Új privát üzeneted érkezett!



Szerintem Vera, te babásodtál, van egy ilyen érzésem!!! :lol:
ritt
 
 

 
 


Nem, csak úgy érzem! :wink:

Csináltam egy másik görbét is, mert sokan szidják a ciklus.hu-at, most: www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/use ... 2/nummer=2
-n. Itt megtudjátok nézni, ha minden igaz, mert vmiért nem tudom onnan úgy lementeni és ide rakni, ahpgy a másikat!
Béna vagyok! :?
ritt
 
 


Itt van az egyik:(mégis sikerült :lol: ) Kép
ritt
 
 


Vera: Izgi lesz a jövő hét akkor :)

Ritt: Ügyi vagy :)

Kép
csucsu05
 
 



Ritt: Remélem összejön az a babó most :))

Kép
csucsu05
 
 


Mi olyan egyértelmű? Szerintem pont az a baj, hogy kihagytuk a legfontosabb napokat. csak az egyik nap nem voltunk jóban, a következőkben meg taknyosak, betegek voltunk! :cry:
ritt
 
 


Ritt!

Bőven elég, hogy elötte együtt voltatok! Viszont akkor fiad lesz! :lol:
Vendég
 


Sziasztoook Csajsziik!!
:)

Ritt jóképű a görbéd :):):)

Nekem még mindig fennt van :lol: Hasam szúrkál, sőt hétvégén még olyan konkrét hasszúrkálásom is volt nem tudom jót jelent-e. :shock:
LH tesztel nézett már valaki közületek terhességet? Ugyi az hamarabb kimutatja. Most vagyok a 11dpo-n, és tegnap is meg ma reggel is ott volt halványan a második csík. Most azt nem tudom hogy ezek a tesztek csak a pé környékén kétcsíkozódnak be, vagy a ciklus során bármikor (lh ingadozás miatt vagy mi).
Szerintetek?? :shock: :shock: :shock: Szétvet az ideg most mi van! :shock: :shock: :shock: :shock:
De ha nem, lesz még október is.

Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


sziasztok!

Ritt: én még annyira nem értek a görbeolvasáshoz, de azért szurkolok..... :) :) :)

Nekem a héten kellene "nem megjönnie" 29-30.-án valamelyik nap.
Majd küldök görbét!

Drukk mindenkinek!
Vendég
 


Íme a görbém linkje:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 92000_.png

szerintetek?
Vendég
 


Trixy! Szerintem se kéne megjönnie! :) Nagyon szuper a görbéd!!!!!! Gyönyörű!!!! :):):):)
nyuszifülû
 
 


Na csajok valami azt súgja a topicban megérkezik az első baba :))
Kiváncsi ki lesz az aranyérmes :)
Én biztos nem mert mi most a gyártási szakaszban vagyunk. Mondjuk tegnap is rajta voltunk a házi feladaton :)

Kép
csucsu05
 
 


Trixy!

Szép a görbéd és egyértelműen eltalálta a ciklus, hogy hol volt pé! Szépen el is találtátok! Márcsak várakozni kell! :wink:

Nyuszi!

Nincs sok értelme az elházásnak! Inkább terhesteszttel probálkozz! Így sok csalódástól megkíméled magad! Nagyon sok lánynak nem jött be! Bíztos van kivétel, remélem te is közéjük tartozol majd! :wink:
Vendég
 


Köszi a bíztatást mindenkinek!

Reménykedés...... :)
Vendég
 


:)

Akkor nézzétek meg az én görbuszkám is. Nincs olyan szép mint trixié!!!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 92000_.png
nyuszifülû
 
 



nyuszifül: nekem tetszik a göbéd, merő izgi, szorítok neked!
Vendég
 


HAJJJRRÁÁÁ VEEERRRAAA!!! HAJJJRRRÁÁÁ VEEEERRAAAAA!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kezdünk alakulni. :):):)
nyuszifülû
 
 


vera: Mit jelent, hogy behúzott egy vonalat?

Remélem alakultok csajok és hamarosan valaki már büszkélkedik is, hogy zebrás tesztje van:) Szorítok nagyon.

Kép
csucsu05
 
 


Vera!

Ugye megmondtam! :wink: Viszont nem egyforma a két görbe! A ciklus alapján én 27-ére tettem volna, mert ott 36.1 volt, a fertin meg 36.4!
Vendég
 


sziasztok!

képzeljétek, nem tudom miért fájdogál egy picit az alhasi részen. pontosan nem tudom mi (petefészek, méh...stb), csak érzem hogy feszül. Szerintetek mitől lehet?

segítségül beszúrom a görbét, a mesinek a hétvégén "nem kellene" megjönnie, egyébként nem szoktak mesi előtti fájásaim lenni egyáltalán.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 92000_.png

Segítsetek. köszike
Vendég
 


Trixy!

Most írjam azt, hogy bármitől lehet? :lol: Ha nem jön meg, akkor a baba miatt, ha megjön, a mensi miatt! De ezt csak utólag fogod megtudni!
Vendég
 


Na, nekem ennyi mára!

Megyek haza a melóból! Mindenkinek szép estét, "akcióban" dúsat!!! Ne pihenjenek apáék!!!

Holnap talizunk! Mármint ugyanitt!

sziasztok!
Vendég
 


Na az előbb megírtam amit akartam és közben meg elveszett. Biztos a rendszer megvan zavarodva.

Szóval azt írtam, hogy trixy írta: "AKCIÓBAN DÚSAT"
Erre írtam, hogy szegény férjem még nem ért haza mert dolgozik. Gondolom milyen fáradt lesz és mennyire lesz kedve akciózni.
De ennek ellenére, hogy néha fáradt mindig akarja, hogy minnél hamarabb összejöjjön az a babó. Szóval akármilyen fáradt látom rajta, hogy szívügye. Gondolom azért ez nekik is egy nyomás, hogy mikor jön össze és ha nem jön össze miért nem. Szóval ezt csak azért írom, hogy minden tiszteletem az ővék is. Nekik sem lehet néha könnyű.
Ezért most nemcsak magunknak drukkolok, hanem a párjainknak is. Nélkülük a baba nem jöhetne össze. HAJRÁ FIÚK :)))

Csajok kinek van már valami jó híre?
Már úgy izgulok :)

Kép
csucsu05
 
 



Na szóval meg néztem és az angolosat egy nappal hamarabb kezdtem és ezért van elcsúszva a ciklus de adátumok azok stimmelnek. szóval míg a cikluson mondjuk a 26-ik napot jelöli addig az angolosan a 27-iket.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!

Igen már látom! A lényeg, hogy már mindegyik látja a pé-t és el is kaptátok! És most jön a gyötrelmes időszak, ami olómlábakon fog vánszorogni!
Vendég
 



Jó reggelt!

csucsu05: 100%-ban egyetértek veled, sok múlik apáékon, és nekik is igen is szívügyük a dolog! ÉLJENEK AZ APÁK, ÉS MINDENT BELELEEEEE!! :D :D :D

Mindenkiért nagyon szorítok, kezem lábam csuriban!
Vendég
 


Csajok valami jó hír??? Tünetek?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: nekem tegnap mikor vásárlásból jöttünk apával, egy szagtól hirtelen hányingerem lett, de pár perc múlva el is múlt. nem tom lehet-e tünetnek nevezni. :shock:
Vendég
 


Trixy: A hányinger tünet az lehet akár kecsegtető is. Az ember ilyenkor még egy hányingernek is, hogy tud örülni. Reméljük a babó miatt volt tegnap :)
Jelzett egy pillanatra: Hé itt vagyok ám :)

Kiváncsi vagyok nagyon. Úgy szeretném ha összejönne valakinek már.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: hát a lepényhalmeg utoljára! :D én is nagyon remélem h ő jelzett egy picit!!
Vendég
 


Kivánom szívből, hogy ő jelezzen :)

Vera, többiek: Helyzet? valami tünet?

Kép
csucsu05
 
 



5-9nap ilyenkor milyen sok nem?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Megpróbálom feltenni mind kettőt, de a mai hő, szerintem túl magas, bár fel nem keltem előtte, de alig aludtam az éjjel, viszont nagyon szúrkál a hasim alul, tegnap is , ma is! De látom ezzel nem vagyok egyedül.

A jóstesztelésről, tehát az lh-val megnézni a terhességet a Leo oldalán tudtok utána olvasni, hogy hogyis van ez és tőle kérdezni!

Nekem jövőhéten kell(ene) megjönni(e)!

Majd kiderül! :?: Kép
ritt
 
 



Ritt!! Neked is a pé (lh teszt szerint) elé tette a vonalat . Hm...nálam is. Pedig nem úgy van hogy az LH tesz + , akkor utána 48-72 órán belül van pé??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

De szupi a görbe!!!
nyuszifülû
 
 


De, szerintem is azért sem értek semmit. Vezetem a wunschkinderen is ott a 13, 14, 15. napra teszi, ez csak a 13. ra! Én sem értem! Én már semmit sem!!!!
ritt
 
 


Sziasztok!

Ma a 22. napon vagyok a hőm 37,06, így valszeg a tegnapi igen magas hő csak a nem alvástól volt! De még ez sem rossz!

Vera! Csináltál jóstesztet?
ritt
 
 


Jó reggelt Kismami jelöltek! Tünetek? helyzet?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu05. újabb "tünetem", eddig már 1,5 hete 36,9 a hőm, de ma reggel 37,2 lett. Annyira örültem neki, de csak csendben nehogy elkiabáljam :)

lányok, nálatok van valami tünet?
Vendég
 



Vera! Jósteszt???
ritt
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: