Új privát üzeneted érkezett!

Hű Tiza, ez gyorsan ment :cry:
Ezt máris is így érzed?
Sajnálom :(
sonjus
 
 


Sonjus :)
Igen. Mindig ovulációt követő 12. napon be szoktam görcsölni és esik egy kicsit a hőm. Ha nem kapnék progeszteron pótlást, akkor már holnap után megjönne, de így biztosan 1-2 napot elcsúszik.

Kép
Kép
tiza
 
 


de hátha mégse +++++++++++++++++++++++++++++
sonjus
 
 

 
 

Kizárt, annyira ismerem már a szervezetem.
El sem tudom képzelni mi a probléma. Nem cigarettázok, nem kávézok, egészséges ételeket eszek, sportolok (inszem után nem) a tüszőim rendben vannak, férjem eredménye szupi és alkoholt ritkán iszom, keveset és kizárólag jóminőségű vörösbort. Ja, és vitaminokat szedek. Ennél már nem tudok többet tenni.

Kép
Kép
tiza
 
 


Én nem ismerem a szervezetem még ennyire mint te, mert mindenfélét produkál :)
Hol így szúr, hol úgy, az időpontok is változóak, de csak rájövök mi mit jelent nálam!
A nagy kajaéhséget már értem, mensi előtt 1 héttel, de azt mondják, az terhességkor is van, és így vannak néhányan a ragyákkal is! Na ez ma-holna kiderül! Vagy azért zabálok és ragyásodom, mert meg fog jönni, vagy azért mert nem fog :)

Párommal nálunk is minden ok, az elmúlt hónapban volt 21 mm töszőm is, és kaptam repesztő szurit, hátha az a gond, de nem jött be :(
Szervileg minden okés!

Ez az egészséges élet és egyebek olyan kiszámíthatatlan dolog!
Gondolj csak arra a kismamira, aki cigizik pocakkal, gondolom ő előtte is cigizett!

Én igen elítélhető módon néha rágyújtok, főleg mikor megjön :evil: , még kávét is iszom reggelente, igaz csak egyet a melóhelyen
(ami ma erősre sikeredett, mert már leettem és leittam magam :) )
Kész fertő vagyok :) nem?
sonjus
 
 


Alkoholt én is nagyon ritkán iszom!
Lehet ez a gond :) !
Rúgjunk be!
Párom úgyis mindig azt mondja, hogy a "disco baleseteseknek" persze egyből összejön a baba, úgyhogy mi is elmegyünk dizsibe, jól berugunk és már kész is a bébi! :)
sonjus
 
 


Sonjus :)
Ez jó ötlet. Az egyi ismerősöm is mesélte, hogy nagyon nehezen esett teherbe, kb. 2 év és éppen egy lagzis éjszakán, ahol a férje jól felöntött a garatra. Mindenki félt, hogy debil lesz a gyerek, de nagyon szép, okos fia lett.

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok!
Hát ez a debiles dolog nagyon tetszett! :D Úgy látszik a görbe esték után összejövő bébi, legalább olyan esélyes, mint mondjuk a gynevac. :D Mostmár én is a bepiálás mellett vagyok!! :lol:
porka
 
 


Tiza akkor nálatok sem találtak semmit, csak az előre hajló méhet?
Szerintem is evvel a "szent élettel" lehet baj, mert szinte már rólam is könyvet lehetne írni, úgy vigyázok mindenre. :P
Lányok nekem a tegnapi szuri volt a harmadik és most bedagadt, vörös, forró és fáj!! :roll: Még a végére allergiás leszek rá! :?
porka
 
 


Porka :)
Hát szentéletnek azért nem nevezném, de már tényleg kezdek egészségmániás lenni. Nem eszek csak barnakenyeret, otthon csak barnarizst főzök, baromfi husit eszek és egyszer egy héten feltétlen halat és még sorolhatnám. Hát az immunrendszerem baromira rendben van meg a vérnyomásom is, csak a babó, az nem jön. A szurival ne törődj, mástól is hallottam már ilyen tűnetet, van aki még be is lázasodik.

Kép
Kép
tiza
 
 


Olvastam a hőmérősben Elizát. No comment.

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok lányok!

Pozitív példaként jövök közétek.Egy hónapja olvasgatlak titeket,amióta eldöntöttem,hogy felíratom a Gynevacot.És milyen jól tettem!30.-án kaptuk az elsőt,azt követő pár napban meg is fogant a babám.A beágyazódásban biztos segített.
Nekem ugyan nincs problémám a teherbeeséssel,de sajnos két babát már elvesztettem.Az orvosok semmit nem mondanak,nem küldtek semmilyen kivizsgálásra,így én kezdtem törni a fejem az okokon és arra jutottam,hogy legvalószínűbb a gyulladás lehet,és a Gynevac erre a megoldás.CSak a körzeti orvosom tud a dologról,a nődokim majd csak ezután fogja megtudni,ha megyek uh-ra.Egyébként a véleménye nem érdekel.

Ezt szerettem volna elmondani,hátha valakire bíztatólag hat.
Mindenkinek szép napot és kitartást.

Edina
szekeres
 
 


Edina, gratulálok a babóhoz. Remélem, hogy megoldódnak a gondjaid, és egészséges, szép babácskát szülsz majd! :wink:
Vendég
 


Halihó!
Figyelt mindenki? :)
Tessék Edinát követni! :)
Köszi Edina, hogy írtál nekünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Athiz!
Tegnap már könnyebben ment a kencés adagolósdi, de nem kaptam kedvet hozzá! :)
Ha ma nem jön meg, (mert ugye miért is jönne :) ) azért lehet az utolsót is felhasználom.
sonjus
 
 


Sonjus, én is remélem, hogy elkerül a mensi téged vagy 9 hónapig, és használd fel az utsó kencédet is, végülis utána már nem kell szenvedned vele, nem igaz? Drukk++++++++++++++++
Vendég
 


:roll: Húha asszem lemaradtam...
Milyen kencét?
tapedli
 
 


semmi különös, csak a hüvelygyuszimra kaptam kencét
sonjus
 
 


Sonjus...
már azt hittem valami tuti csodaszer :lol: persze ha agyulladást megoldja, akkor legalábbis jó kis szer :D
tapedli
 
 


A gyuszimra remélem jó!
Holnap 4. szuri!
Ma reggel meg megjött!
Na ezek a hírek rólam!
sonjus
 
 


sonjus,

sajnálom, h megjött :cry: A következő hónapra biztosan hat a Gynevac és lesz sok csík :D
Egyébként én használom a gynevac honlapon javasolt kúpok egyikét...Floragyn a neve. Recept nélkül kapható. Azért kezdtem el, mert azt vettem észre, h a szuritól megváltozott a PH-m.
T
tapedli
 
 


És ez a kúp pontosan mire is jó?
sonjus
 
 


és hogy vetted észer a ph változást?
sonjus
 
 


Nekem soha nem szokott lenni semilyen folyásom. Viszont a lombik előtti kenet azt mutatta, hogy valami bacival élek együt... :shock: Erre kaptam kúpot akkor (júniusban). Vicces, mert egyáltalán nem okozott tüneteket. Amióta a szurit kapjuk, időnként enyhe csípő érzést érzek. A kúpról azt írták a Gynevac.hu-n, hogy ilyen kisebb problémákat megold.

Egyébként a szurizás kezdetétől, valami távozik is :roll: Azt hiszem mindenképp van rám hatása :)

T
tapedli
 
 


Értem!
Gondolom akkor nálad ez a tisztulási folyamat része lehet!
Én sem vettem észre, hogy folyásilag gondom lenne, a doki mondta, hogy h.gyuszim van, mikor rákszűrésre mentem, és adott rá krémet! Aztán tényleg megindult a fehér folyam :?
Mivel most megjött, ezzel nincs gondom!
sonjus
 
 


Kijavítom azt hiszem a tickerem 31 naposra, mert ez már a 2. hónap volt egymás után 31 napos ciklus, és így remélhetőleg legközelebb nem idegesítem magam már 1 nappal korábban fölöslegesen! :)
sonjus
 
 


Na mi a helyzet, Mindenkinek letelt a kúra? :shock:
tapedli
 
 


Most modták a hírekben, hogy kormány sokallja az 5 lombik támogatását, csökkenteni fogják... Ez nagyon durva! :cry:
tapedli
 
 


Hogy rohadnának meg! Szemétládák, még ez is iszonyú megterhelés a pároknak. Ahelyett, hogy jobban támogatnák a szerencsétlen emberkéket, akiknek spontán nem lehet babájuk, még jobban a sárba tiporják őket. Köcsög és bunkó ez a társaság! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Hát fel vagyok háborodva, de már vártam mikor hozzák meg ezt a szemét intézkedést. Eddig sem voltam a ténykedésüktől elájulva, majd ezt is jól elkú*ják (bocsi ezt nem hagyhattam ki.) Nem hiszem, hogy az ország költségvetése a lombikok miatt lenne szarban. Persze tudom, hogy nagyon sok párnak kell sajnos igénybe venni, de ez mégis csepp a tengerben költség és nem hinném, hogy sokan meg tudnák finanszírozni a lombikot saját erőből. Mivel azt mondják 20 % az esélye, tényleg szükség volt az 5-re.

Ma megjött szerencsére, így elkezdhetem az inszemes stimut újra. Ha holnap jött volna meg már nem fért volna bele az időbe, mert 16-án elutazok. Úgyhogy 12-13. valószínűleg inszem lesz.

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok,
már írtam ide régebben. Túl vagyunk két sikertelen beültin, most pihenőpálya náhány hónapig. Csütörtökön beadattuk az első Gynevacot és pénteken megjött. Volt már valakinak hasonló tapasztalata? Először azt hittem, csak barnázgatok, de nem :?
Pedig múlt héten volt meg utoljára! Ilyen még sosem fordult elő, mindig pontosan jön meg. Másra nem gyanakszom, csak a szurira. Normális ez?
wandrea
 
 


Wandrea, szinte kizárt, hogy a szuritól lenne ilyen problémád. Nincs hormontartalma, ami befolyásolná ilyen szempontból. Inkább arra saccolnék, hogy abbahagyatták veled a hormonok szedését a pihencsi miatt, ezért kergült meg szegény szervezeted!

Tiza, örülök, hogy belefértél még ebbe a ciklusba, nagyon sok sikert hozzá! :wink:
Vendég
 


Athiz,
először én is erre gyanakodtam, de hormont már régóta nem kapok! Legutóbb fagyibabás beültin voltunk, azután csak utrogestant kaptam. Miután abbahagytam, meg is jött és elég sokáig tartott, pedig a mnyh csak 7,5 volt. Ezért fura. Honnan jön még ennyi? :shock: Ilyen gyorsan nem képződik új mnyh. Nem hallottam még arról, hogy van olyan, hogy nem válik le minden...
Majd meglátom, mi lesz. Várok néhány napot, aztán rácsörgök a dokira.
Azért köszi :D
wandrea
 
 


Wandrea, semmiképpen nem rémisztgetni akarlak, de nem lehet, hogy méhen kívüli terhes vagy? Görcsölsz is? Azért szerintem holnap kérdezz rá a dokidnál legkésőbb, nehogy valami nagyobb baj legyen. Csak az elővigyázatosság kedvéért, jó?
Vendég
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk"helyzetjelentés"":megkaptam a 2. szurit,elötte maszást kaptam a bnömtöl és utánna mentem a szurira ,nagyon nem is éreztem ,mintha szumyogcsipés lett volna,remélem igy is marad!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bocsi,de visszaolvasni se volt idöm,nem tudok irni mindenkinek :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Athiz,
nem hiszem. Uh-n voltam a beülti után, méhen belül semmi. Vérvételre nem vártam, mert rohantam vissza dolgozni. De a teszt akkor mutatott volna hcg-t, méhen kívülinél ez úgy tudom, hogy magasabb... :shock: Jobb, ha elmegyek dokihoz, biztos ami biztos...
wandrea
 
 


Wandrea, én meg úgy tudom, hogy a rendellenes terhességeknél bizony később mutatja ki a HCG-t a teszt. Valamelyik leírásában pl. szerepel is ez. De tényleg jobb, ha megkuksiz egy doki! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Dezsina vagyok, a beültetések elötti és utáni érzésekből kukkantottam át ide. Sajnos nem sikerült az első lombik-om, ezért próbálok alternativákat keresni.
Ugyan találkoztam már a Gynevac-l, de nem meddőségi problémával kapcsolatosan, hanem folyamatos fertőzésekkel kapcsolatban. Nekem, akkor ez nem segített, pedig talán 3szor is megpróbáltam. Talán most, a meddőségre jó lenne....
Szivesen venném, ha megosztanátok velem a pozitiv és negativ élményeiteket.

Wandrea!
Milyen időközönként adatod be a Gynevac-ot. Hetente, vagy naponta. Úgy tudom 5 ampulláról van szó.
dezsina
 
 


Dezsina,
az elsőt csütörtökön adattam be . Úgy gondoltam, hetente. Ha hétvégére esik, nem tudnám hogyan megoldani. Öt ampulla, tehát 5 hét alatt végzek vele :D
Nekem nem volt még soha fertőzésem (legalábbis nem tudok róla), a dokim ajánlotta, mondván, nem árthat a következő beülti előtt.
Hogy érted azt, hogy nem segített? Maradtak a fertőzések? Milyen sűrűn kaptad?

Felhívtam a dokit, mivel 10 napra megjött megint - ő is azt mondta, a hormonoktól lehet. Remélem, ez nem így folytatódik, eddig napra pontosan ki tudtam számolni :shock:
wandrea
 
 


Wandrea, szerintem idő kell, hogy visszataláljon önmagához a hormonháztartásod. De hogy az mennyi idő lesz, sajna nem lehet tudni. Remélem, hamar megoldódik. :wink:
Vendég
 


Szia Wandrea!

Nos, azóta küzdök fertőzésekkel, amióta elvesztettem lányságomat... :oops:
Miután nem váltogatom a partnereimet, illetve a párom sem csal meg (meg ugye elötte is voltak már bajaim) arra nem foghatom, hogy nemi uton a szabados szexuális életem miatt szenvedek. Rendszeresen 1996 óra járok nőgyógyászhoz, elötte még fiatalka voltam és azt gondoltam ezek nem is bajok és mindenkinek van :lol:
Tehát 96 óta kezeltek, antibiotikum, hüvelykúp, elmúlt 2hét vagy 1hét újra fertőződtem. Hozzáteszem, hogy a páromat is kezelték mindig, hogy a ping-pong fertőzés ki legyen zárva. Aztán újra antibiotikum, hüvelykúp, elmúlt majd visszajött. És ez így ment egészen 2003ig, mikor is orvost váltottam. Elmentem a Sote II-re ahol egy polip műtét után közölték, hogy méhszájsebem van. (Ezt már tudtam, de az előző orvosom, nem foglalkozott vele, mert azt vallotta, hogy csak szülés után kell megcsináltatni) Itt a Sote II-n pedig megcsinálták. És akkor egy varázs ütésre majdnem két évig nem volt semmi bajom :lol:
Aztán most újra kezdődik, de most "csak" Candidám van. Nem tudok belőle kilábalni :cry:
Amikor azt a rengeteg antibiotikumot szedtem, akkor próbálkoztam ezzel a Gynevac-l. Hát nem segített.... A Sote-n azt mondták, hogy a mészájsebnél kiváló táptalaj van a gombák és kisebb baktériumok számára. Ezért nem múlt el annyi éven keresztül. Iszonyú volt. 10 év alatt annyi antibiotikumot ettem, hogy ha a pénz most itt lenne, nem kellett volna a lombikot finanszírozzam 8)
Wandrea, nagyon szerencsés vagy, hogy nincs semmi ferőzésed és kívánom mindenkinek, hogy ne is legyen :!: irtózatosan nehéz megszabadulni tőlük :roll:
remélem elnézitek, hogy ilyen hosszúra sikerült.....
Így nem tudom mit gondoljak a Gynevac-ról, ezért várok pozitiv élményeket! Ugye meddőségre nem használtam.
dezsina
 
 


Dezsina,
rontani biztos nem ront a dolgon :D Reméljük, mindkettőnknek gyors lesz a siker. Mi, mint a beültisben írtam, spontánozunk egy ideig. Nem tudom, rászánom-e magam még télen a következőre. Talán előbb is összejön :lol:
Méhszájsebem nekem is van, szerintem több mint 10 éve, mert amikor szültem, már akkor mondta a doki. Most pontosan nem emlékszem, hogy előtte vagy utána, de rémilk, hogy mindig említette citológián. Azt mondta, nem kell vele csinálni semmit, panaszt nem okozott és a citológiám is mindig jó volt. Nem tudtam, hogy ezzel könnyebben szed össze az ember fertőzéseket. De látod, 10 év alatt nem volt ilyesmim, talán mázlista vagyok e téren.
A régi dokim viszont azt mondta, hogy ha antibiotikumot szed az ember (lánya), akkor szinte 100, hogy begyűjt egy jó kis fertőzést is. Azt is említette, hogy a nőknek elvileg minden antibiotikum mellé hüvelykúpot kellene rögtön adni, megelőzendő a bacik beköltöztetését. Csak ezt nem igen reklámozzák.
A férjemnél is találtak bacikat, antibiotikumot kapott, elmúlt egy, következő ab. kúra, elmúlt a másik, de visszajött az előző, harmadiknál megint csak az egyik, negyediknél egy új. Így abbahagytuk a lórugásnyi antibiotikumokat, most teljesen rendben van. Az urológus szerint ez egy láncreakció, nagyon nehezen lehet a kört megszakítani - főleg, ha valaki hajlamos rá.
Na, én is írok mint a gép :oops: bocsi
wandrea
 
 


Szia Dezsina!

Szerintem annak érdemes lenne utánajárni, hogy az antibiotikumok után fellépő ilyen-olyan utóhatásokat milyen természetes eszközökkel tudod kikezelni. Ezalatt nem csak a nőgyógyászati vonalat értem, hanem az egész testedre nézve. Nekem ha kell szednem, mindig padlóra vágja az emésztő rendszerem minden ab. Ezt viszont nagyon jól tudom orvosolni napi 1-2 pohár kefír és joghurt fogyasztásával. Talán vannak olyan teák is melyekkel az egész szervezeted visszabillen a normális kerékvágásba és meg tudja védeni magát... Immunerősítő a csalán többek között... Most csak a nagyanyámtól hallott szokásos dolgok jutnak eszembe, :lol: de talán egy kört megérne a kutakodás.
Szerintem a Gynevac mindenképp az egyik kapaszkodód lehet, épp a természetes jellege miatt.
Remélem beválik!
:D
...na ez ma nem megy röviden senkinek :)
tapedli
 
 


Hali!

Ugye pl. ott van a női ivarszervek rendbentartására az Ovulobact nevű hüvelykúp, tejsav tartalmú. Aztán a beleket szintén szépen helyrerázza pl. a Protexin, amiben hasznos bélbaktériumok vannak, olyan mint pl. a joghurtokban, csak kicsit több és sűrítettebb változatban. Antibiotikumozás után feltétlenül ajánlott ezeket szedni, vagy pl. betegségek után. A fiamnak is adtam Protexint, mert sokat ment a hasa, amikor kisebb volt, és azóta teljesen rendben van, nem nagyon volt hasmenés, csak amikor beteg volt. A hüvelykúp pedig segít abban is, hogy hüvelyfertőzést, petefészekgyulladást és méhszájsebet, stb. megelőzzünk, illetve a kialakultat megszűntesse vagy enyhítse.

Bocsi, hogy belekukorékoltam!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tapedli!
Igen, én is ezekre gondoltam... Az igazság az, hogy egyik antibiotikum sem okozott nálam mellékhatást. (Na kivéve egy, de attól feldagadt a szájam, persze azt több évig szedették velem) Ezt a csalán teát kipróbálom, kutakodom.... Még fel kell valakivel iratnom a Gynevac-t is. Sok orvos fel sem írja, mert nem tartja semmire.

Szerintetek a háziorvos felírja a Gynevac-t :?:

Wandrea!
Az antibiotikumok mellé mindíg kaptam hüvelykúpokat. Nekem az sem vátl be. És Ahogy írtad, nekem is azt mondta az urológusom (ahová a 3havi hólyag hurutok miatt jártam), hogy valaki hajlamos rá és nem lehet örökre kiirtani. Elkeseriítő!
Mi is követjük a példádat: Turbékolunk, hátha összejön spontán... :oops:

Athiz!
Ez a bizonyos Ovulobact, ezt simán gyógyszertárban lehet megvenni?
dezsina
 
 


Dezsina, simán patikában recept nélkül megveheted az Ovulobact kúpot, és hűtőben tárolod.

Sajna a háziorvos nem írhatja fel (bár én már hallottam ilyet), csak ha a nődoki ír róla papírt, de akkor már a nőgyagyász is felírja, nemigaz? :roll:


Sajna nekem is volt anno Coli baci a szervezetemben, jó sokára tudta kikezelni az urológus.
Viszont akkor tanultam meg kémcsőbe pisilni! :lol:

Azóta szerencsére nincs ilyen problémám, habár elvileg tényleg visszatérhet bármikor, de nagyon reménykedem, hogy többé nem keresztezzük egymás útját! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Érdekes a téma és sajnos nálam is mindig aktuális. Én is colitól szenvedtem kb. 1 évig, azóta már nem tenyésztődött ki, de még időnként mindig érzem..

athiz neked az urológián nem katéteresen vették le a vizeletet? Nekem mindig. Pedig mindent megpróbáltam. :roll:

Az antibaktériumok után nagyon tudom javalolni a Normaflor-t. Nekem pont a coli miatt kellett nagyon sokáig gyógyszert szedni és a bélflórámat úgy tönkrevágták, hogy állandóan ment a hasam és a végén már tiszta genny volt.. :oops: Persze evvel a résszel senki nem törődött. Na akkor hallottam erről a Normaflorról és nagyon hamar hatott, nagyon jónak tartom..Azóta magamtól szedem, ha gyógyszert kapok.

Képzeljétek akihez járok a szurit adatni, nem adta be a negyediket, amikor meséltem, hogy az előző felpuffadt, bevörösödött, meg viszketett. Azt mondta allergiás reakció és valami a...shokkal rémisztgettek. Kicsit megijedtem, ha nem is lenne bajom, agyilag tutira bedumálnék valamit!! :roll:
porka
 
 


Dezsina, ahogy olvasom a hozzászólásodat úgy látom, hogy akár én is írhattam volna! Nekem is méhszájsebem van és pontosan ugyan az a problémám, mint ami Neked volt. Az orvosok nem törődnek vele, A-Z-ig megettem már az összes létező antibiotikumot és soha nem segített semmi. Most csinálom a szurikúrát, a 3. is túl vagyok, de a panaszaim nagyrészt nem változtak.
Régebben írtam, hogy a menstruációs görcsöm nem volt olyan veszettül fájdalmas, mint azelőtt, de minden egyéb tünet jelen van. Orvosról orvosra járok, senki nem akarja megcsinálni a leégetést/fagyasztást, pedig biztos vagyok abban, hogy ez lenne a megoldás.
Kicsit félek is ettől a beavatkozástól, de alávetem magam, ha valaki végre hajlandó foglalkozni vele. Nagyon fájdalmas volt?
copfi
Budapest
 
 


Copfi!
Minden fájdalomra fel voltam készülve, és egyáltalán semmit sem éreztem. Nem is kaptam érzéstelenítőt semmit. Az egész max 10 perc volt. Nekem fagyasztottak és 2 egész évre minden panaszom elmúlt a rengeteg baktárium 3-4 fajta és a gombák is. A gombáim először az idén jelentkeztek az inszeminációk után. Most itt tartok. Nekem tényleg használt a fagyasztás, azóta baktériumjaim nincsenek. A gomba már szinte nem is számít a rengeteg szenvedés után.
Merem ajánlani, ha gondolod, megírhatom a doki nevét priviben. (nem tudom illik-e ilyeneket nyilvánosan)

Porka!
Normaflor az egy hüvelykúp gondolom. Recept nélküli?

Athiz!
Köszi az infót.

Érdekes, nekem az urológián csak a hólyaghurutommal foglalkoztak. A többi baci és gombák mind a nőgyogyihoz tartoztak. Az urológus ugyan kérdezgette, hogy van e nőgyogyi problemám, mondtam van. Erre ő: akkor azért van gyakran hólyaghurut. Erre két évig nem volt nögyogyis problémám, de hólyaghurutom háromhavonta állandóan. Akkor nincs is összefüggés....szerintem, vagy inkább nálam.
dezsina
 
 


Arra emlékszem, hogy nálam mindig amikor problémám volt odalent, akkor elmentem pl. az urológushoz, az ugyan kezelt, de közölte, menjek el nőgyogyihoz. Elmentem, erre az detto, és visszaküldött az urológiára. Szóval ide-oda küldözgettek, és megoldás nem nagyon volt. De azért mégis sikerült, talán csak a csoda és az ima segített, vagy ki tudja, hogy mi! :roll:

Porka, úgy tűnik, szerencsém volt az urológussal, mert végig nagyon kedves volt, és mondta, hogy ha csak egy icipici vizeletet is tudok produkálni abba az iszonyúan vékonyszájú kémcsőbe, már az is jó. És produkáltam. :D Inkább, mint hogy Ő nyúlkáljon oda, ahová én nem szerettem volna. Még akkor is hozzá mentem vissza, amikor már elköltöztünk abból a kerületből.

Copfi, szerintem az általam ismert nődoki is vállalja a fagyasztást, ha elmondod, hogy mennyire szenvedsz már ettől, és hogy milyen régóta van. Nekem is fagyizni akarta a méhszájsebemet, de én kicseleztem, és gyorsan helyrepofoztam! :wink:
Vendég
 


Athiz és Dezsina, nagyon megköszönném, ha megírnátok Nekem a nődokitok nevét és telefonszámát, aki végre hajlandó megszabadítani a méhszájsebtől. Annyi pénzt kifizettem már nőgyógyászra és az általuk felírt, teljesen hatástalan gyógyszerekre, nem szeretnék többet kísérletezni.

Atihz, hogyan tudtad helyrepofozni? Ne haragudj, ha esetleg az előbbiekben írtad, csak meló közben levelezek és nem tudtam alaposan átolvasni az előzményeket. :oops:

Egyébként 18 éves voltam, amikor felfedezték nálam a méhszájsebet és mindegyik csak legyintett rá... Legutoljára meg közölték velem, hogy ha nem csináltatom meg, vagy hozatom rendbe, akkor 10-15 év múlva nagy valószínűséggel elrákosodhat. :(

Sajnos, nem kifejezetten nőgyógyász osztotta meg velem ezt a nagyszerű hírt, ezért nem tudott orvost ajánlani aki megcsinálná.
copfi
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: