Új privát üzeneted érkezett!

boni minnyá terhes lesz :wink: :wink: :wink: :lol: 8)

és mi újat tudsz zsigi produkcióból felmutatni? kiváncsian várom, KÉPET, KÉPET :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.03.18 15:05-kor.

dita75
 
 


Kata!

Köszi, megkaptam és már nézegettem is. :wink:

Dituska! Úgy van, ahogy Viki mami ésTimejka mondja, csak úgy repül majd az idő! :) Az álommanó meg majd érkezik, ne aggódj. Olyan leszel, mint akit agyonvertek, de majd ez is elmúlik. :wink:

Viki mami! Laczkó már ilyen nagy baba? Nagyon édi :wink:

nellike
 
 


Én most elmegyek aludni egyet mert majd leragad a szemem.majd még jövök sziasztok!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

FP= Fisher Price játék!!!!

reggel tudok képet tenni, mert férjem minnyá jön és már nem fér bele időbe :lol:
Vendég
 


Boni,
köszi, ki nem találtam volna :oops:

i.kata
 
 


Vius
És ha nem Töki?

timejka
 
 


vius: Szerintem az elején még mind hüvelyi uh.



vicky79
 
 


Tud valaki valamit az Aviva tornáról? Hol lehet beszerezni a könyvet és a DVD-t?

Elején hüvelyi UH van. Azt már nem tudom meddig. Friss anyukák biztos jobban tudják.

timejka
 
 


Ditus, nagyon sajnálom az éjszakát, bizti vagyok benne hogy Bogyónak semmi baja nem lesz.

Linácska, hatalmas gratula Levikéhez. Én is ezt éreztem. Épp a minap akartam megkérdezni hogy mizu a cukroddal???


Nellike, ha bármi kérdésed van akár priviben akár itt, állok rendelkezésedre, bár 6,7 a cukrod most a tejes zsemlés cucctól akkor a cukrostól még több lenne sztem. Itt aszondjákmármint terhesség alatt nem létezik iltolerancia. A tanácsom először is dietetikus, mindent elmondani neki, aztán próbálgatni hogy mire hogy reagál a szervezeted.Ott kapsz táblázatot stb, és annak segitségével tucc étkezni. Én pl egyáltalán nem ittam tejet mert nagyon vitte a cukrom. Dehát én a véglet voltam, szóval ha van kérdés irj nyugodtan.

Kép
pgsuska
 
 


Viki, Lackó fickó nagyon cukker, látom szeret kupit csinálni és élvezi ha pakolhat, elég sok kép készül közel a szekrényeitekhez :wink: :wink: :lol: Bizti rendet akar rakni :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Most ébredtem fel, két órát sikerült aluszkálnom. :) Azt hiszem, nekem nincs gondom a délutáni alvással. :)

Viki: Remélem, majd sok topikos kisfiú lesz szerelmetes Nikibe, amikor közösen nézegetitek majd a képeket itt, amiket felteszek majd róla. :) Azért van még rajta kívül néhány csajszi itt a topicon. :)

Dita: Én is végig itthon voltam, vagyok, és úgy, de úgy elmúlt ez a 8 hónap. Nekem volt egy tervem még az elején, hogy mit fogok csinálni, jogosítványt szerettem volna, aztán az ikrek miatt nem mertem belekezdeni. Mostmár bánom, mert mostmár a kezemben lehetne a jogsi, és Nikivel úgy sokkal-sokkal mobilabbak lehetnénk majd. Nem emlékszem.. Te végül megcsináltad? Ha nem, akkor mindenképpen ajánlom!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Új kismamik: Nekem az első UH hüvelyi volt, a 12. heti már hasi, de sokszor a 12. hetit is még hasival csinálják, attól függ, hogy helyezkedik a baba.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Moncsi, Ugye Te nem felejtetted el ma Apát felköszönteni??? :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Timejka az sem baj ha nem töki lesz de nálunk a családban nagyon sok fiú van.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Megjöttem megint mindenki eltünt???

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


mit lehet bevenni fogfájásra?nem igazán merek gyógyszert szedni.estére igy kell sós vizzel gargalizálnom mert fáj a torkom.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is 2 főzőcske között.

Timejka,
az Aviva tornát én csinálom. Szerintem nagyon jó. A tornának köszönhetően visszaállt a ciklusom 28-30 naposra, előtte 45 napra jött meg, mert PCOS-s vagyok. Sőt mai eredmény van két gyönyörű érett tüszőm, pedig eddig nulla peteérésem volt. Még a Clostylbegit sem segített. Semmi. A torna után mondom van peteérésem, ja és a progeszteron szintem is normalizálódott. Eddig 1.5 volt, holott a referencia érték 10-80 között van. Most a progi szintem az utolsó vérvétel alapján: 37!!!!! Ezzel már simán lehet babásodni. És nem csinálok mást, csak Aviva és diéta. Én feltétlen híve vagyok. Ha érdekel, megmondom, honnan lehet megszerezni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfy

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Helló Viuskám!

Hogy vagy? Fáj még a fogad? Hol a csajok? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfyke még egyszer.Fáj még sajna pedig már bekentem propolisszal.Meg vagyok köszi most itthon vagyok nem melozok megint 2 napot dolgoztam de nem merek kockáztatni mert igy is nehezen jött össze hideg van nálunk meg a sok füszer és a sok E betüs adalék anyag. nem tudom hol vannak a lányok mikor ide jövök mindig eltünik mindenki.veled mizujs?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy, mit főzőcskézel????


Vius, Algopyrint lehet az elején szedni, csak a végén nem ajánlott.

Kép
pgsuska
 
 


mindegy nem merek gyógyszert szedni inkább bekenem most propolisszal és elmegyek fogorvoshoz.
De azért Köszi Zsuzska.
Tényleg Bikfy mit fözöl?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jelentem én vagyok a topic legnagyobb paramamija. Délután mértem 37.3 hőt és már totál ki voltam miatta. Már azon gondolkodtam nem is a borsó hanem vmi vírust kaptam el. Elmentünk boltba apával, tök szarul voltam, mondom biztos már 38 a lázam. Megmértem és csak a végét láttam, hogy egész 8. Na mondom 38 fokos lázam van, közben csak 36.8 volt :oops: :oops: :oops:

Hú sokkal jobb lenne mint 10 éve amikor nem is tudtam a terhességemről, így hetekig szétparázom majd magamat! :? :? :?

Vettem két tesztet, 3 naponta csinálni fogok amig nem megyek az uhu-ra! :oops: :roll: Szóval holnap reggel kaptok egy reggeli pipiset! :P

dita75
 
 


Dita holnap reggel én is tesztelek újra.
És ne aggódj már annyit mert az nem jó én is féltem ezért nem is melozok.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Épp zenét válogatok péntekre a diszkóra a férjem egyik Dj kollegájának de ma jutott eszébe hogy kéne neki péntekig.ki tudnám nyírni

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius
Asszem most lesz igazán szükségem a titokra, holnap meg is nézem mégegyszer a filmet. :roll: :roll: :roll: (bár sztem természetes az aggódás, sokat vártam erre a kis szarosra) Apa ki van bukva, hogy délután vagyok rosszul és nem reggel, mert ő úgy hallotta, hogy az lányra utal. Látnotok kellett volna hogy le volt görbülve a szája! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus mond meg neki nem mindegy hogy lány vagy fiú csak egészséges legyen.
Mi nagyon kislányt szeretnénk de ha fiú lesz az sem baj csak minden ok legyen vele.(megsugom azért én is aggódom.)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ditus csak pozitivan mert kezdek én is nagyon aggódni.
Most nem fájnak annyira a melleim mint két nappal ezelött.lehet már is elmúlik?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!

Algopyrint nyugodtan szedhetsz. Mikor magas lázam volt, felhívtam a dokimat, hogy mit vehetek be, és ezt mondta. Csak sajnos nekem nem vitte le a lázam, mert olyan agresszív volt a betegségem.

rodina74
 
 


Megjöttem, de eddig babráltam kint a konyhában.

1. Kelkáposztafőzelék. Én imádom, api nem. 1 egész lábassal be is toltam.

2. Rakott krumpli.

3. Gyros - de még csak most olvad le a csirke, majd 9-kor sütöm meg a husit

4. nasinak meg csináltam joghurttortát.

Tudom, meglepő, hogy ennyit főzök, de gondolnom kell a holnapra is, mert akkor későn érek haza, megyek barátnőzni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


na Ebből a kelkáposztát semmi pénzért nem enném meg.!!!
A többi jóó birnám én is.:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok,
előkerültem, de csak nagyjából olvastam vissza, egyrészt mert sokat írtatok, másrészt mert kettesben vagyok Lilivel (na meg Levivel :lol: )


Köszönjük a gratulációkat mindenkinek!!!
Na és akkor a történet:
Reggel mentünk UH-ra, bementünk mind a 3-an. Uh-s csajszit már jól ismerem, a sok inszem tüszőlesőből, szóval már tegeződünk. Elkezdtük nézni a babát, eltelt fél perc, és mondta, hogy ugye azt tudjuk már, hogy micsoda. Mondtuk, hogy nem. Kérdezte, hogy mondja-e? Mondtuk, hogy igen. Erre közölte, hogy ott áll a kukija. De tényleg úgy meredezett, hogy csak na, szóval elég egyértelmű. Egyebekben mindene rendben van, BPD: 43mm, AC:156mm, FL és HL: 27 mm, HC:160mm, OFD 57mm, a súlybecslés alapján:319 g.
Korának teljesen megfelelő.
Kép nincs, csak DVD. Arról kellene képet lementeni, de apa csak pénteken jön haza.
Amúgy Lili ugye nagyon Katázott, és meg sem akarta hallani, hogy esetleg fiú is lehet. Ahogy UH-s néni mondta, hogy fiú, onnantól neki Levi a kistesója, és közölte, hogy nagyon boldog, és ugye anya te is boldog vagy, szóba sem hozza azt, hogy kislány vagy Kata. Én ennek annyira örülök, csak ezért szerettem volna, hogy lány legyen, de szerencsére úgy néz ki, hogy nem okozott csalódást neki.

Zsuzska,
én elhatároztam, hogy nekem terhesség alatt jön rendbe a cukrom. És úgy néz ki, ez így is lesz. Már csak ritkán mérem, főleg, ha bűnözöm. Pl. hétfőn szülinapban voltunk, ettem rizst, meg töltött csirkét, meg plusz tölteléket, amiben ugye fehér zsemle van, és a végén még két szelet csokis sütit, és még ettől is csak 6.0 lett.
Aztán 3 dl tejtől, meg két kókuszgolyótól meg 5.0.
Az a baj, hogy így nehezebb tartani a diétát, hogy tudom, hogy azért annyira nem is megy fel. De azért 90%-ban persze tartom, néha vannak kilengések, főleg, ha nem vagyok itthon, és nincs lehetőségem akkor és azt enni, amit kellene. Majd két hét múlva hétfőn megyek megint vérvételre.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csajok, most már meg kell kérdeznem. A tej ennyire nyomja a cukrot? Suska is írt róla valamit, meg Lina is. Akkor én mint PCO-s nem is ihatok tejet?

KépKépKép
bikfy
 
 


És a Metformin sem bírja a tejet? Mintha valahol ezt olvastam volna. Mara nem te írtad?

Tényleg Marácskánk merre van? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én is szedem a metformint és szoktam tejet inni de semmi bajom tőle

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jól van Viusom, most megnyugtattál. Az az igazság, hogy mostanában nagyon kívánom a tejet, pedig sose szerettem. Már megijedtem, hogy mint PCOS-nak erről is le kell mondanom.

KépKépKép
bikfy
 
 


Amúgy Viusom te szereted annyira a Gyrost. Nem? Küldjek neked fénypostán? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
ha jól tudom, Zsuzskának teljesen le kellett róla mondania, amikor gondja volt a cukrával.
Nekem reggel nem szabad innom, meg semmi tejterméket enni, délelőtt már, tízóraira mehet.
Amúgy a tej nagyon gyorsan szívódik fel, és nagyon erőteljesen nyomja a cukrot.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linus, köszi az infót. Pedig én hogy megörültem, hogy megszerettem a tejet.
Mostanában nagyon kívántam is. Lehet, hogy a szervezetem így ordított a cukorért? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Várj Bikfy kinyitom az ablakot nem törjön már ki:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nyitva jöhet:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Na odaért már? Vagy vigyem személyesen? Végül is itt városon belül... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


De le vagyunk ma lassulva, csajszikáim. :lol:

Aluszkáltok?

KépKépKép
bikfy
 
 


Hová tűnt az én vonalzóm? Ti se látjátok? Vagy csak nálam van valami bibi?

KépKépKép
bikfy
 
 


még nem Bikfykém.
Én nem látom a vonalzódat.
Tökre be vagyok punnyadva nem tom mi lelt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy, igy igaz, én nem ihattam tejet, pedig nagyon szeretem. És most sem ihatok mert fáj tőle Olivér pocakja. Ugyhogy még várnom kell a tejivással egy darabig. :cry: :?

Kép
pgsuska
 
 


megyek aludni jó éjt lányok!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok, csak beköszönök!
Bumiról tudtok valamit? Velem semmi különös sincs. Majd szólok, ha sikerült a lombik!:))))
Pusza
Vendég
 


Viusom, jó éjt!!!

Twist!
Hol is tartasz most lombik ügyileg? Még az elején. Nem? Vagy felgyorsultak nálad az események? Nagyon szűkszavú vagy. Aztán majd jössz a pozi teszttel, mint Kata? :lol: Micsoda kis sunyi csajszik!!! :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nini!!! Egy váratlan laptető!!! Juhé!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: