Új privát üzeneted érkezett!

Anda
Nekem sem mondta a doki hogy kell uh-ra mennem, de mivel itt azt olvastam, hogy vékonyítja a mnyh-t és cisztákat okozhat, jónak láttam ha elmegyek.
Szerintem mikor bevetted az utolsó szem clostit menj dokihoz. Én a 7. napon vettem be a 10. szemet és a 9. napon mentem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Na megint laptető!!! Ez már a nagyon sokadik ebben a ciklusban. Ez már tuti jelent valamit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Már itt is tied a laptető. Ez tuti jelent valamit.
És mikor mész a dokihoz, mindig fizeted a lóvét, vagy ez hogy megy?

Kép
p__lilla
 
 

 
 

hááát, akkor kénytelen vagyok várni még. Csak jövő héten fog megjönni, (ha megjön... :wink: :wink: :wink: ) és akkor ezt azt jelenti, hogy még legalább két hét.... :cry: :cry:

Kép
anda81
 
 


Lilla
Eddig 1x fizettem, mert akkor a magánrendelőbe mentem pesten. Most csak 300 vizitdíj volt, meg hormonvizsgálatnál is csak az.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
De ha én hormonvizsgálatot akarok, akkor menjek el a magándokimhoz kérni? A kórházba elmegyek vérvételre, és megyek a magándokimhoz elemeztetni? vagy hogy van ez? Vagy a kórházba elemzik vizitdíjért? Havi 3x?

Kép
p__lilla
 
 


Erre én is kíváncsi lennék!

Kép
anda81
 
 


Lilla
A dokid ad beutalót és elmégy a korházba, utána ha mind a 3 eredmény megvan, akkor a dokid elmondja mi áll benne. vagy mi! :lol: :lol: :lol:
Már nagyon értünk hozzá. Nem?

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi Nati!
Jövő hónapba meglátogatom a dokibácsimat. És kérni fogom a hormonvizsgálatot. Csak még nem tudom a munkahelyemen mit fogok mondani, mert nálunk sokat kell várni reggel mindig a vérvételre, és nem érek be fél 8-ra. De nem akarom elmondani, miért kések. De majd kitalálok valamit. Kell a vizsgálat. Neked ebbe a hónapba nézik a hormonjaid?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Akár még most is elmehetsz, mivel az első vérvétel a pé előtt van. Én is a 7. napon voltam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla!
Honnan veszed az LH-t és menyyiért?
Szerinted érdemes rááldozni? Mi a véleményed rola?
encike 2
 
 


Az interneten rendeltem. Van egy licitálós oldal Vatera.hu, ott lehet venni, ha regisztrálsz 1000Ft-ért 10 db-ot és adnak egy terhességi tesztet ajándékba.
Vagy a babatervezok.otthona.net oldalon is lehet a shopban, ott asszem 160 Ft/db.
Azt nem tudom, hogy érdemes-e rááldozni, mert nekem még nem sikerült a baba. De ovu előtt pozitív. Akkor nem szabad abbahagyni a tesztelést, addig kell tesztelni, amíg negatív nem lesz. Na, azon a napon van ovu. Azt írják, hogy amikor +, és az azt követő - napon kell hancúrozni. Mondjuk mi csak a + napon hancúroztunk, lehet az volt a baj.
Mondjuk azért jó, mert nagyjából tudod, mikor van ovu. A hőgörbéből csak utólag tudod meg.

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok.ma mondta a szűlésznőm,hogy elmegy ebből a kórházból mert férjhezmegy és a párja amerikában lakik.De azt mondta majd ajánl nekem egy aranyos és kedves szűlésznőt ha újra babás leszek.
De ez a szűlésznőm nagyon fog hiányozni,nagyon szerettem.
és ti hogy vagytok?????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na ebben a hónapban nem lesz tesó a nagy stressz meg minden kedd helyett most este megjött :(:( De nem baj mert márciusban lesz úgyis lányos ajónás napom :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Enci!Üdv itt közöttünk!Tudtad,h terhes vagy,vagy nem?!Én az ovu tesztet gyógyszertárban vattem 3500,- 7 bd :evil: utána jöttem rá,h neten is megnézzem!Én a babáttervezők otthona nevű oldalon találtam most 1 db 163,- :D Szerintem rendelek is,mert a múlt hónapban kb. 10-et elhasználtam,mire rájöttem mikor van ovum :oops: :?
Nika: Ne keseredj el:(
Zsebi: Olyan jó neked :D :D Jól vagyok!Most eldöntöttem,hogy már nem mérek hőt sem + semmit!Adok az élvezetnek! :wink: Minden másnap rávetem magam az Apára :wink: :D
Nitácska: Nálunk Kaposváron minden szülésznő nagyon aranyos!Persze én is szeretném ha a 2-nál is az előző szülésznőm lenne ott,igaz nem lenne sok dolga,mivel császár lesz az is!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Lilla: Nálam úgy volt a hormonvizsgálat,hogy elmentem a dokihoz rákszűrésre (5000,-)és mondtam neki,hogy már több mint fél éve nem jön össze a 2. és nem kéne-e vmit csinálni?!Megkérdezte mikor volt a mensim és kiszámolta,hogy másnap pont jó lesz a vérvétel!Másnap vizitdíj(300,-), rá 2 napra megvolt az eredmény bementem a kórházba kinyomtatták az eredményt :arrow: délután elmentem magánrendelésre - megnézte az eredményt a progeszteronom 31,21 volt!Azt mondta tuti van pé-em!Nem kért érte semmit!Egyébként a tanácsadás nála 500,- Mondta hogy sperma is kéne - férjem meg azt mondta, hogy szerinte nem kéne :? és most itt vagyok :cry:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Szerintetek ha már van egy gyerekünk akkor minek akar a doki spermát nézni :!: :?: 2 év alatt ne ám már hogy annyit romoljanak,hogy ne jöjjön össze :? :shock:
Már rájöttem ám mi kell az én férjem kiskatonáinak :D
Előző terhesség elött centrum tablettát szedett :arrow: viteminoktól gyorsabbak a drágáim :wink: na tegnap vettem is neki egy dobozzal :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
Köszi, hogy leírtad.
Nekem van pém, szerintem, mert a hőgörbéimen látszik.
Vettem most én is Supradint, a férjemmel már 3 napja etetem. :lol:

Nika
Sajnálom a pirit. De nagyon korai. Rendesen megjött? Nem lehet, hogy a beágyazódás? Mert állítólag akkor is lehet pecsételő vérzés.

Kép
p__lilla
 
 


per pill még nem nagyon van semmire nem gndolok majd holnapra tutit mondok de nálam mindig csendben kezd aztán 2. 3. nap erős majd szép lassan elmúlik

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
Nagyon édes a kisfiad. Megnéztem a képeket.
Ja, és apa nagyon ügyes. Szép tortákat csinált, nagyon kreatív. Biztos fincsik is voltak. Ja, és még takarít is... :lol: Pár napra kölcsönadhatnád. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
p__lilla
 
 


nika:drukkolok a következő hónapodra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

melcsi:szerintem nem akkora baj ha császárral születik gy baba vagy több,fő,hogy egészséges legyen,de e az én véleményem.

takarító férfit én isel tudnék fogadni :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszike :9
most már tuti hogy mensi :) majd jövő hónapban:) legalább nem hagylak benneteket egyedűl:):):):) úgyis jön a tavasz majd akkor babázódunk le mind :)

Apa tényleg nagyon sokat segít. Én főzök ő süt :) nagyon finomakat csinál:) itthon volt tavaly télen és halálra unta magát aztán elkezdte piskótával stb most meg már recept alapján bármit megcsinál :) anyja nem is hiszi el teljesen maga alatt van hogy pici fiacskája ilyen jól el van nélküle is :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:szerintem az csak jó ha egy férfi is tud sütni és főzni.mert ha bármi van az "asszonnyal"akkor ő tudja "helyettesíteni".
A párom is segít ha arról van szó de nem a főzésbe:(
De minden másba ha kell ott van és segít nekem:)


SOK BOLDOG SZŰLETÉSNAPOT KÍVÁNOK AZ ÉN KICSI FIAM 2. SZÜLETÉSNAPJA ALKALMÁBÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika: következő hónapban, biztosan sikerül, küldöm a pozitív jeleket :lol:

Nitácska: Boldog szülinapot kívánok a kisfiadnak! Kívánom, hogy minden perc, amit együtt töltötök egészségben és boldogságban teljen!

Kép
anda81
 
 


Nitácska: Máténak boldog szülinapot!

Kép
p__lilla
 
 


Igen én is a babatervezökröl fogom rendelni az LH-t.
Inni fogom a málnalevelet palásttal.
Hétfön megyek dokihoz és megbeszéljük a továbbiakat.
Szedem a folsavat, 3 napja Elevitet is.
Máténak sok boldog szülinapot!!!
encike 2
 
 


Máténak boldog 2. szülinapot

nika70
Salgótarján
 
 


Nitácska:Máténak Boldog szülinapot kívánok :D Már belenyugodtam a császárba,csak zavart,hogy nem tudok egy gyermeket a világra hozni,hanem segítség kell,pedig széles a csípőm?!
Na az én kedves férjemről annyit,hogy ő mindent megcsinál,ha kell!Most voltam beteg(náthás) minden nap elmosogatott+ 1x felporszívózott,de eltörte a kandallón lévő 7 elefántunk egyikét,úgyhogy megköszöntem a segítséget és megígértem magamnak,hogy nem leszek beteg mostanában,mert nem marad semmi a lakásból :D :wink: De legtöbbször főzni szokott!Nagy horgász,úgyhogy a halakat+ a bográcsos kajákat+ grilleket ő csinálja!
Ja meg azt akartam kérdezni,hogy most kijött rajtam egy herpesz a náthától,ez nem baj,ha babát akarunk?Mindig előjön....

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok :P

Enci!
Üdv itt!Sajnálom a történteket,de meglátod az élet hamarosan újra megajándékoz egy kis pocaklakóval.Ha nem vagyok túl indiszkrét,megkérdezhetem,hogy mi történt/persze ha nem szeretnél válaszolni,megértem/

Anda!
Köszi a drukkokat :P

Nika!
Annyira sajnálom :cry: :cry: ,pedig nagyon izgultam érted.A következő hónapnak már sikeresnek kell lennie :P

Nitacska!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok Máténak!Hát nagy kár,hogy elmegy a szülésznőd,de biztosan a másikat is hamar meg fogod kedvelni.

Melcsi!
Nagyon jól teszed,hogy hagyod a hőmérőzést!Koncentrálj csak a férjedre,s remélem a vitamin hamar meghozza a várva várt hatást :wink:

Most megyek,s pihizek egy kicsit.Rettentően megfáztam,fáj a torkom köhögök stb.Jó,hogy vége van az influenzának :twisted:

Kellemes hétvégét Mindenkinek!
zsebi79
 
 


Zsebi!
Persze tudok rola beszélni. Igaz kicsit bánt azért. Na szoval szerdán észre vettem egy kis barnás pötyit. Másnap szintén volt, hivtam a dokim és mondta, hogy pénteken menjek személyesen. Addigra már darabos vérzés lett. Nem vizsgált, hanem UH-ra küldött. Ott kiderült, hogy baba már sehol, tehát elvetéltem. Hétfön vissza kell mennem dokihoz. 6 hetes volt. Tudod, ha el akart menni inkább most menjen, mint később és még rosszabb legyen. Az vigasztal, hogy kaparásra nem került sor. De hétfőn gondolom megnéz, mi a helyzet. Ez volt.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nika: Sajnálom a pirit :( Na majd ez a hónap tuti lesz.

Encike: üdv a csapatban. Sajnálom, hogy elment a babád. :(
Én LH-zok :)Én a dm-be veszem a tesztet, de gyógyszertárban is van. Nekem eddig elég jól bevált. Pontosan tudom így mikor akciózzak apával. Igaz baba nem lett belőle, de ez nem a teszt hibája.

Anda: én is azt javaslom, hogy menj el UH-ra. Nekem cisztáim lettek a clostytól. Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem jobb, ha megnéz egy doki.

Lilla: Nekem így volt a hormonvizsgálat: elmentem a magándokihoz (fizettem a tarifáját). Ő elküldött a saját kórházába, ahol vizitdíj ellenében megkaptam a beutalóm és levették a vért. Az eredményt mi telefonon szoktuk megbeszélni. Nekem amúgy csak egy vérvétel volt összesen. Ja és én 2 hetet várok az eredményre, amit a kórházak összevonásának köszönhetek. :evil:

Melcsi: enyém apát is látni akarja a dokim. Illetve elküldi őt sperma vizsgálatra. Igaz 2 éve voltunk, de a doki azt mondta, hogy attól még változhatnak a dolgok. Úgyhogy ha most se lesz baba akkor apa lesz terítéken :lol:

Nitácska: Boldog szülinapot Máténak! Mit kapott?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág:kapott egy kis biciklit/nagyon tetszik neki/.kapott még autós szőnyeget meg autókat,táblákat hozzá,ruhákat is kapott.

Zsebi:Én sajnálom a legjobban,hogy elmegy mert annyira megkedveltem és hiányozni is fog.De azt mondta nem ad oda valami hülyének.van neki egy váltó kolleganője és azt mondta őt fogja ajánlani illetve adni nekem mert nagyon aranyo és kedves:)

Melcsi:örülök,hogy valamennyire belenyugodtál már a császárba.A lényeg,hogy egészséges legyen.
Én császárral akartam szűlni de az akkori orvosom nem engedte mondván,hogy én hamar meg fogok szűlni.Végűlis valamennyire igaza volt mert 4 és fél óra alatt megszületett a Máté.És ráadásúl azért is csodálkoztak hogy ilyen hamar meglett mert nagy baba volt /4000 gr/

LÁNYOK:nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat,nagyon aranyosak vagytok.Amint tudok képeket is teszek majd fel igérem.
Bocsi ha hosszúra nyúltam. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki nyugovóra tért már! Jó éjszakát hát mindenkinek.

Sajnos az a helyzet,hogy csak esténként jutok NET-hez, mert édesanyám nagyon beteg. :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon kell most a segítségem neki. Azért elég megrázó őt így látni, mindig erős, kemény asszony volt, s most egycsapásra levette a lábáról a rák! :cry: :cry: Ráadásul két hete megműtötték, már úgy volt, hogy jöhet haza, de tegnap és ma is belázasodott :cry: :cry:

Remélem minden rendben lesz! Már jó lenne ha jönne az a baba. Nem csak azért mert már annyira várjuk a párommal, hanem talán anyának is lenne némi élni akarása, ha tudná, hogy nemsokára unokája lesz, akire mindig is vágyott!

Szurkoljatok! :wink: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
anda81
 
 


anda:sajnáloom,hogy anyukád beteg,jobbulást neki!!!!!!!!!!!
Kívánom,hogy minél hamarabb hazakerűljön és meg gyógyúljon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda
Nagyon sajnálom anyukád. Ez a rák szörnyű egy betegség. Az biztos, hogy egy kisunokának nagyon örülne, feldobódna, az biztos. Drukk, hogy minél előbb bebabásodj. Anyukádnak jobbulást és kisunokát kívánok!!

Kép
p__lilla
 
 


Nitacska!
Boldog szülinapot a te Mátédnak is, meg az én Mátémnak is! Isten éltesse őket nagyon sokáig! Gondolom neked is ez volt életed egyik legszebb napja!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Ja, én kíváncsi nem bítam már tovább várni és tegnap csináltam egy tesztet és sajna csak egy csíkos lett. :cry: Na majd a köv.hónapban...

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi
Boldog szülinapot Mátédnak.
Még ne add fel ezt a hónapot! Két napod hátra van. Lehet, még nincs annyi hcg-d, de 2 nap múlva zebrás lesz a teszt.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérzést! Ma megyek be hozzá a kórházba, remélem tudok egy kis életkedvet adni neki! :roll:

Kép
anda81
 
 


GYURMI:Nektek is boldog szülinapot :D Sajnálom a tesztet :(
ANDA:Ez tényleg nem jó hír!Anyukád is biztosan erőre kapna egy unoka hallatán!Borsózik a bőrőm is,csak 1 évvel vagy nálam idősebb és elvesztetted már az apukádat,anyukád meg beteg!Szerintem ez nagyon rányomja a bélyegét a pocakosodásodra :( Azért nagyon szurkolok,hogy neked legyen a következő zebrás teszted! :D :D :D
VIRÁG:Mennyiért veszed a dm-ben a tesztet?Ha nálunk sem lesz nyárig semmi,akkor én is KÖTELEZEM apát,hogy menjen el vizsgálatra vagy hagyjuk az egészet a fenébe!Én mindent megpróbálok tenni érte,ő még egy "mintát" sem tud megejteni!
ENCI:Sajnálom a babád! :cry:
NITÁCSKA:A Hanna is 4100 gr volt,de nem tudtam kitágulni 5 óra alatt,csak 1 újjnyira:(Minden vékony barátnőm 4-5 óra alatt megszűlt,igaz nagy gátmetszésük is lett! :( Így már nem tudom mi a rosszabb :?
ZSEBI:Jobbulást!Úgy látszik 1 cipőben járunk-lányaink majdnem 1 napon születtek-egyszerre náthásodunk(igaz én már kijövök belőle)-MÁR CSAK 1 PINDURKA KÉNE A POCAKOMBA :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Anda!
Jobbulást anyudnak és nálatok minél hamarabb jöjjön a csemete!!!
Melcsi!
Köszi az együttérzést, de erősnek kell lennem, tudom.
Ma nem leszek csak holnap.
encike 2
 
 


gyurmi:te Mátédnakis boldog szülinapot így utlólag is.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi:
Én is úgy gondolom, hogy többek között lelki okai is vannak annak, hogy eddig nem sikerült. Ezért ezeket a nagyon negatív dolgokat próbálom átfordítani jóra. Édesapám nagyon korán - 56 évesen - halt meg, nagyon hirtelen, de a szívemben mindig itt lesz, és azt szokták mondani ,hogy egy ember csak akkor hal meg, ha elfelejtik. Ha rá gondolok, megpróbálok csak és kizárólag jó emlékeket felidézni vele kapcsolatban. Anyának pedig próbálom elmagyarázni, hogy ha küzd, akkor még nagyon sokat lehetünk együtt. Láthatja az unokáját felnőni, csak meg kell érte küzdenie, amit én sajnos helyette nem tehetek meg. Nem hagyhatom magamon eluralkodni az érzelmeket (itt jegyzem meg ez nem mindig sikerül), mert akkor belebolondulnék. Erősnek kell lennem, mert a családban most én vagyok a bástya, (hisz nevelőapámban is tartanom kell a lelket) rám támaszkodik mindenki. A párom nagyon sokat segít! Néha elég, ha csak szorítva magához ölel. Hagyja hogy sírjak, azt mondja, hogy így könnyebben távozik a feszültség belőlem. Hiába... Nagyon szeretem őt! :wink:

Encike:
Köszönöm! Remélem nálatok is hamarosan (hogy is szoktátok mondani?) "zebrás lesz a teszt"! :D

Kép
anda81
 
 


Melcsi:
Nálunk már megvolt apa vizsgálata is. Tíz perc összesen! Minden rendben volt. A párom szerint kibírható volt!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Nitácska: szép ajándékokat kapott a fiad :) Én is bicajon gondolkodok, hogy azt kap szülinapjára. Képek?

Anda: jobbulást anyukádnak! Nektek meg sok erőt és kitartást! Drukk, hogy mielőbb legyen pocakbébid és az is tuti segítene neki a felépülésben.

Gyurmi: a te kis Mátédnak is boldog szülinapot. Mit kapott? Képek? Sajnálom, hogy nem jött össze. :(

Melcsi: a corax típusú tesztet veszem és olya 2300 körül van. Ja és csak 5 db van a dobozba.
Hát a pasik eléggé nem szívesen mennek ilyen vizsgálatra. Bezzeg mi nők ezerszer is megyünk, ha kell. Én simán szültem, igaz csak 3080 g volt Kende. És 4,5 óra alatt meglett :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

[color=red]Mindkét Máténak boldog szülinapot![color=red][size=18][size=7] (így utólag is :oops: )

Anda! Nagyon sajnálom, hogy anyukádnak ilyen szörnyű betegsége van, teljes gyógyulást kívánok neki és az egész családotoknak sok-sok erőt és kitartást!

Melcsi, miért kellett császárral szünöd és honnan tudod, hogy a következő se menne másképp?

Enci, sajnálom a történteket! Első gyermeked lett volna?

Gyurmi, Nika, sajnálom, hogy negatív lett!

Nati, szerencsére nekem sem kellett fizetni érte. Háziorvosom írta fel és az ÁNTSZ-be kellett menni érte, mert gyógyszertári forgalomban nincs. Háziorvosom is figyelmeztetett a három hónapos türelmi időre. Ti miért mentetek a családtervezőbe?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Virág:Az én párom ráadásul annyira maximalista,hogy szerintem nem bírná elviselni,ha vmi rossz eredmény lenne!Ez biztosan rányomná a bélyegét a babaprojektre :(
Datolya:Azért kellett császárral szülnöm,mert már a 41. hét végén jártam zárt méhszájjal-2 napig még próbálkoztak méhszáj puhító krémeket kaptam+naponta 3x megvizsgáltak,hátha megindul,de nem.Megíndították a szülést, de nem tudtam tágulni!5 órán keresztül csak fetrengtem dupla adag oxytocin mellett és semmi :( Azt írták a zárójelentésre,h téraránytalanság miatt!Azért lesz a 2. is császár,mert nem nagyon merik a dokik szerintem megkockáztatni,hogy vmi baja legyen a 2. szülésnél- egy erősebb görcstől leválhat a lepény és rögtön elhalhat a baba!
Anda:Nagyon fontos,hogy a párod segítsen! :D Nálatok a kórházban kellett mintát adni vagy hazavihettétek a tégelyt?!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


sziasztok.ma vagy holnap lesznek képek amiket igértem :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mlecsi én is hasonló okok miatta lettem császáros három napig próbálkoztak oxitocyn zselé de semmi fájásaim voltak de nyilni nem akartam sőt Gege sem szállt le nem akart még megszületni ezért lett nálam is csaszi.

Csajok a mensivel kapcs.első nap olyan közepesen hgyenge volt tegnap szinte semmi ma is csak pecsételget. szóval nagyon gyengusz lehet hogy mégsem rendes mensi? ilyen még sosem volt nekem.Csináljak majd egy hét múlva mégeyg tesztet? lehet mégis van valaki a pociba? mi a véleményetek?

nika70
Salgótarján
 
 


ja és a rosszullétek elmúltak

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: