Új privát üzeneted érkezett!

Fix.b!
Köszi szépen,aranyos vagy,hogy elküldted nekem a recepteket :D
Kipróbálom mindet :P

Szép estét Mindenkinek!

KépKép
picurka79
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is Sz Niki gratulálok én is a babócádhoz! :lol: :lol: :lol: :lol:
Az üzieid alapján veled izgultam én is. S lám minden oké! Vigyázz magatokra!


Kamilla üdv a csapatban! :wink:

Egyébként meg:
Türelem, türelem, türelem!!! :!:

Én több éve próbálkozom de a remény minden hónapról hónapra az enyém. S nem adom fel!

Személy szerint nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a topikot mert mindig felvillanyozódom ha ide betekintek. Majd meglátod, hogy milyen jó is itt egy kicsit dumcsizni!

Lányok üdv mindenkinek s jó hetet!

Puszi: Bikka
bikka
 
 


Sziasztok!

Az Elevitről + gondolom általában a vitaminokról, azt mondta a barátnőm, akinek 4hónapos a babója, hogy hosszú ideig javasolják az orvosok a szedését, és aki nem hagyta abba a terhesség 3. hónapja környékén, ők mind nagyon nagy babót szültek.

Holnap farsangolunk! :P Buli a 27 gyerekemmel! :P

Mindenjót Nektek!!!
kamilla.cs
 
 

 
 

Jó reggelt!

Milyen szép esős napunk van, mi? :?

Kamilla.cs: olyan jó, hogy farsangolsz! Én már ezer éve nem voltam ilyen jellegű "buliban" :D Pedig szívesen beöltöznék valaminek...

Bikka: szuper, hogy ilyen optimista vagy!! Neked is kellemes hetet!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Itt is esik... :cry:

Még szerencse, hogy nem vagyok szabin.

Amit Kamilla ír, arról én is hallottam, a magzatvédőtől születhetnek nagy babák, hogy alig lehet őket természetes úton megszülni. Nekem mondjuk mindegy, nem tartok ott, hogy emiatt aggódjak, egy ici-pici, 1-2 milis babával is beérem egyelőre. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szia Jaimee:

Az összes ismerősöm, akinek babája van,úgy csinálta, hogy a 3. hónapig szedett magzatvédőt és utána vagy semmit vagy pedig Elevitből heti 2 x 1 szemet! Az én dokim nem nagy híve a vitaminoknak, csak a folsavat és vasat erőlteti...Most nagy céklalé kúrában vagyunk a férjemmel, abban pedig van mind a kettő...

Most már mindjárt kiderül, hogy van-e pocaklakód Jaimee:) :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Hello!

Niki én is gratulálok a kisbabádhoz, sok boldogságot kivánok vele, meg persze egészséget!!!
sirkici
 
 


Heni: Igen, ezek mindig szép napok..2-5 nappal a "vég" előtt. :-))
A remény hal meg utoljára. :-)) Á, én már lelkiekben készülök a HSG-re. Azt mondta a doki, hogy 2 nap kiesés a munkából. Brrr...
Nem bánnám, ha előre tudnám, hogy jó lesz az eredmény... :? Aztán tovább gondolkodtam, hogy már csak két államilag támogatott IVF van...És itt nem gondolkodtam tovább. Így is leszúrt a doki, hogy negatív vagyok. Hát az ő helyébe én is tök pozitív lennék, nem az ő életéről van szó. Meg aztán a nevelő otthonok is tele vannak gyerekkel...

Céklalé? Hm..ez érdekel.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee:

http://www.vital.hu/themes/health/cekla1.htm ajánlom figyelmedbe! A hatás egyébként szinte rögtön tapasztalható :D

Szerintem nem kell kiesni a munkából, persze, ha akarsz :lol:
A HSG kb 10 percig tart és utána szépen kisétál az ember a röntgenből és megy haza...Nekem semmi panaszom nem volt, még mensis görcsök sem jelentkeztek, így mintha mi sem történt volna, tettem a dolgaimat!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Köszi a linket!!

Nem, a HSG miatt egyáltalán nem akarok kiesni a munkából... :D
Rögtön megjött a munkakedvem.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok,

Újra köztetek. Most csak bekukkantok, mert csütörtök óta rengeteg melóm felgyülemlett. Később jövök.

Niki,

Örülök a 2. ++++++teszthez. Sok boldogságot kívánok.
Ja és örülök, hogy anyukád jobban van. Írd meg mi volt a dokinál.

Akinek meg megjött fel a fejjel, új ciklus - új remény. :P :P

Kamilla.cs

Üdv köztünk. :P
Várom a te adataidat is.

Felrakom a görbémet, nem tudom mi történt vele. Mindig közvetlenül a menzi elötti napon szokott leeseni, most meg már napokkal elötte. Csütörtökön kellene megjönnie. Pedig a fogigátló abbahagyása utáni hónapban olyan szép volt. Most meg?????

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


kamilla.cs és csheni26!

Szerintem az egyáltalán nem igaz (csak tévhit) hogy az Elevittől nagy baba fog születni. Én pl. Petinél a fogantatás előtt 3 hónappal szedtem, és csak szoptatás után hagytam abba, sőt terhesség alatt még MagneB6-ot is szedtem végig, mégis 42. hétre 3400grammal született meg. És nővérem, amikor a kislányával volt terhes végig szedte az Elevitet, ő 3600gramm lett, a kisfia alatt nem szedett semmit, és 4250grammal született. Nekem az orvos direkt javasolta, hogy szedjem végig! De mindenki azt szed, amit akar, én csak leírtam az én példámat :)

Mindnekinek szép napot ebben az esős borús időben :lol:

fix.b
Vendég
 


Fix.b: én csak azt írtam le szintén, amit a körülöttem levők csináltak! Ami biztos, hogy mindenki másképp reagál a gyógyszerekre és a vitaminokra! Én anno az Elevittől, ha minden nap szedtem ekcémás pöttyeim lettek, mert túl erős volt...Akkor viszont oké, ha 2-3 naponta veszek be 1-et...A gravidától kimondottan hánynom kell! Szóval embere válogatja.... Hiszem, hogy mindenki megtalálja a számára optimális vitamikomplexet! :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Lányok!!!

Mit szóltok a vonalzómhoz? Ez azért nagy szám, mert október óta ez az első alkalom, hogy készítettem....Most már számolom a napokat!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Csajszik!

Hű, jól lemaradtam, igyekszem visszaolvasni amit írkáltatok.

Sajna otthon nincs net, úgyhogy csak a cégnél tudok feljutni hozzátok, és most nagyon összejött a sok meló. :evil:

Na ha az olvasás végére jutottam visszajövök, lehet hogy ez már csak holnap lesz.

Addig is puszi nektek

Kép
evin
 
 


Sziasztok!

Úgy szeretnék olyan ébredési hőmérséklet görbét, mindenféle kalkulációval! A honlap megvan csak nem tudom használni:( Mindenképpen kell regisztrálni? Látom vonalzócskák is vannak az ovuláció számításához. Ha van valamelyikteknek egy kis ideje, legyen kedves elkalauzolni az idegen szavak között! Köszi
kamilla.cs
 
 


csheni26!

Igazad van, embere válogatja, nem lehet általánosítani!
Nagyon jó a vonalzód, lehet, nemsokáig fogod ezt használni.. :lol:

fix.b
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Nem semmi, pár napig nem voltam, és mekkora nyüzsi volt itt! Alig győzi az ember visszaolvasni.

fix.b,
köszönöm a recepteket!!! A hétvégén ki is fogom próbálni az egyiket! Majd beszámolok róla hogy sikerült.

Még mindig nem vettem vitamint, valahogy nem nagyon jutok el a patikáig.

Niki,
mégegyszer gratulálok a babához!!! Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek! :D

Képzeljétek, ma volt bent egy kolléganőm és behozta a 11 hetes kislányát. Nagyon jó volt dajkálni egy kicsit. :)
Nagyon irigy voltam rá! :oops:
Úgy szeretném ha már nekünk is lenne ilyen kis Bogárka. :)

Ja igen, egyéb téma. Ti hogy álltok a fog kérdéshez? Azt tanácsolták nekem, hogy igyak minél több fluorid, és kalcium tartalmú ásványvizet, hogy a terhesség alatt ne legyenek fogproblémáim.
Egy ismerősömnek most született babája, és neki nagyon ajánlották a Mohai ásványvizet, mert az szoptatás alatt is nagyon jó, mivel magnézium is sok van benne.

Jó gondolni erre is,mivel nekem Anyunak eléggé tönkrementek a fogai a 3 terhesség alatt.

Sziasztok! Nini
ninike
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is mindenkinek köszönöm, aki gratulált a babámhoz, és köszönöm a jókívánságokat, vigyázni fogok a babámra ezt megígérem.
Na meg azt is, hogy mindíg beszámolok az új fejleményekről!
Kezdem is...
Voltam ma a dokimnál, és ő is mondta az elevitet, meg B6-ot, de én csak az elevitet vettem meg, a 100 darabosat.
Szerintem nekem még nem kell B6.
Csak néha van hányingerem azt meg kibírom! :wink:
Utána mentzem ultrahangra.
Hát az nem úgy sikerűlt ahogy vártam, mert sajna a baba még túl picike, és nem lehetett látni :(
2 hét múlva kell visszamennem.
Viszont!!!
Már megmondta az ultrahangos, hogy 5 hetes terhes vagyok.
Már 4-5 hetesen látják a babát, csak az enyémet azért nem látják, mert valószínűleg a ciklus vége felé volt a peteérés, nem pedig az első felében, így a bébim még picike nagyon.
2 hét múlva ha megyek, már 7 hetes lesz, majdnem 2 hónapos, és már szívhang is lesz.
Már alig várom.
anyának még nem mondtam, mert majd csak akkor akarom mondani, ha már kép is lesz róla.
Hát egyenlőre ennyi.

Puszilok mindenkit, és mindenkinek sok sikert a baba projecthez
Vendég
 


Niki!

Annyira örülök Nektek! Vigyázzatok Magatokra! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Niki,

Örülök a jó híreknek, pihenj sokat. 2 hét múlva már uh képet is tudnak adni a piciről. Az nagyon nagy élmény lesz. Nekem az volt.
Várjuk a további fejleményeket. :P

CsHeni,

Jó lett a vonalzód, szóval 26 nap??? Mmmmm......... :P

Ninike,

Az én anyukámnak is tönkrementek a fogai, amikor engem várt. Ellenben az enyémekkel nem volt gond. Úgyhogy ez is embere válogatja. De érdemes tényleg odafigyelni rá. :P

Képzeljétek, tegnap a főnököm bejelentette, hogy 10 hetes terhes. Olyan irigy voltam rá. Persze örülök is neki, mert már 1 éve próbálkoznak, most végre összejött. Már csak 10 hét és mi is próbálkozhatunk. Vágom a centiket mint régen a fiuk a katonaságban.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


BOLDOG VALENTIN NAPOT MINDENKINEK

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Niki: Sok szeretettel gratulálok!!!!

Szép napot mindenkinek!! TÖbbet nem írok, mert még félig alszom. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Hová tűnt a vonalzóm?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!


Boldog Valentin napot Kívánok!!

Kép

A tegnapi rosz nap miatt, ma napsütést rendeltem:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni,

Ezeket a mozgó képeket honnan lehet letölteni??????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni: Tök jók ezek a képek!! Honnan szeded őket? :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


http://gif.fpn.hu

www.kiscsillag.try.hu

Fix.b és Dera segített nekem is :D :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép Kép


BOLDOG VALENTIN NAPOT!
Vendég
 


Heni: Különben tetszik a vonalzód. Bár lehetne egy kicsit optimistább is. (Pont én beszélek, a naaagy optimista... :D )

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszi, nem akarom elijestzeni a babát :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Azt hiszem ma sem tudok gépelni...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni,

Az első cím-re nem enged felmenni. A cég tűzfala sokmindent nem enged meg.
A másodikon meg hova kell menni??? Nem nagyon értem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Bocsi :oops:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Köszi a linket a "mozgó képekhez", most küldtem a drágámnak egy nagyon helyes kis üzenetet. Pedig különösebben nem szoktuk tartani a Valentin napot, de most ihletet kaptam. :-)

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Fenébe, mind a kettő blokkolva van. Csoda hogy a babanetre felengednek.

Nincs több címetek, hátha valami engedélyezve van.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok, tudja valami hogyan kell a fertilityfriend.com-ről hőgörbét feltenni ide? Megköszönném.

Nagyon csendben vagytok, különben...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

jpg file-ként lemented, majd mellékletként feltöltöd.
Én is kínlódtam vele, mire rájöttem.

Tényleg nagy a csönd, hol van mindenki??? Mindig akkor vagytok itt lányok, amikor én már otthon vagyok. Ugye otthon meg nincs net.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kép


Köszi Judy!!!! De ügyes vagy!!

Na, mit szóltok? Ért valaki a görbékhez? Szerintetek mikor volt az ovu? Azt mondom hozzá, hogy hétfőnél van ugyan a vonal, az is csak szaggatott, de én már szombaton éreztem, hogy felment a hőm. Nem az ébredési, úgyhogy lehet, hogy mindegy.

Én már annak is örülök, hogy felment a hőm egyáltalán. 21 napig össze-vissza ugrált szegény.

A dokim azt mondta, hogy a hőmérőzés jó szórakozás, de ő az UH-ra esküszik. Oké, de azért nem hagytam abba. Az túlzás, hogy szórakoztató reggel első dologként a hőmérőhöz nyúlni, hétvégén is ugyanakkor...Szerintem hasznos, nem?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Szerintem is 27. napon volt a pé-ed. Mondjuk elég későn, de ez emberre válogatja.
Szoktad nézni a hüvelyváladékodat?? Nekem az nagyon bejött.
Jobb mint a görbe.
Azt hogy csinálod, hogy beírja azt melyik dpo-n vagy??? Nekem nem hozza ki.

Az enyémmel nem tudom mi a gáz, 2-3 napja leesett, mintha meg akarna jönni, ma meg megint felugrott. Elég rossz a görbém ebben a hónapban.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Írtam választ, de valahogy nem jelenik meg...

Szóval úgy érted, hogy a 22. napon, nem? 30-34 napos ciklusnál talán nem olyan gáz.

Nem olyan rossz az a görbe. 14 napon szépen megugrik.

Nem tudom, hogyan kerülnek oda a DPO-k, maguktól valahogy...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mi van ma? Már harmadszor nézek be és olvashatom a saját hozzászólásom. Blog lesz ebből, hamarosan. :D

Nyűgi vagyok, mint mindig a ciklus végén.

Naaaa, hol vagytok lányok??

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Valakinek szokott olyan lenni, hogy peteéréskor úgy érzi, mintha meg akarna jönni, illetve kicsit fel van puffadva?

Köszi, ha válaszol valaki!

fix.b
Vendég
 


Boldog Valentin-napot mindenkinek!

Nagyjából átolvastam amikről lemaradtam.

Gratula a babócákhoz és sok egészséget, boldogságot hozzájuk!!!

Pusza
Evin

Kép
evin
 
 


Fix.b!
Nekem mindig nagyon fájt a hasam peteéréskor is. :( Puffadás is, meg mellfeszülés is volt.
Eddig nem tapasztaltad?Egyébként lehet jó jel is, így segít megtudni mikor van péd. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


pankaa!

Tapasztaltam eddig is, csak a pontos időpontot nem tudom, hogy mikor. Ma viszont ovuláció kalkulátor szerint pont peteérésnek kéne lennie, és a fent leírt dolgokat tapasztalom. Akkor reménykedem.. :)

Köszi.

fix.b
Vendég
 


Fix.b!
Akor kellemes, szerelmes estét Nektek! :D
Valentin-napi baba?Hm, nem is rossz! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


pankaa!

Köszi, de mivel kislányt szeretnénk, már két napja akcióba léptünk.. :) Remélhetőleg, mára már csak az x-ek várakoznak, és bízom benne, hogy nem hiába.. :lol:

fix.b
Vendég
 


Sziaszok!
Nagyon boldog Valentin Napot mindenkinek!
Jó sokat íratok!Alig győztem végigolvasni!

Niki!
Gratulálok!
Vigyázzatok magatokra ebben az influenzás időszakban!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: