Új privát üzeneted érkezett!

Nyugi!
ne akarj mindent egyszerre Kép
szilvamag
 
 


Helló Szilvamag!!
Ha megadod az e-mail cimedet irnék neked,ami itt nem annyira publikus!

Kép
bea27
 
 


a profilomban bennevan
szilvamag
 
 

 
 

Sziasztok lányok,

olvasgatlak titeket, de csak ritkán van időm írni is....ma éppen kétoldali munkaundoritiszem van, ezért ma irogatok....:-)
Kérek szépen egy kis technikai segítséget ! Van nekem egy PG 53 nevű mikroszkópom, ami ugye arra lenne hivatott, hogy a nyálból ki tudja mutatni a termékeny napokat. Kb egy éve megvettem, de még soha nem mutatott egyebet, mint nagy pacákat(ez azt jelenti, hogy nem termékeny az a nap )Sokáig nem használtam pont emiatt, és két hete vasárnap csak úgy hirtelen eszembe jutott, hogy megcsináljam. És láss csudát, gyönyörű páfrányok voltak a mikroszkópban...természetesen összebújás hegyek voltak azokban a napokban, de aztán kezdett gyanússá válni a dolog, ugyanis azóta is EGYFOLYTÁBAN páfrányokat mutat...most ez meg mit jelent ???segítség !!!aki tud, segítsen magyarázattal!!! Előre is köszi !
zsizsik
 
 


Zsizsik!!
Én is nagyon sokáig nézegettem,de nem jött be!!Túl ritkán mutatta!!Én azt javasololm,hogy "hallgass" a szervezetdre!!KItartás!Kép

Kép
bea27
 
 


Köszi Bea,

ezt teszem....remélem, nem hiába...:-)
Puszi
zsizsik
 
 


Zsizsik!Egyébként Én is ettől a hónaptól ezt teszem!!Remálem előbb-utóbb bejön!!Kép
Kitartás!!Kép

Kép
bea27
 
 


Bea,

Te is használtad akkor ezt a kütyüt, igaz ? És mit láttál ? Mert nekem eléggé fura, hogy egyfolytában páfrányozik ebben a hónapban, egyébként pedig soha az életben eddig nem mutatott ilyen páfrányt, pedig kb. 1 éve használom. Te mit teszel még a siker érdekében ? Lehet, hogy ez off topic téma, ha gondolod, emailben is értekezhetünk....
zsizsik
 
 


Zsizsik!!Ok!!Ird meg a mailedet!Kép

Kép
bea27
 
 


Sziasztok! Én tegnap töltöttem le a JÓnásnaptárt és így visszaolvasva benneteket valahogy törni látszik a hitem Kép
Bár én is inkább a "természetre" hagyatkoznék, szívesen kipróbálok mindent, amivel kétéves kisfiam mellé tudnék egy kislányt még idén szülni (bár szerintem már csak jövőre fér bele)Kép
Szóval ha nem bánnátok, beállnék közétek tapasztalatcserékre, javaslatokra, ötletekre, drukkra és mérgelődésre !
ogaby
 
 


Ogaby!
Üdvözlünk a csapatunkban.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Ogaby!Üdv.köztünk!!Van egy szerintem elég bevállt módszer,bár én mégcsak mostansás tesztelem!KépSzóval!Töltsd le a naptárt /ha tudod!/Ha nem segitek benne,és próbálkozzatok előtte /a megadott időpont előtt/ 5-7 nappal!Már egy pár csajnál bejött!KépDe,hogy biztosra menj vele,akkor inkább csináld úgy mint ahogy most irtam,aztán a jónás napokon,és szerintem meglesz előbb-utóbb az eredménye!KépMit irjak még?Miben segitsek?

Kép
bea27
 
 


Zsuzsa Drága!!
Mi van Veled?Hol tartassz??Havi?Akciózás?Irj!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Nagyon elkeseredtem. Vettem a Rossmannban Babymark ovulációs tesztet, és a Jónás naptár szerint pont most kell pé-nek lenni, a teszt szerintem azonban nincs. Most mi a helyzet? Kinek higgyek? Szerintem csak magamnak és az "érzéseimnek", igaz? Kép
ogaby
 
 


Ogaby!!Nekem sem akkor van a peteérésem amikor a Jónás mutatja!!Ezért ne legyél elkeseredve!!KépEz csak egy lehetőség a csillagállások szerint ebben az időben vagy a legbefogadó képesebb!KépIgaziból,ha jól érzem a szervezetem jelzését akkor nekem is jóval előtte van!Amint azt már régebben irtam próbálkozz a jónás napom előtt 5-7 nappal!!KépEz már egy pár csajszinak bejött!!KépEzt úgy irom,mintha már nekem bejött volna,pedig nem..............KépNa mindegy!Mindenkinek azt tudom ajánlani,ha látja,hogy a havi után pár nappal jelentkezik a zavaros "folyás" húzzon bele!KépAztán jön a tojásfehérj "folyás"itt is még húzzatok bele,és végül,megint a zavaros!Persze ez nem mind egy napon történik!!KépMi ebben a hónapban úgy csináljuk,hogy amint észleltem a folyásokat,belehúztunk,aztán van egy nagyon régi kismama magazinból egy korong ami mutatja az állitólagos term.napokat,már ezen is túl vagyunk,aztán most jön a jónáska,amiben benne van az asztrológus álltal megadott egyik nap is!KépEzeket mind,ha kipróbáljuk,és nem jön be,hát........!Sziven szúrom magam!Nem is!Próbálkozunk újra szerintem ugyanigy ezzel a 4 módszerrel!!Jó hosszura sikerült,de senki se adja fel!Ha akarjátok a korongon megnézhetem bárkinek az állitólagos term.napjait!!!!!SOK SIKERT MINDENKINEK!!!Kép

Kép
bea27
 
 


Bea!
mégsem írtál?
most más foglal el? KépKépKép
szilvamag
 
 


Bea!
boldog névnapotKép
szilvamag
 
 


Helló Szilvamag!!
Köszönöm szépen!!Te vagy az eggyetlen INNEN aki felköszöntött!!Jól esett a figyelmességed!KépKÖSZI,KÖSZI,KÖSZI!!Puszi!

Kép
bea27
 
 


Szilvi!IRTAM MAILT!!Kép

Kép
bea27
 
 


Bea!
nem érkezett meg Kép
szilvamag
 
 


Miért?????Kép
Na mindegy!!Irok mindjárt egy másikat!

Kép
bea27
 
 


Véletlen pont hu-ra küldtem!!
Mostmár megkapod!!!!!
Bocsi!Kép

Kép
bea27
 
 


Azthiszem mi ismerjük egymást!!!Janosi????Szilvi????
Ugye????

Kép
bea27
 
 


Szia Bea, utólagi is Isten éltessen névnapod alkalmából! És köszi a vigasztalást. További jó próbálkozást!!!
ogaby
 
 


Köszönöm Neked is Ogaby!
Még jelentkezz!Kiváncsi vagyok Rád!!Mi újság?A havinál hol tartassz?Mióta próbálkoztok,stb.........................
Irj magadról!Persze,ha nem veszed tolakodásnak a kiváncsiságomat!

Kép
bea27
 
 


Szia Bea27.
Itt vagyok. Ma van a 13. napom, elvileg most kell pé-nek lennie, de viszont holnap megyek hormonlaborra, mivel az első terhességemre (van egy 2 éves kisfiam) is azért kellett 10 hónapot várnom, mert a prolaktin szintem magas volt. Most decembertől próbálkozunk egy tesóval, de lehet, hogy megint magas a hormon, majd kiderül a héten. Egyébként letöltöttem a Jónás naptárt, vettem LH tesztet is, de a két módszer szerint nem egyezik a pé. napja, ezért inkább az érzéseimre hagyatkozom. (azért kíváncsiságból holnap megint csinálok egy LH tesztet)
ogaby
 
 


Bea!
talált
de mint írtam, két lányom van Kép
szilvamag
 
 


Sziasztok lányok,

Ogaby, örülök, hogy velünk tartasz !

Bea, az email címem: susanna.uhrin@hubertus.com
Kíváncsian várom a tapasztalataidat a páfrányosodással kapcsolatban.
Nekem sajnos megjött tegnap...:-((
Bea, nagyon tetszik amit írtál módszerként, mi ebben a hónapban nem tudunk Jónás szerint munkálkodni, pont külföldön lesz a férjem azokon a napokon....kicsit el vagyok kenödve, annyira vágyom már egy babára....Mivel az én hormonjaim is kicsit zürösek, -legalábbis eddig így volt - már azon gondolkodtam, hogy megint nekifutnék egy hormon vizsgálatnak. Nincs tippetek, hová fordulhatnék ? A nögyógyászom egy tündéri nö, de ö csak a kórház endokrinológusához küldött a múltkor is, aki eléggé pancser volt...hozzá nem mennék vissza szívesen. Ha van valakinek egy jó endokrinológus ismeröse, légyszi írja meg az elérhetöségét ! ELöre is köszi!
zsizsik
 
 


Szilvi!!
Hihetetlen,hogy megint egymásra találtunk!!Hiszen,ha Te vagy a Jánosi Szilvi akkor Veled talán még egy évnél is tovább mail-eztünk!Ja!És nagyon jól tudom,hogy két lányod van!!KINGA,és ENIKÕ,ugye?Na!Valamiért tolakodásnak érzem,hogy irtam!Nem "zaklatlak"!Sok szerencsét a fiú gyártáshoz!Kép

Kép
bea27
 
 


Zsizsik!
Irok majd holnap Neked mail-t,csak már nagyon késő van,és hulla vagyok!KépTudjátok ember tervez Isten végez!Sajnos a 4 féle lehetőségből csak hármat tudtunk kihasználni,mert Apa nem volt az asztrológus által megadott napon aktiv!Kép Valamiért úgyérzem,hogy nem sikerült ez a hónap sem!KépNa mindegy!Majd talán az április!KépMindenkinek jó éjt!

Kép
bea27
 
 


Bea!
igen egy kicsiz zűrös volt a vége
még mindig ugyanaz a párod vagy azóta változott a helyzet? Kép
szilvamag
 
 


Szilvi!Nekem nem volt veled semmi gondom!
De mindegy!Hagyjuk ezt!Igen!!A VÕLEGÉNYEM!!!Kép
És azóta már megvettük a közös lakásunkat!Kép
Na szia!

Kép
bea27
 
 


Bea!
Jelenkezem: de sajnos nem sok sikerrel. Ebben a hónapban sem jött össze a fiú, pedig most is minden oké volt körülötte. Sőt még éreztem egy kis peteérés félét, úgy mint félidő körül, csak nem annyira erőteljesen. Most 1 hónap szünet jön, mivel nekünk április lányos, az meg engem már nem érint.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Szia Zsuzsa!
Nembaj!KépNe add fel!Most nem azért,de Te tényleg annyira elhiszed a Jónásnak,hogy tényleg csak lányka jönne össze áprilisban?
Van az a kinai,vagy milyen táblázat nézd meg ott is,hogy mit mutat áprilisra!KépHa nemtudod,hogy miről van szó,ird meg visszanézem Neked valahol!Kép
Egyébként valamiért énis úgy érzem,hogy nem jött ez a hónap sem össze!!KépIgy a mensi előtt egy két héttel kéne már valamit éreznem,ha terhes lennék??Te már ebben profi vagy!Segits!!KépKöszi!!

Kép
bea27
 
 


Bea!
én nem éreztem, hogy baba van a hasamban, csak jónéhány héttel utána.
A kínai naptár meg mindkét lányomat fiúnak jósolta Kép
szilvamag
 
 


Szilvi!!
És teszteztél??
Ti most fiút szeretnétek,ugye?

Kép
bea27
 
 


Bea!
A kínai naptár csak januárra írt fiút, a többi hónapra lányt ír, de a lányaimnál nálam is 3-ból kettőnek fiúnak kellene lennie e szerint. Én emiatt próbálok hinni a Jónásban.
Terhességgel kapcsolatban nekem is az első jel az volt csak, hogy nem jött meg időben annak idején, az első terhességi jelek(pl. hányás, mellfeszülés) csak két hét múlva jelentkeztek.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül írok, de szeretném a segítségeteket kérni.
Van nekünk egy 15 hónapos kisfiunk, és szeretnénk, hogy a második kislány legyen. A kínai fogamzásnaptár szerint most április, május lesz ehhez a jó hónap.
Mi a véleményetek a kínai f.naptárról? Megbízható? Van esetleg másik módszer, amivel egy kicsi segítséget adhatunk a természetnek? Kép Mi ennek a Jónás módszernek a lényege?

Előre is köszi a válaszokat: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Bea!
mit tesztezem???? nem értem
igen, jó lenne egy fiú is

Fricky!
ha egy picit visszaolvasod a hozzászólásokat, ketten is kritizáltuk a kínai naptárt
rengeteg "módszer" van, a kérdés, melyinek hiszel. De az eredményért senki nem vállal felelősséget Kép
szilvamag
 
 


Szilvi!!
Azt akakrtam tudni,hogy csináltál-e tesztet!!??
Vagy egyáltalán mikor tudtad meg,hogy terhes vagy?Mik voltak a tüneteid?Stb.............

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Elég rég jártam itt, de olvastam, hogy Bea írja, a Jónás napokon "fogékonyabbak" vagyunk, mint máskor. Szerintem is ez így igaz, ugyanis mi is próbálkoztunk Jónás napon is,de a mi babánk akkor jött, mikor nem is gondoltuk. Jónás nap előtt, karácsonykor.KépÕk tudják, mikor kell jönniük.Kívánom mindenkinek a legjobbakat!
Bogi
dbogica
 
 


Bea!
aha, terhestesztet Kép
igen, mindkettőnél, az első gyanúnál. Egyébként semmit sem éreztem még jó sokáig
szilvamag
 
 


Sziasztok!
Jónás-módszerben szeretném a segítségeteket kérni. Hol, hogyan, kitől lehet megszerezni.
Köszi
gabi_mam
 
 


Sziasztok!
Jónás-módszerben szeretnék segítséget kérni. Hol, hogyan, kitől?
Köszi
gabi_mam
 
 


Hali!
Tudja valaki dr. Pánszky Gyula elérhetőségét??? (Jónás-módszer hazai képviselője)
Köszi
gabi_mam
 
 


Gabi_mam,

az Agykontroll kft Hattyú-házban (Széna tér) lévö könyvesboltjában meg tudod vásárolni a Jónás módszer címü könyvet, ebben benne van dr. Pánszky elérhetösége is. A könyv nem drága, kb. 1000 Ft.
zsizsik
 
 


Zsizsik,
Köszi!!!!
gabi_mam
 
 


Lányok!Ma reggel produkáltam egy KÉTCSIKOS tesztet!!KépMég el sem hiszem,mert ez az egész egy félórája történt!!További fejleményekel jövök majd csütörtökön!Ha a nőgyógyhoz betudok jelentkezni szerdára!El sem hiszem!!Annyira BOLDOG Vagyok!!Kép

Kép
bea27
 
 


Szia Bea!

Gratula. Várjuk a fejleményeket. Kiváncsi vagyok, hogy a sok nap és módszer közül melyiken és melyikkel estél teherbe.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Helló!!Ittvagyok!!Hétfőn kell a nőgyóggyal eggyeztetni időpontot szerdára!!Igaziból mindent kipróbáltuk!Kép
-Amikor éreztem,és láttam,hogy ez itt kb.a félidő!
-Van a korongom,ami szintén megad egy időt!
-És a Jónáska!Kép
Még volt egy olyan nap,amikor az asztológus barátnőm mondta,de azon a napon Apának nem volt kedve!De Hála Istennek ez nem számitott!
Veled mi van??Hol tartassz?Irj magadról!!VÁROM!!Kép

Kép
bea27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: