Új privát üzeneted érkezett!

Brumm
Köszi az infót. Apa már szed vitaminokat, csak külön-külön. De még csak 2 hete kezdte. Lombikra bőven elég a spermája. Az inszemhez éppen. Úgyhogy valamelyik majdcsak bejön.

Kép
p__lilla
 
 


Még jó, hogy nem repültetek. Jó, hogy leszokott a cigiról. A lényeg, hogy megvan a szag oka, és már nem lesz semmi baj.

Húha, most nézem, hogy megint laptető.
Tutira jönnek az ikrek. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lilla, semmi nincs veszve!!! Én már lélekben kész vagyok ilyen beavatkozásokra, te se ess kétségbe, hogy ezt kell választanotok. A lombik biztos, nincs több hónapnyi reménykedés, és milyen jó ikres anyukának lenni!!! Nekem nagyon tetszene. :lol:
Jók a képek, tök aranyosak vagytok rajta!!!!

Viri, hiszen tudod, hogy egy másolatot szeretnék Kendéről! :oops:
Bocsi Ildi, Alma, Ági, Era, de a gyengéim a szöszi fiú babák, én is egy ilyen tündérkét szeretnék!

Persze mindenkinek nagyon szépek a gyerkőcei, de én pasi párti vagyok. :D

Ildi, azt a készítményt én is elolvastam, de nem azt írják, hogy mégcsak előrendelhető? Én hiszek az ilyen természetes cuccokban, ártani nem árt.

Megcsináltam az elméletemet, kaptam málnalevelet, megtisztítottam, leszárítottam, összetörtem, és ingyé van málnalevél teám, nem is kell rendelgetni a babatervezőkről. :D

Lilla, ti mentek mégegyszer nyaralni???Vagy mi az a visszaszámolás már megint? :roll:

Kép
jenny29
Mór
 
 

 
 

Lilla: Nincs semmi baj azzal ha netán inszem vagy lombik lesz a dologból. hisz lehet,hogy igy hamarabbjön a babó vagy lehet rögtön kettő is:) Elég jól kaptál lombikra időpontot. aztán ki tudja lehet addigra már pocakos is leszel:)

Kép
csucsu05
 
 


Jenny
Sajna nem megyünk nyaralni mégegyszer, még nem vettem ki a vonalzót.

Olyan aranyosak vagytok, hogy bátorítatok. Úgy érzem, hogy én még lelkileg nem készültem fel rá. De olyan gyorsan történtek tegnap az események, hogy muszáj volt okést mondtani a decemberi időpontra, mert ha még gondolkozunk, ki tudja hány hónap múlva kapunk helyet. Még addig van idő. Megbarátkozok a gondolattal. Nagyon félek tőle, hogy a normális szervezetemet felborítják majd a hormonok. Meg nehogy túlstimuláljanak, stb. De ha lesz belőle baba/babák, megéri.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok Lányok!

CSak egy gyors bejelentkezés, h élek még, és üdvözlet Virágnak! Isten hozott nálunk!
Remélem én is gyakrabban jövök majd, de valahogy a munkám nagyon leszívott a múlt hét szerdától kezdve, és még mindig nem pihentem ki.
Otthon csak túlélek. Érdekes, én este vagyok rosszabbul, de még mindig csak a "nem kívánok semmit, mindentől undorodom" érzés van. Nem túl jó, de legalább nem hányok.

Era, sajnálom, de most itt az új lehetőség!!!! :-) Ne add fel! És köszönöm a lángos receptet, de még sajnos nem tudtam elkészíteni!

Jó dolog a nyaralás nagyon! Nekünk még 1 hónap! De talán mégis átcsoportosítok 2 napot, h balcsira le tudjak menni, mert a szüleim kivettek 3 szobát, de a húgom mégsem megy, és egy szoba üresen állna, az meg milyen pazarlás lenne!!!!

Igyekszem visszaolvasni, h mi történt veletek, mert most csak nagyon kutyafuttában tudtam.

Sok puszi nektek, és sok drukk a babákhoz!!!!

Alma
f_alma
 
 


Alma: Menjetek csak le a balcsira. Mi is voltunk egy napot és kerestünk szállást de már telt ház van mindenhol. Aztán hazajöttünk és neten is akartunk valami szállást keresni de a balcsin most szezon van és most nagyon megy a balcsi.
Szóval ha még az idő is jó és szállásotok is van menjetek pihenjetek:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Alma: Én is mindig este voltam rosszul. De lesz ez még jobb. Ez a hányinger meg jó jel tulajdonképp. Hamarosan elmúlik ám. Most hány hetes vagy?
Lilla: Csak láttam ezt a vitamint, gondoltam leírom, de ha már szedtek valamit, akkor nem érdekes. :)
De jó Nektek. ikres anyuci leszel. :D Én is hányszor mondtam a férjemnek, hogy legjobb lett volna ikreket összehozni, egyalkalommal túllettem volna rajta.
Viri: Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok Kendére. :D Rakj képet légyszi!!!!!
Jenny: Sok szép kisgyerek van,szőke, barna, fekete...van akinek az egyik tetszik jobban, van akinek a másik.Pedig mind szép. Nincs ezzel semmi gond. :D
Era: Veled egyébként mi újság, olyan keveset írsz mostanában. Megvolt a szülői az oviban? Mi lesz a jele Szabinának?
Jól érzitek Magatokat az új házban? Tegyél Te is képet, ha tudsz!!!
Ági: Te hány hetes vagy most? Voltál -e Uh-n mostanában?

Megyek!Sziasztok! Szép napot!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Na, elolvastam az írásokat. :D

Lilla,
bennem ugyanolyan érzések lennének, ha a helyedban lennék! Tökre megértelek! És fel a fejjel, én ismerek olyat is, aki az átjárhatóságira volt bejelentkezve, de már oda nem ment el, mert megérkezett a baba! Itt van olyan topic, ahol sok tapasztalat van leírva, de pont a 7végén hallottam, h olyan is van, aki átjárható, és mégis fájdalmas (mert azt mondják, h aki átjárható, annak nem fáj)
Nagyon drukkolok, h ne kelljen hormonokat szedned! Próbáljatok ki sok természetes cuccot. Pl. van ffi intim torna, zt hiszem, ez erre is jó. És nem tudom számít-e, de én nem hiszek az orvoknak, nem tudhatják biztosan, hogy nem javíthatók a férjed kiskatonái!!!! Higgyétek, h változhat!

Ildi,
örömmel olvasom,h szeded a búzafű kapszulát, ez már egy lépés a kistesó felé! :-)
És nagyon vigyázz magatokra!

ELfelejtette, h voltam dokinál a múlt csüt-ön, és azt mondta 7 hetes. UH-ra csak csüt-ön megyek. Hüvelyi lesz, amit korábban elutasítottam, de most azért érdekel, hogy él-e, minden rendben van-e!

További szép napot!
f_alma
 
 


Sziasztok!

Brumm: hát mi nem akartuk tucatnevet adni a kölyöknek, meg a férjemnek is meg nekem is nagyon tetszenek a régi magyar nevek, így döntöttünk Kende mellett, aki majdnem Keve lett. Nem tudtunk dönteni. De a végén a szülőágyon dőlt el a neve, de szerintem nagyon illik rá ez a név. :)

Jenny: teszek képet Kendéről, hogy legyen előtted megint a minta ;)

Alma: jó utat nektek! Menj csak le szépen a balcsira! Neked most pihizned is kell!!!

Most csak ennyire futottam, de teszek a képeket ;)

Kép Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ildi: sajna nem tudok képet ide feltenni. De ha valakinek más sikerült akkor szivesen elküldöm neki és fel rakhatná nekem. Igy látnátok milyen lett a házunk.
Az oviban megvolt a szülői. Jelet még nem tudom. Augusztus 18-án lesz még egy szülői ahola jeleket választjuk ki. Szóval addig még várunk:)
Már jól belaktuk aházat ezért is nem tudtam annyit irni hisz mindig van mit csinálni. Talán mostanra lettünk készen teljesen:)


Ildi mire jó a buzafű kapcsula?


alma: Miért utasitottad el a hüvelyi uh-ot? Ne félj tőle ha nem lenne biztonságos nem csinálnák. Nekem is volt a szabinámnál anno. a 12-hétig azzal nézik a babát.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Era: De jó Nektek az új házban. :D Biztos vagyok benne, hogy nagyon szép lett. A kép feltételében nem én vagyok az ügyes, ezt a többiekre bízom. :oops:
Búzafű? Általános jó, szinte mindenre. Méregtelenít talán, meg egy csomó nyomelemet,(vasat, folsavat, magnézium, cink...) vitamint tartalmaz természetes módon, amiből a szervezet tud válogatni. A zöldárpa, lucerna is ilyen. Ezeket egyik fórumon egy dúla is ajánlotta kismamának, akinek vashiánya volt. Azt mondják három hét után érez az ember belőle valamit, nem tudom, én egyelőre álmos vagyok, és voltak fura érzéseim, de szerintem az a benzin miatt volt.
Most ezt elkezdtem, meglátjuk, milyen lesz.

Alma: Igen, sokszor elfog, hogy milyen jó lenne a tesó, de sokszor még beparázok. Fel akarom a szervezetem készíteni, aztán meglátjuk.
Hüvelyi uh: nem olyan ördöngősség. Kibírható. Hát fognak még néhányszor úgy vizsgálni. :? Ne félj tőle én is azt mondom. Nem rosszabb, mint mikor a nődoki vizsgál. És cserébe láthatod a kicsi babádat.

Viri: Nagyon szép kisfiú Kende. :D :D És nagyon okos szemei vannak. :D Igen, a fiú nevek választása nehéz dolog. Nagyon nehéz megfelelő találni. Nálunk még az is szempont volt, hogy a nagyszülők ki tudják mondani, meg tudják jegyezni. :twisted: (Így, hogy Berci, mindenkinek eszébe jut.)
Anyósom akkor nyugodott meg, amikor látott az újságban egy Bercel nevű kisfiút, és nyugtázta, hogy tényleg van ilyen név.
Előtte le akart beszélni minket.

Tényleg, lányok!
Nektek milyen nevek tetszenek?Mi lapján választotok? csak akkor találjátok ki, ha már ott a zebrás teszt, vagy előre terveztek?
Mentem, sziasztok!
Minden jót, szép napot, ha már ilyen esős. :D
Ildi
brumm
 
 


Ildi: Mi folyamatosnaa neveket izleljük. Fiú nevünk is van sok és lány is.
Fiú : Levente, Zalán , Balázs.
Lány: Szonja, Tamara, Viktória, Jázmin.

De ez mindig változik:)

Kép
csucsu05
 
 


Hüvelyi uh: Egyáltalán nem fájdalmas. Még annyit sem érezni, mint a kenetvételnél. És tök jó látni, hogy mi hogy van odabent. De nálad Alma persze a babát lesz nagyon jó érzés látni. Én csak a méhem, a petefészkeket és a vezetékeket láttam. Ja, és a benne levő apró tüszőket és a dominánst is.

Viri
Kendétől én is mindig elájulok, annyira szép kisfiú. Tehetnél fel többször képet róla. :D Én is bevállalnám. :lol: :lol:
Nekünk mondjuk tuti nem lesz szőke, mert mindketten barnák vagyunk. De én egy szőke kislányt szeretnék.
Képzeljétek el, Olaszországba megfigyeltem, hogy sok olaszos párnak (sötét bőr, sötét haj) szőke gyerekeik vannak. Lehet ők még bebarnulnak?

Jenny
Nagyon ügyi vagy, hogy tudtál csinálni málnalevél teát. Reméljük, meg is lesz az eredménye a házi készítésűnek. Hol tudtál venni leveleket. Nekünk van a kertbe, de én inkább vettem anno. Jó lesz még az a terhességed végére is. :D Ugye, akkor is azt kell inni?
Amúgy hogy áll a ciklusod? Pé gondolom megvolt. Hányadik napon? Valami érzésed van?

Nálunk már eldőlt az ikrek babák nevei: Marci és Rebeka
Nem hiszem ám, hogy így fogják őket hívni, de most épp ők a nyerők. A Marci az már évek óta tetszik, csak nem tudom, hogy Márton, vagy Marcell. Amúgy nem szoktunk nevekről beszélgetni, de most az ikrek kapcsán előjött.

Csucsu
Segítek neked képeket felrakni. Küldd át őket e-mailben. Az iwiw-en megtalálod az e-mail címem, ha nem szólj, leírom.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: átküldtem. Remélem jó email cimre. És tettem közé a lánykámról isképet nem csak a házról.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Végre megjavult ez a nyavajás NET! :evil: :evil: Tegnap kb. ötször próbáltam üzenetet küldeni, de mindig abban a szent pillanatban állt le a hálózat, amikor rányomtam a küldés gombra!


Az idő ma borzalmas volt! Ennek megfelelően az "óvodában" borús volt a hangulat! Komolyan mondom, hogy a két liba kolléganőmet szét kellett szedni, mert majdnem egymásnak estek... Gyakorlatilag én már magamban azon röhögtem, hogy tényleg olyanok, mint két öt éves gyerek :D

ŐŐŐŐ bocsi, de azt hiszem lemaradtam két körrel!!!
Lilla:
Ikrek????????????

Alma:
Nem vészes a hüvelyi UH! Nem is fogsz vele törődni, hiszen a babád le fog foglalni! Kérjük a beszámolót ám!

Nevekről annyit, hogy mi előre eldöntöttük. Ha fiúnk lesz, akkor Bence Csaba lesz, ha pedig lány, akkor Petra Andrea, (Ha a második is lány, akkor Anna Dóra, ha pedig a második fiú lesz, akkor Károly János) :D

Kép
anda81
 
 


De jó lenne, ha már én is tehetnék fel képet kicsiny csodánkról! Olyan jó érzés lehet... :D

Kép
anda81
 
 


Anda
Még nincs ikerek. Csak lombikoznunk kell. :cry: :cry: :cry:
Így lehet ikrek.
Még nem válaszoltál, hogy hova mentek nyaralni, és hogy állsz a ciklusodba?

Képzeljétek, tök cikisen érzem magam. Találtam egy oldalt. Infertility.hu, ahol lehet kérdéseket feltenni egy doktornak. Amikor válaszolt, akkor tudtam meg a nevét, és ő az a doki, aki Tapolcán hétfőn a lombikot javasolta. Hát itt meg kérdezgettem tőle ezt, azt. Biztos rájött, hogy ki vagyok.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Ez a mai időjárás...Csupán 2* húztam ki ma a hajam, és mire beértem melóba, a frufrum széle kikunkorodott. :evil: Úgy néztem ki, mint anyám anno a 70-es években. És ezt ki kellett bírnom egész nap. Hülye hullámos haj!
Viri, köszi a képeket! Kende még mindig gyönyörű!!!! Amúgy még a másik topicból Márti Huniján szoktam elájulni, írtó szép kisfiú ő is!
Én ahogy észrevettem, fiú párti vagyok, mégis úgy érzem, hogy lányom lesz. Nálunk megvannak a nevek, ha lány, akkor Natasa, ha fiú, akkor Márkó lesz. Ezeket kb. egy éve találtuk ki Apával, és eddig mindenki el volt ájulva tőle, hogy milyen klasszak, főleg a Natasa, és főleg Apa vezetéknevével, nagyon jól illik hozzá és jól is cseng. Csak már adhatnám valakinek....
Én a 22. napomon vagyok, kb. 8 nap még a nem várt mensiig.
17. nap körül volt a pé az ovuteszt szerint, de nem vagyok benne biztos, mert még mindig tojásfehérjém van, kb. 10. napja egyfolytában. :shock: Utánaolvastam, és azt írtják, hogy pé után is lehet 3-4 napig. Fene tudja, fáj a pocakom, feszül nagyon, meg a mellem is, de én már nem hiszek a jeleknek, mert 2 hónapja is becsapott a testem, és nagyon nagy csalódás volt.
Majd kiderül. A lényeg, hogy márcsak 2 és fél hét a nyaralásig! :lol:

Lilla, ne izgulj, annyira azért nem borítják fel a hormonháztartásod. Amúgy meg kit érdekel, ha baba lesz a következménye, nem? :wink: Sikerülni fog!!!!!!!!!! A dokis sztorid nem semmi, de látott már különb eseteket is, gondolom megérti az aggódásod!

Era, már nagyon kivi vagyok a házatokra!!! Lilla, rajtad a világ szeme!
Anda, én el szoktam menteni a Worldbe az irományomat, mert sokszor nálunk is megszakad a kapcsolat. Onnan meg csak ki kell másolni.

Ildi, nem is tudtam, hogy Berci teljes neve Bercel. :shock: Én sem hallottam még erről a névről, de tetszik, egyedi nagyon.

Ági még mindig nem került elő....és másik topicban nem kereste valaki? Hátha kismamisban ügyködik... :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: Már elküldtem a Lillának a képeket. Biztos ma felteszi:)
Küldtem a hátról csináltam négyes képeket, hoyg Lillának nem legyen sok munkája. és küldtem a lányomról is. Van egy kép hát azt azért küldtem el mert azon a kutyánkat nagyon szereti éppen. De nem is aza a pláne hanem hogy a popsiján a kis szoknya elcsúszptt és kint vanneki a popója. Na mikor azt a képet meglátja mondja nekem anya ne:))))
Mert a fürdőbugyit levette és csak a fürdőrucihoz tartozó ksi szoknyácska volt rajta. De nem is gondoltam , hogy ilyen szégyenlős:)

naés vana konyháról is kép amit úgye az én férjem csinált mágha lassan is.
A kertről is van kép de majd azt később küldöm el a Lillának egyszerre ne kapjon sokat.

Lilla: remélem mostmár jó helyre küldtema képeket és köszi hogy felteszed nekem. Én nem tudom miért nem tudom feltenni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu képei:
Kép Kép Kép

Kép
p__lilla
 
 


Folytatás:

Kép Kép Kép

Kép
p__lilla
 
 


Utolsó adag:

Kép Kép Kép

Kép
p__lilla
 
 


Csucsu
Örülök, hogy sikerült feltennem. Egy kicsit át kellett méretezni a képeket, mert túl nagyok voltak, nem engedte feltenni a babanet. De a lényeg, hogy itt vannak, és láthatják a topictársak. :D
A kislányod egy fotomodell. Nagyon édes, ahogy beáll a fényképező elé. A pofikája és a göndör fürtjei hihetetlenek. :lol: Gyöngyörű leányzó. És ahogy a kutyit szeretgeti...
A lakásotokról meg ne is beszéljünk. A gyerekszoba, a fürdő, a nappali, mind-mind csodálatos. Ügyesek vagytok, hogy ilyen házacskát összehoztatok.

Jenny
Már kezdek beletörődni a lombikba, de még csak kezdek. Csak még nem tudom, hogy mondjam el szüleimnek és a munkahelyemen. Meg, hogy hogyan tudom megoldani ezt a sok járkálást Tapolcára. Gondolom mindig délelőtt. :cry:
Szépek a nevek, amiket választottatok. Én még a Márkóról nem hallottam. Itt a közelünkben van egy ilyen település, de nem tudtam, hogy fiúnév is van ilyen. Amúgy még Bercelről sem hallottam. De tényleg különleges mindegyik.
Tojcsi tényleg lehet sokáig. Mondjuk nekem még 2 napnál tovább nem jelentkezett. De mindig az jön, ami még nem volt.
Amúgy a cicik nekem is fájnak, de sajnos minden hónapban ez szokott lenni. Hőmet nem mérem, nincs értelme. Készítgetem magam a lombikra. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Jenny
Most jutott eszembe. A sok tojcsi a málnalevéltől van, tuti. Nekem is több volt, amikor ittam.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Miért kéne elmondani az ismerősőknek a lombikot? A munkahelyen sem kell mond azt, hogy orvoshoz mész az nem hiszem, hogy baj és nem kell mindenkinek mindent tudnia.
Ez rátok tartozik csak. De a lombik már biztos ? Addig amúgy még bármi is lehet:)
Köszi, hogy felraktad a képeket.
Te hogy kicsinyited le őket, hoyg fel tud rakni?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Hú, hol is kezdjem.
Nagyon szép neveket írtatok! Nálunk a Bercus ha lány lett volna, Piroska lett volna, a férjem eldöntötte, de én sem tiltakoztam. A fiúnevekről meg nem tudjuk, ami tetszett, azt lenyúlták egy közeli ismerősék. A rokonságban is sok a fiú, így kb. fogalmam sincs mi tetszene.

Era: Tuti képek.
:D :D :D
Szabina gyönyörű. Ezeket a pózokat!!!! :D :D És azok a copfos képek is!!!!Tündér aranyos!!!! :D :D :D
A Házatok szintén gyönyörű. Jaj, mikor lesz nekünk ilyen. Nagyon szép lett a konyhátok. Jó ez a bükk színű bútor. Nálatok is mosogató az ablak alatt. Szerintem nálunk is így fog kijönni.

Lilla: Szegény! De nem hiszem, hogy a doki csinál ügyet ebből.Lehet, hogy jót mosolyog a dolgon. Ne foglalkozz vele. Lehet, hogy nem is találkoztok többet. Vagy ő lesz az orvosod Tapolcán?

Jenny: Nekem szögegyenes a hajam, de olyan jól el tudom feküni, hogy az is ki tud nézni tök hülyén.

Anda: Munkahelyi ovi. :)
elmúlt már a fertőzés?

Most mennem kell! Többieknek is puszi.
Felétek is szutyok az idő, ki kell mennem, de nem sok hangulatom van.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ildi: Köszi a dicséreteket. Nálunk is igy van , hoyg ami név tetszett azt lenyúlták. Például tesóm kislánya Lilla. nekem az is tetszik. na nem ő nyúlta le a nevet mert a Szabina mindenképpen az lett volna. Tehát itt nem is kételkedtünk.És tényleg nagyon illik rá. Amúgy nekem az uncsi tesóm is Bercus. Igaz ő valójában ALbert. És annak is Berci vagy Bercus a beceneve:)
A következő lány lesz és nem lesz gond akkor nektek Ildi a név választás. :)


Ági: Mi van veled??

Kép
csucsu05
 
 


Felénk is szutyok az idő. Csak esik, meg esik. Hétvégére már kánikulát mond. Kíváncsi leszek. Olaszba vettünk napozóágyat, nyaralás előtt vettünk medencét is. Ha így folytatja az idő, ki sem tudjuk próbálni.
A hajam nekem is olyan lehet, mint Jennyé. Hajmosás után kiegyenesítem, és ha rájön az eső, vagy a nyirkos levegő, akkor vége. Visszahullámosodik. Bár nyáron nem nagyon szoktam vasalgatni, mert ugye meleg van, és leizzadok, mire végzek. :)

Az Eszter lánynevet unokatesómék lenyúlták, pedig nagyon tetszett. A fiút szerencsére nem. Nekik Dávid lett. Ja, még nem is nagyon érdekelne, mert nem egy városban lakunk, de a vezetéknév is ugyanaz lenne, úgyhogy végképp kilőve az Eszter. :lol:

Ildi
Igen, ő az orvosom Tapolcán, de még csak 1x találkoztam vele, a nevére sem emlékeztem. De mikor a véreredményeimet néztem, akkor láttam a papírokon a nevét, és gyorsan megnéztem a maileket is, és ugyanaz volt. Úgyhogy elég gáz. Majd biztos mosolyog, ha meglát. :oops: :oops:

Csucsu
Decemberre kaptunk időpontot lombikra, mert sokat kell várni. Egyből igent mondtunk, mikor felajánlották. Nem is volt időm gondolkozni, hogy tényleg akarom-e. Addigra már biztos akarni fogom, és felkészülök rá. Persze addig még bármi lehet, csak kicsi az esély. :roll:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Én mégis bizakodó vagyok. hidd el decemberre babás leszel. Max ha igazam van én leszek a keresztanyja a babótoknak:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Okés, lehetsz keresztanya. :D
Úgysincs olyan rokonunk, aki felmerülhet alanynak.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: na ez nagyon jó hír. mert sajnos nálunk meg olyan sokan vannak akik mindig elhoppoltál ellölünk a keresztszülő szerepét.
Pedig úgy szeretném ha lenne keresztgyerekünk. Imádnám őt:):)
De ne félj mert a szavadon foglak még:)
És tessék pozítívan gondolkodni, hogy decemberig össze jön a kis keresztbabánk:)
Ha megvan a teszt ami zebra már intézem is a keresztelőt:)

Kép
csucsu05
 
 


Hú Csucsu, ez tök szupi lenne. :D

Kép
p__lilla
 
 


És szupi is lesz:) Tudod csak pozítívan:)

Kép
csucsu05
 
 


Oké Csucsu, pozitívan.
Még az idén babóm/babóim lesznek a pociban!!!!
És neked is!!!!

Kép
p__lilla
 
 


ÁMEN:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Ki volt a házikótok lakberendezője? Annyira jól össze vannak válogatva a színek, és az összhatás a bútorokkal, mindennel, iszonyúan tetszik!
Jó tágas lakásotok lehet. Hány négyzetméter?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Én voltam a lakberendező:) amúgy nem is oylan nagy ez a ház. Amásik amit eladtunk 130-140nm volt. Ez 95nm nettóba:)
csak jobb az elosztása. A másikban 3szoba volt de 25nm volt egy szoba. Itt 3szoba van ami egész szoba és egy nappali.
Szóval ez kisebb de másabb:)
A szinek pedig jöttek maguktól. Mert előszőr vanilia szinű vagy krémszinű bőrt akartam ahoz szekrényt. De rájöttem a lányom ahoz kicsi. A bordóhoz meg ez ment csak. És igy a fal is világos barna illetve krémes szinű lett hogy ne legyen nagyon sötét bordós az összhatás.

Kép
csucsu05
 
 


A másik házban például csak a konyha volt 30nm. ami luxus szerintem. Igaz jó volt mert sok minden elfért. Mikor a szabinakicsi volt mindig ottvolt a járóka és bőven elfért a konyhában. Szóval ez kisebb azért de ezt akartuk.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Brumm: hát mi is kaptunk mindenféle megjegyzést, hogy milyen nevet választunk, de ahogy megszületett Kende onnantól kezdve mindenkinek nagyon tetszett a név is.
Lány nevek közül a Bíborka és az Emese ami most épp szóba jöhetne nálunk. De folyamatosan változnak nálunk. És tuti a második is a szülőágyon dőlne el :)

Lilla: figyi apa hajszíne fekete, az enyém sötétbarna, a szemünk mindkettőnknek barna. Erre meg Kende szőke és kék szemű :) Igaz anyum családjába sok a szőkés-kékszemű. Valószínű azt örökölte.
Nem biztos, hogy rájött a doki. Ezer levélre kell válaszolnia.

Anda: hű de konkrét nevetek van már :) Kívánom, hogy most már a baba is jöjjön.

Jenny: hűha mennek a megadrukkok neked :) lassan vége a ciklusodnak.
A lépcsőházunkba lakik egy Márkó nevű srác. Először azt hittem csak így becézik a srácot, aztán kiderült ez a neve. Nem sűrű név. :)

Csucsu: milyen szép a kislányod. Azok a göndör fürtök, csuda szép. A kutyás-popsis képen jót mosolyogtam :) Meg a vad motoros képen is csuda jópofa. :)
A konyhabútorotok kicsit hasonló a miénkhez. Nagyon szép az is. Meg az egész ház nagyon klassz.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Era, Lilla: De jót beszélgettetek. :D :D Olyan jókat mosolyogtam közben. De lényeg: Pozitívan továbbra is. :D

Era: Nekem is eszembe jutott, hogy vajon a lakásban Te találtad ki ezeket a klassz színeket, vagy lakberendező.
Tényleg jók. Nekem általában az a bajom, hogy nincs ötletem. illetve, ha lenne is, de a régi bútoraink vagy nem férnek el rendesen majd a házban, de újra meg nem lesz pénzünk egyelőre. Szóval nekünk a régiekkel kell valahogy sakkozni majd. De még messze vagyunk ettől.
Hétvégén sem lesz födémöntés, nem készültük el a dolgokkal. majd hétfőn. Ilyenkor olyan szomorú vagyok, amikor minden csak csúszik....
Mindegy.

És az előbb jól el is áztam. Amíg a kocsiben kicsi fiamra adtam az esőkabátot, az ajtón ahogy bebújtam, kilógott a hátam. Úgy átázott a kabátom annyi idő alatt, hogy az ingem is tiszta víz lett.
Tiszta hülye idő.
No, úgy látom jól kinegatívkodtam most magam.
Mennem kell, fennforgás van
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Csucsu
Ügyes "lakberendező" vagy. Kisgyerek mellé tényleg jobbak ezek a színek, mint a világosabb.
Majd ha jössz a keresztelőnkre, akkor nálunk is adhatsz egy-két tanácsot. :D
Amúgy sokkal tágasabbnak tűnik minden, mint ahogy írtad. Szép nagy a konyha is. Szobának meg felesleges 25 nm. Elég azt kifűteni. Tényleg, akkor az idén spóroltok. :lol: :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Viri
Sajnos nálunk nincsen szőke. Apukám volt az kiskorában, de "befeketedett", anyukámnak kék a szeme.
Akkor mégis csak van esélyünk.

Szerencsére nálunk már nem esik, de felhős az ég.
Várom már nagyon, hogy süssön a nap. Akkor egy kicsit pozitívabban látom a világot. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Csucsu:
Nagyon szép a ház! Színes és vidám! Szabina, pedig egyszerűen gyönyörűűűű! :D

Viri:
Köszi! Remélem most már hamarosan eljön az idő, amikor azt mondhatom, hogy ő az én lányom / fiam! :D

Lilla:
Bocs, a bunkóságomért! :oops: :oops: Nem akartalak felzaklatni! Egyébként szerintem sincs hozzá köze a munkahelyeden senkinek, hogy lombikra készültök! Csak annak mondd el, akinek úgy érzed, hogy muszáj, meg persze, akit hajlandó vagy a bizalmadba avatni! :D Szeretünk! :D És sikerülni fog!!!! Nagyon drukkkolok!!!

Kép
anda81
 
 


Anda
Egyáltalán nem vagy bunkó!
Azt hiszem, a közvetlen főnökömnek el fogom mondani, mert ugye el kell jönnöm fél-fél napokra.
Köszönöm, hogy drukkolsz, igen, sikerülni fog, biztosan.
Hidd el, egyszer neked is sikerülni fog. És büszkén mondhatod, hogy ő a te kislányod/kisfiad. Csak hát nem mindenkinek sikerül egyszerűen. Sajnos mi azok közé tartozunk.
A párod volt már kivizsgáláson?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Era, Szabina nagyon szép kislány, és azok a loknik! Gondold el, hogy Hunival milyen göndörke gyerekeik lennének!!! :lol:
És tök édi, hogy még olyan kis husi babakarjai meg lábai vannak! :D
Era, a házatoktól el vagyok ájulva!!!Iszonyúan jó lett!!!! A színek, a berendezés, a kert, minden nagyon állat, ügyesek vagytok nagyon!Irigy-irigy.... :evil:

Nekem ötleteim lennének, csak lóvé nincs rá. :) Pl. nagy álmom, hogy a nappali fala tejeskávé színű legyen, vanília színű ülőgarnitúrával, és függönyökkel, sötétbarna bútorokkal. A falon afrikai harcosokról képek lógjanak, a padlón meg olyan fából készült állatok: zsiráfok, elefántok....JA és sok növény, pálmák.
Hülyeség, mi? :oops:

Lilla, sztem is csak a főnöködnek mondd el. Mikor én terhes lettem, a 8.héten mondtam el a főnökömnek, meg a közvetlen munkatársaimnak. Aztán néhányan a vetélés után letoltak, hogy minek mondtam el olyan korán, mert a babona.....
Szóval nem kell tudniuk, hogy mi van, mert csak ezen csámcsognának, tömnék a fejed hülyeségekkel.
És ne izgulj, készen állsz a babákra, hidd el!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: nem hülyeség. Sőt teljesen el isképzeltem a berendezést.Ahogy leírtad már tetszik nekem. és az, hogy nem valósul meg is hülyeséh. igenis amit akarunk az megvalósul. Előbb -utóbb. De hidd el pár év múlva mosolyogni fogsz ezen. Ott ülsz majd a vamilia szinű ülőgarniturádon és játszol a agyerekkel akkor jusson eszedbe ez:)


Ildi: Ne add fel amit szeretnél. nekünk sem volt énzünk újra. De az expresszen a régi bútorainkat eladtam és ahozz csak hozzá kellet tenni pénzt igy lett új. El sem hiszed mennyi ember keress ott bútort. Szóval tessék lépni és meglesz az áhitott bútor:)
A födémöntés pedig hidd el elkészül hamarosan. Amúgy ne is gondolod de egyszer csal majd azt veszed észre, hogy kész a ház.
Jó munkához idő kell kérem.
Biztos nagyon szép lesz a házatok. Bár tudom nehéz kivárni mig elkészül. De utána milyen jó is lesz az:)


Anda: Köszi a dicséretet. :)

Ja és persze azt nem írtam, hogy ez a ház 30-40nm el kisebb mint a régi volt. Igy sporolunk télen nem lesz akorra a fűtésünk. Amúgy részben az anyagi okok miatt is adtuk el. Otta fűtésünk 55ezer volt. Szóval anyagilag és lelkileg is jobb , hogy elköltöztünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Jenny
Húúú, a te elképzelésed is szuper lehet. Egyszer meg fog valósulni, tuti. Főleg hogy most új házat néztek. Amúgy ezek az afrikai izék nekem is nagyon bejönnek. Tavaly már megvettük az első tevét. :lol:
Most olaszba is árult egy csomó afrikai, zsiráfokat, elefántokat. Meg volt 2 bolt is tele ilyen afrikai cuccokkal. Hát szívesen nézegettük. Nekem azok az érdekes formájú lámpák tetszenek nagyon.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Olaszországban tavaly a sétáló utcában este illetev éjjel egy csomó ilyen afrikai disz volt kirakva. Mi is vettünk egy képet meg egy elefántot.
Tudtátok az elefánt hoszzú életet és szerencsét hozz?:)
Nálunk nemis lehet ilyen szuper jó dolgokat kapni. :(

Kép
csucsu05
 
 


Amúgy a nappali ülőgarnitúránkat már én is nagyon unom, ki kéne cserélni valami modernabbra. Lehet én is megpróbálom eladni. Hol lehetne hirdetni? Helyi tévébe, vagy szuperinfóba?
Nem is gondoltam volna, hogy sokan akarnak használt bútorokat venni.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: