Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Hoztam zebrakat bar itt ugy nez ki egyenlore en nekem kell zebrasodni csak :? gaboooval mi lehet :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Remelem nem banja Gabooo de hoztam rola hireket :roll: A blogjabol hoztam egy idezest remelem nem banja,hogy beteszem nektek ide :oops:

"Szerintem most egy darabig ide írok csak,de majd még meglátom.Csak most egy kicsit lekell állnom úgy érzem,hogy megint nagyon görcsölök és nem akarom!!!Szeretnék nyugiban lenni,de ha a bbnetre írok ott mindenki azzal foglalkozik,hogy mikor lesz babája és most úgy érzem,hogy ez most sok.Lehet hogyha összejön akkor majd írok,de per pillanat most így jó.Szeretnék egy kicsit lazíttan.De mindenkinek kívánom innen is a mielőbbi babásodást,és persze a kismamiknak sok boldogságot!!!Nektek lányok meg a legszebbeket kívánim amit eltudok képzelni!"

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Köszi a Gabóó híreket :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Halihó!

Bridget!

Köszi az infót! :wink:

Kitaláltad már hogy mivel készülsz hétvégére a párodnak?
Azt hogy anyudat szeretnéd kivinni hozzátok nem is olyan rég írtad. Ott zat írtad hogy szeretnéd ha karira ki tudna menni!

Terveztek idén karira is nyaralást? Van már vmi tervbe véve?
Tudom hogy az előző oldalon írtad de lusta vagyok utána nézni :oops: mikor is mész a dokihoz konzira????
Izgulok ám érted és szurkolok nagyon! ,

Pati barinőd hogy van? Hogy bírja a babázós időszak elejét? Állítólag ez a legkeményebb!!!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Jól láttam hogy a feka-fehér képen 1 "hatalmas" kukit lehet látni Benőke lába között???
Csak azért kérdezem mert tudod mi ilyet nem láttunk :wink: :lol:


Tényleg csajok Ti hogy bírjátok a meleget?
Én alig megyek utcára sőt igazából nem megyek max addig amíg a légkondis lakásból beszállok a szintén légkondis kocsiba és azzal max bevásárló központba.
Többet nem bírok kinn lenni horror!!!!

Kép
pamilla
 
 


Zsu
Nincs mit 8)

Pami
Jah jo lenne ot kihozni karira allitolag az naon szep itt bar ha apacska is pont akkor kap szabit nem tom hogy fog ossze jonni :roll: Nyaralas hat iden nyaron a koltozes volt :roll: ezert nem is jutok haza.Aztan telen nem tom mi lesz merthat ez a lombikok szamatol is fugg mert ugye 2milla lesz es azt mondta anno,hogy majd a nyaralason besporoljuk :roll: szal nekem az se baj ha nem megyunk semerre :) a vizumom meg januar 4ig szol :shock: ugyhogy az orszagot elhagyva eleg necces a bejovetel :roll: marmint hogy 6honapot kihuzok es aztan megint be :? ugyhogy meg ha itt amcsiban repulunk az ok :wink: de mint irtam nekem az se baj ha csak ulunk a popsinkon...talan jonnek baratok is latogatoba japanbol :wink: na meg ha mar babas leszek 8) :lol: szal sokmindentol fugg :idea:

Dokihoz hetfon megyek 11re 8) azaz olyan este nektek 9ig megirom a hireket :wink:

Pati eleg faradt volt amikor bucsuzni voltunk ott :roll: azt mondta alig alszik... :shock: jam meg orankent akart cicizni Noah....en meg mondtam neki varassa kia 2orakat mert igy ugye nem szopik annyit...es azert lesz megint ehes...na nem ugy okoskodoan de tudja mennyi mindent tudok es neha neha el-el hintek neki dolgokat...cska ugy ugyesen mert en sem szeretem ha valaki megmondja a dolgokat foleg ugy hogy meg gyerekem sincs :shock: :oops: :lol:

Veletek mi van?En is nyari szulest tervezek de ahogy olvasom elegge megviseli a kismamikat :shock: talan megiscsak osszel kene szulnom :roll: Szent mar a beke?Anyosek?Meselj mar!Babaszoba...pocak fotoooot kerunk!!!! 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nektek nem is mutattam a zebraim azaz neked Pami 8)
Kedd,szerda,csutortoki :wink:
Kép

Ma ilyen kedvem van: Kép Na nem este de reggel megtettunk mindent :wink: es olyan edes volt apacska mert este mondta,hogy faradt es reggel dumalunk es mondom neki,hogy majd ma...aztmondja nem ertem,hogy o faradt miert vgyok ilyen ozno...es akkor mondtam neki,hogy hat azok a bizonyos napok vannak es most akar magatol is osszejohet :roll: Aszongya miert nem ezt mondom :lol: azert ez igy mar mashogy hangzik...hat mondom nem akartam ezzel stresszelni,hogy he figyu ma pe van egyutt kell lenni mert en probalom kiszurni a muszaj dolgokat az agybol legalabbis az o tudatabol :roll: de ezek szerint az en parom pont forditva muxik :lol: Ugyhogy mondta,hogy akkor hajra :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pami!
Köszike, én egyenlőre nagyon jól bírom a meleget, de ha lehet, inkább nem mem megyek sehova. Csak ha nagyon muszály. Itthon nálunk nincs légkondi.... egyenlőre. De most éjszaka alig tudunk elaludni és most először hiányzott nagyon a légkondi.... szóval nem veszett fejsze nyele a dolog.... még minden lehetséges :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


legujabb tesztjeim(sajna egyenlore csak LH :roll: )

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak itt volt uncsitesóm, és cakkba vágtuk a lakást a múlt héten. Nem akartam "befüggeni".

Nektek is eldicsekszem vele, hogy feltettük végre az új függönyöket, és majdnem dobtam egy hátast. Mert én választottam az organza-függönyt is, meg a sötételőt is, és tudtam is, hogy nagyon szép lesz. De azért amikor felkerültek, engem is mellbe vágott a hatás. Apa meg órákig ült a szobában tágra nyílt szemekkel, és bámulta, mert nem tudott betelni a látvannyal. azt mondta, ma este ez a tv. :lol:

Én meg holnap találkozom az új védőnőmmel. Nem olyan szimpi telefon alapján, mint az előző volt, de ez van.
És megkaptam az igazolást a központi védőnőtől a 4 megjelenésről a terhesgondozáson, és már ki is kértem az adatlapokat a MÁK-tól, hogy ne akkor kelljen emiatt is szaladgálni, mikor már itt lesz Katicánk. (Nagyon várom már...)

a hőség brutális volt, itt Szegeden amúgyis mindig kb. 3-5 fokkal több van, mint máshol az országban, szombaton már csak bolyongtam, és hallgattam a rádióban a híreket, mikor ér végre ide az a lehűlés... Ráadásul ugye mindezt 140 denes harisnyában. De hős voltam. Bár igaz, ha nagy meleg van, inkább mindent délelőtt intézek, és délután ledobom a harisnyát magamról... :oops:

Bridg,
akartam írni amott is, hogy mennek a spontán drukkjaim!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszi mindannyiótoknak, Gabóónak meg üzenem, hogy csak ahogy neki jó.

Kép
kisbuta
 
 


Helló csajok!

Bridget!

Ejha milyen szépek ezek az lh tesztek!
Arról már nem is beszélek hogy apácskád milyen" önfeláldozó" :wink: :wink: !!!!

Jó volt olvasni téged mert most már úgy tűnik sokkal jobban vagy lelkileg mint kb 1 hete! Remélem jól érzem :wink: :lol:

Nálunk igen szent a béke úgy tűnik hatott a lelkizés de nem akarom elkiabálni mert ha ilyen mondok vagy írok akkor tuti rövid időn belül meghülyül a lelkem!
Anyósék pont tegnap voltak de hál istennek csak kb 1 órát töltöttek nálunk tudod a macska miatt. Bár az igaz hogy a cica kakil a fejükre de anyósnak vannak fejlövései. Én meg nem bánom elhiheted!
Babaszobát tegnap raktuk össze :lol: :lol: :lol: mondjuk az túlzás hogy szoba mert ügyi ő velünk lakik amíg nagyon minimanó!
Csináltam képet mindjárt dobok fel! Sőt még a babakocsiról is van fotóm, csak hogy ne maradjak adós (bár az 1 kicsit sötét lett mert nem volt kedvem felhúzni a redőnyt :oops: )

Ja én amúgy tavaszi babát szerettem volna. Hát nem mondom hogy nem jött volna jól ha a kánikulát nem kell kibírni de ez van. tudod nem kívánság műsor!

Kép
pamilla
 
 


Íme Majácskánk leendő kuckója:

Kiságy1:
Kép

Kiságy 2:
Kép

Pelenkázó:
Kép

Pihenőszéke:
Kép

Babakocsi:

Kép

Most hirtelen ennyi! :lol:

Kép
pamilla
 
 


a babakocsinak sokkal élénkebb a zöld színe, csak ahogy írtam a redőnyt már lusta voltam felhúzni ezért az egész kép sötétebb!


Kisbuta!

Külön ki kell kérni az igazolást arról hogy 4x megjelentél a terhesgondozáson? Nekem ezt nem is mondta eddig senki. Azt hittem hogy elég a terhes kiskönyv! Na akkor majd jól kikérem én is jövőhéten!
Tényleg voltál már ctg-n?
Köv uh, dokilátogatás?

Kép
pamilla
 
 


Nem tudom, mindenhol más a szokás. Én nem kértem, hanem adták maguktól, és mondták, hogy ezzel bemehetek a MÁK-ba és kérhetem az adatlapokat.

Ctg-n már voltam, de nem a rendesen. Hanem amikor egyszer hasraestem, még májusban, aztán mikor felfáztam, és csak gennyet akartam nézetni a pipiből, de erre jól rákötöttek ráadásként a ctg-re :shock: , szegény apa el se tudta képzelni, mi történik odakint.
Majd augusztustól...
Legközelebb 30-án megyek a dokkerhez, akkor lesz uhu, meg vesz kenetet hüvelyből, hogy ha van valami nem kívánatos baci, akkor még a szülés előtt kiirthassuk. Aztán valamikor - már a klinikán - meg akarja vizsgálni a műtéti hegemet, hogy van-e 3 és fél mm, mert ha nincs, akkor nem fogja engedni a természetes szülést.

Ennyi rólam

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta!
De jó, hogy ilyen szépen haladtok a lakással. A függöny érzése ismerős.... nálunk is mindenki hanyatt esik, amikor meglátják :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajrá 36. hét :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Pami kicsi szívem :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Igazi csajos kuckója lesz Majácskának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti hol vettétek ezt a babakocsit :?: :?: :?: :?: :?: :?: És mennyiért :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Ugyanezt akarjuk mi is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ugyanígy három kerékkel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Csak vagy kékben, vagy pirosban.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok!


Bridgetről tud vki vmit? Hogy mi volt a dokinál?

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Mi ezt a kocsit lengyelo.-ban vettük. Itthon én úgy tudom hogy csak neten lehet rendelni nincs olyan üzlet ahol meg tudnád nézni!

Az ára átszámolva volt kb 98eFt mindennel együtt!

Kép
pamilla
 
 


Na itt vgyok csak tegnap mar nem jutottam el idaig....doki utan mentem apaval ebedelni aztan meg par lakast megneztem es taliztam a magyar lannyal.Keson ertem haza :oops:

Pami
"Doki
Hat 11re ottvoltam...na jo 11:05 mert nem olyan egyszeru megtalalni :roll: Aztan kitoltottem valami papir valamit....nev,cim,eletkor,suly,magassag stb...es behivtak :arrow: A doktor ur bemutatkozott es mar ment is a beszelgetes magyarul 8) Elmondtam az en kis tortenetem :roll: es a doktor ur annyira babagyartason van mikor mutattam neki az LH tesztjeimet aszongya:Huuu ha kicsit elobb jottem volna akar egy inszeminaciot is osszehozhattunk volna :shock: :roll: :lol: Es csalodott volt mert hogy lekestuk :) eeeeedi aztan aszonta megnez uhuval en meg kerdeztem kb mikor vegzunk mert majd a parom jon fizetni es megszeretnem irni neki hanyra jojjon 8) azt mondja hat adjon nekunk ugy masfel orat :shock: neeem semmi na mondom ez se csak ugy kirug majd az irodabol :lol: Uzentem paromnak jojjon fel 1re mimeg atmentunk az uhus terembe.Kicsi szoba van bent wc :shock: mert uhu elott mondjak neked,hogy engedd ki a dogokat :oops: milyen okos ma nem 8) na azt nem lehet mondani erre a dokira,hogy nem alapos :lol: feltette a kacsat bevilagitott,benezett :shock: :lol: ugye szoltam neki a cisztamrol,miomaimrol,mehszajsebemrol.Azt mondta a mehszajseb nem erdekes legalabbis bekukucs utan gondolom latta nem veszes :roll: Aztan jott a kezi vizsgalat...kitapogatta a miomam minden egyebet :arrow: aztan jott az uhu...ott is mindent atvizsgalt.Nyalkahartyam 10mm :!: :!: :!: :D Azt mondta ngyon szep :!: bal petefeszekben semmi :roll: most vgy onnan kiovulalodott a peti vgy nem tom a jobb oldalom meg a cisztam megy ossze... :) valami folyadekszeru valamit latott(lehet kidurrant a cisztam :roll: es meg latott egy 22*25talan ez lehetett az en cisztam :roll: es mellette egy 15*18-as tuszot :shock: szal most lehet 2petim erett?Az egyik mar tuti nincs bent es ha minden igaz bal oldalt volt bar a doki szerint jobb oldalt van pe-m a meg epp lathato peti.De akkor az LH miert halvanyodik :roll: szabad szemmel lathatoan :!: szal en arra tippelek volt egy pe-m a bal oldalon es a jobban meg ottvan az a kisebb ami nem is tudom kilokodhet-e meg vgy majd ugy elsorvad es annak annyi :roll: (valaki valami tipp :roll: ) Mindenesetre tiszta nagy dilemaban volt,hogy azt a petit ha leszivnank :shock: es apacskatol vennenk egy kis anyagot....hat mondom en jobban szeretnem ha stimus honapra mennenk ra es tob petire :roll: azt mondja o is azt javasolja egyebkent...aztan meg az inszeminacion gondolkodott de aszongya na majd a kovi honapban.Meg mondtam,hogy meg parom sincs felkeszulve ra nemtudom mit szolna hogy en mar a lombikon torom a fejem mikor meg se lakas se semmi :oops: azt mondja teljesen megerti.Mioma azt mondta nem gond!Mehszajseb ugye mar mondtam nem gond!Mehnyalkahartya gyonyoruuu!Az fsh es az E2-re kivancsi meg :roll: es megkert,hogy ne igyak semmifele gyogynovenyt mert azok mind befolyasolhatjak a hormonokat :shock: Ugyhogy var vissza 3.cn-en egy vervetelre!A magas FHS-emre azt mondta a clostit semmikepp nem szokta ajanlani mert nem hat a magas FSH-eseknel :? es hat cisztat okoz :!: :roll: o mindenkepp a 3.napi verveteltol fuggoen ha magas akkor fogigatloval lenyomna egy kicsit es akkor azutani ciklus szerintem mehetne :roll: Short protokoll mindenkeppen es ngyon jofej volt nagyon pozitiv azt mondta gyereket tudnak csinalni meg a 80eves neniknek is de nalam a megfelelo peti a lenyeg :!: :roll: Ugyhogy semmi negativum nem volt benne haaat majd lassuk meg mit mond a vv utan :roll:

Mikor a ciklusomrol beszelgettunk mondom neki hogy 25naposak...azt mondja de lehetoleg ez a ciklus 9honapos lesz :lol: A gyermeke japanban tanul japanul :shock: 3eve es most a kissebbik is elkezdte o 14eves 8) micsoda fura egybeesesek :)

Utana mennie kellett mert meloja volt leszivas vgy beulti nem tom :roll: Mindenesetre nem kerdeztem mennyi mert kint kell fizetni kint meg a neni 650$ montott :shock: azaz nem volt diszkont :? most vgy nem adott mert alapbol japanbol vgyok :roll: vgy csak elfelejtettek nem tom :roll:

Parom jott felvenni,na meg fizetni :oops: aztan mentunk egyutt ebedeltunk vegre eloszor a 2es fel ev alatt :D melobol ebedidoben mi sosem ebedeltunk meg 8) aztan meg taliztam Mayaval a Magyar lannyal 8)"


Az a kisagy ngyon kis szep :D es azok a faldiszes viragok :shock: az naoooon tecc 8) nincs is ertelme kulon szobaba vinni talan mert 2orankent ugyis szopi van...talan annyibol ha akarod a parod hagyni aludni :roll: orulok,hogy szent a beke..nalunk meg most van ep olyan viharos idoszak :? tegnap ota szelcsend :!: igen jol erzed sokkal jobban vgyok elkileg 8) kezdek beletorodni a sorsomba :lol: na meg a magyar lanyok a magyar doki szupi pe mind ratett az oromomre :D jah es a tapeta is naon tecc :shock: eloszor azt hittem fa aztan rajottem nem...ngyon jok a szinek 8)

Kisbuta
Na toled is lassan kepeket varunk am a lakasrol :!: Lassan te is finisben vgy!Masiknal is irtam 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pamikám!
Már itthon is több helyen árulják, itt Pesten a Bergonnál lehet megnézni és megvenni. 112 ezer az ára.
De nekünk is akkor is ez lesz a tütünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!
Csak egy gyors jelentkezés: jól vagyunk, csak bekrepált az asztali gépem. Most a laptopról írok. Nem tudom, mikor lesz jó, apának most nincs ideje vele foglalkozni. Szóval mostanában nem nagyon leszek.
Ma voltunk a kötelező uhu-n. Minden rendben van. Képzeljétek, a lába kereken 5 cm!!!!
Egy élő magzat, ferde fekvésben. A lepény a mellső falon tapad. A magzatvíz mennyisége átlagos.
BPD: 73 mm
OFD: 94 mm
HC: 264 mm
AD1: 77 mm
AD2: 69 mm
AC: 23Omm
FL: 54 mm
Magzati súly: 117O g

Szép álmokat nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Gratulálok ezekhez a komoly méretekhez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Milyen szépen gyarapszik! Tök jó!


Hát ahogy látom túl nagy forgalom nem is volt az elmúlt időben!

Bridget!

Bocsi hogy nem reagáltam de sajnos jöttek közbe mostanában dolgok és nem voltam itthon! :cry: :cry: :cry:
Tökre örülök hogy sikerült 1 ilyen szimpatikus dokit találnod ott kinn! Pedig emlékszem még nem is olyan rég azon izgultunk hogy ott hogyan lesz doki stb... Szóval ez valami fantörpikus :wink: :lol:
Tényleg és azóta mizu a tüszőiddel?
Ja és látod amit mi is mondtunk hogy ha már a mai világban tudnak csinálni gyereket 1 60 vagy még idősebb nőnek akkor neked miért is ne sikerülne!!!
szóval babásodásra fel pláne ilyen pozitív dokival!!!

Kép
pamilla
 
 


Rólunk!

Pénteken hajnalban arra keltem hogy nagyon rosszul vagyok (előtte lévő pár napban már a határon volt a vérnyomásom) hánytam és hasmenésem is volt, majd kb 1 órán keresztül 15 perces fájásaim voltak. Hát azt hittem szülök vagy mi! :shock:

Reggel amúgy is be kellett volan menni a dokimhoz hogy a szabija előtt megnézze a vérnyomim, szóval bementem de elég szarul néztem ki. Elmondtam mi volt és a doki mondta hogy ez lehet akut terhességi mérgezés és azonnal felvesznek az osztályra! A szülésznőm megmérte a vérnyomim és olyan magas volt hogy lenn tartott a szülőszobán mondván ha nem megy le akkor bizony szülünk! Én persze betojtam mert erre nem számítottam telefonom nem is volt mellettem hogy páromnak tudjak szólni. Szóval bennem volt az ideg rendesen! Aztán bekötöttek 1 infúziót az levitte a dolgokat ezért felmehettem az osztályra. Hétfőn du engedtek ki azzal a feltétellel hogy próbaidőn vagyok 1 hétig. ami azt jelenti hogy gyógyszert kell szedni és stresszmentesen élni+ágynyugalom! Hát eddig minden oké!

Ma voltunk 38 hetes uh-on nálunk a súly 3300g körül van és minden oké vele. 1 dolog van a bal oldali veséjében van 1 iciri-piciri tágulat de a doki azt mondta ezt ha megszültünk ki is növi, eltűnik csak majd a gyerekorvosnak mondjam!

Hát lehet kicsit hosszúra sikerültem de gondoltam megírom én miért nem voltam veletek!

Kép
pamilla
 
 


Pami
Mar azt hittuk Kisbutaval,hogy megszultel :shock: :lol: :lol: :lol: Hat jo kis surure sikeredett a heted :shock: meg meg korhazban is voltal :shock: :roll: ajjjaaaaj :| de az a lenyeg mar otthon vgy es Maja lassan jon hozzad :D Tan csak nem a paroddal veszekedtek megint mostansag :roll:

Igen a doki ngyon pozi de nekem a megfelelo pete a fontos... :roll: tudod a kimerulo petefeszeknel :? na de meglesz mert van meg petim hisz spontan pe-m is van ami ngyon jo :!: ebben a honapban ha minden igaz 14.cn es 16.cn volt pe 2szer is :!: ha igy volt akkor piri nem akkor fog jonni mikor a vonalzim irja de remeljuk egy amugy is egy 9honapos ciklus lesz :wink:

Ha megjonne 3.cn megyek vv megnezik az FSH-em es annak alapjan vgy kezdunk ha normal erteku (amit kotve hiszek) ha meg magas ahogy szokott lenni akkor nem mehet de akkor ad fogigatlot azzal leviszok az FSH-em es ha minden jol megy a rakovetkezo ciklusban kezdes 8)

Azaz ha nem lennek babas a 2-szeri pe-vel a motani ciklusban akkor kovi ciklus ami mar minnya itt van....de ha esetleg a vv eredmeny miatt nem mehet akkor meg az azutani ami olyan 1honap kb :wink: szal nem parazok es ez a doki ikres anyukava tesz :D

Neked meg sok szerencset es figyu maa ki hozza a hireket ha szulsz? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hű Pamikám!

Hát akkor tessék nekem pihenni és nem foglalkozni semmi mással, csak magatokkal!
Nekem is naponta háromszor kell mérni a vérnyomimat és vezetni, három hetente meg vizeletvizsgálat. Bár szerencsére csak 1O7/57 most is.
Én most megint nem leszek egy hétig. Holnap este lemegyünk a Balcsira, onnan kedden Kiskutasra a barátokkal, majd szombaton vissza a Balcsira és vasárnap éjjel haza. Szóval még egy kicsi kihasználjuk, hogy két és felesben vagyunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


HAlihó!

Bridget!

Hogy kinek szólok????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem tudom, mert eddig Dita száma volt meg de ugye ő már nincs köztünk...
Elvileg megvan a Te számod is amiről akkor hívtál amikor itthon voltál, de azt nem tudom hogy az most is él e? Ha az a szám jó akkor neked fogok szólni.

A problematika akkor van ha az a szám nem jó!
Akkor lehet hogy Monicnak írok és majd ő hozza ide a híreket!

Nem a vérnyomim nem azért magas mert a párommal nem vagyunk jóban! Átmenetileg úgy tűnik megoldódott ez a probléma! Bár még mindig sok mindenre egyedül vagyok, ill a szüleim segítenek!
Pl ma anyukám jött át takarítani. Hát ez van... nem tudok mit csinálni!

NÁlatok mizu?
Apácskával helyre tetted a dolgokat?
Ha jól látom akkor kb 2 nap és nem fog megjönni! Ügye?

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Minek kell mérni a vérnyomid ha minden jó vele? Vagy magas volt?

Fene azt a jó dolgod... én is akarok menni Balcsira!!!!!! 8) 8) 8) 8)


Jaj képzeljétek nem akarom elkiabálni de úgy tűnik a tesóméknak most az első éles hónap sikeres projekttel zárult!
Szóval mire Majácska már nem lesz annyira csecsemő jön a köv bébi.
Anyukám meg majd jól kiéli magát!

Kép
pamilla
 
 


Pami
Az a szam elne de azt sem tudom hol van az a telom :shock: :oops: Amcsi szamom van amire szerintem lehet kuldeni sms-t vgy ajanlom figyelmedbe az email cimem amit a telomon egybol megkapok 8) baar nem tom mennyire lesz kedved emait irni mikor epp szulni mesz :shock: :lol: Viszont Monic hozhatja a hirt vgy barki mas csak tudjunk rolad na meg a fotot nagyon varjuk Majarol :wink:

2nap es nem kell,hogy megjojjon :twisted: de megfog mert erzem,hogy ebben a honapban sem tortent semmi :? :roll: pedig 2pe-m volt es meg is tettuk a magunket :roll: na mind1 ha megjon akkor 3.cn-en megyek a dokkerhez es szulcsinapcsimra azt kertem,hogy had mehessek a dokihoz :) (marmint lombikra)

Tesodeknak meg nagy nagy gratula :!: :!: :!: :!: :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


PAMI
Olvaslak ám titeket ha van egy kis időm..... nekem nyugodtan szólhatsz ha jön a bébi kifelé, biztos lehetsz benne hogy közvetítem akinek kéred! :)

Puszi mindenkinek, babáknak, mamáknak, és nem utolsósorban az anyukajelölteknek!

dita75
 
 


Koszi Dita :wink: Es sajnalom,hogy meg mindig nem tudjatok a labakozet bogyonak :roll: de talan igy lesz hatalmas meglepetes ha tenyleg kislany :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pami!
Én nagyon örülnék, ha megadnád a számodat és üzennél, ha történik veletek valami!!!! Priviben én is küldöm az én számomat!!!
Csak azért mérjük a vérnyomimat, hogy nehogy toxémia legyen!!!!!
Majd gondolok Rád holnap, amikor fürcsizünk Bencussal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratula tesódéknak!!!!
Laptop lesz velünk, úgy hogy valószínű, tudok majd jönni!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Most akkor leszel vgy nem leszel? :roll: A masikban azt irtad nem leszel :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Elvileg leszek. Majd meglátjuk, mennyire lesz net.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Olyan lassú volt a netem a Balcsinál, hogy nem tudtam jönni...

Pami,
nem semmi vérnyomás! vigyázz magatokra!
Én épp ellenkezőleg vagyok, eddig csak sima 120/80-akat mértek nálam, ma reggel 107/66-tal rekordot döntöttem, még jó, hogy nem kérdezték, élek-e egyáltalán.

Dita,
:D Nem könnyű több topikot követni, én is csak ezt meg az eggyel feljebb lévőt követem már. Azért jó hallani rólad!

Zsuzska,
jól használjátok ki a lehetőséget! (Engem a védőnő beszélt rá, hogy menjek pár napra, mert ez az utolsó lehetőség sokáig. Igaz végig fájt a hátam, de azért jó volt eljönni Szegedről kicsit, mintha másik kontinensre költöztem volna, annyira más ott a klíma, és nagyon jólesett.)

Pusszancs.

Kép
kisbuta
 
 


Szolgálati közlemény:

Bogyó alias Gy. Milán Csaba ma úgy szétrakta a lábát 4D-n hogy akkora zacsit láttunk hogy beterítette a képernyőt. Apa nyerte a fogadást!
Szóval odafent azt akarják hogy legyen még gyerekem mert meg nem állok addig amíg kislány nem lesz. :wink: :)

Képeket tettem az inszemes babásba!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.08.04 11:55-kor.

dita75
 
 


Dita,
a fő, hogy egészséges,
és normálisabb a gyerek, ha van testvére (lesz)
és majd te bebizonyítod, hogy a nevelés sokat számít, és a te fiad különb lesz, mint a félrenevelt tesókája...

Pusszancs

Kép
kisbuta
 
 


Ditám!

Hatalmas Gartula a kis tökihez!
Én is zat szeretnék 2.nak ha úgy döntünk hogy legyen tesó!
Feltéve persze ha ez a mostani bébi tényleg kiscsaj lesz!

Amúgy tényleg az egészség a lényeg!

Zsu!

Lementettem a számod és majd küldök 1 sms-t mert amit használok (és nálam is lesz) azt a számot nem tudom fejből :oops: :wink:

Bridget!

Itt is bár itt utólag: Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánok!!!

Na mizu pé-vel? Vv most lesz ahogy nézem ügyi?
Ó hipp hopp és mát Te, Ti is mentek beültire és ott lesz a pocilakó!
Wow!!!!!!!!!!

Kép
pamilla
 
 


Mi még mindig egyben vagyunk!

Bár azok akikkel ctg-re jártam már mind megszültek mi kitartunk a 2in1 állapotban! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát ez van!
Néha már azért kicsit nyűglődöm de kitartok. Ebben a részben is megpróbálom megtalálni a szépséget, végül is az utolsó napok hogy Maja csak az enyém! :lol:

Hát igazából most ennyiről tudok csak beszámolni!

Hatalmas pusz mindenkinek!

Ja és bocsi hogy ilyen ritkán jövök, de néha tényleg semmihez nincs kedvem!

Kép
pamilla
 
 


Pami
Piri ma jott meg holnap megyek vv-re de nem tom lesz e lombik mert kiderult,hogy megdragabb a kelletenel es olyan 3milla atszamolva...az marha sok penz :cry: Holnap majd meglatom mit szamolnak ossze vegosszegnek aztan eldol :roll:

Neked pedig drukkolunk 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
mi derült ki a lombik áráról? Nem úgy volt, hogy kedvezményes? Vagy még annál is drágább, amit kiírtak a honlapon?? Erről lemaradtam...

Pami,
hát ez izgi. Nagyon várom a híreket felőled!

Pusszancs mindenkinek...

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta
Hat mikor osztottam szoroztam nekem 15-16ezer $-ra jott ki :shock: erre ma bementem es a doki,hogy haaat neeem es akkor adja a papirt elmagyarazzak,hogy 9500$ ez 9200$ volt :? es plussz a gyogyszer ami 3-4000$ :shock: azaz majdnem ott vgyunk 13500$ eees ez a hystero 1000$ persze csak nekem akciosan :roll: amugy 4700$-rol beszelt a csaj.Doki meg aszonta o ugy nem tez be embriot amig nem latta a mehet :roll: vegulis igaza van. :roll:

Meg jo,hogy nem ebben a honapban kezdunk es akkor most meglesz a hystero aztan jovo honapban vegulis akkor a lombik.Apacskanak meg addig lagyul a szive bar igyis belemegy de ezt egy ferfi nem ertheti meg :roll: Marmint,hogy egy lombik ennyibe kerul :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Hát éjszaka megérkeztünk, minden csúcs szuper volt. Sajna netünk csak apa telóján volt, ami marha drága. Úgyhogy csak apa nézte meg a leveleit. De bevallom, nem is hiányzott. Azért ti nagyon hiányoztatok. Minden nap sokat gondoltam rátok. Voltunk víziparkban, pihentünk, a fiúk röpiztek, kosaraztak, tollasoztak, főztünk közösen, a házi néni csinált nekünk langellot (ez házi kenyérlángos) és pomposzt (ez meg házi pizza). Szó, mi szó, marha jó volt. Persze volt evés ivás rendesen és buli hajnalig. Bár ebben én nem vettem már részt, mert hát a pizsim fél 11-kor már hívogatott.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ditu!
De jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Végre megmutatta magát Bogyóka.-))))))))))))))

Pami!
Már csak pár nap!!!! Kitartást nektek!!!! Várom az sms-edet!!

Kisbuta!
Örülök, hogy tustatok egy kicsit nyaralni. Annyira jó volt kiszakadni a mindennapokból!!!! Neked is csak 1O nap!!!
Hú, mennyi izgalom vár itt ránk!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Pami híreket hoztam:
Kórházban vannak, a vérnyomása miatt kellett befeküdnie. Ha magától nem indulnak meg a fájások, akkor hétfőn megindítják a szülést. Puszil mindenkit!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
köszi a híreket Pamiról,
és küldök neki sok-sok könnyű szülés drukkot!

Én meg kérnék oldószereket... Még a vérnyomásom is tankönyvi 120/80, és szeretném már lassan kézbe venni a kicsit...

Pusszancs!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta!
Oldószereket küldöm.... nekem meg irtó alacsony. Nagyon ritkán megy 12O közelébe.
Már csak egy hét! Kész vagytok mindennel?

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halihó Mindenkinek!

Gondoltam 1 gyorsra bejelentkezem!!

Hétvégére kijöttem saját felelősségre, de még ma vissza is kell menni du 5-ig!
A megindítás napját még nem tudom mert a dokim mást mondott nekem és mást a szülésznőmnek! Nekem hét elejéről beszélt a szülésznőnek meg hét közepét mondja. Szóval most ennyit tudok!
Majácska nem egyszerűen nem akar kijönni! A méhszáj zárt és nagyon fent van! ami ügyi azt jelenti hogy a kis Drága bazira be van fordulva csak épp a buksija nem ékelődött be. ezért a dokim várni szeretne még hogy hátha történik vmi csoda!

Amúgy minden oké csak nehezen viselem a bezártságot és az ingerszegény környezetet!
Pont mondtam páromnak hogy olyan jó lenne ha magától megindulna a szülés, nem pedig művi úton kéne csinálni. Ha már a gyártás nme volt annyira természetes legalább ez lenne az! :wink: :lol:

Szóval csajok kérem a drukkokat hátha megindulunk magunktól! Ma megpróbáltuk a hagyományos elkapom apát módszert :wink: Kíváncsian várom a végeredményt! :lol: :lol: :lol:


mindannyian nagyon vigyázzatok magatokra! amint lehet jövök ha hírek vannak Zsunak üzizek!

Ja és bocsi hogy senkiről semmit nem kérdezek de nem tudom mikor leszek legközelebb net közelben. szóval mire válaszolnátok addigra már pont nem tudom elolvasni!

Puszi Nektek

nik

Kép
pamilla
 
 


Niki,
nagyon drukkolok!

Kép
kisbuta
 
 


Niki
En is ngyon drukkolok :!: Tiszta izgi 8) Most apacska geperol vgyok nem tudok kuldeni szurkolos jelet de kepzeld ide :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pami hírek:
Ma zselével el kezdték tágítani. Ha magától nem indul be a szülés, akkor holnap megindítják nála.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pamiiiii
Mennek a drukkok!!!Maya gyere vegre ki anyabol! :lol: irgum burgum :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: