Új privát üzeneted érkezett!

nika70:
Nem helyére...mellé. :P :wink: :D :D

malna5:
Milyen iskolába járatod a gyerekeidet, hogy mindig szünet van? :shock: :D

sz.veronika:
Igen, köszönöm kérdésed. Időben nyugovóra tértem és ma fitt , üde és fiatalos vagyok. :) :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Hú de sűrűn van laptető...még a végén januári gyerekem lesz. :shock: :P

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci jó a januári gyerek :)
Nem kell mellé senki más elég ő egyedül is :) és amíg egy simogatásomra akcióra kész addig nekem nem is kell más :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Lányok, én nem akarok/fogok elveszni, csak most nincs időm irni sajnos...ha vége ennek a benti örületnek, esküvőnek/kivizsgálásnak többet jelentkezem majd. Ja, lesz nászút is, nem nagy de lesz :)

Puszi mindenkinek!

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Mircikem rendes allami iskola ez, minden 3 honap utan van egy 2 hetes szunet, de most hozzaadjak a tavaszi szunetet is, es meg itt a nagy ESKUVO!!!! Az is munkaszuneti nap lett. Igy egybevetve itt vannak velem 1 honapot a csajok, meg szerencse, hogy ebbol 11 napot otthon leszunk. Nem sok, de nekunk csak ennyi szabink van.
Korenka elolvastam a blogod, nagyon meghato, irjal meg!!!
Rohanok dolgozni, de meg bekukkantok hozzatok ma!
Rilka, milyen volt az erdojaras? ilyenkor csak setalgatsz, es friss levegot szivsz, vagy konkret celja van - bocs, ha korabban irtal errrol es en nem figyeltem...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok, én is hazaértem végre...

Mirci,
legnagyobb meglepetésemre, előző oldalon én vagyok laptetőn... hova tűntél onnan? :)

Niki,
köszi, hogy azért jelentkezel időnként :)

Málna,
3 havonta 2 hét szünet? Ez aztán az élet! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Hmm... én meg most értem haza. Hosszú volt a nap... :roll:

Málna:
Hát nem csak sétálok. :D Én inkább túlélőtúrának nevezném. :D Sétálni gyalogúton szoktak, nem árkon-bokron, vízmosáson, szedresen és kőomláson által. És természetesen van célja, de ezt itt hosszú lenne kifejteni. Majd élőben elmesélem. Röviden: mérek, ellenőrzök és tervezek. :)

Veronika:
Szerintem Bbercsi miatt van a laptető átrendeződés. Mióta "névtelen"-nek álcázta magát, eltűnt a vonalzója is, gondolom ez rendezte át az oldalt.
rilka
Vác
 
 


Rilka,
igen, én is ilyesmire gondoltam... de az meg kicsit kevésnek tűnt nekem, hogy emiatt csak 1 hozzászólással csúsztunk csak feljebb...

Lányok,
ma se leszek, még mindig rohangálnom kell... Mondjuk Rilka, te sokkal jobban jársz, hogy friss levegőjű erdőben mászkálsz, én meg a legdurvább levegőjű belvárosban... :? Legalább sportolsz is, hogy árkon-bokron át kell menned :)

Szép napot mindenkinek! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Az nagyon jo, imadok erdot jarni, mi gombaszni mentunk regen eso utan... csak vigyazz a kullancsokra, mert most jon a szezon!
Nalunk tovabbra is suliszunet, meseszep az ido, 25 fok ma is, ugyhogy biciklire pattanunk delutan!
Tobbi topiclako merre csavarog?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Végre egy szabad este. Gondoltam benézek, de nincs itt senki! :(
Szép estét mindenkinek!

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Mónikám!
Legyen szép napod ma! :wink: :)

Kép

Kép

Kép
mirci09
 
 


Helló lányok. Gyors bekukk. Tegnap voltam dokinál. Hát gombáim vannak még mindig, de kaptam kúpot. Egyébként zárt vagyok !

A kis barackom aki lassan már inkább nem az. 30 dkg!!!!!! Annyira szép ez a gyerek, hogy hihetetlen. Nem vagyok elfogult :D:D:D

A doki nagyon alapos volt, és mindenét megnézte többször is. Még most is ránézett a tarkóredőre, hogy a korához képest hogy alakul, és még mindig szuper. A szíve egészséges, és minden belső szerve. Majd szerkesztek be fotót róla. Nem túl jók a fotók, mert szégyenlős bujócskába kezdett, bezzeng a csunyáját azt mutogatja! :D:D

Tegnap nem bírtam ki, vettem neki egy kis virágos együttest. Nagyon nőcis. Ennyit az elveimről...

BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT MÓNI!

L esz valami buli?
korenka
Szár
 
 


Látom előkerültek a vonalzók! Na azért! :D
korenka
Szár
 
 


sziasztok köszi szépen :):) nincs buli:( mamához mentünk most punnyadunk ez a buli :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika,
boldog szülinapot! :)

Korenka,
jaj de jó, hogy minden rendben! Várjuk a fotókat :) 30 deka! Juhéj! :)

Nekem ma úgy tűnik megjött, vagy legalábbis pár csepp ahogy kezdődni szokott... Ennyit arról, hogy anyu érezte, hogy most ebben a hónapban lesz baba! :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok
Moni Boldog Szulinapot!!!!!!!!!!!!!!!
Korenka, varjuk a fotokat!
Nem tudtam jonni, eloszor nem volt netunk, majd olyan szep ido lett, hogy tobbet vagyunk kint, mint bent.
Ma is lementunk a tengerpartra, egy turautvonalra, jol meg is kapott a nap minket. Remelem ettol a sok mozgastol, mostmar leadok egy par kilot, mert elkezdtem probalgatni a tavaszi ruhaimat, es nagyon elkeserito a helyzet... Pl csak hosszunadragok jonnek ram....
Varom mar a hazautat nagyon lanyok!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


De jó egyeseknek, csak úgy leruccannak a tengerpartra :)))

Én is egy kis enyhe fogyókúrába kezdtem, sok folyadék kevesebb kaja és az itthoni 2 kondigépen tornázom... A combomat kellene formába hozni a fürdőruha-szezonra... :roll: (Meg persze a hasamat, meg a fenekemet is, de abból csak fogyni kell, a combom viszont narancsbőrös, azt utálom a legjobban :oops: )

Amúgy most 3 hét alatt, mióta jobb idő lett fogytam közel 1 kilót! :) Végre ki lehet mozdulni! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


jaj hat narancsbor,...azt mar fel sem veszem...
En is erre szamitok Veronika, hogy melegben kevesebbet eszem, vagy inkabb salatakat..
Ez a tengerpart nagyon szep, de sajnos csak nezni lehet a tengert, mert ez az Eszaki-tenger.... mint neve is sejteti, igen hideg a viz.
KOrenka 30 dkg az mar szep suly... es te mennyit hiztal eddig?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Jó hétfőt mindenkinek! :)

Én ma itt vagyok egész nap, ha valaki ráér csevegni, ne fogja vissza magát! :D

Málna,
ez Norvégiára emlékeztet :) 16 fokos vízbe ezek már vidáman lubickoltak júniusban, hogy megjött a jó idő és már meleg a víz! :lol: Próbaképp a lábujjamat beledugtam... majd rögtön ki is húztam :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja, ja itt is belementek a gyerekek, dehat az angolok 3 fokban is zokni nelkul jarnak szandalban, a babakkocsiban meg nincs cipo a gyereken, szoval nem hasonlitom magam hozzajuk.
Vegul megjott Piroska, vagy csak vaklarma volt?
Tobbiek? Babaproject?Egyeb hir?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Ma már megjött rendesen, igen. Úgyhogy igen tevékenynek érzem magam, már átpakoltam a nyári ruhákat a szekrénybe és a télieket eltettem :)
Most pedig ágynemű-húzás fog következni :)

Többiek?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


malna: De jól hangzik a tengerparti séta... Lehet, ha nekünk is lenne tengerpartunk, tökre nem hozna minket lázba, mert az van... és mindig az kellene ami nincs... :D
Tényleg! kipróbáltad azt a zselé izét a jobb fogantatáshoz?

veronika: Kár, hogy nem működött a mama megérzése... na majd a következő hónap!

Megmértem magam és 1 egész kilót híztam. Marha büszke vagyok magamra. Remélem tudom tartani ezt a tempót. Hétvégén anyósnál voltunk. Ráltam az ottani mérlegre is, az meg 71 kilónak mutatott. Az otthonin 66 vagyok. Mondtam is a férjemnek, hogy remélem anyós mérlege rossz és nem a mienk... hazajöttünk és mindenki gyorsan lemérte magát.... kiderült anyós mérlege a rossz... pfúúúúh :D:D
Végülis az 1 kiló a kis szarosom, mert 30 dkg, a lepény asszem ilyenkor annyi mint a magzat, az 30 dkg, meg a magzatvíz.... az azért nincs 40 dkg.... mindegy tök jó! :D
korenka
Szár
 
 


Korenka,
gratula, eddig jól megy! :)
De ha a ti mérlegetek lett volna rossz, akkor is 1 kilót híztál volna, mert az a mérleg számít amin előtte is mérted magad :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


veronika: Ebben tök igazad van, de ha 71 lenne az igen gáz lenne... de nem annyi..
korenka
Szár
 
 


Anyukám pl. ölni tudna érte, hogy 71 legyen! :lol:
De neked a pofidon is látszik az iwiw-es képen, hogy nem lehetsz annyi :)
Bár van az ismerettségi körömben olyan, aki amúgy extra vékony, mégis 25 kilót hízott terhesen, aztán megint extra vékony lett :) És ezt kétszer megcsinálta! A szerencsés! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vera nem csak anyukád :):):) én is szeretnék és leszek is 71 kg :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Micsoda tavaszköszöntő fogyókúrába kezdtetek. :shock: A múlt héten én is tartottam 1-2 etióp napot, de sajnos a hétvége és a mai nap megsemmisítette az eredményt. :?
tengerpart: Jó lenne... :roll:

mana5:
Hozhatnál egy kis dunsztos üvegben, mert már azt is elfelejtettem, hogy milyen az íze. 8) Hullámzást majd töltök le a netről...hanggal. :D

narancsbőr:inkább nem írok semmit erre... :roll: :twisted:

sz.veronika:
Én ma itt vagyok egész nap, ha valaki ráér csevegni, ne fogja vissza magát!
:D :D :D :D :D :D
Hú de fel vagy pörögve... :shock:
Én is sokat adnék a 71kg-ért. :roll: 8) :D

korenka:
Malna5 zseléjét nyalogatni kell??? :shock: :shock: :shock: Ez volt az első reakcióm...aztán nekifutottam még egyszer és akkor láttam, hogy rövid az i. 8) :D
1kg hízás...szép, még a végén ropi leszel augusztus végére. :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


nika70:
Látom te is sóvárogva nézted azt a 71-es számot. :D :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


A zselet a mult honapban hasznaltuk eloszor es most is. A mult honapban ugye nem lett baba belole, most nem tudjuk meg. Kepzeljetek, ma reggelre azt irja ki a gepem, hogy ki kell cserelni az aksit... Az draga moka?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna: Laptop aksi? Az gáz...

Nézzétek meg a szerzeményemet lányok: Vettem egy babakocsit ma hajnalban... nem bírtam ott hagyni:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1450848086

Igazi kis hercegnős. Igaz szelepes a kereke amit direkt nem akartam, viszont állítható a kar ami nekem tök fontos (ne süsse ki a szemét a nap az én kis cicámnak)

Előbb voltam védőnőnél. Meghallgattuk a szívverését a kiscsajnak. Oaaaan jó!

Jólvan máskor nem jövök a 71-es számmal! :D:D

Hát a narancsbőrre én sem reagálnék.....
korenka
Szár
 
 


malna5:
20-30ezer körül van itt nálunk.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Korenka,
hű, te aztán bevállalós vagy! Fehér...
De nagyon szépnek és jónak tűnik tényleg!

Nekünk is kell majd babakocsi, ha majd kell... apa a költözéskor valahogy otthagyta az újszülött babakocsit a pincében... ő csak azt látta, hogy van másik, akkor ez biztos nem kell :) Csak a másikat nem lehet teljesen lefektetni...

Szívverést hallgatni tényleg jó :) Örülök hogy szépen dobog neki :)

Én ma is itt vagyok... olyan erősen megjött, hogy fél óránként kell cserélnem... éjjel 3-szor áztam át... el se merek itthonról menni :roll: Volt már egy ilyen időszakom szülés óta, egy jó fél éven át, akkor azt mondta a doki, hogy nem látja problémának, aztán el is múlt... nem örülök, hogy újra kezdi :evil:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


korenka:
Jahogymár babakocsi :D :wink: ...Szééép. A miénk is ilyesmi, csak más színű. Már én is kinéztem egy újat...csak a gyerek hiányzik. :roll:

sz.veronika:
Ma én is csevegésre/írásra kész vagyok. :D
Niagara...ebben még szerencsére nem volt részem, én a másik véglet vagyok. Akkor szokott kicsit több lenni, ha ugyan megfogan a bébi, csak nem tapad fel. Egyébként nem jelentős.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci neked volt mar ilyen? Hogy nem tapadt meg rendesen?
Kamaszkoromban jartam igy utoljara Veronika - termeszetesen vendegsegben - azota eleg gyengus es csak 3-4 napig tart.
Szoval en is a masik veglethez tartozom.
Babakocsi...hmmm. Jo neked Korenka!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna5:
nem tapadt meg rendesen
Igen volt. Dani előtt is és a múlt hónapban is például.
Nektek nem szokott lenni?? :shock: Mondjuk... akinek sok van lehet nem látja. Vagy ez nem normális jelenség? :roll: :shock:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Honnan veszed eszre Mirci? Hogy kesobb jon meg, es erosebb a szokottnal?
nekem mindig idoben jott meg eddig :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Eppen most gyujtottam ala a vajtartonak. (villanytuzhely)
Csak az olvadt vaj es muanyag sercegesere eszmeltem fel....
Jo budos van az egesz lakasban....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
azt hittem, hogy csak én nem vagyok százas mostanában :)
Valamelyik nap egy fél pohár kakaó landolt a billentyűzetemen, azóta még letörtem a zuhanyfejet, stb... :)

Mirci,
én sem tudom felfedezni, hogy nem tapadt meg abból, hogy esetleg másként jön meg... folyton változik hogy jön meg :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Én abból gondolom, hogy olyankor jóval erősebb a vérzés és darabos. Ilyen volt a vetéléskor is...persze akkor valamivel nagyobb darabok voltak. Lehet hülyeség.... :roll: :shock:

Mi történt veletek Csajok??? :shock: Kezdek aggódni. :shock: :D :D :D
Én még nem bolondultam meg, de közel állok hozzá...2 hete fáj a fejem. Először a lázra fogtam, utána pirire, utána a szélre...kezdek kifogyni az okokból. Most megpróbálok borzasztó sokat inni, hátha segít. :?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Igen, én is az ivást javasoltam volna...

Én is gondoltam már ilyesmire, hogy mikor nagyon erős és darabos, akkor lehet, hogy nem tapadt meg a bébi, de mivel 6 hónapon keresztül volt ilyen, és akkor még védekeztünk is, az nem lehetett,hogy minden hónapban ez volt :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja...az nem ...tényleg. Mondom..lehet, hogy én tévedek...valamiért olyan biztos voltam benne, hogy az csak "fel nem tapadás" lehet.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Szegény korenka majd megszakad a munkában...:
..... Elértem a 7 szintet a Goodgame Mafia játékban
:shock: :D :D :D :D :D :D :D 8)

Kép

Kép
mirci09
 
 


Remélem mindenki jól van.

Már csak 18 nap van a nagy napig. :) Nagyjából minden készen, márcsak a nászút lefoglalása van hátra.

Lányok, ez az időjárás, már két napja nem alszom. Pedig már lehetne jó idő, hétvégén szeles, most meg esős...

Mirci: Nem mentél el multkor az orvoshoz? Ott akadtam el, hogy Béládnál teszel majd egy látogatást.

Bercsi nem jelentkezett?

Mónika: utólag nagyon boldog szülinapot!

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikiee:
Ha már csak a nászút van vissza...az már nem sok, a legegyszerűbb része a szervezésnek. És igen, az időnek is van 18 napja, hogy rendbe szedje magát. :D :wink:

Én is ott akadtam el, hogy megszületett a gondolat...a Bélával kapcsolatosan.... :roll: Halogatom, de minek? :? :twisted:

Bbercsiről nincs hír sajnos. :(

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci:

A nászút sem könnyű, mert kiugranánk pár napra olaszországba, és olyan árakkal játszanak, hogy így esküvő után nagyon húzós. Nincsenek nagy igényeink, de azért hostelbe nem szeretnénk menni. :)
Nézem az időjárás jelentést, hát nem mond 20 foknál többet, ami még nem is olyan nagy baj, csak hát ne essen... de végig záport/esőt mond.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikiee:
Hát...össze kell táncolni az esküvőn a Potyolínó árát... :wink: :D Annyira jó órabérért sosem fogok dolgozni.. 8) :D
Melyik részre készültök?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mivel főleg család lesz ott, nem lesz táncolós rész, meg én azt mindig annyira erőltetettnek éreztem amikor erre került más esküvőn a sor :? Észak :) csak egy kis kitörés ebből a malomkerékből.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Hát akkor tényleg csak valami elérhető szállásban lehet gondolkodni. :)
Hányan lesztek? Esküvő, vacsora és kotri haza? Mi is egy ilyenre megyünk májusban. Nem lesz tánc, csak táncpénz. :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Nálunk se volt menyasszonytánc, pont azért mert én is olyan erőltetettnek éreztem...
A meghívóban meg feltüntettük, hogy "vegyenek" nekünk közösen egy jó nagy ajándékot, a nászutunkhoz adjanak lóvét ajándék helyett :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Itt vagyok ám! Tegnap írtam, de nem találom... szerintem elfelejtettem elküldeni... már nem is tudom mi volt az... mindegy.

Nikiee:
Végre itt voltál egy kicsit, én meg pont akkor nem voltam... :(

Fejleményeim: Igen elértem a 7 szintet a maffia játékban :D:D:D:D
vasárnap megyek a hercegnőm babakocsijáért. A csaj tesz hozzá egy csomó sosem használt lányka ruhát is. Nagyon rendes volt. Nem kérdeztem rá, hogy hogy-hogy nem volt sosem használva a babakocsi és vannak sosem használt ruhái... hátha valami rossz dolog van mögötte...

Tegnap felhívtam a szülésznőmet is, de éppen szült, majd visszahív, hogy egyeztessünk. Nagyon szorítsatok, hogy ne legyen szabin amikor szülök...

Na ennyi hirtelen...
korenka
Szár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: