Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a biztatást, nagyon reménykedem, de a sok sikertelen próbálkozás, csalódás után nem merek még tesztet csinálni.

Mindenképp jelentkezem, remélem jó hírrel. :lol:

Kép
Kép
akella
 
 


sziasztok itt uj vagyok még.nekem lonbikom volt február 7én ültették be két nagyon szép sejtet győrben.elvagyok kicsit keseredve.jelentkezik a mensi előtti pattanások.gondolhatok olyanra is hogy valójában minden nap 6 kupot kapok ,ami hormont tartamaz,van tapaszom is és talán a sok hormon okozza ezt.mit ajánlotok,mikor csináljak tesztet,jövö hét pénteken mennék vérvételre,nagyon hosszú addig még az idő.köszi a tanácsaitokat.kistörpe
kistörpe
 
 


kistörpe látom magadtól is idetaláltál olvasd vissza az utolsó 5-6 oldalt és hasznos infokat találsz a jóstesztnek is mondható LH-tesztről. Csak akkor nem tudom melyik naptól kell keszdejd reggeli vizeletből naponta nézni kell és a csiknak lassan erősődnie kell. Pl. nyiszifül tesztel és mivel már nagyon várta a babáját egy este tesztelt ful pozitivat LH-n és akko rászánta magát este tesztelt HCG-t pozitiv lett elég széppen aztán reggeli vizeletből jól látszott a babó a pocakjában. Ő most vagy 5 hetes kismami, hajrá mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

melisch köszönöm az ötletedet,ha az nem jön össze én is rendelni fogok.nagyon izgulok,minden percemben a babákra gondolok ,hogy remélem jó erősen belémkapaszkodtak.majd pénteken kiderül.nehéz és hosszú hét áll előttem.neked van már családod..
kistörpe
 
 


kistörpe átjöhetsz a !**** Babaproject 2009 indúl****! topikba ott van sok hozzád hasonló kismamajelőlt. NEkem még nincs családom most gyurunk 1 éve az elsőre :lol: . Nálunk most kiderőlt kiskatonákkal van a baj azért nam jött még össze :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2009.02.16 15:30-kor.
esthajnalcsillag
 
 


Kedves Esthajnalcsillag!

Én pont ma akartam elküldeni a rendelést és utalni. :(
Lehetséges még ez? Nagyon örülnék neki.

Írtam privit, nem tudom megkaptad-e.

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!

Zita, sajnálom, hogy befejezed. Sokunknak rengeteg pénzt spóroltál meg, hogy segítettél olcsóbban beszerezni a teszteket. :(

Lányok, tudtok még valakit, aki hasonlóan olcsón kínálja a teszteket?
A másik topicból Huncutka is eltűnt... :?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Pár napja csinálom az lh teszteket, amit Esthajnalcsillagtól rendeltem. Szerintetek is pozitív a mai? :)
Kép
Remélem két hét múlva ugyanilyen szép csíkos hcg-t is mutathatok. :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang szerintem nagyon szépen erősödtek a csíkjaid, ma már pozitív, de csinálj holnap is egyet. Nekem is két napig volt pozitív mind a két nap és még utána is együtt voltunk. Először próbáltam én is ezeket az Lh teszteket és itt van az eredmény a pocakomba.:-)
Nagyon szurkolok nektek is, majd írj!!
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok, szerintem is nagyon szépek a tesztjeid Pitypang, ugyanilyen zebrásakat kívánok neked majd terhességiből is a ciklus végén! :wink:

Lányok, mondhatnám, hogy közkívánatra, egyenlőre folytatom a tesztárusítást, remélem, hogy nem lesz probléma és fennakadás a dolgaimban, és akkor tudom is csinálni, ameddig csak bírja erőm. Továbbra is próbálok pozitív teszteket küldeni.

Köszönöm a kedves szavakat, és a megértést is, és elnézést a kellemetlenségekért! :)
esthajnalcsillag
 
 


Huh, Esthajnalcsillag!
Jól ránk ijesztettél! :shock: Írtam egy kétségbeesett privit is, de akkor remélem, tárgytalan! :lol:

Bocs, én itt még elő sem fordultam, csak olvasgattalak Benneteket.
Nagyon meggyőzőek a visszajelzéseitek a tesztekről. Majd én is kipróbálom őket, csak még nem jött el az ideje. :wink:

És Esthajnal: addig se hozd ránk a szívgörcsöt!
Remélem, minden oké (lesz) Veled, aranyos vagy, hogy a sajátod mellett a mi dolgainkat is ennyire a szíveden viseled!
Gondolom, mondhatom ezt Mindenki nevében. :D

Mielőbbi babásodást Mindenkinek, és jó egészséget! :D

babamacc

Kép
Kép
babamacc
 
 


Szia Esthajnalcsillag.Szeretnék tőled teszteket rendelni.Megírnád nekem priviben hogy mi a módja. Előre is köszönöm!
hajnus79
 
 


Esthajnal!
Köszi a megnyugtató választ priviben is! :lol:
Ahogy ott is írtam, az én rendelésem még odébb van (még igencsak picibabázom :D ), és NAGYON REMÉLEM, a köv. próbálkozásunkkor is még ugyanilyen lelkesedéssel fénypostázod majd nekünk a megabrakadabrázott pozitív tesztek tömegét! :lol: :lol:

Nyuszifül, Kuzsanna, Boganna, Spickey, ismeretlenül is GRATULA a babókhoz!!!!!!!! :lol: :lol:
Többi babára vágyónak pedig HATALMAS DRUKK!!!!!!!!! :D

És bocs, hogy két babóval "pofátlankodom" itt, de a két egészséges kisfiú után szeretnénk majd egy egészséges kiscsajszit is, ezért kellenek majd Esthajnal LH tesztjei, meg persze egy jó adag égi áldás!!! Ezt kívánom Nektek is szívből!!!
Olyan jó Veletek izgulni, remélem, megbocsátjátok nekem...
:oops:

Kép
Kép
babamacc
 
 


Kedves Babamacc!

Hidd el, nem szívesen hozom rátok a szívgörcsöt, nagyon nagy öröm nekem látni, hogy kérdeztek, hozzátok a tesztek képeit, és babásodtok sorra, én nekem ez boldogság. Csak közben sajnos az öröm mellett vannak olyan dolgok, amelyekkel a legszívesebben nem is törődnék, de mégis kénytelen vagyok, és nem kedveznek sem nekem, sem nektek. Valószínűleg 2 héten belül eldől, hogy hogyan tovább, ha folytatom, mindenképpen árat kell majd emelnem, ha pedig nem, akkor meg cserben hagylak benneteket.

Remélem, hogy akkor is kitartotok mellettem, ha árakat emelek, igyekszem természetesen a legkisebb összeget kihozni, mint mindig, de nem rajtam múlik. :roll:

Ölelelek mindenkit, és várom a további megrendeléseket, na meg persze drukkolok :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnal!
én csak remélni tudom, hogy minden a legjobban alakul. Én nagyon köszönök Neked mindent!!!!
Drukkolok nagyon!!!!

Pocaksimi babásoknak, babára váróknak pedig kitartást!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna, köszönöm, én is bízom a jó dolgok alakulásában :)
Úgy látom, kislányt szeretnél, hogy betipegjen hozzátok! :wink: :lol:
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag írta:Orsi, mi újság veled? Semmi jó hír? :roll: Pedig gyakran eszembe jutsz, hátha...


Drága vagy, hogy érdeklődsz! Te lennél az első, akinek küldeném a zebrásat! Egyelőre még elkerül minket a gólya. Na de hallod, hogy itt micsoda babásodás van! Szuper! Jó olvasni és örülök mindenkinek!
Voltam egy természetgyógyásznál. Óriási élmény volt! Azóta még bizakodóbb vagyok. Sőt azt is mondta mikor lep meg minket a babánk :) Még picit várnunk kell, de jön!!!!!!!!
sz orsi
 
 


Orsi, klassz, és elárulod, mikorra mondta? Csak mert akkor még jobban fogok drukkolni. :D
esthajnalcsillag
 
 


Az bizony titokos :) :) :)
sz orsi
 
 


Esthajnalcsillag,
küldtem privit tesztügyben.
Köszönöm!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Orsi, ejnyebejnye :twisted: Na, akkor addig is drukk. :wink:

Lyly, válaszoltam. :)
esthajnalcsillag
 
 


Szia Esthajnal!
Nos a tőled kapott LH tesztek a következő képpen néznek ki :) :

Kép

Doki is megerősítette, hogy 16-ához képest 1-2 napon belül repedni fog :)
Remélem pozitív hatása lesz ez rám nézve végre :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Szia, szép, egyértelmű tesztek, én is remélem a legjobbakat! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!
MA voltunk uhu-n és van egy 13 mm-es petezsákunk és két petezsákunk és két petezsáknak tűnő képletünk.
Jövő csütörtökön kontroll uhu, megyünk népszámlálásra, hogy hányan vannak odabent.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna, juj de izgi, gratulálok a Manócskákhoz, és várom a további helyzetjelentést! :D
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!

Ismét szeretnék tőled teszteket rendelni, írok neked emailt!

Puszi,

Lujzi

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok!

Minden babásodónak nagy gratula!!!!

Olvastam vissza a dolgokat és én is megrémültem hirtelen... :( Esthajnal remélem nem hagysz el minket! Nekem már most nagyon sokat segítettél. Képzeljétek ma a ciklusom 25. napján végre pozitív lett az LH tesztem. :D :D Nem csodálom, hogy eddig semmit nem hoztunk össze. Főleg a szokásos normál félidőben próbálkoztunk. :roll: Remélem most sikerül.

Ugye jól emlékszem, hogy mostantól az első negatív napig kell főleg próbálkozni? Sőt még akkor is... Képet majd rakok fel, csak még a költözés miatt kicsit káoszban vagyok.

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki nekünk is összejött... Bár kicsit aggódok, mert olyan kis haloványka csíkok... A felső kettőt ma csináltam. A legfelső 25-ös, az alsó kettő 10-es érzékenységű.

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


angyalkrisz bár nem ismerlek gratulálok a babádhoz!

Kép
Kép
melisch
 
 


Miléna, örülök, hogy kiderült a turpisság, így akkor most már tudod, mikor kell biztosan összebújnotok a pároddal, hogy baba lehessen. Remélem, már most összejön a babóca! Az első nega napon még ajánlott a szeretkezés mindenképpen.

Angyalkrisz, ne viccelj, ezek nem is halovány kis csíkocskák, szépen látszik a zebra, és tuti baba van a pocidban, ezen ne aggódj! Gratulálok!
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag,

köszönöm, megjöttek pénteken a tesztek! Nagyon kedves vagy, remélem, szép csíkosak lesznek hamarosan!

Puszi mindenkinek, babások gratulálok!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Esthajnalcsillag!
Ma átutaltam a pénzt,szerintem hétfőn megkapod. :wink: Dia

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Esthajnalcsillag!

Küldtem privit! Rendelek! :)
Vendég
 


Esthajnalcsillag!

Köszi a bíztató szavakat! Aranyos vagy.
Vendég
 


Sziasztok, már rég nem voltak fenn az aktuális árak, ezért most íme:

LH (20 mIU) vagy HCG (10 mIU) tesztcsík = 125 Ft/db.

HCG (25 mIU) tesztkazetta = 250 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 250 Ft/db.
LH (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 250 Ft/db

Van 16 db LH tesztkazetta összesen, 4000 Ft-ért odaadom annak, aki kéri, és kap mellé 1 db 10 mIU HCG tesztet is.
Minimum rendelés 5 db!

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Utánvéttel nem postázok, mert bonyolult és drága, köszönöm a megértéseteket!


Ha esetleg valakinek kell spermateszt, írja meg priviben!
esthajnalcsillag
 
 


Szia Esthajnalcsillag!

A spermateszt mennyibe kerül? Mert nálunk éppen a spermaszámmal van baj. Egyszeri alkalomra jó?

És még egy kérdés, bocsi :oops: :lol: : Ugye nem szűnsz meg tesztügyileg?
Mert egy két hét múlva rendelnék ha lehet. :wink:

Köszike!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty, a spermatesztet 9 ezer Ft-ért tudom beszerezni, kétszeri vizsgálatra elegendő a tartalma, melyet 3-7 nap különbséggel kell elvégezni. Amennyiben érdekel, akkor ha átutaltad az árát, rá kb. 1 hétre kapom kézhez és postázom, ezt vedd figyelembe légyszíves! Természetesen a többit privát üziben lefixáljuk :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Ja, tudom folytatni továbbra is tesztárusítást. :D
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag, köszönöm, szépen , jó teszteket küldtél, mert BABÁM lesz!!! :lol: :lol: :lol:
Már egy 10-es hcg poz. lett, holnap akarom a kazettásat kipróbálni, de eszembe jutott, hogy nem is tudom, hogy kell, ilyet még nem csináltam.
Lehet bután hangzik, de írd már le légyszi.
Még kisem mertem bontani, mert azt csak tesztelés előtt szabad, ha jól tudom.
Köszi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie, juj de jó, nagyon örülök nektek, és gratulálok a Kistesóhoz!

A tesztkazettát kiveszed a csomagból, egy kis edénykébe felfogsz pici vizeletet, majd a kis cseppentővel felszippantasz egy kicsit belőle, és a kerek ablakocskába cseppentesz a pipiből max. 3-4 cseppet. Ekkor már láthatod is, hogy színeződik a tesztablakban a tesztcsík, és megjelenik szép lassan a zebra :wink: . Az 5-10. perc között olvasd le a pozitív eredményt. :D
esthajnalcsillag
 
 


Köszönöm esthajnal! :wink:

ha tudok, teszek képet, csak hogy gyarapítsam a pozitív teszteket!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Oké, köszönöm előre is :)
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag, köszi a gyors válaszodat, nagyon ari vagy, és igénybe fogom akkor venni a szolgáltatásaidat :lol: :wink:

A spermateszt, ha aktuális lesz, szerintem az is fog kelleni, de ezt még nem tudom.Lehet hogy először mekérdem majd privibe, hogy hogy működik. De gondolom nem bonyesz.

Teszt meg kell majd egy raklappal minden fajtájából :lol: ............de csak ha utána pozi lesz! :lol: :lol:

Puszi!
Majd jelentkezem!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


FIGYELEM!

Kérek mindenkit, aki pénzt utal át, hogy a megjegyzés rovatba tüntesse fel a nevét, vagy a felhasználónevét, mert nem biztos, hogy ki tudom találni, éppen kinek a pénze érkezett be, elvégre nem Derrick vagyok, csak egy mezei anyuka, és nem szeretném, ha más kapná meg a teszteket, mint aki fizetett, gondolom ti sem!
esthajnalcsillag
 
 


Szia Esthajnalcsillag :)
En meg nem irtam neked mert nem itthon elek igy nem sikerult meg rendelnem toled tesztet :roll: de most 4hetre hazajottem es szeretnek 10-es erzekenysegu HCG-s tesztet na meg LH tesztet is rendelni 8) Az LH tesztnel mi a kulombseg a 10-es es 20-as kozott :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sz orsi írta:
esthajnalcsillag írta:Orsi, mi újság veled? Semmi jó hír? :roll: Pedig gyakran eszembe jutsz, hátha...


Drága vagy, hogy érdeklődsz! Te lennél az első, akinek küldeném a zebrásat! Egyelőre még elkerül minket a gólya. Na de hallod, hogy itt micsoda babásodás van! Szuper! Jó olvasni és örülök mindenkinek!
Voltam egy természetgyógyásznál. Óriási élmény volt! Azóta még bizakodóbb vagyok. Sőt azt is mondta mikor lep meg minket a babánk :) Még picit várnunk kell, de jön!!!!!!!!


Szia Orsi :D Csak neeem :shock: es hol voltal ha szabad ilyet erdezni :roll: marmint melyik termeszetgyogyasznal :idea: johet priviben is 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szisztok!
Hoztam Babszemékről képet :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


"TVS során a méh üregében egy 17, egy 13 és egy 6 mm-es petezsák látható. A legnagyobb másodlagos szikhólyag és egy élő embrio látható. A középső petezsákban embrionális elem látható, de életjelenség még még nem igazolható. A legkisebb petezsákban embrionális elem nincs.
A méh környezetében kóros képlet nem látható.
Ikerterhesség"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönöm Kuzsanna, és itt is nagyon gratulálok a Manócskáidhoz!
esthajnalcsillag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: