Új privát üzeneted érkezett!

@ancsi0128:


Szerintem tesztelj pár nap múlva újra, ha az is negatív akkor valószínűleg nem vagy terhes. Az elmúlt 1 év tapasztalata alapján mondhatom, hogy én már egyetlen "jelnek" sem hiszek, sem hányingernek, sem szagokra érzékenységnek, sem gyakori pisilésnek...stb. Remélem meglesz a 2 csík!!
szomani
 
 


@szomani:
Köszönöm, az lesz...mondjuk dokihoz csak jövőre tudok elmenni...csak az aggaszt, hogy akkor mièrt nem jön meg...
ancsi0128
 
 


Sziasztok lányok! Ne haragudjatok hogy eddig nem jelentkeztem, de biztosra akartam menni! :)


Dec.21-én voltam dokinál ugye, csak petezsákot és szikhógyagot látott még, emiatt azt írta a papírra hogy 5-6 hetes terhesség, persze én már arra számítottam hogy szívhang is lesz és büszkén újságolhatjuk karácsonykor, hogy már jön a kis tesó. így csak a szülőknek mondtuk meg hogy hát lehet hogy lesz kistesó. Január 4-én kellett újra mennem: És 8 hetes terhes vagyok :D szívhang is rendben volt, úgyhogy nagyon örülünk!


Tüneteim karácsony után szörnyűek lettek állandóan hányingerem volt alig bírtam enni, még most is sokszor ez van, hányás szerencsére elkerül, bár lehet jobb lenne megkönyebbülni ,nem pedig egész nap émelyegni. Az első babánál semmi ilyen nem volt és kislány lett, most arra gondolunk, hogy talán kisfiú lehet és azért van ez az egész :)


Sarah16 nagyon gratulálok neked is hogy végre sikerült és hogy minden rendben!! És biztos vagyok benn hogy előbb utóbb itt mindenki nagyon is terhes lesz


Nagyon boldog új évet kívánok egyébként mindenkinek ! :)

egylany90
 
 

 
 

@egylany90:


Nagyon gratulálok! Biztosan jó lett volna Karácsonykor elújságolni a családnak (mi is csak most, az ünnepekkor avattuk be a nagy családot és volt nagy öröm), de szerintem egy ilyen hírnek bármikor nagy hatása lesz... :)

Köszönöm a gratulációt :) Nekünk szerencsére nem kellett rá várnunk, csak egy kis pihenőt írtak elő, de utána már hamar ment minden. Mindenkinek ezt kívánom! :) Neked pedig azt, hogy minél hamarabb és könnyebben legyél túl ezen az émelygős szakaszon. Én is sokszor kívántam, hogy bárcsak hánynék és hátha megkönnyebbülnék, de ebben sem vagyok biztos, hogy segített volna. Mondjuk nekem jobb volt, ha nem hagytam teljesen kiürülni a gyomrom, hanem rágcsáltam valami magot, puffasztott rizst, ropit, de a szagok ettől függetlenül bármikor ki tudtak készíteni. De ne aggódj, hamarosan elmúlik és akkor már igazán felhőtlenül fogsz tudni örülni... ;) Gratulálok még egyszer!
sarah16
 
 


Sziasztok! Úgy látom, nem vagyok egyedül a problémámmal. Január 4-re nem vártam, nem is jött, viszont azóta (ma is) negatívak a tesztjeim. Mitől lehet ez? Nektek, akiknek késett és végül nem lett baba, mi miatt késett? És akiknek baba volt, mennyi idő múlva lett pozitív? Nekem minden mensi előtti tünetem elmaradt, de a hasszurk az megvan... Nem igazán merek reménykedni... :(
lilike0127
Komló
 
 


@lilike0127:

Szia! Nekem úgy volt, hogy alapból közölték nem lehetne jelenleg babám a rossz hormonok miatt... Több hónap próbálkozás után nem törtnént semmi, majd június 9.én volt meg a mensim normálisan, utána júl.1-én jött meg,de nem rendes volt..csak pecsételő.. innen lett gyanús a dolog. Vártam ,hogy megjöjjön rendesen,de semmi. július 20-án csináltam tesztet negatív volt :( Egy hét múlva elmentem dokihoz vért vettek és kiderült,hogy rengeteg a hcg a véremben :))  egyből rohantam tesztet csinálni ,hozzá teszem, hogy nem első pisivel és már halványan, de ott volt a két csík :) ez volt júl 31-én :)) szóval negatív teszt után 1,5 héttel már pozitív volt.  Mindig maradjon meg a remény :)) én sokáig mondogattam magamnak, hogy akkor is lesz babám! és sikerült is. Remélem nektek is összejön! Ha most nem , akkor se adjátok fel a reményt.
lbianka
 
 


@lbianka: Szia! Nekem ma délutániból ez jött össze! Szerinted? Holnap persze csinálok reggel, de TALÁN kezdek reménykedni... neked hányadik napon lett akkor végül pozi?

http://kepfeltoltes.hu/160113/jj_www.ke ... es.hu_.jpg
lilike0127
Komló
 
 


@lilike0127: "@lbianka: Szia! Nekem ma délutániból ez jött össze! Szerinted? Holnap persze csinálok reggel, de TALÁN kezdek reménykedni... neked hányadik napon lett akkor végül pozi?http://kepfeltoltes.hu/160113/jj_www.ke ... es.hu_.jpg"


 


Nálam is nagyon halvány volt, másnapra 2 szép erős csík. Szurkolok nagyon !!

júl 31


http://kepfeltoltes.hu/view/160113/N_vt ... es.hu_.jpg


aug.1


 


http://kepfeltoltes.hu/view/160113/N_vt ... es.hu_.jpg

lbianka
 
 


@lilike0127


 


Szóval igen van esély !! :)

lbianka
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék a beszélgetéshez:-) engem juniusban mütöttek endometriozissal. A javasolt visanne hormon kúrát kihagytam és kihasználva a műtét utáni kedvező körülménywket augusztus óta próbálkozunk. Most érzek először konkrét tüneteket,eddig csak a reménykedés volt mar egy hete fwjdogal a hasam(ma kelllene megjönnie) , egyszer fázok,egyszer izzadok, tegnap pedig olyan durva hányingerem volt h jajj..aztán egy perc alatt elmúlt és farkaséhes lettem, megettem mindennt!:D mellfeszülés,sirbokolas..mondjuk ez amugy is szokott lenni mielőtt megjön.. predictor teszt sajnos negativ de annyira reménykedem!!..amikro nem jött össze eddig a dolog, akkor pedig mindig arra gondolok, h olyan ez a menstruáció, mint egy felujitás, szépen elkészül az otthona a babának mire jön:-) egyre többször bànt a gondolat, h nem mondtam a dokimnak h csinaljon petevezetek atjarhatosagit ha mar altatott..de minden endo csomot gond nelkül kiszedett szerencsere.. ess en ugy akartam visszamenni h ketcsikos tesztem van doktorbàcsi erröl beszelgessünk,ne az endorol:-) de moatmar muszaj lesz visszamenni...
dodi
 
 


Jaa, olyan jó làtni ezeket a fotókat a tesztekröl, h tenyleg letezik a masodik csik, nem csak vmi legenda :lol:
dodi
 
 


Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni! Január 2-án volt pèm, előtte való napokon, aznap és utána is meg volt az összebújás. 8.dpo-n reggel csináltam xepil tesztet. Időn túl lett halvány második csìk. A száradási csìk kizárása érdekében csináltam aznap dèlután is, azon is ott van halványan. 10.dpo-n szintén ott a nagyon halvány csìk. Ma vagyok nem várt előtti napon és a 10-es teszt negatìv lett. Mit gondoltok? Járt már valaki hasonlóan? Lehet hogy valami elindult de nem tudott megmaradni? Bizakodjak amìg nem jön meg?
marmotka
 
 


Akkor hasonlo a ciklusunk:-) nekem 1-e volt a pe. és màra nem vàrom..teszt negativ,ket oldalt olyan erzes mintha huznanak vmi madzagot. Es kb egy hete nagyon faradt vagyok,szedulgetek..de ez lehet mastol is,alacsony a vernyomasom.de az a tegnapi hanyinger.. szerintem remenykedjünk ameg nincs semmi a bugyiban :-D
dodi
 
 


@marmotka:


nekem is volt ilyen, előző ciklusban, akkor sajnos megjött :( De megy a drukk, tesztelj majd megint!



@dodi:


nincs késő, ha nem jön meg, nekem pl. jan. 4-én kellett volna, és csak most lett igazán két csíkos a tesztem (tegnapin nagyon kellett nézni, mai már szépen lástik messziről is). Megy a Drukk neked is :)

lilike0127
Komló
 
 


Köszi:-) Igen, olvasom, hihetetlen:-) akkor mèg ràérek egy hétig:D :-) àllandoan rohangalok a mosdoba, h megnezzem:ugye nem jött meg:)
dodi
 
 


Sziasztok!Csatlakoznák a beszélgetéshez :)  Nekem dec.13án volt az utolsó mensi és jan.8án kellett volna meg jönnie.Na még semmi teszt negatív.Orvoshoz csütörtök vagy pénteken tudok menni.Testi tünetem nincs csak néha kicsit meg szédülök.Szerintetek reménykedhetek még?
liliomka
 
 


@lilike0127:Köszönöm a váaszt! Neked akkor mi volt? Nem tudott megmaradni és mensivel kitisztultál?
marmotka
 
 


@marmotka:


igazából nem tudom, mert nagyon halvány volt a teszt és aztán időre megjött, így nem is mentem dokihoz...
lilike0127
Komló
 
 


Jo volt a teszt, sajnos megjött :cry:
dodi
 
 


Sziasztok!

Én itt még új vagyok és a témában sem vagyok igazán jártas.
december 22-én volt az utcsó mensim első napja. január 14-én kellett volna hogy megjöjjön, de semmi. ( Nagyon szeretnénk babát és reménykedek is:) ) Voltam dokinál , de azt mondta hogy még nem lát semmit és hogy méh fel van kissé puhulva. Csináltam tesztet de negatív lett :( Azt mondta ha addig nem jön meg akkor 2 hét múlva kontroll. Mi a véleményetek?
nono26
Nagyatád
 
 


Sziasztok! 

Csatlakoznék a beszélgetéshez, hátha kicsit megnyugszom egy kicsit. Jó látni, hogy nem egyedül küzdök ezzel, hogy lesz e baba vagy sem. Nagyon szeretnénk babát, próbálkozunk már egy ideje, valójában sose védekeztünk, de nem akar sikerülni, novemberben voltam dokinál hogy nem esek teherbe és hogy valószínű hormonzavarom is van, ő az inofolicot ajánlotta a baba témára, szedtem is rendesen, de a hormonzavarra semmit nem mondott. December 23.-án volt az utolsó menstruációm, 14.-én kellett volna megjönnie és még semmi. Teszteltem már többet, negatív lett (tudom hoyg fölösleges sokat tesztelni, de ilyenkor nem bírok ellenálni neki), pár napja viszont estére szinte mindig enyhe hányingert és szédülést érzek, nem tudom mire vélni. Nem tudom van e értelme reménykednem. Azért írom le ti hátha okosabbak vagytok ebbe a témába mint én.


Előre is köszönöm a válaszaitokat, véleményeteket. 


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Sziasztok! Újra itt...mi 6 hónapja próbálkozunk. Amióta próbálkozunk teljesen felborult a ciklusom. Idoben "jön" meg,de pecsételget, alig van 1 folt. Múlt hónapban voltam nődokinál, fogalma se volt,hogy mi ez... ráfogta egy bacira. Újra antibiotikum stb..Utolsó mensia 36. Napon jött meg normálisan. December 20án. Elvileg múlt hét szerdán kellett volna megjönnie. De semmi :) múlt hétfőn görcsölt a hasam. A mellem 2 hete érzékeny,mirigyes. Szédülgetek,fáradékony vagyok. Tegnap este viszont - teszt. :(
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Sziasztok! Nem szoktam fórumozni, most viszont úgy érzem ki kell írnom magamból az érzéseimet. Végigolvastam a fórumot és láttam, hogy többen jártak már így mint én, de nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e reménykednem. Dec 19-én volt meg az utolsó mensim első napja, és azóta semmi. Kb. 2 hete kezdődtek a tünetek, elsőnek a hasam kezdett el feszülni, mostanra eljutottam odáig, hogy mindjárt megjön érzésem van, de semmi. Feszülnek a melleim, kb. 3 napja hányingerem is van és kb. minden pillanatban el tudnék aludni. Pisilni sokkal többször járok mint szoktam. Teszteltem többször, de eddig mindegyik negatív lett. Szerintetek? Jövő hét szerdára kaptam időpontot orvoshoz, de addig megőrülök a bizonytalanságtól.
fdex85
 
 


@fdex85:
Az itt olvasottak alapján simán lehet, hogy mégis terhes vagy, bár a tüneteket korainak gondolom. Én is ugyanebben a cipőben járok, egy hete késik, negatív lett a teszt, de úgy döntöttem, várok még egy hetet, akkor csinálok mégegy tesztet, aztán kiderül. Remélem, megíros majd a fejleményeket!
gpetra
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Örülök, hogy belebotlottam ebbe a fórumba, visszaolvasgatva kicsit helyre állt a lelki egyensúlyom.
Az én történetem: 4 év fogamzásgátló után tavaly szeptemberben abbahagytam a gyógyszert, úgy döntöttünk, belevágunk. Következő hónapban egyáltalán nem menstruáltam, odáig voltam magammal, hogy ilyen gyorsan összejött, naponta csináltam a teszteket, mind negatív lett. Hozzáteszem a gyógyszer szedése előtt teljesen rendszertelen volt a ciklusom, volt, hogy 3 hónapig semmi, máskor meg 2 hetente 10-12 napig, úgyhogy rátudtam, hogy megint ez lesz. Decemberben kétszer is menstruáltam, utoljára 29 és 31 között. Azóta, ha egy normál 28 napos ciklust veszünk alapul 26-án meg kellett volna jönnie, de semmi vér nincs. 20-a körül volt egyetlen nap, amikor egész pici pecsételő vérzést tapasztaltam, de az annyi is volt, egy nap. Ma csináltam egy 10es érzékenységű tesztet, igaz, nem a reggeli pisivel, nem bírtam addig várni. Negatív lett. Fáradékonyabb vagyok, mint általában, de amióta ráálltunk a baba témára, minden nap felfedezek valami gyanus tünetet.
Elég rosszul esett a mai negatív teszt, az utóbbi pár napban beleeltük magunkat a párommal, hog babánk lesz. De ahogy itt olvasgattam a fórumot, talán van még remény! Egyelőre várakozó pozícióba helyezkedem, 1 hét múlva csinálok mégegy tesztet, és az akármit is mutat, irány a doki, mert ha nem is vagyok terhes, hátba tud valami tanácsot adni, hogan legyek az.
Addig is szorítok mindenkinek, és remélem a későbbi fejleményeket is megosztjátok!!
gpetra
Nyíregyháza
 
 


 


@gpetra:


Az talán nem is baj, hogy nem sikerült az első hónapban teherbe esned. Némelyik doki azt mondja, hogy a fogamzásgátlók után nem kell szünet, teherbe tudsz esni rögtön utána is. Ez igaz, de azért szerintem jobb, ha van egy kis szünet, a szervezetednek ki kell hevernie kicsit, mégiscsak 4 éven keresztül hitette el a gyógyszer a testeddel, hogy terhes, most kicsit pihenjen. 
Ami a mostanit illeti, ha ennyire rendszertelen a ciklusod, akkor akár lehet, hogy sikerült, csak még azért nem látod, mert nagyon későn volt a peteérés és nincs olyan magas hcg szinted. Az egy hét szünet a következő tesztig biztosan jó ötlet. Viszont orvoshoz is érdemes elmenned, akármi az eredmény, mert, ha most nem sikerült, jó lenne kicsit helyrerázni a ciklusodat, mielőtt újra próbálkoztok. Esetleg, ha megjön, próbálj meg vezetni egy hőmérsékleti görbét, a neten csomó lehetőséget találsz rá, akkor hátha kiderül, hogy melyik napokon érdemesebb próbálkoznotok. De remélem erre nem lesz már szükséged :)

sarah16
 
 


Sziasztok!
Na túl vagyok az orvoson, sajnos babóca most nem lett, de szerencsére baj sincs, úgyhogy kaptam gyógyszert ami elindítja a mensimet. Azt mondta a doki hogy utánna egyszerre próbálkozhatunk. Elvégre minden hónap egy új lehetőség.
fdex85
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy rátok találtam. :)
Kicsit úgy érzem nem vagyok egyedül... <3
Nekem január 4-én jött meg utoljára és tegnap elöttre nem vártam.Pesze a tesztjeim /8.dpo óta tesztelek/ mind negatívak.Vaterás 10-es tesztek.
2011-ben volt egy 13 hetes vetélésem.Már az elején gondok voltak,mert vérezgettem,de kaptam gyógyszert és úgy tünt minden rendben lesz.Közben kiderült,hogy ikreket várok.De sajnos nem így lett...Akkor még nem tudtuk,de azóta kiderült,hogy pajzsmirigy alulműködésem volt +76-os értékkel...
Ezért nem maradt meg a babám.Mert TSH-t nem néznek a terhességi vérvétekeken...
Azóta nem igen probálkoztunk,illetve nem is tettünk ellene.
Most viszont valamiért,nem is tudom...
Úgy érzem,hogy...Ki se merem mondani... :)
De ezek a negatív tesztek elkeserítenek...
Én már 40 éves vagyok van 3 nagy fiam ebből kettő iker.20 és 15évesek. Tudom,hogy öreg vagyok,veszélyeztetett korban vagyok,de mégis annyira szeretném...

Az itt olvasottak alapján reménykedem,de mégis rettegek,hogy mégsem...

Szerintetek?
szitti
 
 
 
 


@szitti:


Szia!

Szerintem van esély, persze, nagyon hamar kezdtél tesztelni. De esetleg érdemes lehet bejelentkezned orvoshoz is, hogy ránézzenek és, ha ők igazolják (akár vérvételből), akkor elég hamar meg lehetne kezdeni a terhesgondozásodat, ami nálad valószínűleg indokolt lenne. A korod szerintem nem vészes, vannak már gyerekeid, így kisebb gond, mintha most próbálkoznátok az elsővel, viszont a korábbi egészségügyi dolgaid és a viszonylag késői vetélésed miatt biztosan fokozott figyelemmel kísérnének.

Sok sikert! :)
sarah16
 
 


Sziasztok, új vagyok még itt, de megnyugvással tölt el, hogy nem vagyok egyedi eset :) 
Én a következő cipőben járok: Ciklusom mióta az eszemet tudom 26-28 napos. 1 éve nem szedek gyógyszert, férjemmel december óta "álltunk neki" a baba gyártásnak. Tehát nem régóta keztük el. Azon kívül, hogy rendszeresen együtt vagyunk, mást nem teszek a baba érkezése érdekében. (nem szedek elevitet vagy más csoda gyószert stb.) Február hónapban 3-án kellett volna megbetegednem, de nem történt meg mai napig sem. Most a 39. napon vagyok, 37. napon teszteltem, de sajnos negatív volt. Nem értem, mert soha de soha nem késett (a normális 1-2 napon kívül)....  Tüneteim: haspuffadás erőteljesen, nagyon sokat járok pisilni. Néha szédulés, enyhe hányinger, de ez ugye azért lehet mástól is. Ha nincs baba akkor aggódom, hogy mir lehet a baj, hiszen ilyen még nem volt. Ha viszont van, miért nem mutatja a teszt? 
Köszi előre is a hozzászólásokat.
inkr25
Győr
 
 


@inkr25:


Pedig tehetnél mást az érkezése érdekében. Nem elevitre, vagy csodagyógyszerre gondolok, de folsavra pl szüksége van a picinek, amivel elég szépen el lehet kerülni a nyitott gerincet és a hasonló fejlődési rendellenességeket, amit gondolom senki nem kíván a gyerekének. Viszont mire megtudod, hogy babát vársz, már kb késő elkezdeni, mert addigra már ezek elkezdtek kialakulni. A baba szervezetének tuti jót tennél, ha "készülnél" rá valami utánpótlással és később a te szerevezeted is hálás lenne érte, eléggé kimerítő a saját testedből "felépíteni" egy teljesen új testecskét.
A késés meg bármitől lehet, szóval azt inkább a nőgyógyásszal kellene megvizsgáltatni.
sarah16
 
 


Sziasztok! Kicsit megkésve, de leírom a fejleményeket. Megcsináltam egy héttel később az újabb tesztet, ami szintén negatív lett, úgyhogy nem halasztgattam tovább, elmentem dokihoz. Jól tettem. Alapos kivizsgálás után kiderült, hogy a jobb petefészkemben szinte egyáltalán nincs pete, ez okozta és okozza azt, hogy teljesen rendszertelen a ciklusom. Kétféle gyógyszert kaptam (a neveik nem jutnak eszembe, melóhelyen vagyok). Az egyiket ma szedem utoljára, ha minden igaz, ez meghozza a menstruációt. A vérzés második napjától ledig szednem kell egy másféle gyógyszert, ami elősegíti a peteérést. Ha minden igaz, a vérzés utáni 11-14 nap között leszek termékeny, ekkor, ahogy a dokim fogalmazott, mint a nyulak :) Ha működnek a bogyók, és mi is mindent jól csinálunk, akkor a következő hónapban már babás leszek :) :)A menszi utáni kilencedik napon még ajánlotta a doki, hogy menjek el egy ultrahangra, akkor már látni lehet, hogy van-e domináns pete, ami készül kilökődni (vagy valami hasonló). Ha megvolt az uh, megírom, hogy mi volt. Addig is mindenkinek kitartás!
gpetra
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok meg új vagyok nekem január 24 .- en volt utoljára mensim február 17.-én kellet volna meg jönnie de semmi ma teszteltem hcg line teszt csikal de negatív let.szerintetek korai volt a teszt?
ramcsi
 
 


SZIASZTOK UJ VAGYOK MEG ITT!A SEGITSEGETEKET KERNEM!UTOLSO MENSIM FEBR12 VOLT,CIKLUS VEGEN BARNAZTAM UGY KB A 4 NAP,DE A VERZESEM NEM VOLT NAGYOBB MENNYISEGU,MINT MASKOR!A DEREKAM FAJDOGAL ES A HATAM,MULT HETEN EMELYEGTEM IS KICSIT,AZON KIVUL MAR FAJ A MELLEM IS SURUN JAROK WC0RE,SZURDOGAL EGY PICIT A HASAM ALJA!A TESZTEM AMIT A MULT HETEN CSINALTAM NEGATIV LETT!HIHETEK E ANNAK A TESZTNEK VAGY TUL KORAN CSINALHATTAM?MI A VELEMENYETEK???ILL.VOLT MAR VALAKI HASONLO CIPOBEN MINT EN,ES MEGIS TERHES VOLT???VALASZOTOKAT KOSZONOM ELORE IS!
beababa23
Carei
 
 


HOZZATESZEM H A CIKLUSOM MOST 26 NAPOS VOLT OLYAN 4 NAPPAL HAMARABB MEGJOTT,MINT EGYEBKENT!AZT HITTEM HOLYAGHURUT EZERT MINDEN ESTE KAMILLATEABAN VEGZEM AZ INTIM MOSAKODAST DE GYOGYSZERT NEM SZEDEK,MERT FELEK HA VAN BABA AZZAL ARTOK NEKI,A VIZELES NEM FAJDALMAS CSAK MENNYISEGEBEN VALTOZOTT MEG
beababa23
Carei
 
 


Sziasztok!
Szintén új vagyok, de elejétől végigolvastam a hozzászólásokat. :) Nagyon szimpatikusak vagytok, és sok gratula a már több hetes terhességekhez, végigizgultam veletek, míg olvastam a hozzászólásaitokat. :ű
Ramcsi, én Veled vagyok egy helyzetben. Mensi utolsó január 23, inkább 24, és elmaradt a havim, de a tezstjeim, vasárnappal bezárólag negatívak. MIndegyik tezsten szerepel, hogy már az első nap kimutatható, így azt mondtam, á nem vagyok várandós. De tüneteim vannak, mellfeszülés, alhasban apró csiklandozások, néha enyhe szédülés, erősebb folyás. De a tesztem negatív. Én úgy vagyok vele, hogy most várok a teszttel egy hetet, ha sikerül,  addig csak történik valami. 
Beababa23 jól olvasom, hogy Neked volt havid február 12-én? Akkor még szerintem nagyon korai volt a teszt. A következő mensid kimaradásának 1. napján jelez a legérzékenyebb is, ami március 12.e körül van, ha 28 napos a ciklusod. Akkor már ugyan 4 hetes a babó, de ezek a tesztek akkor mutatnak először valamit. Így tudom. Úgyhogy kitartást, tesztet majd két hét múlva csinálj. 
varatlan
 
 


koszonom szepen a valaszokat!mar 3 tesztet csinaltam mind negativ ma reggel volt a harmadik hat szomoru vagyok!van valami feher tejszeru folyasom sokmindent olvastam mar rola hat nem tudom ez most akkor mit jelenthet van valami gombam?olyan tejsav szaga van de nem jon sok viszont elegge zavaro!kinek mi a velemenye????
beababa23
Carei
 
 


figyeljetek!novemberben a ciklusom 30 napos volt, decemberben ugyszinten,januarban ugyszinten es februarban meg 26 napos hat kivagyok mar idegileg komolyan!
beababa23
Carei
 
 


Sokatoknál olvastam, hogy tüneteket véltek felfedezni, pedig a tesztek negatívok. Tapasztalatból mondom, hogy ilyen korán még ha terhességről van szó, akkor sincsenek tünetek. Ha a teszt negatív, de mégsem jön meg, akkor irány a doki, de érdemes megvárni a következő mensit, mert sokminden okozhatja a ciklus zavarát. Tudom, hogy aki babát akar, az már egy nap késés után észrevesz magán minden tünetet ( én is pontosan ezt csinálom kb fél éve minden hónapban), de ez nyilván nem így megy. Korábban már voltam terhes, menstruáltam is közben, csak sokkal kevesebbet, de amikor az első tüneteket tapasztaltam (leginkább a mell érzékenysége és aluszékonyság) már olyan 8-9 hét körül voltam. Nem elkedvteleníteni akarok senkit, ezek csak a saját tapasztalataim, ami talán valakinek segít.
gpetra
Nyíregyháza
 
 


@beababa23:
Szia!Ha februar 12-en volt az utolso.menstruaciod elso napja,es irtad hogy az elozo ciklusaid 30 naposak voltak,akkor kb.a ciklusod 15-16.napjan van ovulaciod.Ami azt jelenti,hogy a 12-ehez hozzaadod a 15-16 napot,ez neked kb.februar 27-28an volt.Azert fajhatott akkor a hasad,mert a korul volt az ovulaciod.A menstruacio altalaban az ovulacio utan 14 nappal jelentkezik,tehat nekes kb.marcius 10-e kornyeken.Ezert negativ a teszt.Mert meg nem is kesik a mensid.
A folyas pedig altalaban ugy tevodik ossze egy ciklusban,hogy van a mensi,aztan szaraz napok jonnek,majd ragados valadek,utana tojasfeherjeszeru nyulos(ez a termekeny nyakod),ezutan par nap szarazsag majd ujra ilyen tejszeru ragados,nekem mensi elott vuzes folyasom lesz majd megjon a mensim.
Februar vegen voltatok egyutt a paroddal?Mivel akkor voltal kb.a legtermekenyebb...
Sztem tesztelni raersz jovo het pentek kornyeken,mivel ha veletlenup most is 26 napos lenne a ciklusod,akkor kb. Februar 23-24 volt ovulaciod,ehhez hizzaadva a 14 nap az kb.marcius 8-amikor is meg kellene jonni a mensidnek.
Tehat ne izgulj,es foleg ne tesztelj,mert ha baba is van,akkor sem.mutatna most meg semmit.Es az sem mindegy milyen erzekenysegu tesztet valasztasz!
Megy a drukk neked es mindenkinek!
Egyebkent nekem is az a tapasztalatom,es nem bantas,hogyha negatuv a teszt,ott bizony nincsem baba.

mimkosz
Budapest
 
 


Sziasztok!
Mimkosz, a topic lényege, hogy akik ide írnak a negatív teszt ellenére is várandósak lettek, vagy ezzel kapcsolatos a kérdésük. :) Ahogy végigolvastam az első bejegyzéstől, amely 2007-es még, ahogy láttam, előfordul, hogy a negatív, vagy túl korai (?) teszt ellenére a várandósság ott van. Sarah 16 is ilyesmiről írt. Természetesen a negatív teszt általában nem jelent terhességet, csak a kivételek leírása is érdekes itt.
A tünetekkel kapcsolatban igazatok van, én is két gyermeket szültem, és érdekes módon a tesztek pozitív létrejötte után lettek a tüneteim is, minidg olyan 8 hét körül. Akkor se vészesen. ha nem figyeltem volna magam, lehet megfázára fogom, vagy egyszerűen szre sem nagyon vezsem. A mellfeszülés azért szembetünő, de a többit bármire rá lehet fogni.
Nekem is késik már másfél hete, negatívak a tesztjeim, és ahogy figyelem magam, vannak tüneteim, ha meg nem, akkor nincsneken. Ilyen a természet.
Többiek, ki hogy van? Hírek?
varatlan
 
 


@varatlan:
Ne haragudj nem bantasnak szantam amit irtam,csak nekem.is volt h kesett es mar mindemt produkaltam,aztan semmi....es azert irtam beababanak h nem.gond ha most negativ,mert meg eselytelen az h pozitiv legyen!Bocsanat ha valakit megbantottam!

mimkosz
Budapest
 
 


Mimkosz, abszolút nem bántottál meg!! Teljesen igaz, amit írtál. Én sem hittem, hogy negatív tezst ellenére lehet terhesség, és amikor olvasom, hogy itt kinek milyen előző élményei, vagy rokon élményei vannak, mindig meglepődöm, hogy mégis lehetséges ez. Biztos, hogy nem ez a gyakori, de előfordul, és érdemes vele számolni is, mert ugye én pl sportolok, és nem szeretnék azért problémát, mert nem veszem észre, hogy baba van. Az is igaz, hogy ha az ember gyermeket akar, akkor figyelni kell sok mindenre. Most pl nekem tervben van a kollégákkal egy beszélgetés szórakozóhelyen, ahol lehet innék is valamit.... Amit nem kéne, ha már baba van.... Szerintem teljesen igazad van, mert nem szabad rögtön arra gondolni, terhes vagyok, mert utána nagy a csalódás... Beababának tényleg később kell tesztelni, és ki tudja?
varatlan
 
 


Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy a negatív tesztbe jobb beletörődni. Lehet, hogy mégis van baba, de ott valami gond van, genetikai rendellenesség, vagy nem tudott megtapadni rendesen és emiatt nem indult be kellő mértékben, vagy egyáltalán nem a hcg termelés, ami a negatív teszteket okozza még akkor is, ha van baba. Viszont ez a baba nagyon nagy valószínűséggel nem fog megmaradni (és azt mondják, mindenkinek így a jobb - jogos, de azért...). Azt mondta az orvos, hogy ezekről az esetleges nagyon korai terhességekről jobb lenne nem is tudni, mert úgysem maradnak meg és akkor csak fölöslegesen terhelik lelkileg a leendő anyukát. Ebben mondjuk lehet valami... Sajnos a saját tapasztalatom is az, hogy igazuk van, negatív tesztek mellett az én picim sem maradt meg. Szerencsére legközelebb már nagyon is biztosan 2 csík volt a teszten, így most már gömbölyödünk :)


A tünetekről nekem is az a tapasztalatom, hogy sokkal később jelentkeznek, mint a pozitív teszt. A fáradékonyság úgy a 6. héttől, de az szerintem amúgy is elég sok mindentől lehet, émelygést, ilyesmit csak a 7-8. héttől tapasztaltam, tehát már 3 hét késés után. Oké, mellnövés, mellfeszülés volt előbb is (a párom nagy és az én kisebb örömömre...), de az menstruáció előtt is előfordul, úgyhogy abból sok következtetést azért még nem mertem levonni.

sarah16
 
 


Sarah16, Neked az abszolút biztos és erős két csíkod az elmúlt mentruációdhoz képest hány napra történt? Nekem már az sem tiszta, hogy akkor mikor is jó nézni. Azt gondoltam eddig, hogy az elmaradáskor már lehet. Ez is körülbelüli érték, de kb, viszont általában javasolják, hogy várjunk még. Mikor érdemes nézni szerted, szerintetek?
Sarah16 te jól vagy? Mit tudsz már a piciről? Nemét gondolom, még nem.
varatlan
 
 


@varatlan:


Hát, nekem azt mondta az orvos, hogy pont a csalódások miatt nagyon korán nem érdemes, úgyhogy én 1 hetes késés után csináltam. Az is igaz, hogy a 2 csík tök egyforma színű volt, szóval szerintem már korábban is kimutatta volna. De én most sem csinálnám meg korábban, hiába elég érzékenyek a tesztek.
Köszi, jól vagyok, jól vagyunk. Már 24 hetes a babánk, úgyhogy lehetne már tudni a nemét, ha kicsit segítőkészebb orvost fogunk ki. (Kerek perec közölte, hogy ne érdeklődjek, majd ha megszületik, megtudom. Ha nem azzal lettem volna elfoglalva, hogy ez egy fontos vizsgálat és minden kis szerve legyen rendben, akkor valószínűleg nekiálltam volna balhézni, így beértem azzal, hogy mindene tökéletes <3 ). De már rengeteget mocorog, ami nagyon fura, nem tudtam elképzelni, hogy ez milyen lesz.
Váratlan, ha elfogadsz egy tanácsot. Én a helyedben óvatos lennék az alkohollal és a sporttal, amíg ki nem derül biztosan, hogy mi a helyzet. Maximum felesleges volt, de, ha meg mégis van baba, nehogy árts neki. Én a mai napig gondolkodom, hogy mi lett volna, ha nem sportolok, mikor már nem kellett volna - mindenki mondja, hogy nem attól volt, mégis, ki tudja... Szerintem jobb óvatosnak lenni. És nagyon szurkolok Neked :)
sarah16
 
 


Sarah16 az az orvos elég kellemetlen egy alak lehetett. Nekem a kislányom nem mutatta meg magát (a 21. században!), mondták is, hogy ez lehetetlen, így a születésénél derült csak ki, hogy kislány. (Én amúgy sejtettem). De azért megnézni próbálták. Így az első ruháink mindegyike fehér és zöld színű volt. Nagyon gratulálok Nektek a babához Nekem másfél hetes a késés, így feltételezem, más van a dolog hátterében. Azért is kerestem ezt a fórumot, hogy azért van e negatív teszt melletti teherbeesési lehetőség, hogy igen a sport és az alkohol hatásait kikerüljem. Perzse ez természetes, nem iszok társaságban, és nem edzek keményen. Utálom az alkoholt, de tudjátok, amikor leültök beszélgetni, mindig felmerül a kérdés, hogy akkor te miért narancslevet iszol, de persze most előrébb való, hogy ha baba van, akkor egészséges legyen.
Ha tudod a nemét, leírhatnád. És szorítok Nektek.
varatlan
 
 


Sziasztok! Szeretném a velemenyetek kérni, olvasgatom, hogy nagyon megertoek vagytok! :)Másik topikba is írtam, de utána eszrevettem, hogy regota nem volt hozzaszolas. Jól esne kis segitseg :) bocsi a hosszú monologert :) Utolsó menzeszem első napja után másfél hettel voltunk együtt a parommal. A ciklusom 22. napjan voltam nőgyógyásznal, egy kis tanacsadas celjaval, mivel szeretnénk babat, és elkezdenenk lassan probalkozni. Uh-gal megvizsgalt, és latott egy nagyon pici sötét pottyot, és megallapitotta hogy a nyalkahartyam meg van vastagodva. Nem mondta biztosra, hogy terhes vagyok mivel az elég korai kijelentes lett volna, de hozzatette, h sanszos, hogy egy petezsak. Abban maradtunk, ha nem jön meg, csinálok tesztet. Ciklusom27 napjan beprobalkoztam, hátha.. Negatív lett. Majd ma is csináltam egy gabriella tesztet az is negatív lett. Ma késik négy napja, de azt hozzá kell tennem, hogy nekem van hogy két hetet is késik ( amire több orvos sem talalt magyarazatot, mert minden eredmenyem jó). A lényeg, mit gondoltok korán teszteltem? Vagy lehet be sem agyazodott? Tuneteim: mellfeszules, mehem körül pici szurkalas, hoemelkedes, nagyon ritkán hanyinger. Lehet idő nap előtt beleeltem magam :( Előre is köszönöm a valaszokat, tapasztalat megosztasokat!

Udv mindenkinek!
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Szia Edina7gyf!
Szerintem is nagyon rendes itt mindenki. A megvastagodott nyálkahártya nem jelent azért még várnadósságot. Bár nagyon, nehéz, ilyenkor várni kéne. Mindegyik tesztre az van írva, hogy rögtön kimutatja, ha már késik a mensi, de szerintem ez em teljesen igaz. Minden orvos azt tanácsolja, hogy minimum 1-két hetet várj a teszteléssel. Ami ilyenkor nehéz, hiszen szeretnéd a babát...Ha meg néha akár két hetet is késik, akkor nem tisztán 28 napos a ciklusod, lehet hosszabb, vagyis az elmaradt havi is lehet, még nem elmaradt, nem is késik...
A tünetekről fentebb írták már többen, hogy később jelentkeznek. Sajnos a nem várt megjövetele is jár hasonló tünetekkel, illetve ha nagyon szeretnél, beképzelhetsz tüneteket. Mikor volt az utolsó mensid?
varatlan
 
 


Sziasztok!


Mi a párommal, úgy döntöttük, hogy szeretnénk második kisbabát, ezért január 22-től el is kezdtünk próbálkozni. Legutoljára január 4-én menstruáltam és a következő menzesz február 1-jén lett volna esedékes, de természetesen nem jött meg. Igen, sajnos lány korom óta rendszertelen a menstruációm. Szóval belemerültünk a babagyártásba, közben vagy utána éreztem e valamit? Igen, folyamatosan görcsölt a hasam jobb vagy baloldalt, majdnem 3 héten keresztül, ezen kívül egyfolytában a tejbegrízt kívántam és a bal mellem érzékeny volt. Én úgy voltam ezekkel a tünetekkel, hogy biztos meg fog jönni, hiszen a menstruáció előtt ugyanúgy kívánós és érzékenyebb az ember. Az első tesztet menstruáció előtti napokban csináltam, ami persze negatív lett. Áááá még biztos korai volt. Eltelt 1 hét, újabb tesztet lőttem el, ami úgy szintén negatív lett, a hasam pedig görcsölt tovább hol erősebben, hol gyengébben. Én a lelkem mélyén úgy éreztem, hogy terhes vagyok, de a negatív teszek igen csak lehangoltak. Jött a következő hét, menstruáció még mindig sehol, a görcsök pedig erősödtek, így február 11-én úgy véltük párommal, hogy bemegyünk az István kórházba, persze bevehettem volna egy bogyót is csak ott volt a nagy kérdő jel, hogy most van e baba vagy nincs. Végre sorra kerültem, ott is elvégeztek két darab negatív tesztet és egy hüvelyi ultrahangot, ami úgy szintén negatív lett. Az orvos szerint nem sokára meg kell jönnie, hiszen 8mm vastag méhnyálkahártyám (bevallom, őszintén nem vagyok otthon ebben a méhnyálkahártyás témában). Ha még mindig késik, akkor, lehet, hogy hormon zavarom van, vagy pedig a pajzsmirigyem nem működik megfelelően, ha esetleg nem jönne meg akkor március végén menjek vissza a kezelőorvosomhoz. A görcs ellen nyugodtan vegyek be gyógyszert, de én nem vettem be semmit, inkább szenvedtem, valahogy úgy éreztem, hogy nem szabad, annak ellenére, hogy azt mondták, hogy nincs baba. Elérkezett a következő hét újabb csalódás, aztán jött a következő. Párom hétvégén ment csapatépítőre én meg otthon maradtam a drága, egyetlen lányommal. Mama február 26-án vett egy tesztet, hogy majd szombat reggel csináljam meg. Úgy voltam vele, minek?! Hogyha a hüvelyi ultrahang nem mutatta ki?! Hogy megint csalódjak! Még péntek este kikészítettem a műanyag poharat, hogy ne reggel kelljen zörögnöm. Szombat reggel felkeltem és az volt az első dolgom, hogy mentem a mosdóba tesztelni. Nagyon halványan mintha láttam volna még egy csíkot, ááá biztos, csak képzelődök.  Még nagyon kómás voltam, mindenhol le volt eresztve a redőny, azon nyomban felhúztam őket és a világosban is látszódott a két vonal, POZITÍV lett a teszt.  Nagyon boldog vagyok, persze utána még vettem pár darab tesztet, hogy biztos legyek J. Március 22-re kaptam időpontot az orvosomhoz, remélem minden rendben lesz. Ameddig bizonytalan volt a dolog, mindig ezeket a fórumokat olvastam, így maradt meg a remény. Ameddig nem jön meg, addig van REMÉNY!

Az első terhességemmel kapcsolatban azért nem tudok nyilatkozni, mert ő csak úgy jöttJ és elsiklottam a jelek mellett. Arra emlékszem, hogy nagyon görcsölt a hasam és fájt mindkét cicim, de ez lehetett a menstruáció jele is, úgy voltam vele, csak késik, nemsokára meg fog jönni és lett belőle egy csodálatos Lánybaba. A terhességi teszt ennél az esetnél is nagyon sokáig negatívat mutatott és a 5-6 héten mutatott először pozitívat, mint mostJ. Érdekes, hogy most egyik mellem sem fáj úgy, mint az elsőnél, csak a bal mellem érzékeny, de épp hogy.

Kitartást kívánok mindenkinek! Bocsánat, ha egy kicsit hosszúra sikeredettJ
mancs88
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?