Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csip-csip:
Nem semmi a sztori, amit leírtál. A rendőrségi sem, meg a családi vita sem! :roll:
Nem tudom, hogy a helyedben mi lenne a jó megoldás. Nem igazán akarok tanácsokat osztogatni. Azt viszont nem értem, hogy miért tiltakoznak ennyire a szüleid és a testvéred meg pláne az ellen, hogy gyereketek legyen? A költözés az nem igazán lehet indok!

Hkitty:
Örülök, hogy jelentkeztél. anyukádnak továbbra is jobbulást! Reméljük eljön a látványosabb javulás is minél hamarabb. Ha tudsz időt szakítani rá, akkor menj el dokihoz mindenféleképpen. Az ilyen hosszú ciklus szerintem nem teljesen stimmel!

Kriszti:
Nyelvvizsgádhoz gratulálok. Most hogyan tovább a nyelvvizsga után?

Képzeljétek, nekem ma egy kicsi folyásom van, teljesen áttetsző. Nem értem, hogy mitől lehet. Peteérés azért még odébb van!

Most mennem kell, mert melóznom kell, de ma még jövök!

Ja, és ha minden igaz, ma nagynéni leszek!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


TÀBLÀZAT 2009.12.02
Gratulálok Tyuntyi!! Akkor legalább már lehet elögyakorolni a babázást! :lol: :P

Hát Csip-csip, amit leírtál, totál durva. De csatlakoznék az elöttem szólóhoz, részint, hogy semmi közöm hozzá, de tényleg nem igazán értem a szüleidet és a tesódat meg föleg. Felnött nö vagy, a te dolgod eldönteni akarsz-e gyógyszert szedni,illetve babát, nem? Egy lakás nem lehet ekkora ürügy szerintem. Nameg azt sem értem, hogy miért ellenkeznek ez ellen, hiszen tartós és boldog párkapcsolatban élsz, együtt éltek, van munkátok...Szóval nem értem tényleg. Le kellene ülnötök beszélni, mert ha ez így folytadódik az nem lesz jó egyikötöknek sem. Neked meg föleg nem, hiszem a teherbeeséshez nem olyan jó, hogy stresszelsz,meg ideges vagy. Hacsak nem ez a családod célja, de nem hiszem, és tényleg ne haragudj rám, hogy leírtam öszintén a véleményem :cry: Kívánom, hogy sikerüljön szépen a végér járni a dolognak és hogy pozitívan alakuljon minden!!! :P

Hkitty, örülök, hogy anyukád is jobban van. Biztosan sokat jelentett neki, hogy ott voltál/vagy mellette! A dokit viszont tényleg ne hanyagold el, mert ez már nagyon hosszú ciklus. Mikor hagytad abba a gyógyszert különben? Mert én tavaly októberben hagytam abba és decemebr 25-en jött meg elöször januárban voltam dokinál Magyarországon, akkor azt mondta, hogy normális ez, de csinált rákszürést...De szerintem erröl már írtam,a kkor meallapította, hogy HPV-m van P3-as eredménnyel. Azt javasolta,ha visszajövünk németbe kerressek fel itt egy nödokit, aki tovább tud kezelni. El is mentem, komoly vizsgálat, méh szövetéböl vett minta (amitól azt hittem ott döglök meg, annyira fájt)...szóval 2 hét múlva jött átfogó vizsglálati eredményeimböl kiderült, hogy nincs is HPV-m, csupán egy aprócska méhszájsebem, amit nem kell ecsetelni sem, mert az immunrendszerem erösítésével le tudom "gyözni". Aztán 6 hónap múlva ismét rákszürés és negatív eredmény,majd most augusztis végén ismét rákszürés és ismét negatív eredmény. Na mindegy,bocsika,ha már ezt egyszer leírtam.. :roll:

Most hogy megvan a nyelvvizsgám, voltam ma bent a bevándorlási hivatalban és meghosszabították az itt tartozkodási engedélyemet,meg a munkaengedélyemet egészen addig míg meg nem kapom (pár hét múlva ) a véglegeset.Akkor már élesben tudok melót vállalni! De már most is, csak egyes munkaadóknál még ez hátrányt jelent..nem beszélve arról, hogy mégiscsak külföldi marad az ember :wink:
Vendég
 


Köszönöm, nem senki nem bántot meg csajok, ne viceljetek már....
Csak már tele tököm...
Azóta még ez történt...

Hívott telefonon a tesóm...És mit mondd...Hogy az én anyám kérte meg őt, hogy hívja fel a Tomit, és beszéljen vele...
És most mondta nekem a tesóm, hogy nem tudja, hogy én hallottam vagy anya beszélt-e velem, már azóta, de nekem(tesomnak) azt mondta, hogy kitadag a családból és nem kapom meg a lakást, ha most teherbeesek...
De én most nem rég beszéltem az anyámmal, és én nem vettem ki a szavaiból, hogy most ő ideges lenne vagy, nemtom...Meg tegnap találkoztunk is akkor mért nem állt oda elém és mondta volna nekem?!?!?
Nem értem!!!Most ki a hunyo???Anyám???Tesom???
De basszus már nagyon elegem van ebből baromira...
Holnap beszélek mindenképp vele...Csak, hogy a fönök elött erről beszélni a szalonban..

Na, de holnap ott lesz az alkalom, hogy beszéljek vele...És megkérdezzem, hogy- hogy is történt ez(hogy tesomat kéri meg, hogy beszéljen az én párommal ), meg, hogy ezt a zsarolász komolyan mondta-e, mert ha igen, akkor biztos nem lesz ennek békesség a vége!!!!!!!
Szóval már alig várom a holnap reggelt...
csip-csip18
 
 

 
 

Köszi mindenkink aki gondolt rám...Meg a jó tanácsokat!!! :D
Holnap jövök és elmesélem mi volt...
Mindenképp beszélek vele...Már nagyon izgatot vagyok....
De akármi is lesz a párommal meghoztuk a döntést, nem változtatunk Jöhet a baba!!! :P Mi eldöntöttük ketten!!!
És jó lenne, ha anyám elfogadná, és békesség lenne....De valamiért azt sejtem, hogy nem lesz ez ilyen egyszerű, ahogy én szeretném :oops:
Majd kiderül :wink:

Szép Estét!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok lányok!

Hosszú idő és vajúdás után császármetszéssel világra jött unokahugom, Nóri 3950grammal és 51 cm-el. Nagyon boldogok vagyunk!
Holnap jövök és mesélek,mert a szülés állítólag,anya szerint,nagyon durva volt. De mindenki jól van,hála Istennek!!!!!

Jó éjszakát nektek!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó estét!

Nem olvastam vissza, majd holnap!

Ma megszületett a barátnőm kisfia Ádám: 2980 gr és 55 cm! Jól vannak!
Barátnőm szerint borzasztó volt, de majd mesél!
Ja, csak hozzátenném csajok, hogy a barátnőm férjének kb. fél éven keresztül gyógyszereket kellett szednie, amelynek mellékhatására nem kívánta a szexet és hát nem is ment neki a dolog! Barátnőm már nem nagyon bírta, szegény már teljesen kivolt, aztán idén márciusban megtört a jég, egyszer váratlanul együtt voltak! Hangsúlyozom EGYSZER!!!!! utána pedig megint hetekig semmi!
És 2 hét múlva nem jött meg neki, ma pedig megszületett Ádám! Hát mit ne mondjak, jól időzítettek, ami persze fentiek alapján nem volt tudatos, csak úgy váratlanul megtörtént!
Úgyhogy csajok, mindent bele!!!
holnap jövök
Joccakát mindenkinek!!!

Kép
csicsiy
 
 


TÀBLÀZAT
Azt a mindenit, tegnap aztán "babyboom" volt mindenhol!! :lol:
Biztosan a telihold volt az oka, hogy ennyi baba született!
GratulálokTyuntyi és Csicsy!

Szerencséjük volt a barátnödéknek, de komolyan! Egy alkalomból!! Hát igen ilyen is van...Nekem persze nem lesz ilyen szerencsém még 2-3 napos szexxel sem fogok tudni teherbeesni.Habár októberben még kevesebbszer voltunk együtt,mint most. De a barátnöd férjének azért kellett gyógyszert szedni,mert másképp nem jött a baba, vagy egészen más okból?

Csip-csip..Hajrá a mai megbeszélésen! Ezt mindenképp tisztázzátok le. De ha tényleg válsztani kell a lakás és a baba között, akkor hová tudnátok elköltözni? Mivel a babát választanátok gondolom?
Majd gyere és mesélj mindenképp!

Èn ma kevésbé jól ébredtem. Ma van apukám névnapja, és annyira fáj a szívem...hogy ilyen szar lett a kapcsolatunk. ìrtam neki egy rövid köszöntést, meg pár sort magunkról, mert a páromnak csajok lett munkája!!!Igaz most a szerzödése dec. 18ig szól, de hosszabítani fogják. A krízis miatt kicsit óvatosabb a cég, ezért csinálják így. Jövö héten kezd! Annyira örülök ennek!
Annyira jó lenne, ha tényleg terhes lennék most, érzem, hogy apuval is akkor másképp alakulna a viszonyom, merthát egy unoka...Vagy lehet túlságosan naív vagyok, és azt gondolom, akkor majd többet foglalkozik velem :cry:
No mindegy!

Legyetek jók lányok,ma még jövök!
Kép
Vendég
 


Kriszti: nem, teljesen más okból szedett gyógyszert, de pontosan nem tudom már miért! Igen, szerencséjük volt! Az, hogy jön-e a baba, nem csupán attól függ, hogy hányszor vagytok együtt!
Ja-ja, biztosan a telihold volt, mert amúgy 12-re volt kiírva!
Hát nem tudom Apukáddal kapcsolatban, hogy hogyan reagálna! Nem ismerem, lehet h tényleg jobb lenne a kapcsolatotok! Reméljük így lesz! :lol:

Tyuntyi: én is gratulálok neked! Sok boldogságot, egészséget!
Attól még lehet most is peteérésed, tudod nem csak egyszer lehet egy hónapban! :P

Csip-csip: majd gyere a hírekkel, mit sikerült megbeszélnetek Anyukáddal, de nem is értem, h miért kell ennyire tiltakozni egy baba ellen!! Írj!!!!

Andi: mikor mész dokihoz? Anyukád biztosan rendben lesz!!

Durcipok: Veled mizujs?

Kép
csicsiy
 
 


Kriszi: nagyon gratula a párodnak a munkához! Látod sikerült!!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Tesómék nevében köszi a gratulációt. Sógornőm szüléséről annyit, hogy ő nem tágult abszolút. Hiába voltak először 4-5 perces, majd 3 perces fájásai, mindössze 2 újjnyira volt kitágulva. Így is megkínozták rendesen, mert a hülye orvos ahelyett, hogy már délután 16-kor megcsinálta volna, még húzta az időd rendesen. Meg a kórházba, mire összeszedték az altatóorvost, meg a műtősöket, újabb időbe telt. Bátornak tartom tesómékat, hogy egyáltalán be merték vállalni ezt a kórházat, mert az elmúlt pár évben csak genyóság történt a szülészeten. Szóval ezek vannak. Azért elindult bennem a para tegnap este rendesen, olyan ideges voltam, mint az állat. A férjem meg tündéri, mert jött és bújt oda hozzám, hogy ne idegeskedjek, mert ő itt van mellettem és nem hagyja hogy bántsanak vagy fájjon vmi, meg hogy Pesten élünk van egy csomó jó kórház, hogy az orvosom is szuper, így ne pánikoljak előre. Már azért egy kicsit lenyugodtam. Tudni kell egyébként azt rólam, hogy mióta az eszemet tudom, nem tudom magát a szülést hová tenni a fejemben. Rettentően félek tőle és mindig is azt mondta, hogy én csak császárral vagyok hajlandó szülni és van olyan vastag boríték amiért ezt megteszik nekem! Hát nagyon remélem. Azért próbálom szoktatni a gondolathoz magam, hogy mégis mi lesz ha nem, de akkor is csakis epidurális érzéstelenítéssel fogok szülni. Már megfordult a fejemben az is, hogy lehet, hogy ez gátolja a teherbe esésemet. Tudat alatt rettegek a szüléstől! :cry: Meglátjuk mi lesz! Ha esetleg nem lesz baba és kiderül, hogy bajunk nincsen,akkor biztos felfogok keresni pszichológust. Jártam már hozzá, tök jó dolog, s tényleg csakis pozitív hatással van az emberre.
Szóval, röviden ennyi!

Csicsiy:
Majd ha barátnőd elmeséli, hogy miért volt olyan borzasztó a szülése, azért ha lehet, oszd majd meg velünk.

Kriszti:
Gratulálok én is a párod munkájához. Sok sikert! Egyébként közted és apukád között miért ilyen fagyos a viszony? Lehet, hogy már írtad, de én szerintem akkor nem olvastam.

Csip-csip:
Hajrá, a mai családi beszélgetésen. Csak nem idegeskedni, bár tudom, hogy ezt mondani a legkönnyebb.

Durcipók:
Merre vagy?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Nálam, tegnap úgy elment az idő, hogy csak na...Haza mentem reggel 8-ra... Lementünk anyu lábát megcsináltam, mire beértünk a szalonba,elötte rákérdeztem a dogokra...De már nagyon izgultam...
Nagy szemmel rám nézzet, és ezt mondta!!!
Dehogy mondtam én a Dettinek, hogy hívja fel a Tomit :!: :shock:
Az viszont igaz,hogy beszélgettem vele erről a témáról, mert, hogy ő állandóan oda jött, és panaszkodott nekem, hogy ő ezt nem hiszi el, hogy én gyereket akkarok, mert nem tudom mivel jár, meg stb...Hogy én ezt, hogy gondolom...(tesom mondta ezt anyunak)!!!És azért hozzá tette nekem, hogy persze felidegesített már a tesod!!!
Viszont arran megkérte a tesomat, hogy engem hívjon fel, hogy megjött-e....Mert anyu nem akkart, idegesíteni ezzel, de attól totál kibukott anyu, hogy felhívta a páromat, hogy leellenőrizzen, hogy valóban megjött-e Meg, kioktat minket, hogy hova élvezzen a párom!!! :roll: :shock:
Ja és egyaltalán nem mondta, hogy nem kapjuk meg a lakást!!!
Csak, hogy várjunk még leglább addig, hogy beköltözzünk...Ennyit!!!
A legszebb ebben, hogy haza mentünk jól helyre rakta a tesomat, és mondta nekem anyu, hogy ha átjönnek délután beszél a Tomival :P
Hát átjöttek, szép rendet raktam, megcsináltam a nagy takarítást, de ablak pucolás elmaradt Rohadt magas az ablak, én nem csinálom az meg(régi bérházas ablak) :oops: Amúgy meg már csak 2 hónap és költözzünk
Volt pizza és torta(első torta amit sütöttem és nagyon jó lett)Igazság szerint apunak sütöttem, most ünnepeltük a 60-dik Szülinapját, mert nem lesznek itthon, elutaznak 2 hétre holnap Jamaicára...A páromat is felköszöntöttük, mert neki volt tegnap, de ő holnap kap tortát mert akkor partyzzunk a haverokkal
És a várva várt beszélgetés eljött!!!!!!!!!!
Anyu kihívta a páromat egy cigire, és beszélgettek...Rá 5 percre mit láttok, tesom is kimegy :twisted: Na, de 2 percre rá mit hallok, jól van megyek már...(Anyu bekülte :lol: )
Alig vártam, hogy haza menjenek!!!Haza mentek!!!
Páromat elkeztem faggatni!!! :wink:
Anyu ugyanazt elmondta neki is, nem igaz, hogy ő mondta ezt, hogy a tesom hívja fel, ahogy az semm, hogy nem kapjuk meg a lakást semm!!!Csak arra kér, hogy legalább költözzünk csak be!!!rendezkedjünk be, és aztán...Röviden ennyi,és, hogy tesom kavarta a szart!!!!
És a beszélgetés vége az volt:
De ti döntitek el, lassan megprobálom megszokni, hogy külön élete lett a kisebbik lányomnak!!! :lol:
Jupi, jupi, jupi :lol:

Happy End!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------
csip-csip18
 
 


TÀBLÀZAT 2009.12.04
Jó reggelt csajszik :wink:


Akkor érezhetöen is jobb a kedved most Csip-csip! Látod, mindennek a megoldásás az, ha az ember beszél róla, nem? És látod anyud sincs ellene a babának, jön az amikor jönnie kell! Az is lehet akkor jön már amikor ott laktuok az új lakásban!De születni már mindenképp oda fog :lol: Estér akkor jó bulizást!!! Csak vigyázz magarda, habár ha megvan egy kicsit ki szabad rugni a hámból :P :lol:

Tegnap írtam apukám névnapjára, vissza is irt, hogy nagyon örül, hogy a páromnak van melója,meg hogy "élünk" még. Itt azért megjegyzem én kétszer írtam már az eltelt 8 hétböl (amikor is hazautaztunk), de eddig csak most írt vissza. De ami a legszarabbul esett, most is egy picit könnyezem rajta, hogy apu új feleségének a lánya 19 hetes terhes. Apu olyan örömmel írta le, mintha az unokája jönne. A lánynak amúgyis van már egy 3 éves kisfia, ök is külföldön élnek, apu meg tejjel arrafelé... :wink:
Ne haragudjatok, de ez most totál nem esett jól, hiszem meg sem kérdezte velem mi van, csak áradozott arról, hogy 19 hetes és kislány lesz!! Hogy ne lennék kiborulva?? Nem az irigység beszél belölem, csak igazságtalan sokszor az élet! Biztosan örülne, ha én is terhes lennék, de most minden idejuket, pénzüket, energiájukat arrafelé élik bele. Sajnos ez is konfliktus apu és én közöttem., már lassan 13 éve. Azzal még nincs akkora gond, hogy az ember szülei elválnak, mert nagyon sokan nönek így fel gyerekek sajnos :cry: Ez mindenképp hátrány, de az hogy valaki totálisan kezd leepülni fizikailag valaki mellett az nem normális. Apukám meg áldott jó természet, szerény, lehet irányítani...és a mostani felesége ezt ki is használja, aki idösebb is apunál, kövér is...stb. Utálom. Apu miatt fogadtam sokáig el, míg nem akart nekem is any´ma helyett anyám lenni, beleszólt mindenbe...Na nem untatlak benneteket ezzel, ugyis hosszu lenne leírni azt a sok mindent, ami miatt ott atrt a kapcsolatunk apuval, ahol most tart. ès itt már nemcsak a távollétröl van szó! Apu felesége 1 hónapja írt nekem egy emailt, amiben leírta, hogy értsem meg végre, hogy apu önélküle uygsem fog itt kint meglátogatni. Ömaga meg azért nem fog ide jönni, mert tudja, hogy itt nem szívesen látott személy a családban. Ezt hozzáteszem magának köszönheti, mert amikor tavaly itt voltak úriasszonyt játszott, beleszólt mindenbe és ez a apárom szüleinek sem tetszett, joggal!

Húu, most befejezem,mert csak ideges leszek. Este találkozomma volt kolléganöimmel bent Hannoverben és megyünk kajcsizni,meg végig a csodálatos karácsonyi soron. A forraltbort azért megkóstolom!!

Pusszatás lányok, lehet ma még jövök!
Vendég
 


Csak gyors elköszönéssel jöttem, mert ma mindenki szolizzni akkar :?

Szép Hétvégét csajok!!!!!!!!

Puszanat!!!!!!! :wink:
csip-csip18
 
 


TÀBLÀZAT

Jó reggelt :roll:
Mizujs veletek lányok? Épp most kukkantottam bele a táblázatunkba és látom, hogy Tyuntyi és Durcipok a peteérés körül járnak :lol:

Velem egyenlöre semmi, ma takarítás, valami ebéd fözés,majd délután megyek a sógornömhöz karácsonyi sütiket sütünk egész este meg délután! Ez már olyasmi hagyomány! Tavaly annyira jól sikerült, hogy az egyik ilyen sütögetös adventi hétvégeén kicsit többet boroztunk és egy tepsi kekeszet szénné égettünk. Apósom (mivel ök egy házban laknak a sógornömékkel, csak az alsó szintenm, mi meg ott sütöttünk...) totál mérges volt, mertr a konyhában nem láttuk egymást olyan füst lett. Az a gond, hogy a pincében készitettük a többi sütit, a fenti konyh´ban meg sütöttük...szóval ez van, de most óvatosabbak leszünk :lol: Lehet a bort ki is hagyom most, merthát óvatosnak kell azért lennem, ki tudja mi van :?:
Egyenlöre az van, hogy semmilyen tünetem nincs, pedig a múltkor már ilyenkor javában fájt a hasam is meg a melleim is,most semmi??Érdekes, hogy a próbálkozások ideje óta minden hónapban más tüneteim vannak, ezért sem hiszem már abban, hogy terhes lennék..
Le is higgadtam a tegnapi apu emailje miatt, de nagyon fájt azért. Valahogy most rosszul érint, hogyha más terhes, nevezzük aminek akarjuk, de hogy pont ö???Szóval ez fáj itt. Nem elég, hoga apu totál tönkremegy a nö mellett...most még ebben is annak a tehén lányának van szerencséje??? :evil: Apuék meg megvettek az elsö kisfiunál is mindent neki, babakonyi, kiságy, ruhák, egyszóval mindent (mintha azt külföldön nem lehetne kapni),még bilit is, aztán apu felesége csak annyit mondott nekem, hogy milyen jó lesz, ha majd lesz nekem is kisfiam, mert akkor ezek a ruhák jók lesznek rá is??......Köszi, nekem adja majd a használtat, amit apám pénzéböl vett meg...Milyen jó, hogy most kislánya lesz a csajnak :lol: :lol: AKkor mostmár lesznek "használt" lányruháim is!
:evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti:
Húh, most néztem a táblázatot! Neked már mehet a drukk ezerrel! Mikor kellene nem megjönnie?Már el is beszélgettünk egy egész hónapot?
A tüneteim mensi előtt nekem is igen széles skálán mozognak. Volt már nekem is mindenféle, először mindre azt hiszem, hogy ez biztos terhesség jele. Úgyhogy bármi lehet!

Durcipók:
Merre vagy csajszi? Te hogy állsz a peteéréssel? Van/volt vmi tüneted?

Én csináltam délelőtt ovu tesztet, már majdnem ugyanolyan erős a csík mint a kontrollcsík! Meg van ám áttesztő,nyálkás hüvelyváladék is rendesen. Mindkettőnek örülök, mert ez talán azt is bizonyítja, hogy gyógyszer nélkül is képes vagyok peteérést produlákni. Bár, várjuk ki a végét. most jövő hét közepéig biztos csinálok ovu tesztet.most a12.napon vagyok, múltkor is a16.-on mutatott pozitívat. Most szerintem, ha lesz pé-m biztos hamarabb lesz, a csíkok erősségéből gondolom.

Csip-csip:
Örülök, hogy sikerült tisztáznotok a családi konfliktust. Most már tessék megnyugodni és a projektet teljes erőbedobással folytatni.

Csicsiy, Hkitty:
Veletek mizujs? Kitty: Megjött már? Dokihoz mikor mész?

Ma még jövök. Délután megyünk megnézni az unokahugomat. Már nagyon várom!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


TÀBLÀZAT 2009.12.06

Jó reggelt mindenkinek!
Kellemes Mikulást? Hogy álltok a csizmákkal? Az enyém még üres :shock: De viszont éjszaka annyira begörcsölt a bal petefészkem, hogy aszt hittem megjött a mikulás :lol: De még nem, és remélem távol marad most tölem ebben a hónapban!
Habár mit bánom már hogy lesz, mert tegnap délután mentem anyósomékhoz, mert sógotnömmel sütöttünk, azaz kicsit késöbb kezdtük,mert hányingerem volt, de mondjuk már itthon kezdödött a dolog takaritás közben. Abba is hagytam, mert mikor megemeltem a felmosóvödröt rendesen éreztem a petefészkemnél, hogy fáj. De mint mondtam, lehet jön a mensi azért van ez. Nem is élem bele magam, csak ez az elötto lévö pár nap már eltelhetne gyorsabban is. Elvileg jövö hét szombat-vasárnap várható a dolog.Addig próbálok nem erre gondolni.

Hajrá Tyuntyi, hidd el az ovu teszt azért jó segítség belöni, hogy mikor volt p.é. Mint ígértem felteszem ide a 14 napos tesztelgetéseim erdeményét, lehet még a mai nap folyamán. Ha másra nem is volt jó ebben a hónapban, legalább tudtam körülbelül mikor volt a p.ém, illetve pontosan mikor volt, mert a hömet is mérem.

Valóban eltelt már 1 hónap, és aze´rt örülök, hogy nem halt be a fórum, remélem nem is fog! :P

További Szép vasárnapot!
Kép
Vendég
 


Szia Kriszti!

Nekem vmi azt súgja,hogy te most babás leszel/vagy!!!!!! Ebben most nagyon biztos vagyok! :lol:
Azt viszont nem értem,hogy miért csak jövő hétvégére nem várod a mensit? Már most is a 29. napon tartasz, nem?Mikor akarsz tesztelni? Tök izgatott vagyok! Aztán tessék ám beszámolni mindenről,oké?
Nem tudom, hogy hol vannak a többiek, de remélem nem fog kihalni ez topic. Én nem igazán szeretnék máshová csatlakozni, meg szerintem tök jól összejöttünk. Remélem nem fogok magammal beszélgetni előbb-utóbb?!

Csináltam ma is ovu-tesztet, na ez halványabb,mint a tegnapi. Majd meglátjuk mi lesz a továbbiakban. Ma elfogyott, de holnap veszek a dm-ben. Nekem az bejött,ez a rossmann-ban vásárolt pisibe mártogatóst nem igazán szeretem. Amire rá kell csöpögtetni,az szerintem praktikusabb. Mindegy, ettől függetlenül együtt vagyunk mikor szeretnénk a férjemmel, s majd lesz előbb-utóbb vmi!
:wink:

Tesómék babája csodaszép! annyira tökéletes,hogy az már hihetetlen! S nem a nagynénik büszkesége beszél belőlem. Van haja, s nagyon formás kis manó! Ott csodáltuk tegnap a férjemmel és a szüleimmel a kórházban a kicsit.

Most megyek,gyertek lányok,mert hiányoztok!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok,

Látom Tyuntyi te vagy csak itt mostanában Mármint örülök, remélem a többiek is jönnek! èn sem akarok csatlakozni máshová, itt tényleg rátaláltam azokra, akikkel hasonló cipöben evezünk.
Gratuláltam már , hogy nagynéni lettél? Ha nem még, akkor gratulálok. Nálunk a családban párom hugának van két kisfia, egy 10 éves és egy 3 éves. A 3 éves kisfiura, nagyon sokat vigyáztam mikor kijöttem, nagyon szeretem, ö is nagyon ragaszkodó.
Aranyos vagy, hogy úgy gondolod terhes vagyok. A proféta beszéljen belöled! :P Különben ma már erösen fájnak a melleim, szintén másképp mint múltkor, az alhasam is néha-néha fájdogál, mintha meg akarna jönni. MA ismét volt egy kicsi hányingerem. Érdekes a dologban, hogy nem reggel van, hanem délután és olyankor ehetnékem is. Ezért tartok atól, hogy inkább mensi lesz itt hamarosan,mert akkor zabálok általában.
Szerintem tesztelni még nem fogok, hiszen kb 34-35 napos a ciklusom, most vagyok a 29. nap, ugyhogy korai lenne,majd legkésöbb jövö hét hétfön, tehát nemmost majd 14 körül....hozzáteszem, ha addig kibírom :wink: Lehet addig meg is jön, ugyhogy nem akarok illúziókat kergetni.
Egyébként beágyazodásos vérzésem volt, tudom nem törvényszerü, hogy legyen...Viszont a hömérsékletem ovu után pár nappal megugrott, majd rákövetkezö nap lelesett megint. Gondoltam felteszen ide a ciklus.hu-s görbémet, ha sikerül :roll:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/e ... 57600_.png
Vendég
 


akartam írni, hogy beágyazódásos vérzésem nem volt
Vendég
 


Jó reggelt...
Én is vagyok ám csak sürű volt a hétvége, ne haragudjtok azért nem jöttem, de hát én az biztos, hogy nem tünök el, szép is lenne, csinálok egy topict azt pont én mennék el, na hát nem :D :D :D

Nálunk jól sikerült buli szombaton kevesett ittam a csajokkal beszélgettem inkább, és tök jó volt mert nagyon sokat beszéltünk lakásunkról, nem pedig a gyerek volt a téma, és ennek nagyon örülök, mert most teljess gőzzel a lakás alakításán dolgozzunk :D :D :D A párom rendessen berugott, volt róka koma is :D szegény...de jól érezzte magát :D

Kriszti: Kiváncsi vagyok mi lesz veled!!!De ne éld bele magad, inkább könyveld el, hogy megjönn...Én is azt csináltam és annyira nem is voltam elkeseredve, de mikor azt hittem, hogy hányingerem van és tesztelek mondom tuti terhes vagyok és negatív lett, akkor nagyon elkenődtem!!!! Inkább legyen kellemes meglepetés a zebrás teszt!!!Én ezt tom tanácsolni :D :D :D

Tyuntyi: Gratula a nagy nénikzéshez :D :D

Durcipók: Hogy vagy ma???

HKitty: Anyud? Megjött már???

Csilla: Nálad mi a helyzet???

Gyertek ma, én sokszor vagyok, leszek ma gép elött :wink:
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Csajok!

Már itt vagyok én is,és ez a fórum nem fog befagyni! Csak hétvégén mindenki a családjával, párjával van, én speckó ezért nem tudtam jönni. Meg a munkahelyen is nagy a fejetlenség, emellett hétköznap 2 alkalommal vezetni is járok. Meg ott van a háztartás is, a férjemről, kutyusomról nem is beszélve.
Úgyhogy bocsi ha ritkábban tudok jönni, de azért igyekszem! :)

Chrissyke
Nagyon szurkolok Neked, a tüneteid is elég bíztatóak. Hátha most összejön! És gratulálok a nyelvvizsgádhoz, valamint ahhoz, hogy a párodnak összejött egy munka! :) Az apukáddal való viszonyodat sajnálom, megértem, hogy elszomorít, de ne emészd magad. Te mindent megteszel, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, de szerintem ennél többet nem tehetsz. Magatokkal törődj, és a leendő babátokra koncentrálj!

Csip-Csip
Örülök, hogy anyukáddal meg tudtad beszélni a dolgokat. Jól tetted, hogy egyenesen rákérdeztél mindenre, így legalább tisztázódott. Viszont lehet, hogy tesódnak sem ártott volna egy őszinte beszélgetés. Nagyon csúnya dolog volt tőle, ahogy viselkedett veled és pároddal.

Tényleg kutyusod hogy van?

Andi
Édesanyádnak jobbulást! Orvosnál voltál már? Megjött?

Csicsy
Te hogy vagy? Veled mi újság?

Tyuntyi
Hamarosan itt a véghajrá! Végre kezdenek izgalmasabban telni a napok :)
Gratulálok tesódék babájához, képet lehetne kérni? :D

Én elméletileg ma vagyok félidőnél, most kellene valamikor pé-mnek lennie. Jelét még nem láttam (barnázásom szokott lenni), nem éreztem. Viszont három napja fáj a mellem, ami általában a mensi előtt egy héttel szokott jelentkezni. Úgyhogy nem tudom mi van, remélem nem borul föl a ciklusom teljesen.

Na most megyek dolgozni, de igyekszem gyakrabban jönni. :D

Puszi, sziasztok!



durcipok
 
 


Sziasztok!

Chrissy
gratulálok a nyelvvizsgához! Nem semmi, amit veled csináltak a dokik! De a lényeg, hogy nincs baj!

Kitty
örülök, hogy végre rendeződnek a családi dolgok! Babaprojektnek úgyse kedvez az idegeskedés!

Tyuntyi
gratulálok az unokahugihoz! :D

Csicsiy
barátnődnek gratulálok! Micsoda babaeső :lol:

Durci
nem lesz semmi baj a ciklusoddal! Lehet, már meg se jön úgy 9 hónapig ;)

Drukk mindenkinek, hogy sikerüljön ez a hónap!

Nekem még nem jött meg, holnap megyek dokihoz. Most vmi másmilyen gyógyszert akar felírni, ami támogatja a teherbeesést. Egy próbát ez is megér...
Vendég
 


Durcipok: Jaj képzeld azt meg semm írtam nektek ide ma...Hogy ma egyedül hagytuk a kutyut otthon...Tudjátok mi reggel átszoktuk vinni anyóshoz, ő viszi le reggel sétálni 9-10 körül, mert mi már akkor rég dolgozzunk(kivéve k-cs-sz-v)...Na most a szitu az volt, hogy anyósom már tök régóta sír, hogy jó lenne, ha kutyát oda szoktatnánk hozzánk, mert ő alergiás a szőrére!Hapcizik, meg köhög, amit mi sosam láttunk.... :roll: Na jó én nekem már nagyon tele volt a tököm ezzel a sírás rívással!!!!A másik, hogy azt csinálja, hogy felhív minket vagy a páromat sunyiban mindig 6-7körül,hogy miújság, hogy vagyok-unk, és, hogy mikor megyünk végzzünk, mert a kutya menne már sétálni!!!De ő vagy sogorom nem vinné le :evil:
Na tegnap este felhívta a páromat, illedelmesen kérdezgete, mi újság, aztán közli úgy vigyük át a kutyát, hogy, hadjuk ott a lakás kulcsot! :shock:
Minek???Mert ő reggel megsétáltTja és haza hozza hozzánk, aztán délután is ránézz.3 busz megállóra lakunk egymástól.Reggel megsétáltattuk 6 kor :shock: aztán vissza vittem, most egyedül van otthon 6-7 ig :cry: :cry: :cry:
8 kor anyós felhívta a páromat, hogy mi van, és elmondta a párom, hogy többet nem visszük át, minek???Erre anyós nem kell megsértődni!!!Hát, hogy ő vissza sétált volna a kutyával hozzánk, meg délután is megnézzte volna :shock:
Meg mit ne, minek???Most hirtelen nem allergiás rá???
Még az hiányzzik, hogy ő mindig átjárjon hozzánk :evil: :evil:
Na nem!!!!!!!Marad otthon nálunk én többet nem viszem át!!!!

Te kutyusod???El felejtettem milyen fajta!!! :oops: Hogy is hívják???Kora???
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
kicsit visszaolvastam!

Kriszti: drukkolok h ne jöjjön meg!!! :P

Andi: írj majd h mi volt a dokinál, reméljük jó gyógyszert ír fel és tényleg sikerül hamarosan babásodni! :lol:

Csip-csip: örülök h Anyukáddal megbeszéltétek a dolgot, azért tényleg tesóddal sem ártani leülni egyszer... :roll:

Durcipok: nem biztos h pont félidőben van a peteérésed, de kb. most kell hogy legyen?! Hogy megy a vezetés??

Tyuntyi: én ma voltam dm-ben, találtam is ilyen rózsaszín dobozos ovu-tesztet, de most úgy döntöttem mégsem veszek, mert 2800 ft és most eléggé sok pénz kell karácsonyra, úgyhogy ott hagytam!
:( Majd írj h neked mikor van pé-d, mert kb 2 nappal utánad jött meg nekem! Lehet h kb. egyszerre lesz az ovu-nk! Szerintem nekem 12-e körül lesz, neked is 10-11-e nem??
Várjuk a képet a babáról!!!

még jövök, megyek takarítani!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Csip-csip
Szerintem jól tettétek, hogy a kutyus maradjon otthon, és anyós szintén. :D
A kutyusnak meg ki kellene bírnia hosszabb időt is, míg le tudjátok vinni. Bár attól is függ, hogyan lett szoktatva. Ha jól tudom nektek is westie-tek van, mint nekünk. A mienket Fanninak hívják, és 14 hónapos. Egy tünemény, nagyon szeretjük. Lakásban van tartva, és pici korától úgy lett szoktatva, hogy napközben egyedül van, és bírja ki, míg haza nem jövünk. Szegényt mondjuk nagyon sajnáljuk az egyedüllét miatt, nagyon figyeltük az elején, hogy nem törte-e meg nagyon ez a dolog, de úgy tűnik elég jól vette az akadályokat. Páromnak most új munkahelye lett, ahol 24 óra szolgálat után 3 napot otthon tölt, így a kutyusnak ez nagyon jó lesz.
Meg aztán remélem, hogy minél hamarabb terhes leszek, és akkor sok időt tölthetünk majd otthon együtt. :) Persze amíg tudok dolgozni szeretnék, az utána következő időkre értem.

Tyuntyi
Ha jól emlékszem, Neked csütörtökön műtik a térded ugye? Hogy vagy? Minden rendben lesz biztosan!

Andi
Örülök, hogy jelentkeztél, és jól teszed, hogy elmész orvoshoz. Hátha az általa felírt gyógyszerrel sikerül a baba:)

Megyek még dolgozni picit, ha tudok benézek később!



durcipok
 
 


Csicsy
Bocsi, mire megírtam és elküldtem a hozzászólásom, utána vettem észre a tiedet.
Nekem eddig félidőben volt kb a pé-m, ezért írtam, hogy most kellene valamikor lennie.
Köszi, a vezetés jól megy, bár még csak rutinra járok, de már kezdem élvezni, és nem csak a nagy izgalom van meg. :)
Akkor neked is hamarosan itt a pé-d, aztán meg lehet szorítani Neked is! :D



durcipok
 
 


TÀBLÀZAT 2009.12.07

SZiasztok,

Dejó, hogy itt vagytok csajok! Hajrá lányok akik most peteérés környékén vagytok! Legalább 2naponta szex :lol: Az a biztos!
Kijavítottam a táblázatban a nemvártam idöpontját, mert valahogy a ciklus.hu elszámolta, nem értem miért rakta dec. 13ra a mensit, mert akárhogy is számolom pénteken kellene nem megjönnie :P Addig nem is tesztelek, mert csak feleslegesen idegeseíteném magam. Semmi tünet nincs ma, a melleim érzékenyebbek, és a hányinger föleg kajálás után. Ezen most vagyok túl, mármint a hányingeren de már most kajcsiznék valamit megint. Mensi elött szokott ilyen zabálhatnékom lenne, viszont eddig még soha nem volt hányingerem és nem szédültem :roll: Úgy látszik minden hónapban "kitalál" a szervezetem valami új tünetegyüttest. Csak legalább ilyenkor megjönne már??Utálom ezeket a napokat :evil:

Párom elment ma dolgozni! Elsö munkanap,már nagyon izgult! Most délutános müszakja van ezen a héten! Jövö héten meg reggeli müszak. ès nagyon reméljük megkapja a hosszabítást! Drukkoljatok lányok!
:lol:
Csicsy én is azt a rózsaszínes ovutesztet vettem elöször, de az tényleg nem olcsó. Viszont interneten lehet jó árban rendelni. Például a babatervezok.otthona.net-en nagyon olcsóért. Mert valahogy az az 5 db olyan kevésnek tünik nekem. :wink:

Durcipok sok sikert a vezetéshez, ja és kitartást!

Hkitty, majd gyere mindenképp a beszámolóval, hogy mit mondott a dokid!

Tyuntyi, akkor most mütenek tényleg csütörtökön?

CSip-csip, még az jutott eszembe, hogy tényleg lehet tesóddal is le kellen ülnöd dumcsizni egyet, hogy most mi a helyzó 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Végre van időm írni. a párom nincs a nyakamban, a barátnőm is most ment haza, dolgozni sem kell.
Végre!!! Örülök, hogy mindannyian itt vagytok!!!! :lol:

Kriszti:
A görbéd szerintem fantasztikus,amit a ciklus.hu-n vezetsz. Le a kalappal előtted, én erre nem lennék képes.Mármint, hogy ilyen részletesen töltögessem a táblázatot. Meg szerintem, én mint ˇ"nagytudású nőgyógyász" mondom neked, a hőgörbéd tényleg nagyon szép. Bárcsak nekem lenne ilyen!!! Biztos babás vagy, csak várd ki a végét! Megnyithatnád a sort, s utánad jövünk mi is szép sorjában!!! :P

Csicsiy:
Én megvettem a dm-ben az ovu tesztet,egy kicsit sokaltam az árát én is. Csináltam is du. egyet, ami nega lett, de elég erős a második vonal. Remélem lesz pé-m!!! Múlt hónapban a 16. napon virított a két sötét csík, addig még van két nap. Majd meglátjuk. nekem mindegy, hgoy mikor van, csak legyen!!!

Durcipók:
A térdműtétem csütörtökön lesz. Elméletileg akkor van a pé-m a nagykönyv szerint! Azért még előtte megpróbálom a férjemet elkapni, bár ma elég morcos a lelkem. :x Még jó volna legalább két romantikus estét megejteni addig! Most vagyok a legtermékenyebb időszakban. Bár ha nem lesz az ovu teszt szerint pé-m,akkor tök mindegy. Bár a barátnőmnek is azt mondta a doki, hogy nincs peteérése, és abban a hónapban terhes lett!!! :)

A műtéttől egy kicsit félek. Mármint csak az altatástól!!! Meg remélem,hogy utána nem fog nagyon fájni a lábam. Szeretnék már januárban újra futni. Most eldöntöttem, hogy lefogyok, de ehhez kell a sport is. Anélkül nem megy!!! De a lábammal viszont most nem tudok szaladni. Na mindegy,addig sem zabálunk!!! Fő, hogy ne hízzunk.

Hkitty:
Örülök, hogy jelentkeztél. Mindenféleképpen írd meg, hgoy mit mondott a doki, és hogy mit adott. Már mint gyógyszert. Hová jársz egyébként dokihoz? Emlékszem, hogy azt írtad, hogy kicsi faluban laksz. Jól emlékszem? :oops: Ha esetleg nem, akkor sorry!

Csip-csip:
Új lakás, új ciklus, új élet!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


TÀBLÀZAT 2009.12.08

Jó reggelt mindnekinek!
Most ébredtem, de alig bírtam felkelni...Visszahúzott az ágy..Hát igen ez a munkanélküliség átka, de viszont kialakítottam magamnak a kis napi rutin dolgaimat, különben már rég depressziós lennék. Nem vagyok az az itthon ülös fajta, soha nem is voltam, egyszóval szerettem dolgozni,már ha azt lehet szeretni?? :lol:
èpp ezért is van idöm Tyuntyi a ciklus.hu-n vezetni a görbémet.Ezt gondoltam még két cikluson át csinálom (de remélem nem kell annyi ideig :wink:), mert akkor már biztosabban tudom saját magam értelmezni. :roll:
Még mindig semmi tünet a melleimen kívül, meg néha vannak "5 perces" hasfájásaim :lol: JA,meg a délutáni hányinger, szédülés, zabálhatnék.
Milyen jó, hogy a PMS tünetek is hasonlóak, mint a terhességiek :roll: ? Csak hogy ez se legyen olyan egyszerü.
Szóval most ez állja, én várok péntekig "türelmesen" és ha tényleg nem jönmeg akkor, akkor tesztelek. Már tegnap akartam venni tesztet, de inkább lefeküdtem egy órára :P
Vendég
 


Sziasztok!

Csicsiy
én is remélem, hogy ez most beválik, mert én amúgy se vagyok gyógyszert párti és nem szeretnék hosszabb távon semmlyet szedni.

Durci
kitartást a vezetéshez!

Chrissy
rajtad a világ szeme! Na jó, ha az nem is, de a topiké biztos :lol: De jó lenne, ha megnyitnád a babások sorát! drukkolok, hogy ne jöjjön meg!
Vendég
 


Szio Hkitty,

Köszi szépen meg a többieknek is a drukkot. :lol: Majd elválik mi lesz, de most vagyok a "szenvedös" idöszakomban.
Mit mondott a dokid?

Puszi lányok, lehet jövök még ma!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hajrá Kriszti!!!!! Már mindjárt péntek, várjuk nagyon a teszt eredményét!!!!! :lol:
Én folyamatosan csinálom az ovu tesztet, de telejsen bizonytalan vagyok megint. Tegnap elég erős volt a második csík, csak egy kicsit halványabb szerintem, mint a kontrollcsík.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szóval itt vagyok és folytatom. A mai csíkom pedig alig látszik. Tegnap lehetett pé-m vagy mégsem? Kiváncsi leszek,hogy holnap és holnapután mi lesz,mert a múltkor is a 16. napon volt pé-m. Akkor egyértelműen sötétebb volt a második csík. Igaz most nem szedek gyógyszert,de sajnos nincs is semmi tünetem. Így nem tudom,hogy mi lesz. Azért bízom,hogy vmelyik nap egyértelmű pozitív lesz a tesztem.

Tegnap itt volt nálam a barátnőm, majd miután elment,felhívott egy kis idő múlva,hogy nagynéni lesz. A bátyjának lesz gyereke. Mikor már mondta,akkor már szó szerint folyt a könnyem. Szerintem meséltem nektek,hogy a férjem unokatesójáéknál is jön a gyerek, most meg itt is. Napok óta nincs vmi fasza kedvem, na ez betette a kaput tegnap! Rákérdezett a féjem,hogy mi bajom van és elkezdtem sírni! Nem bírtam már magamban tartani a feszültséget. Mondtam neki, hogyha vki még bejelenti,hogy terhes, felvágom az ereimet. ( Az itteni fórumozók kivételek :lol: :lol: :lol: ) Annyira idegesítő,hogy mindenkinek lesz már gyereke lassan, csak nekünk nem jön össze.
Nem sokáig picsogtam, hamar összeszedtem magam!
A férjem az előbb jött haza, azért küldtem el befejezetlenül a levelet, s hozott nekem 5 szál vörös rózsát!!!! :D Csak azért,mert tegnap sírtam és szar kedvem volt!!!! :D Imádom! Boldog vagyok,hogy a felesége lehetek!!! Ilyenkor elfelejtem minden bánatom.
Szóval,ezek vannak röviden.

Hkitty:
Voltál dokinál? Mit mondott? Mit kaptál?

Szerintem ma még benézek. Ha tudtok, gyertek lányok. Nekem sajna sok a meló,sokkal kevesebbszer tudok jönni,mint szeretném.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok:-)

Még mindig semmi, csak néha hasgörcs egy pár másodpercig, aztán van hogy órákig semmi. Mostmár akkor jó lenne, ha eldöntené a testem, hogy mi van. Nehéz 3 nap van még..... :?
A görbém:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/e ... 30400_.png
Vendég
 


Tyuntyi fel a fejjel! Teljesen átérzem amiket leírtál, biztosan olvastad feljebb pár sorral, amikor apukám írta, hogy a mostani feleségének a lánya meint terhes, 19 hetes. Na én akkor bögtem! Hogy neki ez is sikerült! Meg hogy apu mennyire örül. Most lehet bunkó vagyok, de annyira szerettem volna ebben "én lenni az elsö" :?
Nade ez van. Ma is bögtem a Pro7-en volt egy müsor, ahol problémás családokról van szó. Szóval 16 évrs kiscsajnak babája lett, szép egészséges, mosolygós kislány.Apuka persze idö elött lelépett. Anyuka (a 16 éves) meg úgy gondolta, ö még bulizni akar, amivel nincs is gond,mert még fiatal, de nem úgy ahogy ö csinálta. Szóval nem megyek a részletekbe, m ert a lány anyaotthonba került, végül a gyámhatóság nevelöszülöknek adta a kisbabát, amikor ez a hülye csajszi ráébredt, hogy neki van gyerek. Olyan szívszomorító volt, amikor jött a gyámügy elvinni a kisbabát. Egyszerüen beleéltem magam és elbögtem magam. Hogy ott az lány, akinek megadatott a kisbaba és eldobta magától.... :cry: Más meg évekig küzködik...
Na az utánna következö müsor sem volt egyszerü,annak most lett nemrág vége. Ott is 16 éves a lány (úgy látszik itt Németrszágban ez a két véglet van, vagy nagyon fiatalon szülnek, vayg már jóval a harmicas éveiken túl), aki kiderült, hogy terhes lett, de ö mellette vígan füvezett!!?? JA, és ami a legdurvább a nögyógyásznál megkérdezte a vizsgálat után a dokit, hogy ö neki szabad most dohányoznia egyáltalán?? Na ekkor azt hittem eldurran az agyam! :twisted: ès annak ellenér, hogy a 7. hétben volt tovább füvezett...No comment!
Csak ennyit akartam leírni, hogy én is így vagyok ezzel a dologgal. Persze örülök, hogyha valaki terhes, de én is szeretnék már :shock:
Ti vagyunk a kivételek, mert mi sorstársak vagyunk! :shock:
Vendég
 


"vagytok" azt akartam írni.
Alig várom már, hogy valamelyikünk elindítsa tényleg a sort!

Pusszantás!
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Végre tudtam jönni, szomszéd behozott Pestre, így hamarabb beértem a munkahelyemre. Persze hamarabb nem mehetek el sajna. :(
Hát tegnap nem volt valami jó napon, délelőtt tesóm telefonált, hogy karambolozott egy motorossal. Majdnem szívgörcsöt kaptam, de hál istennek senkinek nem lett semmi baja. Tesóm szabályosan kanyarodott, az idióta motoros meg kissé nagy sebességgel előzni kezdte tesóm mögött a kocsisort, és belerohant. A kocsit kissé megviselte, több százezres a kár, de a biztosító a rendőrség határozata alapján fizet majd.
Úgyhogy ezután még vezetni kellett mennem, de kedvem nem sok volt hozzá. De azért ment. :)

Hát emiatt nem tudtam jönni, de remélem rendeződnek a dolgok.
Egyébként napok óta fájdogál a hasam lent, mintha meg akarna jönni, de az még korai, 21.-én kellene. Barnázásom ebben a hónapban nem volt, nem tudom volt-e pé-m, de azért párommal szorgalmasan gyakorlunk. :D
Bár most tényleg úgy számolom, hogy meg fog jönni.

Chrissyke
A görbéd nagyon jó szerintem ahhoz, hogy babás legyél, nagyon szorítok Neked!!!! LÁtod utolsókból lesznek az elsők! :wink:
Abban viszont igazad van, hogy a mensis tünetek nagyon hasonlóak a terhesség elején jelentkező tünetekkel. Így legyen okos az ember, hogy babás-e vagy sem. DE kitartás!!!

Tyuntyi
Ne szomorkodj, el fog jönni a Ti időtök is. Nagyon drága a párod, hogy így próbál vígasztalni, felvidítani. Ezt becsüld meg, és hidd el, Nektek is sikerülni fog a baba. Szívből kívánom, hogy így legyen, nagyon megérdemled!!!!

Többiek, Ti hogy vagytok? Veletek mi újság?
GYertek ha tudtok, időtök engedi.

Puszi, sziasztok!!



durcipok
 
 


Szép jó reggelt Lányok!

Később megyek dolgozni, így most van időm írni. Igaz, az este folyamán nem történt semmi az ég adta világon!

Kriszti:
Újabb nap, új remények! A ciklus görbédről megint csak azt tudom mondani,hogy szuper. Szerintem szépen emelkedik a hőd, bízzunk benne,hogy nm is esik vissz! Nagyon drukkolok neked!
Azt szeretném megkérdezni tőled,hogy az ovu tesztet muszáj mindig ugyanabban az időben megcsinálni? Mert ma dálután dolgozom és nem igazán szeretnék ezzel szenvedni a munkahelyen, meg sok is lesz a dolgom.

Holnap térdműtét,azért már van napok óta bennem egy kis para! Majd holnap reggel leszek a csúcson, mikor totál idegbeteg leszek. Remélem vmikor reggel műtenek, s hamar túl leszek rajta.

Nekem semmi tünet, leszámítva,hogy most hányingerem van a kávétól. Volt már ilyen, fogalmam sincs,hogy minek tudható be.

Durcipók:
Hányadik napon tartasz? A 21-e mindjárt itt van, úgy rohan az idő, hogy csuda. Örülök,hogy tesódnak nincs baja!!!
Én jövőre szeretném elkezdeni a vezetést. Bár legszívesebben soha nem tanulnék meg, de a mai világban már lassan elengedhetetlen. No meg a férjemtől sem szeretnék ilyen irányban függeni.

Nekem a ciklus.hu és a kismama.hu is mára tette a peteérést, hát kiváncsi leszek! Azért este ˇ"megtámadjuk" a kedvest!!! Nem tudom,hogy mi van velem az elmúlt napokban,de állandóan a férjemen csüngenék :oops: A libidóm az egekben! Ebből is kitűnik,hogy közép időszakban vagyok!

Csicsiy:
Te hogy állsz a pé-vel? Vmi tünet jelentkezett már? Szépen jövünk itt egymás után sorjában!!!!

Csip-csip, Hkitty:
Gyertek, amint tudtok!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szép jó reggelt vagyok, csak zajlott a tegnapi napom...

Nálunk semmi kül, tegnap anyóssal össze vesztem, a tököm tele van vele, egyre jobban!!! Állítólag allergiás a kutya szörre :roll: Irtam má talán,hétfőn...Hapcizzik, köhög, amit mi sosem láttunk :roll:
És közölte velünk többet ne vigyük át(vasárnap)vagy hadjunk ott egy lakás kulcsót és ő majd ide szoktatja :shock: nem bírt megmaradni itt ahol lakunk, folyamatossan sírt :cry: Hétfőn nem is vittük ezért át, de nagyon bepöcentünk...Nem adok én kulcsot neki, még az hiányzzik!!!!!Ezi is írtam
Tudni kell, hogy Hétfőn mikor este a párom haza ment a kutyihoz, átvitte, mert sírt az anyósom, hogy hiányzzik neki!!!!Erre tegnap, mondom átvisszem a kutyát, mert a garázsban áll a kocsi amivel ki kellett mennem Érdre a nagypapámhoz ebédet vinni, mert úgye anyuék, már a 35 fokban vannak Jamaicán, de szar nekik, és ráadásul csak tegnap jeletkeztek be, :evil: hogy sikeressen megérkezztek, de mi ezt tudtunk :wink: , mert már tükön ültünk és felhívtuk a szállodát :lol: , no mind1... Mondom ott hagyom 2 órára a kutyát és utána ugyis oda megyek vissza, mert a garázsba vissza rakom a kocsit....Erre felérek csupa vízessek vagyunk, meg sárosak...És röviden annyi, hogy lebaszot, mindek hozztam a kutyát???? Huuu nem kellett több kutyára vissza a ruha, poráz, viszlát!Mentem a garázsba közben páromat felhívtam, mennyire kiborultam, beszállok kocsiba, haza viszem a kutyát, vezetek és anyós hívott, nem vettem fel, mert hátul volt a mobilom, de vagy 10 szer!!!!Haza értem beraktam a kutyát a lakásba, és vissza hívtam, erre ordít velem, hogy mért nem veszem fel, mit képzelek, na mondom álljon meg, velem ne ordibáljon, mert lebaszom a telefont!!!!Csak magyarázz ordibál, hát na én is elkeztem, elkezte nekem meg magyarázzni a dolgokat 13 percben ami a hallálom, nem kell 5 ször 1 szer is megértam!!!!Csak nem fejezte be mondtam neki, na jó elég megértettem viszlát, letettem....Lényeg az, hogy a párom haza ért, este sétálunk a kutyával és elmeséltem neki pontssan, egyszercsak azt mondja a párom na jó most már a töke ki van vele, ez volt már a 2-dik ilyen hzása...És mi az első???
Na elszólta magát.....
Hát az, hogy apja kérdezte én mit szertnék karira és a párom kitalálta, hogy legyen hütő, dobják 5-en össze!!!!Jó mondta!!!bleegyezett anyós is, csodálkozott is a párom!!!
Na erre vasárnap kitalálta anyósom, hogy a párom menjen ki a telekre fát vágni, mikor mi szombaton buliztunk, és ügye nemet mondott mert hulla fáradt volt!!Erre anyós akkor ugrott a hütő mondja neki a telefonban Na a párom totálissan kibukott, és mondta, hogy nem kell töled semmi, le..ophatsz...Szóval ez volt az első huzása, aztán ez a kutyás...Így szolta el magát!!
Szóval ez van anyóssal, kinem állhatom....Ja és este felhívot, hogy akkor megnyogodtam-e és, hogy megbeszéljük-e Megint meghalgattam és mondtam jó, most már szertném a dolgomt csinálni...Erre elkezdet sírni Jó nincs harag, de dolgom van...

Ennyi, sorry tutkó baromi hosszú lettem
csip-csip18
 
 


Tyuntyi:
Holnapra sok sikert, az biztos, hogy holnap leszel az egekben az izgulástól, de úgyis kapsz nyugatót...Voltál már műtve???Altatva???Én egyszer, a fülemmel!!!!Mikorra kell menned???Műtét elött nem lehet enni, bizti mondták vagy tudod...Nekem 6 órát mondtak, de én 12 órát tartottam be, de így is volt róka koma nálam, de mondjuk a fülnél megbojgatják az egyensúlyt is azért is inkább...Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor te se egyél nagyon!!!Mikor engednek ki???Mi elöbb gyer, várunk!!!Sok sikert!!!!!
Nem szomorkodni, lesz ott baba, figyeld meg, lehet pont most mikor mással vagy elfoglalva :wink:

HKitty: Doki mit mondot? mit szedsz??????????

Kriszti: Jó a görbéd :lol: drukk
Tessék vidám filmet nézzni...Nem szomorkásat...Nem jó.....
Te vagy soron, remélem elkezded a babásodást...

Durcipók: Hát sajnálom a tesodat :(...Nem csodálom, hogy nehezzen tudtál elindulni...Mikor lesz a vizsga???Forgalom ügye???Jól emlékszem.... :oops:

Csilla: Nagyon rég voltál.. :cry:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Chrissy
kitartást, ez a pár nap gyorsan elszalad! :wink:

Tyuntyi
pé-kor nem feltétlen kell lenni tünetnek. És te is babás leszel a többiekkel együtt :wink:

Durci
örülök, hogy tesódnak nem lett baja! Az nem baj, ha úgy számolsz, hogy megjön, legalább nagyobb lesz a meglepetés, ha nem :wink: Szerintem is jobb taktika, ha nem éli bele magát az ember :roll:

Csip-csip
anyósod nem semmi, szerencsére nekem semmi bajom az enyémmel. de ilyet nem is szeretnék.
Ahogy olvasom, a párod legalább melletted áll, ez azért nagy szó. Barátnőméknél is van gond anyóssal, csak ott a párja nem áll mellé, az azért rosszabb :?

Doki megint írt fel Norcolutot, amitől megjön, aztán meg szedni kell a Clostyt. Na, ezt kitaláltam, hogy ezt írja fel, kérdeztem is, hogy ez nem okoz-e cisztát (mert olvastam sok ilyen esetet), de azt mondta, ez ritka :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Tyuntyi: nálam még semmi jele a pé-nek, talán annyi h tegnap több folyásom volt, nekem 12-re írják a pé-t!
Gondolok rád csütörtökön, nekem már kétszer műtötték a lábamat és én is csak az altatástól féltem, de nem kell hidd el!
Akkor este bújj a férjedhez, aki tényleg nagyon kedves (virágok)!

Durcipok: szegény tesód, sajnos nagyon sok béna van az utakon, de remélem ez most nem veszi el a te kedvedet!

Kriszti: Még mindig semmi? Remélem és nagyon várom a pénteket, remélem babás vagy!

Csip-csip: nálatok aztán zajlik a családi élet! Nálad valami pé-s tünetek?

Andi: drukkolok h rendeződjön a ciklusod és végre sikerüljön neked is!

ÉS MINDENKINEK ITT!!!!!! :lol: a sorrendben nekik:
Kriszti, Durcipok, Tyuntyi!!! HAJRÁ!!!! :P

Kép
csicsiy
 
 


Csajok!

Ti mit vesztek karácsonyra a párotoknak?
Én vettem egy D. Beckham parfümöt, de még szeretnék venni valamit, de fogalmam sincs ?????????????
Valami ötlet?????

Kép
csicsiy
 
 


Húu lányok, jó sokat írtatok ám! :lol:
TÀBLÀZAT 2009.12.09

Hkitty, jó hogy itt vagy te is. Akkor legalább látott doki és kapsz is gyógyszert, akkor talán rendezödik a ciklusod végre!

Csicsy, fogalmam sincs...ajándékvásárlás terén én is meg párom is totál egyformák vagyunk, mert sosincs semmi ötletünk. Valószínüleg nálunk is parfüm lesz, mert az enyémmár fogyóban van , meg a páromé is. Nehéz ajándékot vásárolni, vagy csak nekem? :lol:
àltalában a családnak is olyan dolgot szoktunk vásárolni, amire szükségük van. Viszont idén megbeszéltük, hogy csak a ygerekeknek lesz ajándék vásárolva (párom húgának van két kisfia). Anyukám is jön ki, és mivel repcsivel jön, max. 20kg-os cuccot hozhat, így ebben állapodott meg a salád. Szenteste mi megyünk anyósékhoz, ott lesz mindenki, aztán 25-en én fözök, ugyhogy nálunk lesz a buli. 26-án meg esszük a maradékokat :roll:

Csip-csip te aztán mindig valami jó kis zürös helyzóba kerülsz :lol:
Jó fej az anyósod :shock: Különben még az a szerencse, hogy a párod melletted áll!! Meg amit korábban a tesódról írtál, az nem szép dolog töle, mert ahogy kivettem a "szavaidból", tényleg irigy rátok...

Durcipok ne csüggedj, ami a vezetést illeti, persze eleinte mindig ez van, én például a mai napig nem szívesen vezetek autópályán, itt kint Németben,mert úgy mennek mint az állat, meg 3 sáv, azt sem tom hova figyeljek, párom meg ilyenkor tépi a haját :lol: Viszont imádok vezetni, de révén, hogy szerintem mi magyarok sokkal temperamentumosabban vezetük, így néha totál kivagyok készülve, amikor a 80 éves papa a mercijével tötyög elöttem a városban :roll: Ami meg a legdurvább, jó múltkorában mentem szolizni és jött a 100 éves papóka, kiszáll egy hatalmas BMW-ból...kapaszkodjatok meg bottal alig bírt kiszállni??? Ja, és a legerösebb szóliba ment, pedig totál barna volt már afaszi. Kérdem én, hogy az ilyen hogy száll ki a szoliból?? :shock:

Tyuntyi egy kalappal a holnapi naphoz, majd amit tudsz gyere és mesélj! Apát ha tudod azért még kapd el ma :P

Köszike lányok, amit a görbémhez szóltatok. Ma reggel még 37 a höm, de amikor elmentem pisilni olyan hasgörcs jött rám, ami a menstruáció elsö, második napján szokott lenni. Ez tartott pár percig, aztán semmi. Néha-néha elöjön a fájás, aztán meg semmi. Tutira beköszönt a miki hamarosan, csak már akkor jönne....Szerintem ugysem tesztelnék szombat reggelnél korábban,mivel ált. 34-35 nap a ciklusom, 35. nap meg a szombat, szóval még akkor is megjöhet. Egyáltalán nem élem bele magam, hogy terhes vagyok, persze eljátszom a gondolattal, de ilyen hasgörcsökkel csak a mensire számítok. Ami még érdekes, hogy van krémes folyásom,a mi nekem menstruáció elött sose volt még, de ez sem jelent semmit sem, meg a hányinger sem. Eggyet több tünet minden hónapban, tiszta röhej. :? HA most nem lesz baba, majd lesz ajnuárban, akkor lesz ugyis a szülinapom, hátha szülinapi és nem karácsonyi ajándék lesz. Egyszer majdcsak lesz nekünk is babánk :P

További szép napot lányok! Jelentkezem, ha van valami változás :wink:
Vendég
 


Kriszti: ugyan így voltam én a múlt hónapban...Nem várt elött krémes folyás, és undorodtam a kávétól :shock: De inkább elkönyveltem, hogy megjönn, és megjött, de nem voltam annyira elkeseredve, mert inkább arra törekedtem, amit HKitty is írt, hogy inkább kellemes meglepetés legyen!!!!!!!!!!!!! :wink:
De halkan megjegyzem, remélem te kezded a sort...
Talán a táblázatot is megcsinálhatnád ilyen sorrendben!!!Ha nem gondd???Az is tök szupi lenne!!!Köszi szépen :lol: :wink:
És 32 napos lett a ciklusom :D

Csilla: Jó, hogy kérdezel :shock: 12 körül van nked p.é???Nekem szerintem 16 körül, ha 32nappal nézzem....Mert most nekem 32 napra jött meg....Már mindjárt itt van....

Hogy számoljátok ti a ciklus hosszát, az első nap mikor megjönn és az a nap is amikor megint megkéne jönnie???Vagy 1 nappal elötte???Mert én úgy, hogy megjönnt első nap, és a köv ciklus első napja is...
Vagy nem???????????
csip-csip18
 
 


Kérdeztem a páromat mit szertne felsorolt egy két dolgot...
Kocsi, Arany...Így kezte én meg kijavíitottam...
Medzsbo, Réz... :lol: :lol: :lol:
Aztán: Parfüm,Melegítő, Autóhifi (amit nagyon szertne már)...
Autóhifi melett vagyok most, aztán kitudja meglesz-e jó lenne....
Mert nem ám sima egyszerű kell neki...
Pioneer vagy Kenwood ez a 2 jöhet szóba nála és cd-mp3-usb-aux be menetes :shock: Na most már aztán nagyon tájékozott vagyok ebben... Ár kateória alaphangon: 30000 :shock: köszi :shock:
csip-csip18
 
 


Csicsiy
én nem tudom, mi nem is szoktuk ajándékozni egymást :roll: Főleg, mióta együtt lakunk. Múlt hónapban vettünk robotgépet, arra fogtuk rá, hogy kari ajándék :lol:

Chrissy
hasgörcs lehet a beágyazódás jele is. De sztem jól döntesz, ha vársz még a teszttel hétvégéig.

Csip-csip
a ciklus első napja, amikor megjön. Az utolsó meg amikor megint megjött előtt egy nappal. Mivel amikor megjön, az már az új ciklus első napja. Na, ez jó kusza lett, remélem, érthető :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok

Köszi a sok drukkot a térdmütét előtt. Holnap reggel 7-re kell mennem, igy hála Istennek korán megmütenek. Jöhetek haza utána vagyis 6 óra múlva. Legközelebb ezért csak holnap este fogok jelentkezni, remélem nem fog fájni a lábam.

Addig is mindenkinek puszi

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: Drukkkkkkkkkkkkkkkk, siess holnap!!!!!!!!!!!!
Csak ügyessen, ne izguljál!!!!!!!!!!! Puszi
csip-csip18
 
 


Tyuntyi!

Szorítok Neked holnap, nyugi, nem lesz semmi gond!
Ha tudsz, gyere holnap este!

Puszi



durcipok
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: