Új privát üzeneted érkezett!

Most nézem miket gépeltem ide :D :D :D NAgyon fáradt vagyok! Persze az a tüdőnyuszi, tüdőgyuszi akart lenni :D :D

Kép
timcsi82
 
 


loviné!

Köszönöm! Aranyos vagy!

Só: szerintem ez menni fog mert inkább eszem sótlanul mint sósan.
Naponta 2l bubi mentes vizet iszom ,már régen nem iszom sem colát sem más cukros löttyöt. A kv meg a tea megyen(most is itt van mellettem mézzel ízesítve,meg vagyok fázva) de akkor ezeket is megpróbálom mellőzni. Hááát a mozgásom se sok minden de erre is rá gyúrok. Van egy kis súly feleslegem de szerintem az nem vészes.66 kg. bár évekig csak 50 voltam de az elég gizda korszak volt. A Premens 3 hónapja szedem de halolajat még nem próbáltam.Ha jövő héten nem lesz jó az értékem mindenféleképpen ezt is beszerzem.
Mégegyszer köszi! Ja! Az elevitet szedem kisebb nagyobb kihagyásokkal+C vitamin+ E vitamin.
Vendég
 


Van a TEVA-s halolaj abba 100 szem van és a Rossmanba 1500 körül van. Vitaminból próbálj egy kicsit komolyabbat szerintem.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Visszaolvastam, és látom mindenkinél történt azért valami.... :)

Annamari: Üdv! :)

Képzeljétek... MŰKÖDÖM! Vagyis ma megjött délután, 32. napra és az 1.-ei peteérésemtől számított 14. napon. Úgy néz ki máris hatott a met. :)

Nem értem Csóka miért nem írt ki nektek gyógyszert. Nekem kiírt vagy 2 hónapi adagot előre.... :roll:

Üdv:

hofeherke
 
 


Loviné!

Vitaminból mire gondoltál a komolyabbra?
Tegnap elfelejtettem megírni hogy T.Z . az orvosom!
Vendég
 


Sziasztok! Jó rossz idő van megint, alkalmas az összebújásra! :oops:

Kép
timcsi82
 
 


Háááát igen!

Aki teheti az tegye is meg! Én sajnos egyedül töltöm az éjszakát!
Vendég
 


:cry:
Vendég
 


Annamari!

Lenkei félére gondoltam, mert az elevittől én folyamatosan éhes voltam.2 éve szedem és a mensis problémán kivül mindent rendbeszedett nekem.
T.Z. mmilyen orvos amugy? Beleássa magát a dolgokba hogy miért nem sikerül?
Mara!
Gratula a spontán mensihez! :lol:
Te mennyit szedsz?
Hány hónap eredménye?
Lehet neked később kell menni azér írt ki többet.

Timcsi!
:lol: :lol:
Vendég
 


Timcsi!

Mondtad a párodnak mit mondott Csóka?(mensi ügybe)
Vendég
 


Mire gondolsz pontosan?? Hogy terhes vagyok?????

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi!


Boldog Születésnapot!
Vendég
 


Ez a Lenkei féle vitamin mennyibe kerül és hány szemes?

Kép

Kép
syl100
 
 


ÓÓÓ, köszi, de csak holnap lesz! Nem értem ezt a vonalzót!

Kép
timcsi82
 
 


Loviné!

Az első 2 stimum a Bp.-i kaáliban volt. Sajnos ott mindenpróbálkozás után 6-7 hónapot kellett várni. Ezért jöttem át a Debibe. eddig 2 alkalommal voltam T-nél és azt mondta hogy ne kezdjük el addig míg lejjebb nem megy az FSH mert felesleges pénzkidobás. Úgy érzem mindent megpróbál tenni mert ő felírt egy hormon pótló gyogyit amit eddig még egy doki sem ajánlott. Nem garantálja hogy leviszi de próbáljuk meg. Ezt 2hónapig szedem ,hétfőn van az utolsó utánna ha megjön akkor megnézzük mit mutat a véreredmény.
Remélem a jövő héten minden kiderül.
Te hogy vagy? Hol tartasz?
Vendég
 


Timcsi!

Igen arra gondoltam.
Tudom,hogy holnap lesz csak nem tudom leszek e gépközelbe.

Syl!

Ez 30 csomagos és a napi adagot tartalmazza.
3 féle erősségbe van
-alap 5280
-közepes 8450
-erős 11200
de sokkal több van benne mint az elevitbe (mg) és az is belekerűl 2500-ba

Mariann!

Így a leírtakból normálisnak tünik.Én 1x találkoztam vele így nem tudom milyen igazából.Az én dokim nem volt ott a konzultációnál,és ő emlittette nekem az anyagcsere problémát, de a következő alkalommal ott volt az én dokim és feledésbe merült. Na meg persze ha lett volna itthol már akkor is net akkor hamarabb utánnanézhettem volna hogy miről beszél és akkor már sinen lennék.
Nekem most kellene visszameni,mert nekem azt mondta B.B hogy szüljek.De Pcos-nak ez nem igazán sikerül met nélkül.Így megkerültem elmentem endodokihoz, és ha rendbe leszek akkor megyek.
Vendég
 


ÁÁ, nem is akartam vele bosszantani, mert persze rajtam kívül ő lett volna a legboldogabb, ha így van. Viszont ismerve az előzményeket eléggé lehetetlen dolog volt, meg aztán este voltam ugye Janóhoz, aki csak észrevette volna.

Kép
timcsi82
 
 


Loviné: 2*500-at szedek október óta+torna+diéta
Először annak örültem, hogy magától megjött 40-50 nap körül, és nem kellett norcolut, de azokban a ciklusokban nem volt pém. Most éreztem, hogy volt, és meg is jött.
Tényleg csak a gyógyszer miatt kell visszamennem. Mondjuk egy kontroll nem ártana. Kíváncsi vagyok most hogy viselkedne az inzulinom.

hofeherke
 
 


Voltam ma bent a kórházba betegfelvételen,meg az altatódokihoz!
Megvettem a patikába azt az X.prep-et.
Timcsi:Te mikor ittad meg?Most egy mérőnyivel kell meginni?Mennyi idő után fejtette ki a hatását?
Mert én vasárnap délután 4 körül megyek befeküdni,akkor ha beértem elég szerinted meginnom?

Kép

Kép
syl100
 
 


Én olyan fél5 körül ittam meg és igazán éjfél után hatott. Meg kell inni az egész palackot. Legalább is nekem azt mondták, de nehogy azt hidd, hogy ez átszalad rajtad és kész. Szépen lassan fejti ki a hatását. Végülis a lényeg már este távozott, éjfél után pedig már csak vizenyős dolgok. Bocsi, de nem tudom másképpen fogalmazni.

Kép
timcsi82
 
 


Boldog Születésnapot Timcsi!!!! :D
Itthol vagytok??

Nem mondod,hogy az egész üvegcsével meg kell inni?Én azt hittem ,hogy csak egy mérővel,amit adtak hozzá!!???? :shock:
Akkor lehúzzam az egész üveggel?Bizti?

Kép

Kép
syl100
 
 


Én már Nyíregyen vagyok itthon. De egyébként itthonról járunk haza! :D
Nekem azt mondta a nővér igyam meg, azt hiszem van mellette tájékoztató, az mit ir?

Kép
timcsi82
 
 


Elolvastam megint a tájékoztatót,és tényleg azt írja ,hogy az egész tartállyal meg kell inni.Először figyelmetlenül olvastam! :oops: Azt hittem,hogy egy kupaknyival!

Kép

Kép
syl100
 
 


Na, még jó,hogy itt vagyok! Glóriát nekem! :D :D :D :D :D :evil:
A kupaknyi adagtól várhattad volna a hatást!!! :P

Kép
timcsi82
 
 


Hát ja!Néztem volna egyet,hogy sehol semmi!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 


Ma sehol senki????

Syl, akkor hétfőn lesz a nagy nap???

Kép
timcsi82
 
 


szia!
Úgy látom mindenki nagyon eltűnt!

Igen,már csak ma alszom itthol! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Drukkolok majd neked! Biztos minden rendben lesz. A jöv. héten, akkor otthon is leszel?

hofeherke
 
 


Igen.Kedden jöhetek haza!Már alig várom!

Veled mizus?

Kép

Kép
syl100
 
 


Én most kezdem kifújni magam. Múlt héten volt a félév utolsó hete, és szinte minden nap írtak még akiknek javítaniuk kellett, én meg javítottam... De a jövő hét elvileg jobb lesz, bár akkor meg felvételiztetünk, és azt kell javítani....

Egyébként még azon örömködöm mindig, hogy volt önálló peteérésem... Ez csoda, mert eddig magamtól még sosem volt. És ezt úgy kell érteni, hogy gyerekkorom óta.... Szóval tényleg csoda a javából.

hofeherke
 
 


Mara, te hol tanítasz? Ha jól sejtem középsuliban. Én általánosban, de nálunk is nagy hajtás volt most a félév miatt.

Syl szorítok majd neked! Nem lesz semmi gond, hidd el, én sokkal nagyobb dologra számítottam mint ami volt.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi: Valóban gimiben tanítok. A Krúdyban. Matekot leginkább, és persze volt min javítaniuk ;) Te mit tanítasz?

hofeherke
 
 


Német nyelvet. A húgom is Krúdys volt!

Kép
timcsi82
 
 


Én is.... ;)

Szeretik a németet a tanítványaid? Nálunk nem túl népszerű.... pedig hasznos nyelv manapság...

Én most megyek aludni, mert ma is jól lefárasztottam magam. Átültettem szinte az összes virágom....

Sziasztok!

hofeherke
 
 


Nem nagyon szeretik, mert ugye most az angol a "menő". Persze azt nem kell tanulni, az magától belemászik a fejükbe, gondolják ők.
Huh, ilyenkor nem szabad virágot ültetni, csak ősszel meg tavasszal, nem????

Jó éjt! Én is megyek!

Kép
timcsi82
 
 


Tamcsi: Most muszáj volt. Néhány cserép kikövetelte magának... :) Én mondjuk sosem ragaszkodtam a tavaszi-őszi ültetéshez, meg hogy 2 évente, vagy évente kell.... de általában túlélik a dolgot a növényeim ;)

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Megvan az államvizsgám!!!!!!

Syl, remélem már te is túl vagy a nehezén, és minden rendben lesz! Szorítottam neked!!
Tegnap voltak itt anyáék a szülinapomat köszönteni, no és micsoda híreket hoztak! Majd ha jössz megosztom veled is!

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok!

Most beszéltem Syl mamájával.Túl van rajta és jol van. Estére felhívom és ha engedéjt ad rá akkor tájékoztatlak benneteket!
Most még kicsit kába!
Vendég
 


Sziasztok!

Ítt vagyok én is,csak hétvégén nem voltunk itthol.

Timcsi,
GRATULÁLOK!

Felcsigáztál nagyon, nem tudom,hogy fogom kibirni mig Syl megjönn és megtudjuk a hallottakat.

Annamari!

Várjuk a híreket, és ha beszélsz a mamival mond neki,hogy gyógyuljon meg minnél hamarabb.

Syl!

Gyógyulj meg minnél hamarabb!!
Vendég
 


Nahát, sehol senki! Azt hittem legalább Syl bekukkant, hogy minden OK vele!

Többiek hogy s hol vagytok?

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok!Köszi,hogy gondoltatok rám!:)
Velem minden OK!Fájdogálnak még egy kicsit a sebek,meg gyengusz vagyok,de napról -napra jobb!
Tegnap 3 körül értünk haza,jól megszívattak a záróm kiadásával.... :evil:
Átjárható vagyok ,kivette a cisztákat,azt mondta,hogy nem endometrium volt,hanem valami más!Majd 2 hét múlva lesz meg a szövettan.
Sok apró pici cisza is volt azt kisütögették.Kérdeztem,hogy ez szerinte PCos-e,azt mondta,hogy igen!DE,viszont a zárómra ez így nincs leírva!
Jövőhét kedden megyek Tokajba varratszedésre!
És pont Kedd délelőtre van előjegyzésem a Diabetológiára is,mehetek varrattal! :?
Az lenne most nekem a legfontosabb,hogy valaki adjon nekem inzulinra terheléses beutalót meg a Metformin!

Timcsi:Miket mesélt anyukád???Már én is nagyon kíváncsi vagyok rá!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Szia Syl!

Örülök, hogy viszonylag jól vagy. Az szuper ha nem endometriózis volt, az már kevésbé jó hír, hogy pco. Akkor metformin kell neked is.

A szonon is fenn volt, pénzhamisítókat fogtak. 2 fiút és 1 lányt. A lány rakamazi volt. O. Anita és mindketten ismerjük, csak arra nem emlékszem, hogy neked osztálytársad vagy csak évfolyamtársad volt-e. Mert ha jól emlékszem ő c-s volt te meg b-s, ugye??? Vagy rosszul emlékszem???? Te hallottad amugy???

Kép
timcsi82
 
 


Jaj,Igen ezt pont ma reggel hallottam én is!Hát szép!
Ja,Anita évfolyamtársam volt,jól emlékszel.Sőt barátnők voltunk még évekig a középsuliban!

Kép

Kép
syl100
 
 


Szia Syl! Hogy vagy ma????

Loviné, nem nyilatkoztál, hogy igényt tartassz-e a febr 7-i időpontomra Csókához, vagy mondjam le!

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit be vagyok havazva azért tüntem el, bocsika.
Timcsi,
Igen igényt tartok rá,ez úgy müködik ,hogy én megyek helyetted és ott jelzem nekik?

Syl,
üdv újra köztünk.Mire gyanakszik a doki mi lehet az a valami? :roll:
Vendég
 


Igen, gondolom nekik darab-darab! Február 10 a pontos dátum, mivel az kedd, nem tudom ez a 7 honnan jött. 8 óra. Sajna én nem tudok megjelenni, havonta nem fognak elengedni........
Akkor nem mondom le, csak mondd majd kérlek, hogy helyettem vagy ott.

Kép
timcsi82
 
 


Tök jól vagyok már ma!Elkezdett viszkedni a sebem!

Loviné:Nem tudom,mi lehetett annyit,mondott,hogy nem endo volt,hanem valami más,majd 2 hét múlva szövettan eredménye meglesz és akkor beszélünk!

Nektek a lapar után mennyi idővel jött meg?
Kedden megyek a diabetológiára ,ahoz a dokinőhöz akit mondtál.Szerinted,fog nekem kiírni terheléses inzulin vizsgálatot,ha kérem?Neked milyen volt a tapasztalatod vele?:
A met-hez ,hogy áll???

Nektek ciklus,hogy áll??

Én már tartom a Pcos diétát,már csak a met hiányzik! :roll:
Meg a mozgás,de azzal még várok!!

Annmari:Nem vagy msn-n!!! :roll: Mi volt Debrecenben?

Kép

Kép
syl100
 
 


Még egy kérdés.Nektek hány napra szedték ki a varratokat?
Nekem 8-ra fogják és én ezt egy kicsit sokallom.Már nagyon húzódik a ragasztás alatt.
:?

Kép

Kép
syl100
 
 


Csak bekukkantottam! Nekem szerdán volt műtét és másik héten kedden szedte a varratot!

Kép
timcsi82
 
 


Syl!

Nekem utána megjött rendesen csak az utána következő felejtet el megjönni így 5 hónap után hozták meg.
A dokinővel nem volt jó a tapasztalatom,mert homeopátiás cucot akart adni (ő egy kicsit bátortalan: jelemezte Csóka)Amiért mégis érdemes elmenni,azaz ,hogy kiírja a cukibetegség diagnosztizáláshoz szükséges vv-t. És ha nem érsz nála célt amikor visszaviszed neki a leleted mehetsz Csókához. De kérd meg Papot, hogy írja le a pcot.
Nekem is 8-ra szedtek varratot. Ja kecskerutafű teát vehetsz addig ,ua mint amet csak kissebb dózis de kezdésnek azis megteszi. 1 zacsi kb 150-200ft.
Mensim várom, tegnap hagytam abba a norkot.
Bocsi,ha egy kicsit érthetetlenül fogalmaztam,ha valami nem tiszta szóljatok,csak sietnem kell, mert apa beinditot autóval vár az udvaron.
Terheléses vércukit egyáltalán csinálnak nyíregyen?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: