Új privát üzeneted érkezett!

Hú csajok,nem is írtam,voltam ma vvt-en-afp!

Megint nem sikerült eleget innom,a bal kezemet percekig kurkászta a csaj,vér meg nuku.Azthittem betojok,mondtam is,inkább szúrjon újra.... :shock: Abból nehezen,de jött.
Vendég
 


Betty

És lapaljaaaaa!!!!! :D
Vendég
 


akkkor ezek szerint asszem lapaljám volt 8) :lol:

Milyen
hát ilyet elfelejteni :!:
Mikor lesz eredmény :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Betty

Kb 1 hét,karácsony után meglesz.Van egy ismerősöm ott és rámcsörög,ha meglesz.De úgyis minden oké,nem izgulok! :wink:
Vendég
 


Hát nem is szeretném, ha izgulnál, minden rendben lesz :!: :wink:

Én lépek most, mert holnap megint 5-kor kelés :roll:
6-kor indulunk UH-ra, úgyhogy kipihenem magam addig...vagy nem :lol:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Jó éjt!És várom a holnapi jó híreidet!!!!
Vendég
 


Na itt vagyok végre!
Ezer bocs, de nagytakarítás volt ma is, és még mindig nem vagyok készen. No nem ilyen nagy a kéró, csak én vagyok maximalista! :oops:



Betty: Lapalja jelent valamit, érzem ám! :P


Bridget: szép tesztek! Húúú, de drukkolok!!!!!
Nekünk is most volt félidő,... :wink:


Anyci: jó döntés a férjednek a kineziológus!
Kívánom, hogy eredményes legyen és sikerüljön feldolgoznia a gyászt! :(


Milyen: az igen! Jó szépülést!


Csibuc: örülök, hogy jól vagy!


Chrissy: te hogy vagy?





2 nap és Karácsony!!!!!!!Kép :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kép


Most már nagyobb, de még mindig nem éles,.... :roll:
Azért olvasható? :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!!

Húú, látom termeltetek! Alig győztem visszaolvasni. Tegnapi napon kissé bonyolultabb lett, mint ahogy én terveztem :cry: . Már nem értem vissza hozzátok.
Bár jöhettem volna késő este, de akkor meg inkább elkaptam apit. :D
Azt hiszem pont jókor :wink:

Lh tesztjeim 2 csíkosak, nem tudom fognak-e még erősödni... mert ma még azért lövök egyet!
:D

Milyen, nem is kell izgulni, persze, hogy rendben lesz minden! De a 2 fiúkát így is értettem: 1 férj, 1 bébi!

Puszi, nálatok is most volt félidő? akcióztatok remélem! Csak hogy tudjam a drukkjaink nem feleslegesen mennek!

Csibuc, hol vagy?

Bri, sosem tudlak elkapni, na majd csak összejön!
Szépek az lh-id! Csodabébi lesz ez, tudom! Majd kb. egyszerre izgulhatunk az eredmény miatt!
:wink:

Betty, írj hogy mi volt!

Én még természetesen ma is rohanok, de megpróbálok jönni. Remélem a délutánom nyugodt lesz.
Ha valakinek van kedve kukkolja már meg a hőmet!
Köszi csajok, kívánok mindenkinek jó Kari előtti utolsó rohangálós napot! :D

chrissy81
 
 


Puszi

Nemcsak te vagy maximalista a takarítás terén,ne aggódj!Ilyenkor én is ízekre szedem a lakást!Most gyorsan csomagolok némi ajándékot,mert a gyermek kiment az udvarra játszani a szomszéd kölkekkel :wink:
Meg ebédet is főznöm kell,meg dolgozom is estig.
Nem lesz ám ez olyan nagy fodrászolás:lesz fél óránk,feldobjuk a festéket,aztán majd mikor lesz időnk lemossuk-ez általában órák múlva történik :lol: utána meg szépen megszárad a melegben(ilyenkor áldás a göndör haj)

Chrissy

Akkor jól értettük a pasiszám-ügyben egymást! :lol:

Remélem Betty híreit még meló előtt megtudhatom,nagyon drukkolok nekik!

Többieknek tsókjaimat küldöm,Csibuc,te meg nehogy agyon főzd és süsd magad!!!Relax!! :wink:
Vendég
 


Szal voltam 12 cn.-i UH-n. Most jöttem meg, és nem vagyok elragadtatva: 6 mm. a mnyh., ez nem valami szívmelengető eredmény :roll: ...eddig. De bizakodunk.
Nem írt fel tüszőrepit, mert nem látott tüszőt :shock:
Ebben az évben eddig 1x nem volt pé.-m, lehet, hogy pont ez a második alkalom, vagy a szervezetem van megbolondulva :?: Nemtom. Mindenesetre most kaptam estrofemet mnyh. vastagításra, szombattól kell szednem, napi 2x1-et, meg az utrot is akkortól kell nyomnom. Esetleg valami mnyh. vastagító módszer még van :?: :roll:
Mert én sztem mindent csinálom, amit lehet... :roll:
Véleményeket várok, aki tud erre vmi okosat :wink:
Kedden, 29.-én lesz a transfer, 8-9 között kell menni.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Chrissy
ha 2 csíkosak az LH-k, akkor mindent bele :!: :wink:


Puszi
végülis nagyobb lett a tábli, de igen, még mindig kicsit homály..


Milyen
remélem akkor még itt értél, nemtom hányra mész melózni...


Többiek: puszóka nektek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Gyorsan bekukk...nem arról volt szó,hogy ígéretes a mnyh??Hmm...azért ez nem vesztes helyzet korántsem!!!Ne parázz,nyomd a pempőt,meglesz a kellő vastagság!!!
Vendég
 


Mondtam is a dokinak, hogy azt mondta 8 cn.-en, hogy milyen vastag :roll: most vagy akkor nézte el, vagy most...nemtom.
Mindenesetre addigra tuti jó lesz, mert még 6 nap, tehát mindenképp meglesz a beülti, meg most erre kaptam az estrofemet...hát csak nő még legalább 4 mm-t :!: :!: Nőni fog, és kész :lol: :lol:
Nem vagyok beszarva, a testem sosem b*szott még ki velem :wink: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty!

Nekem dokim azt mondta, hogy a 6 mm nem egy rossz vastagság! Elvileg azon is megtapadhatnak a bébik, persze minél vastagabb annál jobb, de addig még rengeteg időd van!!!!

Többiek? mindenki utsó nekifutást gyűri?
Én hazaértem, kicsit pakolászok, ajándékokat fogok csomagolni és közben nézem az Igazából szerelmet :D
Hangolódom a holnapra!
Ma már nem megyek sehová.
Ja, még lövök egy lh-t, tegnap 2 csíkos volt, de nem volt pozi :?
Lehet, hogy ma? De már a hőm kissé megemelkedett :shock:

chrissy81
 
 


Na hát lánykák ennyire elfoglalt mindenki??? :(
Jaj, mondom én, hogy mindig rosszkor jövök :(
Na, de azért kellemes készülődést mindenkinek!
(én itt leszek)

chrissy81
 
 


Betty,erre nem leléptem mire te jöttél :shock:
Jó volt veled beszélni,igaz én beszéltem sokat :oops: Néha szófosásom van ám,erre nincs sajnos gyógyszer :roll:
Mire mész addigra lesz az vastagabb is :!: Nagyon drukkolok neked továbbra is!!!!

Bridget,ne köszönd ez természetes hogy szurkolok neked is,hiszen te is megteszed bármelyikünkért :D :!: Azt meg hogy te is szurkolsz nekünk az nagyon jól esik :D Szépek a tesztjeid!!!

Criss,ja még egy utolsó nekifutás az utolsó napon,tudod sütés főzés bla-bla.Kalácsokat megsütöttem meg a kuglófot is,igazi karácsonyi lett :D Ajándék csomagolás is meg volt meg szaloncukor kötözés is.
Kissé el is fáradtam :? Remélem jókor kaptad el párod és te is jössz a szép pozitív teszteddel :D

Milyen,tuti hogy jó lesz az eredmény!Ismerős ez a gyorsan nő a hajam szindróma :wink: A mostani festékek egyáltalán nem veszélyesek a picire,de ezt te is tudod hiszen ez a szakmád :wink: Te is megszépülsz újra,nem mintha most nem lennél szép!

Puszi puszi :D Nem ám túlzásba viszed a gányolást? :wink: A felső szomszéd az most porszívózik épp,áááááááááá!Én majd holnap :!:
Por allergia miatt nem én csinálom hanem a párom,de a port nekem kell letörölni :? Majd maszkot veszek fel mint mindig :wink:

Csibuc puszillak :D :!:

Kép
anyci
 
 


Helló Anyci 8)
Nagy készületek vannak, csak gyors benéztem, majd még megpróbálok jönni, ha ma nem, holnap jövök boldog karácsonyt kívánni :wink:

Remélem csajszik jól vagytok, aztán nehogy túlhajszoljátok magatokat a nagy sütésben-főzésben:!: :wink:

Ebben most az a jó, hogy abszolút nem is gondolkodom a dolgokon, mert nincs rá időm :P ma is úgy elment a nap, hogy észre sem vettem :!:

Na pussz :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jah, és Anyci, nagyon cuki az új vonalzid :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok csajszik!

Csak röviden írok.

betty: nyugi, minden rendben lesz. Amikor nekem először pozi lett a tesztem, akkor 9 mm-es mnyh-t mértek ;)

chrissy: nem tűntem el csak sütöttem-főztem, ajándékokért rohangáltam. Ha két csíkos a teszt akkor apára fel :D

puszi: látom elkészült a tábli ;)

milyen: készen vagyok teljesen, annyit főztem hogy most már dőlök is be az ágyba

Bri: hun vagy?

anyci: én is puszillak

Ma volt egy kis riadalom, volt egy kis vérezgetés. Barnázással indult, aztán elrohantam dokihoz aki megvizsgált manuálisan. Írt fel kúpot, majd hazaérve pisi után kis véres nyálka távozott. Na ekkor majd frászt kaptam. Dokit hívtam aki mondta hogy nyugodjak meg mert ez valószínűleg vizsgálattól van. Azóta szerencsére elmúlt, de csak pihizek mostantól pár napot...

Mindenkinek áldott békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!

Ölellek Titeket!
Vendég
 


Csibuc, jól tetted, menj is dokihoz, bármilyen apróság is történik!
Aggodalomra nincs ok, ez belefér.

Én ajándékokat csomagolok! :wink: Jó sok van.

chrissy81
 
 


Kedves Lányok!



Boldog, meghitt, békés karácsonyt kívánok Nektek!


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boldog, békés karácsonyt kívánunk mindenkinek :!:
Betty, Tomi

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csibuc
csak pihengess...örülök, nincs semmi baj :!: :!:

Bri
hun vagy :?: Kari van :!: :wink: Ajándékbontás iiiinduuul :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kedves Lányok!

Ezúton kívánunk békés,boldog és meghitt ünnepeket nektek!!

Adri,Gergő,Kolos és egy ismeretlen kistesó


Kép
Vendég
 


Kedves Mindenki!

Nagyon szép, áldott, békés és boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
Ha a fa előtt álltok gondoljatok arra, hogy jövőre már egy édes kisbabával többen leszünk!

Mindenkit puszilok!

chrissy81
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek áldott békés karácsonyt és sikeres 2010-es új évet kívánok!

Puszillak Benneteket!
Csibuc
Vendég
 


Csajok en is csak beugrottam...most telt el a kari este....kaja ngyon fini volt,boroztunk apacskaval es ajandekbontas 25-en reggel,ugyhogy meg nem tudom megmondani mit kaptam 8) Izgi ngyon :lol:

Kellemes Unnepeket hisz karacsony ma van tegnap szenteste volt :wink:

Kép

Merry X-mas cshajek!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mindenkinek Boldog Karácsonyt!!!
Kép

Kép
anyci
 
 


Bri várjuk a felsorolást :mrgreen:


Ma nálunk a kinti hőmérőn árnyékban 21,9 fok volt, a napon !!37!!
Szerintetek :shock: :?: :lol:

Na mentem alukálni, csak beugrottam :wink:
Puszi :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok!

Csak beugrottam két vendégesedés között! Most éppen karifa mellett fekszem, kávét szürcsölgetek és bámulom a született feleségek legújabb részeit. :D

Ki mit kapott ajándékba? Meséljetek!

Betty, már csak 3 nap!

chrissy81
 
 


Jó reggelt csajok!

Végre 27-e van, már nagyon vártam hogy vége legyen ennek az ünnepi őrületnek. Az elmúlt napokban vagy 600 km-t utaztunk, nagyon jó most kicsit itthon ülni és csak pihizni.

Mindenkinek szép napot kívánok!
Vendég
 


Csibuc
600 km :shock: úúú, remélem most kipihened majd magad.
Hogy vagytok egyébként :?:


Chrissy
épp a másik topicba is írtam, hogy fura, de nem úgy vagyok most, mint az első beültinél...nem vagyok annyira transzba tőle...ez nem tudom, jó-e vagy nem, de most nem számolom igazából visszafele a napokat :roll: lehet, hogy a múlkori nagy fejreesés miatt...nemtom...lehet, hogy pont ez lesz a jó taktika...ki tudja :idea: :?: :wink:


Milyen
remélem jól vagytok, és minden rendben :!:


Bri
várom a listádat az ajikról :lol:


Puszi
hun vagy :?:


Anyci :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ez a 4000.-dik üzim :!: :!: 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty: grat a 4000. hsz-hez :)
Köszönöm mi megvagyunk, most is kicsit ledőltem, ölemben a laptop és szerintem szundítok egyet du :)
Szerintem most tuti jól csinálod, csak semmi idegeskedés meg pánikolás, holnap-holnapután mentek, fagyibabákat visszakapjátok ésssssssssssssssssss :D

Többiek merre vagytok?
Vendég
 


Csibuc

Itt vagyok!!! :D Hogy bírod ezt a rengeteg utazást??Vááá,én utáloooom!!!

Betty

Ne is idegeskedj,ez a helyes!!Na mit is kaptak anyudék ??! :wink: Most már leírhatod!!!


Többiek

Gyerünk,szépen visszacsatlakozni és mesélni!!! :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!


Itt vagyok én is, végre pihi van.
Vagy nálunk volt teltház, vagy mi voltunk el...
De nagyon jó volt, csak már jó itthon kettesben! :D



Betty: meglásd, ez lesz a nyerő taktika! :wink:
Kép


Örülök, hogy jól telt Mindenkinél az ünnep!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hello lányok!

Szerintem is mindenki jöjjön vissza! Túl vagyunk az ünnepen, kell már egy kis fórum az életünkbe!
Holnap megpróbálok majd képet feltenni az lh tesztjeimről, de már most mondom, az enyémek nem olyan erősek, mint a Brié. Ez baj? :?
Rácsekkoltok a hőmre? Mert lehet, hogy a 11. napon volt, nem a 13.-on....

Csibuc, ennyit utazni! Nem fáradtál el nagyon?
Milyen, mesélj hogy telt a kari?
Betty, igazad van, csak semmi rágörcsölés!!!
Puszi, Anyci, hol vagytok???
Bri, alig várom az ajándék beszámolódat! Még ma sem jössz :( :!: :!:
Hátha megkaptad azt a gyűrűt! :oops:

chrissy81
 
 


chrissy: kicsit elfáradtam az ünnepek alatt, de tegnap olyan jó volt csak itthon ülni, pihizni és szinte semmit sem csinálni. Jó azért egy ks takarítás belefért, de semmi komolyabb. Lassan viszont el kell kezdenem tanulni, mert január 8-án lesz az államvizsgám írásbeli modulja :roll:
Néztem a hőggörbédet, de sajna én ehhez hüle vagyok, soha nem mértem a hőmet.

betty: hát holnap lesz a nagy nap, beszámolót majd kékrünk szépen :D És tényleg leírhatnád, hogy miket kaptak anyudék?!

milyen: én is utálom az utazást, de nem volt mit tenni. Egyébként voltunk unokabátyáméknál is, akiknek 3 kislányuk van, a legkisebb 1 hónapos. Nagyon édes volt, elaludt a kezünkben. Igazi kis "kuruc" a csaj, nagyon el van rontva, ha nincs kézben akkor teli torokból üvölt. Kipróbáltuk pl. azt hogy amikor sírt résnyire nyitottam az ajtót a szobájában, beszűrődött egy kis fény, no erre persze elhallgatott. De amint konstatálta, hogy senki nem ment be és senki nem veszi fel a kis seggét, akkor megint rázendített :lol:
Mondtuk is apjának, hogy már most nagyon rafkós a kiscsaj :D

Bri: én is nagyon várom hogy mesélj ;)

anyci: merre vagy?
Vendég
 


Helló Mindenki :wink:

Milyen, Csibuc
akkor hát leírom mit kaptak anyuék: egy dvd lejátszót, mert az övüké nemrég tönkrement..nagyon örültek neki, mert szeretnek filmezni hétvégenként, mikor nincs meló, csak punnyadás :lol:


Chrissy
az én tippem 13. cn.-i pé.
Tesztek képeit várjuk :wink:


Bri
remélem ma már jössz :!: :wink:

Anyci :?:

Puszedli
már kezd lelkiismeret furdalásom lenni komolyan, hogy ennyire nem érzek semmit a holnappal kapcs. Ez nem baj :?: :roll: Olyan tök közönyös, semmi....
Túl sokat relaxáltam :?: :lol: Csendesőrült lettem :shock: :?: Vagy mi :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty: ezzel semmi gond nincsen... holnap mentek, aztán egy pár nap múlva meglátjátok. De hidd el semmi de semmi gond nincsen Veled azért mert ilyesmit érzel.
Ölellek
Vendég
 


Betty

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!!Emlékszel,mikor nekem pozitív lett a tesztem?Fel sem fogtam,még örülni sem mertem és ez az állapot eltartott a 8.hétig!! Már én is majdnem ostorozni kezdtem magam,hogy milyen ember is vagyok még csak egy könnyem sem hullott-pedig igencsak bőgős vagyok :oops:

Nem ébresztesz magadban hiú ábrándokat,hidd el,ez jó így!! Majd örülsz a tutinak! :wink:

Csibuc

Rafkósak tudnak lenni,az tény,pláne,ha akad "segítségük" :lol:

Puszi

Én is ezt vártam,26-án pl ki sem szálltunk az ágyból,csak enni :)

Chrissy

Jól telt,köszi,végre mindenki megértette,h 2 helyre megyünk összvissz(anyu,anyós) és sehová máshová!!!Nem voltam hajlandó mászkálni olyan rokonokhoz,akiket évente egyszer látnék csak!!
Vendég
 


Sziasztok!

Vagytok?
Betty, ne csinálj problémát az érzéseidből, így van ez jól, ahogy van. Nem görcsölsz rá? Hát annál jobb. Már megtapasztaltad milyen az, amikor számolod a napokat... Az nem jött be. Majd bejön ez a mostani hozzáállás. Azért ajánlani tudom csak, hogy szilveszterkor ne te legyél az utsó, aki távozik a buliból! :wink:

Milyen, tök igazad van, mi is csak szűk körben ünnepelünk mindig! Akit év közben nem érdekelek, azt nem látogatom karácsonykor sem...

Anyci, Bri: Veletek mizu?
Puszi: ez a legjobb, otthon lenni végre édes kettesben!
:wink:

Csibuc, mikor lesz uh? Bagy már kérdeztem? :oops:

chrissy81
 
 


chrissy: január 4-én ;)
Vendég
 


Chrissy

Én is így gondolom!Bár én második karácsonyunkon megvívtam a magam harcát anyósékkal ez ügyben.Ott ugyanis az volt a szokás,hogy még az unokatesók(!!!)is ajándékozzák egymást,akiket egyébként tényleg nem láttunk egész évben.Na erre mondtam,h én nem vagyok hajlandó ilyen embereknek ajándékozni,egy pár zoknit,borotvahabot stb-huszonvalahány embernek!!!

Ja és a borotvahabról jut eszembe:abban az évben a férjem kettőt is kapott-úgylátszik nem tűnt fel a rokonoknak,hogy évek óta szakállas!! :D
(végül is elborotválgattam, a lábam vagy egy évig velük :lol: )
Vendég
 


Milyen :lol: :lol: :lol:
ez a borotvahab sztori nagyon tetszett :lol: :lol: :lol:


Chrissy
hát könnyű lesz betartani, hogy szilveszterkor ne én legyek az utsó, aki távozik a buliból....mert nem megyünk buliba :lol: :lol:


Csibuc
ez lesz az első UH igaz :?:
Jaaj, de jóóó, 4.-dike mindjárt itt van, remélem nem izgulsz :!: :wink:


Többiek, mi van veletek :?: :shock:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szerintem Brit meglepte a szerelme valami egzotikus utazással, és most ott pocolnak. Hát ilyen nincs, hogy ennyi ideje nem is néz felénk. :wink:

Remélem nincs baj. :roll:

chrissy81
 
 


Sziasztok!



Betty: nagggggyon-nagggggyon drukkolok holnap!!!! Kép



Bri: Kép



Csibuc, Milyen: pocisimi!!!!



Többieknek is Kép




Jó éjt! *

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Elek meg :oops: Unnepek alatt meg a gepet is alig alig kapcsoltam be...vasarnap ujabb fejmosast kaptam :? hasonlo mint az elozo :roll: Ugyhogy ma meg veletlen se tudtam gepre ulni :x egesz nap mentem aztan haza itthon is tettem vettem es mar jott is a fonok haza :lol: kajalas ennyi :roll: Holnap jovok es meselek 8) Ne harizzatok,hogy nem jottem :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: