Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csak bekukkantottam,járt-e erre valaki.
De látom sehol senki!

Andi!
Mi van a teszteddel?????

Kép
sapé
 
 


Sapé!
Szia!Negatív lett az is,majd csinálok a 60.nap körül is....-de nem hinném,hogy addigra két csíkot tudok majd mutatni,tehát kérd mástólKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Hát nem erre számitottam!
Úgy szeretnék már pozitiv tesztről hallani!
Nem baj,majd hátha egyszerre mindenkinek,milyen szupi lenne!!!Nem?

Barbi vajon mikor jön haza?
Noémi!Gyönygi!
Hogy vagytok?

Én hétfőtől kezdem a sulit,reggeltől estig,hétfőtől szombatig,lehet,hogy kevesebbet tudok jönni!!De majd jövök!!!!

Millió puszit küldök mindenkinek!!
Kitartás!!!!!

Kép
sapé
 
 

 
 

Sziasztok,

Szeretnék egy kis segitséget kérni. Inszem után 12. napon vagyok már két napja reggel hőemelkedésem van, a hasam is fájdogál. Duphsaton-t szedek 3 x 1 -t, amitől nem fog megjönni, még akkor sem ha nem vagyok terhes---doki szerint. Ma reggel barnás vérzésem volt, most egy kicsit elapadt. Az orvost nem tudom elérni sajna. Volt már valakinek hasonló inszem után?

Köszönöm ha válaszoltok.

Fruzsina

fruzsina32
 
 


Fruzsi Kép remélem, hogy nálad ez a beágyazódást jelenti. Nekem még sosem volt ilyen, vagy megjött a 28. napon, vagy nem, de akkor sikerült. Nem tudsz te is vérvételre menni holnap?
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Megjöttem a nyaralásból , fanasztikus London rengetteg helyen voltunk,minden nap úgy esttem be az ágyba mintha fejbe vertek volna. Átéltünk egy jó kis bombariadót a metróba nem volt semmi, de így utolag jó kis élmény.
Velem seemi különös várom a csodát ma vagyok a 24 napon, semmit nem érzek nem szúr a hasam, nincs barna folyásom, remélem tényleg hárman jöttünk haza.

barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


FruzsinaKép

Én megelőlegezek neked egy pozitiv tesztet!!! Kép

Katie
katie
 
 


Sziasztok!
Látom újak is vannak!Üdv.nektek!Kép

Barbi!
De jó,hogy minden jól sikerült!Mikor fogsz tesztelni,vagy mikor mész a dokihoz????
Szoritok neked!!!!!

Fruzsina!
Én is Duphastont szedtem az inszem után 10 napig,utána abba kellett hagynom,és mivel nem jött meg ultrahangra küldtek.Ott derült ki,hogy terhes vagyok.Remélem neked is sikerült!!!
Ird majd meg,hogy mi újság!

Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok'

Lányok nem értem a testem, 3-4 napja roham szerűen rámtőr a hányinger, aluszékony és baromi ingerlékeny vagyok. Párom kérésére ma csináltam egy tesztett 25 napon és persze hogy negatív. Szerintettek mitől van a rosszulét, ha elrontottam volna a gyomromat az nem tartana ilyen sokáig és nem így, de ha nem vagyok terhes akkor mi ez az egész, nem értem a hormonok szórakoznak velem. Egyelőre mensi jelek sehol, kúpot használom tovább, csütörtökön megyek dokihoz. Létezik hogy beképzelem hogy terhes vagyok, múltkor már ilyenkor kimutatta a teszt mikor sikerült, én hülyének érzem magam. Bocsi hogy hosszú lettem , de nem értek semmit

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!
Milyen tesztet vettél?Vagyis használtál?-ha nem 20-as,hanem 25-ös érzékenységű...az is számít,mert lehet,hogy még csak a 25.napon 19-es a Hcg szinted!csinálj hétfőn is egy 20-as érzékenységüt...az lesz a tutu!(27.napodon!)
sok sikert!
45.nap

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!

Elméletileg 10-es, ha jól emlékszem, remélem nem írtam hülyeséget.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi
Az akkor QuPido?Mert az ilyen érzékeny.....azt hiszem nincs is másik 10-es...de lehet,hogy rosszul tudom!Amire nincs semmi írva,az 20-as,vagy 25-ös szokott lenni!Jól kukkold meg a papirkát ha csinálsz,hogy érzékeny legyen,mert a legtöbb csak az elmaradt menzi után tud csak okosat mutatni!Cickod nem érzékeny?
Drukkolok ezerrel!
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi, de igen és mintha megis dagadt volna, de cici fájás szokott lenni a kúptol nekem mondjuk most már nem fáj csak a bimbó része van megtagadva,hőm 37 fölött van, ma körübelül kétszer volt hányingerem. Olyan rossz ez a bizonytalanság, érzésem szerint igen, de a mai teszt után már nem tudom!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!
Ezek a jelek jók,és a hőd is szupi....holnapi teszt már biztosabb lesz,hidd el!-és érzékeny tesztet vegyél ill. használj!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok , nem sikerült ismét, de majd a következőnek sikerülnie kell. Köszönöm a drukkokat.


Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi Kép itt is küldök drukkokat!

Ez most sikerülni fog!
Nagyon szorítok nektek!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Vissza tértem,sulinak vége,készülhetek a vizsgákra!
Remélem mindenki jól van,én a hőmet mérem szorgalmasan még mindig!
Ágota édes volt egész héten,anyukámmal volt amig suliban voltam.Most kicsit náthás,jön a foga!

Barbi!
Most akkor mi a helyzet?????
Minden esetre a szoritás,drukk tart továbbra is!

Puszi mindenkinek,Irjatok!!!

Kép
sapé
 
 


Sapé, sajnos nem sikerült az inszem, de már el is kezdtük a következőt, pénteken megyek tüsző nézőbe.

Noémi, aranyos vagy nagyonKépköszönöm előre is !
Hogy vagy? Sikerült egy kicsit érzelmileg helyre jönnöd?
Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!
Sajnálom, szoritok neked nagyon!!

Most mindhárman náthásak vagyunk!Kép

Kép
sapé
 
 


Sapé, hát ezt meg hogy csináltátok, hogy mindhárman elkaptátok. Feküdjetek és sok folyadékot tessék fogyasztani.

Már várom a pénteket akkor megyek tüszö nézőbe, most úgy állunk hozzá, hogy ez az utolsó és menet közbe se foglalkozunk a keletnél többet. Bízom benne hogy jövő hét közepén meglesz az inszem és utána megint két két izgi-mizgiKép

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Hát elég ügyesen kaptuk el,állitólag a gyermek ferőzött minket!
Én elég rosszul viselem,még mindig csúnyán köhögök,de azért javulgatok!
Sajnos a nagynénémet tegnap temettük el(vasárnap halt meg)
A hőmet mérem továbbra is!
Barbi!
Na mi volt????

Többiek hol vagytok??

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé Kép én nem nézelődtem erre, de remélem mielőbb meggyógyultok!
Barbi Kép mi volt ma a tüszőnézőben? KépKépKépKép
Sokat gondoltam rád!
Pusz
Noémi
Vendég
 


Sziasztok,
Én másik helyre irogattam a héten, de mivel a 4. inszemre készülök, ide is bekukkantottam. Holnap nézik a tüszőimet. Nagyon drukkolok. Az a baj, hogy ciszta miatt nem akar a dokim hormonokkal tömni, igy most spontán kellene alakulnia. Csak igy nem olyanok az esélyek, mint mikor 3-4 tüsző érik.... Annyira nagyon szeretném, ha összejönne. Az utóbbi 2-3 hétben sokkal rosszabbul viselem a helyzetet. A régi vidám, mosolygós énemet felváltotta egy kétségbeesett, és nagyon hülyén tudok viselkedni. Főleg a környezetben lévő kismamákkal - tesóm és szemben ülő kolléganő is az, igy állandóan emlékeztetnek a saját kudarcomra... Na ennyit a péntek esti kesergésről, próbálom élvezni a hétvégét:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok lányok,

Holnap meglesz az inszem, pénteki eredményeim 10mmes nyálkahártya, jobb oldalon egy 17 mm-es tüsző, balo oldalon 15,5 mm-es tüsző, két napig még kellett szúrnom magam, vasárnap este megkaptam a tüszőrepesztőt. Dokit kérdeztem hogy nem lesz-e kicsi a tüsző, de Õ azt mondta hogy két nap alatt ha 1-2 mm nő az már pont jó lesz.

barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sapé, megfogadom a tanácsodat, elmegyek pár napra táppénzre, inszem után párnát rakom a csipőm alá, megpóbálok nem hason aludni. Sokat pihenni , mert úgye ez lesz az utolsó inszemen, mert sikerülni fog.
Ha van valami jó tanácsod akkor szívesen venném, ha megosztanád velem!
Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok! Nem jártam még itt, csak benéztem, és... Hátha tudtok nekem válaszolni... Ti mind tapasztaltak vagytok inszem-ügyben, úgyhogy fel merek / szeretnék tenni egy kérdést: szerintetek van értelme a tüszőrepedés után az inszemnek?
jitter
 
 


Jitter csak akkor van értelme, mert addigra fejlődött szép nagyra a tüsződ hogy utána érett petesejt legyen benne.

BArbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Zbarbi, köszi! Úgy értettem, csak lemaradt a fele, hogy ha az inszem a tüszőrepedés utáni napon történt, még lehet vmennyi esélyem?
jitter
 
 


Igen Jitter, elöszőr növesztik a tüszőket, utána kapunk egy tüszőrepesztő inekciót és egy napra rá megcsinálják az inszemet.Addigra szép lesz a nyálkahártya amibe a babánk beletud ágyazódni. Mikor volt vagy lesz az inszemed, nekem holnap lesz.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Zbarbi, nekem szombaton volt, de semmi jó érzés nincs bennem :-( Csütörtök este kaptam a tüszőrepit, és pénteken kidurrant a 2 tüszőm. Szombaton de. volt az inszem, és félek, lemaradtunk a lényegről :-( Ha Te holnap mész, akkor megy a drukk ezerrel :-)
jitter
 
 


Sziasztok Lányok,

Tegnap probáltam jeletkezni de az a fránya net nem engedte.
Kedden meg volt az inszem, de sajnos már most tudom hogy nem sikerült. Kedden éjjel elkezdtem barnázni ami tegnap délelőttig tartott, ) 1 napig). Korán reggel hivtam K ügynököt és annyit mondott hogy reménykedjünk és kinyomott. Tehetetlenségembe sírtam, miért nem lehet valamit mondani( pl: fertőzés, gyulladás, hormon probléma, vagy csak megsérűlt a hüvelyfala a kacsátol) bármit mondott volna még az is jobb lett volna. Na mindegy én ennél többet már nem tudok tenni.Azért köszönöm hogy gondoltatok rám.
Szilvi nem láttalak? Örülök hogy minden sikerültKép

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


ZbarbiKép
Nem akarlak felesleges bíztatni, de hallottam olyat, hogy vkinek a méhnyaka sérült meg és barnázott, de ez nem befolyásolta a fogantatást. Remélem nálad sincs más gond!
Én 3 nappal vagyok inszem után, és napok óta fáj a bal oldam - ahol a tüsző nőtt. Már minden baromság eszembe jut....

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Miről maradtam le?Megvolt az inszemed?
ILyet még nem hallottam,hogy inszem után,már másnap barnázzon valaki?Nem sértett meg valamit véletlenül a doki?
Szerintem mindent csinálj úgy ahogyan eltervezted,pihenj stb.!A pihenéstől,kikapcsolódástól jobbat nem tudok ajánlani,no meg no idegeskedés!!!

Emma! Üdv.körünkben,mi még nem ismerjük egymást.
Én inditottam a tpoikot anno.Nekem egy 15 hónapos lányom van aki inszemmel fogant(4-re)
Neked hanyadik?


Többiek merre vagytok????

Pusza mindenkinek!

Kép
sapé
 
 


SapéKép
Ezt jó hallani, mert nekem a is a 4. volt hétfőn. Hátha ez a tutti számKép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sapé. a lehetőséghez mérten ezt tetten, 3 napig feküdtem csipőm alatt párna, próbáltam nem idegesiteni magam, de nagyon nehéz volt!
Tudod a tehetetlenség ellen nem igazán lehet mit tenni és nagyon boszantó! Az orvos meg semmit nem mond csak annyit hogy reménykedjünk, szerintem inkább hormon probléma, én már lemondtam róla, tudom hogy nem jó, de ez van!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sapé
Olvastam mi a helyzet veled. En még abban voltam, hogy még mindig nem jott meg. De már most látom mi van. Hát szorítok hogy mihamarabb sikeruljon. Velem az a helyzet hogy vége lett a stimumnak, tegnap beszurtam a tuszorepi szurit és holnap reggel punkcio. Gondoljatok rám Ágotával, hogy minden jol alalkuljon végre.

Barbi
Ne add fel! Bizakodj! Szerintem csak valamit megsérthetett és azért vérezgettél,és lehethogy ezért nem boncolgatta a témát.
mili
 
 


Sziasztok!
Mili!
Hát te is előkerültél?Te huncut!Kép Kép
Igaz mostanában nekem sincstúl sok időm a suli miatt,de téged régen láttalak!Nagyon szoritunk neked,és irj amint tudsz!Jó?

Barbi!
Kíváncsi leszek,hogy mi lesz.Nekem csak az furi,hogy a doki legalább 1 ultrahangra behivhatott volna,hogy hasfalon keresztül megnézze,nem belülről jön-e?De lehet,hogy ilyen előfordul és ő ezért nem csinál gondot belőle.
Lehet,hogy most fog sikerülni?Jó lenne,nagyon!!!
Minden esetre Ágotával együtt szorítunk neked!Vigyázz magadra!Ja!Én a helyedben addig táppénzen maradnék még ki nem derül miújság!


Emma!
Hát ez jó!Akkor neked is sikerülni fog,csak nyugi!!Mit kell szedned?
Én inszem után DUPHASTONT kaptam,10 napig szedtem.


Káni!Andi!
Hol vagytok?
Mi van veletek?

Kép
sapé
 
 


Sapé
Voltam punkcion de nem lett egy pete sem mert sajnos uresek voltak a tuszok. En még ilyet nem hallottam. Mi okozhat ilyet? Azonkívul még mindig ott van az endometrozis amirol már azt hittem hogy nincs. Hát ennyi....azt hiszem ennyi rosszhír mára untig elég. Kép Koszonom a drukkot nektek, de sajnos ez most így sikerult.
mili
 
 


Hol vagytok lányok?Kép

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Én ingázom a "megint megjött" és e között...
Oda írtam, hogy hétfőn tudok eredményt, és most parázom... Annyira eszméletlenül szeretném, hogy jó hír legyen, de abszolút semmi tünet, sajna nem érzem máshogy magam, mint eddig. A cicifeszülés is csak napközben van, de pl reggel (mikor már az esti gyógyszer hatása elmúlt) nem jellemző. Hát ez van.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!
Hát nem túl vidám ez az oldal mostanság!Kép
Én is méregetem a hőmet,de egyáltalán nem látom azt(igaz még csak 1 hónap telt el),hogy a peteérésem norm. lenne,de még a mensim sem akar megjönni!
De,hogy egy kicsit jobb kedvetek legyen Ágota megkapta a 15 hós szurit,és megmérettük:85 cm,13 kg 80 dkg
Majd még jövök!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Vagyok-vagyok,csak nem igen történik Velem semmi,azon kívűl,hogy 7 napig volt nállam a niagara...de legalább megjött a 62.napon!-most majd kiváncsi leszek,tényleg rövidül a ciklusom.....és ki tudja,lehet,hogy lesz Pé-m????
Emma a tünet jöhet késöbb is,nem attól leszel terhes Képaz csak mellékhatás,Nóci a Tv-ből 4 hónapig nem vette észre....a drága Képeszem a zuzáját!
Jujjjj Ágota15 hónapos volt már....nem semmi!Hát akkor Sápé tényleg jöhet a tesó!Kép
Na pusza.....csak olvaslak Benneteket továbbra is,mert Nállam semmi extra!-de ha lesz valami jó,írok is!A háttérből izgulok Értetek! KépKépKépKépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok!
Hát igen a társaság egy része hol van?
Sajnos Csiniékről nem tudok semmit, de jó lenne.Éppen úgy mint Kániról!
Bizony Ágota ilyen nagy már!Tanácsadáson voltunk kedden 14kg 150dkg 88 cm.
Hát igen tesót ha minden igaz jövőre szeretnénk.Még mindig nem jött meg, pedig abban biztos vagyok,hogy terhes nem vagyok.A hőmet mérem folyamatosan.
Na pusz mindenkinek!!!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé!
Csináltál tesztet?Nem bizti,hogy a második bébi is,olyan tüneteket okoz majd,mint Ágota!KépKépKépKépHányadik napon jársz?
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lányok sajnos nem kezdhetem el az utolsó inszemet, mert találtak egy meg nem repedt tüszőt,így csúszik megint minden. Ha nem múlik el magától akkor gyógyszert kell szednem, teljesen másra számitottam így elég nagy pofon ért pénteken. Nem értem én ezt az egészet, lassan kezedem feladni a küzdelmet!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Kandi!
Sajna tegnap megjött,valahol belül jól éreztem a helyzetett,43.napra jött meg!

Barbi!
Na ne!Már azt hittem az utolsón már túl vagytok,és csak izgulni kell értetek!Ne add fel,amíg remény van arra,hogy sikerülhet.Tudod a remény hal meg utoljára.

Most mennem kell a csajszim felkelt!
Pusza mindenkinek!

Kép
sapé
 
 


Barbi, nem szabad feladni, remélem, hogy ez egy későn beért tüsző, mikor mész vissza az orvoshoz?
Sokat gondolok rád, pihenj egy kicsit. Lehet, hogy jót tenne, ha kihagynátok egy hónapot.
Nem szabad feladni, jó???? Sikerülni fog, biztos vagyok benne! Kérlek!
Vendég
 


Noémi olyan édes vagy, ha elmúlt a menszesz, szerintem csüt. vagy pénteken megyek vissza! Tényleg próbálkozom nem feladni, de amikor felfekszem arra a fránya asztalra még soha nem mondtak semmi jót( ennek lassan már 1 éve), mindig csak azt hallom ez se jó , meg az se jó, így nagyon nehéz tapra állni. sajnos ismerem annyira a testemet hogy nem tesz neki jót ha kimarad egy hónap, de mindegy ennek így kellett lennie!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi Kép meglesz az eredmény! Mind erre várunk itt, tudom, hogy baromi nehéz! Kiborulni és hisztizni is szabad, de jól esnek a bíztató szavak, én 3 nagyon mély ponton estem át, mióta babanetezek. Talán már bediliztem volna. Nektek köszönhetem, hogy most kiegyensúlyozott vagyok. Nagyon drukkolok nektek! Gyere majd a megint megjöttbe is, hogy tudjunk rólad! Sokan érdeklődünk ám felőled, egyszer csak majd jössz a hírrel: Kép kétcsíkos teszted van, spontán próbálkozásból Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: