Új privát üzeneted érkezett!

Olik: Szia! Juj, megijesztettél rendesen!! :shock: :shock:
Túl vagy az első trimeszteren, úgyhogy most már minden okénak kell hogy legyen! :wink: Jó is, hogy elutaztok egy kicsit pihenni, kikapcsolódni.

Tényleg, ez az overall is jó ötlet, az később úgyis kell.

A kiscsaj még nem biztos, még "kinőhet neki"... :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Olik! Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!
Vendég
 


Jóreggelt!

Olik
Boldog névnapot!

Kép

KépKépKép
bambika
 
 

 
 

Olik,
akkor itt is nagyon boldog névnapot kivánok!!!
sirkici
 
 


Olik,

BOLDOG NÉVNAPOT

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt Mamik!

Olik: boldog névnapot kívánok! Sajnálom az ügyeleten töltött éjszakát, az a fő, hogy minden rendben van veletek! Kellemes nyaralást! :D

Jaimee: már én is megvettem volna szívem szerint mindent, de megfogadtuk a férjemmel, hogy csak szeptembertől kezdünk vásárolgatni...Szerdán elmentünk Parndorfba, na ott aztán csudavagány kis szerkók voltak.. 8) Az első tevékenységünk, majd aug végén lesz, mert ha hazajön Vaszkó Görögországból, akkor megyünk tapétát nézni...Van egy bolt, ahol rettentő jó kiegészítőket is lehet kapni és mindenre minimum 4 hetet kell várni...Szóval ezt még augusztus végén megrendeljük :lol:

Niki, Betsy: mi újság veletek??

Ditke, Bambi: sziasztok!

Szép pénteket mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Olik,

Már elutaztatok, ugye? Azért boldog névnapot!!!!!!! :D

Heni: Most én is lehiggadtam, szépen várunk, mi októberig. Nézgelődni, érdeklődni persze szoktam, tervezgetni, de semmi konkrét.

Jövő vasárnap megyünk nyaralni Füredre 6 napra, már alig várom....

Jól van mindenki?
Niki, Barbi, hol vagytok? Nyaraltok ti is?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mintha kicsit lelassult volna a topik...

Jaimee: nagyon jól teszitek! Ha minden igaz, akkor mi még szeptemberben elmegyünk Bükfürdőre...De ez még csak terv...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Jaimee, hol van már a pocakkép??? :D
Vendég
 


Heni: Hát ez várható volt... Kevesen vagyunk.
Mi is készülünk még egy hétvégére a hegyekbe, de Apát még meg kell győzni. :D

Nevek dolgában hogy álltok?

Bíbi: Pocakkép? Hm...még mindig nem készült...A hétvégén bepótolom, Isten bizony! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimeemami, igyekezz, mert hétfőtől nem leszek...most látom, Emese_Tibor? Klassz!
Vendég
 


Na végre vki észrevette! :lol: :lol:

Húha, elvileg hétvégén nem vagyok net közelben, de majd igyekszem. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Észrevettem, magam módján, későn...de még mindig jó vagyok a többiekhez képest :twisted: Szerintem meg úgyis Emese lesz :lol:
Vendég
 


Jaimee: most látom csak a vonalzód... :lol: Akkor ez már a végső variáció? Mi még mindig nem tudjuk, hogy mi legyen a neve...Férjemtől kértem, hogy hozzon egy eredeti görög keresztnév könyvet...Szóval nálunk szerintem csak szeptemberben fog eldőlni...Amúgy egyetértek Bíbivel, Emese baba lesz... :D

Most már tényleg tessék képeket tenni, Kismamik! Én hétfőn teszem az újat! 24.hetit :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Én megvagyok, nem nyaralok, csak nem nagyon írt senki.
Tóparton voltunk tegnap, meg megyünk ma is.
Vettünk megint babarucikat! :D :D :D
Olyan szépek.
Ha lesz időm rakok fel pár képet a rucikról.
Csajok már nemsokára megyek 4D- re! :D :D :D :D :D
Már alig várom.
Kevesebb mint 2 hét.


BETSY:

TESSÉK VISSZA JÖNNI!
ITT MINDENKI HIÁNYOL!!!!!!!!!
Vendég
 


Íme pár bébi rucink!

Kép
[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1185618576.48.jp
g[/img]
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Vendég
 


lehagytam:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Niki: nagyon aranyosak a kisruhák! És már csak 80 nap van hátra :shock: Nem semmi, hogy telik az idő :shock: Hogy bírtad a tegnapi napot? Nekem nagyon fájt a derekam és a hasam, egész nap para voltam...Állítólag megérkezett a hideg front és keddtől megint meleg lesz!! Ezt a nyarat....

Nem csodálom, hogy várdo a 4 D-t! :) Mi szerdán megyünk uh-ra! Én már tisztára izgulok... :) Remélem minden szépen rendben fejlődik...

Mindenkinek szép vasárnapot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!

Mért kérded, hogy bírtam a tegnapi napot???
Mi volt tegnap???
Úgy volt, hogy megyünk tópartra, erre mégsem mentünk, nem sütött a nap....
Bizony telik az idő, de nem elég gyorsan.
Érdekes, nekem is fájt tegnap is meg ma is a pocim.
Kicsit rosszúl érzem magam. :?
Szerinted az időtől?

Neked is csak 113 nap van. :D
Ha méssz últrahangra próbálj meg szerezni képet!
Vendég
 


Sziasztok!

Niki: Hűűűűű, gyönyörűek a ruhácskák, különösen az utolsó előtti!!!!!! Nagyon szépek! :D :D :D

Tegnap lakziban voltunk, nagyon jól sikerült, különösen a sárgadinnyés bólé fogyott nálam roppantul, pia persze nem volt benne....És mindenkinek tetszett a pocakom. Pocakfotó is készült, sztem még ma felteszem az iwiw-re. :D :D Ha :shock: :shock: megdöbbentek, hogy mekkora, számítsátok hozzá, hogy egész nap (nem csak este) zaba volt...Lassan visszanyerem Emese/Tibor baba fogantatásakor meglévő súlyom, most már csak -1 a mérlegem.

A név nem végleges, de igen erős jelölt....Meglátjuk.

Még 5 munkanap és itt a nyaralás!!! :D :D :D :D :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Aztaaaaaaaa, végre pocakkép! :lol:
Vendég
 


Helló Bíbi! Még az esküvői fotókat szerkesztjük, de mindjárt sorra kerülök én is. Nagyon szép az ifjú pár! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Na szóval pocakfotó feltéve. Meg vagyok magammal elégedve. 8)

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


De klasssssssz!!!Oldalról nem lehetne?( Na, már megen telhetetlen vagyok! :twisted: ) Nagyon szépek vagytok! :lol: :lol:
Vendég
 


:D :D There is no pleasing you! :wink:
Háááát, az esküvőiek között van asszem, mindjárt keresek....
Pedig már örültem, hogy képes voltam feltenni egy árva fotót. :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Oké, fenn van a második is. :wink:

Örülök, ha tetszünk. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszi :lol: Meg is lehetsz elégedve.... :lol:
Már csak apára lennék kiváncsi :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Már úgy értettem, hogy képes voltam feltenni vééééégre fotót, nem az állapotommal vagyom marha 'öntelt". Félreérthető volt, bocsi....

Apás képet most nem kapsz... :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Értem :lol: Én tudok várni....
Mikoooooooooo' lesz mááááááá' apakép?!??!?

Vagy mondhatnám úgy is: Oooooooott vagyuuuunk máááááááár? Imádom Szamarat! Egyszer tuti lesz nekem is. (A zebra után :wink: )
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:

Én is szamár rajongó vagyok!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Húúú, Bíbi, nagyon aranyos a pacid!!!!!! Kedvem lenne megsimizni. És egyáltalán, klasszak a fotók fenn az iwiw-en. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Niki, nagyon aranyosak a ruhácskák, milyen jó is lehetett vásárolgatni őket... :D

Jaimee,
végre van pocakkép, nagyon aranyos vagy! Én nem értem mit vagy elszállva, sosem volt nagy hasad, sem a terhesség előtt, sem most. Pont jól nézel ki!!!
sirkici
 
 


Jó reggelt Lányok!

Niki: semmi különösebb jelentősége nem volt, hogy pont a szombatot kérdeztem :) Csak ezek a szaros frontok...Lehet, hogy én vagyok ennyire érzékeny? :) Szerintem fogunk kapni képet :lol:

Jaimee: mindjárt megkukkolom a képet! De jó, hogy lagziban voltatok, imádom az esküvőket! A zabálásról ne is beszélj....Tegnap anyuéknál grill partit csaptunk, na ott is volt minden...CSak desszertként 5 db almáspitét ettem :shock:

Sirkici: szió!! Mi újság van veled? Hétvége jól telt?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Öt almáspite nem is sok....Bár attól függ, ha A/5-ös méretű darabja.... :lol: A grillezés-bográcsolás a gyengém, azokon mindig félholtra zabálom magam. :lol: Most a meleg miatt azért nem nagyon volt étvágyunk. És torta sem volt.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee baby: Te miről beszélsz? Méghogy alig látszódik a pocid!! Haa, kb. nekem is ekkora van :lol: én szerdán fogok feltenni újabb képeket!

Nagyon -nagyon csinos mamika vagy és egyáltalán nem vagy/voltál husi...Nekem + 5 kg a súlytöbbletem... :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Tegnapi ebéd menü: bográcsban bableves, majd rabló hús, steak, chevap, tzatziki, almáspite, görögdinnye, fagyi.. A fagyi kivételével mindent ettem...Még szerencse, hogy a gyomrom bírta....Ma viszont fáj a derekam...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Azért nem A/5-ös méretű, de az átlagnál nagyobb részekre volt kockázva... :lol: És ma megint fogok enni, mert délután megyek anyuékhoz!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Én nem is mondtam, hogy nem látszik. :lol: :lol: AZ utóbbi két hétben megugrott méretileg.

Hát persze, mert te nádszál karcsú voltál, engem meg alapból is terhesnek néztek. Ezért vagyunk kb. egy szinten. :lol: :lol:

Húha, kemény egy menü...Én rámentem volna iziben a rablóhúsra, bár imádom a bablevest is és minden felsoroltat.... :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Judy!
Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok Neked!!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Most éppen azon töröm a fejemet, hogy mi a fenét főzzek...Van valakinek, valami lightos ötlete? Lusti is vagyok...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Lájtos nem, nálunk brassói lesz, mert tegnap ráfanyalodtam. Gyors és finom. De a heti menün van még zöldborsóleves csipetkével, mákos guba. Sült oldalas hagymás krumplival, salátával....Aztán itt lesz a péntek. Megint bírom a konyhaszagot, vagyis irány a főzés.

Terheléses cukor megvolt már nálad? Bocs, ha lemaradtam... :?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt

Jaimee,

Hát gratulálok neked, nagyon szép kis pocit "eresztettél", szép vékony kismami vagy. :lol: :lol:

Niki,

Édesek ezek a kis rucik, bár már én is ott tartanék, hogy vásárolgatok, de egyenlőre csak nézegetem őket. :lol:

Babszika,

Itt is köszönöm szépen az üdvözlést. :lol: :lol:

Heni,

Várjuk az ujabb pociképeket rólad. :lol:
Én ma bolognai-t csinálok, de az nem igen light-os. :lol: :lol:

Képzeljétek el, hogy ahhoz képest, hogy még csak a 10. héten vagyok szép nagyra nőtt a hasam. Bár azt mondta a doki, hogy 3. babánál már sokkal előbb látszik a poci, mert sajna a méhszalagok már ki vannak nyulva, és nincs ami tartsa. Majd csináltatok most már képet, és én is teszek fel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:

Kép
Vendég
 


Nóri,

Édes vagy, köszönöm szépen.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Hi! Nagyon boldog névnapot kívánok!! :lol: :lol:
Várjuk a képet nagyon! Harmadik babónál már persze, hogy látszik, tesóméknál már a második is jóval hamarabb "látható" volt.
Megvannak a régi kismama ruháid vagy vettél már újakat?

Bolognai? Az sem rossz. Lehet, hogy meggondolom azt a brassóit. :D Régen ettünk tésztafélét.

Köszi a pocidícséretet!

Rémes idő van, sötétszürke az ég és esik. De legalább nincs kánikula és nem most vagyunk a Balcsin.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszi Jaimee.

Igen megvannak, de azok zömében egész ruhák, és mivel most hogy tulsullyal indultam inkább nadrágban járok, és vettem kismama felsőket hozzá.
Az egész ruhákban ugy nézek ki, mint egy tehén. :lol: :lol:

Én is áldpm az eszem, hogy szombaton még kifürdőztük magunkat, tudtam, hogy vasárnaptól jön a szar idő.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból, isteni volt, vagy ettem, vagy fürödtem a tengerben. Pocakom jó nagy lett és nagyon jól kipihentem magam. Még a 700 km utazás sem volt vészes. Most egy kicsit furcsa hogy itt majdnem 20 fokkal hidegebb van. Most olvasom vissza kivel mi történt. Ja ma reggel voltam AFP-n, egy hét az eredmény utána Uh, már nagyon várom.

Judy! Boldog névnapot. Nekem is hamar látszott a hasam, mert 2. baba. Most már egyértelműen kismamás, többször előre engedtek vásárlás közben.

Heni! Nálunk töltött paprika lesz, de az sem lightos. Lecsó esetleg?

Jaimee! Nagyon tetszenek a neveitek. Mikor mész megint UH-ra?Hogy vagy? Hol nézzem meg a pocakod?

Kép
barbi5
 
 


Heni,
kösz a kérdésed, a hétvége jól telt, mi is bográcsosoztunk a barátnőmékkel, mi is nagyon bekajáltunk, ennek örömére ma még nem is ettem semmit, csak egy db bonbont!

Judy,
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!!!
sirkici
 
 


Köszi szépen Sirkici.

Barbi,

Üdv köztünk, örülök, hogy jól érezted magad a nyaraláson.
Remélem kipihented magad. :lol: :lol:

AFP-vel minden rendben lesz, ne aggódj. :lol: :lol:

Köszi szépen a köszöntést. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Helló Barbi! Már nagyon hiányoztál! Örülök, hogy jót pihentetek. Én is ilyen nyaralást tervezek, evés és lábmosás a Balcsiban. Ja és alvás, mert azt is nagyon szeretek. :D

UH-ra augusztus végén megyek majd, most voltam a múlt héten. Ez volt az ijesztően hangzó genetikai UH.

AZ AFP rendben lesz!! Nekünk másnap-harmadnap volt eredmény. :shock: Igaz, a kánikula miatt nem kértem ki én sem, csak 1 hét múlva. Nagy megkönnyebbülés volt, még ha a dokim szerint egy kalap szamócát sem számít, de akkor is...

Engem a minap megint megkérdezett a buszon egy 80 éves néni, hogy leülök e. :shock: Át akarta adni a helyét. Dehát ugye látszik miért kérdezte....Ez van munkába menet. Hazafelé bezzeg, amikor tényleg szívesen ülnék arra a 4 megállóra is, senki nem ad át semmit. Peidg azon többnyire csak fiatalok vannak. De nem baj, edződöm.

Judy, megirigyeltem a spegettidet, milánói lesz a vacsi.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: