Új privát üzeneted érkezett!

Kép
puffocska
 
 


Judy
én is nagyon remélem, hogy az első össze fog jönni :!:
Bízok, és hiszek ebben :!:
Még nem vétkeztél :?: (teszt ügyben :idea: :lol: )


Kfmares
Ne őröld magad, ne sírj sokat ezért, hidd el, össze fog jönni :!:
Ölellek :!: Kép


Mocivaci
Én is E-t szedek, meg most megint el kezdtem a femibion 800-at.



Puffócska
mit beszélsz, hogy nem vagy te csini :shock: :?: Irgumburgumszedtevetteteremtette :!: :!:
Akkor így már érthető, hogy miért nem jöttél 8) :wink:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Puffócska
elcsórtad a laptetőőt :?: :idea: 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Remélem szerencsét hoz a laptető. Bár most minden összejött. Férjeméknél létszámleépítés és úgy tűnik elküldenek egy rendszergazdát, ami valószínűleg ő lesz. Nem hiszem, hogy most ilyen stressz mellett összejönne.

Mares: Ne a hónap végére gondolj! Vagyis gondolj arra, hogy most nem lesz rossz a hó vége! Amúgy jobban vagy már?

Betti: már csak 16 nap van a konzultációig? Annyira szurkolok nektek! Izgulsz?
puffocska
 
 


puffocska: ügyi vagy :) sajnálom a párodat. mostanában annyi helyről hallani, hogy elküldik az embereket...

mares: énis így ki voltam borulva most a legutóbbinál. napokig sírtam, olyan szép volt a hőm és mégis megjött... de látod már jobban vagyok. új hónap új lehetőség :wink:

Timi
titimee
 
 


Timi, köszi a segítséget a könyvjelzőhöz, úgy tűnik sikerült. Az a baj, hogy nem tudom beállítani, hogy hány naposak a ciklusaim, mert elég tág skálán mozognak. Nem igazán akar beállni. Így viszont azt sem tudom, mikor lenne jó összebújni, még nagyjából sem. Ti érzitek, hogy mikor van peteérésetek? Nekem volt most félidő tájékán néhány nap, amikor olyan fura fájdalmam volt, de fogalmam sincs, hogy az mi lehetett. Azért biztos ami fíx, összebújtunk Kicsimmel.

Timi: Ne keseredj el, ha megjön. Ez csak azt jelenti, hogy nem ez volt a megfelelő hónap. Aztán majd jön az, ami meghozza a várva várt babát. Hidd el! Nem szabad elkeseredni.
puffocska
 
 


Puffócska
Inkább várom, úgy izgulni nem izgulok.... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


BEtty

igen, igen, ahogy a csajok mondják, már csak pár nap :D én tutti majd kibújnék a bőrömből meg minden, hogy jaj anyám, most akkor végre lesz bébike pocikában :D nagyon nagyon sok szeretncsét és minden jót kívánok!!! Dokibácsika meg ttttutttti, hogy aranyos!!!!

Timji

én mondom hallgattam tegnap a rádiót mert éppen vásároltam, hgoy ne itthon bőgjek, és hallom , hogy egyes anyukák egyes helyeken vm gumikalapáccsal verik a hasukat , hogy a gyerek "fogyatékos" legyen és kapjanak segélyt többet... na nem akadtam ki nagyon....:( én meg mindent megadnék, ha lenne bébike...:(


Puffocska

Laptető!!! :D huuu, ez csakis jót jelenthet!!!


Különben nem, nem vagyok jobbank, urammal alig beszélek, ő meg nem tudja , hogy megjött ( ne kérdezzétek, hogy lehet ez, ez van, nem látja és nem veszi észre, én meg nem világosítom fel....) , így nem érti miért zárkóztam be. Holnap megy álllás interjúra, már szinte alszik. Csináltam neki kaját, vacsiztam vele , de csak testileg voltam ott, a fejecském nem ott járt.... :(
Ma is sokszor sírtam.... nem én kellenék neki, hanem egy nő , aki td neki szülni....nekem ez nem jön össze.....
kfmares
 
 


Mares: ne tedd ezt magaddal. Szeret téged, veled akar lenni. Nem egy másik nőt akar, hanem Téged. Azért vett el, mert szeret téged, nem pedig azért mert gyereket akar. Persze biztos szeretne babát, de szerintem ez az egész Téged sokkal rosszabbul érint, mint őt. Nem szabad így gondolkoznod. Biztos vagyok benne, hogy hamarosan beköltözik a baba a pocakodba, és nagyon jó szülők lesztek. Ne zárkózz be a férjed előtt, oszd meg vele a bánatodat, hiszen azért van, hogy a problémákat együtt oldjátok meg! Persze a férfiak másként élnek meg dolgokat, mint mi, de azért beszélgess vele. Talán tényleg jó lenne, ha kicsit pihentetnéd ezt a baba dolgot. Bújj vele össze csak azért, mert szereted, ne pedig azért, hogy terhes legyél! Ez lesz a megoldás! Hidd el!!! Bizz!!!!
puffocska
 
 


Kfmares
Nyugi, össze fog az jönni!!Te kellesz neki, hiszen nem véletlenül választott Téged!Valahogy ők másként vannak összerakva, nem úgy fogják fel, ha már megint nem jött össze, mint mi.Nem is érezhetik át azt, hogy milyen érzés, amikor érzel magadon olyan tüneteket, amik már abszolút a babára utalnak, aztán derült égből piri...Mivel ezek nem az ő testükben játszódnak le,talán nem tudják olyan mélyen átérezni,hogy mekkora veszteség nekünk egy még meg sem fogant csöppség.
morcivaci
 
 


"elvesztése".Bocsi ez lemaradt a végéről.
morcivaci
 
 


Hú csajok, bocsika , tényleg, hogy itt siránkozok, mert nem ezt kell tennem, hiszen más régebb óta próbálkozik, én csak egyszerűen elfáradtam , mert mindent meg tudok oldani az életben, nem vagyok egy elveszett nőszemély, tudom irányítani az életemet, de ezt az egyet képtelen vagyok...

Lehet, igen, hogy pihenni kell, ezt terveztem a mostani hónapban is, hogy nem megyek dokihoz, nem szedek bogyókat, csak természetesen.... de hiába, ez se volt jó és elég... ezért vagyok kicsit meglőve...

Nem tudok vele erről beszélni, most biztos nem.... kell pár nap, hogy ne bőgjek folyton... neki könnyebb, a hiba nem az ő rendszerében van, és azért ezzel könnyebb együtt élni...

Az elején ő volt, aki nagyon akarta, mert már "öreg"-nek mondja magát, ( 40 lesz). Hiszen most lesz novemberben , hogy 2 éve ismerjük egymást, és június 20. óta már házasok vagyunk. Remélte, hogy hamar lesz baba..... és néha azért ő is szomorka piri napon... de már nem is akarom neki mondani , hogy megjött, mert nem érzem ilyenkor nőnek magamat.........


( húúúú, mennyi hülyeséget írtam, elnézést, de itt sírok, és sztem már nem igen tudom, hogy mit is írok.... uram már aluszik)
kfmares
 
 


Úgy látom ma már mindenki alszik. Jó éjszakát nektek!

Mares: Fel a Fejjel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOSOLYOGJ!!!
puffocska
 
 


Puffocska

értettem, mosolygok én, a melóhelyen, a kis drága gyerekekkel, tőlük sok szépet és jót kapok.....



jóéjt mindenkinek!!!!!
kfmares
 
 


Kfmares
én is jövök, mint Dr. Csernus fejecskédet tágítani kicsit ok :?: :!:

Kép

Először is csatlakozom az előttem szólókhoz...
Másodszor: Férjecském is párszor le volt akadva :arrow: azt mondta hagyjam el, mert nem tud nekem gyereket csinálni :roll:
Ez eszembe sem jutott, hiszen ma már mindenre van megoldás, nagyon szeretem Őt, és ha nem is lesz soha gyerekünk(bár ne így legyen), akkor is mellette maradok, mert Őt választottam életem párjául.
Úgyhogy azt felejtsd is el, hogy ilyen jár a férjed eszébe, hogy esetleg a gyerek miatt másvalakit keres :!:
Ez azért nem így van.
Igen, az is nagyon szomorú, hogy más kalapáccsal veri a hasát, hogy fogyatékos gyereke legyen, és több segélyhez jusson...ezek nem emberek, hanem állatok...sőőt, annak sem valók, mert egy állat is szereti a kölykeit, óvja, védi őket.
Tehát amíg ezek ezt a borzalmat teszik, addig más meg mindent feladna, mindent megtenne, erején felül küzd, és harcol akár több éven keresztül, hogy legyen gyereke...
Igazságtalanság...tudom. :roll:

A másik a szomorúságról: Ha elkeseredsz, és magadat vádolod mindig, attól neked nem jobb, hanem csak rosszabb lesz...és nem csak neked, mindkettőtöknek. Ha mindig ezen idegeskedsz, akkor sokkal stresszesebb leszel, ingerültebb, és ezzel esetleg olyan embereket is megbántasz, akiket nem szeretnél...
Magamból indulok ki, én is ilyen voltam, és beláttam, hogy ez nagyon nem jó, mert így nem csak a kapcsolataim szakadnak meg, de lehet, a házasságom is...és ezt nem szerettem volna kockáztatni...megráztam magam, felálltam....el kezdtem pozitívabban felfogni mindent....hiszen mi nagyon boldog páros vagyunk...támogattuk egymást mindenben....és a rá következő hónapban már nem bömböltem, és nem voltam idegbeteg, hogy piri megjött, talán csak egy kicsit szomorú.....aztán ahogy teltek a hónapok, évek, úgy apadt el hónapról hónapra a könnyem is.......most ha megjön piri, egyenesen kiröhögöm.....
Remélem érted, mire akarok célozni :arrow: soha ne add fel, és higgy mindig...légy pozitív (hogy a stresszel egy szemernyit sem tudjál befolyásoló tényező lenni a dologban), és meglásd, hamarosan győztes leszel :!: :!: :!:

Ölellek drága :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szépjóregggelt mindenkinek!

Azon már ki se akadok nagyonk, hogy amit az imént írta, baromi sokat az szépen kitörlődött.... na de kezdem mindjárt ismét....

Szép az idő, süt a nap, minden csodás, és gondolom, remélem ettől én is jobban leszek!

Betty drága

Teljesen igazad van, össze kell szednem magamat. Ebből is látszik hogy én még kezdő versenyző vagyok a témában. Még soha eddig ennyire nem buktam ki. Talán megijesztett a 7 hónap sikertelenség, és levontam a konzekvenciát, hogy akkor tehát nekem nem is lesz soha. ( mondjuk mindkét mamám életében mindössze 2szer volt terhes, es egyik mamám 36 évesen már nem menstruált, ha ezeket a géneket örököltem, akkor nekem annyi.... anyukám persze mindig terhes "akart" szegény lenni... de látom nem rá ütöttem)

Tudom hogy lehet másokat bántok, azokat , akik szeretnek ( család , barátok). De az iskolában nem mutathatom, nem a gyerekekre és a kollegákra tartozik. Ott eljátszom, hogy minden szép és minden jó, aranyos és vicces vagyok. Azonban ahogy hazaérek, az álarc lehull, és ismét én vagyok, aki most bánatos, csalódott, megtört.

CSak hab a tortán, hogy vasárnap este ( aznap jött meg) uramat megkértem hogy várjon le a hajamból 5cm-t, amiből upsz 10 cm lett!!! Annyira sírtam hogy csak na!! Hogy miért vágatom vele? mert eddig pont annyit vágott amennyit kértem! Így is hullik valamitől, nem tudom mi lehet a gond, most meg úgy levágta.... persze szerinte fel se tűnik!!!! Ilyenek a pasik ... ez volt az egyetlen mutatós dolog rajtam, és fogta és levágta!!! Félév mire ismét ekkora lesz!!!

Szóval a rosszban csak rossz jön......
kfmares
 
 


Betty: gratulálok a blogodhoz :) most láttam hogy neked is van ilyened :) akartam bele írni de nem találtam csetet. nem akarsz beletenni? :lol:

Timi
titimee
 
 


BEtty, Timi

A blogotok hol elérhető???
kfmares
 
 


kfmares: a hajamért énis ölök. szerencsére sikerült olyan fodrászt találni aki valóban annyit vág a hajamból amennyit kérek.
Jöttem már énis úgy fodrásztól, hogy zokogtam :(

Betty blogjára egy másik topicban találtam rá, az enyém: http://teszetosza.blog.hu/

Timi
titimee
 
 


Timi

hát igen, ez az egy ékességem van, és uram szerencsésen ettől is megfosztott.... rút kiskacsa lettem, így nem elég a bajom, már utcára se akarok kimenni... összefogom kontyba, úgy nem látszik mennyi hiányzik belőle!!!
kfmares
 
 


Timi

a blog állat :D nagyon jók a storik :D
kfmares
 
 


Köszi :lol:

Timi
titimee
 
 


jó reggelt,

Mares,
Próbálj egy kicsit mással foglalkozni, mert ha állandóan mardosod magad az nem vezet jóra. Persze mondom én aki másra sem gondol, csak négyeskére. :lol: :lol: :lol: Tudom, hogy nehéz, de muszáj néha mással is foglalkozni. :lol: :lol: Tudom, hogy nagyon rossz a várakozás, a babára várakozás, de jönni fog a a megfelelő időben, váratlanul, majd amikor nem is számítasz rá. :lol: :lol: Nekem is szar ennyi időt várakozni, most már fél éve nem akar jönni,főleg úgy hogy az első 3 "első tüsszentésre" összejött.Most meg értetlenkedve állok, hogy mi történt?? :roll: :roll: :roll: :roll:
Én pl már nagyon tükön ülök a tesztelést illetően, alig bírom visszatartani, hogy ne szaladjak a tesztjeimért, de helyette minden nap veszek valamit a teszveszen, apa nagy szomorúságára. Muszáj valamivel elterelni a gondolataimat. :lol: :lol: :lol:
Puff,
Tuti lett a vonalzód. :lol: :lol: :lol: Párodat sajnálom.
:oops: :oops: :oops: Hát nekem sem lesz hova visszamennem. :cry: :cry: :cry: :cry:
Timi,
LH-d hogy áll???Látszik már rajta némi csíkocska?? :lol: :lol: :lol:
Belenéztem a blogodba. Nagyon édi a kiskutyusod. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Betty,
Még nem vétkeztem.
:lol: :lol: :lol: De már csak egy hajszálon függök. :lol: :lol: :lol:
Megy ám az idő???Már csak 2 hét konziig. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Morci,
Mi volt ma dokinál???
Drukkolok a tüszőcskéknek a és a nyálkahártyának. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: köszi, átadom neki :wink: tegnapi tesztem második csíkja halványnak se volt mondható. úghogy még odébb lesz pé-m. jól alkul a hőd...

Morcivaci: várunk a jó hírekkel :!:

Timi
titimee
 
 


Kfmares
Itten a blogom:
http://betty0801.blogspot.com/


Timi
majd megpróbálkozom ezzel a chattel, még nem is volt eszemben :wink:


Judy
hogy bírod a nemvétkezést :?: :lol: :shock:


Többieknek pusszantás :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Timi, tök jó a blogod. Nagyon jókat nevettem a történeteken. Most nekem is minden gondolatom a baba körül forog. Nem tudom, hogy hogyan felejtsem el. Tök jó, hogy itt "dumálhatunk" erről, és nem kell hülyének érezni magam.

Judy: Amikor az első babádat vártad, akkor is nagy tesztelős voltál? Vagy honnan érezted, hogy gyereket vársz?
Egyébként hogy megy a tanulás a gyerekeknek?

Mares: remélem már jobban vagy (fizikailag és lelkileg is).

Morcivaci: Na mi újság? Úgy izgulunk! Írj!

Betty: Te vagy itt az örök optimizmus. Remélem ragad rám valami a te pozitív energiádból! Tök jó, hogy itt vagy, a erőt adsz mindnyájunknak. Küldök érte egy nagy puszit: PUSSSZ
puffocska
 
 


Sziasztok!
Lehet még csatlakozni? Még csak most regisztráltam, és nagyon örültem, hogy találtam ezt a témát. Ez az első hónapom a Clostilbegyttel, és próbálok optimista lenni, de ez nem mindig megy. Mi január óta szeretnénk babát, múlt hónapban voltam vizsgálaton, kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem, és felírták a bogyót. Csütörtökön megyek ultrahangra, már nagyon kíváncsi vagyok, mit dolgozott a bogyó.
miamanó*
 
 


Sziasztok CSajoki!!!


Üdv MIAMANÓ!!! :D jó kis csapat van itt! Örülönk neked!!!!

Puffocska

fogjuk rá, sztem napról napra jobb lesz, kis önértékelési gondok csatlakztak a bajaimhoz, vagy talán ez is abból adódik... nincs baba, nem vagyok elég jó...


MOrcivaci

Orosnál eredmény????? :D remlem csakis jót monodtt és szuper vastag nyálkahártyád lett :D

Betty

Ahogy Puffocska is írta, mi is lenne velünk nélküled!! Te vagy, ki mindenkiben tartod az erőt!!! MAgyarul: Az erő velünk van!!! ( és ez jó!!!)

Ma vétkeztem, elmentem 3. napi vérvételre. Eredmény 1 hét múlva, dokim 2 hét múlva. Clostit nem vettem be, ... doki nincs, uh-zni úgyse tudja közben, így meg félek bevenni, hogy nem követi! Vagy hülye vagyok???

De legalább a vérvételre elcibáltam a csámpi virgácsaimat !!!! :D Mert igen, a lábaim igencsak X-ek :D
kfmares
 
 


ja, és a másik hír :

Feladtam a pénzt EHCS-nek, így hamarosan én is tudok sormintákat tenni és vétkezős teszteket csinálni :D

huuu, már most izgulok :D
kfmares
 
 


puffocska: örülök neki ha neked is tetszik a blogom...így élünk mi. mint a griswold család :lol: nem kell elhessegetni a babás gondolataidat, ugyse tudod. :lol: :lol:

kfmares: voltál dokinál? vérvételen?

morcivaci: mi volt a dokinál?


minimanó: légy üdvözölve körünkben, gyere csak nyugodtan és mesélj magadról kicsit :)

betty: ok :lol:

Timi
titimee
 
 


kfmares: ügyi vagy :lol: :lol:

Timi
titimee
 
 


Timi

igen, voltam , vérvételen, mert anno doki szeptember 8án mikor voltam nála ezt mondta, hogy a 3. napon menjek. Ma volt a 3. nap, hát mentem! :D doki nem volt, de nő adott asszisztens beutalot, és le is vették.... egy hét és eredmény, csak doki akkor sem lesz még csak utána héten


Nekem is nagyon tetszett a blog , imádnivaló és igencsak felvidító történetek voltak :D nekem nagyon bejött :D
kfmares
 
 


Timi

ugyes mert elmentem dokihoz, vagyis vérvételre?? :D


Tudni akaromk, hogy mennyire nagy a baj velem, naná hogy elmegyek... csak naivan azt hittem, hogy egy minden bogyótól mentes hónapban összejön :D aztán most , hogy pofikámra estem, lassan felállok, vagyis felugrok ( ugye BEtty ? ) és nekivágok ( nekivágunk az urammal ) ismét ennek a hónapnak... bár már egyre kevesebb reményem van hogy ez nekem csak úgy összejön....


probléma - csomag vagyok :D deaz élet sem egyszerű és nem unalmas így velem :D
kfmares
 
 


igen, mert úgy éreztem hogy hezitáltál azon hogy elmenj-e dokihoz. tudom milyen szar érzés pofára esni és milyen nehéz minden hónapban újra talpra állni. örülök, hogy gyorsan kilábaltál a depiből. tudod, új hónap, új remények :) és majd most sikerülni fog :wink: :wink:

Timi
titimee
 
 


hát, ahogy néztem Betty blogját, és az ő 21. napos vérerdményeit ( nekem ilyen egy van) az ővé szerintem jobb... és nagyon nagyon félek attól, hogy most a 3. napi sem lesz jó..... és akkor ugye már bizonyossá válik , hogy a bibbancs velem van......

de majd ügyike leszek és nem ezen agyalok :D

ezér ma is főztem apinak fini levest , volt benne minden: sárgarépa, fehér répa, paprika, paradicsom, zöldbab, krumpli, tészta... még a fakanál is majdnem megállt benne :D desszertnek meg hoztam neki pékségből amikor körmösnél voltam mákos rétest, hú, azt imádja az én uram :D a kis drága :D

te mit főztél ?
kfmares
 
 


te is voltál ma körmösnél? énis voltam. nemrég értem haza úgyhogy hoztam haza egy kis rakott kelkáposztát a kedvenc kifőzdénkből :lol:

énis lerágtam a körmeimet mire megkaptam az eredményeimet. majd egy hét múlva kiértékeljük csak hozd :)

Timi
titimee
 
 


Na sziasztok,

Itt vagyok én is, csak tele van a tököm a mai nappal.
Azt mondtam, hogy Isten ments még egy gyerek. :oops: :oops: :oops:

Bazsi ma az írásbeli leckét csapkodva hisztizve csinálta meg. Egyfolytában nyafogott, hogy ő ezt nem érti, meg azt nem érti. Persze hóóóót egyszerű volt. Aztán meg mondtam neki, hogy álljon neki megtanulni a bab és rokonait, mert le kell hogy dőljek egy kicsit, mert szarul vagyok. Hát persze hogy nem tanult. 6-kor állítottam neki, hogy olvassa el. Hisztizett hogy őt nem érdekli, meg leszarja és akkor sem tanulja meg. Na persze erre eldurrant az agyam és jó csúnya dolgokat kiabáltam neki, meg megmondtam, hogy engem nem érdekel, ne tanulja meg, de ha holnap felel és 1-est kap akkor haza se jöjjön. Baromira nem hatotta meg.És nem tanulta meg. :evil: :evil: :evil:
:evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mares,
Örülök, hogy elmentél vv-re, és ne légy ilyen pesszimista az eredményt illetően. Lehet hogy szuper lesz. :lol: :lol: :lol:
Fincsi levesből nekem is küldhetnél. Én ma csak egy kis csípős szecsuánit csináltam. Nem volt kedvem nagy főzést csinálni. :oops: :oops:
Morci,
Hol vagy már az eredménnyel???Kilyukad az oldalam a kiváncsiságtól. :lol: :lol: :lol:
Timi,
Végülis még csak a 11. napon vagy. Múlt hónapban is később volt a pé-ed. Nagyon kiváncsi vagyok erre a hónapra. Remélem összejön neked végre. Na meg mindenkinek persze. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nézzétek mire licitáltam ma Barbinak.

http://www.teszvesz.hu/item768560472_ba ... 20_cm.html

Imádja ezt a jószágot, de tényleg aranyos mese. Még a szája is tátva van amikor megy a tévében. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Kitartás, a gyerekekkel néha nehéz. Hidd el, majd megkomolyodik. Mióta tart nála ez a nem akarok tanulni dolog? Egyébként jól tanul? Te azért jól vagy?

Mares!
Tök jó, hogy elmentél vérvételre, remélem jók lesznek az eredményeid. Én továbbra is azt mondom, hogy a helyedbe bevenném a clostít, ez nem is hormon. Ne belőlem indulj i ciszta ügybe!!! Látod, most nekem sincs. Mindent ki kell próbálni, a babáért megéri!!!!!!!!!

Morci!
Mi van?

Isten hozott nálunk miamano!

Legyen szép estétek!!!!!!!!!!!!!!
puffocska
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon aranyosak vagytok!!!!a bal oldalon 18x19mm, a jobb oldalon 18x16mm-es tüszőcske, 8mm-es nyh.A doki azt mondta, hogy ez nagyon biztató, még az is lehet, hogy ikrek lesznek belőle!Én akkor is őrült boldog lennék, ha az egyikből baba lenne!A doki szerint 1-2 napon belül repednek,csütörtök délután megnézi őket uh-val is.Egyébként most először éreztem/érzek is mindkét oldalon feszülő érzést,úgyhogy tuti nem volt eddig normális pé-m.
morcivaci
 
 


Ja és üdv. Miamanó!

Kfmares
Szorítok, hogy jók legyenek az eredményeid!
morcivaci
 
 


Lányok! Köszönöm a kedves fogadtatást. :)
Én 31 éves vagyok, és az első babát várjuk. Persze januárban még fogalmam se volt róla, hogy ez nem jön ám össze csak úgy hipp-hopp, és már egyre nehezebben élem meg a csalódást, de úgy látom ezzel nem vagyok egyedül.

Egyébként ma vagyok a ciklus 12. napján. Valamit viszont nem értek, hátha ti tapasztaltabbak vagytok ezügyben: tegnap az ovulációs teszten volt egy halványabb második csík, gondoltam ma erősebb lesz, lassan esedékes a peteérés. Erre ma még halványabb... Szóval vagy nem lesz peteérés ( :cry: ), vagy hamarabb volt...de az meg a closti miatt hogy lehetne?

Na, máris jövök a nyűgjeimmel... :oops: :oops:
miamanó*
 
 


Puffócska
jah, majd mindig fölnyallak titeket a padlóról az optimizmusommal jó :?: :!: :lol: Na jó, ez csak vicc volt, mert nem kerülünk a padlóra :!: 8) :lol:


Miamano
Mi a manó :?: :!: :wink:
Üdv. a klubban :!: 8)
Kép

Hány napos a ciklusod :?: Mert attól függ, hogy az Lh teszt miért ilyen..mert vagy már volt, és azért halványodik, vagy a clostitól több nő, és az egyik éppen próbálkozott csak, és ezt mutatta a teszt így, és ezután lesz majd a pé.-d.
Drukk csütörtökre :!:


Kfmares
ha nem követi UH-val, jobb is hogy most nem veszed be a bogyót :!:
És miért vétkeztél, hogy elmentél 3 cn.-i v.v.-re :?: :idea:
Ne isteníts máááá te is, mert elpirulok :oops: :oops: :lol:
És láttam a másikban, hogy EHCS-nak már megy a píííz...ügyi vagy :!: :wink:
Úgy érzem te is hamarosan csatlakozol hozzánk, és függővé válsz....ha nem lesz nálad csík, meg fogsz bolondulni :!: :lol: :lol: :lol:



Timi
tetszett a Minimanó... :lol:


Judy
látom kamaszodik a fiad... 8) :wink: ...csak türelem, tudooood :!:


Morcivaci
örülök a jó híreknek...húúha, ikrek :?: :!:
Mindent bele :!:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty! Köszi az üdvözlést!
A ciklusom átlag 31 napos, az utolsó 2 hónapban 34 volt. Ezért is csodálkoznék, ha ilyen hamar lenne valami. De látod, én erre nem is gondoltam, hogy a closti miatt több próbálkozás is lehet. Köszi a drukkot!
miamanó*
 
 


Miamanó akkor sztem a 16-17. cn.-en lesz a pé.-d.
Csak tesztelgess... :wink:

Jó éjt :!:

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajszikák
hun vagytok ma :?: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!

Mizu?
morcivaci
 
 


Szijja Mocivaci :!:

Nincs semmi különös, csak most ideférek a géphez éppen...aztán gondoltam benézek...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: