Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

JUdí
ez aztán a jóhir!!! :D :!:
Mi ez a nővédelmi központ?Most oda fogsz járni ezentúl??

Niki
"ki kit fog csinálni?" :D :D
Ha mit :wink: akkor én a pihire szavazok.Férjem dolgozik ugyis,én meg a csajokkal játszoterezek.Hétköznap sokat futkosunk lakásügylet miatt,most már rendet is kéne egy -olyan komolyabbat-tenni itthon :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Allig 1 órája értünk haza!!!
Gyors végig olvasás megvolt,holnaptól már intenziven leszek!!!!
Nagyon jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fürödtem is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 szobás fürdőszobás lakrészben voltunk,tévével hűtővel és egy nagy erkélyel ami a legjobb medencére nézett!!!
Mind össze a 60 ezer kapott üdülési csekkre 28 ezret kellett rápótolni!!!
Ingyen igénybe vehettük a szolit szaunát fitnes termet ja és még masszászt is!!!
A reggeli alapból járt /svédasztalos/vacsit is kaptunk!!!
Egyedül az ebédet és amit elfogyasztottunk plussz az kereült pénzbe!!!
Az egészbe az is jó volt,hogy reggel korán és késő éjszakáig lehetett fürüdni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd irok!!!!
Puszi mindenkinek!!!


Üdv Erika!!!!!
Vendég
 


Erika,

Ott végzik a kismama gondozást. Ott vannak a védőnők is és a dokik. Oda minden hónapban mennem kell majd, meg persze a magándokimhoz is.

Üdv Kriszti,

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Judy:ez aztán a jó hír!!!
Jó, hogy elmentél,mert így legalább megnyugodtál,megspóroltál egyhét idegeskedést.

Rik:ki mit csinál akart lenni :lol:

Kriszti:Üdv újra itt,örülök,hogy jó volt a nyaralás!


Niki
Vendég
 


Niki
most látom csak :oops: Vencelnek boldog szülinapot kívánunk!!!

Szia Druszám!
Én szintén egy 3.babát tervező,akaró,projektelő :lol: anyuci vagyok.
Remélem hamarosan együtt örülhetünk!!!
Vendég
 


Judy!

Na gyn jól tetted hogy elmentél máshova UH-ra.Én is ilyen vagyok,szeretek hamar a dogok végére járni,nem szeretem a bizonytalanságot.Tényleg megsróroltál magadnak egy hét idegeskedést.És nagyon klassz hogy minden ok a babával!!!!!! :D
Mostmár tessék megnyugodni és nem aggódni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niki!

Igen egyszer kipróbáltam az LH tesztetb dde nekem fals eredményeket mutatott.Akkor volz poz amikor nem volt épp pé és akkor volt neg amikor épp volt.Szóval nem tudom...Tényleg van aki esküszik rá ,de én is sokat olvastam akik nem igazán dicsérik.Hát igen,elég drága mulatság az biztos. :(

Boldog szülinapot Vencelnek!!!! :D :D :D

Kriszti!

Üdv!!!Biztos :D szuper lehetett!!!Szóval 2 szoba volt,akkor mégiscsak lehetett munkálkodni a babprojecten is azért... :oops:
Ja most nézem 3 nap múlva teszt...

Erika!

Kinek írtad hogy druszám?????

A hétvégéről annyit ,hogy megyünk szombaton a Kapcsolat koncertre Pestre,Bryan Adams lesz.Ketten terveztük a férjemmel de közebn kiderült hogy hívták oda melózni(őrködni-szokott feketén )úgyhogy még pénzt is keresünk azzal hogy kimegyünk a koncetre.Vasárnap anyuéknál leszünk mert a férjem akkor is meló....
Azért a várható pé-t nem hagyjuk ki,este a koncert után ráhajtunk :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JÓ REGGELT!

Panni!
Nagyon szuper volt!!!
Igen 2 szoba volt,de nem munkálkodtunk,csak 1x.
Jó szórakozást hétvégére!!!!!!!!!!!!!


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kriszti
Ti miota szeretnétek babát?A vonalzódon nem látszik,mennyi idősek a gyerekeid?

Panny
Huu,Bryan Adams!!De jóó neketek!Ilyenkor sajnálom,hogy messze lakok Pesttől,minden jóból kimaradok

:(
Krisztinek irtam,hogy druszám,mert állandóan este olvalak benneteket,amikor agyam már egy szita,csak azt láttam,üdv.Erika.Én meg autómatikusan aláirásnak vettem :roll: :D
Szoval bocsi!!!

További szép hétvégét!!
Vendég
 


JÓ REGGELT!

Erika!
Tavaly novembertől próbálkozunk!
17 éves lányom és 13 éves fiam van!


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti

De jó lesz akkor Nektek babázni!!Mit szólnak a nagyok hogy kistesót szeretnétek??Olyan izgi ez!!Ujbol kisbabát foghatsz majd a kezedbe!!Szuper dolog ez!!!
Szoritok hogy gyorsan összejöjjön!!!
Vendég
 


Erika!
A lányom elsőre nem repdesett az örömtől,de megbarátkozott vele!!!
Amerre járunk babát vagy babaruhát lát,mindig azt mondja,"de jó lenne már ha sikerülne"!
A fiam az első perctől szeretné!
Köszi,hogy szoritasz!!!!!
Én is szoritok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hello :)

Klassz volt a koncert,ez a pasi nem változik,kb.10-15 éve ugyanígy néz ki,ugyanolyan jó a hangja,szóval egy egyéniség.

Szerintem nekem még nem volt pé-m.Abból gondolom,hogy a hőm abszolút nem esett le,se fokozatosan,se hírtelen,és tojásfehérjét sem tapasztaltam eddig.Valszeg bekavarhatott a műtét(gondolom)mert eddig mindig pontosan 14 napra volt.Vagyis ezt nem tudom biztosan,mert eddig sosem figyelytem a kisérő jeleket8mert nem is tudtam ezeket)szóval nem tudom...Szerintetek???????

Jó éjt :lol:


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Kriszti
látod ezek az apró örömök az életben!A lányod is hogy várja már a tesókát,pedig ellenezte!Meglátod milyen könnyű dolgod lesz a picivel.Minenki nagy szeretettel fogja körülvenni,mindig tudsz számitani valakire.Neked ez előnyöd lesz,velünk szembe.Én nagylányom se akart hallani tesóról(pláne hogy felvilágositottuk,most igy már abszolút nem lesz gyereke :D )de szépen kezd "barátkozni" a gondolattal.Azt is felhoztuk már neki,hogy a kishuga,öccse leköti majd a Petrát és nem őt nyúzza majd állandóan.Hát hiszi is meg nem is.... :wink:

Panny
irigy -irigy :oops: (koncert miatt)
Figyi!Nekem mig sterilre jártam nem mindig volt megbizható a hőgörbém.Nekem nézte minidg a doki is hüvelyuh.gal a peteérést.Az segitett hogy mikor is legyen több aktion.A hőm nem mindig mutatott megfelelő értéket.Ki tudja miért???
Most nem is vezetek ilyesmit! :roll:
(a tapadós nyákrol meg az egyik fórumon hallottam először :oops: )
Vendég
 


JÓ REGGELT!

Erika!
Hát,hogy lessz e segitségem,azon elgondolkodtam,mert ha igy haladok,hogy nehezen esek teherbe,mire még megszülöm,a gyerekek elballagnak egyik fősuli vagy egyetem a másik szakközépbe megy távol tőlünk,a férjem 12 órázik,igen csak magam maradok!!!!!
Hát ez van!!!!
Annak örülök,hogy várják!!!!!
Egyébként a lányom is azt mondja,hogy neki nem kell gyerek.
De úgyis meggondolja!!!
Mivel látja min megyek keresztül,itt bele értve szüléstől kezdve minden!!!!!


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Panny:koncert miatt irigy vagyok!
pé:én nem tudok mit mondani,mert saját magamnál sem tudom, hogy mikor van,az is lehet, hogy a műtét is bezavart egy picit.

Kriszti:csinálsz holnap tesztet?vagy még vársz?

Rólam:40cn,mensi sehol,nem érzek semmit.Tesztelni nem merek még.

Szép napot nektek!


Niki
Vendég
 


Jó reggelt Lányok,

Bocs, hogy a hétvégén nem nagyon jelentkeztem, de tegnap sajna megint az ágyat nyomtam a rosszulléttől. Csak addig másztam elő, amíg megfőztem az ebédet.

Ma mintha egy kicsit jobb lenne.

Kriszti,

Mikor akarsz tesztelni?? Elvileg ma kellene. Reélem ott búlkál már a kicsike. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


NIKI!
DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUDY!
Irigyellek a rosszullétért!!!!!!!!!!!!!
Bárcsak már én is érezném!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A teszteléssel várok holnapig vagy azután!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Akkor nagyon drukkolok holnapra. Pontos szokott lenni??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JUDY!
Köszi!
Nem pontos,de megközelitő!!!
Az eddigi 21,25 napos ciklusok után sikerült egy 30 napos ezután 29 napos,hogy most mikor azt nem tudom,azért volt a vonalzón 28 nap,mert már nem tudom hány napos!!!!
De ezek az utóbbiak jobb mint a 21 napos!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tesztelőknek drukkolok!

Panny!
PÉ-kor nem feltétlenül esik le a hő, de PÉ után 2-3 tizeddel megemelkedik, .az biztos.

Én sajnos vérezgetek, ami nem túl bíztató. (Már volt 2 vetélésem.) Most kértem időpontot egy hormonügyekben jártas orvoshoz, mert az enyém csak azt mondja, hogy feküdjek és reménykedjek.

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske,

Remélem nem lesz semmi gond.
Jópofa az orvosod, feküdj és reménykedj. Biztos van valami erre a vérezgetésre is. Mindenképpen keresd fel a másik dokit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske

REMÉNYKEDJÜNK!Sikerült a abébike,muszáj,hogy tovább is sikerüljön!!
Szerintem is keress másik dokit!A régi meg csak pihengessen! :roll:

Kriszti
huha,én is izgulok Veled!A teszteléssel én is várnék még a helyedben.HA megjön akkor a n napokban,ha meg nem,akkor meg babás vagy!!!!
:D És jöhet a teszt!!!!!! :wink: :lol: :lol: 8)

Veczkone
tudom butus vagyok,de mi az a 40cn???
:shock: Nem fontos hogy érezz valamit,babás lehetsz attol még.Bár az fontos hogy mensit se érzel :wink: :D
Vendég
 


Judy drága
sajnáloma roszzulléted!Meddig szokott tartani??(az előbbieknél?)
Vendég
 


Sziasztok!

Rik: 40. ciklus nap
Előbb utóbb csak kiderül, hogy mi a helyzet nálam,de nem szeretnék maratoni ciklusokat.

Boeske:mindenképp menj el dokihoz,de a dokid tényleg jófej,azért uh-val megnézhetett volna.


Niki
Vendég
 


Szia Niki!
UH-n mindig megnéz az orvosom, rendes doki, csak hormonügyekben hááát, hogy mondjam finoman..... nem jártas....:)

Egyébként nem szeretném otthagyni, ha tényleg progeszteronhiány miatt vérzek, az a 14. hétre rendeződik. Csak addig kéne pótlás, amit a régi dokim nem ír fel.
Egyébkét szerdára kaptam időpontot.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Mi az,hogy nem irja fel a doki a gyógyszert???
Mi az oka???
Vendég
 


JÓ REGGELT!
Megtévesztő a vonalzóm!
Autómatikusan váltott!
Még nem jött meg!!/Eddig/
A hőm 37.2!!!
Holnap tesztelek,ha nem jön meg!!!!


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Ez több mint bíztataó!!!!! :D :D

Szokott máskor is késni??Jaj de szurkolok neked!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mikor tesztelsz??

Nekem tegnapra leesett 36,4-ről hírtelen 36,1-re a hőm.Akkor tegnap volt a pé szerintetek???Biztos ami biztos mi kihasználtuk :oops:

Boeske!

Ezt én se értem hogy miért nem írja fel??Nekem mindkét babánál volt némi barnázás(nem vérzés)és a dokim egyből felírta az Utrot 2x1,azt mondta ez az egy ami segíthet megtartani a babát, ha meg nem az a baj ,akkor sem árt.

Niki!

Neked is megy a drukk!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Mikor akarsz tesztelni???

Judy!

Kitartás!! :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt,

Kriszti,

Nagyon bíztató a hőd, drukkolok holnap reggelre. :lol: :lol:

Boeske,

Drukk szerdára :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kriszti
NAgyon jó hír ez!Magas hő,miki sehol! :lol: :lol: DRUKK!!!!

Boeske
hogy vagy ma???
Azt nem igen értem,hogy egy Nőgyógy. doki,miért nem jártas a hormonügyekben??TAnulta azt is!!!!
Holnap mész akkor dokihoz??GYere utána,mesélj!!

Én mindjárt megyek a dokimhoz,kicsit izgulok! :oops: Pedig aztán én jártam mindennap.... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Egy másik topikban azt olastam, hogy utro-t adnak recept nélkül is. De most már kivárom a holnapot.
Egyébként megint elmúlt a vérzés, de nem merek még ugrálni, fekszem, amennyit csak lehet.

Rik!
Te is jelentkezz a doki után!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Csajok, rám senki nem reagál??? :(
Én is itt vagyok :o

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Szia PANNY!!!!!!!Hogy s,mint????Birod a meleget??
Most Ti is sokat szeressétek egymást,hisz pé van!!! :wink: :D
Azt irja a vonalzod,hogy 18.napon vagy.Lehet akkor is neked pé??,14 nap körül milyen volt a hőd??

NA voltam ám a dokimnál.Megvizsgált,gyulladt a méhszáj kicsit,kaptam rá gyogyszert,meg kúpot.POnt szuper mert 10. napon vagyok,peteéréskor nem lesz semmi action :evil: hisz a kupot 6 napon át kell este feltenni. :? Ez a hónap tehát üresjárat lesz :(
UH-zott is,minden rendben van.Kérdeztem a mensit.Nem kell aggodni,azt mondta,normális tartományba esek.Azt mondta ritka holló az aki 28 naponta mikizik.
Most kicsit aggodom,mert vérzek egy kicsit.Ez a gyulladt méhszájtol lehetahogy megkapirgálta??
Nektek volt ilyen már??? :shock: :roll:
Vendég
 


SZIASZTOK!

Köszönöm a drukkokat!!!!!!!!!!!!!


Panni!
Én még csak most tudok irni,mert délelőtt nem tudtam,ma mentem elősször dolgozni,s a papir munkám toronyba ált!!!!
Drukkolok,hogy sikeres legyen ez a hónap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Boeske!
Pihenj,de ha tényleg lehet recept nélkül kapni,szedjed!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erika!
Nekem még nem volt ilyen!!!!
De hamar meggyógyulsz,és akkor jöhet a menet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Judy!
Rókakoma,látogat????
Hogy vagy????


Niki!
Hogy vagy???


Akit kihagytam elnézést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


JÓ REGGELT!

Piri még nincs,nem teszteltem,mert volt már 30 napos ciklusom is!!!!
Piri előjel sincs még egyenlőre!!!!
A hőm 37.1!!!

SZÉP NAPOT NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
Te babás vagy!!!!!!Nagyon izgulok érted,és mennek a drukkok!!!
De persze már a bébike bent csücsül a pocidban,ugyhogy nyugis legyél!!!!!

Csajok!
Hallottátok,hogy jövőre leveszik a 3 gyerekesektől az adójóváirást???Én megmondom őszintén tegnap ótra kicsit bizonytalan vagyok.A gyógyszer 10000ft volt,amit kaptunk. :shock: Birni fogjuk mi ezt 3 gyerekkel?Hisz minden csak drágább lesz!!Ha elveszik a 3 gyerekesktől a támogatást,mi lesz velünk??
Cajok én nem a pénz miatt szeretnék szülni,hisz mindig is 3 gyereket(lányt)terveztünk.De a kis fizetésünk meddig lesz elég?Hisz ahogy nőnek egyre több és több kell minden értelemben.
Csajok,Ti hogy látjátok ezt??
Biztassatok már valamivel,mert kicsit magam alatt vagyok. :(
Vendég
 


Erika!
Én megmondom őszintén mi sem, keresünk sokat,én 68 ezret a férjem 100,120 szokott kapni,de mellette sokat maszekol,hogy pótoljon.
És igy is kevés,nem mondom,hogy nem élünk meg belőle,de lehetne több!!!
Hát,hogyha meglessz a 3-ik gyerek,ahol a 2 felnő ott a 3-ik is felnő,kicsit össze húzzuk magunkat!!!!
Mi 5-en voltunk,akkor még annyi kereset sem volt,mégis felnőttünk!!!!
Ne izgulj,mindig volt valahogy,és mindig lessz valahogy!!!
Ha a cél a 3 gyerek,akkor azt nézd,hogy szeretnétek!!!!
Most megsúgom,hogy egy negativat teszteltem!!!
De vettem egy medilaposat!!!!
Már nem bizok benne,kételkedek!!!
Csak az a furi,hogy mensi tünetem nincs,a melleim szét durrannak,mensikor nem fájnak igy,mikor megyek az utcán még bele is nyilal!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti:bíztató a hőd,drukkolok nagyon!
Nehéz visszaállni a munkás hétköznapokba?

Panny:szerintem lehetett pé,de onnan lehet állítólag biztosra tudni, hogy utána felfelé kell menni a hőnek,ezeket olvastam,én még nem követtem nyomon egyszer sem a hőmet.

Rik:a vérzés szerintem a vizsgálattól van,nekem is volt pl rákszűrés után,de még a terhesség elején is,doki szólt mindig, hogy ne ijedjek meg,ált két napig néha volt egy kis vérzés,aztán megszűnt.Gondolom attól van, hogy gyulladt a méhszáj,és ő meg ott matatott.
És mondta is, hogy hagyjátok ki most a kúpozás alatt az akciókat,mert ha nem csak este tudtok együtt lenni,akkor még nincs veszve semmi.
Amit írtál az adójóváírásról még nem hallottam,de őszintán én már semmin nem csodálkoznék.Szerintem ne bizonytalanodj el,ha megadatik az, hogy legyen három gyereketek,akkor fel is fogjátok tudni nevelni őket,hiszen nem felelőtlenül, gondolkodás nélkül szülöd sorra a gyerekeket,mint sajnos sokan.

Judy:hogy vagy?Mikor mész dokihoz?

Boeske:te is ma mész dokihoz,majd jelentkezz, hogy mi volt!

Teszteltem reggel:

Kép


Niki
Vendég
 


Kriszti:
nem lehet, hogy még túl korai volt a teszt?
Tudod, hogy mikor volt pé?
Ne add fel,szerintem a cicifájdalom az jó jel,főleg, ha máskor nem szokott lenni,nekem az első terhességemnél volt ez,de utána a másik kettőnél abszolút nulla tünetem volt.

Niki
Vendég
 


NIKI!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A tojcsifehérje alapján 14 dpo,a ciklus.hu bejelölése alapján 9 dpo.
Hogy kinek vagy minek lessz igaza nem tudom!!!!
Igaz a mellem most nagyon fáj még a csontok is fájnak,a mellem közepénél és fent is fáj a csont,mikor leveszem a melltartót szinte elnehezedik!!!
Ja és sárgás fehéres fojásom van!!!!
Igaz a hőm is jó,de tegnap felment 37.1 ről 37.2-re ma megint vissza ment 37.1-re!!!
Csak túl lennék már rajta,vagy jönne meg vagy tesztelnék egy zebrásat!!!!!!!!!!!!!!!

Neked hanyadid dpo-n lett pozitiv?????
Vendég
 


Kriszti:
nem tudom,hogy hanyadik dpo-n vagyok,mert rendszertelen a ciklusom,de most bevallom, hogy tegnapelőtt óta megint csinálzam az lh teszteket,mint jós teszt, és szépen erősödött rajta a csík,ezért mertem ma egy terhességit is csinálni,szerintem kb 13-14. dpo lehet,de nem tudom.
És hőt is mértél végig?Azért én még csinálnék egyet a helyedben,nem próbálos ki az lh tesztet?


Többiek hol vagytok?


Niki
Vendég
 


Niki!
De mértem a hőmet,végig!!!!
Nekem is rendszertelen 3 hónapja 30 napra múlt hónap 29 napra jött meg!!!
Csináltam egy másik negativat!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Megjöttünk az uh-ról.

Adatok

petezsák: szabályos
száma : 1
embrio: 1
elhelyezkedés a méh üregében
CRL: 8 mm
Jó magzati szívhang.

És végre hallottam ahogy dobog a kicsi szíve. Akkora kő esett le a szívemről. Nagyon aggódtam.
Jövő hét pénteken kell mennem a Nővédelmibe uh-ra és kiskönyvért, 2 hét múlva pedig a saját dokimhoz controllra, mer utána elmegy nyaralni.

Niki,

Gratulálok neked, szép 2 csíkos tesztet produkáltál. Lassan mindenkinek összejön a babó. :lol: :lol:

Kriszti,

Lehet korai volt a teszt, ne add fel. Én is a 14. dpo-n csináltam halvány tesztet. A hőd szépen fent van, ez a lényeg. Drukkolok, hogy 9 hónapig ne is essen le. 2-3 nap múlva ha megint csinálsz, az már tuti + lesz. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Erika,

Adójóváírás vagy családi adókedvezmény????

Melyikről beszélsz??? Nem mindegy.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kriszti:nem úgy gondoltam, hogy azolnnakl csinálj egy tesztet,várj még két napot,és reggeli pisiből csináld.
Vagy azt hitted rossz a teszt, amit csináltál reggel?
Nyugi,várj még egy kicsit,tudom nehéz,esetleg az lh tesztet kipróbálhatnád,mert az előbb mutatja,mint a terhességi.
Vendég
 


Judy:na de jó híreket hoztál,akkor most már megnyugszol remélem!

Köszönöm a gratulációt,azért persze parázok én is,nehogy úgy járjak,mint az elmúlt két hónapban, bár akkor csak a halvány tesztig jutottam.
Nem is tudom dokihoz mikor menjek el,talán jövő héten,most még nem látna semmit.
Nagyon-nagyon izgulok!

Ja Kriszti Neked még meg sem köszöntem a gratulációt.
Vendég
 


Niki
nagy-nagy gratula!!!!!!!
Ügyik voltatok!!!! :wink:

Kriszti
ne add fel a reményt!!várj egy-két napot!A cicifeszülés jó kis tünetnek hangzik!!!Kis émelygés,pocifeszülés??? :)

Judy
örülök neki!Gondolom hogy megnyugodtál!!!!
Most aztán tényleg ne aggodj,édes kis babátok lesz meglásd!!Jó lehetett a szivecskéjét hallani!!!Az tényleg megnyugtató! :wink: Mégegyszer gratula!!!!
Az adókedvezményt mondták asszem,de már nem csodálkozom semmin....

Csajok!Köszönöm a jó szavakat hozzám,nagyon jól esett! :roll: :idea: Köszike!!!!
A vérzés elmult,kupozok esténként.Akcio azért nem lesz,mert este ugyebár felrakom,nappal meg kölkedlik nyüzsögnek körülöttünk.Nagylányom amugyis résen van,még a puszinál is,mert hát ugyebár fel lett világosítva! :wink: :shock: :!:
Vendég
 


Judy!
Nagyon nagy gratula a szép eredményekhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Erika!
Elmúllik a kúpozás,rendbe jössz azután mindent bele!!!!


Néha émelygek és van egy pici hányingerem is,de bármitől lehet!!!!!
Egy kicsit elbizonytalanodtan,mert ha a mensi után számolom a mensi megjövetelét akkor csak holnap lessz a 28-ik nap,még jó,hogy negativat teszteltem,tehát bármikor megjöhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor nem vagyok vagy nem lehetek terhes!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vagyis már nem bizok benne!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Niki!

Nagy -nagy-nagy garatula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
Nagyon örülök neked! :D
Mostmár sorra kerülünk lassan mindannyian remélem :D

Egyébként nagyon lassan de biztosan kúszik fel a hőm.....a franc se tudja hogy most mi van???!!!

Kriszti!

Szerintem is korai volt a teszt,és igaza van Nikinek ,én is olvastam valahol hogy az lh kimutatja a korai terhességet amit a hcg teszt még nem,csak később.

Erika!

Én is osztom Kriszti véleményét,hogy ahol elfér 2 ott valszg a 3 is elfér,mert tényleg felelősségteljesn vállajuk a 3 babát mindannyian és nem csak bele a vakvilágba,nem?!Szóval ez nem lehet akadálya a babának ha tényleg akarjuk,nem?!
Ezt az adójóváírást még én se hallottam,de én is azt mondom hogy lesz ez még így se....én se csodálkozom már semmin...

A Máv kórház szülészetét(ahova jártam)egyik napról a másikra bezárták..szóval én se lepődök meg már semmin,ezektől már bármi kitelik.

Judy!

Mostmár tényleg NO PARA!!! :D De jó neked!!!írigyellek!! :D Remélem hamarosan nekünk is ezekben lehet részünk...


Hő szakértők....
A hőm alakulás a következő:36,4- 36,4- 36,1 -36,5 -36,6-
15. 16. 17. 18. 19.


Szerintetek??????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


PANNI!
Szerintem jól alakul a hőd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: