Új privát üzeneted érkezett!

Pendi! nagyon sajnálom a dolgot hidd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És most nagyon drukkolok, hogy mihamarabb jöjjön a kis jövevény!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


LAPTETTTTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Kis szexmániás!! :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: Nincs ebben semmi különös. A nők pé alatt különösen sokszor kívánják a szexet. :lol: :lol: :lol: És ahogy a vonalzódat elnézem, valahogy ott jársz.
Vendég
 

 
 

Nócika!
laptető!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Legyen hozzá szerencséd! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi!!! Köszi remélem szerencsésen járok!Majdnem jó a vonalzom, mert egy nappal el vagyok csuszva!!! De remélem a sok sexi-mexi meghozza végre a gyümölcsét!!!! Már senki el sem hiszi mennyire vágyom rá! Nálunk is és a párom családjában is mindenki mikor akarta vagy még nem voltak benne biztosak akkor is egyböl babások lettek! És én mért nem??? na erre legyen nekem valaki öszinte választ!!!!!!!!!!!!!!! Mert nagyon érdekel!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
sajnos ez nem azon múlik. Csak ne keseredj el! Nálunk is gyorsan teherbe estek a lányok, csak a nővérem és én nem. Bár a nővérem 3 hónap closbyt után terhes lett. Én most kezdem majd, és sok reményt fűzök hozzá. Ne akard görcsösen. Nekem is mindig ezt mondják. Lehet, hogy igazuk van! :roll: :roll:
Vendég
 


Pendi!!! Lehet, hogy van igazság abban, hogy ha túl görcsösen akarja az ember akkor nehezen jön össze, de én ezt épp ésszel nem tudom felfogni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te érted ezt, hogy mért van ez???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


basszus a Mónika-showban megint arról van szó, hgoy a leány terhes, de nem akarta, és azt sem tudja kitől!!!!! Felháborító!!!!!!! És nekünk nincs babánk???? miért? :?: :?: :?: :?:
Vendég
 


nócika!
Nehéz beletörödni abba, amit nem értünk meg. De muszáj! Próbálj meg valamibe belefogni, ami leköt. Nekem a párom a múltkor már vett egy 3000 db-os puzzlet, hogy lefoglaljam magam-régen ez volt a hobbym. Csak azért, hogy ne mindig a rosszra gondoljak. :lol: :lol: Biztosan neked is van valami hobbyd. Próbáld ki! Hátha segít!
Vendég
 


Pedni
Ez ngyon ari tole :P :oops: :oops: Az tuti,hogy a kaposzta fujt fel...tegnap is fajt a hasam :x es a szelek is bantottak :lol: :lol: :lol: :roll: :oops: :oops:

Noci
Az a lenyeg akkor megtortenjen amikor kell aztan lesz ott baba is :wink:

(lanyanyak vgy akik nem tartjak meg stb. tema)En mar ezekhez hozza sem szolok mert csak felmergesitem magam :? na meg oldalakat tudnek irni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
Igen, nagyon aranyos volt! :lol: :lol: Sőt ha nem ciki, elmesélem azt is, hogy péntek esti együttlétünk alatt kispárnát tett a csípőm alá, és után seített a gyertya állásba. :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Olyan vicces, és egyben aranyos volt. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Azt hittem, már rég alszol! lassan reggel lesz nálatok! Nagyon fáradt leszel holnap! De azért örülök neked! :lol: :lol:
Vendég
 


Hat ember mar itt horpaszt mellettem de megengedte jatszak en is a gepen :D Mar agybol nyomom 8) Hajnal 2 lesz :? 11-tol megyek suliba holnap meg du.3-kor fogdokihoz :x :evil:

Zsu merre vgy hahooo tobbiek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na hat ez egy igazi csapatmunka volt akkor :lol: :oops: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
akkor csak hallkan verd a billentyűzetet, nehogy felébredjenn! :lol: :lol: Mert olyankor morcik tudnak lenni. :lol: :lol:
Én búcsúzom, mert hazaért emberkém. Vacsit kell csinálni, meg holnap megyek dolgozni, és időben fekszem le. :cry: :cry:
hőzöngök a meló miatt, de azért a fogdoki miatt nem cserélnék akkor sem! :roll: :roll:

sziasztok mindenkinek! :lol: :lol: puszi :lol: :lol:
Vendég
 


az ám!!! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Remélem eredménye is lesz! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi
Lesz am ez a honap a mienk :wink: 8) 8) Jah ne is tudd meg mien halkan irok ne zavarja :lol: :lol: Fogdoki jaj ne is beszeljunk rola en se szeretem :x de muszaj :? Holnapra azert jo melot vigyazz magadra :!: :!: :!:

Zsu
mien a hom ma nem mondtal semmit :roll:

Csallok ti is sztrajkoltok :?: :lol: :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Azt hittem ma vegre elkapok parotokat ha sokaig maradok de mar nem birom megyek aludni :roll:
Maj talan holnap :roll: Jo ejt mindenkinek :!: :!: :!: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó éjt Bridget!!!!!

Pendi! Szerintem egyáltalán nem ciki! :wink: :D Ez tényleg nagyon aranyos! Egyébként nálunk sokszor elöfordul miota kihalgatta a sogornömmel valo beszélgetésünket tavaly agusztus óta! Szoval engem sokszor megtornásztat így a párocskám eksön után!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Egyébként most a párocskám volt nagyon aktív mert azért nem írtam mert lent voltam a konyhában mosogattam és erre ö lejött utánam és elkapott a konyhapulton!! :oops: :oops: :oops: Szoval ezt is felavattuk!!!!! :wink: 8) :wink: 8)

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Lassan irulok es pirulok :oops: :lol: :oops:

Csajok sehun senki...remelem mindenkinek jobb elfoglaltsaga volt :wink: A franya szamlalom elindult de miert a 11-etol :x :evil: Segitsen mar valaki megerteni :? Minnya megyek suliba hajra :? de kivetelesen tanultam tegnap :wink: Aztan talan meg elmegyek valami jegyirodaba korulnezni hatha megis csak van jegy valami jokis meccsre apanak :wink: :roll: es akkor a bebi melle kap meg 2jegyet is :lol: :lol: :lol:
Mai hom:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 22400_.png

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt Lányok!
Még meló előtt belesek. Nem bírtam ki. Nem bítam aludni, csak 5-ig.
:cry: :cry: Ezért mivel megígértem a fiúknak benn a cégnél, hogy viszek nekik valami fincsit a névnapom alkalmából, hát bekevertem egy kis gofri tésztát. Apácska biztosan örült nekem, amikor hajnalban beindítottam a habverőt. :oops: :lol:
Gondoljatok rám, mert soká lesz holnap reggel. :roll: :roll: De ha lesz lehetőségem benn, akkor majd felugrok szétnézni. Addig meg dodozok 1000-el. :lol: :lol:
Mindenkinek szép napot!
bridget
Nagyon gondolok rád a fogdoki miatt! :lol:
A hőd még mindig 37 felett van. Ez ha jól tudom, jót jelent!
zsuzska!
Mostanában hanyagolsz bennünket! Nincs nagy baj ugye? :cry: :cry: :roll: :roll: Aggódunk ám miattad is!!!! :cry: :cry: Tegnap is csak alig-alig voltál. :cry: :cry:
nócika
A konyhapult egy nagyon jó hely! :lol: :lol: :oops: :oops: Aztán majd kiderül, 20 év mulva, hogy szakács lett az újszülött! :lol: :lol:
Vendég
 


SZia Pendi
Okes gondolunk rad :wink: Hajnal 5kor goffri na te sem vgy piskota :lol: iiiimadom a goffri-t es olyan reg ettem mar :roll: Fogdoki-t ne is mond minnya megyek :? Suli megvolt...a hom meg jah...hat vegulis piri elott esik le elmeletben :roll: de mint irtam mar nekem a multhoban vegig fent volt 37-en :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bevallom nektek csinaltam egy LH-t :? :oops: :oops: :oops: :oops:
Csont nega lett :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szebb napot mindenkinek!

Bocsi, hogy nem voltam tegnap.... de baromira összevesztünk kolléganőmmel tegnap és szinte egész nap bőgtem.....aztán este elmentem párommal egyik ügyfeléhez és majd éjfél volt, mire haza értünk. REggel voltam vérvételen (prolactin kontroll), és majd 13-án kell mennem megint progeszteronra. Kérni akartam már most időpontot, erre közölték, hogy majd a progis vérvételen kapok, ami azt jelenti, hogy a vérvételhez képest, ha szerencsém lesz, akkor talán két két és fél hét múlva lesz.... szóval ez a hónap sem lesz az enyém, az már tuti.....
Szóval lelkileg valahol a béka feneke alatt vagyok.... egész nap bőgök :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ez van....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj Zsu tudtam en,hogy gaz van :? :roll: 2napja engem is a siras kerulget mert valahol melyen en nem sok esely adok magamnak a leleteim alapjan....dokik is megmondtak mar :( de belebeszelem magamba,hogy meg barmi megtortenhet...kozben meg valahol en is ot vgyok ahol apart szakad :?

Minnya megyek fogdokihoz :x :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok csajok!

Mi ez a depizés! Tessék pozitívan gondolkodni! Sikerülni fog, mert csodák nem csak mással történnek, hanem velünk is! :D És én tudom, hogy minden rendben lesz!!!! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Bridg: Szorítok a fogdokihoz!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsófi: Én lassan már nem hiszek semmiben sem :roll: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!!


Kuszanna! Azt irtad, hogy a pajzsmirigyed nincs rendben. Más hormonod egyébként rendben van? Gondolom azt is megnézte az endokrinológus.
Remélem már nem kell sokáig várnod!!!!! Egy kis elkeseredés meg kell szerintem, mert a feszültségnek ki kell jönnie!!!!!

Egyébként én tegnap ok nélkül olyan leb....ást kaptam, hogy én is bőgtem, azóta meg semmi kedvem sincs dolgozni. És ráadásul vissza se tudtam szólni, mert záporoztak a hülyeségei, a közszférában meg ugye elég nagy a hatalmi harc stb. nem nagyn szabad belemenni a személyeskedésbe. De otthon aztán nem fogtam vissza magam.... szegény férjem halgatta.

Mindenki bekaphatja, itthagyom őket elmegyek betegszabira aztán leshetik, hogy ki fogja ezt csinálni. (jelenleg szerintem a városban nincs olyan ember, aki kapásból tudna közbeszerezni)

Na én is kipanaszkodtam magam.
De holnap megyek dokihoz. Már nagyon izgulok, remélem minden oké.

Mindenkinek fel a fejjel!!!!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Zsofi@
Latod kicsit nem vgy aztan mar is mi van :lol: Vickyrol nem is beszelve :lol: Most is melozol :?: :roll:

Zsu
Elfelejtettem mondani szep az uj vonalzod :wink:

Kata
Na szegeny embor akkor hallgathatott teged otthon :lol: :lol: :lol: Te meg pontosan hagyd ott oket a nyavajaba ha nem ertekelik a munkadat :evil: Megteheted ugyhogy hajra :wink: es ne idegeskedj :!: :!: Fotot hozol holnap? :roll:

Csajok
A fogdoki nem egyszeru mivel megyunk ugye hetfon nem nyult hozzam :lol: nehogy itt a nyaralas alatt kezdjen el fajni valami :? De befestettek a fogamat ilyen rozsaszin rikito szinnel megmutatva a bacikat es azt is megmutattak,hogy kell fogat mosni :shock: En total nem igy szoktam es otthon szerintem mar a "szabaly" :roll: plussz meg megkerdeztem milyen fogkefet ajanlanak mert,hogy annyi van manapsag...hat ne tudjatok meg egy sima 1szeru kis feju akarmit ajanlott... :o eletembe nem vettem volna ilyet ha nem ok ajanljak :roll: Szal majd nyaralas utan belekezdunk a magytakaritasba 8) :? :lol: Ma megint olyan rosszul voltam :? Nem tom mitol :shock: de ha ez a hohullam akkor mar most kivgyok tole :x Mondjuk hohullamtol nincs hasmasr :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kati: A pajzsmirigyem szerencsére jól leledzik :wink: Nekem a prolactin hormonom magas, a progeszteronom meg alacsony :roll: :shock: Jó kis párosítás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drukk a holnapi vizsgálathoz+++++++++++++++Kép lesz madj :?: :?: :?: :?: :?:

Amúgy mára sikerült eljutnunk emilben oda a tegnapi utállak és fújjunk a másikra-tól, hogy tulajdonképpen megért engem..... és újra normálisan tudunk beszélgetni :shock: 8)

Bridg: Csan nehogy az utazás előtt legyél beteg.... remélem, csak valami kaja nem tetszik a pocidnak és rendbe jössz hétfőig teljesen.... hát csuriban érted mindenem++++++++++++++++

Csajócák, készülődtök már az utazásra :?: :?: :?: :?: :?:

Zsófi, Vicky.... többiek????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj hat itt virus nincs :roll: Szerencsere :roll: Es hacsaknem a korhelylevesem...vgy pl tegnap meg ma disznofulet ettem :shock: :lol: :oops: Amugy salizom meg szenyo,rantotthus,sultkrumpli...semmi tejes nem ertem :? Embor azt mondta menjek haza es pihenjek le :D Edes nem...mar itthon vgyok kicsit shopping-oltam a Zara-ban :oops: :lol: Tok ari kis nyari szerkokat vettem :wink: Jah es azt is mondta vegyek be gyogyszert :oops: Sosem veszek be ilyen marhasagokra pedig ezek gyogynoveny alapu keszitmenyek de akkor se :roll: Azert ma bedobok parat :roll: Minnya eszem es kozben vgyok persze es nezem tovabb a fokuszt 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Nagyon vigyázz magadra :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Nehogy nekem lebetegedj az út előtt :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dehogy fogok :wink: Nem olyan fabol faragtak engem 8) Mindent megteszek ennek erdekeben :!: Beveszek gyogyot,dietasn kajalok majd a kov par napban es szedek majd vitamint is :D Mit szedjek :?: :? :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát nem tudom igazából..... Valami olyan kellene, ami kompelx.... mint itthon a Centrum :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hmm...van itt az is de kulon-kulon ajanlatos :roll: ha jol tom a C-vitamin ugye immunt erosit :idea: de ha mar beteg vgy nem segit...de akkor mit :roll: Hun van mindenki :x Bezzeg ahogy kiteszem a labam mindenki itt van :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tudod.... Mörfi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NEm tudom, hogy mit szedj..... a C vitamin tuti jó, ha beteg vagy, akkor is :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En ugy tom ha mar beteg vagy akkor olyan mint szarnak a pofon ma bocsanat de azert majd veszek holnap :wink: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
Az én fogorvosom is így csinálja. Befesti és megnézzük hol kell alaposabban tisztítani.
Igen dolgozom.

Zsu!
Olyan nincs, hogy soha. Muszáj pozitívan gondolkodni! mert kiút mindig van! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsofi@
En anno meg lemaradtam a fogszinezo tablettanal :lol: :lol: :lol: :lol: Az is rozsaszin volt de ez a rikito tintas dolog :shock: meg mindig olyan a nyelvem :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kis színes nyelvű :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Te hogorbe zseni :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Én is itt! Meg jöttem a melodiából! És hál istennek engem nem volt ki leb.......szon, mert inkább én basarintottam le a kedves kolleginát! De mind1!!!!! Szóval én ma elkezdtem barnázni, de nem vágom mért is pedig ezt is késöbbre vártam! Ma elvileg börgyogyászatra készültem de semmi kanalam sincs hozzá! Holnap meg én is mehetek fogdokihoz!! :cry: :cry: :cry: Tuti tömés!!

Pendi! Csilla vagy Noémi?? Mert akkor boldog névnapot kivánok neked!! Egyébként én is ma ünneplem a névnapot mert Noémi vagyok!! A konyhapultról csak annyit mivel, hogy étteremben dolgozom nagyon remélem, hogy nem lesz szakács!!!!!!!!!!!! :roll: :wink: 8) Bármi más csak az ne!!!!!!!!! De ha ehez lesz kedve nem állok elé csak elmagyarázom neki, hogy szerintem mért ne!!!! És az tuti, hogy én hajnali 5-kor nem álltam volna neki nemhogy a gofrinak de még 1 szelet vajas kenyér elkészitésének se!!! Szoval minden elismerésem a tiéd!!!!

Zsuzska! Tényleg nagyon jó az új vonalzod! A kolléga nödröl csak annyit, hogy mindenki megválogathatja a barátait és a kollégáit.... a többit tudod! Ugyhogy akármin is vesztetek össze lényeg az, hogy ne engedd magad bántani és ne törj össze! Az eggyik füleden be a másikon ki!! Ne bánkodj!!!! :wink: :D :D :D :D :D :D :wink: :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Noci pill :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nóci!

Szerencsére azért sikerült megbeszélnünk ma délre a dolgot.... elvégre hat éve vagyunk együtt :roll: :shock: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na mostmar tenyleg megyek hajat mosni aztan jovok vissza :wink: El ne tunjetek :!: :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na talaltam egy frpansabbat :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: