Új privát üzeneted érkezett!

Vera!
Elkiabálni nem akarok semmit.... babona... de vki megkeresett.... erre vártam már hónapok óta....
Tezenis nem jött be, és úgy voltam vele, h így legalább el tudok járni az orvoshoz 2 naponta, hisz inszemnél ez kell...
A Tezenis annak való, aki nem szeret gondolkodni, aktívkodni és nem akar túl nagy és megterhelő dolgokat csinálni. Én meg nem iylen vagyok. Imádom a kihívást és a lehetetlent! :wink:
Drukkolok!!!!!

babszika
 
 


Hahó Mindenki!

Vera! Micsoda jó "kilátások" :wink: ! Megy a drukk ezerreeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok! Az azért tényleg érdekes, hogy most ilyen sok mindenkinek van esélye a babócára! Ez is azt bizonyítja, hogy: 2009 A MI ÉVÜNK!!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


Csajok!
Remélem, ez a sok lapostetű (talán 5) meghozza az eredményt!
Mert már kinéztem egy gyerekszobát :wink:

babszika
 
 

 
 

Vera!

De jó! Akkor megy a drukk nagyon neked is. :wink:

Pampalini!

Vettem az adatokat. a következőben már benne lesz. :wink:

Csucsu!

Mindannyiunkat szeretném már a kismamik közé írni. De majdcsak eljön a mi időnk is. :wink:

Edit!

így van! 2009 a mi évünk!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Babszika!

Hiszem hogy ez volt az utolsó mensid egy jó időre. :wink:
Sikerülni fog az inszem! Érzem!!!

Amúgy nyomtam rátok jó pár szavazatot. :wink: De arra a nászútra már hárman mentek. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Nagyon eltűntél! Bocsi, de 5 előtt jött egy nő a fiával telót venni, ki tudtam volna vágni őket, na mindegy, ezért nem tudtam visszaírni, holnap beszélünk!

Szép estét kívánok Mindenkinek!
Puszkóka :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Köszi Móni!!!!

Ebben az évben tuti babaeső lesz! :wink:

babszika
 
 


Móni: feltennél engem is a kis táblázatra? 3 hónapja próbálkozunk, ma vagyok a 11. cn-on. Első baba lenne.
Köszönöm!

Csináltam ma LH tesztet, mert egész nap sok tojcsi volt, és szép erős lett.
Nagyon jók ezek a tesztek.

Kép
lujzici
 
 


Edit!

Én meg azt hittem hogy Te tűntél el! :shock: Na, akkor megint a msn sz@rakodott már megint nálam. :evil:

Lujzici!

Üdv nálunk! Persze, hogy felveszlek Téged is. :wink: És kívánom a mielőbbi babásodást!
Hajrá Pé!!! Mindent bele! :wink:

Babszika!

így lesz, az tuti!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi,hogy bevettetek a táblázatba.
Elevitet szedek,és igazából másfél éve próbálkozunk.
nálam a helyzet változatlan, 44.napon vagyok, mensti sehol.
én most már csak azért sem tesztelek, kedden a doki megmondja.

szép estét mindenkinek!

vanda
k.vanda
 
 


sziasztok.

Csatlakozhatnek en is? :wink:

Kép
monyo83
 
 


Vanda!

Akkor megy a drukk keddre! Hányra mész a dokihoz? Majd gondolunk rád! :wink: Amúgy szerintem majd egy szép szabályos petezsákot fog látni a dokid.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Monyo!

Hát persze, hogy jöhetsz! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nagyon aranyos vagy gnemoni:)
hát igazán boldognék lennék...

de inkább úgy vagyok vele, hogy ez nem terhesség, persze közben azért nagyon bízok benne.

szia monyo:)))))clostis topicban voltunk már együtt.
nekem a closti annyiban segített,hogy mióta kb.egy éve abbahagytam, óramű pontosságú 32.napos ciklusaim lettek.
kivéve most,mert most nagyon késik....

remélem jól vagy!!
k.vanda
 
 


fél tízre megyek a dokihoz:)
k.vanda
 
 


Vanda igen emlekszem de onnan nagyon eltuntel :cry:
Nekem a closty nem igazan javitott semmit,igaz szep eredmenyeim voltak de nem lett baba.
Nagyon szoritok,remelem baba van a dologban :wink:

G moni.udv:)nagyon szep tablat csinaltal :lol: majd ha lehet en is belekerulhetek? :oops:

Kép
monyo83
 
 


Vanda!

Akkor kedd fél 10-re hiper-szupper megadrukk megy!!!!! :wink:

Monyo!

Még szép hogy bekerülhetsz a táblicskuba! :wink: Csak kellene 1-2 adat, és már kész is. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csajok!

Én mára búcsut intek. Szép álmokat mindenkinek!

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Monyókám!!!
Örülök, h itt vagy!!!!!!!!!
Hogy álltok most???

babszika
 
 


sziasztok.

babszika ez a fogi utani elso ciklusom,ez kellene hogy a legeselyesebb legyen,majd elvalik.Sajnalom hogy nem lett vegul csodababad,na de majd most az inszem sikerul.


moni az adataim.
ciklusnap:6
ciklus hossza:35-40
1baba lesz
2005.majus ota probalkozunk
korom 25
vitamint,gyogyszert nem szedek.

Kép
monyo83
 
 


az erthetoseg kedveert,mert igy visszaolvasva a hsz-em elegge kusza,leirom roviden a storyt.

2005 majusaban mentem ferjhez es a naszejszakatol kezdve nem vedekezunk.Inentol szamitva 1.5ev utan terhes lettem,de sajnos elveteltem nagyon koran.Akkor derult ki a PCOS-om es hogy nagyon magas a tesztoszteronom.Volt par clostys honap cikluskovetessel,de semmi eredmenye nem lett.
A 3.5ev alatt tobbszor volt pozitiv a terhestesztem de gyerekem meg nincs.
A magas tesztomra a doki kitalata hogy szedjek fogigatlot(diane35).
5honap utan dec31en hagytam abba.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo, Lujzici! Üdv köztünk! Mielőbbi babásodást kívánok Nektek!
Monyo, nem semmi, hogy miken mentél már keresztül, mostmár nálatok is jönnie kell a babónak!

Vanda! Részemről is megy a megadrukk, babának kell lennie, nem lehet más!
pedi
Kalocsa
 
 


baszika te mersz meg hot?most vacilalok hogy elkezdjem-e merni,valahogy csak tudni kellene hogy van-e pem :roll: csak engem az anyirra frusztral.

pedi,megprobalok csak elore nezni,nem mindig konnyu.

csucsu...teszt?

vanda mai hod?

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Én is mértem hőt, de amikor késett és még mindig 37-es hőm volt, totál beleéltem magam, hogy kismami vagyok, minden reggel már szinte idegesen ébredtem, hogy "ugye még mindig magas lesz"?
Aztán megjött! Ekkor döntöttem úgy, hogy nincs többet hő mérés. Szerintem, ha csinálsz Lh-t az megmutatja a pé.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi ismeros az erzes,en is ugy izgultam mindig meres elott hogy vajon mennyi lesz.
nekem az lh kizart,a pcos-om miatt nekem mindig ketcsikos.
ti spontankodtok vagy szedsz valamit?

Kép
monyo83
 
 


sziasztok.....üdv az ujjaknak.....
drukk a sok sok babóhoz mindenkinek!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monyó : nem csináltam .

Kép
csucsu05
 
 


Monyo!
Hát nem semmi, hogy mi mindenem végig mentél már. Minden elismerésem a lelki erőtökért.

Én most azon a szinten vagyok, hogy ezt már nem bírom sokáig. Pedig hol vagyok én hozzátok képest!Pedig vagytok itt egy páran akik már sok mindenen végig mentetek, sajnos. De én nem érzem azt az erőt hogy végigjárjam ezeket az utakat. Bocsánat, hogy most ilyen lehangolo vagyok, de a ma reggeli hőm zuhanórepülésbe kezdett és ez nem valami bíztató. :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni ne csüggedj nem szabad......határozd el magad....én is ezt tettem és azota valahogy joa kedvem is..... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Monyo!
Az előzőben csak akkor mértem, mikor már késett.
Nem tudom, h most mérjek-e hőt.... hiszen inszem lesz, így a osk cucctól tuti emelkedik a hőm.... így most én értékelhetetlennek tartanám, hisz az eddigiekhez nem tudom hasonlítani.

Móni!
Tudod, mindannyiunk végigjárta ezt. Kibuktunk és végigolvastuk a "fel a fejjel" és egyebeket.... ezeken majd jól kiakadsz/vagy nem, és aztán magadtól rájösz, h már itt a drukk időszak és túlléptél a rossz napokon.
Teljesen normális ez az időszak!!! Én hónapokra eltűntem akkor!
Szóval, én megértelek!!!

babszika
 
 


babszika de már ujra itt vagy..vidáman........és hamarosan babásan..... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Így van!!!!!!!!!!!!
MA már 1 injekció be is adva!!!!!!!!!!! Hős vagyok!!!
Kép

babszika
 
 


Babszika: Gratula:) Tényleg hős vagy:)

Kép
csucsu05
 
 


DALMA!!!!!!!!!
"Tartozol" nekem még egy névvel, számmal és kórházzal :wink:

babszika
 
 


moni tok normalis amit most erzel.Mot kicsit rossz,ha ugy erzed add fel ma es kezd ujra holnap.mast nem tehet csak bizol hogy majd neked is sikerul.
egyebkent nem vagyok eros sem kitarto(papirom van rola hogy gyenge jellem vagyok)de megis ebben a helyzetben mit tudnek tenni,varok a soromra.

babszi nekem bezzeg mereskor nem kesett,halapontos 14lut,fazisom volt amikor volt pe.lehet holnap merek egy hot,kivi vagyok most mennyi az alaphom.

csucsu tovabbra is megy a druk,amig piri nincs addig remenykedni kell.

nita feltettem a teszted.te most clostyzol?

Kép
monyo83
 
 


babszika ugyi vagy :!: :!:

Kép
monyo83
 
 


Te Monyo!
Sztem félreértettél.
Én sem mértem. Csak mivel nem jött meg 28. napon, ezért a 29-től mértem.... 34-ig.

babszika
 
 


baszbszi :oops: most mar vilagos.milyen szurit szurtal?

Kép
monyo83
 
 


Merional-t
Még 5 napig 1 -et.

babszika
 
 


Babszika: és utána mi lesz??

Kép
csucsu05
 
 


utánna 9-10. nap körül UH és majd meglássuk (2 naponta uh)...
ha kell, akkor tüszőrepesztés, és utánna inszem.

babszika
 
 


monyo már beszedtem a3.havi adagot....a jövőhéten elkéne menem a dokihoz hogy hogyan tovább.de szerintem most szünet lesz.....
köszi hogy feltetted...... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


babszi es az olyan tollas vagy ampullas?gyulolom az ampullakat :lol:

Kép
monyo83
 
 


Ampullás
De nekem nem volt vele gondom.... csak az volt vicces, h nem bírtam letörni a fejét. Akkor eszembe jutott, h anyukám ano úgy csinálta, h egy késsel ráütött kicsit és letört.
NA, az enyém is letört... de valszeg nagyobbat küldtem rá, mint kellett volna és egyrészt elszállt egy darab, másrészt majdnem jobban letört, mint keleltt volna :lol: :lol:

És egyébként míg gyerek voltam, az ampullák mellé csomagoltak egy kis fém lemezt, ami recés volt és azzal könnyen le lehetett törni a fejét....

babszika
 
 


babszika gondolom van recés késetek.azzal is megprobálhatod leszedni az ampulla tetejét.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita a clostynak meg van utohatasa szoval szunetben is siman sikerulhet,marha ugye nem vagy mar terhes :P remelem az vagy. :o

Kép
monyo83
 
 


Babszika. Igen erre a fém kis lapra emlékszem. Most már ez nincs?, azzal tényleg meg kellet kicsit reszelni és már pattant is az ampulla teteje le.

Kép
csucsu05
 
 


hát majd meglátjuk....de ha nem az se olyan nagy tragédia......most nagyon jó a kedvem is...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu!
ebből tuti kispórolták!
az a baj, h volt is ilyenem, de már gőzöm sincs, h hol van.


nita!
persze, feltalálom magam :lol: :lol:

babszika
 
 


nekem is ez volt a gondom,hiaba volt valami jeloles az ampulla tetejen hogy majd ott eltorik,nem akart.Vegul a parom szedte le valahogy a tetejet majd rekordsebeseggel tavozott a szobabol :lol:
Az ambulantba is valami kis reces bigyoval vagtak le a tetejet.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?