépre, annyi idős mint én, és múltkor tök sokat írtam, és nem tette fel!!!!!
Reginek írtam többek között a saját tapasztalatomról, de szerintem mindenkinek jól jön: én amikor nekiálltunk, hogy babát akarunk és ugye nem sikerült és belemélyedtem az egész fogamzásos hülyeségbe csak egyetlen egy dolgot nem tudtam elképzelni, azt hogy terhes leszek. Mármint ahogy nő a hasam meg ilyenek, csak k...ra terhes akartam lenni. És azt a tanácsot kaptam, ami aztán bejött, hogy képzeljem el magamat ( mármint NE AKARJAM ) ahogy nő a hasam, vagy ahogy a kezemben tartom a gyerekem, vagy ahogy játszom vele. Tehát amikor az van, hogy de nagyon akarok gyereket, arra gondoljunk, de jó lesz vele stb. Értitek? Múltkor jobban kifejtettem ezt.
Én voltam kineziológusnál, Regi el ne menj! Nekem olyan baromságokat mondott, sokkal jobban jársz a zumbával. Minden testmozgás feszültségoldó, na meg sírás, kiabálás, tányér összetörés

Más téma: páromnak nagyon fáj a dereka fizikóra jár, lumbágó isias-szal a diagnózis, arra gondoltam venni kéne vmi matracot, vagy fedőmatracot ami erre jó. Ötlet?

Mennem kell, mert jöttek!

Puszi mindenkinek!
pannuska12
 
 


Pannuska, koszi a tanacsot :)
ami a derekfajast illeti: masszirozas, altalad :) de tenyleg. parom allandoan ezzel kuzd es sokat is kell masszirozni, nem is annyira masszir inkabb csak simogatas, de azert annal hatarozottabban :)
Sok ido, de nagyon sokat szamit, legalabbis paromnak.
Ja es a reggeli torna:) van gerinceseknek kulon. Vigyazni kell es ovatosan..

Ami ezt a terhesseges dolgot illeti: tuti velem van a baj.. neha egyszeruen keptelen vagyok elkepzelni. azt mar inkabb h. gondozom, es faradt vagyok, de megsem olyan rossz az :) meg jatszunk, szoval ezeket el tudom. Sot en mar azt is elkepzeltem h. 2 csikos a tesztem:) na eddig ez nem segitett, most inkabb minden ezzel kapcsolatos dolgot inkabb kiuzok a fejembol.. :)

Szisza, dejo h. sikerult tenyleg helyretenni az embert :) megerdemelte, biztos senki nem mert meg szolni neki..

megy a mentalistam :D
Szep napot!:)
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Azért kiderült ám miért ilen bunkó velem ez a nő!Ő olyan 45 körüli és se férje,se gyereke,senkije nincsen.Az anyukájával lakik még mindig és szerintem b...sza a csőrét,hogy én meg férjnél vagyok.Persze a baba projektről senki nem tud!
Pannuska tippje nagyon jó,hogy el kell képzelni!Én olvastam egy könyvet régen ami a lelki dolgokkal is foglalkozott és ott azt tanácsolták,hogy írj egy naplót mintha már megszületett volna a gyereked.És írd le benne,hogy mit csinálnátok meg ilyenek.De én ezt nem csináltam meg,mert ez már nekem egy kicsit sok!De egy másikat megcsináltam.
Egy papír egyik felére azt kellett felsorolni,hogy szerinted miért lennél jó anya és miért akarsz szülni a papír másik oldalára meg azt kellett felírni,hogy mitől félsz.Milyen lelki sérelmeid lehetnek.EZT hangossan fel kellett olvasni és elégetni!Én meg csináltam,de nem érzek semmi változást :)

Este Szulejmán :) :) :) :) :) :) :)

Puszi csajok!!
szisza87
 
 


Szisza, jol felreolvastam a 2. sor veget :) egyebkent igazad lehet.
Es igy vigyazz is , hogy nehogy barki megtudja a projektet.. foleg o nem..

Erdekes ez a papiros dolog.. hmm lehet irok egy listat :)

az a legrosszabb h. tokre tudom miktol felek, de nem tudom feloldani.. majd keresek erre is egy konyvet ;)

sztetek lehetett peteeres ha negativ az osszes LH teszt? volt nagyon eros tojasfeherjes cucc. de akkor negativ lett a teszt..
20140211131327
 
 


Sziasztok,

igazából a görcsös akarást ( hu,de rühellem ezt a két szót) lehet ezzel az elképzelem dologgal oldani, mert ez vágyakozásnak minősül (nálam). Mondjuk most őszintén szólva nem is vágyom meg nem is akarom. Nem tudom mi van velem. Megzakkantam. Múlt héten kikészítettem a páromat, még ma is. Tök régen szexeltünk, nem érzem a nőiességemet. Nem érti meg. Segít, takarít, mosogat, ma főzött. Mikor mondtam neki a szexes témát, egyszerre azzal jött, hogy ő odabújt és szeretgetett, dehát itt volt a műtét és véreztem. Ő meg fizikózott. Oké, ezek valós és igaz érvek, de mondom neki, miért nem mutatja ki, hogy mindezek ellenére akar engem. Már sajnos ugye csak ebbe tudtam belekötni. Ma mondja, hogy kebabot akar enni mit vegyen nekem és az lesz ma az ebédünk, én meg mit válaszolok? Na,mit? - Kurvázni mész? Tényleg ilyen szinten vagyok és nem tudom miért. Nem tudom tetszek - e neki, hiába mondja,hogy csinibaba. Baszki mindig ezt mondja, sablon dumának érzem. Hülye vagyok, mi csajok?

Szisza, belenéztem én tegnap ebbe a Szulejmános dologba. Istenem, tök lassított felvételben mennek benne a dolgok meg a zenei aláfestés is olyan lassulós. Légyszi, de tényleg, mi tetszik benne? A szöszi csaj tök odavan a pasiért, akiért mindenki odavan és ennyit értek belőle. Kevés mi?
A munkahelyes nőnek szerintem is ez a baja, én az ilyeneket tudod hogyan hívom? Ronda lesz: baszatlan picsa. Mert sajnos nekik az hiányzik, hogy egy férfi elkapja őket és jól elrendezze. Másnap csak úgy mosolyogna!!!
Regi, én még sose csináltam ilyen tesztet. Én ilyenkor a nődokimmal szoktam megnézetni. Hasad nem fáj tüszőrepedéskor? Vagy valami más jeled nem szokott lenni? Mindegy félidő van, irány az ágy!
Feltöltök, nehogy eltűnjön.
pannuska12
 
 


Ó jesssz!
Én is rápróbálok, habár nem tudom mikor lesz félidő. Nekem mindig fáj a tüszőrepedéskor a hasam, most nem tudom mi lesz, 1 db petevezetővel hogyan működök, de hátha.... Mármint ha lesz valaki,akivel lehet próbálkozni ugye.
Regi, én már úgy unom masszírozni. Nekem teljes erőbedobással kell csinálnom neki. Van voltaren krémünk, lóbalzsamunk, tigristapaszunk (vietnámi balzsamos), izomlazítónk. Semmi nem jó neki. A fizikón tök megkínozzák árammal vagy mi, szereti. A derekánál fáj most, de a lapockájánál szoktam érezni csomót, dehát én ahhoz gyenge vagyok, hogy szétmasszírozzam neki. Elmenni nem akar masszőrhöz, a közelünkben nem tudunk ilyet. Na mindegy, most fogyózik ezerrel. Igaz 190 cm magas, de 123 kg. Jól van tartva! De ennek vége!

Gabci pasizik megint mi? Ó, a kis galambok, tubi-tubi ! Irigy vagyok. Volt egy idő, amikor anyukámék így hívták egymást: Tubi.

HA MA VAGY BÁRMIKOR MEGBÁNTOTTAM VALAMELYIKŐTÖKET, NEM VOLT SZÁNDÉKOS, CSAK SIMÁN NEM VAGYOK NORMÁLIS, NÉZZÉTEK EL NEKEM !!!!!!!

Millió pusszantás csajszikáim !
pannuska12
 
 


Hali Pannus, Jol kiirtad magad :)
Szar ez ha igy van az ember, de sztem ezek a hormonok miatt van.. Allitolag a terhesseg, szules utan lesz meg durva a helyzet, mar alig varom
En mensi elott sem vagyok normalis, neha en is rohogok magamon, marmint ilyenkor, abban a helyzetben ritkan.. kiakadok mindentol, de tenyleg mindentol. Parom tudja ezeket igy ilyenkor elkerul, de kicsi a lakas. En is probalom magam moderalni, de ez sem mindig sikerul:)
Hat szoktam, de az nem 100%. Ez meg biztosabb. Ez a ciklusom hosszabb lesz mint altalaban.. ugyanis ma lett szep pozitiv a tesztem..
voltam kozmetikusnal es tokre ciki, mert megint ott jott ki a tojasfeherje.. igaz elmentem elotte WC re rendbetenni magam. Nem hiszem el, mult heten is ez volt.
Megmosdom mielott megyek, de mire odaerek 20 perc gyalog, addigra eppkijon. Bocs h. ilyen reszletes voltam..
Ja, a parom elmegy holnap fius hetvegere.. sztetek? raadasul szerdara vartam a peteerest..
na mindegy.. en is egyre jobban torom a fejem rajta h. ezt talan nem kene eroltetni.. lehet nem kellene ez a gyerek nekunk.. es ilyenkor elkezdek felni..

Ez a masszirozas kemeny dolog. Az en parom ennel alacsonyabb is es konnyebb is :) 176/ 77 igy konnyebb hatni ra :) de ha kemenyen szereti akkor csinald ugy:) Nincs vmi gerincserve vagy hasonlo? nem normalis ha ennyit faj a hata..

A szulejmant en sem ertem..:)

Jol vagytok , Szisza, Gabci?:)
Meggyogyultal Szisza? menned kell hetvegen?

Szep estet :)





20140211131327
 
 


Sziasztok! :)

Pannuska most Te sajnos egy nagyon nagy lelki traumán vagy túl és ezért érzed amit érzel.Ha nem is mondod ki még magadnak sem ez akkor is így van!Nem volt könnyű menet amin túl vagy.Nagyon sajnálom,hogy így jön ki rajtad,de egy picit bízz a párodban,csak nem akar fájdalmat azért nem akar szexelni szerintem mert hát ugye most műtöttek nem rég .A pés dolgot én úgy tudom,hogy mindegyik hónapban a másik petevezetőben van pé.Lehet most neked ebben a hónapban nem lesz,mert abban lenne amit kivettek....nem tudom.Most hogy lesz tovább?Mikor mentek a dokihoz?

Regi én is így vagyok mensi előtt  sík ideg vagyok,még a légybe is bele kötök.De párom nagyon aranyos ilyenkor,mindig kedveskedik én meg nem győzök bocsánatot kérni,mert bunkó vagyok 
Köszi,mostmár egy kicsit jobban vagyok,még nagyon köhögök,de már nem olyan vészes.Az orrom viszont kisebesedett,nem tudom mikor fog elmúlni,nagyon fáj már.Kemény volt így a héten dolgozni.Ma délutánra megyek,mert a másik műszakba is akarnak felvenni egy csajt és most ő ment délelőtt próbanapra,meg vasárnap megyek egész napra.Azt nagyon nem szeretem,mert szinte pang az egész bolt és így nagyon nehezen megy el az idő.

Gabci merre vagy?Tudom-tudom itthon van a párocskád  remélem jól vagy!

Szulejmánba mit szeretek? Hát úgy az egészet!Egy részből nem lehet ám ítélkezni! Én imádom ezt a sorozatot!Azért szerintem nagyon szépen bemutatja az akkori szokásokat.És nagyon sokat lehet belőle tanulni!Mint pl. illemet!Olyan szépen beszélnek egymással!Még az ellenségeikkel is olyan tisztelettel beszélnek!A csajok mindig ármánykodnak benne.És nekem még a Szulejmánnak az uralkodási stílusa is tetszik!Nagyon szépen bánik a "por néppel" is!Volt olyan,hogy az egyik vezért azért fejeztette le,mert sanyargatta a népet,túl sok adót vetett ki (ja és ez a vezér a húgának a férje volt).Az is nagyon tetszik ahogy a kedvesével (Hürrem,vöröshaju) beszél.Verseket ír neki,mikor hadjáraton van is leveleznek és olyan szépeket írnak,hogy volt,hogy meg könnyeztem!Meg olyan szépek a ruhák is benne :) Szóval így nem igazán lehet megmagyarázni,de úgy egészéba tesztik.  Gabci gyere meséld el neked mi tetszik benne!

Na puszi csajszik :)
szisza87
 
 


Na szisztok Lányok!!!!

Itt vagyok máááááááár!!!!
Ma reggel elment megint a szerelemem,ááááááááááááá,de kedden jön haza és a jövőhéten nem megy de én is csak hétfő-kedd,és utánna csak a következő hétfőn megyek,és eggyütt leszünk sokat!!!Nevetés
Jaa,és akkor majd hazamegyünk anyukámékhoz is,ők Borsod megyében laknak,de jóóóó lesz!!!!

Pannuska!!!!!
Nyugodj meg tubikám,és turbékolj te is!!!!!!!!!!!!!
Jaaa,és ne bolondulj már meg,nem kurvázik az embered szerintem,csak bebeszéled magadnak!!!
Ja meg ezek a ku....a hormonok!!!!!!!!!!!

Reginand!!!!

Hessegesd el a gondolatot hogy nem kell gyerek,dee kell ezt mond magadnak és hogy lessz!!!!
Én ezt teszem,tudom hogy lesz,érzem!!!
Már nemsokára november,1hónap már lassan eltelik,de jóóó!!!

Szisza!!!!

Örülök hogy meggyógyultál és hogy a melóhelyen is minden rendben,csak így tovább!!!
Nagyon jó volt a szulejmán,de a jövőhéten nem lesz mert ünnep úgyhogy két hét,olyan kááár!!!
Én azért szeretem mert ez nem kitalált esemény,hanem megtörént igazából,mert ez a történelem,van valóság alapja!!És a szereplők is nagyon jók,jól játszák a szerepüket!!!

Holnap itthon leszek!!!
De jóóóóó,csak az a baj hogy takarítanom kell meg mosni,ja és valamit főzök magamnak!!!
Valami lightos kajcsit!!!
Utána vasárnap -hétfő-kedd meló,és utána akkor 5nap pihi!!!ÓÓÓ de várom!!!!
Na jó éjt csajék!!!

Puszi!Csók

gabci75
Érd
 
 


Szep napot mindenkinek! mizu arra erre ? :)
tegnap voltam torna napon, ma ugy jarok mint egy robot :D kesz vagyok teljesen.

de. sutottem foztem: bar a suti nem lett annyira jo :( kifolyt az osszes kakaokrem belole ..
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Jajj csajok ma délutános vagyok,holnap meg megyek az átjárhatóságira!Nagyon félek!!!Alig aludtam már most!Még mindig nagyon köhögök,de már jól vagyok kopp-kopp :) Remélem a vizsgálatot kibírom köhögés nélkül :)
Regi úgy irigyellek,hogy jársz tornázni!!!Én is úgy mennék valahova :( Milyen sütit sütöttél? 24.-én mentek ugye a BMC-be?Akkor mi lesz?Már a stimut beszélitek meg a dokival?Nagyon szurkolok ám!

Pannus???Gabci???Ahugika???Ti merre jártok?
Olyan rossz,hogy már nincs akkora pörgés :(

Gyertek csajok!!!

Pusszancs
szisza87
 
 


Hali,
Szisza, ne felj, nem fog fajni, minden rendben lesz! ;) es azert probalj meg pihenni, mert az igaz, ha faradt vagy nehezebben is birod a kellemetlensegeket! igyal levendula v citromfu teat! az jot tesz, nyugtat. Na igen, a vizsgalaton nem kellene kohogni :)

jaj, annyira nem jarok, de muszaj.. most konkretan ugy nezek ki mintha terhes lennek, akkora a hasam :( es most nemsokara elmegyek setalni, mert vegem van...
Ostoros retes a rendes neve, de nem lett olyan jo foszlos.. meg kifolyott a kakaos maz is belole:( azert eheto , meg a maradekot elviszem a kollegaimnak holnap :)

igen, megyunk, kivancsi vagyok az eredmenyekre, az enyemre is meg a paromera is. Nem beszelunk meg semmit, ssztem mert kell a 21. napi eredmeny is.. meg lesz egy nogyogyaszati vizsgalat is , kenet, meg hasonlok.

Tobbiek, mizu ?
20140211131327
 
 


Lanyok, meg vagyok ijedve: ma este eszrevettem megint egy kis barnat a fehernemun.. mi lehet ez?? tiszta ideg vagyok, ugye nincs gond?!
20140211131327
 
 


Itt vagyok lányok csak dolgoztam.

Még holnap is megyek,de csak ötig,mert van plusz órám,de pont jó mert jön haza a párom,jesssz!!!!
A héten nem nagyon tudok majd írni mert megyünk haza anyukámékhoz és ott nincs net.de hétvégén jövünk haza és itt leszek ,addig jók legyetek!!!
Szisza,ne félj!!!!!!!!!!!!!!!!!Hamar túl leszel rajta nyugi!!!
Regi nem tudom miért barnázol,nekem nem volt ilyen,de biztos nincs gond,nyugodj meg.
Pannus nagyon eltünt!!!!!!!!!!!!!!
Mi van vele?? Lehet nem jó a gépe!!
Jó éjt Lányok!!
Puszi.Csók

gabci75
Érd
 
 


Szisza,
mi a helyzet? ugye nem volt veszes?

Gabci, pihenjetek sokat, erezzetek jol egymast ;)

Holnaputan ugyis megyek es akkor megtudom, vagy nem.. irto kivancsi vagyok mar az eredmenyeinkre :)
remelem nincs gond velem, mert epp csak egy pici potty volt.. de akkor is idegesito
bar most jobban aggaszt anyukam: arcureggyulladasa van, igy valszeg nem lesz mutheto jovo heten hetfon :(
reginand1pont0
 
 


Sziasztok csajok!
Egy borzalom volt! Úgy mentem reggel, hogy teljesen kikapcsoltam az agyam. Nem féltem egyáltalán! 9 órára értem oda a BMC-be, 10 óra körül kaptam egy fájdalom csillapítót és 11 körül átkísértek egy másik épületbe ahol megcsinálták a vizsgálatot. Amíg mentünk a nővérke elmondta, hogy mi is fog történni. Na akkor már gyomor görcsöm volt rendesen! Aztán le vetkőztem és vártam egy 1*1 fülkében. Szólítottak, kimentem...Fel kellett feküdni a röntgengép alá, már maga az is egy művelet volt! Aztán fel kellett húznom a lábam a mellkasomra. Jött a doki és elkezdte. Először berakta a kacsát, ez még nem fájt. Majd kitörölte a méhszájamat jódos vattával és egy csipesszel összefogta a méhfalat. Innentől iszonyatosan fájt, már folytak a könnyeim. Még berakta azt a csövet amivel befújják a folyadékot. Így kellett feljebb kúszni teljesen be a gépbe.Alig bírtam mozogni olyan fájdalmaim voltak! Majd bejött a röntgenes, megcsinálta a felvételt. A doki kiszedett mindent és mondta, hogy bújjak ki. Közbe a nővérke már készített egy kendőt, amivel meg tudtam törölni magam. Ahogy fel álltam láttam, hogy tiszta vér ez a papír. Gyorsan bementem az öltözőbe. Beraktam egy betétet felöltöztem és kimentem a mosdóba. Ott rendbe raktam magam, de sajnos még a pulcsim is véres lett. Kb fél óra múlva már meg is kaptam a záró jelentést és jöhettem el. Még egy gyógyszert kellett kiváltani, 3000 ft 3 db gyógyszerért amiből csak kettőt kellett bevenni!!! Haza jöttem és 3 órát aludtam. Még most is érzem, hogy feszít. De már túl vagyok rajta és ez a lényeg! Remélem nem kell többet ilyenre menni!

Gabci elnézzük, hogy most nem jössz 

Regi képzeld el november 20-ra kaptam időpontot konzira!!!!Nem megyek mégse a Szűcs dokihoz, mert hozzá dec. 4-re lett volna csak időpont!!!Így Zeke dokihoz fogok menni  Róla szinte semmit nem tudok, de nagyon szeretnék már haladni, íg lemondtam Szűcsről  Nem lehet beágyazódástól a barnázás?De jó lenne!

Szerintetek mikor lehet össze bújni?Ma nem akarok,mert még fájdogál,meg még vérezgetek.De ha már nem vérzek (holnap) akkor már lehet?

Pannuska veletek mizus???
szisza87
 
 


Szisza, nagyon sajnalom hogy ilyen rossz volt..  Oszinten, amikor nekem csinaltak, maga a muvelet nem fajt, de utana majdnem elajultam..:( es fajt utana a hasam mint a mensinel eros gorcs. De nem vettem be kataflant. nem tudom hanyadik napon jartam, de nekem nem lett annyira veres semmi. meg nekem nem rontgennel csinaltak hanem UH val.. es az mas azert. Jaj, felek h. nekem is mennem kell nemsokara:(
Es mi az eredmeny?? azt nem irtad, bar gondolom minden ok :)

Dejo h. mar mesz is :) nekem azt hiszem epp addigra lesz meg a mosatni utani mensim :) vagy nov 24..
akkor ezek szerint marhara nem fogunk meg mi kezdeni.. de akkor miert nem irnak be valahova mar?? es ez volt a legelso idopont? barkinel?
azt nem hiszem h attol volt, de jo lenne tenyleg. Ez a DPO 4. napon tortent.. igy eleg keves az esely ra :( csak remelem h. nem vmi gond lesz..

Az osszebujasrol azt hallottam h felejtos a kov. ciklusig. De nezz utana a neten ,  biztos van vhol protoll ezekre..


20140211131327
 
 


@reginand:


Szia! Szerencsére minden ok.Nem volt túl közlékeny a doki (a kis öreg csinálta) a záróra az van írva,hogy kis nyomásra átjárható,meg,hogy szarvalakú méhür.Erre annyit mondott,hogy nem befolyásolja a teherbe esést. 
Igen sajna a nov. 20 volt a bárkinél az első időpont :(
Jajj de még az is olyan messze van, meg addigra túl leszek a menszin is,szóval csak decemberben tudunk indulni :( Bár mondjuk ilyen ciklussal kiszámíthatatlan...
Én azt olvastam,hogy ilyenkor együtt kell lenni mert most nagyobb az esély a babára,mert "kipucolódik" ilyenkor odabent minden Csak ezt nem akartam megkérdezni,gondoltam majd ti súgtok 
Sajnos akkor nem tudom mi lehetett a barnázás,de majd a doki meg mondja :) Még röpke másfél nap :)
Nagyon szurkolok! :D

puszi
szisza87
 
 


@szisza87:


Sztem nem lenne jo egyutt lenni, mert kaptal sugarat, meg ott a kontrasztanyag is. Nekem UH s volt ott csak valamilyen viz vagy sooldatot fecskendeznek fel. De azert ezt elmondhatnak kerdezes nelkul is :( nekem sem mondott semmit a doki.
En meg aznap este sokkot kaptam,marmint a testem a behatastol. Egesz testem remegett, ugy h. ugralt alattam az agy. ez kb 2 oran at tartott, akkor mar nem fajt annyira a hasam csak ereztem a nyomast. masnap semmi bajom nem volt, de mi azert kihagytuk azt a ciklust. sztem eltelt egy het is mire egyutt voltunk.

Utanaolvastam, elmeletileg lehet a 4. napon a beagyazodas, de azt hiszem kicsi az eselye, mivel egyszer mar volt ilyenem es abbol sem lett semmi.
Amugy azota is negativ a helyzet.

Ha megis igy lenne, a doki meg megvizsgalhat, nem? sztem nem gond, meg ezt ok is tudjak, hogy mi a helyzet, nem? Amig nincs kimondva sztem ok is keszulnek ra h. esetleg osszejohet barkinek spontan. nyilvan vannak kivetelek..

Ezen az idoponton leakadtam.. ugy tunik akkor mi mar talan iden nem is kezdunk majd talan joanuarban :( ez szivas..

Mindenesetre mar alig varom h. menjunk. Rakerdezek erre a dokis dologra. Addig meg akkro vagy 3 ciklusom lesz.. legalabb vmi gyogyszert adhatnanak hatha sikerulne spontan.. a fene essen bele...
20140211131327
 
 


Amit irni akartam meg: a beagyazodashoz: amugy sem ezen ragodom, hanem talan anyu miatt is, egyre jonnek elo olyan tunetek ami vmi problemara utalhat, olyanra ami neki is van :( pl nem tudom miert, szorulas, nem emlekszem ettem e vmi olyat, aztan haspuffadas, pedig nem ettem szolot, ma meg nem eppen szorulas.. jo tudom ez nem ide tartozik, de ettol kesz vagyok:(
igy azt hiszem be kell iktatnom egy tukrozest..:(

persze az is lehet h. mindez csak a stressztol van, ami a munkahelyemen er..
Csinaltam egy csomo tesztet, kepzeljetek es mindenhol az jon ki h. el kellene mennem vmi terapeutahoz.. nagyon stresszes vagyok.. es en is erzem..
20140211131327
 
 


Szisza,
jut eszembe, en a zekerol mintha nem olvastam volna jokat, de lehet tevedek..
allitolag h bunko, bar ha szakmailag tudja mit csinal..
Mindenkepp szamolj be ;)
20140211131327
 
 


nah ezt talaltam: remelem azert neked nem lesz rossz elmenyed!

"Én nem ajánlom, ha érzékeny vagy, mert irtó nagy paraszt. A pénzt is nagyon szereti és nyiltan célozgat is rá. Én egyszer voltam nála, és legközelebb úgy mentem, hogy bárkihez, csak hozzá ne! Az egyik ismerősöm is most hagyja ott, mert bár a magánrendelésére jár a lány, még így is bunkó volt vele. De van olyan ismerősöm is, akinél elsőre összehozta a lombikbabát. Egyébként jó szakember. Nekem mindenesetre csak negatív élményem volt vele"
20140211131327
 
 


Ahogy lathato annyi velemeny ahany ember:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... -nala-jo-s

"mi sok orvosnál jártunk, akik mézes mázosak voltak, meg kedvesek, de jól lehúztak és nem csináltak semmit. Utána kerültünk Zeke doktorhoz a BMC-be. Nem nyálas, de nagyon nagy szakember. Mindig korrekt, elmondja mi a helyzet, mit várhatunk, és mi fog történni a következő lépésben. Hosszú évek után én most 21. hétben vagyok. És ezt neki köszönhetem. Egyébként ha kérdésem van és felhívom, még vissza is hív, ha épp nem tudja felvenni. Ha e-mailben kérdezek a lelettel kapcsolatban, azonnal válaszol. Ha a rendelésen kérdésünk van, elmagyaráz mindent, a párom mindig bent lehet, mindig megnyugtatja őt is. Szerintem korrekt. Igaz, nem bájgúnárkodik, de nem is az a doki dolga. Az meg, hogy ki mennyit ad, saját döntés. Nem a pénzed alapján ítél meg, hanem az alapján, hogy mennyire érzi benned, hogy tiszteled és elfogadod a tudását."
20140211131327
 
 


@reginand:


Szia! :) Köszi a linkeket,pont tegnap este olvastam ezeket én is :D Hát most benne van minden reményem!Nem tudom egy kicsit bizakodom,hogy jó lesz nekem ő is,úgy se nagyon szeretem a nyálas dokikat inkább legyen egyenes.Aztán majd meglátom.Ha nagyon bunkó lehet menni máshoz is. :)
Szerintem ne keress magadon anyukádhoz hasonló tüneteket,mert nincs értelme!Amikor én elköltöztem otthonról,nem volt túl szép emlék.Nagyon össze vesztem anyuékkal,majdnem egy évig nem beszéltünk.Akkor nekem abban az évben végig ment a hasam,de úgy hogy még moziba sem mertem elmenni...Egy csomó vizsgálaton voltam,még az ANTSZ-hez is kellett székletet küldeni,de nem találtak semmit!!!Ahogy kibékültem anyuékkal és meg tudtuk beszélni a dolgokat az egész elmúlt,mintha sose lett volna!!!Szóval szimpla idegi alapon volt nekem!De persze ha téged megnyugtat menj el a dokihoz és kérj egy kivizsgálást!

Majd még az együtt létet ma kinyomozom ;)
HOLNAP mentek ti is :D Majd Te is meséld ám el részletesen mi volt!!!

Pannuska veled mi van???Nagyon el tűntél!!! Tessék jönni és mesélni,hogy most hol tartatok és mi van veled!!!

Gabci nektek jó pihizést!

Ahugika???Te merre jársz???
szisza87
 
 


Szisza,

a vizsgalatot mindenkeppen meg kell csinaltatnom rovidesen, ez eloiras, marmint a sajat erdekemben. Ez mindenkire vonatkozik akinek a csaladjaban elofordult ilyesmi, marmint daganat. Teljesen mindegy hogy milyen. Tudtatok? Azt irtak h. amikor a szulonel megtalaltak az o kora - 10 ev, es a gyerekenek mindenkeppen menni kell szuresre.
Fontos a megelozes es a rendszeres kontroll. En ezert jartam eddig ilyen szorgalamasan mehnyakrak szuresre. Hat most beiktatok megegyet.
Ezt eleg 5 v. 10 evente vegeztetni.

Mar nagyon varom h. holnap ilyenkor legyen! Mindenkeppen meselek majd!
most gorcsolget is a hasam, mint mensikor.
ma reggel elmaradt a homerozes, igy nem tudom h. esett e vagy nott..:( na majd holnap megint megmerem.
20140211131327
 
 


Szia!Értem,ezt nem tudtam,hogy ez neked ilyen kötelező :( De remélem,hogy nálad nem fog elő jönni!Anyud hogy van?
Mikor kell megjönnie a mensidnek?Holnap majd gondolok rád ;)
szisza87
 
 


Ja azt olvastam,hogy egy hetet kell várni...meg olvasgattam Zekéről is :) Van fent sok pozitív is de nagyon sok a negatív.Nem a tudásával kapcsolatban,hanem a stílusa.Na mindegy,mert végülis ha szabin lesz akkor is majd valaki el lát.Szóval nem tuti,hogy ő kísér végig...Ez van!De nem akartam decemberig várni :( Ez a baj,hogy ilyen sok idő elmegy...Sajnos ennyien vagyunk!Szerintem ez elég szomorú,hogy ennyi meddő pár van itthon!De hajrá babák!
szisza87
 
 


Szisza, koszi, most epp nem jol, bar ma jobban mint tegnaop, mert megfazott es emiatt lehet halasztodik a mutet, amitol meg kivan :( ma mar jobb volt a hangja, kevesbe taknyos, remelem meggyogyul.
mikor is?hat nem 8 nap mulva, hanem 10 korul. jovo het szombat pentek korul varom.
nem is fog kesni, sztem :(

Na most megyunk turazni :)
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, de elég ritkán. Kicsit túlpörögtem a témát mostanában, ezért most próbálok babanetmentesebben élni. Pár naponta elovasom mit írtok, de ennyi... Nekem hétfőn jöt meg, sajna ebben a ciklusban nem tudunk kezdeni. Ugyanis pém a nov1 hétvégére fog esni, és ez+a karácsony amikor nem dolgoznak(ami ugye érthető...) Szóval majd nov végén lehet inszem.
Majd jelentkezek néha!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika, akkor lehet h. egyszerre kezdunk ?:) en legalabbis remelem..
20140211131327
 
 


Regi akkor jobbulást anyukádnak!Remélem meg gyógyul mire lenne neki a műtét és nem kell el halasztani!
Merre túráztatok?Mi tegnap tököt faragtunk,most először,de nagyon jó buli volt :D Szerintem jövőre is csinálunk majd :D

Szia Ahugika!De jó,hogy jöttél!Tudom mit érzel a túl pörgéssel kapcsolatban!Nekem is jót tett az az egy hét szünet amíg nem jöttem!Meg most,hogy dolgozok nem is tudok rá annyira koncentrálni!Mondtam is a páromnak,ha most nem lett volna melóm tuti gyomor györcsöm lett volna az átjárhatósági miatt,de így hogy nem tudtam vele annyira foglalkozni jobb volt...

Ma szóltam bent a főnöknek,hogy 20.-án kell majd vissza mennem dokihoz.Ugye nem mondtam meg,hogy hova járunk azt mondtam,hoy az IR miatt kell mennem gyógyszer beállításra :) De ugye mivel kínai szerintem fingja sincs,hogy miről beszélek neki 

Na megyek kotyvasztok valamit  

Puszi
szisza87
 
 


Hali,
ideertem. egesz nap mentunk..
Szoval megvolt, de semmi ertekeset nem tudtam meg, vegulis annyi h. mehetunk a konzultaciora, tehat nem talaltak semmifele elterest az UH n.
A kenet miatt meg telefonalnom kell majd 1 het mulva, es akkor megmondjak van e gond, ha igen, adnak gondolom vmi szert, aztan kesz
az idopontunk: nov. 27. es SZucs! Epp egy hettel kesobb mint Ti :) Ha minden igaz nekem epp akkor lesz a 2. napom, es remelem leszek olyan szerencses h. el is kezdjuk egybol :) az jo lenne :)

annyit megtudtunk h. a paromnak eleg jo lett a vizsgalata, marmint 18-19 millio :) sztem ez jo, es mar nem oligoo izeje van hanem normaspremio vagy mi a szosz..47 % a mozgo.

Merre voltunk? csak a szomszed kis faluba mentunk el egy kastelyparkba, csend es nyugalom, persze ezen osszevesztunk mert o a varosba akart menni a zajba es tomegbe en meg epp azt nem akartam:( aztan hazajottunk, o elment a varosba en meg tekerni 1 orat. Jo volt,csak veszelyes :( feltem egyedul az uton, es utalom h. mar sportolni sem lehet felelem nelkul..

Dejo h. nem akadekoskodnak, es  meg tudod igy oldani :) Remelem sikerul!! nagyon szoritok.

20140211131327
 
 


Szia!
Hát ezt nem értem!De komolyan!!!Persze most nehogy magadra vedd,de én nekem miért mondtak akkor december 4.-ét???Akkor már én is kibírtam volna egy hét különbséget :(
Látod még itt is azt érzem,hogy a korom miatt leszarnak!Már bocs,de most egy kicsit ideges lettem! 
Komolyan mondom,hogy augusztus 29.-én mentünk először és nem érzem,hogy haladunk!Most ez miatt az időpont miatt megint ugrik egy ciklusom!Lassan eltelt fél év az első vizsgálat óta és még nem találkoztam egy orvossal sem!Mert ugye mi május végén kezdtük a vizsgálatokat!És ez nagyon bosszant!Főleg úgy hogy úgy mentünk a BMC-be,hogy csak az átjárhatósági hiányzott 
Lassan megy minden!
De tényleg ne vedd kérlek magadra,csak most ideges lettem és ki kivánkozott :(

Én is szurkolok ám nektek!!!

Puszi
szisza87
 
 


Hali,
en arra gondoltam h. talan azert mert lehet idokozben vki lemondta, vagy nem mehet megsem es van egy szabad hely. Nem hinnem hogy a korod miatt. Ki adta az idopontot? 
Elhiszem h. ideges lettel, de lehet tenyleg rossz helyre kerultetek, marmint recepcioshoz. Az elso csaj egy vorosesszoke, sztem nincs a helyzet magaslatan, legalabbis en igy vettem eszre.
Majus vegen, itt??  Akkor tenyleg eleg lassu.. :(

Nem veszem magamra, nyugi.

Ja, tudod ki volt a doki ma? a kisoreg, nem elfeletettem a nevet..:S nahat sztem egy vadallat, de igazabol nem fajt annyira.. de egy allat akkor is..jajj.

20140211131327
 
 


Hát nekem a vörös,enyhén kancsal csaj adta.Én úgy vettem észre,hogy eléggé el van veszve,pedig ő nem új!A vörösesszőke amelyik egy kicsit pufi?Ő új!Majd belejön,de legalább ő kedves,meg mosolygós :) 
A kisöreg az egy állat!Nekem is úgy fájt amikor meg UH-zot,hogy azt hittem lefordulok az ágyról,úgy forgatta bennem azt a "botot"...Ja és ugye ő csinálta az átjárhatóságit is Hát amikor megláttam,rosszul lettem!
Nem májusba voltunk itt először!Hanem akkor kezdtük a ki vizsgálásokat!Akkor még nem tudtuk hova megyünk,csak elkezdtük megcsinálni közbe.Mert először a Dévaiba akartam menni,de nagyon drága lett volna!Aztán így találtam ezt az intézményt.Nem azt mondom,hogy bánom,de ha a Dévaiba megyünk már lehet babás lennék.Nem tudom...
szisza87
 
 


Nem, en arra gondoltam aki neked adta az idopontot, sztem. Elegge el van veszve, hosszu a haja, eleg hosszu hullamos. A masik pufi lany sztem tok aranyos, es odafigyel, ha o nem tud segiteni hivja a masikat. Sztem itt a hiba..

Sztem ne banjad. Mi a vizsgalatokat tavaly januarba kezdtuk.. egy magandokihoz jartam, szted? Na o lehuzott rendesen. Aztan ugye kertem idopontot aug ban. is igy kaptam szept.re.

Devai es hasonlo int. annyit. h. epp egy csajjal vartam ma a vizsgalatra, aki egy ilyentol jott at. Nem a devai ,de magan. Azt mondja nagyon lehuztak.. vagy huztak volna meg jobba es atjott ide..

Szoval jo helyen vagy, nyugi ;)
20140211131327
 
 


Aranyos vagy!Tudom,hogy jó helyen vagyok,csak az ilyenek nagyon bosszantanak 
Igen,az a hosszú hajú adta!Meg van még egy nőci,ő a leg idősebb köztük,na rajta nem tudok ki igazodni.Van amikor nagyon aranyos,de van amikor mufurc.De én azért csípem őt is,mert mindenkiről tudja ki kicsoda!Komolyan,név szerint tudja az odajárókat!Én még csak kétszer találkoztam vele,de amikor én kerültem sorra már adta a papírt,hogy olvassam át és írjam alá!A HSG bele egyező volt 
Szóval ennyire képben van  Ez nagyon tetszik benne :)
Igen sajnos a magánok nagyon lehúzósak  Ezért is nem mentem a Dévaihoz.Csak tudod volt egy csajszi akivel együtt kezdtük a kivizsgáláskat minden nap írtunk egymásnak,ki hol tart és ő már 10 hetes terhes,aminek én nagyon örülök,mert 8 évet vártak rá.Ezért írtam,hogy ha oda megyünk lehet már én is babás lennék.NA mindegy,ez jutott nekem.Végülis ez nem verseny  MI is sora krülünk,ugye?Meg Pannuska,Gabci és Ahugika is!Szerintem Te,Ahugika és én kb egyszerre fogunk kezdeni 1-2 hét eltéréssel :)
Nagyon szeretnék karácsonyra egy pozitív tesztet :)Gondolom Ti is :)
De megmondom őszintén egy kicsit bizakodok ám abban is,hogy most esetleg spontán is összejön az átjárhatósági miatt 

szisza87
 
 


szisza87
 
 


Pannuska???Merre vagy????
szisza87
 
 


Itt vagyok csajszik !

Párom lefoglalta ezt a szart, mert most autót vesz. Érdekes, nem tudom miből. 2 hete biciklit akart, 1 hete meg konditerembe akart menni, most éjjel-nappal autót néz a neten. Össze-vissza minden félét.

Azt hiszem már rendben vagyok. Hétvégén szétkaptam a házat, ablakpucolással indítottam, aztán jött minden. Este fél 11-ig dolgoztam. Másnap is. Keddre 5 táskával a szemem alatt közlekedtem, úgyhogy kidolgoztam magam. Na de tegnap itthon voltunk és ismét: spejz összerakás, vasalás, szekrény átrakás, öntözés, főzés, virágrendezés, papírmunka. Kész voltam. De valahogy úgy jól voltam kész, jól esett. Normálisabb is vagyok. Ja, és szexuális életem helyreállt, most nagyon belejöttünk!!!! Végre !!!! Bízom azért, hogy most bekaptam a legyet. Igaz a menzeszem előtt egy héttel 1 db pattanás jelzi, hogy lesz. És egy szemétláda kijött az államon, valami csoda ! De a remény hal meg utoljára.

Regi,Szisza! Ti hogyan tudtok ilyen sokat várni? Nem tudtok valahova átmenni? Nincs ilyen intézet még a közelben? Ez brutális! Már mióta várogattok, olyan nyögvenyelős. Közben meg sík idegek vagytok, de türelmesnek meg nyugodtnak kéne lenni, hátha spontán összejön. Mi 07.24-én voltunk először vizsgálaton és 09.09-én volt az első inszem, ez 47 nap. BMC-ben ilyen irgalmatlan mennyiségű ember jár? Én nem bírom már kivárni az eredményeket.
Feltöltök, el ne tünjön.
pannuska12
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: