Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :)

Barbi :)
Nekem nem volt ilyen, hogy csípett pisilésnél. Szerintem hívd fel a dokid, az a bizos, amit ő mond.

János kórház: Én a lombik után a hiperstimummal ott feküdtem két hetet. Tisztaság közepes, kaja szar, nővérek túlterheltek (napközben 2, éjszaka 1, plusz a szülészeten a szülésznők). A szobák-wc-k állapota elég vegyes. Én a fizetős egyágyas szobában voltam, így kicsit normálisabb volt a hely, de nekem a Margit sokkal szimpatkusabb minden szempontból. De persze az is igaz, hogy az orvosban lévő bizalom nagyon sokat számít, és azt a 3-4 napot ki lehet bírni bármelyik kórházban.
Mondjuk amikor a SOTE sebészeten a vakbelemmel műtöttek és csótányok rohangáltak a kórteremben, azért akkor nagyon szerettem volna hazamenni mihamarabb :)

Szülni még nem fogok egyhamar, a CTG semmit nem mutatott, a méhszáj is zárt még (2100-es).
Viszont sajnos-sajnos magas a vérnyomásom és ödémás is vagyok, úgyhogy ma befeketettek, így itt kell kivárnom a szülést...
Netezni azért persze tudok ;)

wish
 
 


No, megpróbálom feltenni a pocakfotómat, remélem most sikerül :twisted:
Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilcsi
De pici! :shock: Nézd meg az én 26 hetesemet a 2. oldalon. :) De fog ez még nőni!!

Wish
Hú, remélem nem lesz semmi gond! Most a Margitban vagy? És mi van, ha közben megszűnik?!? Kipaterolnak??
gtünde
 
 

 
 

sziasztok!

bocsika az eltünésért de a hétvégén fősulin voltam és zh-kat írtam úgyhogy most erre koncentráltam!
és sajnos a vizsgaidőszak is elkezdődött így tanulnom is kell!!!

wish!
te szegény már be is fektettek mondjuk annak idején én is így jártam a fiammal 1 héttel hamarabb már bent voltam magasvérnyomás és vizesedés miatt és csak a kíírt nap után 1 nappal indították meg a szülést sajnos de nagynehezen kibírtam!!!!
kitartás neked is nemsokára meglesz a pici manócskád!!!!

szilva!
milyen kis formás pocakod van!!!
én még csak a 10. héten tartok de már az én pocakom is nő mondjuk a fiam megcsinálta a helyet és a doki is mondta hogy ne aggódjak hogy már ekkora a pocakom!!!
és jól vagy???

barbi!
neked sincs már sok hátra!!!
kitartás!!!!

boboka!
remélem jól vagy és sokat pihengetsz!!!!

susy!
örülök hogy jól vagy és egyenlőre elkerül ez az émelygős korszak!!
de így van ami késik nem múlik!!!!
én jól vagyok még eléggé sokszor elkap a hányinger meg a szédelgés de azért már egy kicsit jobban vagyok!
5-én megyek uh-ra remélem mindent rendben talaál a doki!!!
nagyon nő a pocakom de nem bánom!!!
és te vannak már tünetek???
mikor is mész uh-ra????

többieknek szép napot !!!!

tündi23
 
 


Tüncsi :)
Kicsi??? Nekem olyan nagynak tűnik....
De tényleg a te pocakod nagyobb volt :oops:
Dehát még van Boldinak 3 hónapja, hogy meghízzon :twisted:
Különben úgy vettem észre, hogy kisebb ütemben hízom, hála istennek. Mondjuk kevesebbet is eszem.
Kaptunk kölcsön 1 kiságyat, tök jó, ezt sem kell megvennünk :P
Mikor fejeződik be nálatok a felújítás??

Tündi :)
Köszi, nagyon jól vagyok :P Élvezem a terhességet, csodás érzés.
Remélem te is egyre jobban leszel :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva
Nagyon formás a pocakod! :D és a mérete is tutti :D
Mióta hízol kisebb mértékben? Nekem az utóbbi 6 hét 2.5 kg plusszot hozott :? Ugye nem lesz ez mindig így :?:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :)
Köszi a dícséretet :P
6 hét alatt 2,5 kg az semmi!!! Rám több jött fel az elején.
A 28. héten vagyok, és 10 kiló +-nál járok :twisted:
Ez nem valami kevés, de ez van. Tiza biztos kevesebbet hízott :P
Ja ez a végén mininkább így lesz! Tudtommal het fél kiló az tutti :twisted:
Te mikor dobsz magatokról egy sztárfotót?????

Wish :P
Juj el is felejtettem neked írni a kórházba!!!!!!
Remélem olvasod, hogy szorítok értetek!
Tényleg, mi lesz? Hol szülsz? Ma már árp. 1-je van!!?????????
Fura egy helyzet! Írj, mert nagyon kíváncsiak vagyunk rád!

Apropó Tiza :)
Mi van veled? Hol vagy????????????????????????????????????????

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva
Ölég jó húsban vagyok! Az elején még reménykedtem, hogy 10-12 kg-val megúszom az egészet, most már szerintem esélytelen... Na de mindig azzal vígasztalom magam, hogy simán bámikor bevállaltam volna akár +25 kg-t is az utóbbi 2 évben, csak jöjjön már a baba.
A nacid is tetszik. Hol vetted? Én még hordom itthon a szabadidőnaciimat, de most már nem jó a pocimnak.
Kép? Uram nagyon kell hozzá, de néhány napon belül

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok :)
Ha minden igaz, itt szülök a Margitban, de én ezt már csak akkor hiszem el, ha túl leszünk rajta. Annyi minden változott már egyik napról a másikra.
Egyébként jól vagyok. Estefelé és éjjel szokott jóslófájásom lenni, azon kívül semmi jele, hogy esetleg szülnék. De még annyi, hogy Balázs néha nekifeszíti a fejét a méhszájnak. Nem túl kellemes érzés, de így talán apránként nyílik :)
Elvileg szerdán jön egy hidegfront (Barbi, mit szólsz hozzá :)), az be szokta indítani a szülést. De az se baj, ha kivárjuk a terminust, elvagyok addig is, már nem sok idő.

wish
 
 


Emma :)
Ne is foglalkozz a súlygyarapodással. Engem rohadtul nem érdekel.
Erre vártunk már 3 éve, meg kell adni magunknak és a babának mindent. Majd lefogyunk szoptatás után :P
A férjem (persze kedvességből) "Bálnalady-nek" hív, és még ez is jól esik :twisted:
Nacim nekem egyszerű aerobic gatyó. Csak azért tudom még viselni, mivel csípő naci. Eddig 1 db farmer kismamanacit vettem pamut passzéval. Mindig azt hordom, mert mást már nem tudok hordani :( Asszem még be kell majd ruháznom valami lazább darabba is. Majd rakok fel farmeros képet is (má ha nem unják meg a többiek) ha férjemet rá tudom szedni egy fotózásra :P
Ja, a Brendonban vannak tök jó kismama szabadidő ruhák, de kicsit drágák. Mondjuk szerintem a Brendonban minden tök drága :(
Üzenem Uradnak, hogy mielőbb fotózzon le, mert követeljük rólad a képeket :twisted:

Kép
Kép
szilva069
 
 


Wish :)
Hát ez nem semmi, hogy már bent vagy a kórházban, szülsz valamelyik nap, de azt sem tudod, hogy tutira megszülheted-e a jelenleg ellátó kórházban a gyerekedet????
Node tényleg ez legyen most már a legnagyobb baj :) 1 éve még úgy sem gondoltad volna, hogy áprilisban a szülőszobán leszel :)
A hidegfrontnak ezegyszer megbocsájtok ha Balázs megszületik :P
Én a gyomorégésemmel kűzdök, most is a jóbarátomat, rennie-t szopogatok :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Wish,
szép álmokat! :wink:

Szilcsi,
én szoptatással fogytam mindig vissza, egy év kellett hozzá. A 7,5kg azért nem olyan gyakori... :D

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Szilva :)
De (elvileg) biztos, hogy itt szülök, csak tényleg annyi minden változott már, hogy az igazán biztos az lesz, ha ebben a kórházban vagyunk és Balázs már a kezemben van :)
De így lesz, mert nem lehet másképp :)

Gyomorégés nekem is volt/van. Ami bevált a rennie-n kívül az a kölesgolyó és a sótlan pattogatott kukorica. Egy marék kukoricát beteszel egy lefedett edényben a mikróba és 1-2 perc alatt kipattog. A mikrótól függ, hogy mennyi idő. Pár szem és jól összeszedi a savat.
Kölesgolyót, meg pl dm-ben lehet kapni. Na meg sósat/fűszereset hanyagolni kell sajnos :(

Emma :)
A Corában van elég jó kismama tréningnadrág én ott vettem. Vannak sima kismama nacik is, de azok nekem nem tetszettek.

wish
 
 


Szilcsi
Hát nem olcsók a kismamarucik, az igaz. De én pl. a felsőimet el tudom hordani majd nyáron, nem annyira terhesesek. :lol:
Ja, és én kismami fürdőrucit is vettem, de azt is lehetne hordani simán. Mondjuk, ha tök lapos hasam lenne. Mert ha most venném fel, tuti azt hinnék, hogy megint babát várok. :) Én nem tartom fölösleges beruházásnak a ruhákat, mert szeretnék még babát, kb. ugyanakkorra, mint Fici született, így megint tudnám őket hordani. Vazze! Hányszor írtam, hogy hordani! :evil:
Amúgy már szoptatás alatt le fogsz fogyni. Sőt, a Te testalkatoddal már szülés után nem lesz rajtad fölösleg. Szerintem. :)

Ja, itt egy kép, ugyancsak 26+2; de mennyit tesz a ruha szabása. Sokkal nagyobbnak látszik a pocim, mint amekkora volt.
Kép

Wish
Hát, én nem irigyellek a bentfekvés miatt. Én baromira tudtam unatkozni. A szülőszobán ráadásul vasárnaptól péntekig egyedül voltam, fel nem nagyon kelhettem. Már minden létező pletykalapot elolvastam. Közben meg baromira izgultam, mert egyre közeledett a péntek. :) Ja, mellékesen végighallgattam párszáz szülést is. :)
Na, de a gyerekágyon már nem unatkozik az ember. :)

Emma
Tényleg úgy van vele az ember, hogy ha már ennyit küzdött és várt a babára, akkor a fenét se érdekli, mennyit szed fel, meg hogy néz ki. A lényeg odabent van!! :)

Amica
Majd ha lesz időd, akkor azért lécci írjál nekem Ágnes napi rutinjáról!! Kösziköszi!!
Pelusügy??

A hülye szülinapi vonalzómról már megint lemaradt 1 hét. :evil:
gtünde
 
 


Tündi,
holnap beszélek pelusügyben az "összekötővel :D ".
A napi rutin is jön majd :wink:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Wish :)
Jóóó, kölesgolyó az mindig van itthon. Én azt az éhség ellen szoktam fogyasztani, de ha ez jó a gyomorégésre is, akkor kipróbálom.
Szép álmokat :oops:

Amica :)
Úgy lesz, majd ha már nem szoptatok lefogyok :P

Tüncsi :)
Már én is vettem egy csomó felsőt, azokat szerintem én is tudom majd később is VISELNI :twisted:
Viszont kevés olyan naci van ami tettszik is, ezért nincs belőle egyenlőre több. Különben én sem sajnálom annyira a kismamaruhákra a pénzt, mert hát nem mind1 hogy néz ki az ember, főleg, hogy én még sokáig fogok dolgozni....
A fotón neked aztán iszonyat nagy pocakod van. Emellett én biza elbújhatok :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Pálinkásat :!:

Beszállhatok? :wink: :D

24 hetes :) 30 hetes :shock: Gábor pocak (kb. 30 hetes) 8)

Kép Kép Kép


Fejemen nem ér röhögni. Retro. :lol: :lol: (Az a szemüveg!!! :shock: :roll: )

Wish :)
Ez már az utolsó pár méter!!!! Izgi!!! Szorítok!!! :D :D

Pusszatás!!
Kép
Vendég
 


Wish, Barbi :)
Ez már nagyon izgalmas! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Csajok, úgy megy az idő! A 15. hétig, amig rosszul voltam, lassan ment, meg az ember várja, hogy az első 3 hónap leteljen, na de most állandóan hétfő van, és nekem aznap van heti váltás. Hihetetlen!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Kismamarucik
Nekem kialakult egy nagyon praktikus alapruhatáram:
Gatyik:
- fekete elegáns
- zöld közepesen sportos
- farmer
Felsők
- 3 db csinos kismami-blúz
- 3 db hosszúujjú pamut felső
- néhány régi cuccom, amik nem voltak tapik
6 hete ezeket variálom, és még nem untam meg. És összesen kb 35ezer Ft-ot költöttem rá.
Az utolsó dilammám tavaszi-kabátot venni vagy nem venni volt (nekem az összes karcsúsított), aztán szombaton az ágyban bevillant, hogy volt 10 éve egy tutti négerbarna pelerinem, az tökéletes lesz errek a 2 hónapra. Juhhé, ezt megúsztam.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!


Wish :P teljesen egy dolgon jár az eszünk :lol: szerdai hidegfront nekem is bejönne,pedig még jó két hetem hátra lenne,de egyre nehezebben tudok járni,pedig nincs is olyan nagy hasam.Tegnap például órákig nem tudtam normálisan kiegyenesedni úgy mentem mint akinek beállt a dereka. Nagyon vigyázz magadra és persze Balázsra Te már biztos hogy húsvét előtt a kezedbe fogod tartni őt!

Szilva :lol: én is renne szedtem,de már nem kell,mert szerintem Balázs "leszállt" és nem ég a gyomrom kb. 1 hete. Különben nekem is ilyen "pici" pocim volt mint neked, talán ma már lesz fényképezőképem és rakok fel egy mai képet :?
Az biztos hogy az utolsó két hónapba hízik az ember meg igazán,de én is sok helyről hallottam hogy szoptatás alatt fogy az ember majd meglátjuk lényeg az hogy minden kismanó egészséges legyen!
Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi
Nekem meg 2 barátnőm is mondta, hogy 5-7ig, 3 hónap alatt hízott nagyon sokat, 2 utsó hónapban meg 1-2 kgot összesen.
Azt azért megértem, hogy 38 hetesen már elég a jóból. Nekem nagy álmom, hogy a 39. héten jöjjön ki a drágám.

Kép
Kép
emma1976
 
 


zbarbi, wish!
nagyon szorítok nektek, hogy minden renben legyen veletek és a kismanóval. Könnyü szülést kívánok!

tündi!
szerencsére rosszullét még mindig nincs, de szerintem lassan engem is elér. Te meg reméljük lassan elfelejted. :)
Amúgy mi jól vagyunk.
Ultrahangra holnap megyek.Már várom nagyon.

Ja képzeljétek pénteken volt 2-3 elég erös nyilallás a pocimba a jobb oldalon és azóta fáj a jobb combom hátul. De annyira, hogy mikor belenyilall a fájdalom menni se tudok.
Ès egész éjszaka 10-15 perces szünetekkel elkezdte húzni a görcs. Tudjátok mikor begörcsöl a vádlink, csak nekem a combom. Nem tudom mitöl van, de nagyon idegesít. :cry:
susy75
 
 


Suzy
Nekem is voltak/vannak görcsök, és nem csak vádliban, hanem hülyébbnél hülyébb helyeken. Valószínű MG hiány okozza. Pótold a magnéziumot, és jobb lesz.

Kép
Kép
emma1976
 
 


emma!
kicsit megnyugtattál, azt hittem csak én vagyok képes mindenféle fura tünet produkálására. Tegnap estétöl szedem a MagneB6-ot,remélem segít. :cry:
Amúgy most is min. 5 percenként húzza a görcs a combom. De szerencsére csak 1-2 másodpercig tart.
susy75
 
 


a megint megjött topicban lett egy +teszt
Kép

suzy, nálam is történnek ilyen dolgok, derekam, combom, vádlim, valahol nekem is mindig becsípődik, ekkor én is a magne b6-ot kapkodom.
Már holnap biztosan hallani fogod a babó szívhangját :D :wink:

zbarbi, wish, szorítok nektek :wink:
már én is szeretnék ott tartani :roll:

nagyon jók a pocakos képek :wink:

Kép
mona76
 
 


Susy :)
A magnézium mellé szedj kalciumot is!
Ha ez megnyugtat, van mikor hajnalban ordítva kelek fel, mert annyira begörcsöl a vádlim :P

Barbi :) Wish :)
Szorítok nektek, hogy mielőbb meglegyenek a Balázsok :P
Ja, és Barbi, várom a fotót! Remélem még egyben tudtok rólad készíteni :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Sziasztok!
Ha megengeditek, akkor csatlakoznék hozzátok!?
Már nagyon rég - tavaly január - óta olvasgatom a "már megint megjött" fórumot, szinte mindannyiotokat ismerlek... Nem szóltam hozzá, mert - bár minden hónapban azt vártam, hogy ne jöjjön meg - nem tettem annyi mindent a baba érdekében, mint Ti. Van egy 14 éves fiam, s már 4 éve egy új kapcsolatban élek...26 napos ciklusaim voltak, amióta 2005. augusztusában - 13 év után - abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Tegnapelött egy kis görcs, s barnázás után azt hittem, hogy a szokásos hónapban vagyok, de elmúlt....s tegnap délután megcsináltam a tesztet, mely már egy éve itthon várta a "sorsát" :D s kettő csík volt rajta :D , majd észrevettem, hogy lejárt februárban, így lehervadt a számról a mosoly....ma vettem még egy párat (konkrétan 5-t), s egyet megcsináltam délben, mely szintén pozítiv volt..... háát röviden ez az én történetem, s ha nem gond, akkor néha ki fogom kérni a hozzáértő tanácsaitokat, mert az én nagyfiam már nagyon rég volt a pocimban, s már nagyon halványak az emlékek...előre is köszönöm!
Kívánok mindannyiotoknak - a lenti fórumba is - nagyon sok egészséges, s boldog babókát!!!
Szilvia
szilvia72
 
 


Szilva :P egyetlen bajom van a kép feltevésel mint neked nem tudom hogy kell lekicsinyiteni :?
Képzeljétek szülhetek"ingyen" a kistarcsai kh-ba :lol:
Szilva megnéztem neked hivatalosan Érd a Semmelweis egyetemhez tartozik szülészet és csecsemő ellátás szerint.

barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Talán sikerül, balázs itt fog aludni :lol: Kép

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


38 hetesen,egy "kis tokával" :lol: Kép

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi Drága :P
Jaj de jó, hogy látlak!
Megváltoztál egy kicsit, és a hajad is hosszabb, mint ahogy megismertelek, de nagyon szép kismami vagy :P
Mi tokásak tartsunk össze! Tüncsi is közénk tartozik ugye? :twisted:
Nagyon szép Balázs birodalma. Irigykedem egy picinként, mert szerintem Boldinak nem lesz ilyen csodaszép szobácskája!
Azt is látom, már minden készen áll Bali fogadására!
Izgalmas lehet, ugyen nagyon várod már?????
Köszi, azt tudom, hogy a Sote-hoz tartozom, de most már mind1, maradok a Jánosban :roll:

De most akkor Te hol is fogsz szülni? Csak viccből írtad a kistarcsát?

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva :P most vágatam le a derékig érő hajamat :lol: ,naná hogy a tokások összetartanak :lol:
Miért írsz ilyet,miért ne lenne úgyan ilyen szép birodalma Boldizsárnak,tök egyszerű fenyőágyat és szekrényt vettünk semmi extra,azért köszönjük a dicséretett.Nem viccből írtam a kistarcsai Flór Ferncbe fogok szülni tölünk 5 percre van autóval és a dokim itt vezeti le a szüléseket,igaz csak bejáró orvos!
Hát igaz ami igaz nagyon várom már,szerintem a nyuszi fogja hozni,ez olyan női megérzés :wink:

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Lányok Wish ma nem jeletkezett , lehet hogy megindult a szülés?
Valaki nem tud róla?

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Gyugyi :P nem tudom hogy találtál meg az iwiwen de nagyon örültem neki,egy kicsit gondolkodnom kellett de azért rájöttem :lol:

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi
Végre képek!! Nagyon szép Balázs birodalma!! Te meg szuperül nézel ki!!! Wish üzenni fog nekem, de még semmi. Eddig.
Visszaigazoltalak iwiw-en!

Szilva
Egen. Jelentem, én is tokás vagyok! :roll:
Nekem is mindig a vádlim görcsölt be. Rohadt szar érzés.
Még mindig Boldi?? Nem jött be a táblázat??
Ja, a felújításra nem válaszoltam. Alakulgat, de mire kész lesz, megyünk Debrecenbe. :( Apa április 1-től ott dógzik. Jó közel van. :evil:

Emma
Én sem vittem túlzásba a vásárlást. Két gatyót vettem, két nyári ruhát, egy farmerszoknyát, egy fürdőrucit meg asszem 3-4 blúzt/pólót vettem. A pelerin az jó!! Én mindig úgy szerettem volna egyet.

Gyugyi
Naggyon csini voltál! :lol: Főleg az uccsón! :wink:

Szilvia
Üdv! Remélem, tudunk segíteni. :)

Suzy
UH-ra drukkok!!!

Mi lehet Tizával????? Holnap lehet, hogy rácsörgök.
gtünde
 
 


Hejj, a babanet órája vagy 2 órát késik. :shock: Vagy csak nekem??
gtünde
 
 


mona, szilva!
jó tudni ,hogy nem vagyok egyedül a tüneteimmel. Remélem tényleg segít a magnezium és kalcium.

Szilva!
köszi a tippet a kalciumról.

gtünde!
köszike :P
Olvastam, hogy te is szeretnél még babócát. Mikorra tervezitek? Szeretnéd, hogy Ficike kicsit nagyobbacska legyen?

UH után jelentkezek, 11-re megyek!

Mindenkinek jó éjszakát!
susy75
 
 


Susy
Igen, tervezzük. Úgy tervezem, hogy Fici 1 éves szülinapja után kezdünk próbálkozni. Sajnos, a korom miatt többet nem tudok várni. De nem is akarok. :) Remélem, most gyorsabban összejön a baba.

Ja, és ma 2. cn. :?
gtünde
 
 


Barbi :)
Még egyben ;)
De sok front jön a héten... :lol:

wish
 
 


Wish :)
Pedig már kezdtünk érted izgulni!

Tüncsi :)
És akkor mi lesz a lakással, ha Debrecenbe mentek? Meddig lesztek ott?
Szerintem is késik az óra.

Susy :)
Drukk az ultrahanghoz!!!! A múltkor nekem is görcsölt a lábam, a magnéziumtól jobb lett.

Kép
mofly
 
 


Wish :lol: komolyan úgy izgulok érted :oops: ,mintha már én lennék a kórházba,vigyázz magatokra nagyon!!!!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


sziasztok!

susy!
mennek a drukkok az uh-ra de jó neked már ma láthatod a kis szívecskéjét!!!
én csütörtökön megyek már nagyon várom!!!

barbi!
nagyon szép a Balázs birodalma és szép nagy pocid van már!!!!

wish!
szurkolok neked!!!!

szilvia!
üdv itt köztünk!!!!

képzeljétek az egyik barátnőmet is befektették a kórházba nála is nemsokára baba lesz már alig várja mert már nagyon szenved!!!

én megvagyok csak néha kicsit görcsölgetek de inkább a derekam!!!

szép napot mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Wish :)
Nagyon izgalmas :lol: Nyuszi már nemsokára hozhatja babót!

Barbi :)
Nagyon szép a bababirodalom :lol:

Szilvi :)
Üdv itt!

Tünde :)
Lehet, hogy ez a 2. baba hipp-hopp összejön :lol:

Görcsölés: nekem is be szokott éjjel görcsölni. Elég kellemetlen. Tegnap este meg a lábfejem zsibbadt, görcsölt.

Suzy :)
UH-hoz drukk!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Barbi :D
Olyan érdekes volt látni téged, azok után, hogy másfél éve olvasok rólad! :D Nagyon szépen készen vagytok (még plüssállatkák is a helyükön), gratulálok!

Csajok
Tudom, hogy mi, akik sokat vártunk a babócára, általában a föld fölött lebegünk várandósan, de most egy másik dologról szeretnék írni. Vasárnap óta tök ingadozik a hangulatom: a nagy öröm mellé néha bekúszik ijedség is. Ijedség, hogy teljesen más lesz az életem, hogy mekkora a felelősség, hogy tudom ezt ellátni. Meg rá kell, hogy döbbenjek, a férjem bármennyit is segít majd, napi 10 órában nekem kell megbírkoznom a feladattal, és főleg rajtam múlik a kisember nevelése. Ti nem szoktatok ezektől néha szorongani?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :)
Dehogynem! Nekem ugyan két gyerekem van már, de az elsőnél én is aggódtam. És folyamatosan aggódom. Mert ahogy nőnek, egyre nagyobb a felelősség, hogy a nevelésükben mit rontasz vagy nem rontasz el. És mindennek majd jóval később lesz meg az eredménye, mikor majd bizonyítani fogják, hogy megállják a helyüket az életben, és tisztelettudó, becsületes emberkét nevelünk-e belőlük. Én nagyon félek a kamaszkortól is, milyen társaságba keverednek, merre vezetik őt a barátai. Nagyon kemény világot élünk, bennem örökké ott a félsz, hogy bajuk esik.
Mikor picibabák, akkor is aggódik az ember, hogy fel fogja-e tudni ismerni, mikor miért sír, mi a jó neki, stb. De ahogy múlnak majd a hetek, ez ki fog szépen alakulni, és egy anya ösztönből fog cselekedni.
Az első pár hét kemény, de utána egymásra hangolódtok majd a babával, és úgy lesz egyre könnyebb és könnyebb.

És a neheze majd később jön, mikor 1,5-2 éves korban kinyílik a csípájuk, és előjön a dackorszak :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!
Tündék :) , Nelli :) köszönöm az üdvözlést!
Igazából még el sem hiszem, hogy én is írok ebbe e topikba :D
A ma reggeli tesztem is pozítiv lett, de dokihoz csak 14-én tudok menni. Ezt az időpontot még két hete kaptam, amikor rákszűrésen voltam, s most kell mennem az eredményért, valamint kaptam beutalót a harmadik napi vérvételre s a párom kiskatona vizsgálatára :D - nem bánom, hogy nem került rá sor...
Bocsi, ha sok butaságot írok, de még senki nem tudja a környezetemben, nem merem elmondani, a doki megerősítéséig, s ez egybe esik - remélem semmi sem rontja majd el - a párom 30-dik szülinapjával, ezt szánom ajándékba 8)
Tünetek: még csak várom őket, egyenlőre semmi :?
Emma :)
Szerintem teljesen normálisak az érzéseid, amikor 20 évesen lettem terhes, akkor csak a babázás örömét éreztem, s úgy fogtam fel, mint egy nagy játék - végül is természetes érzés volt.....most 35 évesen, miután már alig vártam, hogy lássak végre két csíkot a teszten, csak arra tudok gondolni, hogy valóra vált egy álmom, de látom a másik oldalát is, amit úgy hívnak, hogy felelősség, s úgy gondolom, hogy az érzés így teljes
szilvia72
 
 


Emma
Hú, ha én elmesélném, hogy hányféle érzés kavarog bennem, mióta Fici megszületett... Nem lenne elég az oldal. Sokszor érzem magam rossz anyának, sokszor vagyok tanácstalan (ezért kérdezek mindefelé, ezért van a védőnő is), sokszor érzem úgy, hogy hú de nagy fába vágtam a fejszémet, de nagyon sokszor tele vagyok örömmel, boldogsággal. A gyerekvállalás nem egy sétagalopp. Ráadásul, egy gyerek nem egy tárgy, amire ha ráunsz, akkor megszabadulsz tőle. De az igaz, hogy abban a pillanatban, hogy megfogant, tele leszel/vagy kétségekkel, kérdésekkel, aggódással. Ez a természetes. De ezért is van ez a topik, hogy a problémáinkat megosszuk, megbeszéljük egymással, és "okos" tanácsokkal lássuk el egymást. :lol:

Szilvia
Akkor a párod még nem is tudja?? Szép szülinapi ajándék lesz, az tuti!!

Barbi
Zabszem a popóban?!?

Wish
Közeledik az időőőőő.....

Nelli
Ne izgulj a gyerkőcök miatt! Én a húgoméknál látom, hogy nagyon sok múlik a nevelésen, hogy milyen viszonyba tudsz kerülni a gyerekeiddel. Neki a fia most lesz 16, de nem kell félteni attól, hogy rossz társaságba keveredik. Mondjuk kamaszodik rendesen, kinyílt a csipája, de alapban "jó" gyerek. Úgyhogy - szerintem - ha a lányaid barátnőjüknek is tudnak téged tekinteni, meg tudnak veled beszélni "cikis" dolgokat is, akkor nem lesz gond.
Mondom én, a baromi tapasztalt anyuka. :D
gtünde
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, hogy gondoltatok rám.

Az uh-an mindent rendben talált a doki. 7,3 mm a kis drága és láttam dobogni a szívecskéjét!!!!!!!!! :lol: :lol:
Nagyon happy vagyok!

Mindanzonáltal tegnap kezdödött az émelygés,amit már annyira vártam. Ma eléggé cudarul éreztem magamat fájt a fejem, hányingerem volt. Gondoltam ,hogy 7-8. hét körül fog jönni.

Amit nem értek, hogy visszafiatalította az uh a terhességet egy héttel(6+3). Ugye a baba mérete alapján. Pedig tuti a fogamzás ideje! Másnak is volt ilyen?

gtünde!
Akkor hajrá második babóca. Biztos pity-puty összejön!

wish!
kitartás, már csak napok vagy órák kérdése. Azért tök jó, hogy tudsz netezni a kórházban.

tündi!
Gondolok rád csütörtökön, biztos minden rendben lesz veletek is! :wink:
susy75
 
 


suzy, mi is tutira tudjuk a fogamzás idejét, és engem is visszamínősítettek 1 héttel. :)
örülök, hogy minden rendben, ugye milyen élmény, én mikor uh-on vagyok, alig birom visszatartani a könnyeimet :oops:

Kép
mona76
 
 


sziasztok!

susy!
örülök hogy minden rendben van!
nyugi én is vissza vagyok minősítve egy hetet!!!

de én mostmár aggódok egy kicsit mivel nekem még 7 hetesen nem látták a szívecskéjét dobogni!!!!
mondjuk nem valami hiper szuper géppel nézte meg!!!

köszi a drukkokat!!

tündi23
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: