Új privát üzeneted érkezett!

Pami,
nagyon-nagyon drukkolok!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta!
NEked is nagyon mennek a szurkok!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
ne szurkot küldj, légyszi, hanem inkább valami jó oldószert!!! :lol:

Kép
kisbuta
 
 

 
 

Akkor küldök valami jó erős oldószert!!!!!!
Kitartást!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


SZiasztok,

2009. augusztus 19.én megszületett Pami kislánya, 3490 g és 52 cm. Császárral született, mindketten jól vannak, bár Pami azt írta,hogy volt már jobban is.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Koszi a hireket :!: :D Jaj Maya csak nem akart kibujni :roll: de mar alig varom az elso fotooot :P

Pamiiii Mamiiii :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pamilla!!!
Óriási gratula innen is!
Sok-sok boldogságot, és kitartást a lábadozáshoz!
(ha nehéz is mozogni, gondolj arra, hogy egyébként jót tesz, mert így nem gyógyulhatnak össze olyan dolgok, amiknek nem kell.)

Kép
kisbuta
 
 


Hy csajok!

Most 1 kicsit kevesebb ideig tudok jönni de amint rendeződnek itthon a dolgok és beállunk 1 napirendre minden oké lesz!
Addig is van 1-2 kép kis békahúsról.
Íme:

Kórházban
Kép
Majácska születése után pár percel
Kép
A büszke apuka
Kép
A műtőből kifelé tolva
Kép

Kép
pamilla
 
 


Hogy az utcsóval mi lett???? :shock: :shock: :shock:
Na mindegy még 1x

Kép

Ja és a kedvencem ahol már látni a mosolyt
Kép

Kép
pamilla
 
 


Jaj és köszi mindenkinek a drukkokat!

Addig is mindenki nagyon vigyázon magára!

Kisbuta!
Könnyű szülést hacsak még nem vagy túl rajta! :wink: :lol:

Zsu!

Kitartást már nincs messze az időpontotok, amikor Ti is találkozhatok idekinn!

Bridget!
Remélem nálatok minden oké és a lombikod is nagyon de nagyon jó úton halad és hogy minél hamarabb odavarázsolják a törpikét/ket.


Monic drága!

Neked pedig köszönöm hogy továbbítottad az infót és hogy külön gondoltál ránk!

Millió pusz
Zümi+Niki

Kép
pamilla
 
 


Nikiiiiiiiiiiiiiiii
Gyonyoruek vgytok :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D
Maya gyonyoru kiscsaj 8) es az a mosolygos kep :wink: Jo a serod is.Az ido miatt meg ne aggodj :!: Gyere ahogy tudsz es meselj hohgy megy a szopi meg ilyenek :wink:
Nem tudom emlexel-e arra,hogy mondtam megyek haza lombikozni na hat nemsokara megyek es majd tuti meglatogatlak titeket is tudod anyum fele utba esik :wink:
Szeeeep a vonalzid is irigy irigy :wink: Kisbutanak meginditottak a szulest kedden de egyenlore semmi info rola :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


SZiasztok,

Niki,

gyönyörű a kislányotok! Annyira formás és szépséges baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:
Hát igen, vannak szép babák és nagyon szép babák. Na már most a ti kislányotok nagyon-nagyon szép. Igazi csajos, hogy már a születése után néhány pillanattal is jól néz ki :lol:
Sugárzik rólatok a boldogság, és Majácska kis mosolya szívmelengető. :lol:
Remélem, hogy jól vagytok. Napirend 1-2 hónapig még nem nagyon lesz, legalábbis Dancinak nem volt egyáltalán. Ezt csak azért írtam, hogy ne számíts ilyesmire, ha meg Majácska ügyes lesz és csinál hamar napirendet akkor pedig nagyon örülj neki.
A SOTE II-n szültél? Legalábbis a hátad mögött az ebédlő tiszta olyan mint a SOTE II-n :roll: Ott feküdtem amikor a hsg volt.

Bridget,

szoktalak olvasgatni a Beültetős topicban is, remélem hamar babás leszel, ha nem spontán akkor pedig a dokik által. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Pamikám!
Gyönyörűségesek vagytok!!!!!!
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Monic
Koszi bar a spontanra egyenlore nincs esely mert fogigatlot szedek a lombikig :? De viszont igy szabad elet van addig is nem kell meregetni lh-zni figyelni csak elni es virulni. :wink: Aztan meg remelhetoleg osszehoznak nekem 1-2babat 8) :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,

nálunk 3 évig ment az időzített szex meg minden kipróbálása amiről hallottuk, hogy segíti a teherbe esést. AZtán lombikkal meglett Danika és most tért vissza a régi kerékvágásba az életünk, mi most élünk szabadon, nincs számolás, csak szerelem és boldogság :lol:
Úgyhogy tudom miről beszélsz, élvezzétek ki alaposan, mert az első lombikkal tuti babás leszel és hát babával a pocakban sem olyan igazi a házasélet :oops: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


KISBUTA HIREK 8)

kisbuta írta:Sziasztok,
nem olvastam vissza, de úgy látom, apácska elfelejtett nektek szólni... Mondjuk ahhoz képest, hogy mimindent felejtett még el örömében, ez már csak a jéghegy csúcsa.

Szóval. Kedden reggel 6-os indítás helyett Katica repesztett burkott hajnali fél 4-kor, konkrétan arra ébredtem, hogy elfolyt a magzatvíz.
Gyorsan be a klinikára, szépen indultak is a fájások, aztán mikor olyan 20 perceseknél jártunk, egyszercsak 40 percig semmi :shock: . Kaptam oxitocint, de arra se indultak újra a fájások, bezzeg Katica szívfrekvenciája 120-ról rögtön 100-ra esett, úgyhogy végül császárnő lett a lányunkból 2009. augusztus 25-én reggel 8 óra 05 perckor.
A legfontosabb, hogy egészséges, annyira, hogy tegnap már haza is engedtek, mert ő nem sárgult be (csak én, de az a Gilberttől van), én meg vállaltam (tapasztalt lombikos létemre mi az nekem), hogy két hétig még szúrom a Clexane-t.
Szerencsére a klinikán az utolsó éjszakát már a nem az operáltak között töltöttem, és velem lehetett a kicsi lány, így nem itthon harcoltunk meg először, de azért be fog állni a napirend, mégha felfordulás is van most. Amíg fenn voltam az operáltaknál, persze hozták szegényemet háromóránként, csak hát közben nyomták bele a tápszert, nekem meg már eléggé fájt a mellem. Szóval ragaszkodtam hozzá, hogy aznaptól én jövök. Nagy harc volt, de megérte, mert így az első itthoni éjszaka már egy fokkal nyugodtabban telt. És ma érkezik anyukám, kb. egy hétre, az is nagy segítség lesz. Meg amúgy apája is nagy segítség, még soha életében nem volt ilyen figyelmes, pedig eddig se panaszkodhattam rá...
Képeket még nem tudok küldeni, mert az én gépemen eddig egy sincs, de majd pótlom, amint tudom.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Monic
Ez a 2.lombik lesz :oops: De nekem az is mindegy ha csak a 3. vgy 4.sikerul :roll: a vegeredmeny a lenyeg :!: lesz es kesz :lol: Koszi hat elvezzuk az eletet bar mi mar most is csak olyan oregesen...amikor jol esik :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,

Kisbuta,

szívből gratulálok nektek!!!!!!!!!!!!!!! A szegedi Kaális topicba is megírta Amina, bár gondolom oda majd csak akkor néle be ha több időd lesz :wink:

Bridget,

akkor a második fog sikerülni. :wink: A vonalzódon úgy látom, hogy azt itthon csinálják a Kaáliban. Én nagyon bízom bennük, hihetetlen profizmussal dolgoznak, nem győztem kapkodni a fejem, sodortak az események és egyszer csak ott lett a pocakomban a baba. Visszagondolva nem is bánom, hogy minden olyan gyorsan történt mert nem volt időm rágódni a dolgokon.
Melyik Kaáliba fogsz menni?
Danika is Kaáliban készült, Szegeden, és ráadásul ugyanannál az orvosnál mint Kisbuta kislánya :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
En is csak jot hallottam roluk azert is dontottem mellettuk es ugy tunik a legjobb doki is megvan :wink: (Krizsa)Bar nekem mind1 ki csinal babat :lol: Azert bizom benne ngyon mert nem egy magas FSH-el rendelkezo lanynak csinalt mar babat :wink: Koztuk a beultis topikban Nyulasz ikreit is :D Pozitiv vgyok... 8)

Pestibe megyek mert pesti vgyok :roll: Apacska is 1halos lakast akar kivenni annyira nem fogja fel akar esetleg most is sikerulhet mar es akkor apuka lesz nyarra...es akkor koltozhetunk nagyobba :lol: Bizti gyors ez az egesz persze ha nem sikerul akkor januarban megyek haza a kovetkezore :wink:

Mindig is ugy gondoltam a karifa ala milyen szep ajandek egy pozi teszt? :wink: Bar ha az oktoberi sikerul az nem a karifa ala kerul hanem meg a mikluas hozza :lol: De majd egyet masnem pippantok a fa ala is :wink:

Ti mentek tesoert majd? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,

remélem akkor neked is ikreid lesznek mint Nyulasznak.
És akkor még nagyobb lakás kell majd előbb-utóbb. :lol: A férfiak ilyenkor még nem tudnak a jövőre gondolni, az ő agyuk akkor kezd el majd járni amikor a pocakban van a baba, aztán amikor megszületik pánikolnak, hogy mennyi minden nincs még elintézve :lol: :lol:
Én úgy gondoltam, hogy jövő nyáron kellene még egy beültetés nekem és akkor Danika és a kistestvére között 2 év lenne. De apát még meg kell győznöm mert ő még nem gondolkodik a kistestvéren (neki már van egy 14 éves lánya, így ő már 2 gyerekes apuka :? ).
Csak még ki kell derítenem, hogy a kistesó ügyben jogosultak vagyunk-e rögtön beültire menni vagy megint kínlódni kell-e előtte éveket.
Fagyibabánk nincsen, mivel 2 embriónk lett amit vissza is tettek a pocakomba.
Mivel én iker vagyok benne van a pakliban, hogy a következő beültinél többen is lesznek. (én nagyon örülnék neki, párom szerintem idegbajt kapna :wink: :lol: )

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Drága Kisbuta!
Kívánok nektek nagyon sok boldogságot, erőt, kitartást és tejcsit!!! Aztn majd képeket is KAticáról!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Monic
Nem hinnem,hogy megint evekig kinlodnotok kene bar nem tudom ti miert is voltatok eloszor lombikon?Mert ugye egyes bajok nem valtoznak az evek alatt sem... :roll:

Ikrek az jol hangzik 8) nalunk is van a csaladban asszem apu tesojai :wink: aztan anyu is terhes volt ikrekkel de az egyik baba elment igy a masikat elvetettek mert kitudja milyen baja lett volna :roll: Vgy valami ilyesmi nem ertek hozza na meg abban az idoben :roll:

Ugyhogy nekem is van eselyem ra bar en egy 2petejuvel is megelegszem :wink:

Apacskad mar 2gyermekes es a masik lany...hat igy kicsit ertheto de en biztos vgyok benne,hogy belemegy :wink: :wink: a lanya mar lassan kamasz es akkor mar nem ngyon lehet apaskodni igy marad az egy gyerek es akkor johet a kovetkezo 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,

ismeretlen eredetű meddőség van nálam. APával minden rendben, rám igyekeztem fogni egy kis PCO-t, endometriózist (ez a punkció közben derült ki, hogy az egyik petefészkemben volt egy nagyon picike endo), nem teljesen átjárható petevezetékeket, de egyik sem bizonyult komolynak, így fogalmam sincs, hogy miért nem jött a baba 3 évig.
A doki a stresszre fogta a végén, ebben lehet, hogy igaza van.

Nálatok is jó sok iker van :lol: Én is kétpetéjű iker vagyok. Azt hiszem zavarba is jönnék ha egypetéjűek lennének az ikreim, voltak olyan osztálytársaim és csak egy anyajegy segítségével tudtuk őket megkülönböztetni :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Az nem semmi :shock: Marmint,hogy ismeretlen eredetu :roll: Akkor remeljuk jon a ti csodababatok hamarosan ha nem igy akkor ugy :wink:

A stresszre fognak manapsag mindent nem csak az orvosok az emberek is...ez hulyeseg...csak egy jo kifogas...regen meg rosszabb elet volt es megis mindenkivel minden rendben volt :? Ma meg...en amondo vgyok az immununk gyengesege,a hulye etelek tele a sok E-vel kezdodo mittomenmikkel...mukajak ezektol vgyunk tisztara masok :roll:

De neked Dani mar ott van 6honapos :shock: pedig emlexem mikor szuletett 8) jah meg mikor jottel babasan neha 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,

hát még várunk a kistesóval amíg Danci 1 éves lesz és utána kezdünk próbálkozni csak.
Egy jövő nyári beülti lenne a legaideálisabb mert akkor a két gyerek között 2 év lenne.
Hát álmodozásban nagyon jó vagyok, aztán majd kiderül, hogy az élet mit hoz.
Nagyon boldog vagyok, hogy nekünk már itt van Danika, végtelenül szerencsésnek érzem magunkat miatta.
Nemsokára ti is itt tartotok, csak soha nem szabad feladni. Nekem Danika akkor jött amikor már a végletekig el voltam keseredve. A lombik előtt megbeszélük a párommal, hogyha ez nem sikerül akkor örökre abbahagyjuk ezt a dolgot. :oops: És szerencsére sikerült.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Gondolom mennyire orulsz neki es gondolom az se utolso szempont,hogy meg lehet masik babad is :!: En nekem ha most lesz a 2.gyerek mar nem biztos osszejon :( ezert is talan jobb lenne egyszerre 2 ha nem ugy lesz akkor lesz maskepp :wink: Persze probalkozni fogunk de nekem mar most is nagy melo osszehozni az elsot mert merul ki a petefeszkem :( Nem adom fel en nem az a tipus vgyok sot amikor mar mindenki feladja korulottem en meg akkor sem adom fel! :lol: Mert tudom,hogy lehetseges :!: Most van meg eselyem es a 2.babaert is kuzdeni fogok csak azert realisan latom a dolgokat...amugy ugy tervezem,hogy oktoberben mar 2-en utazunk vissza a repcsin :D 8) :wink:

Kisbuta
Hozz ide is kepet mert Pami ha benez had lassa :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok

Bocsánat mindenkitől mostanában nagyon szar volt a netem így nem nagyon néztem fel a megszokott oldalakon kívül máshová, de szolgáltatót váltottam és most remélem ez már beválik.

Látom időközben megszülettek a kiscsajok!

PAMI és KISBUTA
Fogadjátok őszinte gratulációmat! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

PAMI
Annyira szép ez a kis zümi csaj, de nagyon irigykedem. :)
A párod is nagyon szimpi, te is szép vagy és sugárzol a boldogságtól.

Alig várom hogy olvashassam az írásaidat, szülésről, szopiról, babázásról, napjaitokról, és a tapasztalataidat.

KISBUTA
Remélem te is mihamarabb tudsz jönni beszámolni és nagyon várom a ti kislányotokról is képeket! :)

BRIDGET
Neked továbbra is nagyon drukkolok! ++++++++++++

ZSU
Úgy látom mostanában neked sincs sok időd.
Mi újság veletek?

dita75
 
 


Dita
Orulok,hogy jottel es koszonom :wink: Odaat olvasgattalak am :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ditukám!
Hát mostanában amikor nő Bence, szinte egész nap alszom. Valahogy teljesen kiveszi az erőmet. Már mosom és vasalom a kissrác cuccait. Ma pakoltuk ki a gyerekszobát, lefestette apa az ajtófélfát. Holnap festjük a szobát. Szép napsárga lesz, cuki macis bördűrrel.
A babakocsink is megjött. Majd teszek fel mindenről képeket.
Amúgy kezdek nagyon lelassulni. Igazi kis pingvin lettem. Csak tityegek és totyogok. Nagyon fáj a szeméremcsontom, sokszor alig tudok lábra allni. Egyre többet kell pihennem. De nem panaszkodhatok. Jövő héttől felgyorsulnak az események. Labor, nődoki, bejelentkezés az első CTG-re, uhu, védőnő, aztán úgy négy hét múlva irány a kórház. Persze a kórházos cuccom még határban sincs.... de jövő héttől beszerzek mindent hozzá. Két hét múlva meg megyünk vásárolni a béjbinek.

Ti hogy álltok? Ájulás? Apa? Gyerek? Gyerekszoba?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


BRIDGET
Akkor te jobban képben vagy velem mint fordítva.
Ha jól láttam itthon fogtok tovább próbálkozni a Kaáliban?
Szerintem nagyon jó döntést hoztatok.
Biztosan minden rendben lesz, nagyon szorítok. Amúgy pedig a 2. babát már sokkal könnyebb lesz majd szerintem összehozni, de örülök hogy már a köv. - ben gondolkoztok! :)

ZSU
Én veled ellentétben pedig alig tudok aludni, nekem is itt fáj ott fáj. A szeméremcsont fájdalom amiről beszélsz nálam már régi vendég. Egyszer anyuéktól haza sem tudtam jönni annyira fájt hogy minden lépésnél ordítottam egyet. Pokoli volt.

Nálam kiderült a terhességi diabétesz, valszeg ezért ájuldoztam no meg a vérnyomásom sem szokott valami jó lenni úgyhogy ez a kettő a dokker szerint kicsit durva együtt. Azért remélem hogy minden rendben lesz. Csak Milónak ne legyen semmi baja én kibírok mindent. A kis családommal azóta sem zökkenőmentesek a napjaink de bízom benne ahogy Monicéknál nálunk is lesznek a baba érkezésével pozitív változások, ha meg nem azt a jövő eldönti hogy mit fogok lépni az ügyben.
Nálunk a nagyobb dolgok már mind megvannak, épp most számolgattam össze hogy a sok kis apróság (cumisüveg, lámérő, stb.) még vagy 50 ezer lesz vagy fölötte. Hónapok óta csak úgy röpködnek a tízezresek az amúgy is lapos tárcámból, de most hogy diétáznom is kell még többet tudok spórolni magamon hogy Milónak minden szép és jó meglegyen.
A gyerekszobát nagy vita árán végül most a héten elkezdjük végre, ez is egy harc volt meg még lesz is gondolom de mivel már egyre rokkantabb vagyok én is páromnak és a gyereknek is be kell látnia hogy nem várhatok az utolsó pillanatig ezzel a melóval.
Ha kész leszünk teszek majd képeket!
Most ennyi röviden ami eszembe jutott.

PAMI, KISBUTA

Remélem a kislányokról hamarosan kapunk képeket, infot.

dita75
 
 


Ditu!
Már csak 11 hét és Bogyó a karjaidban van!!!
Hihetetlen, hogy megy az idő!!!
Kitartást neked, és ne hagyd, hogy lehurrogjanak a vásárlást illetően. Nálad jobban senki sem érzi, hogy mennyit bírsz. Nagyon vigyázz magatokra!!!!!
Pocaksimi Milónak!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita
Igen tudok mindent :wink: Na jo a hetvegen meg nem volt idom olvasni na de majd holnap 8) :lol: Viszont azt tudom az uccso cukor vizsgalatod jo lett :!: Kép
Es ahogy Zsu is mondja mar csak 11het :wink:

Pami,Kisbuta,Kiriki
Hun vgytok kepek? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bár másik fórumba szokta irogatni, most olyan "gondom" lenne, ami szerintem ide való.

6 havi ( tudom nem régóta) próbálkozás után nem jön össze a bébi, api rendben van, nekem soha vetélésem terhességem nem volt, 2001 óta nem szedek fogamzásgátlót, és most babát szeretnénk, de baba nem jön. Stresszes ( meló, költözés) időszak miatt 23. napra jött meg, persze baba nincs, dokim tegnapi vizsgálaton felírt Bromocriptin-t, mert a prolaktin-em a felső határhoz közelít, és Norculut-ot, hogy a menzimet kitolja ( sztem felesleges, mert mindig megjön, csak most sokat paráztam) majd még Clostí-t is....

A kérdésem az lenne, hogy ennyi hormon izé nem tesz tönkre? nem leszek bálna tőle??? félek beszedni és totál elkeseredett vagyok hogy a 9 évvel idősebb páromnak nem tudok gyereket szülni... :( ( én 31 ő 40 lesz.....)


Ha valaki tudna segíteni , nagyon örülnék!

u.i.: dokim azt mondta hogy a Bromo-tol majd szédülok meg minden, úgy meg hogy fogok dolgozni???
kfmares
 
 


kfmares
Bar nekem csak egyszer surolta az erteket nem irtak fel gyogyit...akkor jottem en is ide a forumba :roll:

Ha a prolactinod nem jo akkor nem fog joni a baba...ezert kell szedni a Bromot,Azt hogy kitolja amenzid nem tom 1havi hamar megjovesnel miert kell :roll: a clostit se ertem miert irta fel amig nem all be a prolactinod :shock: bar a tobbiek jobban tudnak neked segiteni csakhat mar ketten babaznak :lol: 2masik lanyzo meg babas :lol:

Szal veszve nincs semmi ez legyen a legnagyobb bajod,hogy magas a prolactin :!: A bromo meg amig benem all sajna igen rosszul leszel tole...de en errol tobbet nem tok :roll:

remelem jon erre valaki ep aki tud neked segiteni :!:

Sok szerencset a babahoz :wink: Jonni fog ne felj es ezek nem mind hormon nem leszel se tehen semmi :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kfmares,
a bromónak néha elég durva mellékhatásai vannak, de néhány nap után hozzá lehet szokni. Mármint nem a mellékhatásokhoz, hanem a Bromóhoz, és akkor már jobb.
Van olyan is, hogy fokozatosan emelik az adagját, hogy ne legyen olyan brutális.
De ezt nem tudom tapasztalatból, mert nekem összesen napi 1/4 tablettát kellett szednem, és attól nem volt semmi bajom.
viszont a babához nagyon fontos, hogy lemenjen a prolaktinod, a bromót nekem az 1. trimeszter végéig kellett szednem.

A hormonok hízlaló hatása meg egyénfüggő. Van, aki hízni kezd tőle, nekem lombikom volt, egy csomó hormonnal, és egy dekát se szedtem fel.
De mégha hízol is tőle: ügyes szabású ruhákkal nagyon csinos tudsz lenni úgy is, és el kell dönteni egyszer, hogy tényleg gyereket akarsz, vagy inkább bombanő maradni.

Lányok,
majd teszek fel képet, de alig van időm. Szegény lánynak nagyon fájt ma délután a hasa, túl mohó volt...

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta
Varjuk a fotokat 8) Es elis felejtettem mondani,hogy anyukam is Katica :D es az en elso nevem is Katalin am :wink: csak a masodik a Brigitta de en a Brigittat hasznalom mar kiskorom ota 8) Ez nalunk egy csaladi hagyomany mindenki Katalin a nagyi is az volt :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: és semmi más nem viheti le? mondjuk valami természetes dolog? Másrészt az úgymond magas prolaktinem, úgy magas, hogy a felső határ súrolja.... és a vérvétel márciusi ami alapján a gyógyszert adta... ( még nem szedem... félek tőle) Másik dokim, ( mert most ez egy új, ő kérte még a vérvételt a 21. napon) simán az eredmény után felírta a Closty-t, mondván, hogy a leletem jó! ( ő nem foglalkozott hogy a prolaktin a felső határhoz közeli és hogy a progeszteron kicsit alacson ( 12-es érték)......nem igen értem én a dokikat!!! :((((

Csaak tudnám mi a jó, teletenni magamat hormonnal, vagy valami természeteshez fordulni ( kaja, tea, vitamin, életmód...)

a lecke fel van adva nekem :(
kfmares
 
 


kfmares
nekem is alig volt emelkedett, de lombiknál nyilván semmit nem bíztunk a véletlenre.
Ha nektek lehet természetes úton is babátok, lehet, hogy előbb az életmódváltást próbálnám meg, és csak végső esetben a hormonokat.

Kép
kisbuta
 
 


kfmares
Hat mint irtam mivel en nem szedtem ezert nem tok rola ugy nyilatkozni,mint pl kisbuta o mar szakavatott :wink:

De az biztos,hogy marciusi lelet alapjan nem adnak gyogyszert szeptemberben :shock: es aztan egy masik doki meg clostit is :? 1dokihoz kene elmenned...es mikor nem ertessz valamit rakerdezni :roll: Mert pl mi alapjan ad clostit?Nincs pe-d?Vgy csak felakarja a dolgokat turbozni :roll: Meg azt azert uhu-zni is kene :? de ha a 21.cn vv alapjan adta valoszinu nincs pe-d :? bar nem lattam a leleteid...nem tudod a vv eredmenyeket beirni :roll:

Mondjuk a marciusi mar reg kizart en nem vennem figyelembe prolactint meg 3.cn-en kell nezni :!:



Progesterone (P4) ovuláció után 7 nappal

ciklus 21-24. napja
> 15 ng/ml A progeszteron-vizsgálat az ovuláció meglétét bizonyítja. Amikor a tüszőből kiszabadul a petesejt, "sárgatestté" alakul, és progeszteront kezd termelni. 5 fölötti érték már jelez valamilyen ovulációt, de a legtöbb orvos 10 fölöttit vár el természetes ciklusban és 15 fölöttit stimuláltban. Egyesek szerint a tesztet érdemes reggel, éhgyomorra végezni.

Bovebben itt megnezheted a fontosabb hormonokat:
http://www.geocities.com/babatakarok/hormonszintek.htm

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Kisbuta!

Gratula a bébihez!!


Bocsi az eltünedezésért de nem túlságosan egyszerű az elmúlt néhány hét!

Röviden mert még mindig ne vagyok jól. Sajna úgy néz ki nálam kijött a gyermekágyi lelkibaj :( :( :(
szóval miután kijöttem a kórházból Nem voltam vmi fényesen lelkileg. Igazából nme nagyon tudtam mit kezdeni a helyzettel sokáig úgy gondoltam hogy megbántam za egészet. KÉrlek ne ítéljetek el hiszen tudjátok mennyire akartam ezt a babát de az események amik szülés előtt, közben és után történtek teljesen kifingattak lelkileg!
Szóval ezzel az érzéssel megküzdeni nagyon nehéz volt mert persze közben meg nagyon szeretném hogy jó anyuka legyek!

aztán ha ez még nem lett volna elég múlt héten szerdán visszakerültem a kórházba, mivel császár után nem tisztultam megfelelően és megalvadt a vérem, ami elzárt odabenn mindent és amitől begyulladt a méhem. szóval szerdán este már úgymentem be hogy alig tudtam mozogni. Bennt is tartottak és csütörtökön volt 1 egészségügyi küretem, persze közbe szegény Bubifej otthon volt és bent fejtem a tejet+amit lefagyasztottam.

szóval a szép az hogy az amúgy is nagyfokú vérszegénységemre +rávéreztem úgyhogy alig élek és a lelkem sem 100 még! szégyen vagy nem bejelentkeztem 1 lélekbúvárhoz. szerdán lesz az első talink. Remélem utána azért könnyebb lesz.

Persze ezt még tetézi hogy Majácska nem a legjobb alvó sem napközben sem este amitől még plusszba kivagyok. De legalább tündérke szépen fejlődik és hál istennek a tejem sem apadt el a sok stressz miatt!

szóval bocsi a panaszáradatért de mást most nem is tudok nagyon írni!
Ezért is nem fogom nektek leírni ohgy hogyan szültem stb én sajnos nagyon negatívan éltem meg és természetesen nem szeretném senkinek a kedvét szedni vagy riogatni!

Vigyázzatok nagyon magatokra + bébikre!
Ha jobban leszek jövök többet!

Puszi
Niki

Kép
pamilla
 
 


Bridget:

Márciusi adatok:
( 21. napon)

TSH: 1,400 mU/l
LH: 6,8 U/l
FSH: 3,1 U/l
Progeszteron: 12,6 nmol/l
Ösztradiol: 463 pmol/l
Tesztoszteron: 2,13 nmol/l
Prolaktin: 23,26 ng/ml


kb ennyi


Aztán hogy a doki váltás miért történt? Első dokihoz mentem mert ajánlották, megvizsgált, kért egy vérvételt ( ez lett a fenti adatokkal) aztan javasolt ra Closty-t, de nem volt uh alatta.... csak ugy szedtem

Mivel ez nem tetszett nekem, mert mi van ha ciszta lesz vagy barmi, kerestem ra par honapra, tehat most, egy masik doki, fiatal rendes, megvizsgalt, huvelyi uh is volt, latott ket petet 16 és 13 mm-eset, de amikor mentem hozza aznap jött meg eppen. A vizsgálat és az altalam elvitt márciusi vérvétel alapján mondta a Bromocriptin-t meg hogy majd ha ismét megjön a 3. naptól este ket szem Closty-t szedjek....

röviden ennyi a történetem.....

kissé, vagyis nagyon, össze vagyok zavarodva... most akkor terméketlen vagyok vagy sem? .... na mindegy..... belefaradok....


puszaaaaaaaaaaaaaa :D azért néha nevetek is :D
kfmares
 
 


Hat ez nem egyszeru...en nem ertem az uj doki egy marciusi leletre hogy adott ki gyogyot :shock: :roll: Nekem meg a HSG-t is ujracsinaltatta mondvan,hogy o akarja latni es nem masra alapozni :roll: Szerintem a hormongyogyok elott 3. pe kornyeki es 21.vv tok fontos...ugy tok megertheto lenne barmilyen gyogyo felirasa :!: De igy :roll: En nem vgyok doki ez csak az en velemenyem :oops: Ez amugy nogyogyi vgy meddosegis?Mert a nodokik nem sok mindent tudnak kezdeni altalaban inkabb a meddosegis akik jobban kivizsgalnak odafigyelnek.... :?

Mar mer ne lennel termekeny...csak clostit akkor irnak ha nincs vgy ha turbozni akarjak a petefeszkeid es ngyobb eselyt adni a honapnak nalad nem tudom,hogy melyik all fent bar a leleted alapjan van pe-d!

Szerintem mindened tok jo a prolactin tenyleg hatarertekes de a tobbi ertek mutatja,hogy volt pe-d!THS is ngyon szep...Szedsz nyugtatot?Vgy szedtel anno?Mert azokban is vannak olya n anyagok amik vihetik feljebb a prolactin erteket :roll:

Nekem mar nem tom pontosan mennyi volt 21 :roll: de a doki azt mondta erre nem kell gyogyi es a stressz is feltudja pumpalni na abbol meg pont volt eleg akkoriban :?


Pami mami
Ne aggodj itt senki nem itel el teged :!: Hallottam mi van veled azert nem is irtam :wink: Ez barkivel elofordulhat sosem lehet tudni kinel jon elo es en is jartam dilidokihoz(csernus)panikbetegseg miatt ez van az a gaz ha valaki szegyenli titkolja es nem ker segitseget vgy nem fogadja el az erte nyulo segito kezeket :!: De ahogy hallottam eleg segitokesz csaladod van es melletted allnak te pedig elobb vgy utobb de majd kilabalsz ebbol.En neha attol panikolok mi van ha parom elakar venni :shock: belemjon egy iszonyu felelem pedig tok szeretnem te tudod...de ez nem ugy megy sajnos az emberi agy eleg bonyolult es eleg furcsa dolgokra kepes :!: En tudom,hogy minden rendben lesz sok sok pusza neked azaz nektek es ha Majarol lesz kep azt szivesen vennenk!!!!!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: akkor volt a vérvétel, amikor már nagyon az esküvőre készültem... ( most júniusban volt és majdnem egészet én szerveztem), közben a fogaimmal is gond lett ( gyökérkezelések, talán a sok stressz miatt) , tehát nem voltam valami nyugodott, de nem szedtem semmit...

Én sem értem a dokikat, most kicsit " elfordulok" tőlük, iszok gyógyteákat, próbálok rendesen kajálni, ( bár már híztam és most 56 kg vagyok) és nem a babár gondolni, jól érezni magamat a drága férjemmel! Talán ez segíííttttt :D

NAgyon nagyon aranyos vagy hogy válaszoltál, és remélem nem fárasztottalak vele... csak elbizonytalanított a sok dolog!

A doki sima nőgyógyász, itt Pécsen, féltem még a meddőségire menni, hiszen március elseje óta próbálkozunk csak, bár már 2001 óta nem szedek fogamzásgátlót és csak megszakítással védekeztünk.....
kfmares
 
 


Szia Mares!
Én is szedtem a Bromot, de nekem nem volt tőle semmi bajom. Teljesen szervezet függő. De ha nem bírod, szólj a dokidnak, mert van helyette más is.
Én a Clostytól voltam éhes. De ez is szervezetfüggő.
Volt már teljes vérképed? És ha igen, hányadik napon volt?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kisbuta!
Én nagyon várom a képeket a kicsiről!!!

Mares!
Először a 2-4. napi vérvétel kell, mert abból jön majd a 21. napi.
Ha ezek nincsenek meg, nemis értem, mért ítra fel rögtön a Bromot. Szerintem keress egy normális orvost, csak ne SzTK-sat!!! Én is ott kezdtem, aztán persze kiderült, hogy cseszik rá. Aztán mentem én a Forgács Intézetbe. Na ott aztán mindent a helyére tettek. Egy évig jártunk oda és most egy 34 hetes babauci lapul odabent

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami!
Nehogy már lelkiismeretfurdalásod legyen!!!! Rengetegen küzdenek a szülés utáni depresszióval!!!! Szerintem nagyon jól tetted, hogy segítséget kértél!!!
Szegánykém, remélem, hamarosan felépülsz mind testileg, mind lelkileg. Ha szeretnél beszélgeni egy kicsit, nyugodtan hívj ám fel!!!!!

Mares!
Szerintem a dokid felelőtlenül írta fel neked a Clostyt!
Én csak azt tudom tanácsolni, hogy keressetek fel egy meddőségi központot!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Kicsit elorebb ottvan a lelete 21.napi de marciusi :roll:

kfMares
Azert nem szabad teljesen elfordulni toluk mert bar enis tojtam a dolgokra anno...mikor dokihoz mentem par evre ra sokkal sulyosabb volt a helyzet :roll: Szal nem szabad figyelmen kivul hagyni de jo dokhoz kell elmenni aki tenyleg az egeszsegeden van es azon,hogy babas lehessel :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah latom mar kozben megtalaltad es irtal :oops:

Csajok bekapcsoltam a tevet es megy a megemlekezes a 2torony helyen...annyira szomoru itt konnyezek :cry: olvassak fel az aldozatok neveit az aldozatok hozzatartozoi... :cry: Meg az eso is esik mintha az eg is siratna ezt a napot :!:

En meg megyek keszulodom mert lassan indulok!Jot ne halljak rolatok 8) Csak hetfon jovok :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Babaszoba:
Kép
Kép
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hatalmas pocakom:
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: