Új privát üzeneted érkezett!

Syrynx: de jó, hogy a cukrod okés:) :) Szerintem a doki azért nem küldött el terheléses cukorra mert jó lett az értéked.
Nyugi már közelitesz a kistesóhoz. Hidd el jönni fog:):)

Kép
csucsu05
 
 


Catherine: hát jó lenne, megmondom őszintén az átjárhatósági vizsgálathoz nem sok kedvem van. :roll:

Kép
németh
 
 


sziasztok!Mit szoltok ehhez a szupi nyái időhöz? :? :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita: végre jó idő van. Igaz nincs strand idő mint ahogy mondtál de nekem ez is megfelel. A fő, hogy nincs eső végre.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
végre újra jön a jó idő. :lol:
Ma volt Anyukám születésnapja. Nála készültek a képek.

ezen a képen látszik a Tesóm 14 hetes pocija
:lol: :lol: Kép


Sógorom szuper mászóka-"költeménye" (a teteje lemaradt). saját tervezés és kivitelezés. (megrendeléseket hozzám lehet küldeni. :wink: na jó, ez csak vicc volt. :wink: :oops: )
Kép

Máté ki is próbálta. (csúzdától továbbra is fél, úgyhogy nem erőltettük. viszont a "vár" tetején szívesen időzött.)
Kép

csoportkép
:lol:
Kép
Egyik kerti büszkeségem. :oops: :)


Kép --------------------------------------------------------------------------------

Kép

Kép
syrynx
 
 


Csucsu
még, hogy nem volt strandidő!!??
Kép
Kép

na jó, azért tényleg nem volt igazi strandidő. :? :) tesómék 2 hete vették ezt a medencét, és végre jó (jobb idő volt,) mint eddig. ha tényleg jó idő lesz a héten (ahogy előrejelzik, mi is csobbanunk majd benne.) :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


ja, Csucsu
még nem dícsértem meg a férjedet a konyhabútor miatt. SZUPERÜGYES! az én párom 3 hónapja másodállásban egy asztalos mellett dolgozik, de ilyen szupi konyhaszekrényt egyedül még nem tudna csinálni. :? :roll:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Köszia dicséretet. Hát nálunk nem volt szui idő nekünk is ilyen medónk van de hideg volt ahoz, hoyg fürödjünk. Anyúdnak sok boldog szülinapot:) szép a családja nagyon:) Máté álomszép:)
A kardvirág is szép nagyon:)

Kép
csucsu05
 
 


syrynx nagyon jók és helyes a kéen mindenki!
anyudnak Boldog SZülinapot! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

-1 nap?????????????
Teszt?
Vendég
 


Nita
minden ok??? ma még nem jelentkeztél!?

Kinga
most végülis hol tartotok a kivizsgálás terén? (elakadtam, bocs. :oops: ) lesz átjárhatósági? időpont megvan már?

Carpediem, Betsy (már régen volt tábla :wink: )??? többiek???????

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok pirin nincs de nem akarok tesztelni!inkább megyek orvoshoz ha 1 hét mulva se jön meg! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Bocsi, de most csak magamról: voltam múlt héten hormonvizsgálaton, még nincs meg az eredménye, holnap megyek uh-ra, és szerintem holnap beszéljük meg az átjárhatóságit is. De valami tuti nem stimmel velem, mert most 20 napra jött meg. :evil: Majd holnap írok bővebben.

Kép
németh
 
 


németh azért nem biztos még,hogy baj van mert most elpbb jött meg neked! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga!

Várjuk, hogy mit mondott a doki! Gyere utána!

Nita!

Irígylem türelmedet! De igazad van, ha neked így jó!
Vendég
 


catherine én már csak ilyen vagyok :oops: :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kaptam egy invitáló lvelet, de dög módján nem jöttem. Időm kevés, így sajna erre a fórumra nem marad energiám.

Aki még emlékszik ránk, annak írom, hogy megszületett második lányunk.

Itt vannak a képek, http://gallery.kovacs-telekes.org/v/csa ... 8.jpg.html Katás szüléstörténet pedig a "vetélős" topikban olvasható.

Minden jót!

pusza:

J.

tjuca
 
 


juca tüneményesek a gyerekek együtt,olyan jo őket nézni!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na voltam a dokinál és 8 cm-es cisztám van. Azt mondta, várjuk meg a köv. ciklust és megint megnézi, hogy mit csinál.

Kép
németh
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezer éve nem jártam nálatok! Szomorúan tapasztalom, hogy nem nagyon lett újabb kismami az ismerősök között!
Sajnos én sem szolgálhatok még ilyen hírekkel.

Én most a HSG előtt állok, úgy volt hogy a jövő héten megyek, de sajnos a kórházban pont a jövő hét szered nem jó, így tolódik a következő mensi utánra.

Kinga! Látom neked is találtak egy jó nagy cisztát, nekem felszívódott magától, vagyis annyi, hogy kaptam egy Norcolut nevű gyógyszert amit a 15. ciklusnapon kellett elkezdeni és 10 napig szedni.

A másik fórumon ahol írogatni szoktam, most legtöbben az IR (inzulin rezisztancia)nevű betegségben szenvednek, nem tudom hallotatok-e róla, de esetleg érdemes megnézetni. A terheléses cukor sirán nem csak a cukort nézik, naenm az inzulint iss. Erről egyébként hallottam egy interjút is a tv-ben, hogy nagyon sok nőnek ez miatt az IR miatt nem jön össze a baba. És csak egy vérvétel lenne az egész és sajna sok doki nem nézeti.

Puszi Nektek és babásodjatok!

Nagyon szépek a gyerkőcök!
Vendég
 


Juca
Hatalmas gratula Katához! Nagyon orulok Nektek.


Syry
Itt vagyok, olvastalak benneteket, csak írni nem volt idom.


Csucsu
Nagyon szép a házatok :lol:

Németh
Sajnálom a cisztát, de majd minden rendbe jon, ne aggódj!

Bocsi, hogy a tobbieknek nem írok név szerint, nincs idom.

Rólunk:
Múlt héten megjott a mensim immár másodjára szulés után. A tejecske sajna akkor megint megcsappant, megszenvedett szegény Bálintom, mire kipréselt magának néhány cseppet. De már szerencsére távozott a hívatlan vendég :twisted: , tejecske visszatért. Csak azt nem értem, hogy múlt hónapban és most is mensi elso napján, pontosabban éjszakáján belázasodtam. Hogy mitol?????, :shock: Ez még plusszban hozzásegített a tejci csokkenéséhez. Remélem, azért ez nem lesz mindig így.

Ádámnak megint gennyesek a mandulái. Bálintnak meg nagyon tele van az orra, de ha szívatom, nem jon semmi. Tegnap elvittuk oket egy elismert gyermekorvoshoz /nem vittem a miénkhez értheto okokból/. Ádinak volt vérvétel, torletek, Bálintak is torletek. Csodálkozott, hogy ez eddig miért nem volt. Mert a mi dokinénink vérvételkor csak a gyulladást nézte meg. :evil:
Most szegénykém nem furodhet, pedig még nem volt ilyen meleg a medence vize, mint most. :(

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnapi vizsgálaton ajnos jó és rossz hírek is voltak a rosszról nem beszélek majd holnap lesz kontroll és reméllem semmi gond csak pillanatnyi helyzet volt

A jó hogy a méhszáj 2100 ról 2111 re változott biztat a doki ha holnap minden rendben menne akkor megpróbáljuk a természetes szülést

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


betti minden rendben lesz ,drukkolok a sima szűléshez!de fő hogy egészségesen szülessen a baba!!!
Remélem azért nem olyan nagy a baj? :roll:

németh bizzunk benne hogy felszívodik az a ciszta!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Juca: nagyon gratulálok Nektek, igazán szépek vagytok!

Betti: holnapra drukk és majd írjál hogy mi volt.

Krisztinka: és neked mekkora volt? Mert én hatalmasnak tartom ezt a 8cm-t.

Syry: nagyon jók a képek, Máté sokat nőtt.

Nita: veled mi újság?

Catherine: te hogy állsz?

Carpediem: gyógyulást a fiúknak, a láz nem tudom mitől lehet. :roll:

Kép
németh
 
 


németh egyik barátnőmnek 4 cm-es cisztája volt és a fogamzásgátlótol összezsugorodott elpször 33 mm-re majd teljesen eltünt! :lol: :roll:

velem:még nem jött meg :roll: jövőhéten megyek dokihoz ha nem jön meg! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

JUCA: Hatalmas gratula! Megnéztem a képeket, nagyon édesek vagytok! Jó egészéget és sok-sok fincsi tejcsit a kishölgynek!
KRISZTINKA: De jó, hogy újra jöttél. Már hiányoltalak. Sajnálom a HSG-t, remélem gyorsan túl leszel majd rajta. Gergőről képet nem raksz fel? Már biztos jó nagy fiú!
SZISZKO: Jó az új vonalzód, így legalább látjuk, hol tartasz.
NITÁCSKA: Máté hogy bírja ezt a nagy meleget?
KINGA: Akkor a ciszta a bűnös a rendszertelen ciklus miatt. 2-3 hónap, és fel fog szívódni, majd meglátod. Én már olvastam olyat is, hogy ciszta mellett lett terhes valaki. Sajnálom, hogy a 20. napon megjött, így elmaradt a 21. napi hormonszint vizsgálat..
CATHERINE: Mi újság Veletek? Hogy vagytok? Hugod kislányáról van friss kép? Már biztos jó nagy baba..
JULI: Szuper híreket hoztál! Örülök, hogy a cukrod jó. A képek is nagyon jók, helyes kis család vagytok! Kíváncsi vagyok, hugodéknak a harmadik kislány lesz e :wink:
BETTI: Csak pillanatnyi helyzet volt a rossz hír, holnap jó híreket kapsz ;) Kíváncsi vagyok már nagyon a kis Dorkára! Minden készen áll már a fogadására?
CARPE: Sajnálom, hogy Ádám ismét beteg. Mikor lesz eredmény? Bálintnak orrcsepp se segít? A láz nem tudom, mitől lehet mensi első napján?
MÁRTI: Utólag is boldog névnapot!
TITANILLA: Kár, hogy ide már nem írsz.. :cry:



Kép
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Bocsi, bocsi, bocsi...

Sajna annyi minden történt vgelünk, hogy nagyon ritkán jutottam géphez és csak egy topikba írtam ami miatt lelkifurdalásom is van. :oops: :oops: :oops:

Próbálom röviden leírni, a Levi hagyja.

Leventének 2 hetes kora körül elkezdett váladékozni és büdös is volt a köldökcsonkja ezért elvittem dokihoz aki azt mondta, hogy minden rendben hamarosan le fog esni.Ez volt kedden és hétvégén más okból kifolyólag elvittem ügyeletre ahol beutaltak a kórházba hétfőre kontroll vizsgálatra mert túl pirosnak találták a bőrét. Hétfőn volt vérvétel és a köldökét is megmutattam ahol vettek róla leoltást. A vérvétel eredménye az volt, hogy magas a hemoglobin szintje, nem vészesen, de magas. Másnapra befektettek a kórházba infúzióra és a köldökcsonkját pedig elkötötte a sebész. Kedd este le is esett a csonk, de piros maradt a köldöke. Kiderült, hogy baktérium volt benne egy igen ritka így maradtunk mé 5 napig a kórházba, mert antibiotikumot kapott vénásan. Szerencsére nem fertőződött befelé, mert komolyabb baj is lehetett volna belőle.
Szopizni nagyon nehezen szopizott, de senki nem tudta megmondani, hogy miért. Ha belövelt a tej már eli is engedte, mert elkezdett fuldokolni a tejtől és nem akart tovább szopizni. Minden nap azért küzdöttünk, hogy a kiszáradás miatt meglegyen a minimum folyadékbevitel. Volt, hogy egész nap csak 300 ml-t evett ami iszonyú kevés és sajna aluszékony is volt. Ha ébresztettem nem igazán akart enni és ha magától ébredt akkor is keveset evett. Nagyon kész voltam.
Aztán a egész jól kezdett alakulni a szopimennyiség, de még indig nagyon nyüglődősen szopizott. (szopi közben kapálózott és iszonyú sok levegőt nyelt) Aztán 2 hete a védőnő kijött és jól megnyomorgatta a melleimet (azért, hogy megnézze mennyire jön belőle a tej) és valamit nagyon rosszul csinált mert utánna elkezdett fájni amellem és éjfélre be is gyulladt és be is lázasodtam. Attól kezdve Levi nem szopizik. Próbáltam azóta többszö is de nem kell neki és ha megpróbálom ciciztetni akkor utánna cumisüvegből sem fogadja el. Még mindig a mennyiségekért küzdünk minden nap így nem erőltetem a dolgot örülök, hogy cumisüvegből úgy ahogy eszik. A mellem ráadásúl a mellszívótól totál kisebesedett, sokkal rondább mint amikor Levi szívta ki.
Most garmastán krémmel kenem, de még mindig nagyon fáj.
Néha elaludni is nehezen alszik el Levente és akkor elég sokat sír. A hasfájást nem akarom elkiabálni, de úgy veszem észre, hogy nem igazán fáj a hasa. Kakija 2-3 naponta van. Az antibiotikumtól elég folyós lett, de most szedtük be a protexint (ez jobb mint a normaflór, több bacira hat) és egész szép kakija volt kedden. Teljesen megfelelő sűrűségű.

Olivér Nagyon szereti a kistesó, csak azt nem viseli jól, hogy kevés időm van rá. Levente nagyon sok időmet leköti, főleg az evések hosszúsága miatt.
Olivér sokat puszilgatja simogatja Levi, de néha durva is vele, főleg, ha én látom. Így akarja felhívni magára a figyelmet.

Néha amikor Levi a kezemben van odajön, hogy őt is vegyem fel. Felmászik az ölembe és azt mondja két gyereked van.(mintha akkor nem lenne, ha ö nincs az ölemben :lol: )
Bárhova megyünk mindenkinek büszkén mutogatja, hogy van kistesója és ő a báttyus. :lol: 8) :lol:

Na röviden ennyi rólunk így is hosszúra sikerültem és próbálok többször jönni.

Bár most költözünk át az új lakásba és ott egy ideig nem lesz net. Majd átjárok ide amig ki nem adjuk.

Pár képet is teszek fel.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bocsi, ha sok lenne!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Szép napot nektek!

Most nézema táblázatot tök jó, hoyg kevés már a babváró illetve lassan miis sorra kerülünk:) REMÉLEM!


Nita. Piri??

Kép
csucsu05
 
 


és irni sem tudok :(

Kép
csucsu05
 
 


Titi
Sajnálom ami veletek tortént. Orulok, hogy már jobb a helyzet. Levi nagyon édes baba, egyáltalán nem látszik rajta, hogy nem akar enni. :wink:
A melledre ajánlanék egy jó krémet, bár lehet, hogy nálatok nincs. Bioclin Multi-Mam Lanolin. Nekem ez segített, nagyon jó, nem kell lemosni sem. De elég drága, 30 ml nálunk 500 korona kurul van /kb 3ezer Ft/.

Betsy
Torlet eredmények holnapra meglesznek, a vér csak jovo héten. Bálintnak nem nagyon javul az "orra". Most is nagyon szorcsog, foleg ha szopizik. De hiába szívatom, semmi nem jon neki. Ez az orrcsepp enyhe antibiotikumos. Lehet ettol híg a széklete? Eddig kb. 3 naponta volt kakija, ma meg már 3x volt és nagyon híg.


Betti
Ne félj, nem lesz semmi baj! Szorítok!
Vendég
 


Így alszom el :lol: Zsepi a fejemen, vagy az arcomon :P
Kép Kép
Vendég
 


Tita: Édesek a fiúk együtt:) És tényleg ne aggódj mert nem egy csontkollekció a Levi:)
Szép egészsséges baba:)
Olivér ahogy magához öleli hát nagyon édi. Mindkettő gyerek szép!

Carpediem: jajj de édes a Bálintis. iyg alszik?És hagyjais , hogy vizes zsepit tegyél rá? Cuki egyszerűen:)
Ádámnak meg még mindig iszonyú szép a tekinette. Szép mindkettő gyerköc:)

Kép
csucsu05
 
 


Csuscsu
Koszi. Bálint fején a zsepi nem vizes :lol: . O így alszik el, zsepit kell a kezébe adni, amit aztán vagy a fejére vagy az arcára húz. Persze miután elaludt, én leveszem az arcáról :P
Vendég
 


betsy máté néha holjoban hol rosszabbul viseli a meleget!
és ti? :lol:
titanila gyönyörűek a gyereke,Levike milyen szép husos baba!!!!!!!!

csucsu piri még mindíg sehol! :roll:

carpediem nagyon helyes a Bálint ahogy a zsepikével alszik!!!!
Nálunk maci az amit mindenhova vinni kell és azzal is alszik! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nálunk meg anya hajával alszik el a Szabina azt birizgálja.

Kép
csucsu05
 
 


de édes lehet akkor szabina! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csak bugrottam köszönni, mert mennem kell Beninek reggelit csinálni, és itt vannak a húgomék is vendégségben.

De gondoltam Veletek is megosztom. Még korai egy picit, hiszen ma csak a 11 DPO van, de azért nézzétek:

Kép

Így érezzük magunkat: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Catherine

jaj de jó, ezek a tesztek több mint bíztatók!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon örülök. :D szorítok, hogy minden rendben legyen!
(halk gratula) :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Nálunk jól is, rosszul is telt a hétvége. :D :(
a jó: voltunk strandon, egy baráti párral, szintén gyerekesek, 6 éves kisfiuk van. nagyon jól éreztük magunkat. Már Máté is kezdte élvezni a vizet, csak az elején sírt, aztán már nem. utána mentem egy kolléganőmhöz, aki meghívott a 30. szülinapjára. a Nagyvárad téren , a Szent István kórház előtt hagytam a kocsit (onnan metróval mentem tovább), mire visszamentem érte, már csak a hűlt helye volt. :cry: :cry: :evil: :evil: először azt hittem rosszul látok, vagy halucinálok. de tényleg nem volt ott. :( álmunkba nem gondoltuk, hogy ellopják. egy 19 éves kissé ütött-kopott négyütemű Wartburg volt. egy ismerősünk azt mondja, szerinte a fém miatt vitték el, azért kap pénzt, eladni már nem tudná, mert nem ér sokat. tele volt tankolva. :twisted: viszont a műszakija július 31-én lejárt. bár ez a tolvajt szerintem nem sokat érdekelte. ma vitte volna a párom a szerelőhöz, hogy vizsgáztassa le. ami kisebb javításokkal egy ötvenesbe került volna. (legalább ez a pénzünk megmaradt és nem hiába kidobott pénz lett belőle. :? ) tegnap egy pest környéki faluban voltunk falunapon, párom volt kollégáival. kölcsönkocsival mentünk. muszáj volt menni, mert mi vittük a bográcshoz a húst, hagymát, stb. részt akartunk venni a főzőversenyen, de annyira tűzött a nap, és a rendezvényre nem tudtunk sátrat vinni a fejünk fölé, hogy végül a házigazdánál főztünk. jó lett. :wink:
szóval ilyen vegyes volt a hétvégénk.

VISZONT MÁTÉ MA 1,5 ÉVES. :wink: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!

Köszönöm!

Nagyon sajnálom a kocsit! :evil: :(
Nem értem azokat az embereket akik ilyet csinálnak. :shock:

Máténak boldog másfeledik szülinapot!
Vendég
 


Cat: Itt is gratula:) Olyan jó nézni a sok pizítív tesztedet:)

Syrynx: akkor szép kis hétvégétek volt! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
csucsu05
 
 


Catherine:Gratula nektek! :D :D Vannak valamilyen tüneteid?

Kép

Kép
syl100
 
 


Catherine!

Gratula végre csatlakoztál hozzám!

Jönnek ám a többiek is szép sorban!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Köszönöm a gratulációt mindenkinek!

Tünetem szinte semmi.
Pontosabban az előző pár hónapban sokkal tünetet fedeztem fel magamon, mint most.
Nagyon ritkán van egy kis émelygés, és picit fáradékonyabb vagyok. De ez utóbbi lehet a melegtől is.
Ha nagyon akarom akkor ráfoghatom, hogy a melleim érzékenyebbek, de ez sem számottevő.

Benivel sem volt semmi, lehet, hogy most is úgy lesz.
Így legalább elhasználom a teszteket, hogy reggelente lássam minden rendben folyik odabent a kistesónál.
Vendég
 


Betti!

Ahogy elnézem, Te lessan kikerülsz a táblázat azon részéből, ahova én csak most fogok bekerülni.

Valaki jöjjön még, hogy ne legyek egyedül!

Kinga!

Hol vagy?
Vendég
 


Most tudtam visszaolvasni. (Máté alszik. :wink: :D )

Titi
sajnálom a köldök problémát, de úgy látom azon már túl vagytok szerencsésen. :) tejci témához nem tudok hozzászólni. nekem kevés volt, de az első hetekben pl. Máténak elég volt a kevés is. :shock: majdnem 1 hónapos volt, mire visszanyerte a születési súlyát. persze tápszer is volt. de a dokinéni mondta, hogy látja jó bőrben van, szó szerint, azt mondta a bőrén látszik hogy jól van, így nem volt gáz. aztán szépen elkezdett többet enni és hízni is. nálunk végig vegyesen volt tejci (kb. 60%) és tápi (40%) egészen az ötödik hónap végéig így húztuk ki. Levinél is rendbejön ez a dolog, meglátod! a képekről látszik, hogy jól van. nem lesz semmi gond. garmastan nekem bejött. igaz nekem csak az első 1-2 hétben volt durván sebes a cicim. (fejés nekem sem jött be. :( alig pár cseppet tudtam kipréselni magamból, még 10 milinél is kevesebb jött egy alkalommal.) Aranyosak a tesók a képeken. :lol: Örülök a lakásnak. berendezkedtetek már? a gyerkőcök mit szólnak az új helyhez? kezdik már megszokni?

Carpediem
a Te gyerekeid is nagyon aranyosak a képen. jó a zsepis kép is. (én is azt hittem, hogy hűtés miatt van a fején.) jobbulást a fiúknak!

Kép

Kép
syrynx
 
 


KRISZTINKA: Boldog névnapot!
CSUCSU: Peti detto Szabina.. Már ami az elalvás előtti hajbirizgálást illeti..
SZISZKO: Remélem, Te is nemsokára pozitívat tesztelsz! Clostyt szeded még? Meddig kell szedni?
NITÁCSKA: Mi jól bírjuk a meleget, de amúgy is csak délelőtt, és kora este megyünk ki a levegőre. Piri?
KINGA: Merre vagy?
CATHERINE: Szuper hírek! Halk gratula! Mikor tesztelsz újra?
JULI: Sajnálom a kocsitokat! Feljelentést tettek? Nem találták még meg?
BETTI: Hogy vagy? Minden rendben végül? Már csak 2 hét..
CARPE: Édesek a fiúk még mindig! Meglettek az eredmények?
MÁRTI: Hogy vagytok? Friss képek?
TITANILLA: Örülök, hogy hírt adtál Magatokról. Sajnálom a rossz dolgokat. Az etetés így tényleg nem egyszerű, hogy duplán kell dolgoznod, de meglásd, rá fog jönni Levi, hogy kell szopizni. Hány óránként eteted? Szépen hízik, úgy látszik jó laktató a tejcsid, elég neki a mennyiség! Ha tudsz, gyere gyakrabban!
Vendég
 


Sziasztok!

Kinga! Nekem 4,3 cm-es volt a ciszta és februárban találtunk rá és július elején már nem volt ott. Februárban még csak 2,6cm-es volt áprilisra lett 4,3 cm-es. Aztán július elején már nem láttuk!
Ezt érdemes elolvasnod: http://egeszseg.origo.hu/cikk/0535/6188 ... szta_1.htm

Chatrine! Szuper híreid vannak! Küldöm a csíkerősítőket!!!! Halk gratula még!


Bettsy! Köszi a köszöntést!

Képzeljétek! Gergőm ovis lesz dec. 1-től, mivel mostmár nagyon valószínű, hogy vissza kell mennem dolgozni!

Puszi Neketek!
Vendég
 


Betsy:Köszi!Én is remélem,hogy hamarosan egy pozitívat tesztelhetek!Bár szerintem ennek a hónapnak lőttek! :cry: Csak a 15.ciklusnapig voltunk együtt,mert utána megbetegedett itthol mindenki!Ez van!Igen,szedem még a clostit,ez volt az 5.hónap, már csak 1 hónapot szedek aztán valami kivizsgálás fog jönni!

Kép

Kép
syl100
 
 


Hú, de lassan engedett be a rendszer. :twisted: nektek nem szokott lassú lenni a babanet? :evil:

Sziszkó
azért ne írd le ezt a hónapot, a 15. nap akár jó is lehet! :wink: :lol: szerintem ebből még simán lehet baba. :wink:

Krisztinka
köszi a cikket. kinyomtattam, mindjárt el is olvasom. (eddig még nem volt cisztám. kop-kop-kop. de mindig félek tőle. :shock: :x ) Szóval december 1-től ovi. addig még akár a kistesó is összejöhet. :wink: :D a munkahelyedre visszavesznek amúgy? ha vissza mész dolgozni, próbálkoztok tovább a tesóval? Fiadról nem teszel képet? már régen láttuk. :wink:


Betsy
de, a feljelentést megtettük. már csak azért is, hogy ne kelljen tovább fizetni a kötelező biztit. nem sok jóval bíztatnak. kész szerencse lenne, ha esetleg megtalálnák. :roll: Ti hogy vagytok? magatokról nem írtál semmit.

Catherine
dokihoz mikor tervezel menni?

Nita
veled mi újság?

Kép

Kép
syrynx
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: