Új privát üzeneted érkezett!

mimkosz: Dehogy bántasz :) Ne viccelj. Pont azért osztom/osztjuk meg a tapasztalatainkat, kerdeseinket, hogy osszedugjuk a fejunket es okosabbak legyunk valamivel, vagy pedig csak azert, hogy kibeszeljuk magunkbol a dolgokat, vagy epp tamaszt nyujtsunk masoknak :) Szerinted, akkor lehet az is, hogy a pozitiv LH teszt ellenere sem volt ovum a hom miatt?

Ha szepen lassan felkuszik a hom, akkor annak orulunk, ha meg leesik es a trifazis elejebe lep, akkor meg annak orulunk, hogy uj honap tiszta lap, nagyobb esely :) Hiszen minden egyes ciklusban egyre jobban lesz feltoltve a szervezetunk vitaminokkal, egyre tobbet tudunk a baba projectrol, egyre jobban ismerjuk meg a sajat testunk :) :) :) Szoval ezek szerintem jo dolgok :)

Szép estét Lányok!

A már babásoknak gratula még egyszer, a gólyára vároknak meg hajrá :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@andrenoci:


csak nagyon ritkán fordul elő hogy felkelek hajnalba, jó alvó vagyok, csak most holnap délelőtt viszük a nyuszinkat ivartalanitani és izgulok a drágámért 
bunny88
 
 


Mimkosz!

Köszi h èrdeklődsz felőlem. A múlt ciklus 9. napján kezdtem a baratcserjèt. Ez tehát a második ciklusom vele. De most az első naptól szedem. Nem nagyon akar termelôdni a tojcsis nyák, de jelen van pici mennyisègben, ettől viszont több szokott lenni. A múlt hónapban meg sem jelent, pedig hő ès lh teszt alapján volt ovum.

Ma reggel esett a hőm, de lh tesztem nega. Kiváncsi vagyok hogy alakul a továbbiakban.

Gratula a babásoknak. Èdes a kis beintős csajszi.

Littlebiscuit! Kitartás, a pasik teljesen máskènt vannak összerakva mint mi. Millió pèlda lenne rá... El kell fogadnunk. Ilyenek. De a cèl közös , ez számít. Rendben lesz ott minden.

10. Cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

 
 

@latkafr:
Ez egy jo kerdes,olvastam valamelyik oldalon,hogy van olyan gorbe,ahol csak fokozatosan emelkedik,es van olyan is ahol nem nagyon megy az atlagvonal fole,azt irtak,hogy ez pici progeszteron problemara utalhat,viszont azt is irtak,hogy ezeknel fontosabb,hogy az ovu utani szakasz ne legyen rovid.
Littlebiscuit:Esett a hod mara?Sikerult kicsit bekulni?Amikor irtad en teljesen a hatasa ala kerultem,eskuszom ujra ateltem azt amikor en ereztem ugyanezt.Cserbenhagyast ereztem,hogy en mindent megteszek,meg probalok idoziteni,es ugy ereztem mintha nem lenne benne partner.Aztan rajottem,hogy partner o bizony mindenben,csak olyan apro dolgok is mar gorcsosseget jelentettek,hogy mertem a homet,meg kulonbozo vitaminokat elkezdtem szedni,mindig rohogott,hogy feler egy reggelivel amit beszedek :-D
Caroline,es lehetseges,hogy ilyen koran lenne az ovud ho szerint?Baratcserje miatt lehet ez?Gyerekek nem betegek?

mimkosz
Budapest
 
 


Szep jo reggelt Mindenkinek,

@mimkosz: Itt a mostani gorbem. Ahogy ma reggel felvittem a homet megjelent a zold kereszt is. Tenyleg furi. Meglatjuk. Azert a remeny hal meg utoljara. ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Szep jo reggelt Mindenkinek,

@mimkosz: Itt a mostani gorbem. Ahogy ma reggel felvittem a homet megjelent a zold kereszt is. Tenyleg furi. Meglatjuk. Azert a remeny hal meg utoljara. ;)

http://ciklus.hu/images/diagramok/ee82a ... 35200_.png

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:Jó reggelt! Ez az első hónap hogy hőmérőzől? Szerintem simán meg lehetett az ovud, előfordul olyan hogy csak lassan emelkedik a hő. Csak azon az egy napon volt összebújás ovu környékèn?

11 dpo
marmotka
 
 


Sziasztok lányok,
Aranyosak vagytok a kedves szavakkal, köszönöm. Természetesen rendbeszedtük a dolgokat.
Latkafr, igaz teljesen egyet értek minden szavaddal mégis 'védeném' magunkat - hogy ez nem vonatkozik ránk, szerencsére.. Párom ugyanannyira szeretné hogy kis család legyünk mint én. Csak két dolog ami néha kicist befelhősíti a teret.. Az egyik az hogy ő már 45. És mielőtt engem megismert már elkönyvelte hogy neki nem lesz gyereke, úgymond, lemondott róla. Aztán megismerkedtünk, és persze felvetődött a gyerektéma, persze visszahoztam bele a lelket és azt hogy igenis lesz még ő apuka. Amugy is olyan apuka típus, amikor babákat látogatunk rögtön úgy rááll a keze, meg a nagyobbacskákkal is tökjól elvan. Szóval semmi ilyesmi hogy vonakodna. Hanem aggódik kicsit hogy már túl késő, lesz-e ereje meg hasonlók. Mondjuk, úgy képzeljétek-el hogy 45 de, minden alkalommal amikor számára uj ismerősnek bemutatom megkérdezem mit gondol hány éves és 35-öt szoktak mondani. Szóval nagyon fiatalos. A másik pedig természetesen a para hogy nehogy újra megismétlődjön a korai vetélés. Kettő után természetes hogy bennünk van egy kis para szerintem ezt csak elnyomni, nem gondolni rá lehetságes de teljesen kiküszöbölni nem igazán.

Latfafr, megint te :D Hát azt hiszem egy cipőben járunk. A hőm stagnál pedig már a 17. ciklusnapon vagyok. Se leesés se felugrás semmi. 35.5 - 36.6 már napok óta :( Pedig érzem hogy feszeget a tüszö. Csak talán nem sikerül kiszabadulnia.. Vajon mi történik ilyenkor? Egy idő után feladja? Vagy egyszer csak megreped?
Elég tanácstalan vagyok.
De tuti van ebben valami amit irtok hogy mivel probálkozós ciklus az izgalom is csinál 'késést' a dolgokban.. A szünetelős ciklusban tankönyvbe illő görbét produkáltam most viszont.. :/

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit, én is így vagyok a görbémmel.
Ráadasul mióta megjött alig van vér,de az élénk piros már 9.napja...
Ideges is vagyok emiatt,meg aggódom nagyon hogy valami nem stimmel.
Abbahagytam a teázást is,mert mondták,hogy a cickafark cisztákat okozhat.
Most azon aggódom nem e az vérzik.
De azért a barátcserjét szedem.(2 napja)
Alig várom már a doki hogy mondjon valami,hogy legalabb tudjak hogy mivan.
Elvileg én is peteérés elött megyek hozzá,úgy terveztem hátha lát valamit az ultrahangon,de kétlem hogy lesz ovu a vérzés mellett...

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Bocsi tévedtem ez még csak a 8. Nap.


8.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@mimkosz:


igen. lehetséges lenne, hogy ilyen korán lenne ovum. A kislányom a 11. cn-on fogant. Szintén barátcserjés ciklus volt. 

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b ... 35200_.png

ilyen a görbém. A 10 cn-on volt leesés, de nega az ovuteszt, szóval még nem volt lehetett az ovum. A tojcsis nyák még mindig kevés, inkább krémes, ragadós. De néha kevés tojcsis van, de tényleg kevéske. 

Nem bánnám ha holnap meglenne az ovum, hogy a kiskatonák épek maradjanak, ne sérüljenek a hétvégi fürdőzésben. 


11 cn. (ma reggel is csináltam ovutesztet, de az is negatív)

ja és a görbe alapján olyan mintha csak pár napig szedtem volna a vitaminokat, de nem erről van szó,csak nem jelölöm minden nap.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@littlebiscuit:


Örülök, hogy rendbejöttek a dolgok. :) Nagyon is érthető, hogy bennetek van az aggodalom, az elmúlt hónapok miatt! Reméljük, hogy most már örömtelibb hónapok vának rátok! :)

Na én is csatlakozom, megosztom veletek a görbém.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 35200_.png
Remélem fent marad! :)

10.dpo
kolibri25
 
 


Hát ugy látom lányok itt mindannyiunknak csak fejtörést okoz ez a hőgörbe dolog :D
Kolibri neked is olyan kis komótosan haladt felfelé a hő ki tudja miért, de a lényeg hogy felment.. Szurjolok hogy fent is maradjon.

Caroline, nekem ugyanez van. Csak egy-egy tized fokokat cikázik.. És fogalmam sincs hol vagyok.. A 17. ciklusnapon más már majd' egy héttel ovuláció után van én meg azt se tudom volt-e ovum.
Mostanra a kis feszitések abbamaradtak. Talán megvolt most. És majd holnaptól megyünk fentebb a hővel.. Hát remélem.
Talán nem agyalni ezen - az lenne a legokosabb megoldás :D
És én komolyan mindig beleesem ebbe. Pedig minden hónapban elmondom magamnak, vége, nem görcsölök rajta mi miért van.
El kellene felejteni talán teljesen a baba-dolgot mármint nem is gondolni rá. Csak szeretkezni amikor jólesik. Hát én ezt terveztem de mégis számolgatás meg agyalás lett a vége :/
Van erre gyógyszer??? :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@kolibri25:


látom neked is korán a 10. cn-on lehetett ovud. Remélem nekem is meglesz mad éjjel vagy hajnalban a 11-12. cn-on. 

Te szedsz valamit? a 10. dpon- én már biztosan tesztelnék a helyedben. Miért nem teszed? Vagy te írtad, hogy direkt nincs most otthon teszted?



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline én irtam! Én vagyok a tökéletes ellentéted a tesztelés terén, tudom te imádod, én meg rettegek tőle. Túl sok halvány pozitivat láttam  sőt nem csak halványat, ami aztán rosszul végződött..
Olyan jó nektek hogy 11. nap körül ovuláltok.. Nekem majd egy héttel hosszabb igy a ciklusom :(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


szerintem egyáltalán nem rossz dolog számolgatni. Nem az őskorban élünk már... Sokkal tudatosabban élünk meg mindent, ezt is. MÉg jó, hogy tisztában akarsz lenni a működéseddel és ha rásegíthetsz a siker érdekében miért ne tennéd?

A rágörcsölés ellen nagyon jó, ha van valami olyan elfoglaltságod amit kedvelsz és leköt. Nem kifejezetten a munkára gondolok, hanem inkább hobbira. Jön a tavasz, a kertben lehet bogarászni, udvarra, kertre kitalálni szép dolgokat, de ha erkélyed van csak, az is tök jó. Mi panelben élünk, de van egy jó kis erkélyünk, rendbeteszem, azt akarom, hogy virág lógjon mindenhonnan :) és legyen egy kis kávézós részleg benne, ahol a nap végén tudunk beszélgetni a párommal. Kertünk is van, oda is gyűjtöm a terveket. Kell valami, ami kicsit kibillent és más útra tereli a gondolataidat, amelyek pozitívak. 

:) 

másik ötletem, ha a wellnessezésből visszajövünk, hogy átválogatom a szekrényben lévő ruháimat. Ki a sok szürke holmival. És elő a színes tavaszi darabokkal. És ha nincs valamelyik divatos tavaszi színből ruhám, akkor irány a beszerző körút. :) Mindig kellenek vidám ötletek :)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@mimkosz: Én ebben a ciklusomban kezdtem a barátcserjét és napra pontosan a 14. ciklusnapon volt ovu. Február 18-án kell megjönnie a nagykönyv szerint és onnan kezdjük a próbálkozós hónapunk. Nagyon kíváncsi leszek, hogy időben jön e és, hogy a következő ovuláció március 2-án lesz e, papírforma szerint. :)



Azon kicsit aggódom, hogy olyan munhahelyem van, ahol sokat emelek. Körülbelül 12-15 kilót kell felemelnem szemmagasságba a polcba naponta legalább 20szor. Szerintetek ez a emelés problémát jelenthet az első hetekben is? Amíg még nem mutatja ki a teszt. Amúgy bababarát a gyár ahol dolgozom, ahogy bebizonyosodik a terhesség, mehetek táppénzre. 

A közeli munkatársaim tisztában vannak vele, hogy tervezzük a babát és segítenek is sokat, fiúk is és a lányok is. De nem tudok mindig keresni valakit aki elpakolja helyettem a kész terméket, mert én ezért kapom a fizetésem :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Caroline, én imádok szekrényt rendezni, nagytakaritani! És most jön is a szezonja :) Egy naagy erkélyünk van szóval a növényeket is lehet szépítgetni valóban :)

Molyocska örülök hogy hamarosan itt az idő és ujra próbálkoztok :)

Most böngésztem egy kicsit fertility frienden és annyi de annyiféle görbét láttam ovulációsat. Az a szabály hogy nincs szabály. Csak menjen fel a hő valamelyest a ciklus második felében. Hogy hogyan megy fel lépcsősen hirtelen teljesen mindegy. Szóval nem kell elkeserednünk lányok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Molyocska, próbáld a dobozokat nem hasból emelni hanem minél többet a karoddal dolgozni. Úgy gondolom, ha meg akar tapadni az az embriócska akkor megfog. Gondolj bele a kétgyerekes anyukák akiknél az első még kicsi volt mikor teherbe estek, biztos hogy kézbe kell néha venni a gyerkőcöt. Ha ilyen könnyű lenne emeléstől elvetélni akkor nem lennének kis korkülömbságű testvárek pl :D Szóval csak nyugodtan..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Én is ezt olvastam, hogy lehet bizonyos szintig. Egy két éves kisgyermek se könnyebb ennél. Majd igyekszem azért megfelelően emelni meg segítséget kérni, ha tudok. De azért megnyugtató a megerősítés :) 

Aki szedi még rajtam a barátcserjét, mást is ennyire puffaszt? Délbe szoktam bevenni ebéd előtt, estére meg felfúj. Pedig iszom is rá sok folyadékot.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@marmotka:
Igen ez az elso teljes honapom a homerozesben. A korabbit sajnos csak a teltetelezett ovum utan kezdtem el merni igy sajnos nem mervado ;( Huncutkodas teren igen ovu korulig csak akkor voltunk egyutt. A tobbi meg mar nem relevans igy nem is vittem fel. :)
@littlebiscuit: Ertem a helyzetet. Ezesetben tenyleg le kell tojni a kort es pozitivan hozzaallni es bizni magatokban. Hiszen szeretitek egymast es ez mindennel fontosabb es minden alapja! ;) Rendben lesz minden!!
@kolobri: nagy szep a gorbed ;) jaj alig varom h tesztelj egy dupla csikosat <3

4dpo

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr.
Teljesen egyforma a hőnk a 13-17. napokon! Ki tudja mi ez hogy nem emelkedik határozottan. Front van vagy nem tudom.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok! Tényleg mindenkinek fejtörést okoz a görbe :) 
Nekem fogalmam sincs mi van. Tegnap este és ma is van halvány barna folyásom (a görbénél ezt most krémes-ként jelöltem). A hőm fent van. Ma reggel csináltam egy tesztet (25-ös), ami negatív volt. De nem értek semmit! Hétfőre nem várom. Barnázás egyáltaltán nincs a barátcserje óta. Akkor mi ez? Ha mégis a mensit jelzi, akkor leestett volna már a hőm, mindig le szokott mensi előtt 1-2 nappal. Szerintetek van esélyem a babára? 

marmotka
 
 


Ja és 11. dpo
marmotka
 
 


@latkafr: Azért van itt emelkedés, szerintem bíztató! :)


@kolibri25:Nagyon drukkolok neked! 


 

marmotka
 
 


Mormotka hát ez kétoldalú. Nálam pont 3 nappal a menzesz előtt szokott megjelenni a halvány barna. A 2 pozitiv tesztes hónapomban viszont semmi sem volt elmaradt teljesen a barnázás ez volt a legelső igazi 'jelem'.
viszont ha nélad meg ujabban nincs és most van akkor jelezhet mást is akár azt hogy a baba furkája be magát a méhnyákahártyádba. Nagyon szurkolok hogy az utóbbi legyen :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Molyocska: Én reggel szedem meg este,mondjuk 2 napja en is érzem a puffadást reggelente,nemtudom hogy az-e.

Én is drukkolok nektek lányok,hogy pozi legyen!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Ó lányok, tovább nézelődtem - most a terhes görbék közt. 36,5- el peteérés után is vannak babás görbék.
Olyanok is vannak ahol az ovuláció után még vagy 4 napig szinte semmit nem emelkedett a hő sőt olyan is ahol visszaesett. Vannak 9. napi ovulációk meg 24. napi. SZÓVAL nincs szabály.. Felesleges fejtörés :D Nem is tudom, ha most nem leszek terhes a következő hónapban mérjem-e....

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:Lehet, hogy jobb ha nem méred, nem görcsölsz legalább emiatt! Köszi a bìztatást egyébként, jól esik :)
marmotka
 
 


Köszi Littlebiscuit!
Lehet a kövi ciklusban én se fogom mérni,en is mennyit stresszeltem hogy most miért esett le,most miért van ilyen magasan :-D
Mintha nem stresszelne amugy is eleget az ember.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Igen holott az is igaz amit Latkafr és Caroline mondanak.
Hogy ezéltal jobban megismerjük a testünket a működést. Ha van valami orvosolandó akkor az orvosnak is lehet támpont. Már amelyiknek. Én a január végi nőgyógyász látogatásnál vittem magammal a görbém kinyomtatva. Rá se bagózott a nőgyógyász. Helyette persze várjak 3 hónapot egy természetes lefolyású 6 alig 6 hetes vetélés után. Mah.. Én már nem hiszek az orvosoknak vagyis nem tudok kiigazodni rajtuk. Konrétan 3 orvos erre a dologra 3 féle dolgot mondott (mennyit várni) volt aki azt hogy semennyit a másik 1 hónap a harmadik 3.

Én viszont riasztó adatot olvastam.
Egyetlen szál cigi 25 mg. c-vitamint lop el. Párom multivitaminjában lévő C vitaminját reggel 10-re el is szivta. És kb 3-4 további napnyit a nap kimara részében.
Ijesztő adat ez.
Főleg ha belegondolok, hogy 3 éve hogy ujra cigizik (előtte évekig nem), és abba is hogy mennyi vitamint, gyümölcsöt nagy vitamintartalmú zöldséget ettünk addig. 2 almát hetente. Meg néha paprikát, jól szétsötve olivaolajon... Szóval olyan méretű vitamin hiány lehet(ett) neki hogy jajj. És miért ennyire fontos ez? (le is doktorálhatnék szerintem). Mert ugye a vitaminok antioxidánsok, és az antioxidánsok védik a sejteket a DNS-t a károsodástól - ez vezet a hibás DNS-ű embriócskákhoz akik életképtelenek igy hipp hopp ki is lökődnek..
A cigi elzabálja a vitamint egyrészt majd szabad utat kap hogy rongálja tovább a szervezetünket. És ezért mondják hogy öregit, mert az antioxidáns tartaná fiatalon a sejteket de nem tudja mert a cigi kivégzi.
Szóval ennek fényében elég nagy a sansz hogy talán közrejátszott ez az eseteinkben.
Persze a progeszteron-hiányos feltételezés mellett..
És mivel a spemiumok valami 72 napig érnek, az a félelmem hogy még mindig nincsenek jó és egészséges katonáink hisz még csak 1 hónapja hogy párom szedi a multivitamint (amit háromszor 'elsziv' napi szinten grrrrr). Szóval talán jobb is lenne ha nem jönne most még össze

Andrenoci,
Én másfél éve tettem le a cigit. Nekem nem volt nehéz mert nem cigiztem olyan sokat az elhatározás pedig erős volt. Aki régi és nagy dohányos, hát képzelem..
Nekem a könyv segitett (a hires Allen Carr féle) de az sem elég ha nincs egy erős elhatározásod.. Hát nem könnyű de meg lehet csinálni!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nekem a hőmérés, csak egy kiegészitő dolog, hogy monitorozni tudjam a ciklusom. Bár az is igaz, hogy még csak most kezdtem a méregetést. Szerintem sem szabad rástresszelni. Ez csak egy adat, pusztán tá,pontot adHAT, de nem kőbe vésett szentirás. :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@marmotka:


szoritok hogy babát jelezzen a barnázás :)


nálam még mindig semmi tünet, barnázás sem....
12.dpo
bunny88
 
 


Az én férjem is dohányoztt szerencsére leszokott.
Még a babatervezés elött.
Én sose dohányoztam,csak alkalmakkor 1-1 szálat.
Mondjuk ő inni nem iszik egy kortyot sem,utálja az alkoholt,én elborozok,de a 3 müszak meg az összevisszaság mellett hetente 1 pohár bor.

Egyre jobban ideges vagyok a keddi doki miatt,hogy van-e szervi bajom,vagy csak hormonos,vajon el fog-e küldeni mindeféle vizsgálatra vagy csak elhajt...


Közbe utánanéztem ennek a Jónás naptárnak,meg is csináltattam az oldallal,kíváncsi leszek.

8.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@caroline4:


igen, korán volt :) Remélem neked is meglesz éjjel az ovu :)
Én ebben a hónapban kezdtem el a barátcserjét és másfél hónapja csinálom az aviva tornát.
Nem én írtam, de nekem sincs itthon tesztem. Inkább megvárom a nemvárt napját és utána levő nap fogok csak tesztelni, ha nem jönne meg. Ha persze kibírom addig :D

marmotka:
Majdnem ugyanolyan helyzetben vagyunk, ugyanis képzeld, reggel nekem is volt két pici barna pötty a fehérneműmön, de azóta semmi...Na majd kiderül :)
Szurkolok magunknak, meg persze neked is bunny88! ;)

10.dpo
kolibri25
 
 


Littlebiscuit, nyugodtan adhatsz párodnak napi 1000-2000 mg C-vitamint. Azt nem lehet túladagolni, ami felesleg, azt kipisli az ember. Mi alapból ennyit szedünk, ha pedig nátha/betegség van, akkor reggel is 2000, este is 2000. Ennyit csak nem tudna párod "elcigizni" :)

Kolibri! Drukkolok magunknak :) Én voltam az egyik, aki mondta hogy nincs teszt, mert úgy könnyebb. De azóta tegnap bevásároltam :( Ma reggel nem is bírtam, persze negatív. De remélem, hogy csak korai volt és van baba.

Bunny, neked is szorítok, hogy két csíkos teszted legyen! :)

marmotka
 
 


Jó reggelt,

Marmotka, Bunny, Kolibri - veletek együtt számolok vissza és izgulok!!!

Végre ma reggelre emelkedőben a hő.. (36,8). A fertility már az ovut is betette, csütörtökre. Amikor is éppen együtt voltunk ( a morcos nap utáni .. :)). De most nagyon nehéz megállapitani az ovum pontos idejét mert 3 napon át voltak azok a kis feszülgetések ami pl a mult hónapban egyben negyed óra alatt jó erősen és tévedhetetlenül zajlott le. Most viszont se hőből se ezekből a fájdalmakból nem tudok biztosat levonni.
Nade reméljük a legjobbakat.

Marmotka, ma veszek is ilyen 'bomba' C vitamint. Vajon a pezsgőtablettás változat jó? Biztos vannak külömböző minőségű / felszivódású verziók. De a folyadék alapvetően nem lehet rossz ugy gondolom.

Most még dolgozom de nagyon remélem hogy hamar szabadulok mert itt száz ágra süt a nap és mennénk csavarogni..
Jó hétvégét mindenkinek!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


18 dpo

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:A pezsgőtabis is jó, én szeretem mert a kapszulákat nehezen nyelem le. Nem tudom, hogy ott nálatok milyen márkák vannak, de az eurovit-es az jó! Párom is főként a cigi miatt szed ennyit, évek óta.
Nekem ma is volt egy nagyobb, már sötétbarna folt. Azóta semmi. Hőm fent, reggeli 25-ös teszt negatìv.

Kolibri, bunny hogy cagytok?

12.dpo
marmotka
 
 


Én a biotech-es 100 db-os 1000mgost szoktam venni.Abból napi egy,ha ilyen influenza szezon van napi 2.De alkor reggel este mert egyszerre olyan sok nem szivodik fel,így jobban eloszlik.
Én is melózok most este 6ig :/
De remélem azért majd lesz jobb idő,jó lenne egy séta a dunaparton.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Köszi csajok a biztatást 
nálam még mindig semmi menzi előtti jel  remélem nem csúszik a ciklusom, csak akkor volt 1x-1x 36 napos, amikor 2 évvel ezelőt abba hagytam a fogigátlót. most már egy icipicit kezdek reménykedni......
bunny88
 
 


Marmotka, 
még korai nagyon.. Talán a holnapot ki kellene hagyni (habár szép lenne egy Valentin napi pozi teszt) 14 dpo-n már jobb esélyek vannak hogy kimutatja..
Bunny, jól hangzik.. Mostanában hány napos a ciklusod? jol emlékszem kedd szerda körül nem várod? ezek az utolsók a legnehezebb napok..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@kolibri25:


Hú ez a görbe több mint szuper :D Király.....készülhetsz a Menzesz mentes hónapokra! :D
andrenoci
 
 


@marmotka:


Szia! Az utolsó leesett hőtől számítva, már megkellett volna jönni ma, ha nem vagy terhes! Mizu? Megjött?
andrenoci
 
 


@littlebiscuit:


Szia! Te megvetted azt a könyvet? Esetleg meg van még neked az a könyv?
andrenoci
 
 


@marmotka:
Szia, a 25-ös szerintem jó ha a nemvárt napján kimutatja, akkor is halványan szerintem még. nincs 10-sed? Az már szerintem kimutatná. Szurkolok :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


andrenoci - megvettem igen csak aztán már tovább is adtam mert nagy bizalommal gondoltam hogy nem lesz már rá szükségem hát igy legyen :D De szerintem meg lehet találni online is tuti!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok, a pezsgőtabikkal kapcs, lenne egy gondolatom. Én nagyon nagyon régen nem használom őket és a családban is igen ritka, hogy pezsgőtabit vegyen be bárki is. Persze ha olyan betegség van, akkor adódhat kivétel. Azonban tudni lehet, hogy a pezsgőtabikban ahhoz, hogy mondjuk a vitaminok beépülhessenek vannak úgymondd, vitvő anyagok, amik bizony lerakodva akár komoly vesekövet is okozhatnak. Ezen túl a pezsgést biztositó anyagokok a bélbolyhoknak sem tesznek jót, és van akinél puffadást is okozhat. Én a görbémhez, mindig hozzá adom a napi c vitaminomat is, de a valóságban nem veszek be semmilyen tabletát, helyette, vagy vörösáfonyát, savanyúkáposztát, narancsot, kiwit, guavát, ribizlit eszem. De itt egy link, ahol több opciót is találtok. :)

http://www.vitalzone.hu/a-legtobb-c-vit ... telek.html

5 DPO


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?