Új privát üzeneted érkezett!

Nahát, itt mindenkit ismerek valamennyire :D Száni csatlakozik :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Szia Gaby :P
Te már nemsokára kezdesz :wink:

Junko drága :P
Köszönöm kérdésed, igen, rendeződtek, rendeződnek.
S közben rájöttem, hogy a jövő heti pé-m alatti gyúrás felől érdeklődhettél... háát még nem nagyon, de majd igyekszünk :wink:
Én Veled ellentétben naggggyon pozitív vagyok, mint a leendő tesztünk :lol:

Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Fanni! :)

Örülök, hogy alakulnak a dolgok. Most én is mufurc voltam a férjurammal, de már múlik. Kicsit lesérült lábujjilag a múlt héten és gyakorlatilag egész hétvégén a halálán volt. Nehezen viselem ha egy ffi beteg...
A jövő hetet én már nagyon várom, olyan nehezen telik mindig Pé-ig az idő. Főként azért várom persze mert szabin leszünk. le sem tudok szakadni a kempinges honlapokról.
Az szuper ha poztív vagy, majd én is próbálkozom, fölvenni a hangulatot. :D

Szia Gaby!
Hát igen itt főként régi motorosok vannak.
Vendég
 

 
 

fanni73 írta:Szia Gaby :P
Te már nemsokára kezdesz :wink:


mit kezdek nemsokára? :roll:

Junko
ja, régi motorosok klubja :lol:

Kép
gaby25
 
 


Junko :P
Azt én is ismerem, ha egy férfi beteg :lol: Rémes tud lenni!
Tényleg mindjárt pé, úgyhogy tessék összekapni magad :wink:

Gaby :P
A lombikot a Kaáliban, nem?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni
ja, azt hittem megkezdem a + teszt áradatot :lol:
nekünk most lehetett volna inszem augusztusban, de elmarad, és októberben lenne a lombik, és azt noveberre tetettük. Már páran ismerik a storyt, hogy melóhelyen átszervezés, új munkakör, és meg akarom várni míg megkapom az új munkaszerződést. Aztán lehet most mégsem jön meg, és titkolózhatok :lol: :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby :P
Ühüm, akkor átírlak novemberre majd a Kaális táblában.
Drukk a titkolózáshoz :wink:
Fanni
fanni73
 
 


Szia itt is GAby!

Junkó ühüm( csak éppem holnap jönnek sógoromék 3 napra)
Vendég
 


Hahó! :shock: sehol senki? Mivel vagytok elfoglalva huncutkák?? :lol:

Angel hogy vagy? Pihengetsz?

Junkó,miért keseregsz? Van vmi. különösebb oka ?- v. csak ez 1 ilyen időszak.

Köszönöm kérdésed jól vagyok, bár két száni sztorim is volt a héten...
A hugom lagzija lesz hétvégén, 14 hetes terhes (becsúszott baby :wink: ) szóval a meghívókat hurcolva kérdezgetik tőle h. és mi van velem?-nekünk is jön?, van már baba? Erre ő mondta h. sajnos még nincs..azóta a fél násznép ezen sajnálkozik..elég száni leszek szombaton? Persze amikor szóvá tettem hogy ezt nem kellett volna mondania, csak nézett rám nagy szemekkel...hogyan is értené. :roll:
A másik story hogy jövőhéten végre költözünk! Hurrá :lol: de a mellettünk lévő házat árulják és olyan kis család vetett rá szemet ahol van 1 csecsemő + a nő terhes és még 1et akarnak ezért kell a kertesház...frankó más sem hiányzik nekem...valószínűleg kezdek dilisedni de valahogy nem örülnék nekik :roll: túl érzékeny vagyok?
katica_75
 
 


Hali.

Na, alakulnak a dolgaim. Tegnap leszívtak 5 petesejtet és ICSI-vel meg is termékenyítették őket. Még nem tudom, hogy alakulnak, majd ma kell telefonálnom.
Holnap beülti. (már, ha lesz mit )

Most egyelőre ennyi. Ha tudok valamit írok, addig ha lehetne nagyon önző módon kérhetnék egy kis drukkot, hogy túléljék a bébikéim a lombikban töltött napokat!!! Olyan száni lenne, ha ennyi tortúra után nem jutnánk el a beültiig!

Angel! Remélem jövő héten megnyitod a száni-babás topikot. :)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Neked mért kell amúgy progiszuri? Nekem csak 3*2 Utro van, az nem elég? Ja, meg Estrofem, de hogy minek? Mindegy. Beszedem, ha aszongyák. ÉS még Prednisolon is. (Szerintem a májamnak lőttek)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla
a hatalmas drukk megy ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Kamilla!

Csatlakozom Gabyhoz! Nagyon szoritok értetek!
Vendég
 


Kamilla! Nagy drukk Nektek! :D ++++++++++++++++++++++++++
katica_75
 
 


sziasztok.


kamilla,mennek a drukok nagyon nagyon.


angel neked is hihetetlenul szoritok++++

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy megy a száni topic! :)
Köszönöm a drukkjaitokat! :D :D

Igazából nem érzek semmit, cicik kevésbé feszülnek, ettől nem vagyok túl boldog :? , a hasam viszont minden estére jó puffancs lesz. Remélem ma este is így lesz, addig merek bízni, míg legalább ez van! :roll: Semmi fájás v. szurka nincs.

Ja, a száni babás topicot is csak akkor nyitnám meg, ha lenne száni-babás társam! :lol: Egyedül lenni ott nem lenne olyan nagy kaland! :wink:

Kamilla,
hírek??? +++++++++++++

Már a másodiknál is kaptam progiszurit, azért mondta a doki, mert az elsőnél megjött az Utrogestan mellett.
angel37
 
 


Angel,Kamilla!!!!

drukk,drukk,drukk++++++++++++ :P :P :P

Kókusz?ma tesztelsz????? :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Mai hőm 37,2, mensi sehol de a teszt csont negatív .... :roll:
kokusz
 
 


Itt a ferty-s görbe mert a wunsch-on már nem tudom tovább írni az értékeket, csak 50 napig engedi.

Kép
kokusz
 
 


Kokusz!

Ez tisztára olyan, mint pár hónapja Marietta esete! Bíztattuk, hogy csináljon tesztet, mindenki drukkolt neki és végén kiderült, hogy cisztája van! Nem akarok vészmadár lenni! Bár ne ugyanaz lenne! Nézesd meg magad dokival mindenképp!
Vendég
 


Kokusz!

ÓÓÓÓ :( Pedig olyan jó a hő...

Kamilla!
Hajrá, persze hogy lesz beülti. De tudom mit érzel. Én ekkor voltam legjobban kikészülve. Amikor vártam a híreket arról, hogy osztódtak...

Angyal!
A puffadás jó!!! Remélem ma is meglesz.
Sokat gondolok rád.

Katica!
Semmi, okom nincs keseregni, egyszerűen nem vagyok csúcs formában most.
Háát lehet túl érzékeny vagy. De nálam is szokott így lenni.
Nekem az a gyanúm, hogy a sogórnőm terhes. Ettől rettegek, nem gyengén, úgyhogy azért megértem mit érzel.
Én nem tudom hogy fogom nálunk ezt a nagy családi hírt fogadni. Ez lesz az elmúlt 3 évem legnehezebb próbatétele...

Boni!
Hát tény a vendégség ilyenkor nem igazán kívánatos...

Megyek csajok, még semmit nem dolgoztam...
Vendég
 


Grönland

Attól hogy ennek a lánynak cisztája volt nem jelenti azt hogy másnak is az van mert hasonló a görbéje .... de persze minden lehet, csak én nem rögtön rosszra gondolok.
kokusz
 
 


Junko

Ja jó :) ennél még az is jobb lenne ha megjönne a mensim ... komolyan.
kokusz
 
 


Junko azt elfelejtettem írni, hogy ez tényleg rossz lehet. Nem csodálom, hogy rettegsz tőle ..... nem is tudom hogy lehet ezt lereagálni .... :?
kokusz
 
 


Nem azt írtam, hogy neked is az van, csak egy esetet írtam le ami nagyon hasonlít!
Vendég
 


Kókusz,
hú pedig, az utolsó 14 nap nagyon jól néz ki a görbéden!
Egy érzékenyebb teszt esetleg... :roll:

Ez most természetes ciklus, igaz?

Junko,
köszi! :D A pufiban most minden bizodalmam!!!

Igen, igen, az osztódás nagyon izgi! :oops:
Ha beindulnak 2.-ról 3. napra van egy vízválasztó, a köv. asszem az 5. napra, de azt még sose vártuk meg kint! :)
angel37
 
 


Angel

Természetes ciklus, de már kezd idegesíteni. Vagy jöjjön meg vagy akko mittomén. 20-as teszt volt, az már elvileg ki kéne mutassa szerintem.

Holnap kéne mennem vérvételre a Forgécsba. Max ott kiderül mivan ....
kokusz
 
 


Na vannak hírek. Kettő szépen beindult. A harmadik alakulgat (kétesélyes) A kettő picikét meg meg sem termékenyítették, mert nem voltak elég érettek. Szóval holnap kettőt biztosan visszakapok, a harmadik még bizonytalan. Mondjuk azt nem tudom honnan szedte a Tanár úr, hogy holnapra az a kettő biztosan megmarad, de ha ő mondja! Az a bizonyos vízválasztó, az pont máról holnap virradóra van.

Kókusz! Abból a görbéből még lehet valami. Elég jól néz ki. Már a vége. Holnap te is jössz a Forgácsba? De ez most hanyadik napi vérvétel? 52.?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
már épp rád akartam kérdezni!

Gratulálok a két picinek, nagyon drukkolunk nekik! :) Tudom, hogy az ember úgy gondolja, minél több, annál jobb (persze van is benne valami), de lehet ebből még ikerpár is, sőt! :wink: És külön drukk a kicsi harmadiknak!

A biológus látja, hogy mennyire szépek, szabályosak, meg lehet az jósolni, ki éri meg a másnapot!

Kókusz,
elhiszem, hogy agyadra megy :roll:
Ha más nem, holnap majd megmondja a vérvétel!
angel37
 
 


Kamilla, szurkolok nagyon!

Igen megyek. Na most ez a ciklsu elég érdekes. A görbén látsz a 32. naptól pecsételő vérzést beírva, na az mensi volt de nagyon nagyon kevés volt. Így a 21. nap lenne holnap. De már a fene se tudja mivan .... én sem értem és dühít marhára.
kokusz
 
 


Kamilla

Figyi ilyenkor a laborért kell fizetni? Te már úgyis bennfentes vagy
kokusz
 
 


Kókusz! Én nem tudom, hogy a kivizsgálásoknál hogy van, mert nekünk már meg volt minden lelet, mikor oda mentünk és egyből inszemmel kezdtünk. Az inszem 40e Ft, ezt a végén kell fizetni, UH-k alkalmával nem kell semmit. A lombik viszont tb támogatott és minden egyes alkalommal 300 Ft vizitdíjat kell fizetni. Mikor először mentem én is megkérdeztem, hogy mivel tartozom, de mondták, hogy most semmivel, majd inszemkor egy összegben.
Sok sikert!
Belegondoltatok már, hogy holnap ilyenkor már terhes nő leszek? Félelmetes!
Angel, akkor várj meg, majd együtt megnyitjuk a topikot. :) Lehetne akár Száni-Ötye-babás topik is. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
érdekes érzés! :)
Ha úgy nézzük, már most kb két hetes terhes vagy! :wink:

Bevárlak a topicnyitással! Még az is lehet, hogy te nyitod meg, én meg majd kitudjamikor csatlakozom... :?
angel37
 
 


Hát egyedül azért én sem nyitnám meg.
Irogatok egy másik honlapra is és ott van egy csaj, akinek szintén tegnap volt a punkció. Neki ma azt mondták a telefonba, hogy még nem indult el egyik se, de ne aggódjon, mert hivatalosan a holnapi napon kell megindulniuk. Úgyhogy én most nagyon reménykedem a harmadik versenyzőmben, hogy holnapra ő is megembereli magát.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Enyéim is másnapra kezdtek osztódni! :) Úgy értem megtermékenyülés utáni másnap!

Basszus, azért remélem belátható időn belül csak lesz má két babásunk! :shock:
angel37
 
 


Kamilla
örülök, hogy 2 tuti befutó már van :) drukkoljak az ikrekhez? :wink:

Kép
gaby25
 
 


Kedves Terhes/és majdnem terhes Topiktársak!!

nagyon szurkolok!!!!

most hirtelen csak ennyire tellik sok a dolog :shock:

Holnap megyek az eredményekkel amiket még kértek a kaáliba aztán haladunk remélhetőleg ;)
Vendég
 


Legyekmami,
bp-i Kaáli? :wink:

Én is megyek holnap (is) szúratni!
angel37
 
 


angel37 írta: Még az is lehet, hogy te nyitod meg, én meg majd kitudjamikor csatlakozom... :? [/size]


Angyalom!
Nya. Ilyenre egyenlőre ne is gondolj. Elhiszem, hogy nehéz...

Kamilla!
Hajrá-hajrá. Minden oké lesz.

Lmami!
Azért majd írd meg mi volt a Kaáliban.


Na most ennyi voltam.
Pussz
Vendég
 


Sziasztok Szánikák :)

Na elég száni vagyok ma is :lol: de már csak röhögni tudok az egészen.
Reggel voltam 21. napi vérvételen és mire hazaértem megjött a mensim ....
30-án megyünk konzira, akkor beszéljük meg hogy akkor mivel stimuznak meg hogy mikor is lesz kb az inszem. Szerintem szept. vége felé. Úgyhogy még spontánra is van esélyünk :lol:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kókusz,
ha nem bánod akkor én is :lol: , csak úgy szániságból!
Ezek után kíváncsi leszek, mit fog mutatni a vérvétel! :roll:

Jó volna, ha nem kéne az a stimu...

Junko drága :)
bizakodom én rendesen, ezek a haspufik tartják bennem a reményt! :oops: (Végre nem csak a a semmiérzet! )
Csak ugye a kétség ott lapul... :roll: :wink:
angel37
 
 


Angel

Ez már tényleg vicces ... végülis inkább röhögjek mint bőgjek :) A vérvétel szerintem semmit nem fog mutatni. Progeszteron béka segge alatt lesz. De majd megmondom amikor megyünk hogy a vérvétel után meg is jött a mensim. Remélem emiatt majd nem akar várni még egy hónapot az inszemmel.

Jajj annyit gondolok rád és annyira szirítok hogy el sem tudod képzelni. Fő az optimizmus :)
kokusz
 
 


Jó reggelt!!

Kókusz

na ez aztán iagzán topikhoz méltó cselekedet volt :shock: Sajnálom, de azért örülök az előrelépésnek ami várható

Angel

Igenma voltam , ha te is voltál reggel fél 10 ig akkor láthattál a váróban minket...:) én alacsony fekete gömbölyű, papa magas vékony és sokat nevettünk :)

Szóval indul a stimu a kövi vérzés után

3. nptól 2*1 closti 5 napon át
5. és 7. nap merional szuri

aztán uh és hajrá inszem :)
Vendég
 


Lmami

Ez szuperjó hír :) és akkor hajrá inszem .... nemsokára annyi kismami lesz itt hogy csak kapkodjuk a fejünket.

Na ugye hogy itt a helyem :lol: ezt csinálja valaki utánam.
kokusz
 
 


Húú lányok de jó hogy ennyi történés van!! :lol:

Kamilla, mi történt a hármaskával? És egyáltalán milyen volt? Bár még biztos pihensz?! :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++
Neked hány inszemet csináltak lombik előtt?

Kókusz!
Akkor lehet hogy szeptemberben együtt inszemelünk?! :lol:
katica_75
 
 


Katica

Szia :) az izgi lenne
Neked mikor lesz? Vagy még nem tudod?
kokusz
 
 


Hú, az előbb is akartam kérdezni!

Kamilla???? Mi van az embrikéiddel??? ++++++++++++++

Kókusz,
na erre gondoltam én is, hogy érdekes hormonszintek lesznek! :roll: :wink:

Legyekmami,
hurrá, akkor nemsoká indul a szurizás! :D

Ma 3 körül tudok menni, így délelőtt nem futhattunk össze!
angel37
 
 


Kókusz
nekem most lesz pé.-m így utánagondolva vagy előtted 2 héttel v. utánad. :wink: Bár lehet a lapart kellene mégis előbb megejteni hogy nagyobb legyen az esély?! Tényleg lapar után kell kihagyni pár hónapot?Vagy mehet utána 1ből az inszem? :shock:
katica_75
 
 


Katica

jaja valóban :) Hát nem tudom, a laparról már beszéltetek a tanárúrral? Szerintem nem kell kihagyni utána semmennyit.
kokusz
 
 


Üzenet érkezett Kamillától!

Megvan mind a 3! :) :) :)

Hajráhajrá a továbbiakhoz!!!
angel37
 
 


Szuper Kamilla! :D
Kókusz! Nem beszéltem vele róla, a vérvétel sem kell sztük.ezt már nem is kérdeztem.(De ők nem is csinálnak úgy tudom.) A magándokinál jött szóba a vérvétellel 1ütt.
katica_75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: