Új privát üzeneted érkezett!

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Linácska: Tudtam, tudtam! :) Gratula Levihez! :D :D :D

Dita: Ne aggódj, minden rendben lesz! Bogyó erősen befészkelte magát Hozzád! Pihenj sokat, és ha menne fel a lázad, egyél lázcsillapítót! Drukkolok nagyon! +++++++++++++

Kata: Drukk a holnapi UH-hoz! ++++++++++++ De kiváncsi vagyok már, hogy hányan laknak odabent.. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


BONI
Neked is köszi! :wink: :lol: és Monicnak, meg Denikának, meg valahány név a naptárban! Szerencsére már jobban vagyok! Apának csinálok nokedlit az ebédhez aztán sztem fekszem vissza és megpróbálok aludni. Kicsit mintha álmos lennék!

dita75
 
 

 
 

Linácska,

annyia tudtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulálok!

Dita,

pihenj csak, minden rendben van veletek :wink:

Timejka,

te aztán határzott csaj vagy :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska,
gratulálok kisfiatokhoz!

Csajok, én is kíváncsi vagyok hányan vannak odabent, de én nagyon 1 babát érzek. Abban reménykedek, hogy az az 1 Maszatka teljesen rendben legyen.

i.kata
 
 


Kata: Ugyan én nem vagyok boszi, de szerintem két babó van a pocidban! :wink: De holnap kiderül! :D
Ditánál meg egy Bogyót sejtek! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Linacska!

Nagyon gratula Levihez! Juhhhééééé! :lol: :lol: :lol:

rodina74
 
 


én is egyet érzek magamnál,Katusnál 2-t :!: :wink: :wink: :wink: :lol:

dita75
 
 


Linácska
1 lány - 1 fiú. Az tök jó!

Tök mindegy hányan lesznek Dita, Kata, csak egészségesek legyenek, nem? Persze az ért én is kíváncsi vagyok :lol:

Monic
határozottabbnak kéne lennem, de nem hagyom magam, mert addig megyek, amíg nem lész bébi a pocakomba. Milyen méhpempőt szedtél? Mert most olvastam, hogy nem mindegyik jó. Arra gondoltam, hogy elkezdem szedni, ártani nem ártok vele nem?

Dita semmi baj nem lesz. Barátnőm 16 hetes terhes, 2 hete nagyons zarul volt, alig akart lemenni a láza, szedte a lázcsillapítot és borogatta magát, sokat aludt, sok folyadék és rendbe jött. Elhiszem, hogy aggódsz, de csak óvatosan aggódj

timejka
 
 


Timejka,

én a Propur cseppeket ittam. Csak kólában bírtam meginni mert nagyon rossz íze van.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Linácska!
Gratula Levihez! Tiszta férfiuralom van ezen a topikon!

Denika!
Nikinek jó dolga lesz a sok topik fiú között.

Ditám!
Jobbulást!

Katus!
Drukk a holnapi uhuhoz!!!

Moncsi!
Danci kibírja a 4 óránkénti etetést? 3 órás kihagyás nem jobb?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Először is reagálok egy-két dologra, aztán írom a tegnapi vércukor terhelés eredményt.

Dita! Jobbulást kívánok és remélem, nem lesz semmi baj. A gyógyszerekkel nagyon vigyázz, úgy tudom, hogy a lázat azt mindenképpen csillapítani kell, de nem szedhetsz be akármit. Ha jól emlékszem annak idején a Konc doki az algopyrint mondta, mint egyedüli szedhető gyógyszert, de erre már nem mernék megesküdni. Mindenképpen kérdezz megy egy patikust, vagy inkább egy nőgyógyászt, hogy mit lehet bevenni és mit nem.

Linácska! Gratulálok a kicsi fiúhoz! Én is sejtettem, hogy kisfiú lesz. :wink:

Nálunk az a helyzet - ami én éreztem is - , hogy megbuktunk a cukorterheléses vizsgálaton. Gondoltam, hogy nem fog minden úgy menni, mint a karikacsapás. A lényeg, hogy a zsemle+tej módszerrel 6,7 lett a cukor, ami önmagában még nem lenne olyan nagy baj, viszont a vizeletemben is találtak. :( Így aztán 3 hétig szénhidrát mentes diéta és aztán ihatom a cukros vizet az újabb vérvétel előtt. :( :(

Kismamák! nem akarlak titeket fárasztani a babák mellett ezer kérdéssel, így aztán kérdezem, hogy tudtok ajánlani valami hasznos könyvet vagy linket, amiben össze van foglalva, hogy mit ehetek és mit nem? Mert ebben a témában teljesen tanácstalan vagyok. :? HELP!

nellike
 
 


Linácska Grat A pici fiúhoz!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Elsöszőr hüvelyi uht csinálnak?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Véleménye erről valakinek:

PRE-SEED intim sikosító gél gyermekáldásra vágyó pároknak elősegítheti a megtermékenyülést 6 db egyszerhasználatos - egyenként 4g géllel töltött – műanyag flakon Elősegíti a spermiumok mozgását a hüvelyben, ami különösen fontos a gyermekre vágyó pároknak.

A fogamzóképes időszakban más sikosító gél használata kerülendő.

Sikosító gél egyszerhasználatos flakonban
A spermiumok optimális működéséhez beállított kémhatás
Klinikailag tesztelt, orvosok ajánlásával

Bocs, de szeretem meghallgatni a Ti véleményeteket is.

Monic
Köszi. Ha Danika nem kel fel 3 óránként, akkor még nem éhes, nem? Ezért ha 4 óránként kap kaját akkor is jól érzi magát. Ha éhes, úgyis sír. Bencét soha nem keltettem fel enni, szólt ő ha éhes. Ha békésen alszik, akkor aludjon.

timejka
 
 


Nellike,
sajnálom, hogy magas lett az a fránya cukor. lassan az az érzésem a terhességi cukorral kapcsolatban, mint az inzulinrezinsztenciával. Nem lehet, hogy minden 2. kismaminknak magas legyen a cukra :roll:

Dita, Denika,
kezditek a bosziságot? :lol: Nekünk tényleg mindegy, hogy hány baba van, de egy legalább legyen és egészséges is! :lol: Holnap párom elkísér (kivételesen pont itthon lesz), és ha vizsgálóból kifelé jövet közölném vele, hogy dupla öröm, akkor biztos az lenne az első gondolata, hogy le kell cserélni az autónkat :lol:
De tényleg egy Maszatkát érzek. Tesztelés előtt 2 nappal barnáztam, úgyhogy szerintem akkor ment el a másik.

i.kata
 
 


Nellike én csak annyit tudok mondani szénhidrát és cukor mentes étkezés sok gyümölcs persze olyan ami nem cukros(pl banán abban sok a cukor) fözelélek zöldségek .ha kenyeret akarsz enni akkor inkább rozskenyeret egyél vagy max 4 zsemle.
Mennem kell a körmösömhöz majd utánna jövök:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Timejka,
én még nem hallottam ilye sikosítóról. Viszont az jutott eszembe, hogy ha sikosítasz, akkor talán könnyebben ki is "csúsznak" belőled a kisfickók, nem?

i.kata
 
 


Nellike,
én át tudom neked küldeni azokat a táblázatokat, amiket a csajok a CH diétához használtak.
Küld el priviben az e-mail címedet és már "postázom" is. :wink:

i.kata
 
 


Kata
Az lehet. De akkor miért találták ezt ki?

timejka
 
 


Sziasztok!

Linácska!
Grat a fiúhoz. Lili mit szólt hozzá?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Timejka,
nem tudom, de ez nem biztos, csak az én elképzelésem.

i.kata
 
 


Kata! Küldtem priviben az email címet. Köszi előre is:)

Boni!

Keresgéltem , de nem találtam. Lehet, hogy átsiklottam fölötte. Persze ha szoptatáshoz ad tanácsot, az tényleg nem jó. :( Azért köszi.

nellike
 
 


Nellike,
el is küldtem. Tervezheted a vacsidat :wink:

i.kata
 
 


Viki mami,
megnézegettem Lackó képeit iwiw-en. :lol: Annyira édes minden képen és a képek címei....nem vagy semmi :lol: de megdöbbenve látom, hogy Lackó se a tököt, sem pedig a spenótot nem szereti :lol:

i.kata
 
 


Katus!
Köszi! Nagy igazság, h ilyen főzelékeket még nem is evett.
:lol:
20150601134430
 
 


Sziasztok megjöttem.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viki mami,

kibírja Danika. Az a gondunk, hogy ő kb 3/4-1 óráig szopizik mire kiszívja ami kell neki, és ha 3 óránként etetem akkor csak 2 órát pihen a kis gyomra és egyáltalán nem éhes, így megint 3/4-1 óráig tart a szopi. Ráadásul szopi után 1-1,5 órahossza mire elalszik, és alszik kemény fél órát és fel kell keltenem enni. Ami persze nem tetszik neki, mert így nem pihen eleget.
A ritkább etetéseknél legalább intenzívebben szopik, de így sem tudunk fél óra alá menni. A mennyiség viszont 140-180 g, ami elég neki, így nem éhezik meg olyan hamar. Úgy látom rajta, hogy így sokkal nyugodtabb.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka,

nem kel fel 3 óránként, mindig nekem kell felébreszteni enni. Így 4 óránként már ébredezik legalább, de még akkor sem sír. Az a helyzet, hogy az én fiam a kaja miatt nem szokott sírni, csak esténként a pocifájás miatt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Látom már nagyon jól összeszoktatok, kitapasztaltad mi a legjobb mindenkinek, nagyon ügyi vagyol, csak így tovább!

Szeretnék szakmailag kérdezni valamit, meg y a privi.

VIUS
Akkor te sem dolgozol most egy pár évig? Én úgy csinálnék vmit itthon. Egyrészt megöl az unalom, és nem lenne rossz egy kis + pénz a kevés tp mellé.

VIKI
Boldog hófordulót Lackónak! :)

NELLIKE
Sajnálom a cukkert! Remélem könnyebben átvészeled a dolgot mint Suska.
Kitartás a diétához!

BUMI
Hogy vagy? Jársz még szaunázni?

dita75
 
 


Ditus!
Köfi!!!! :lol:
20150601134430
 
 


Hát Dita ugy nézki itthon leszek pár évig de nekem is kéne valami itthon csinálható.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Na megvolt a délutáni szunyókálás, bár még tudnék aludni, de mennem kell suliba :?

i.kata
 
 


Így nyomjuk mostanában:
Kép

Kép
20150601134430
 
 


KATA
Küldhetnél az álommanókból hozzám is, én nem tudok napközben aludni! :roll: :roll: :roll:

VIUS
Már agyon gondolkozom magam mit kéne itthon csinálni. A neten is van egy csomó bedolgozás, meg az újságokban, de félek tőlük, annyit lehet hallani hogy a legtöbbje átverés csak.

dita75
 
 


VIKI
Látom kiválóan elvan BUBU, nagyon ügyi.
csak ebből látszik milyen gyorsan megy az idő, mert amúgy sztem kurva lassan. :lol:

dita75
 
 


Ditus!
Majd rájössz, h qva gyorsan. Azt veszedm ajd észre, h félidős pocis vagy, aztán meg már h 1 éves a gyerek.
20150601134430
 
 


Viki mami,

Lackónak nagyon boldog 8. hónapot! :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki,
Lackó jól nyomja. Látom zsákmányolós korszakát éli, mert jó sok holmit odahord a játszós helyére :lol:

i.kata
 
 


Dita
Bence most született és mindjárt 7 éves. (Ezt most jól megmondtam) Úgy repül az idő.

timejka
 
 


Dita én is sokat olvastam ilyenek után de kell fizetni akkor küldenek meg ilyen dolgok ugy hogy ilyent nem is vállalok!!!!még én fizessek azért hogy dolgozhassak hát még mit nem .

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita,
én nem vagyok egy nagy alvó, de ha most nem lenne délutánonként ez a kis szunyókálás, akkor nem is tudom mit csinálnék. Úgy aludnék a suliban a padra borulva, mint annyk idején Csibi a melóban.

Tényleg, mi van Csibiékkel? Már nagyon régen jelentkezett.

i.kata
 
 


Újdonsült kismamik! Úgy elrepül az idő. Orvos, védőné, ilyen vérvétel, olyan vizsgálat. Vásárlás a babának, pikk-pakk meglesz a baba.

timejka
 
 


Kata!
Igen, lomolunk. De sokszor többet ér egy fakanál, egy műanyag pohár mint 10 FP játék.
20150601134430
 
 


KATA
én tegnap beszéltem vele telefonon, jól vannak! 8)

dita75
 
 


Dita ugy látom mi mindent egyszerre csinálunk:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


jövöhét csütörtökön megyek uhra az első az hüvelyi uh lesz?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viki boldog 8.hónapot LAckónak! :lol: :lol: :lol: :lol: a fakanál és műanyagtál kiváló játék :lol: a F.P nak inkább azokat kéne forgalmazni :lol:

csoportos laptetőfelajánlás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.18 15:04-kor.
Vendég
 


Dita,
akkor ok. Csak már nagyon régen nézett be ide.

Viki,
mi az az FP játék?

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: