Új privát üzeneted érkezett!

Lazarus
Kapokodjad befelé, tuti, hogy lesz valami változás nálad is. Kép
Maca Vibe:Nem tudom, én azt hallottam róla, hogy inkább a szexuális vágyakat serkenti. Hogy hatékonyan hatna-e a spe... azt nem tudom. De hiszen az idő az hallad, és nagyon későn se jó főleg nőnek bevállalni gyermeket. Nekem a sereg számmal nem kell foglalkoznom, hála istennek! De azért azt sem igazán értem, hogyha van mondjuk 1 millió vagy kevesebb egy férfinél, és azok jók, akkor minek andrológus, vagy bármi?! Hiszen ICSI-vel,lesz belőle terhesség. De ha nagyon rossz minőségileg, akkor muszáj kezeltetni, mivel lehet bármi baja a babának, vagy nem is jön létre terhesség. Remélem érted, hogy mire akarok kijukadni?! De ezt az orvosok döntik el, kár rajta gondolkoznom is...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok!

Mennyi milligramm a Q10 napi mennyisege?
Csak azert kerdem, mert en egy összetett termeket talaltam az a neve, hogy Virile-Actin es 2500 mcg Q10 van benne. Szerintetek ez eleg?
E vitaminbol mennyi a javasolt mennyiseg?

Köszi elöre is.

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kagyló

1 millió elég lehet az inszemhez, bár ezt szerintem már tudod. A Q10 segíthet a mozgékonysági gondokban, a Maca megsokszorozhatja a seregszámot, ezt a tájékoztató ugyan nem írja, de a jónép tapasztalati alapon megemlíti, és igy már érdemes vele számolni, a libidóra gyakorolt jótékony hatása márcsak hab a tortán.. Kép

Próbáljátok ki, sajna a férfiaknál nincs sok eszköz.

Jucmuc

a béres Q10-ből napi 2 javallot, max. 10 miligramm 1 szem.

E vitaminzsírban oldódik, túladagolható. Az ajánlott napi E-vitamin-mennyiség nőknek 8 mg, férfiaknak 10 mg.

( masszív túladagolásnál -800 mg/nap- okozhat izomgyengeséget, fáradtságot, hányingert, súlyosabb esetben véralvadási zavart. )
lazarus
 
 

 
 

Lazarus

Köszönöm szepen az infokat! Mar csk ket het kb. es mehetünk az andrologushoz.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lazarus
Köszike!Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok! A Q10-ből több fajta létezik, a férjem nem a bérest hanem a Dr.Theiss félét szedi. Olcsóbb, mint a Béres és van benne Magnézium és E vitamin is. Egyébként ő Maca-t nem szed azt én szedem, természetgyógyász ajánlotta peteérésre. Va még egy nagyon jó, amit mindkét félnek lehet szedni, Lícium nevű kínai szárított gyümölcs. Jó a spermáknak és rendezi a ciklust is (mensi). Bio és gyógynövény boltokban lehet kapni, zacskóban. 600 Ft egy zacsiKép és napi egy evőkanállal kell enni belőle és finom isKép Próbáljátok ki!!(szintén természetgyógyász ajánlotta)
torolve_20131003125716
 
 


Ja és még valami.Nálunk a mennyiség az jó a mozgékonysággal volt bibi. Egyébként 1000 mg-os E vitamin az a tuti!! Nekünk ajánlotta a nőgyógyász is és az andrológus is az E vitamint.
torolve_20131003125716
 
 


Köszi az infókat Gurgula! E vitamint kerestem a DM-ben, de nem találtam!
Julcsi2
 


Julcsi2

a gyógyszertárban E vitamin recept nélkül kapható.
monyo
 
 


Köszönöm Monyo! Ma be is szerzem! Kép
Julcsi2
 


Julcsi2! Szívesen, ha bármi kérdésed van ill. bárkinek szívesen válaszolokKépha tudok..
torolve_20131003125716
 
 


Egyébként mi is 1.5 éve próbálkozunk de vhogy. nem vagyunk elkeseredve és javulnak az eredmények is. Nekem el kéne mennem átjárhatóságira de még várok egy picit. Adtam még a természetnek (és a természszetes gyógymódoknak) + a kineziológiának esélytKép
torolve_20131003125716
 
 


Sziasztok!
Az E-vitamin mellé kell még szedni valamit,mert én szedtem kb 3 hónapig nekem nem csinált semmit.

Kép
breni
 
 


Szia Breni!
Én ajánlom a ginzeng-et mégpedig ampullában. A férjem kiskatonáin nagyon sokat segített!! (bár van akinek nem jön be) Nekünk a mozgással volt a próbléma, 14% mozgott. Kontrollon már 50% és mást nem szedett. Most Q10-et is szed. Lehet még Maca Vibe-t a DM-ben olcsóbban lehet kapni, mint a patikában.
torolve_20131003125716
 
 


Gurgula
Hú! Szeretném megkérdezni, hogy mit vizsgált az andrológus a párodnál?! És mit kellett szednie? Mennyi idő alatt javult a sper.. mozgékonysága?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Gurgula, engem a kineziológus érdekelne4 Budapesten jársz valakihez? Tudnál esetleg mesélni priviben és elérhetőséget adni?

Köszönöm,
Julcsi
pihike@gportal.hu
Julcsi2
 


Gurgula! engem a kineziológia érdekelne. Én is játszadozom a gondolattal, de mindenképpen olyanhoz szeretnék elmenni, akit valaki ajánlott. Tudnál nekem erről priviben mesélni és elérhetőséget adni?
pihike@gportal.hu

Köszönöm!

az előző mail elszállt, remélem most nem küldi el mindkettőt
Julcsi2
 


De mégisKép Kép
Julcsi2
 


Gurgula
C-VITAMIN 1000 MG PHARMAVIT PEZSGÕTABLETTA, ebből van csak 1000 mg-os. Rendes E vitaminból nincsen. A maximális E vitamin 400 mg-os. Akkor most mit is kell venni?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kedves Kagyló!
Tutti, hogy van 1000 mg-os E vitamin. A doboza BIOEXTRA termék/ sárga színű a doboz és pirossal van a közepén egy nagy E betű, alatta vitamin kapszula. Ha nem kapsz ilyet akkor vegyél 400 mg-ost az is jó. (hidd elKép és nagy drukk!!
torolve_20131003125716
 
 


Gurgula
Éppen ma voltam lent a gyógyszertárban, amint olvastalak. És kértem az 1000mg-os e-vitamint, erre közölte velem a hölgy, hogy olyan nincsen, és nem is tudd ilyenről. Hát vettem 100 mg-ost, és 400 mg-ost. És ez is Bioextra. Akkor a 400 mg-ost fogjuk használni. Még írtam neked, arra nem válaszolsz?Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló!
Először is, simán végig tapogatta a heréket. Aztán pedig sima spermavizsgálat volt. (mennyiség,mozgékonyság, gyorsagás (sebesség) szerkezet, viszkozitás, elfolyosódás, PH) Az első az nem volt vmi. fényes eredmény, a mennyiséggel nem volt probléma viszont a mozgással annál inkább és a viszkozitása sem volt jó. Aztán 3 hónap után kellett megismételni és akkor már a mozgó spermiumok száma 14%-ról 50%-ra nőtt és a viszkozitása is normális lett. Mindezt kizárólag természetes gyógykészítményekkel értük el.
Szóval nekünk bejött. Szerintem akinél nincsen különösebb probléma szervileg, ott hatékonyan lehet javítani a sperma minőségén, mennyiségén. Ráadásul ezek pillanatnyi állapotok. Erősen befolyásolja a stressz, egészségi állapot (vitaminhiány,láz, gyulladás) és a lelki állapot.
torolve_20131003125716
 
 


Kép válaszoltam
torolve_20131003125716
 
 


Gurgula
Nem semmi, hogy mi mindennel függ össze. Nálunk is ilyen próbléma van. Mennyiségileg nagyon jó, de a minősége, mozgás, stb. Eléggé rossz. Asthenozoospermia elég súlyos. Nem tudom evvel mit fog majd kezdeni. Gondolod, hogy ez is gyógyszeres lesz? Próbáljuk amiket itt írtok, majd kiderül, hogy 2 hónap múlva mire megyünk mi lesz az eredmény.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Gurgula!
Elöször is köszi a valaszokat!
Azt szeretnem kerdezni, hogy a viszkozitas mit is jelent pontosan? Marmint a spermak szempontjabol? Az en ferjemnek eleg sürü az ondovaladeka. Szerinted ez is lehet problema? Talan nem tudnak kitörni? Bocsi ha hülyesegeket kerdezek.

judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Kagyló!
Ne aggódj, nem lesz gond. Asthenozoospermia:igen elsőre elég lehangoló tud lenni de ne ijedjetek meg ezektől a szavaktól. Lehet rajta segíteni és annak is örülni kell, hogy a mennyiséggel nincs gond. Biztos, hogy felfog írni vmi. gyógyszert (hormont) amivel lehet javítani.(nekünk is felírt csak nem váltottuk kiKép Mindenképpen próbáljátok először a gyógyhatású készítményéket. Ginzeng apmulla, E vitamin, Q10, Lícium..ezek sokat segítenek.
torolve_20131003125716
 
 


Szia Jucmus!
Szívesen.
A viszkozitás az folyékonysági fok, mennyire tud az ondóban a sperma elfolyósodni..ha nyúlós az nem szerencsés. Egyébként az is lehet probléma pontosan, hogy nehezen folyósodik el az ondó. Elvileg 30 perc(ez a norma) kéne elfolyósodnia, hogy aztán célba vegyék a petesejtet..persze addig hosszú utat kell megtenniük és közben jó páran kiesnek a sorból. Egyébként az inszemináció pont kiküszöbőli ezt a problémát. Mert akkor kiválasztják a legélénkebb spermákat és azt egyből a méhbe fecskendezik fel.Ehhez persze átjárható petevezeték kell és érett tüsző. Nem olyan egyszerű, mintahogy a baba project kezdetén gondoltuk. Elkeserdni viszont nem szabad és gorcsölni sem. Ezeken az orvostudomány nagyon hatékonyan tud segíteni. És ami nagyon fontos a pozitív hozzáállás.
torolve_20131003125716
 
 


Gurgula!
Nagyon rendes vagy, nagyon szepen köszönöm a magyarazatot. Hat tenyleg nem egyszerü, en kis hülye azt hittem, hogy a vilag legtermeszetesebb dolga rögtön teherbeesni amint TE eldöntöd, hogy gyermeket szeretnel.Mindenesetre türelmesek vagyunk (mas valasztasunk ugy sincs). Holnap reggel ad egy masodik mintat a ferjem, igy amikor majd az andrologushoz megyünk 24-en ket lelete is lesz.

Köszi megegyszer.
Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Jucmuc!
Nagyon szívesen.
Majd írd meg, hogy mi volt.
Nálunk most úgy áll a helyzet, ha ebben a hónapban sem lesz babó, akkor irány a doki, nekem lehet, hogy lesz HSGKép. A férjemnek meg mindenképpen lesz kiskatona vizsgálat megint (de ott már oké a dolog). Majd írok én is! Te hőmérőzöl? Én igenKép és van PÉ-m. kicsit később, mert a ciklusaim 32-33 naposak. de van PÉ és ez is már vmi.Kép
torolve_20131003125716
 
 


Jucmuc, én is azt hittem! Soha nem gondoltam volna, hogy ennyit kell várnunk!
Gurgula, köszönöm a mailt! Irígyellek, hogy tudsz hőmérőzni. Én sajnos képtelen vagyok.
De szoktam érezni a Pé-t és Billing módszer is igazolja ezt.
Az átjárhatóságit ki fogja csinálni Neked? Meddőségi intézetbe jársz? Én is HSG előtt vagyok. A Forgácsba kezdtem el járni, de egy konzultációra is rengeteget kell várni és a vizsgálatokra is. Mindenesetre a hormon és a kiskatonavizsgálatot nekem még ott csinálták.

Ja és vettünk 400 mg-os E vitamint. Belegondolni sem merek, hogy csak 3 hónap múlva lesz eredménye.Kép
Julcsi2
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! eltünt amit írtam!

Szóval:
Jucmuc, én is azt hittem amit Te! Soha nem gondoltam volna, hogy velem ez megtörténhet.

Gurgula! köszönöm a mailt. Már meg is vettük az E vitamint, csak nem szeretek belegondolni sem, hogy 3 hónap múlva lesz eredménye.
Az átjárhatóságit meddőségi intézetben csinálják Neked?
Julcsi2
 


GurgulaKép

Megvolt a minta leadasa, szombaton reggel megyünk a leletert. Aztan mar csak ket het az andrologus. Gondolom Neked azert csinalnak HSG-t mert nekialltok az inszemnek? En is hömerözök mar 4-5 honapja nekem is van pe-m bar az egyik honapban kimaradt, de azt mondta az orvos, hogy 1-2 alkalommal elöfordulhat egy evben, az meg belefer.

JulcsiKép
Engem is ez a varakozas gyötör kegyetlenül, hogy akkor most megvarni amig a fickok felgyorsulnak (ertekes honapok esnek ki) aztan kezdeni tulajdonkeppen elölröl az egesz probalkozast.

Nem baj lanyok mi türelmesek vagyunk igaz? Elöbb vagy utobb bebabasodunk mi is meglatjatok!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kedves Julcsi2 és Jucmuc!
Én elkezdtem járni egy forgácsos dokihoz de magánrendelésre. Õ a SOTE II.-n van de nekem nem jött be a SOTE II.viszont az I.számú Női Klinika igen. Odajár a barátnőm is, tényleg csak jókat lehet hallani róluk és a Klinika hangulata is nagyon barátságos. Nem az a lepukkant, II.világháborús kórház. Egy bibi van velük, rengeteget kell várni, múltkor elkísértem a barinőmet UH-ra 3 órát vártunk annyian voltak. Szóval ha megyek HSG-ra akkor oda fogok. Viszont!! A természetgyógyász(kineziológus) bácsi megmutatta a lábamon a petefészkek, méh és petevezeték pontokat amit nyomogatnom kell. A petevezeték az majdnem a 2 bokát köti össze a lábfejen. Remélem értitek amit írok. Hogy is mondjam, az a része a lábfejnek ahol pl. a tornacipő nyelve véget érKép Szóval ott finoman nyomizni, húzogatni kell az ujjakat.
Inszem nem lesz nekünk egyelőre. Még bízunk a spontán babábanKép

Jucmuc!
Ne gyötörjön a várakozás, bízzatok magatokban és a gyógycuccok hatásában és addig is próbálkozzatokKép

Biztos vagyok abban, hogy hamarosan babásodunkKép

Nagyon ajánlom a kineziológust, ma délelőtt voltam nála, és nagyon jól éreztem és érzem magam és belül annyira biztos vagyok, hogy hamarosan beköltözik a baba. Õszintén szólva sokkal jobban hiszek ebben, mint a closty-ban vagy bármely orvosi beavatkozásban.

Puszi nektek
Gurgula
torolve_20131003125716
 
 


Szia Gurgula!
De aranyos vagy! Olyan jo volt olasni amit irtal!
Hat en most nagyon bizom ezekben a vitaminokban.
Plussz alig varom mar a szombati leletet.Kép

Julcsi!
Remelem jol vagy te is!Kép

Puszi
Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép Nagyon szorítok Jucmuc a szombathoz!!
Minden tuti lesz!!

Kellemes Hétvégét Nektek Jucmuc+ Julcsi+Kagyló+ mindenki aki benéz ide és máshová is!
Kép
Gurgula

Ja igen, süt a nap, jó idő van, boldogságos idők jönnek, ilyenkor szoktak beköltözni a babócák..figyeljétek csak megKép
torolve_20131003125716
 
 


Köszönöm Gurgula! Ugy legyen!Kép

Kellemes hetveget Nektek is fiuk-lanyok!Kép

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!!!!

Jucmuc, milyen lett a lelet???? Remélem minden oké!


Gurgula! Kép Legyen igazad! Bár most nekem nagyon depis hangulatom van. Kép
J.
Julcsi2
 


Sziasztok!!

Jucmuc!
Leletekkel minden oké?

Most vhogy. én sem vagyok a helyzet a magaslatán. Ma vagyok 24cn-on és eddig nem volt PÉ-m. Pedig ilyenkor már igencsak szokott lenni. Tegnap 36.7-re felment 36.6 ról de ma 36.5..vagy ennyit késik a PÉ vagy ebben a hónapban nincsKép de sztem csak késikKép Na majd meglátjuk..
Viszont a PG53 sem mutatta még eddig..

Ti hogy vagytok?
Julcsi2! Miért vagy depis?Kép

Pusz:gurgula
torolve_20131003125716
 
 


Szia Gurgula!

Sajnálom a Pé-s dolgot., de hátha holnap!Kép egyébként hány naposak a ciklusaid?

Én nem tudom, azt hiszem azért vagyok depis, mert meg fog jönni. (Nem a baba miatt, csak a hormonok szórakoznak velem) Két napja vérezgetek, de nem az igazi. Csak tisztaságival vagyok. A 17. napon már volt pecsételgetés és aztán a 22. napig kevés barnázás. Most meg két napja pecsételgetés. Pedig nem szeretném, ha most vacakolna a ciklusom. Eddig sosem volt vele ilyen jellegű probléma. Barnázgatni szoktam 3-4 napot mensi előtt. Pedig most fontos, hogy jó legyen, mert nagy hírem van!

Ha minden jól megy, akkor kevesebb mint két hét múlva inszem.KépAminek nagyon örülök, de most nagyon befordulós hangulatomban vagyok. Munka is és magán is.

Bocsi.

J (ja és névváltozás: így biztonságosabb nekem)
pihi
 
 


Hello Pihi!Kép
Barnázás nekem is szokott lenni de nem mindig, változó. A barnázás mensi előtt alacsony progira is utalhat.
Most akkor megjött neked?
Nekem inkább hosszabbak a ciklusaim 32-33-35 naposak.Az előző 2 hónapban 32,33 naposak voltak és tök szép volt a görbém de mostKép nem vmi.bíztató.
Mindjárt mérek is egyet, bár az nem mérvadó ilyenkor. 37.2 hát nem tudom, majd a holnap reggelt meglátjuk.

Inszem viszont tényleg jó hír!
Közelebb a célhozKép
torolve_20131003125716
 
 


Gurgula! Még mindig csak pecsételés! Nem tudom mit akar. Nekem 26 napos szokott lenni, úgyhogy elvileg holnapra kell beinduljon. De azért az már túlzás, hogy a 17. naptól barnázok!!!!Kép Kép
A hormoneredményem szerint minden oké!akkor meg nem tudom mitől van. A doki azt mondta a 17. napi vérzésre, hogy lehet, hogy nem repedt meg egy tüsző, és hogy az nem túl jó jel, de egy évben 1-2 ciklusban még elfogadható. A lényeg, hogy a következő ciklusban jó legyen, mert spontán inszem lesz. Semmi hormon!Kép Kép
Megpróbálok most én is hőmérőzni, de ma is csak fogmosás után jutott eszembe. 36.9 volt.

Ha a 24. napon vagy, akkor már kellett volna legyen PÉ-d ilyen ciklushossz mellett. Van görbéd, amit fel tudsz rakni? A fertility-n vezeted?
pihi
 
 


Sziasztok Lanyok!

Lecci ne legyetek depisekKépKépKép
Mondom en,aztan en sem vagyok sokkal különb!

Köszönöm szepen az erdeklödest, jolesik!

Gurgula!
Ugy van, ahogy Pihi is irta, 1-2 alkalommal kimaradhat a pe az teljesen belefer. Nalam is elöfordult mar. Ebben a honapban valszeg kimaradt neked, mert ha 26. cn-ig semmi akkor szerintem mar nem lesz ebben a ciklusban.Kép
De mint tudjuk a pe az BARMIKOR bekövetkezhet!

JulcsiKép GurgulaKép PihiKép
Sajnos a ferjem leletei nem lettek jobbak: Most egy kicsit több a mennyiseg, 17mill/ml de ugyanugy 60%-a nem mozog, 30%-a lassu es csak 10%-a gyors.
Szoval gondolhatjatok mennyire varjuk mar a jövö het szerdat, hogy menjünk dokihoz!

Pihi,
De jo neked, hogy mesz nemsokara inszemre, en is nagyon szeretnem!

Mindenkinek minden jot kivanok!
Puszi

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Fel a fejjel!Sajnos sokan vannak, akiknek egyáltalán nincs spermájuk.Õk sokkal rosszabb helyzetben vannak. Én azt mondom, hogy tudnunk kell örülni annak, amit kaptunk, hogy így vagy úgy, de lehet kisbabánk!Kép

Az inszem csak elhatározás kérdése volt. Ugyanis nekem a doki már tavaly októberben meg akarta csinálni. Pedig akkor még nem volt sem spermavizsgálat, sem hormonvizsgálat.Csak egy akció utáni vizsgálatot csinált, amiből kiderült, hogy nem jutnak fel a kiskatonák. Azt mondta, hogy követkző hónapban belövi, hogy mikor lesz pém és feljuttatja őket, ha lesz mit. Tehát aznap reggel megcsinálta volna a spermavizsgálatot, kicentrifugázta volna őket az ondóból és a fürgéket felhelyezte volna egy katéterrrel a helyükre.
Én akkor nagyon meglepődtem, hogy ilyen hamar és minden más vizsgálat nélkül. Vártam még egy kicsit és januárban bejelentkeztem egy meddőségi intézetbe. Februárban kaptam is időpontot. Volt egy sperma és egy hormonvizsgálat.De nagyon lassan zajléanak az események ott és rengeteg babaváró pár jár, így 3 hét is kell míg csak egy konzultációra bejutsz.
Egyre többet járt az eszemben a régi doki, és közben egy kicsit utána is érdeklődtem. Nagyon jó meddőségi szakembernek tartják.
Ígyhát visszamentem hozzá múlt héten. Megvizsgált és azt mondta, hogy vágjunk bele. Megkérdeztem a HSG-t és azt mondta nem akar. Õ a vizsgálat ellen van, szerinte fölösleges kínzás. És mivel csinálta a vizsgálatot, szerinte egyértelmű, hogy vagy én termelek ellenanyagot, vagy a nyákon nem jutnak át, vagy az ondóból nem tudnak kijutni a kisfickók és erre megoldás az inszem.
Mivel van PÉ-m és jól működök elvileg, ezért csináljunk egy spontán inszemet, ha jó lesz a sperma minősége. Ha nem lesz, akkor párom kap gyógyszeres kezelést. Meglátjuk. Mindenesetre nagyon jó fej volt a doki és bízom benne. Persze tudom, hogy kevés az esélye annak, hogy az első sikerül, de akkor egy párszor nekifutunk. Az inszem itt kevesebb mint feleannyiba kerül, mintha meddőségiben csinálnák. És nagyon közel is van a rendelő, nem kell szabit kivennem egy UH miatt.

Hát ennyi az én kis történetem, remélem nem fárasztottalak Benneteket.
pihi
 
 


Sziasztok Lányok!
A hőm csak nem akar felmenni. Tegnap este néztem PG53-at volt egy pici páfrányosodás. Én ezt nem értem, na mindegy..a Jónás a hét második felére mondja a termékeny napokat..Kép ki tudja még bármi lehet. Ma jobb kedvem van. Spontán inszembe hormonok nélkül én is belemennék. Pihi te hova jársz dokihoz? Most akkor a Forgácsba jársz? Nem szeretnék HSG-re menni, mindenki azt mondja, hogy baromira fáj. Inkább maszírozom a lábamatKép

Jucmuc!
Nem olyan vészes az a kiskatona eredmény, még egy kicsit tuningolni kell és kafa lesz!!

Szorítok mindenkinek! Itt a tavasz, most fognak betámadni a babák bennünketKép
torolve_20131003125716
 
 


Gurgula, priviben megírom, nagyon tudom ajánlani!
Lábmasszírozás???????Mesélj!
A doki azt mondta, hogy fölösleges vizsgálat szerinte. Kevés az esélye annak, hogy valaki mindkét oldalon átjárhatatlan legyen. És ha az inszemek nem sikerülnek, akkor úgyis lombik lesz, ahhoz meg nem kell HSG. Meg aztán mondott még egy- két dolgot amiért ő nem szereti. Engem meggyőzött, de lehet, hogy a 3-4. sikertelen inszem után megnézetném. De addig nem!Kép

Hétvégén házassági évfordulónk lesz!Kép Ajándékvadászaton vagyok!Kép
pihi
 
 


Szia Pihi!
Köszi a mélt.
Lábmaszírozás, reflexológia.
Meg van minden szervnek a maga pontja a lábfejen, talpon és azokat kell maszírozgatni. Ezt te is biztosan tudodKép
Küldök privit.
torolve_20131003125716
 
 


Pihi!

Egyaltalan nem farasztottal, söt! Nagyon jo olvasni a törteneted, bizakodassal tölt el!
Naggggyon nagggyon varom mar a jövö het szerdat!
Különben ilyen pozitiv hozzaallassal amivel rendelkezel, siman sikerülhet az elsö is!

Köszönöm Neked is Gurgula a biztatast nagyon rendik vagytok.

Jo ejt es puszi Nektek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?
Én jól de az időnek nem örülök.
Álmosító, babagyártóKép

Tsók
G.
torolve_20131003125716
 
 


Sziasztok!

En most ertem haza a melobol, hamar felszöktem a netre, mert ilyenkor nem ngyon szabadna a vonalat foglalnom, de nem alltam megKép

Most megyek a hazimunkakat rendezni, kicsit be vagyok havazva.

Szep napot Nektek!

Puszi

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


sziasztok!

Én dolgozom, sajnos!Borzalams az idő! Ma vagyok a 2 cn-en.

Szép délutánt Neketek!

Pussz
pihi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: