Új privát üzeneted érkezett!

vernike legközeleb vigyázz! :lol:
pruci volt mikor én is azt álmodtam hogy szültem megint!
Jó volt csak az volt a baj hogy csak álom volt! :( :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike! Igaza van Csicsinek, mindenhez csak pozitívan szabad hozzáállni :)
Elvileg ugye márciusi baba lesz, augusztusban, ha jó idő lesz, akkor lehet, h elmegyünk 3-4 napra a Balcsira :) persze nekünk azt is bele kell kalkulálni, h nem lesz olyan rövid út (mondjuk a Balaton Pesthez sincs közel - régen ott laktunk), majd meglátjuk, h mennyire lesz sírós a baba, stb .. :) én is nézegetek a neten babakocsikat meg kiságyakat .. jó az árakról tájékozódni! Nem vettünk még semmit, most legelőször a dobogó szivecskéjét akarjuk látni meg hallani, aztán majd a 12. heti UH után kap vmi picit :)
Vigyázz magadra!!!

Csicsi! Köszi, igyekszem vigyázni magunkra ;)

Pruci! Ezt találtam neked:
Általában: ötletesség. Szülni: nők, kismamák álmában: önmagáért beszél - szóval akár még jelenthet is vmit ;)

Kép
szöszke.
 
 


Vernike: tényleg vigyázz magadra!!!!! Le a függönyökkel! :wink:

Szöszke: jajj, de jó is lesz ez a készülődés/ vásárolgatás!!! A nagyobb/ drágább dolgokat jól gondolátok azért majd át. Mi pl. ma már nem ezt a babakocsit vennénk!
Ahogy a neten nézelődtünk korábban, úgy láttuk, mintha felétek olcsóbbak lennének az ilyensmik, mint itthon. Nem is értem. :roll: Pl. az a gyerekülés, ami nekünk van, tuti olcsóbb Ausztriában meg Németországban is.

Én is beszállhatok a "versenybe"? Burokrepesztés 8:45, Emma béb érkezése: 11:50 8)

Zsu
svs
 
 

 
 

Encike: mikor tesztelsz? Elvileg már most is kimutathatja a teszt a jó hírt, nem?

Zsu
svs
 
 


Zsu! Én is úgy tudom, h erre jobb árban vannak az ilyen cuccok .. amúgy én még csak otthoni oldalt nézegettem :roll:, találtam egy olyan babakocsit, amilyenünk biztos nem lesz, de azért marha édes.
Nagyon várom már azt az időszakot, amikor lehet vásárolgatni .. bár előbb a legelső UH-n kéne túl lenni. Apropó, felhívtam a dokit, h nincs-e időpontja előbbre, mint 18., és mondta, h pont most mondta le vki, úh mehetek 10-én 8)

Zsu is milyen gyorsan szült :shock: én is így akarok.

Kép
szöszke.
 
 


Haliho!
Akkor én tartom a frontot?
14-kor elfolyt a magzatviz, 14.30 Niki a hasamon. Mire Krisz beért, mivel apás szülés lett volna, már megszületett.

Ma vok a 10. dpon. Mai hő 36,9
encike 2
 
 


encike szerintem baba van a dologba!
szöszke bizti hamar megfogsz szűlni!

a szomszédom szegény megszenvedett az első babaával 17 órát vajudott! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Képzeljétek 8 hét alatt eldöntötte a bank,hogy ad nekünk hitelt!!!Ebbe tuti én tartom a rekordot!!!De mindegy,készül a házunk indul a babaprojekt minden szép és jó,csak a bank miatt a dokihoz nem jutottam el ma,majd hétfőn....
Szöszke!a sógornőm is kinnt vett meg mindent a babának,azt mondta ugyanazon az áron sokkal jobb cuccokat vett kinnt mint itthol.Szóval hajrá!!!!!Irigyellek mint a csuda!!!
Jaj képzeljétek,ver ám az fenti bácsi rendesen,mivel az én drága párom nem szólt,hogy lepermetezte az uborkát tegnap én meg bele mentem és most tiszta vörös hólyag a hátam tőle(bikinibe voltam)és viszket nagyon,és holnap megyek vele a dokihoz!!!Na ennyit rólam.....a függönyök után a férjem is "leszedhetem" :wink:
Figyi lányok,ilyen vonalzót csináltam én is,de nem tudom ide beszúrni.Hogy kell?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Csajszik, most iszonyú lassan működik a Babanet, folyton szétkapcsol, meg alig enged belépni... :evil:

Enci, hajrá, hogy baba legyen...! Amúgy nem tudok még mindent, de mi az a dpon?? :roll:

Jajj, amúgy én is imádom nézegetni már most az édes kis babakocsikat, babágyakat, hordozókat, ruhácskákat. Remélem egyszer bevásárolhatok én is...

Szöszke, nagyon jó ez a La Femme-s vonalzód, de kétféleképp számol a rendszer, hogy az egyiken 4 a másik vonalzón 5 hetesnek számítasz? Amúgy rossz tüneteid nincsenek, mint pld. hányinger, hasfájás, rossz közérzet??

2 gyermekre készülődős Lányok: ez klassz, hogy ilyen gyorsan szültetek meg, ha én anyukámból indulok ki, aki 18 óra vajúdás után szült meg engem, akkor nem sok jóra számíthatok, ha ez is öröklődhet... :? Persze optimistán kell hozzáállni a dolgokhoz! Mindegy, a lényeg, hogy mindannyiunknak jöjjön össze a baba!

Kép
judi79
 
 


Verni!!! Légyszi vigyázz magadra!
Amúgy a vonalzót én sem tudtam elkészíteni, nekem Szöszke segített, nagyon aranyos volt!

Gratula a bankhoz! Nem könnyű velük, de ők most az urak széles e hazában... :? :? :? :roll:

Kép
judi79
 
 


vernike kaptál egy kódot ami az elkészített vonalzó alatt van /phpbb/
ezt a kódot a profilnál az aláírásodhoz illeszd be és már kész is a vonalzód! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judi!
Dpo: a peteéréstől számitott napok.

Voltam ma babát látogatni, majd rakok képet.

Jaj Nita, bárcsak babo lenne már! Hisz mind ezt várjuk!!!!!
encike 2
 
 


encike nagyon szép magasan van a hőd,ez azért már bíztató!
csak maradjon is így! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lehet beképzelem magamnak, de érzékeny a bal cicko.
encike 2
 
 


ilyeneket hogy lehet beképzelni?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem is rohadt lassú a babanet, és már nagyon elegem van belőle :evil:

Vernike! Úristen te lány .. vigyázz magadra héé!!! Szegénykém, hintőporoztad vagy ilyesmi? Vagy nem jó semmi se? Doki majd biztos mond vmit holnap. Jaaaj ..

A bankhoz pedig gratula!!! Mi megmondtuk 8)

Judi! Azért tettem fel a La Femme-s vonalzót, mert a nőivonal csak a heteket számolja, a napokat nem, tehát aszerint (sztem legalábbis így van) ma vagyok 4+7, vagy én nem tudom .. de vmi ilyesmi logika lehet. Hányingerem az van, meg sokat járok pisilni, egyéb egyelőre nincs :)

Encike! Hát igen, asszem neked adhatjuk a leggyorsabb szülésért járó oszkárt 8) reméljük a legjobbakat, h nem csak beképzeled a cickófeszülést!

Ja, Verni, ha nem menne a vonalzó, akkor priviben szívesen elmagyarázom, hogy kell :) (nem akarom már ezzel telerakni az oldalakat, azért ott :D)

Ha vkinek kell képet kicsinyíteni, vagy ilyen hasonló dolgok, akkor nyugodtan szóljatok ;)

Kép
szöszke.
 
 


szöszke olyan nincs hogy 4+7
most vagy pont 5 hetes!
Tegnap voltál 4+6 és ma meg már kerek 5 hetes!
remélem érted mit akartam mondani! :oops:
Mára elteszem magam jóklegyetek!
Jóéjt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Húúúú de ügyes vagyok!!!!
Szöszke,holnap megyek a háziorvoshoz majd megmutatom neki,anyu keni valami gyógyfűves akármivel,így nem viszket annyira és megittam ma 3 tabl.kalciumot,majd csak lesz valami....
Jó éjt mindenkinek!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Kép Csenge baba
9-kor fog szopcsizni.

Hőm fenn de még nem tesztelek.
encike 2
 
 


Encike!Nagyon szép ez a baba és a neve is.....
Drukkolok nagyon!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike! Remélem már jobban vagy ;)

Encike! A baba gyönyörűűű! És drukk :)

Nita! Igen, értem, csak nem értem a nőivonal logikáját :shock: mert aszerint még mindig csak 4 hetes vagyok, a másik szerint meg már 5+1. Na mindegy, a terhesség végére majd megfejtem ezt a titkot :D

Kép
szöszke.
 
 


szöszke ha mész majd uh-ra ott a gép ki fogja írni a dokinak pontosan hány hetes is vagy! :lol:
encike jó a hőd csak így tovább! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike!!! Hajráááááá! Reméljük hamarosan két csíkos hírekkel jössz! :wink: Nagyon édi a babó!

Vernike mit mondott a háziorvos??

Hurrá, péntek van, két nap pihenő!! :D :D :D

Kép
judi79
 
 


Köszi lányok, átadom neki, de már tegnap emlittetelek neki. Azt üzeni mindenkinek, hogy TÜRELEM RÓZSÁT TEREM!

Jaj, de arik vagytok, hogy drukkoltok!
Majd meglátjuk mi van nem soká kiderül.
Milyen érdekes ez a női szervezet!!! 2 hetet azért várunk, hogy pé legyen, aztán meg azt, hogy ne legyen menszi!!!!!
encike 2
 
 


ilyen a természet!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hiába teszünk érte, nemcsak rajtunk mulik.
encike 2
 
 


Ez így van .. sajnos.

Kép
szöszke.
 
 


szöszke már csak 6 nap és láthatod a kispocaklakód!juj de izgi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007 írta:szöszke már csak 6 nap és láthatod a kispocaklakód!juj de izgi! :lol:

Hát igen, én is nagyon izgulok .. remélem minden a legnagyobb rendben van odabent :)

Kép
szöszke.
 
 


szöszke minden rendben van érzem!!!!!!!!!!!!!!vigyázok a kis pocilakódra innen a távolból is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De aranyos vagy, Nita :) köszönjük ;)

Kép
szöszke.
 
 


szivesen!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szöszke!
Minden oké. hidd el!

Láttátok a hiradot? Nőböl lett ffi anya. Uristen!!!!!!
encike 2
 
 


én láttam de már régebben is benne volt az ujságba hogy a férfi babát vár!
mi lesz ebből a világból?????????,
a gyerekszülés az a nők dolga!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sőt Deutsch Anita is terhes. Most nem emlékszem ő is elvesztette?
encike 2
 
 


nem ő nem vesztete el a babaát!
a gregor bernadett vetélt el a 16.héten

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
szöszi,köszönöm az aggódást nagyon aranyos vagy,cserébe nagyob szorítok az uh-hoz (meg amúgy is).Voltam ma dokinál,ekcémás lett a bőrőm,kaptam gyógyszert,kenőcsöt,meg kalcimusc injekciót,amit úgy kell meginnom.Na szupi,még jó,hogy nincs baba most,aggódnék érte...
Legyetek jók,mindenkinek szép babavárós álmokat kívánok!
Vernike

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Már jó ideje olvasgatlak titeket és ha még lehet, szeretnék csatlakozni hozzátok. Nagyon tetszik a csapat és ahogy bátorítjátok egymást.
Mi a második babát tervezzük. Van már egy gyönyörű két éves kisfiam, akit Barnabásnak hívnak. Én 31 leszek nemsokára. Most másodiknak nagyon szeretnék egy kislányt. A kínai naptár szerint ha a közeljovőben megfogan, akkor lány lesz. Mi is három hét múlva kezdjük élesben a dolgot. Barnabás annak idején rögtön az első hónapban összejött, kíváncsi vagyok most hogy lesz.

Jó éjt mindenkinek.




Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni, ha befogadtok ebbe a dinamikusan bővülő csapatba.
A párommal mindketten 26 évesek vagyunk. Nálam tavaly decemberben derült ki egy véletlen folytán, hogy nincs pé-m. Azóta Bromocriptint szedek. A legkisebb dózisúból napi felet. Én azon szerencsések közé tartozok, akiknek semmi baja nem volt és nincs is a bogyótól. Ellenben most bizonyítottan van pé-m.
Kb június 27-én volt pé-m, akció is volt. :D Most pedig reménykedünk. Nekem érzékenyek a mellbimbóim reggelente,és a melleim is feszülnek kicsit, bár nem jobban, mint mensi előtt szoktak. A hőmet mére(gete)m, és még mindig 37.2 :lol: Remélem van esélyünk. (bár miért ne lenne??!!) Olykor émelygek is, de nem vagyok biztos benne, hogy ezt nem szimulálom.. Nincs konkrét oka(szag, étel). Főként reggelente jön rám.
Szerintetek van értelme megcsinálni egy érzékenyebb tesztet vasárnap reggel(pl Clearblue). Pont akkor lesz 10 napja, hogy pé-m volt.. Tudom-tudom... türelem, dehát az nincs :) 10-én kellene megjönnie, és mióta a Bromot szedem, óramű pontosságú lett.

Végigolvastalak titeket.. ráment az estém, de nem bánom!
Én a vitaminokhoz annyit tennék hozzá, hogy az én dokim a Gravidát ajánlotta. Azt mondta, pozitív tesztig heti 2db-ot szedjek, utána napi 1-et. Ne felejtsétek, hogy azok a vitaminok, amik nem vízben oldódnak, felgyülemlenek a szervezetben, és legalább annyi kárt okozhatnak, mint ha nincs belőlük elég. Márpedig a terhesvitaminok(ha jól tudom, javítsatok ki, ha nincs igazam) többet tartalmaznak mindenből, mint az egyébként szükséges.
A vasról meg azt hallottam több helyről,hogy nagyon nehezen kötődik meg. Leginkább májban van jelen, viszont valahol azt olvastam, hogy a C-vitamin segíti a beépülést. Szóval vastartalmú ételek mellé/után egyetek sok gyümölcsöt!! :wink:

A kínai naptár... hát aszerint nekem fiúnak kellene lennem :lol:

Legyetek jók, és mindenkinek drukkolok!

Bea

Ui.: bocs a hosszú hozzászólásért így az éjszaka közepén..
abeatrix
 
 


Sziasztok!

Megint én.. találtam egy oldalt, ahol leírják,melyik teszt mennyire érzékeny.. Hát nem a clearblue vezet...

http://www.mamanet.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=237[/url]
abeatrix
 
 


Sziasztok ujak!
Örülök, hogy csatlakoztatok, és lám már lehet, hogy babás is vagy Bea?
Nekem ma 37 a hőm, de még nem teszteltem. Ugy látom egyszerre nem kéne megjönni8e, na majd meglátjuk, hogy hoztuk össze.


Nyanya!
Akkor mindent bele!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike: remélem, mindkettőnknek összejön.. Ma vettem Medi-lab-ot.. A gyógyszertárban nem volt 1 darabos, így 2 db-osat vettem. Szerintem holnap reggel tesztelek egyet,bár sok reményt nem fűzök a pozitív teszthez(még), de nem bírom ki... :)
Hja! majd' elfelejtettem! Egyre gyakrabban járok pisilni.. és nem keveset!! Tegnap már 6-szor voltam,pedig max 3 alkalommal megyek egyébként!!!!
Szóval a hőmben, meg a sok pisilésben bízok.. ezeket csak nem tudom szimulálni, nem?! :lol:

Pussz
abeatrix
 
 


A hődet vezeted valahol? Fel tudod tenni?
Én még megvárom a jövö hetet a teszttel, de szivem szerint én is lőnék egyet.
A hőm nekem is fenn van, de mult hoba is igy volt és egyszer csak lement.
encike 2
 
 


tulképp nem vezetem... korábban se tettem, csak láttam, hogy sokan mérik, gondoltam megpróbálkozok vele..

Irigylem a kitartásodat!! ;) Ha olyan kiszerelést sikerült volna vennem, amiben csak 1 van, valószínűleg én is jobban kibírnám, hogy várjak a következő hétvégéig, vagy csütörtökig... Dehát 2 van benne, teszek egy próbát. :)
abeatrix
 
 


Nekem van 2 db csik, amit egy másik topikbol rendeltem jo árban, majd kiprobálom.
Meg van egy gyogyszertári Monos.
Tehát 3 van, miért ne lőném el hétfőn?
De az elsőbbség a tied és ha pozi, remélem megyek utánad.
Akkor megy a drukk!!!!
encike 2
 
 


sziasztok!üdv minden ujjnak! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Én is sok szeretettel köszöntök minden újat,és mielőbbi babásodást kívánok nektek!
Kismama-gyanúsak teszteljetek minél előbb,mert a kíváncsiság megöl... :)
El se hiszem,hogy lehet egy hónap múlva már én is tesztelgetek,és azon izgulok,hogy jön-e baby!!!!!
Szorítok mindenkinek,vigyázzatok magatokra!!!!Ne úgy mint én :)

Vernike

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike!
Ne úgy mint én _ezt hogy érted?
Még hétfőig nem tesztelek, de csak 2-t kell aludni.
encike 2
 
 


encike vernikét mostanába érte pár kisebb"baleset"erre érti hogy ne ugy mint ő! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


konkrétan?
Lehet lemaradtam.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: