Új privát üzeneted érkezett!

Hm Nita én sokszor vok 11 kerben, de még a 8-ban lakom. .. :D
nyuszifül16
 
 


szerintem a Gynevac hatása lehet.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


El sem hiszem laptető!!! :D Bárcsak szerncsét, hona mindannyiunknak!!!!
nyuszifül16
 
 

 
 

a 8.kerben merre laksz ha megkérdezhetem? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Baross utcánál, de államvizsgára tudom fura, de kiköltözöm Csepelre, egyik rokonunkhoz, mert ha nem sikerül egy évet csúszom a sulival, és így is gáz elhelyezkedni, Párom addig szegény a 11.kerben marad, akkor lesz a meg a lakásunk, tehát pont nem tok költözni. Nálunk tavaly a 200-ból 35 en kaptak nappalisok diplomát... :( Szeretnék már végezni! Így a 11.kerben addig , csak vendégeskedem majd, a saját otthonomban. :? Persze, ha baba lesz, nem így teszek,akkor 11.ker, én ennek örülnék legjobban.
Ez a költözősdi, kicsit szüleimet is megnyugtatja, mert azért csak, ők támogattak a diploma megszerzéséig, nekik meg meggyőződésük, hogy ha nem sikerül Párom lesz az oka, nem akarok feszkót, megoldom...
nyuszifül16
 
 


nekem pont a baross utcánál van a tanfolyamom..........
tuti sikerűlni fog a diplopmád.....ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nuszifül, szerintem nem gáz, ha előtte vagytok együtt, mert elvileg a spermium akár (ha jól tudom) 72 óráig is elélnek. Jobb megpróbálni, mint meg se próbálni.

Jó hogy jönnek az újak.

Üdv: firstlady
firstlady
 
 


Na, Nita ez tuti. Egyébként mennyi idő egy ilyen tanfolyam, ha nem jön össza baba, és munkát sem nagyon találok, akkorvalamilyen sazkmát én is szeretnék tanulni...

Lányok! Szerintetek az miért van, hogy van aki nem szeretne babót, és rögtön összejön neki, és sokak meg csak úgy eldobják ezt a lehetőséget...Meg a másik, valakinek közvetlen mensi előtt, alatt és utána is lesz babája, mi meg itt taktikázgatunk...ilyenkor annyira el tok keseredni :(
nyuszifül16
 
 


ez a tanfolyam amire járok vizsgával együtt 4 hónapos...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Reméelm a kisfickók, tényleg kitartóak lesznek, de majd akkor 20-án drukkoljatok... :wink:

Firstlady: Veletek mizu?
nyuszifül16
 
 


drukkolunk naggyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül bizti sikerül az államvizsgád!! :-)
bonbon
 
 


Izisz hát igen, gondolom, hogy nem esett jól a párodnak az eredmény, de így legalább tudjátok, hogy hol lehet a probléma, és lehet rajta segíteni.
Drukkolok hogy mielőbb összejöjjön nektek is a baby. :-)
bonbon
 
 


Sziasztok,

újaknak üdv itt! Izisz, minden oké lesz!

Nyuszifül,
osztom Firstlady véleményét, és a kisfickók tényleg tovább bírják. Max. így nagyobb az esélyetek a kislányra. De ugye nem bánnátok? :wink:
Milyen suliba jársz, hogy csak ekkora a sikerélmény diploma-téren?
A szüleidet szerintem egy kicsit helyre kellene tenned. Ha már most a párodat okolhatják az esetleges kudarcokért, akkor ez a későbbiekben még inkább elfajulhat. Bennem fel sem merülne, hogy külön lakjak a páromtól, főleg, ha babázni is szeretnénk, de természetesen minden helyzet különböző.
A szülők néha nehezen értik meg, hogy gyermekük felnőtt, és hajlamosak úgy kezelni, mintha még mindig kicsi lenne...
A támogatás pedig olyan, hogy annó nem írták alá a felvételi lapodat? Vagy már nagykorú voltál a jelentkezéskor?
Bizony lányok, néha nevelni kell a szülőket, én mondom nektek egy 37 éves... :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Jaj, lányok, annyira nem haldok ezzel a fránya anyaggal...a francba.

Lyly: Dehogy bánnánk a kicsi lányt, őt is ugyanúgy várnánk, engem nem zavarna...
A válaszom JOG!Ezt itt zárjuk is le, bár már megszoktam. Szóval humán voltam végül is a gimiben, de áltsuliban, még baromira érdekelt a biosz, az egészségügy. Nagymamám és testvére csecsemő ápolók, voltak, a masik nagypapám, meg orvos, mindig is vonzott ez a pálya... de én sem tudtam róla, első egyetemista koromig, amikor is azt éreztem, hogy én nem szívesen lennék jogász, no meg a sikerélmények is elmaradtak, azóta legalább azok már vannak, szerencsére külföldön is voltam.
Na, de mindegy, akkor felvetettem az öteletet, mi lenne, ha átmennék orvosira, hát jött a válasz, hogy, akkor megélek , ahogy akarok, mert biz ők, nem támogatnak...Hagytam is a dolgot, mert a tök sok magolós vizsgám mellett, nem tudtam felvételire, vagyis emelt érettségire készülni. Ami a nagyobb problémát jelenti, hogy az orvosin egy félév a SOTE-n 1.300.000. ezer körül mozog, igen jól olvastátok. Na, már most két közalkalmazott szülőnek ennyi pénze nincs...nem is várom el, de nekem sincs, csak akkor lenne, ha egy milliómos férjem lenne. De nincs, és nem is kell. Mivel itt elvégeztem a nappali államilag támogatottat, már csak költésgtérítésesre mehetnék.
Szóval, a fentiek tükrében idén végzek a jogon, a felvételi adatlapnál sikeresen meggyőztek, hogy mit írjak be elsőnek, filóztam, hogy elrontoma felvételit, és akkor megyek nyelvtanárnak, mivel oda felvételi nélkül bejutaottam volna, de csak 3 napot készültem a felvire, és sikerült, gondolom azért, mert elég jól tanultam a gimiben.
Mindegy, ez van...de most már nem akarom, hogy megmondják mit csináljak...csak a feszkó nekem sem kell, elvégzem a sulit, aztán nem támogatnak, és bármi történő beleszólásuk befejezve! Mondjuk azt láttam, hogy tényleg sokat támogattak akár erejükön felül is anyagilag.

Ami még bánt, látom, hogy a most felételiző öcsémmel, aki egyébként Pannonhalmára jár, az ország egyik legjobb gimijébe, szintén ezt játszák el. Én mondtam, hogy had csinálja, amihez kedve van, pszichológus akart lenni, de volt szerencsém most Karácsonykor végig hallgatni otthon, hogy győzik meg arról, hogy milyen jó, hogy közgázra megy...
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Nitacska! Gratula a szép körmökhöz! Ügyi vagy! A levegőre, vagy az UV-ra megkötős porcelánt csináltad?
Izisz! Legalább így tudjátok, hogy mi a probléma, és ha a gyógyszerek majd segítenek, akkor jön is a babó!! Talán próbáld ezt tudatosítani a Kedvesedben is. Drukkolok, hogy jól alakuljon!
Lyly! Osztom a véleményed... Szülőkre tényleg ráfér néha a nevelés. Bár a szüleim nagyon jó fejek, akkor is más generáció, és sokmindent másképp látnak, gondolnak... :?
Nyuszifül! Én is igazságtalannak tartom a "kihez jön a baba" kérdést.. Sokan hosszú évekig próbálkoznak, mindent bedobnak (energia, idő, pénz....), és nem jön össze. Mások a kukába dobják, miután megszülik... Hol itt az igazság? :evil:
A kiskatonák kb.72 órán át életképesek, és várakozhatnak a petesejtre. Minden esélyetek megvan rá!!
Ja, és remélem, szerencsét hoz Neked a laptető vizsga-ügyben és baba-ügyben is! :wink:
mandarin7
 
 


Jó reggelt Lányok!

Köszi Mandarin7! Remélem, ügyi kis katonák lesznek...nagyon drukkolok nekik. Épp ezt a baromi keserű cickafarkteát szürcsölgetem..hátha rásegít a pé-re kicsit! :)

Ha van vmi egyéb tuti ötletek, hogy mibel lehet a dologra rásegíteni, írjatok! Ja, pénteken ismét Gynevac!
nyuszifül16
 
 


Csajok! Egyébként ki hol tart a ciklusában? Van valaki teszt-közelben?
Én 26. napon vok, ciklusaim ált. 30 naposak. Volt egy fura dolog ebben a hónapban... Pé. után néhány nappal sokat fájt a derekam, és mensis fájdalmaim voltak. Jó lenne azt gondolni, hogy esetleg a beágyazódás tünetei lehettek... Hát, hamarosan kiderül.. :)
mandarin7
 
 


Nyuszifül! Bár tudom, hogy elvileg nem tanácsos, én azért egy kicsit be szoktam ízesíteni a cickafarkat! Egyébként is utálom a gyógyteákat... Péntekre drukk, hogy kevésbé fájjon a Gynevac, mint a múltkor...
mandarin7
 
 


nyusziful16 láttom még mindig nagyon magad alatt vagy. Tényleg sajnalom szüleid ily mértékü beleavatkozását a pályaválasztásodban.
Én eddig nagyon szerencsés voltam, most fordul a kocka, mindent könnyen megkaptam aránylag az élettől. 18 évesen saját akaratból beiratkoztam közgázra és sikerült az állami helyre, igy szüleim költségei jelentösen kisebbek volt a 4 egyetemi évem alatt. Majd megismertem a páromat utolsó éves koromban és Temesváron maradtam miatta. Igyaz az évzáró bulin a diplomamunkám elkészitésében segitségemre levő tanárnő felajánlott egy könyvelöségi állást hát oda voltam az örömtől. Még volt jó 2 hónapom az államvizsgámig és nekem már volt állásom. Párom megkért költözzek hozzá (próbaidős házasság). Karácsonykor megkérte a kezemet és augusztusba lagzisztunk. Mi albérletben laktunk és szüleim erősködésére banki kölcsönnel vettünk egy régi házat 20km-re a várostól. Időközben ha a férjem ismerkedésünk elején eladási ügynök volt egészen jó fizuval már mikor megkérte a kezem munkát cserélt mivel felajánlottak neki egy eladási igazgatói állást. 3 hónap után egy este közölte velem, hogy felmond és komolyan fog foglalkozni a már meglevö de nem mükődő saját cégével. Ez ma is igy van és én is a mi cégünknél könyvelek. Idövel beköltöztünk a saját lakásunkba. Az egyik szobát be sem rendeztem mert az majd babaszoba lesz. Már mindent ugy terveztem, hogy a babának jó legyen. Kaptam is apukámtól érte, hogy még se hire se hanva a babának és én meg hajthatatlan vagyok. Mindenhol laminált parkettet kértem, hogy a csuszkáló baba fel ne fázzon, stb. És látom apukámnak lett igaza mindent a babáéert csináltam csak az nem akar jönni. Mondogattam is sokat magamban, hogy eddig túl könnyen megkaptam mindent az élettől és most fordult a kocska és jönnek a pofonok.
Ma is negativ lett az LH tesztem :? de még van holnap is egy nap

Kép
Kép
melisch
 
 


mandarin7:Kezd izgi lenni a dolog, jó lenne, ha 6 nap múlva itt láthatnánk a zebracsíkos tesztecskédet!!!Megy a drukk.
Én ciklus 6. napján vagyok! Nekem fájnak a petefészkeim kicsit, ami nem szokott... :? De ez lehet Gynevay, cickafark...meg ovu időben nem is tudtunk akciózni, csak piri előtt néhány nappal...olyan szeerncsém meg nincs, no meg azt nem is érezném még ugye????
Viszont, ha meg van vmi, akkor nem szabadna cickafarkoznom...na most legyen okos az ember lánya...
Mandarin: mikor tesztelsz?
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül! (és mindenki, akit érdekel..)Itt érdekes dolgokat találtam.. Bal oldalt: Babát tervezőknek.. Peteérésről, az azt segítő készítményekről, férfiak termékenysége, homeopátia, tesztek, jelek... Szóval mindenféle izgi téma... :lol:
http://www.babaproject.gportal.hu/
mandarin7
 
 


hát akkor drukkolok neked mandarin7 :D hátha összejött a baba!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: Ne add fel, össze fog jönni, mi annyi szorítunk itt egymásért!!! Ne görcsölj, ha van időtök egy kis szabira, lehet érdemes lenne kikapcsolni kicsit...elmenni valahova, ha csak 2 napra, vagy egy hétvégére is, jót tenne.Hova jársz dokihoz? Akkor Te ugye Romániában laksz: Gyulár nem szoktatok átjárni, azt hiszem te írtad még régebben, hogy gondolkodsz, hogy Mo.-ra gyere dokihoz.
nyuszifül16
 
 


Hm, rá is kattantam az oldalra, pedig tanulni kellene... :D
nyuszifül16
 
 


Nyfül! Köszi, aranyos vagy! Jó lenne az a zebra!!
Állítólag lehet egy hónapban többször is pé... Hát,a fene tudja.
Piri előtt voltatok együtt pár nappal... ?? Azt gondolod, lehet, h megjött, de közben már baba volt a dologban? Vagy hogy is van ez? Nem világos.. De tényleg csak pé előtt tanácsos a cickafark, én is úgy tudom.
Tesztet még nem tudom. Nem akarom elsietni megint.... :?
mandarin7
 
 


madarin:igazad vana teszttel, inkább később nézd meg, minthogy csalódj.
Igen, annyi olyanról hallani, hogy valaki közvetlenül piri előtt vagy után lesz babás, persze gondolom, akkore szerencsém nekem nincs. Mindegy, ebben a hónapban bízom...Jó lenne, ha biztosra tudnám, mikor van pé...-m :( Persze vannak jelei, egyértelműek, de én még sem könnyen tom meghatározni, no meg nem csak rajtam múlik sajnos... :(
Nem baj, ha akar jön, én nagyon várom, és drukkolok neki!!!! :wink:
nyuszifül16
 
 


hát most a szabi nem is jöhet szóba. Igen én irtam, hogy gondolkodunk Mo.ra menni dokihoz, Szegedre. Férjem hóbortos barátja ismer ott egy állitólag nagyon jó dokit. Amugy a férjem barátja nagy nöcsábasz volt, nehezen végre behálózta az áhitott nőt tavaj május elején. Hogy ne legyenek ismeröseinek nagyon a szeme elött többet voltak külföldön édes kettesben. A második utjuk Irorszag volt ahol megfogant a kisfiuk, hát igen aki nek igazán vár babát annak hipp hopp jön :( . Éppen megpolgáriztam mivel a tavaj már nem kaptak arravaló helységet, meg nem is állt szándékukba lagzizni. Ök február végére várjűk a babát és ök járnak az ajánlott dokihoz. Most egyenlőre eredmenytelenül tesztelek, tartogatjuk a kiskatonákat mig + lesz a teszt, bár párom csütörtökön indul külföldre nekem meg pénteken lenne pé-m. Na mindegy ez a hónap is eltelik és jönn másik! puszi nektek és fel a fejjel!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyfül! Hát igen, ez a pé. dolog engem is mindig foglalkoztat. Én 2 dolgot figyeltem meg, abból tudom, hogy itt az idő... Az egyik a pocifájás (néha pici vérzés), a másik a nyák... Igazából a szüléseim óta érzem elég kiélezetten ezeket a tünetféléket. Előtte nem volt ennyire egyértelmű..
Tesztekkel kapcs. Jó lenne, ha sikerülne a "türelmes-leszek" fogadalmam... De olyan nehéééééz. :roll:
A belinkelt oldalon a terhességi tesztek tök jól le vannak írva fényképpel együtt. Ja, és a Jónás-módszerről is érdekes dolgok vannak...[/b]
mandarin7
 
 


Melisch! Akkor csütörtökön rendesen búcsúzzatok el egymástól!! Hátha megvárják a kisfickók a petikédet!! 8)
mandarin7
 
 


Sziasztok!

Mandarin7 szerintem enünk kb. ugyanakkor kellene megjönnie. Én tegnap elmentem a Dm-be és NNNNNNNNNNEEEEEEEEEEMMMMM bírtam vettem egy tesztet (amit mindig megfogadom hogy nem veszek). Na de csak szombaton csinálom meg ha késik mér legalább 1-2 napot. Szombaton mennénk síelni, de szívesebben venném ha "bizonyos okok" miatt le kellene mondani, bár imádok síelni de egy esés is végzetes lehet.

Nyfül, én is drukkolok egyrészt az államvizsgádhoz, másrészt a kiskatonák várják csak meg az a pé.

Képzeljétek február végén megyünk wellnesswlni, és ugyan abba a szállodába megyünk ahol a kis Levi manóm megfogant egy hónap híján két éve. Hát nem lenne nagyszerű ha ez megismétlődne ugyanott?

Szép napot mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
Kép
boganna07
 
 


Közben a fiam a fürdőből lopott elektromos fogkefével turmixolja a körtét, amit tálkába összevágtam neki az előbb.... :shock:
mandarin7
 
 


Közben a fiam a fürdőből lopott elektromos fogkefével turmixolja a körtét, amit tálkába összevágtam neki az előbb.... :shock:
mandarin7
 
 


uppppsz bocsi, hogy 2*
mandarin7
 
 


Szia boganna! A Dm ben én is így vagyok a tesztekkel. Már be sem merek menni abba a sorba, ahol vannak... El kéne barikádozni előlem valahogy. Lehet, megkenem a biztonsági őrt, hogy mikor látja, hogy megállok a parkolóban, tolja össze a szemben lévő polcokat egymással.... :)
Hát, síelni mi is készülünk, de én sem bánnám, ha beütnének azok a bizonyos okok közbeszólnának.. :wink:
Jaj, a wellness nagyon jól hangzik! Még februárban mi is szeretnénk valahol egy pár napot pihizni. Szigorúan gyerkőc-mentesen... 8)
mandarin7
 
 


Nyuszifül: írok privit!

Reggel teszteltem egy nagatívat. Hozzászoktam már...

Nita, várom a körmöt :wink: Biztos szép lett! :D
Vendég
 


Boganna: megy a drukk a teszthez! :D

Mandarin: Nagyon kreatív a kisfiad! :D :D :D

Dunakavics: ment a privi! :lol:
nyuszifül16
 
 


mandarin mindkétfélét csináltam.az uv-sat a suliba a levegőrekötőset itthon...
dunakavics sajna nem tudom feltenni ide a képet....fényképezővel lett csinálva és tul nagy....l kellene kicsinyiteni......ha valakinek eltudnám küldeni msnen és feltenné ide akkor meg tudnátok nézni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
én mondanám, hogy küldd el, de nem szoktam msn-ezni, van vmi címünk, de azt csak Párom tudja... felhívnám, de mítingel :lol: :roll:
Vendég
 


mi az a mitingel? :oops: :oops: :oops:
semmi baj.majd hátha valakinek van a csajok közül msnje.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sztem vmilyen találkozón van, angol magyarosítás :)
nyuszifül16
 
 


Nita: meetingel, vmi külföldi emberkével próbál tárgyalni :lol:
Vendég
 


köszönöm a válaszokat... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon jó olvasgatni titeket, már egy ideje figyelem mi történik veletek és hát én is hasonló cipőben járok, mint ti! Igaz nekem már van két lánykám, de borzasztóan vágyom egy harmadik babára! Párommal most épp azon vagyunk, hogy összejöjjön! Igazság szerint én még szoptatom a kisebb lányom, aki 1,5 éves. Múlt hónapban kezdtem vágyakozni a köv. babóra, erre meg is jött azonnal a menzeszem, viszont félidőben nem voltunk együtt párommal, csak jóval utána, kb. a 24. napon, mikor is nagyon sok volt a folyásom és kívántam nagyon a dolgot:) Azóta ott tartok, hogy már pár napja meg kellett volna jönnie, de még csak 9 nap telt el az együttlét óta és nem merek tesztelni, nehogy csalódjak! Viszont határozottan terhesnek érzem magam, vannak is olyan tüneteim, mint anno a két lánykámmal! Annyira türelmetlen vagyok, mindegy az hanyadik terhessége az embernek, mindet külön csodának éli meg! :D
adiadi
 
 


adiadi
üdv köztünk.....szerintem tesztelj......egy probát megér.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska!
Lehet hogy inkább megvárom a holnap reggeli első pisilést, az biztosabb! Csak olyan lassan telik a nap............
adiadi
 
 


Szia adiadi! Gratulálok a 2 lánykához, és drukk a hármaskához! Simán lehetett akár a 24. napon pé-ed, a sok folyás és a "kívánósság" lehetnek akár a pé jelei is... Viszont ha csak 9 nap telt el azóta, akkor tényleg érdemes még várnod a teszttel. (mondom ezt pont én, a türelem mintaszobra... :oops: ) Elvileg a megtermékenyüléstől számított 11-14. napon mutatják ki. Persze ez ciklushossz-, és tesztfüggő is... Meg egyénfüggő, hogy ki meddig bírja. :wink:
Egyébként pontosak a ciklusaid? Pontosan mikorra nem vártad a pirit? Milyen tüneteket érzel?
mandarin7
 
 


persze jo is ha reggel tesztelsz az a biztosabb....tereld el a gondolataidat valahogy....csinálj vmit.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Mandarin!
A ciklusaim kb. 30-32 naposak! Dec. 12-én jött meg az előző, úgyhogy a napokban kellett volna megint. Eredetileg péntekre terveztem az első tesztet, de nem bírok addig várni! Tüneteim: fázós lettem (ez mindig jellemző volt, mikor teherbe estem), három napja annyira nem kívánom a kávét, hogy rá se tudok nézni, pedig eddig napi kettőt ittam, elég sokat járok pisilni, mindig olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, de mégse jön, és ami lehet hogy csak rám jellemző, de ezt is tapasztaltam teherbeeséseim tüneteként, hogy sokkal jobban fáj a szőrtelenítés, már a szemöldökkiszedés is! Ez lehet egy kicsit furcsán hangzik, de így van!

Nitacska! Olyan nehéz elterelni a gondolataimat, hisz mindenről ez jut eszembe!
adiadi
 
 


adiadi te 100%-ra,hogy babás vagy!!!!nyugodtan tesztelj!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: