Új privát üzeneted érkezett!

Himia - csatlakoztam hozzád - sajna nekem is megjött :cry:

Andi
csillagvirag1225
Vác
 
 


Sziasztok!
Sajnálom a Mikulásokat!
Himia,te Rocklady vagy,bizony-bizony.
Milla?Mizujs?
Selyem?Merre vagy?Téged hasonlónak képzeltelek el.
Csandi?Druszám??
Minden eredményem jó,2 hónap múlva próbálkozhatunk,a február a mi hónapunk! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok

én mostanába tanulok :( zhra, aztán szombattól dolgozom a plázába csomagolós boltba... tavaly is ott dolgoztam ilyenkor, nagyon szeretek csomagolni.. pláne, ha fizetnek is érte ;)

megkaptam a karácsonyi ajándékomat, és nagyon örülök neki :) xperia mini <3

a babatéma most pihen, nem töröm magam...vagy lesz, vagy nem :)

Kép
selyem
Pécs
 
 

 
 

selyem, én is xperia-t szeretnék, de az is várat magára tavaszig.

rocklady :D ezen mosolyogtam egyet.
himia
Budapest
 
 


Hali.
vagyok én is.:)

Himia.jó a képetek :).

Nekem még mindíg nem jött meg igazán...barnázok,kimondani is rossz..45.napo, van.ez van.jönne meg igazán,aztán pont.

Selyem.nagyon jó kis telót kaptál.írígy-írígy :lol: :lol:

Andi
csandi26
Szolnok
 
 


csandi. és teszt még mindig nega?
himia
Budapest
 
 


himia.

teljesen nega.már vettem másik fajtát is,úgyhogy bizti nincs baba.ha a héten nem jön meg rendesen,akkor kedden felhívom a dokimat.
csandi26
Szolnok
 
 


hát igen, ez az eléggé aggasztó, hogy mitől szórakozhat így a vérzésed.
himia
Budapest
 
 


na...pont került a végére...megjött.:) :(
csandi26
Szolnok
 
 


Lányok, úgy látszik, már csak én vagyok vissza, a 31. napon vagyok, de még semmi, de nem tesztelek, mert 32 napra jött meg mostanában.Hát, majd meglátjuk......

Kép
meli0805
 
 


drukk!
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bizony-bizony drukk drukk,hátha lesz Marcell kismamónak kistesója! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Hát, sajnos, Drusza, nem lesz....... :( tegnap megjött.....pont 32 napra, mint már egy pár hónapja is.
Na, mindegy, tegnap elkezdtem inni a cickafark-teát.
Páromnak is mondtam, hogy tehetne ő is valamit, egészségesebben élhetne, szedhetné újra az E-vitamint, C vitamint is 8)

Többiek, merre vagytok?

Úgy látom, kb. egyszerre nem várja senki sem a pirit :lol:
Ovus vonalzót nem raktok fel?
Én lehet teszek, ha már ilyen pontosan beállt a ciklusom.

Kép
meli0805
 
 


sziasztok! Na én vagyok az utolsó, akinek még nem jött meg....tegnap kellett volna (26. nap), ma a 27. van, de van hogy 27 napos a ciklusom, szóval nem tudom mit gondoljak. Idegbeteg az vagyok, de az lehet a csüt-i vizsga miatt is :lol: De semmi terhes jelem nincs az biztos
chamomilla
Pécs
 
 


csináltam tesztet, olyan pozitív, hogy ihaj. De egyenlőre a tanulással foglalkozom, de közben azért próbálok rájönni mikor jöhetett össze...
chamomilla
Pécs
 
 


wáóóó, gratula nagyon, és persze irigykedés :( de szívből gratulálok! nem az a lényeg mikor, hanem hogy összejött :D:D
himia
Budapest
 
 


Millaaa :D Gratulálok! Tesztkép?
Na, rájöttél, mikor jöhetett össze?
Kíváncsi lennék, hányadik cn-on :)

Kép
meli0805
 
 


Húúú, neked ilyen rövidek a ciklusaid? :shock: És már a kimaradt piri után egy nappal jól látszik?

Kép
meli0805
 
 


Jó reggelt 8)
Tudjátok az az érdekes, hogy most nem görcsöltem rá, megbeszéltük hogy jön, amikor jönni akar, stb, meg is nyugodtam, hogy tudok a tanulásra koncentrálni. Nekem általában 26 naposak a ciklusaim és elég hamar van pé-m, olyan 9-12. nap körül, de általában 11-12. napon. Azért agyaltam rajta, vajon mikor jöhetett össze, mert a múlt hónapban mértem a hőt, sok sex volt és ugye nem lett semmi...de az utolsó mensim előtt voltak a Jónás napok, de ugye megjött utána. De nem úgy, mint szokott, mert 2 napig volt meg, közepesen, aztán ilyen pecsételős. Még írtam is nektek, hogy elmegyek majd dokihoz, mert lehet progi elégtelenségem van, akkor ilyen a mensi. A Jónás napok után, 9 ciklusnapon full negát teszteltem), na és akkor mondtam hogy nem fogok görcsölni tovább nem érdekel. Hőmérőzést is abbahagytam, nem is volt pém a 10. napig. (akkor mértem utoljára)11. ciklusnapon voltunk együtt még rendesen, utána már csak óvszerrel.....
Szóval vagy azon a 11. napon jött össze, vagy még az utolsó mensim előtti Jónáson. Utóbbinak nagyon örülnék, mert lányt ígért :D :D :D
Hétfőn volt a 26. napom és mentem 7.-es, meg 6.-os lányoknak felvilágosító órát tartani, aztán a boncterembe, és még reggel gondolkodtam is, rakok be egy tampont, nehogy közben jöjjön meg, elég gáz lenne. Meg már tök feszült voltam, szóval tényleg azt hittem meg fog jönni. És hétfő este alig bírtam kiszedni a tampont, nem jött meg... És tegnap gondoltam, mi van ha terhes vagyok, küldtem a férjemnek sms-t, vegyen tesztet. Délután csináltam meg, nagyon híg volt a pisim, sokat ittam előtte...de mondom qupidot vett (10-es teszt), 27. napon déltán is pozinak kell lenni, ha van baba. És fél perc alatt olyan 2 csíkos lett, hogy
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
telefonnal lefotóztam, de csinálok képet rendesen is és felteszem ide.
Holnap leszek 30 éves, ÉS ANATÓMIA VIZSGA :cry: :cry: :cry: de sebaj, örülök nagyon, egyenlőre nem gondolkodom, hogyan tovább, tanulok, vizsgázok, aztán majd elmegyek 7. hét körül orvoshoz.
chamomilla
Pécs
 
 


az okos tanárok azt mondták a rövid ciklusra, hogy azért alkotta így a természet, hogy életünk során minél többször megtermékenyülhessünk 8) 8) 8) amúgy még nem fogtam fel igazán, azt hiszem csak holnap fogok igazán tudni örülni neki, ha kivágnak vizsgáról, ha nem. mondjuk nem lenne szép megbukni (de anatómián 80% a bukási arány), mert csaj január 5 után van legközelebb időpont.....szóval drukkoljatok
chamomilla
Pécs
 
 


fotóztam (jó a háttér 8) )

Kép
chamomilla
Pécs
 
 


Milla :) gyönyörű!! :wink:
Miért nem raktál háttérnek egy méhet inkább?
Ez egyébként vese? :oops:

Kép
meli0805
 
 


az nem volt ilyen klassz színes :D
na húzok is tanulni, hogy fogok még átnézni 56 tételt, nem tudom, jájjjjjj

ja az a bal vese, a lényeg a körülötte lévő erek, idegek, mi hol fut, hol ágazódik el, csak sajnos a tetemben nincs megfestve, hogy tudja az ember
chamomilla
Pécs
 
 


megnyerő kis kép....
nekünk is lehetne ilyen :(
párod mit szólt?
himia
Budapest
 
 


Milla!
Jaj,nagyon gratulálok!!!Ez nagyon szép teszt!Nagyon örülök!!
Én most kézzel lábbal védekezek,pedig akkora pé-m volt,hogy ihaj,de még regenerálódnom kell testileg. A doki szerint.Szerintem meg jól vagyok,de biztos kikapnék egy két csíkos teszt miatt,úgyhogy jó kislány vagyok. :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


helllooooo csajok

milllaaaaaaaaaaaaa: gratulálok :) :) :) :) !!!!!!! látod, látod... mondtam, hogy nem védekezel terhes maradsz
:P :lol:

hogy sikerült az anatómia?

bele kell húznom nekem is, és járhatunk együtt orvoshoz :) meg sétálni...jut eszembe, szerintem láttalak valamikor az árkádban a férjeddel, múlt héten... :) fekete hosszabb haja van? aztán fészbúkon is megkukkoltalak, és szerintem te voltál...

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!Szeretnék én is gratulálni millának!!!Én nekem is megjött pedig igazán nem vártam!De nem adom fel,annyira azért nem görcsölök!elkezdtem szedni az elevitet szerintetek jó lesz?Segit a teherbeeséshez?A páromnak is kéne valami vitamint szedni??
fanina
Tiszalúc
 
 


Sziasztok!
fanina, az Elevit csak arra jó, hogy ne legyen vitaminhiányod, a folsav meg megelőzi a spina bifidát (nyitott gerinc).
H teherbeesést szeretnél elősegíteni, és rendesen eszel gyümit, zöldséget, ne szedj Elevitet, a sok B étvágyat csinál....elég ha szedsz folsavat, E vitamint. (az E segíti a teherbeesést)+ MÉHPEMPŐ. Bioboltban tuti kapsz, méhnyálkahártyát vastagít, beágyazódást segít. Vagy van egy kínai cucc, Ginseng Royal Yelli! 700-800 Ft, ampullás, na abban is van méhpempő, de pasiknak is lehet szedni a Ginseng miatt. (utóbbi a férfi termékenységet segíti)Dm-ben van.

Selyem, férjemnek rövid a haja, fekete-őszes. De lehet hogy minket láttál, nem tudom :D Jó lenne személyesen is megismerkedni 8)
Anatómiám kettes lett tegnap, örültem is meg nem is. Öröm azért, mert a legnagyobb buktató tárgy, de nagyon szar tételt húztam....amit nem akartam, bármi mást húzok kb 3-4-t kapok, mert az egyik tételem 4 volt, a boncolásom 3 és 3-t vittem a zh-ról, na most a 2. tételemnél kb majdnem kivágott a pasi, de adott rá egy kettest és így összjegynek is 2-t adott.....Nem a 2 miatt éreztem magam szarul, hanem olyan fapofájú tanár volt, jajjj, kevés ilyen rossz vizsgaélményem volt.

melinda és meddig maradsz jókislány?

8) 8) 8)

himia, veled mizújs?

meli?
chamomilla
Pécs
 
 


Én is itt vagyok! :D

Fanina :) Üdv közutünk!!

Milla :) végülis te majd milyen doktornéni leszel?
Hú, de jó hogy leírtad a teherbeesést-elősegitő cuccokat!
Az elevitet én is szedem minden másnap.Akkor azt ne?Bár azt mondják, hogy a kivánt teherbeesés előtt pár hónappal lehet szedni már.
Melyik jobb akkor, a méhpempő vagy a Royal Jelly?
Uramnak is kell szednie valamit.
Bár, Marci előtt az e-vitamint és a C-t nyomattuk mindketten.
Meg én iszom most a cickafark-teát is 16 napig, aztán meg a palástfüvet.
Tényleg, többiek jól eltűntek :roll:

Kép
meli0805
 
 


Milla, és nem visel meg a bonctan-része a sulinak?
Mi anno malacokon csináltuk még a suliban, meg a melóhelyemen kutyákon-cicákon diagnosztika céljából.
Az nem viselt meg, embernél tuti összeesnék, bár a horrorfilmeket szeretem 8)

Kép
meli0805
 
 


itt vagyok, olvasgatom, amit írtok, de mi sajnos nem tudunk most érdemben hozzászólni. most vagyok középidőben, majd meglátjuk, hogy lesz-e valami jövőre. nagyszülőket már próbáljuk puhítani. anyósom az nagyon örülne neki, anyukám még nem gondolja jó dolognak...
himia
Budapest
 
 


Himia :roll: anyukádat nem értem....miért nem szeretné még?
Szerintem a szülőknek nem lehetne beleszólásuk.

Kép
meli0805
 
 


Itt vagyok még, élvezem a nem tanulást. 8) 8) 8)

meli, nem visel meg a boncolás egyáltalán. Pécsett felajánlott "normális" tetemek vannak, Pesten gázabb volt, sok volt a hajléktalan, na ott paráztam mindig, mert a TBC-t nem öli meg a formalin. Amúgy te is bírnád szerintem, hozzászokik az ember szépen fokozatosan. Sőt, merem most már mondani, még szeretni is lehet. (nem beszélnek vissza......)Nagyon érdekes ám, meg ahogy egyre mélyebbre ásod magad a tudományban, annál jobban nem olyan szemmel nézel rá. Mert nem ám össze vissza van ott minden, megvan mindennek a miértje, melyik ér merre halad, pl a hashártya merre tekeredik, szalagok mit hol rögzítenek, idegek lefutása, mi mit merre keresztez. Amúgy hihetetlen ahogy az ember össze van "rakva", ahogy egyre többet tudok, egyre kevésbé hiszem el, hogy minket nem vmi felsőbbrendű civilizáció rakott össze. :shock:
Nem tudom még milyen orvos leszek, első körben vagy bőr, vagy nődoki, érdekel még a belgyógyászat, patológia. Aztán ahova felvesznek rezidensnek, elválik, sajnos annyira nem kívánságműsor. Ami nem szívesen lennék: onkológus, neurológus, urológus, gyerekorvos, pszichiáter, szemészorvos, kardiológus.

Amúgy nekem volt olyan csoporttársam, aki állatorvosiról jött át, mert nagyon sajnálta az állatokat, meg azt mondta a szagok miatt sem bírta, ott szinte döghúson dolgoztak....meg az is nagyon nehéz, ott aztán annyi féle van, ló, macska, kutya, disznó...minden. Én azt sokkal kevésbé bírnám.

Más: elevittel semmi gond nincs, tök jó multivitamin, de rengeteg a B vitamin benne, nálam pl iszonyat étvágyat csinált. Ha szedsz elevitet akkor max méhpempőt vegyél hozzá. Meg régen dolgoztam egy szlovák cégnek, a legeslegjobb ilyen gyógynövényes termék a Gynex. Volt régen egy ilyen blogom, de inaktiváltam, mert nem fért bele az életembe, de nemrég visszacsináltam, mert egy ismerősömnek meg akartam mutatni, ha gondolod kukkants be és ott mindent el tudsz olvasni róla:
www.babaproject.freeblog.hu

himia, fel a fejjel, olyan kis szomorkásnak tűnsz
chamomilla
Pécs
 
 


anyukám szerint fiatal vagyok. meg nem bízik bennem. pedig igenis máshogy viselkednék. az a bajuk, h reggel ha tehetem sokáig alszom.

milla, nekem szüleim felajánlották maguk a sote-nek. mennyi ideg gyakorolhatnak rajtuk? évekig?
himia
Budapest
 
 


himia, én mindig azt mondom, nem az a lényeg mikor szülsz, hanem hogy kinek! Ezt ne felejtsd el sosem :wink: Az én anyám sem fog rajongani értem, meg anyósék sem....mert már van 2 és így is nehéz. De az én életem! És nagyon reménykedek egy kiscsajban, na annak amúgy mindenki örülne a fiú unokák után.

Nem semmi, hogy a szüleid felajánlották magukat! Amúgy az én apám is, de ő a pécsire. Remélem addig nem hal meg, míg oda járok.....Ez egy nagyon nemes cselekedet. Nagyon nagy tisztelet van ám a hallgatókban, szépen bánnak a tetemekkel! A sotén másképp van mint Pécsett. Mi itt kapunk csoportonként 1 egész hullát elsőben, szigorlatig azon dolgozunk, mindig azt csináljuk rajta, ami az anyag. Utána temetjük el, aki vallásos, pappal, misével. Pesten nem így volt. Amikor csonttan volt, akkor csontokat kaptunk, izomtannál, láb, kar, zsigereknél torzók voltak (láb kar, fej nélkül), neuronál, agy, és megint minden testrész erekkel, idegekkel preparálva. Őket is temetik a Farkasrétiben, mindig van megemlékezés év szeptemberben, az egész Anatómia Intézet dolgozói, évfolyamokról néhány hallgató vesz részt. Ott is nagy a tisztelet.
chamomilla
Pécs
 
 


milla, én magamnak és páromnak szülném. nem azért akarok babát, hogy majd hétvégente nagyszülőknek passzoljam, hogy mehessek bulizni. sosem voltam nagy bulizós, inkább mindig otthon voltam, most is ritkán járunk el.

ez nagyon jó dolog, hogy ennyire komolyan veszik. jó hallani, egy érintett személytől, hogy működnek a dolgok. én igazából attól tartottam, hogy a hallgatók szórakoznak a hullákon. láttam nem egy olyan képet, amit feltettek netre, hogy épp boncolnak és szó szerint viccet csináltak a halott emberből. :(
himia
Budapest
 
 


na, újra itt.. ma kicsit korábban végeztem, írok is gyorsan pár sort, mert utána irány Komló city anyósékhoz...

himia: nem attól lesz valaki, jó vagy rossz anya, hogy korán kel vagy bulizik vagy akármit is csinál. nem értem anyád logikáját.....egyébként teljesen átérzem a helyzetedet. anyám olyan szinten ellenzi a gyerek témát (nem is mondjuk neki, hogy szeretnénk..), hogy minden egyes köszöntésnél vagy valami okból történő áldásmondásnál elmondja, hogy remélem még nem lesz vagy hogy még nem akarok nagymama lenni....

elég rossz érzés tud lenni, amikor: "Boldog szülinapot, Isten gazdag áldását kívánom az életetekre, töltse be minden szükségeteket...... gyeremek áldást még nem kívánok nektek hahahaha...."

ezért nem is mondom neki, egyáltalán.


milla: én is szívesen találkoznék veled, majd írj ha van időd és szívesen... :)


egyébként: ma vagyok asszem 17. napon (kb. 3dpo), nem úgy sikerült együtt lennünk ahogy gondoltam hónap elején... sokat dolgozok és nagyon fáradt voltam.. mindenáron meg ugye, nem. szerintem sokat számít a dolog spontaneitása. de ma megnéztem és úgy voltunk együtt, hogy 13és 14.ciklusnapon. nekem 28 napos ciklusaim vannak szóval mindig 14 nap környékén van ovu, ezt a múltkori ovutesztek is alátámasztották.

őszíntén szólva, akár sikerülhetett is. nem gondolok rá sokat, nem agyalok szerencsére, mert nincs időm. nagy a rohanás, mindennap 10órákat lenyomok a boltban, este gyorsan rendbe teszem a dolgokat otthon, főzök másnapra a férjemnek ebédet :) <3. és a tanulásról meg a vizsgákról nem is beszéltem. karácsonyig a boltban vagyok, utána egy pötty pihi aztán ünnepek után intenzív tanulás következik, aztán egy még intenzívebb januári vizsgaidőszak.

elvileg 25-26án tesztelhetnék is akár pozítivat :) :))

Kép
selyem
Pécs
 
 


Jó reggelt:)

Selyem, írtad hogy mész Komlóra, nagyon durva, mert én amúgy komlói voltam kb 20 éves koromig :D és a vezetékneved alapján természetesen leesett a tantusz :D :D :D Szóval ha nem is téged, a férjed rokonait ismerem. 8) 8) 8) ő nem a Szilvási suliba járt? Én ott végeztem 1995-ben. Mondjuk én inkább az idősebb rokonokat ismerem 8) Drukkolok neked nagyon! Tegnap meglepett a férjem egy 25-ös X-epil teszttel, most reggel meg is csináltam, annyira szép, a tesztcsík erősebb, mint a kontroll, nagyon frankón néz ki :D :D :D majd lefotózom.

himia: amit írtam, hogy kinek szülöd, úgy értettem, hogy milyen pasinak. És akkor a kor nem számít! HA szereted a párod és ő is akarja a babát, ne hallgass senkire, döntsétek el ti közösen! A volt férjemmel nekem hamar tönkrement a házasságom (selyemnek mesélek majd, mert a férje tuti tudja ki az én exem), de nem a gyerek miatt, hanem amilyen ő volt. Mindent lehet rá mondani, de a gyerekét imádja a mai napig. Mi nagyon különbözőek vagyunk, ezért is váltunk el, de a gyerekkel jól elvan és a fiam is imád vele lenni. (csak mi rühelljük egymást, csak az ő IQ-ja kevés ahhoz, hogy engem úgy kezeljen, mint én őt....)
más: boncterem, nem tudom mit láttál a neten, de én ilyenről nem tudok, azonnal kicsapnának az egyetemről ilyen esetben, ez nagyon durva kegyeletsértés. Erre mindenki odafigyel, meg azért orvosira nem az alja jár (kivéve a külföldieket, ott vannak elég érdekes emberek). Úgyhogy szerintem ezt felejtsd is el gyorsan. 1 olyan esetről tudok, hogy vki lenyúlt egy fejet, mert készült a szigorlatra. És kint tárolta az erkélyen, de festettek a szomszédban és a festő belenézett a vödörbe. (megnéztem volna az arcát). Ilyenkor azonnal rendőrség, stb...nem tudom mi lett vele, ezt az egyik tanár mesélte. De ő sem azért lopta el, hogy lefotózza és felrakja a netre, hanem mert tanult rajta. (képtelenség az atlaszból megtanulni, pláne a fejet......szóval valahol megértem az illetőt, de ilyet akkor sem szabad csinálni!)
chamomilla
Pécs
 
 


milla, nyilván olyan embernek akarok szülni, akit szeretek és akiről tudom, hogy jó apa lesz. én látom a barátomon, hogy imádná a gyerekét.

ez az erkélyes sztori ez elég durva. hogy tudott kihozni egy fejet? a táskájában?
himia
Budapest
 
 


na, mi van csajok....???? mi van veletek?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Hahó, én vagyok!

Csesszus!nekem már 2 napja úgy fáj a cicim, mint amikor meg szokott jönni, előtte.Mi a franc lehet ez? Ma vagyok még csak a 11. cn-on.A cickafark-teától lehet, Milla dokinéni?
Mizujs kismami?
Emberfej
:shock: brrrrrrr

Himia, többiek, ti is írhatnátok magatokról.

Holnap meg viszem gyerkőcöt kukivizitre.Lehet, jól meggyepálják szegénykének. :(Szűkület, vagy letapadás lesz sajna.
Tegnap egész este azt kiabálta, hogy "Vastag Csabaaaaa" :lol: :lol:

Kép
meli0805
 
 


ma megtudtam, hogy melóhelyen az egyik csaj 2 hónapos terhes :( próbálok nem irigy lenni, de annyira irigylem tőle az állapotát.

ki hogy érzi magát? van aki reménykedik, h jövő hét végére nem jön meg? :)
himia
Budapest
 
 


Himi :) én várom.....várom....de a pé-t karácsonyra.
csak az a baj, hogy anyuméknál leszünk az ünnepekre, és ott nem merek szexelni :oops: pedig muszály lesz szenteste :lol:

Kép
meli0805
 
 


meli hajrá :D jaj én meg hulla vagyok, kimerített ez a mai nap... és utálom előre is hogy még van 2 vizsgám és tanulnom kell karácsonykor is :x :x :x
chamomilla
Pécs
 
 


Mindenkinek BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!
Kép

Kép
meli0805
 
 


boldog karácsonyt mindenkinek, és sok sikert a babásodáshoz ;)
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

Himia,nekem is van egy barátnőm,aki terhes,2 héttel kisebb,mint én lettem volna,szerintem még meg nem szül,számolgatom én is,mennyi lennék :cry:
Csajok,nekem nem jön meg.Védekeztünk,óvszerrel,se ki nem szakadt,se semmi,pedig az elejétől használtuk...Doki bácsi 4-5 hetet igért,de már napok kérdése és 6 leszek.

Milla?Hogy vagy?
Meli,nekem is azt kiabálta a fiam... :lol: na nyeréshez segítettem egy sms-sel... :lol: Nikolas se volt rossz,de mivel énektanár,ne ő nyerjen."Szüzek" menjenek oda,szerintem...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT!!!!

melinda: köszönöm, jól vagyok -egyenlőre. Remélem elkerül majd a hányinger, a naggyal kórházban voltam sokáig vészes hányással. Kicsivel elég jól megúsztam. Ha védekeztetek, akkor valószínű nem azért késik, mert terhes vagy. De nem is érzed, hogy meg fog jönni?
Lassan el kéne mennem majd dokihoz. A 7. héten akarok, akkor már van szívhang.

Csináltam vonalzókat 8)

chamomilla
Pécs
 
 


Azt tudom,hogy terhes nem lehetek,éppen ezért zavar,hogy késik.Lehet a szervezetem megint ráeszmélt,hogy szoptatok,és majd megint várhatok rá jó sokáig. :? most 11 hóra jött meg,Pityesszel 6-ra.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hello emberek

mindenkinek kellemes ünnepeket.... :)

Kép
selyem
Pécs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: