Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit szégyellem magam, hogy én nyitottam ezt a topikot, aztán eltűntem! :oops: De már itt vagyok, új arculattal! :lol:

Krisztia! Tesztelj már! Annyira izgulok, hogy mi van veled!!!!! Jó persze, tényleg késhet, hogy most a ház körüli dolgok összejöttek egy kicsit, és emiatt idegesebb vagy! De én remélem,hogy nem ettől késik!!!!! :wink:
Egyébként szavaztam a fiadra!

Márti! Az ecetes öblítésről lebeszéllek! Én is szemezgettem a dologgal, aztán jobban utána olvastam, és azt olvastam, hogy régen ecetes öblítést alkalmaztak akció után, hogy a fogamzást megakadályozzák! Nem ér annyit az egész, hogy megöld az összes kikatonát, és emiatt ne sikerüljön ez a hónap!

Krisztinka! Örülök, hogy jobban vagy! Nem tudom, hogy hogy bírod ezt a védekezős hónapot! Lehet, hogy ebbe betegedtél bele? :lol:

Szilvi! Nem lehet, hogy ez a mai hősesés jelenti a pé-t? 32 napos ciklusnál a 19. napon pont jó lenne!

Bartika! Üdvözöllek itt nálunk! Én úgy tudom, hogy a jónásnál a zöld napok azok a napok, amikor meg kell vagy meg jön a mensi, a piros napok meg amikor a jónás szerint összejöhet a baba. De ebben nem vagyok biztos! Egyébként Bencét én is az Uzsokiban szültem. Te kinél szültél?

Csilla! Sajnos én sem tudok neked segíteni! :cry: Remélem minnél előbb babás leszel!!!

Betty! Hogy állsz a hányingerrel?

Húha! Kihagytam valakit? Ha igen, akkor ezer bocsánat, de csak ezt az oldalt olvastam végig! :oops:
Vendég
 


Vagyis nem "ezt az oldalt", hanem az előbbit! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bartika:A zöld napok a peteérés előtti és utáni 3 nap.A piros napok a
Jónás-nap és az azt megelőző 3 nap.Ha egybeesnek akkor
nem garantált a baba neme.Ha nehezen esik valaki teherbe,
akkor azok a napok javasoltak,amikor egybe esik a zöld és a
piros nap.

Kép

Kép
.jandi
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm,aki szavazott először is!

little! Nagyon jó ez az új arculat!Ha lesz időm,én is teljes átalakuláson megyek majd át.
Még mindig nem jött meg,ez már lassan egy hét késés.Nagggyon stresszes vagyok.

Igen,tudom,hogy előfordulhat(sajnos),hogy nincs egy adott hónapban pé,bár nálam ilyen ezer éve volt.Na,persze ilyen totál ideges is borzasztó rég voltam már.
A legrosszabb,hogy a drága férjecském már simogatja a pocim,meg vigyorog egész nap.Hiába mondom,hogy 1000%,hogy nincs babó.

De jön majd az új hónap,új remények!

Még írok ma,csak ma is a suliban leszek,sportnap van.A tegnapi KI-MIT-TUD? nagyon jó volt!Fiamék nagy sikert arattak.De rengeteg szuper előadás volt.A tanárokén például mindenki sírva nevetett és tapsolt,kiabált.Eszméletlen jók voltak!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!

Tegnap voltam UH-n, csak pár napja nagyon rosszul vagyok, a gép elé sem bírok ülni. Sima UH-on nem látott semmit (hátrahajló a méhem), így hüvelyi UH-t csinált. Rögtön mondta, hogy egyértelmű.. Viszont kisebb, mint mensi szerint, de ez is érthető, hisz 30 naposak a ciklusaim, és a legutóbbi 34 napos volt. UH szerint a 22.napon lehetett peteérés, tegnap volt 5 hetes 4 napos, 19,8mm-es. Képet nem kaptam, de láttam a monitoron..egy tündér ;) Csütörtökön megyek védőnőhöz, 3 hét múlva pedig dokihoz UH-ra.

Mindenkinek kellemes 7végét! Legyetek jók!
Vendég
 


Szia Betty!

Örülök,hogy minden rendben veletek!Persze,hogy egy tündér!
Mondott a doki vmi vuk-űző dolgot?Remélem lassan elmúlnak a rosszulléteid! :)
Petinek meghozza a mikulás a tesókát!Tényleg tudja már,hogy lesz tesó?
Vendég
 


Betty!

Pihenj sokat! Tök jó, hogy minden oké! Annyira irigyellek!!!!(persze jó értelemben!) :lol: :lol: :lol:

Lányok! A következő hónapban mi jövünk, megmutatjuk Bettynek, hogy mi egyszerre leszünk kismamik!!! Jóóóó???

Kriszta! Nem akarsz tesztelni????
Vendég
 


krisztinka!
Neeem! :oops:
Annyira biztos,hogy megjön,már megint 5 percenként rohanok a wc-re.Vettem ma Premens tablettát,ez mindig bevált mikor igy fájt a hasam,mellem piri előtt.

De nem is baj,mert én veletek egyszerre szeretnék babás lenni,hogy mi együtt izguljunk,szüljünk,babázzunk.És ez majd most kezdődik májusban.!!Tutti!
Vendég
 


Eddig tartott...
Itt van piri... Illetve egyelőre barna,de a lényeg,hogy megjött.De majd májusban csatlakozunk Betty-hez!
Vendég
 


Kriszta,

Sajnálom pirit, de legalább majd együtt babaásodunk májusban.
Most már mi is próbálkozunk, mert a rákszűrésem eredménye jó lett.
Szóval fel a fejjel, és fel a májusra. :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy!
De örülök,hogy jó lett az eredményed! Akkor most már nálatok sincs semmi akadály!
Ez az,hajrá május! :D :D
Vendég
 


Kriszta!
Sajnálom pirit, hajrá a következő hónapban! Táblázatba visszarakjalak?

Judy!
Gratula a P2-höz :) Milyen érzés otthonról netezni? :lol:

Bartika!
Üdv köztünk! Én úgy tudom, a zöld napok az 13db nap, a mensi +15nap és onnan + és - 6 nap, így kapsz összesen 13 napot. Ha ezekkel egybeesik a piros, akkor nem garantált a nem, viszont a fogamzásra nagyobb az esély :)

Ági!

Mi újság Veletek? Rég voltál erre!

Andi!
Tesztidőpontot ne írjak a táblába? ;)

Márti!
Végül akcióztatok tegnap? ;)


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta!
Sajnálom, hogy nem lettél babás. Ami késik, nem múlik :lol:

Betty!
De jó neked! Nekem is hátrahajló a méhem. Doki szerint ez nehezíti a teherbeesést. De már nem hiszek neki. :P
Nekem ez a hónap teljesen abnormális. A hom egyiknap fenn, másiknap lenn. Tegnap megint felment, ma lement. Már abban sem vagyok biztos, hogy volt PÉ-m.

[u]Judy!

Mindent bele!!! :wink:

Mindenkinek szép napot! Remélem, tényleg a május lesz a mi hónapunk. :wink:
Vendég
 


Betty, ha tudod, felteszed a táblázatra a kicsikém fényképét? Koszi Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Igen,Betty,légyszi tegyél vissza,maradok veletek!
Nehéz így is,úgy is,akkor már inkább ilyen kedves sorstársak között küzdjek tovább!
Nálam most nincs aktualitás,viszont a ciklusomat lehet át kell írni,mert most is 34 napra jött meg.Remélem visszaáll 28-ra és lesz e hónapban pé is. :D

Mindenkinek nagyon szép napot!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Kriszta!
Sajnálom én is hogy nem jött össze de majd a következő hónap azaz a május lesz a mi hónapunk Bízzunk benne!!!!

Judy!
Örülök hogy minden rendben akkor hajrá a májusra !!

Betty!
Hát nem volt akció merta Gergő hogy beteg nem akart az istenért se most elaludni este már mindenki a párom és a Viktor is aludt mikorra elaludt gyanítom hogy fáj a füle, mert a melegítő sapit elviselte és úgy aludt el. Tehát nekem ennél jobb fogamzásgátló nem kell.Pedig még ma is van pé-m de inkább nem próbálkozunk ebben a hónapban már. Majd írd már le a májusi lánynapokat mégegyszer mert töröltem véletlenül az mailt-et. De májusban pé előtt fogunk próbálkozni 2 nappal ha minden igaz és úgy jön meg mint ebben a hónapban 5-én akkor ismét a pé kezdete 18. este , megpróbáljuk ha nem akkor majd kiválasztunk egy lányos holdállást . De maximum marad a junius!!!!
Örülök hogy minden rendben van veletek!!!Na és viussza nézted mikor fogant a tündérkéd!!!????

Kellemes hétvégéz mindenkinek!
márti80
 
 


Elszállt amit írtam! :evil: :twisted:

Kriszti! Sajnálom, hogy végül megjött! :cry: De nagyon édes a vonalzódon, hogy ráírtad, hogy "Emese". :lol: És örülök, hogy velünk maradsz! :lol:

Betty! Nekem beírhatod a táblázatba, hogy május 10-re tervezem a tesztelést, Ez olyan szép kerek nap. :lol: Tényleg! Megnézted, hogy végülis mikor foganhatott a babád az uh szerint? Egyébként olvastam vhol, hogy magne B6-ot kell szedned! Én is szedtem, de 3X2 kellett naponta, hogy érjen is valamit, és szerintem így baromi drága! Van egy magn.citricit nevű gyógyszer, ami olcsóbb /ha jól tudom felíratva 13,-Ft, recept nélkül 313,-Ft/ és abból nem is kell ennyit szedni!

Szilvi! Nagyon hasonlít rád a kisfiad! Ha nem tudnám, hogy fiú, akkor tutira azt mondanám rá, hogy kislány, mert olyan kis édes lányos pofija van!

Márti! Te hanyadik napon tartasz? Olyan rossz, hogy nincs vonalzód! :cry:
Vendég
 


Ági! Tényleg jelentkezhetnél! :evil:
Remélem Domi már nem beteg! Olvastalak ám! :lol:
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Szilvia!
Nekem nem mondta a dokim, hogy nehezítené a teherbeesést a hátrahajló méh, csak annyit, hogy a sima UH-nál kevésbé látszanak a dolgok. Szerintem is nagyon hasonlít Rád Ádám, és tényleg igaza van Ildinek, édes kislányos az arca :) A hőddel kapcsolatban nem kérdezted meg pandácskát a másik topikban, amit korábban írtam? Ő biztos tudna segíteni ;)

Ildi!
Megnéztem, igen, hogy ha tényleg akkor fogant a picink, mint amit az UH mond, akkor március 26-án fogant (25-én akcióztunk). Március 25. 11:49 és március 27. 19:04 között írt amúgy lányt, de ez is csak 85%, hogy bejön :) Petinél MagneB6-ot szedtem, a doki is azt mondta, de az akkor nem használt. Most homeósat szerettem volna venni, de nem volt nyitva szombaton, így sima B6-ot vettem, a gyógyszertárban azt javasolták. Lekopogom, azóta jobb :) Szépek lettek az új vonalzóid, és az avatarod is :)

Márti!

Sajnálom Gergőt! Akkor hétfőn még fülészetre is mentek? Vagy már javult neki azóta? Bee73-mal sikerült beszélned? Tudott adni tanácsot?

Kriszta!
Visszaraktalak, és a képet is beraktam :lol:


Mindenkinek mielőbbi babásodást, tényleg olyan rossz ott egyedül! Többiek mikor teszteltek?
Vendég
 


Nagyon köszönöm Neked,Betty!! :)
Vendég
 


Sziasztok,

Betsy,

Hát azt hiszem az itthoni netezésből nem lesz semmi, mert nem nagyon akarnak ideengedni a fiuk. Azért megpróbálok néha jönni. :D :D Köszi a gratulációt,nagyon örülök neki.

Carpediem,

Nagyon édi a kisfiad, és tényleg egy kicsit lányos a pofija.
De hát ez nem baj. Danikának volt sokáig lányos arcocskája, de most már kifiusodott. :D

Kriszta,

Sajnálom pirit, de majd májusban. Szép tavaszi hónap. Az esélyek hónapja. :D :D

Márti,

Jobbulást Gergőnek, remélem hamar újra egészséges lesz. Nincs is annál roszabb, amikor egy kisgyerek beteg. :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Görcsölök nagyon,így nem tudom mikor jött meg utoljára,hogy már 3. napja ennyire fájjon.Megőrjít!

Délután megint fogorvoshoz megyek,elvileg ez az utolsó alkalom,fedőtömést kapok,be vagyok picit tojva.

Tegnap délután néztem a Spektrumon az ikrekről szóló sorozatot,háááát,azt hiszem mégsem szeretnék ikreket. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Betty!
Megkaptam a mail-t köszönöm mégegyszer.Már nem hisztizik a gergő a füle miatt amúgy holnapkell menni vissza a dokihoz majd megnézi neki.
Bee73 írt privit Ezt írta:

Először is szeretném, ha tudnád, hogy lehet pusztán a szerencsés véletlen műve is, hogy a kis pocaklakóm kislány.( Legalábbis a 18 hetes uh-n biztosra mondta a doki. ) Mindenesetre mi próbáltunk egy kicsit segíteni a véletlennek.
Először is megvettem a Maybe Baby mini mikroszkópot, amely jelzi, hogy termékeny időszakban vagy-e, ezen belül mikor lesz a tüszőrepedés. Ez kütyü 8500 Ft, de a későbbiekben fog. gátlónak is használható, tehát megéri az egyszer használatos ovulációs tesztekhez képest. Ha érdekelnek részletek, szívesen megírom.
Szóval amikor a mikroszkóp először jelzett, hogy peteérés van, tudtam, hogy ezt maga a tüszőrepedés 3-4 nappal később követi. Ez önmagában is a lányoknak kedvez, hisz az y " kiskatonák" állítólag ennél rövidebb élettartamúak. Úgy időzítettünk, hogy az akció és a tüszőrepedés között 72 óra telt el.
Ráadásul szerencsém is volt, mert a tüszőrep. napján a Hold is lányos csillagjegyben állt. Ezt előtte már kinyomtattam az internetről és mindig figyeltem, hogy fiús v. lányos jegyben áll-e a Hold.
Volt még egy kis rásegítés, az akció előtt pár percre felhelyeztem egy natúr joghurtba mártott tampont. A hüvely savas kémhatása is a lányoknak kedvez, a fiúk a lúgosat kedvelik, savasban hamarabb elpusztulnak.
Állítólag a misszionárius póz is ajánlott, ha kislányt szeretnénk, nem tudom igaz-e, mindenesetre úgy próbálkoztunk.
Fogalmam sincs, hogy mindez segített-e, lehet, hogy igen. A fiaimnál semmi ilyesmi praktikát nem alkalmaztunk. Mindenesetre nagyon boldog vagyok, mindig is vágytam egy kislányra!
Kellemes próbálkozást és drukkolok nektek, hogy sikerüljön!
( A Jónás módszert nem próbáltátok? Én hiszek benne, de nálam a J.napok és a rendes középidő mindig fedésben volt és akkor nem garantált a baba neme. A korom miatt meg nem volt arra időm, hogy esetleg évekig várjak a megfelelő időpontra. De voltak, akiknél elsőre sikerült.)

Carpedien!
Tényleg nagyon ari a kisfiad .Az én kisebbik fianra mai napig azt hiszik hogy kislány pedig nem is néz úgy ki csak kiskorába pár hetesen nézett úgy ki mint egy lány mert hosszú hajjal született.
Judy!
Köszönöm szépen az együttérzést!
Kriszta!
Örülök hogy maradsz velünk a táblázatba de május HAJRÁ!!!
Little!
Nem tudom hogy hogy kell feltenni táblázatot ha ez segít úgy érzem 18-a este óta a nyák minősége más és ez van még mais!/04.5.-én jöttmeg/
márti80
 
 


Hello!
Ismét én Betty!!! Nem tudom használni a ciklus.hu oldalt én vagyok ilyenb béna vagy valamiut rosszul csinálok! Segíts!
márti80
 
 


Mi nem megy,Márti? Ha tudok,segítek!Én is azt használom,mert legalább magyar és elég részletes.
Vendég
 


Sziasztok!


Kriszta!
Látom, Te is megújultál. Nagyon jó lett! A sógornomnek most 2 hónaposak az ikrei /mind a ketto fiu/. Oda járok át babázni. Elkel a segítségem. Azért ikreket én sem szeretnék. :roll:


Márti Gergonek jobbulás!

Ildi 90%-ban eddig mindenki azt mondta, hogy rám hasonlít. Apukájától a hosszú szempilláit oroklte. :o Szerintem is szép dátum a május 10. Akkor lesz a házassági évfordulónk :lol: :lol:

Betty Koszi, hogy beraktad a képet. Pandácskával "beszéltem", azt mondta, bármitol felmehetett a hom.
Már nem bízok, ebben a hónapban /ill. május 1-jén/ nem fogok tesztelni sem. Komolyan, a hullámvasút kutyafule az én hogorbémhez. :cry: :lol:

Lányok nagyon optimista mindenki. Én is csatlakozom hozzátok, és májusi babám lesz! Tegnap mondtam a férjemnek, hogy biztosan májusban fogok megfoganni, mert akkor lesz a házassági évf.-ónk.

Szép napot!
Vendég
 


Hello!
Nem jön be semmi a ciklusaimat menü pont alatt be akartam írni hoy megtudjam mikor van pé és mikor lány de nem tudom használni . Próbáltam csak rá kattintani a naptárra de nem csinált semmit. Hülye vagyok hozzá!
márti80
 
 


Én is azt az oldalt használom. Ha tudok, én is szívesen segítek
Vendég
 


Nekem sem mutatta ki áprilisra, mikor van pé, pedig már beraktam januártól a ciklusaimat. Csak a május mutatta, pedig még javában a pé elott voltam, mikor megcsináltam
Vendég
 


Szia Szilvi!
Nekünk is májusban volt az esküvőnk,nekünk 23-án.Én is örülnék,ha akkor már 4-esben,egy pocaklakóval kiegészülve ünnepelhetnénk. :) :)
Köszönöm a dicséretet,próbáltam a "két" gyereknek egyformát feltenni,remélem ezt az alsó vonalzót is cserélhetem egy hónapon belűl!!
Párom nagyon szeretne ikreket,persze egy férfinak azért könnyebb,hisz egész nap én lennék itthon a picikkel,de vhogy úgy vagyok vele sokszor,hogy így közel 6 év sikertelenség után már nem bánom,ha ikrek.Néha azért félve gondolok rá,mert a férjem családjában nagyon sok az ikerpár.
Vendég
 


Most néztem meg a fiú/lány naptárt. Április totál fehér, csak májustól mutatja. Melyik hónapot akarod megnézni.

Én akarok segíteni, s kiderul hogy én sem értek hozzá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kriszta!
Lehet, hogy már írtad, /bocsi nem emlékszem rá/, voltatok dokinál. Vizsgáltak, hogy miért nem sikerul. Májusban kell mennem mensi után megint vizsgálatokra.
Vendég
 


Majd megnézem újra!
A gyerekeimről én is csináltam vonalzót egy darabig meg isjelent de mostanság valahogy nem működik nem tuodom mi lahat a gond!
Képzeljétek énn is a szomszédba fogok járni abázni mert pénteken programozott császárja lesz a szomszédnak mert nem fordult meg Peti baba haránt fekvésű most van a 38. hétben A barátunk is telefonált hétvégén hogy jön nmekik is a 3. baba remélik ez már láény lesz két fiú után ott is. A párom meg viccelt velük idézem remélem ikrek lesznek és mind a kettő fiú. Mondtam neki hogy lehet ilyen piszok hogy ezt mondja kerülhetünk még mi is ilyen helyzetbe.!!!
márti80
 
 


Most lelépek , de ha Ádi elaludt, akkor visszanézek.
Puszi
Vendég
 


Kép
márti80
 
 


Visszafele semmit sem mutat a ciklus.hu.Csak a májusi adatokat írja nekem is.Én már többször módosítottam,mert mindig vmit még be kellett írjak.Szóval a fiú/lányt is csak májustól mutatja.
Meg elvileg az írja,hogy csak két egymást követő általad beírt ciklus után számol automatikusan ovulációt meg ilyeneket.

Márti!
Az aláírás hozzáadása legyen mindig kipipálva,akkor beteszi neked a vonalzót minden írásod végére.

Szilvi!
Igen,már minden vizsgálaton voltunk.Apát is már 3-szor nézték meg.Vele minden oké.Nálam alacsony a progi,emiatt jövő héten megyek orvoshoz.Meg nagyon úgy néz ki,hogy nem úszom meg a HSG-t,amitől pedig nagyon félek. :(
Vendég
 


Kép
márti80
 
 


Látom közben bejött a vonalzód,Márti!
Szupi!!
Vendég
 


Na vagyok!
És hol tudom megadni a lkét egymást követő ciklust mert nem találom a ciklus menü alatt nem tudom.
márti80
 
 


Az aláírást hol kell kipipálni mert ismét nem jelentz meg a vonalzóm???
márti80
 
 


Amikor megjött,arra a napra rá kell kattintani és ott be lehet jelölni.Mindjárt nézem részletesebben!
Vendég
 


Szóval piri napján rákattintasz a bal gombbal és akkor a felső sor az,hogy Ciklus hozzáadása.
Igy biztos menni fog!
Szólj,ha nem jó,segítek még!Remélem tudok is!!
Vendég
 


Na megftudtam végre csinálni a ciklus.hu oldalon a naptárat .
Betty!
Nekem mást adott be lányos napra nézve ha beírtam az előző menziket is./02.04.,03.05.,04.056/ dátumot

Na megyek mert lassan felkel a Gergő és megyünk az oviba a Viktorért.
Szép napot csajok!!!
márti80
 
 


Az ovulációs vonalzót hogy kell csinálnimert azt is akarok de nem nagyon tudok angolul pedig sok-sokévig tanultam de nem volt rá szükségem és nem használtam!!!
márti80
 
 


Márti!Most meg a Gergős vonalzód is eltünt!
Küld ez az adatokat,megcsinálom az ovu-vonalzót neked,aztán te majd beilleszted a helyére!
Vendég
 


A ciklus általában 30 napos várhatóan május 5-én jön meg most április5-e volt az első piri napja.
De az aláírást hol kell kipipálni!???
márti80
 
 


[url][/url]
márti80
 
 


Ott,amikor írsz,alul!
Vendég
 


Kész az ovu-vonalzód,priviben küldöm neked a kódot,amit be kell illeszteni az aláíráshoz a profilban!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: