Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsu!

Hát szerintem meg fog jönni. De még sosem voltam várandós, így fogalmam sincs. De Susytunder írta, hogy neki olyan volt, mikor terhes lett, mintha meg akarna jönni. Hát nem tudom. Én szinte 100-ra mondom, hogy meg fog jönni. Tesztet megfogadtam, hogy legkorábban pénteken csinálok. Túl sok egy csíkos láttam már. Nem akarom elpazarolni.
Mondjuk azt elfelejtettem írni, hogy csütörtökön, amikor először ment fel a hőm 37-re, aznap, olyan hőhullámaim voltak, hogy azt hittem meggyulladok. Alapból meleg volt, de ez más volt. Egyszer csak éreztem, hogy elönt a forróság, aztán két perc múlva már patakzott rólam a víz. Aztán elmúlt pár perc múlva, és ez ment egész nap. Még egy kicsit pénteken is. Ez nem volt rám sosem jellemző. A sógornőm mondta, hogy amikor Closty-t szedett neki voltak ilyen tünetei. Szóval Zsu valszín neked is ettől vannak hóhullámaid.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Suzy
Nekem a clostitól nem volt semmi bajom, csak reggelente kettős látás (vagy szellemlátás, vagy hogyhívják), meg megéreztem a pé.-t. Azokban a napokban fájtak a petefészkeim, mint az állat, bár növesztettem is a tüszőket rendesen :lol:


Réka
jól megugrott a hőd, de miért nem a higanyossal csinálod?
Csak 5 percig kell mérni. És pontos.
De te tudod.


Joli
Örülök, hogy megjöttél, és jól szórakoztál.
Legalább kikapcsolódtál kicsit.
Az, hogy így ugrál a hőd, lehet attól, hogy nem egy időpontban méred, mert az nagyon befolyásolja.
Sztem ha ma csinálnál tesztet, már kimutatná, ha holnap kéne megbetegedj.
Nagyon szorítok neked!
A hődről nem tudok összefoglaló nyilatkozatot adni, mert már láttam rengeteg ilyen szép hőt, ami a végén sajnos zuhanórepülést vett. Úgyhogy arról nem tudok mit mondani, egyébként szép. :wink:


Kírus
te már nem is dolgozol mi?! :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


És még itt a laptetőd is!!! :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Joli

A Nővérem is azt mondta a múltkor nekem, hogy ne gondoljam, hogy meg fog jönni csináljak tesztet, mert amikor Ő legelőször terhes volt nagyon mensis görcsi voltak, azt gondolta, hogy megjön neki, de nem így lett!!! :lol:
Úgyhogy...
Szerintem érzi azt az ember, ha meg akar jönni, annyira ismeri mindenki önmagát! :roll:

Én is a Clostira gondolok, hogy az csinálja ezt most velem, de ez most tényleg nagyon szar és ne haragudjatok, hogy csak erről írok, de egyszerűen kész vagyok tőle. Remélem már nem sokat kell szednem ebből a bogyóból, de azt mondják sokan, hogy a szuri sem jobb egyáltalán, ott dolgoznak igazán a hormonok! :wink:

Szép napot!


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli
Én is épp akartam írni:laptető!!! :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is, jó volt pár napig kikapcsolódni. :)

Joli!
Görbe ügyben nem tudok mit mondani, mert nekem eddig mindig tök szépek voltak a görbéim, mégsem lett belőle baba. :(
Nagyon drukkolok Neked! Hát, ha holnap kellene megjönnie és nem jön, én tuti nem bírnám ki péntekig teszt nélkül. :wink:

Réka!
Te hogy tudod 10 percig mérni a hődet a gyerkőc mellett? Én általában akkor ébredek, amikor a lányom, így alig bírom ki az egy percet és rohanok is hozzá. :)
Máskor nem szokott ilyen magas lenni a hőd?

Kírus!
Gratulálok a kisbabádhoz, minden rendben lesz vele, ne izgulj!!!
Az én magándokim 10000 Ft uh-val együtt.

Betti!
Nagyon szép a tábla, mivel csinálod?
Adataim: lassan 30 éves leszek, úgyhogy nyugodtan beírhatod a 30-at. 2009 január óta próbálkozunk, van egy lányom 2,5 éves Lilla.

Susy!
Sajnálom a - tesztet, viszont nagyon szép képeket hoztál! :) Milyen helyes a kisfiad! :)

Bocs, ha valakit kihagytam, de a másik oldalról kell "visszalapoznom", közben meg írnom, így lehet, hogy kimaradt valaki! :oops:

Én ma vagyok a 33. napon, mensi sehol. Viszont hétvégén iszonyatosan fájt a bal petefészkem, meg tojásfehérjém is volt. Igen érdekes, mert ilyen még nem volt, hogy ennyire későn legyen pé, ha egyáltalán az volt. :shock:

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Betty
Mennyi ideig szedtem a Clostit?
Nekem ez már az 5. adag!
Te is 2x1-et szedtél?

Olyan hőhullámaim vannak, hogy csuda!
:oops:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Pitypang
Örülök, hogy Te is megjöttél!
Gratula a kislányodhoz, biztosan nagyon ari lehet!
Hány napra szokott megjönni Neked?
Lehet, hogy az a hét több emberkének is tesztes lesz és reméljük, hogy mindenkinek zebrás!!! :)

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Pitypang!

Üdv újra itt!

Hát nem tudom csajok. Tegnap a párom nővére is lehúzott, mikor mondtam, hogy úgy érzem, hogy nem sikerült ez a hónap.
Erre mondja, hogy ezért nem kellett volna bejelentenünk, hogy rajta vagyunk az ügyön, mert akkor mindenki kérdezget stb. Hát amikor végre elhatároztuk magunkat, én világgá akartam kürtölni. Belátom elhamarkodtam. Most már mind1.
meg mondta, hogy ő már a kimaradó mensi előtt is biztos volt, hogy babás. Érezte.
Hát nem tudom. Én azt érzem, hogy meg fog jönni.
Ki fogom bírni péntekig. Ezzel nem lesz gond. Amíg ilyen görcseim vannak, könnyű elhinni, hogy hamarosan csönget a mikulás.
meg hát semmi tünetem nincs, a fentebb leírtakon kívül.
Kicsit el vagyok kenődve csajok. :(

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli!
Ne legyél elkenődve, bár tudom, nehéz.
A tünetek meg legtöbbször a kimaradt mensi után jelentkeznek 1-2 héttel.
Nekem a lányommal semmi tünetem nem volt, csak onnan tudtam, hogy terhes vagyok, hogy nem jött meg és volt róla orvosi papírom! :lol: :lol:

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Suzy
Én 3 hónapig szedtem csak, de 1-1 hónap kihagyással.
Mármint februárban volt az 1. hónap, március kimaradt, áprilisban a 2., utána volt a laparoszkópiám, most szedtem júliusban az utsó adagot. Azt mondta a dokim, hogy így kíméletesebb úgymond. :roll:
Menszesz első napjától szedtem 5 napon át, napi kettőt :arrow: reggel, és este 1et-1-et.


Pitypang
Köszi az adatokat! :wink:
Remélem jól telt a nyaralás!
A táblázat nem olyan egyszerű, valamikor be kell vonnom a férjem segítségét is. :lol:
A lényeg, hogy maga a tábla az excelben készül, viszont ezt a keretbe be kell illeszteni, mert az külön van ugye. :roll:
Ezt photoshoppal csinálom meg. De a menete elég bonyis, szal kéne egy fél oldal, hogy leírjam :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Te Joli
figyeld meg, elvalagázlak, ha keseregsz ááám! :wink:
Miért ne jelentettétek volna be, hogy nekiálltok a projektnek????
Úgy jobb lett volna, ha egyszer csak azt mondjátok, hogy jön a baba?? Nem hiszem.
Nem törvényszerű, hogy az első hónapban össze is jön, ez nagyon sok mindentől függ, ezt nem tudja senki, hogy mikor következik be.
Mi is bejelentettük anno, hogy nekiláttunk a dolgoknak, első pár hónapban kérdezgettek is mindig, hogy mi újság, aztán leszoktak róla :lol:
Szóval ez miatt ne keseredj el, ha jön piri, viseld emelt fővel, ha nem jön, akkor meg örülünk! :wink:
És sztem nincs ilyen, hogy valaki megérzi, hogy terhes. Ha így nézzük, akkor nekem már lenne kb. 20 gyerekem :lol:
Mert volt olyan hónap, hogy úgy más volt minden, és le mertem volna fogadni, hogy na most sikerült.
De ezen már túl vagyok azóta.
Szóval föl a fejjel ok?!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli
Továbbra se legyél elkenődve, egészséges vagy, szép, okos, fiatal feleség, aki nem fog emiatt elkenődni, hiszen most kezdtétek! :lol:
Fel a fejjel csajszi!
Szerintem (tapasztalat) nem kell rögtön elkiabálni dolgokat, maradjon az a Ti kis titkotok és amikor már úgy látjátok, hogy tuti biztos a dolog, akkor igen, tudja meg ország-világ, de addig érdemes eltitkolni! :wink:

Betty
Én a mensi 3. napjától kezdve szedtem mindig és most is!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
és mit mond a doki, meddig kell szedned, és hogyan tovább?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kösz Csajok, hogy tartjátok bennem a lelket!
Persze, tudom, hogy semmiről nem késtem le, csak tudjátok, hogy van ez. Mind voltatok ennyire az elején. A nagy remények időszaka ez.
A férjem is mondta, hogy ne keseredjek el. Meg ne foglalkozzak ennyire ezzel. Jönni fog, ha akar. Meg mondta, hogy mindent úgy csinálunk majd, mint előző hónapban. erre rávágtam, hogy akkor gyakrabban kéne együtt lenni. Egyből hárított, hogy ne így álljak hozzá, mert őt bestresszeli, ha teljesítményre menne a dolog.
Utólag meg is bántam a megjegyzésem. Inkább majd nektek siránkozok, nem neki. Remélem nem baj...

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Még holnap szedem utoljára ebben a hónapban!
20-án uh és lehet, hogy akkor még nem elég csak a closti kapok mást is!
De azt mondta, hogy ne rohanjunk előre az uh megmondja csütörtökön!
Várjuk folyamatos ell. mellett a peteérést!ennyi :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!
Joli,pitypang üdv újra itt!!!! :)

Zsu!
Köszi kérdésed megvagyok:),ma voltam baján Baján és befelé menet a buszon..hát azt hittem elhányom magam,annyira nem volt levegő na meg pont egy illatos bácsi mellé ültem :evil: ..de a táskámban ott van a nylon zacsi :lol: ..

Joli! Köszi.. szorítok nagyon hogy csatlakozz utánnam!!!!!
Még nincs veszve semmi:)..
Te szakrendelésre szoktál járni vagy magándokihoz?

Pitypang! Neked is köszi:)
És szorítok neked is!!! Van remény akkor :wink:

Betty! Már nem dolizok,és remélem nem is fogok most jó 3 évig...

Ja elmentem ma oda a magándoki rendelöjéhez,és mondták hogy telon vagy személyesen kérjek idöpontot szerda reggel 7-8 között... És akkor megmondja hogy du mikor mehetek:)
Ugyhogy szerdára ugy néz ki ismét szoríthattok :wink:
Vendég
 


joli
egy pasi mindig másként látja a női dolgokat..., nekünk bármikor, bármit elmondhatsz nyugodtan!!! :wink:
Sokszor legyintenek dolgokra, amikor az nekünk nagyon is fontos, vagy nagyon megérint minket!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli!
Így van ahogy zsu mondja!!!
A férfiak nem igazán tudnak együtt érezni..tapasztalom én is a férjemen:)
Vendég
 


Kírus
Örülök, hogy előkerültél!:wink:
Azt Én is utálom, ha nincs levegő engem is megvisel, de Én még nem is vagyok várandós, mi lesz később?!
A szagok engem mindig kiborítanak és Én is sokat buszozok, villamosozok és az emberek milyen igénytelenek, ezt minden nap megállapítom!
Szerdán akkor Veled vagyunk!!! :lol:

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu! oksa :wink: ..Arik vagytok!!!!!!!!

Szép napot!!
Vendég
 


Nálunk nemrég volt egy kis összezörrenés amiatt, hogy akkor szexeltünk, amikor "kellett". Nekem nem jelentett problémát, de a páromnak igen, mert azt mondja, hogy bármennyire is szeret és kíván, parancsszóra nem mindig lehet teljesíteni. :oops: Úgyhogy most leginkább akkor bújtunk össze, amikor jól esett. Meglátjuk, mi lesz. :)
Pasik!! :?

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Nálunk hál'istennek ez a "parancsszóra" dolog nem jelentett gondot soha! :roll:
Azt hiszem nagyon szerencsés vagyok vele ezen a téren, jól együtt tudunk működni mindenben, mert már Ő is annyira szeretne apa lenni!!! :wink:
De igazad van Pitypang akkor a legjobb együtt lenni, amikor kívánjátok maximálisan egymást!

puszika

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kirus

Még nincs itt Baján dokim. Eddig Pestre jártam vissza a régihez, de köv. hónapban nekem is mennem kell. Voltam a kórházban, megnéztem a szakrendelőt, mármint a várót. Hát én gyorsan kifordultam onnan. Az a sötét, szűk folyosó, ahol legalább 20 nő szorong. Ráadásul nem mehetsz ahhoz, akihez akarsz, hanem csak oda, aki éppen ráér. Hát ez nekem nagyon nem jó.
Gondoltam majd az Ivók Csaba magánrendelésére megyek. Egész jókat hallottam róla. Te kihez jársz?

Most beszéltem a férjemmel telón. érdeklődött, hogy hogy vagyok. Mondtam neki, hogy még mindig görcsölök, de majd köv. hónapban meglátjuk. Mondtam azt is, hogy nem szeretném beidegelni ezzel a témával, inkább majd nektek panaszkodom. Mondta, hogy nem idegelem. Megért engem, csak legyek türelemmel.
Legalább addig is szexelhetünk jókat. Mert mióta nincs tabi, ég és föld a különbség. Ez lesz az én vigaszom. :D

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Nálunk a férjemnél már nincs ilyen gond, csak először volt.
Aztán megkérdeztem, szeretne-e gyereket.
Mert nálunk máshogy nem megy (bár úgy tűnik így sem megy spontán, hogy időzítünk).
Aztán azóta már Ő kérdezi, mit mondott a doki, mennyit kell kihagyni, és mikor bújunk össze. :wink:
Persze a hónap többi része normálisan folyik, de hát sajna ez van.


A táblik:
Joli, nem fért be a halolaj, bocsi érte, de nem tudom összetömöríteni annyira, mert úgy meg nem látszik semmi :oops:


Kép


Kép



Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty!
Azért nem szórakozok most a higanyossal, mert az elejét digissel mértem. Azzal többször is, és átlagot veszek :wink: De az öröm, hogy nem kell a 10 perc, elég az 5 is. 8)

Pitypang Én elég korán kelő vagyok, 6kor szinte mindig fent vagyok már. Zsozsó ennél, (általában :? ) később kel. Én egy olyan reggelente szeret egyedül kávézni, nézelődni kicsit típusú csaj vagyok, ezért pedig beáldozok pár perc alvást 8)

Joli Hű de egyetértek Bettyvel. Én is láttam annyi görbét, gyönyörűek voltak, trifázisosak, meg minden, mégis nagy zuhanás lett belőle a végén :? A tied alakul, valszeg megvolt a pé is :) És szerintem nagyon keveseknek vannak tüneteik a mensi előtt. Jelzem nekem se volt egy darab se. Ez a meg én érzem, hogy terhes vagyok......nem tudom :roll: Biztos vannak hiperszenzitívek köztünk, én nem vagyok ilyen 8)

réka80
 
 


Betty

Köszi, hogy beírtál a táblába. nem gond a halolaj, annyira nem lényeges, csak a magas koleszterinemre szedem.
Mondjuk mit szólnál, ha két oszloppal bővítenénk a táblát, hogy kinek mikor kell megjönnie, meg kb. mikor lesz pé? vagy szerintetek hülyeség? Így mindig tudnánk, hogy kiért mikor kell izgulni.

Réka

Hát igen. Biztos vannak nagyon érzékeny nők. Fogalmam sincs, hogy én az leszek-e, ha kiderül.
Mondjuk érdekes módon két nap alatt eltűntek a ragyáim. Pedig mensi előtt ez pont fordítva szokott lenni. Mind1. Ilyen görcsölgetéssel nem ringatom már magam semmibe., Akkor már inkább jönne, meg, ne húzza itt az időt, hogy aztán újra nekiláthassunk az új hónapnak. Igaz nem folyamatosan fáj. Hol igen, hol nem. Általában amíg meg nem jön soha nem fáj állandóan, csak utána.
Nem akarok képzelődni!!!!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli!
Én eddig mindig szakrendelöbe jártam,hát igen eléggé vissza taszító..
Most készülök elöször magánhoz a Karasz Lászlóhoz,nagyon normális az az orvos mondjuk a tarifát azt nem tudom...
De majd az is kiderül,azt tudom hogy ö nem vállal szülést..
De viszont azt is hallottam az Ivók Csabáról hogy ö a nála a "legolcsobb" a szülés... ugyhogy sokan járnak hozzá :)
Vendég
 


Hát remélem nem lesz olcsó húsnak, híg a leve. Te már voltál nála?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli!
Magánrendelésen nem voltam nála...
De vizsgálni már vizsgált párszor és rendes ö is..
Ö jár ki ide a védönöhöz terhesgondozásra:)
Vendég
 


Sziasztok!

Délután hamar leléptem a munkahelyről a helyzet változatlan szarul vagyok, de majdcsak jobb lesz, ha már nem szedem a Clostit!
Holnap Tatabányán vagyok egy kis városnézésen meg utazgatáson, de majd este belátogatok...!
Addig is puszi Mindenkinek!

Suzy
Ma nem jelentkeztél, nincs talán valami baj?

Joli
Biztosan nem csinálsz tesztet?
Amikor teszteltem a múltkor éreztem, hogy meg fog jönni és mégis addig mondogattátok, hogy nem bírtam magammal és csináltam! :wink:
Ezt most csak azért írtam, hogy nem gondoltam, hogy tudnak ennyien rám hatni!mert amit én eldöntök... :wink:

Kírus
Vigyázz magadra, keressetek Jolival jó nődokit vagy dokinénit, de esetleg Én is megkérdezek itteni nődokikat kiket ajánlanának arra felé! :wink:

Jó éjt!


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Csajszik!
Még itthon vagyunk.
Tudjátok mire gondoltam, lehet, hogy a méhem miatt fáj a hasam?A köldököm környéke fájdogál, és ha megnyomom elég intenzíven?
Lehet ezt is a Closti csinálja?
Nem akartam sz orvosomat zargatni, de a férjem egyfolytában azt hajtogatja, hogy hívjam ugyan fel!Jóba vagyok vele nagyon nem is azért, csak úgy vagyok vele, hogy csütörtökön úgy is megyek, addig meg kibírom, csak zavar!
Bocsika, ha ennyit zargatlak Benneteket a kis problémámmal, de hát kit kérdezzek,ha nem Titeket?Meg gondoltam volt már valakinek hasonló problémája! :oops:

Szép napot Mindenkinek!Sok puszi :lol:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu nem tudok segíteni :cry: , de el tudom képzelni, hogy a closty miatt van. Szerintem nyugodtan hívd fel a dokidat, főleg, ha jóban vagytok. Csütörtökön mész? 20.-án? :shock:
Ő biztos megnyugtatna, meg ma még csak kedd van, sok az a 2 nap, ha szenvedned kell :cry:
Olvastam más fórumokon is, hogy néhányan nem bírják a clostyt. Ugyanilyen tüneteik voltak, mint neked. Borzalmas lehet :(

Susy merre jársz?

Nekem visszazökkent a hőm, 7 dpo-n vagyok, vagy akörül 8) Hát egy darab tünetem sincs :lol:
Most azon jár az agyam, talán ma kéne bevásárolni a 4 napra, mert holnap elárasztják az emberek a boltokat, és én nagyon nem bírom ezt a pesti tömeget.

Joli hogy állsz? Tesztelés, miegymás? :wink: De nem akarok erősködni, csak kérdem 8)

réka80
 
 


Jó reggelt, Hölgyeim!

Mensi még sehol, de elvileg csak ma kéne megjönnie, szóval nem vagyunk elkésve semmiről. Este óta már a derekam is majd leszakad, a hőm pedig újabb egy tizeddel csökkent, most 36.8 volt. Tuti meg fog jönni.
Nem tudom, ti , hogy vagytok ezzel, de mensi előtt én rengeteg vizet raktározok, sokat iszom, alig pisilek, de amikor megjön, vagy közvetlen előtte pedig egész nap pisilni járok. Én ezt csinálom tegnap délután óta. Még éjjel is fel kellett kelnem este, pedig lefekvés előtt már direkt nem ittam.
A melleim is kezdenek megduzzadni. Még nem vészes, csak érzem, hogy tömörebb, meg egy nagyon picit érzékeny, ha hason fekszem.
jaj, leszakad a derekam. Juj, de rossz. Akkor már inkább jönne meg, és lennék túl rajta. Bimbók továbbra is picit érzékenyek.
Úgy érzem még a délelőtt becsönget a Miki. Ráadásul tipikusan nyűgős hangulatom van tegnap óta.
Amíg ennyire érzem a mensit, nem nehéz kibírni tesztelés nélkül.

Zsu

Szerintem is mindenképp hívd fel a dokit!!!!!!!!!!!! Nehogy gond legyen.

Réka

Az nagyon jó, hogy pé után 7 nappal esik a hő. Lehet a beágyazódás? Drukkolok nagyon. Mikor kéne nem megjönnie?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli Miért jó, ha esik? :roll: De bárcsak igazad lenne, és ez valami nagyon jót jelentene :)

Azért furcsa ez az egész, mert sose tudhatod mi miért történik benned. NKM előtt a mensis tünetek, és a terhes tünetek ugyanazok. Szóval én bízok és drukkolok, hogy ma mégse jöjjön meg :wink:

réka80
 
 


Réka

Azért jó, ha esik, mert néhány nőnél látszik a beágyazódás, mert átmenetileg rengeteg ösztrogén termelődik, ami hőmérséklet eséshez vezet, mint pé-nél. De ez nem mindenkinél van így.
Szóval, ha ezután ismét felmegy, és ott is marad, jók az esélyeid.

Köszi a drukkot, de az is lehet csak holnap jön meg, mert előző hónapban is egy nappal később jött meg, az pedig holnap lesz.
Remélem nem pszichikailag késleltetem! Akkor már inkább jönne meg, és akkor köv. hónap próbálkozási ideje is hamarabb itt lenne.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Jó reggel csajok!
Hogy aludtatok?

Joli!
Akkor még mindig van remény!!! :wink:
Reméljük ezek nem mensis tünetek :)

Zsu!
Nagyon ari vagy!!
Végülis ha gondolod megkérdezheted,kíváncsi lennék azért rá melyiket ajánlják!! :roll: ..

Betty!
Ha minden igaz holnapra átírhatod a dokit a tábliba..
majd holnap reggel kell idöpontot kérni 8) ..
De én szeretném elsöként hívni és akkor talán lesz helyem is aznapra :)
Vendég
 


Jó reggelt! :)

Joli!
Igaza van Rékának, a mensi tünetek tipikus terhességi tünetek is. A sok wc járat, derékfájás stb. A hőd meg még tök jó. :)
Dobsz egy görbét?

Réka!
Nekem is eszembe jutott, hogy be kellene vásárolni, de aztán rájöttem, hogy csak csütörtökön vannak zárva a boltok, utána minden kinyit. :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang

Itt a görbe, de ha megnézitek, nekem az előző mensinél is még magas maradt a hő. Szóval ez még nem jelent semmit.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 53600_.png

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Pitypang te nem vezetsz görbét? Látom holnap van NKM 8) , mi újság nálad, teszt ilyesmi..., tünetek, megérzések? :wink:

Joli nekem is hozzád hasonlóan fent van a hőm mensi alatt, de akkor is zuhanórepülés van mensi előtt 1 nappal. A tied jól tartja magát, és ha az ovus vérzéskor volt pé, akkor ez a 12-13 DPO. Szal azt okoskodom, hogy szerintem ne add fel :wink:

réka80
 
 


Réka

Nagyon kedves vagy, de nagyon nem hiszem, hogy ez most összejött. Annyira érzem, hogy meg fog jönni. Meg tudjátok annyi egy csíkost láttam már. Nem vagyok kíváncsi még egyre.
Ilyen görcsökkel fél lábbal kibírom péntekig. ha nem lennének ilyen tüneteim, lehet, hamarabb kísértésbe esnék, de így könnyű kibírni.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Réka!
De, vezetek görbét és eddig mindig nagyon szép volt, de ez a hónap egyenlőre értékelhetetlen. Az előző hónapok alapján ma vagy holnap kellene megjönnie, de mivel nem volt pé-m, így fogalmam sincs. Vagy meg ha volt, akkor az az elmúlt napokban történhetett, mert bazira fájt a bal oldalam, szurkált a petefészkem, mint pé-kor szokott. Szóval teljes a káosz. :)

Joli!
Nekem a ciklus.hu sosem jó helyre tette be a pé-t. Én a fertilityfriend.com-on vezetem és az mindig jó. Ha a görbe alapján nézem, akkor a 18. napon volt pé, akkor majd csak a 32. napon kellene megjönnie. Ha meg a 15. napon, akkor meg ma kellene. (remélem nem fog) :wink:

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang

Igen, ezért sem tesztelek péntekig, mert, ha a ciklus.hu szerint a 18. napon volt pé, akkor alapból csak pénteken kéne megjönnie. Csak már jönne...

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
kibővíthetem a táblit, ha gondoljátok, vagy csináljatok ciklus vonalzót, és akkor mindig látható, ki hol tart.
De nekem mindegy, szívesen megcsinálom, döntsétek el.
És majd pontosan írd le, hogy mit tegyek bele ok?! :wink:
Piri???? Még nincs? Miért nem tsztelsz? Akkor legalább kiderül mi újság, és ha esetleg csak késik egy-két napot, nem ringatod magad hiú ábrándokba hm?!
De te tudod! :wink: Én drukkolok!!!!++++++++++++++++++


Suzy
Neked jó városnézést mára!!


Kírus
szorítok, hogy holnap be is kerülj a dokkerhez! :)


Pitypang
az én görbémre sem tette be a ferti a pé.-t :shock:
Viszont, ha nem lett volna, nem fönt lenne a hőm!
Soha nem volt még ilyen szar görbém!!! :roll:

Suzytündér :?: :?: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Szerintem a várható mensi és várható ovu időpontjával kéne bővíteni a táblát.
Nekem a mensi ma lenne várható, az ovu szept. 1.
Így minden fontos időpont egy helyen lenne. Szerintem nagyon jó ez a tábla ötlet!

Szerintem a 12-13 napon volt pé-d. Tök egyértelmű, és nagyon jó görbe szerintem. Habár az enyémhez képest, mind az.

A teszttel kapcsolatban egyáltalán nem reménykedem. Tudom, hogy meg fog jönni. Max. kellemes meglepés érhet pénteken.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Úgy legyen, kellemes meglepetés pénteken!!! :wink:
Reméljük minden jól fog alakulni!
A lényeg: Ne azt mondd, hogy úgyis megjön, hanem hogy nem fog megjönni! Fő az optimizmus tudod!!
Bízz benne kicsit, és bízz magadban is! Hisz még korán sincs veszve semmi!
És ha véletlen ez a hónap nem sikerül, akkor se keseredj el, mert jön az újabb hónap, újabb lehetőségekkel :wink:


Akkor azt kérném mindenkitől, (Kíruson kívül jelenleg :wink: ), hogy írja le a várható menszi időpontját, és a várható ovu időpontot is.
Na meg (közben eszembe jutott), a ciklushosszt, hogy hány napos.
Ha valakinél nem igazán rendszeres, akkor egy tól-ig napot.
Köszönöm! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Ciklushossz eddig 28-29 nap, de eddig bogyót szedtem, most nem tudom, hogy lesz.
Tudom több optimizmust kéne magamba erőltetnem, de elég egyértelműek a jelek. Ha meg mégsem jön meg, és baba miatt, akkor majd lelkesedem, addig nem merek.
Neked van már mensire utaló jeled? Írtad, hogy mostanában kéne...

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
nekem még egy hét.
Jövő szerdán kell jöjjön piri.
Előjelei annyira nem szoktak lenni, talán annyi, hogy előtte 2 nappal fájdogál a mellem.
A külömbség, hogy most egy héttel előtte is nagyon fáj.
De nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betti!
Valszeg azért nem teszi be neked a pé-t a program, mert ott van, hogy nega lett az lh teszted. Ha azokat kiveszed onnan, akkor tuti beteszi, mert nagyon szépen felment a hőd.

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Betty

Egyetértek Pitypanggal! Próbáld meg!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: