Új privát üzeneted érkezett!

Ja valami miatt lemaradt a kép máris pótolom.
Képzeljétek a Gergő fiam 3 nap alatt szoba tiszta lett csak éjszakára kell a pelus!!!! Kép Dorottya Kép Gyermekeim:Gergő,Dorottya,Viktor

Viktor nagyon jó géneket őrökölt mert a dédi papa volt ilyen jó barna bőrű ne ércsétek félre nem vagyunk félvérek!!!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Márti: hű a két rosszcsont! Nagyon édesek! A linkek nem nyílnak meg nekem, lehet, hogy én vagyok a béna. Dorottya babáról is kérünk képet! :)

Kép
németh
 
 


Nagyon szép kislány! Milyen jó dolga lesz a két bátyussal!

Kép
németh
 
 

 
 

németh még kicsit odébb van a babaprojekt kezdete :( :?
Márti édesek a gyerekek!Na és a kis Dorika egyszerűen imádnivaló!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Márti: gratula a Gergőnek:) Nagyon ügyes:)

Kép
csucsu05
 
 


gergőnek elfelejtettem GRATULÁLNI!!!!!!!! :oops:
Nagyon ügyi fiu!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Márti!

Nagyon szépek a gyerekek!
Én is úgy szeretném, ha Beni is ilyen barna lenne!
De nem panaszkodhatom, mert nálam barnább.

Lelki szemeimmel ltátom, hogy el fogják kényeztetni a fiúk Dorottyát.

Kinga!

Remélem kiderül hamarosan, ogy miért nincs még baba a pocidban! És akkor el is hárul minden akadály.

Beni sebe nagyon szépen begyógyult. Már csak egy halvány rózsaszín folt van. Azt pedig a nap miatt szoktam inkább beragasztani, mert még vékony a bőr és érzeékenyebb.
Vendég
 


az jó ha már Beni jol van! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így el-eltunok :oops: Olvaslak ám benneteket, de írni sajnos nincs idom.

Mostanában állandóan az ételallergiákról olvasok a neten. Mivel "drága" doktornénink :twisted: már nem csak azt állítja, hogy asztmás lesz a Bálint, hanem azt is, hogy lisztérzékeny ill. tejallergiás :shock: :shock: :shock: :?
Mondtam neki, hogy olvastam a neten, hogy egy éves korig mellozni kell a gluténtartalmú ételeket, erre o azt mondta, hulyeség, ha már ezzel a betegséggel szuletett, akkor úgyis mindegy mit teszek. Nyugodtan adjak neki kiflit , kenyeret :shock:
Anyu tegnap volt alergológusnál, említette neki ezt az esetet, és a doki azt mondta, hogy már régen ki kellett volna vizsgálni a Bálintot, így augusztus 12-én megyunk. Még szerencse, hogy csak szopik.
Agyrém ez a no, bocsi, hogy itt rátok zúdítom a gondjaimat.

Amúgy nagyon édesek a fiúk. Annyira szeretik egymást. Bálintnak keze - lába jár, hacsak meghallja az Ádi hangját. Ha megfogom a kezét, már felul.

Délután, ha lesz idom, teszek fel képeket.

Márti
Nagyon édes a kislányod a fiúkoszorúban :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

KRISZTINKA: Mi újság Veletek?
CSUCSU: De jó, hogy ennyi helyen voltatok! Képeket nem raksz fel?
SYL: Mi újság Veletek? Hol tartasz a ciklusban? Jól írtam be a tábliba az adatot?
NITÁCSKA: Hogy halad Máté a szobatisztasággal?
CATHERINE: Bocsi, csak most láttam a kérdésed, de látom közben sikerült vonalzót gyártani. Mindegyik fotón nagyon aranyos Beni.
KINGA: Nagyon édes Máté a képeken! Eredetileg mi is Lellére akartunk menni, de nem találtam megfelelő szállást. Nagyon jó ez a homokos part, teljesen olyan, mint a tengerpart :lol: Örülök, hogy haladtok a kivizsgálásokkal, majd mindig írd meg az eredményeket, kíváncsi vagyok. Mikor és milyen vizsgálat lesz az első?
JULI: Gratula a vizsgához! Voltál már terheléses cukorvizsgálaton? Eredmény?
BETTI: Már nagyon várom az üzidet! Kíváncsi vagyok, mikor fog kibújni Dorka!
SZILVI: Szerintem válts dokit, illetve jól teszed, hogy megnézeted Bálintot, biztos vagyok benne, hogy semmi baja. Nem asztmás és nem lisztérzékeny ill. tejallergiás. Várjuk a friss képeket a fiúkról.
MÁRTI: Gyönyörűséges a kis Dóri! És már milyen nagy! A fiúk is nagyon helyesek! Mennyivel nehezebb 3 gyerkőccel? Ügyes nagyon Gergő, hogy már szobatiszta. Oviba mikor megy?
TITI: Merre vagy? Hogy vagytok? Már 1 hónapos is elmúlt Levi.. Milyen két gyerkőccel?
RÓLUNK: Kedden voltunk a 8 hós mérekezésen, Bence manó 8810 gramm és 70,5 centi. Már ügyesen ül egyedül, nem dől el. Megpróbáltam darabos ételt adni neki, egyelőre a két fogacskája még nem elég, hogy könnyen megrágja, így még várunk egy picit. Napközben már egy ideje csak 3-szor alszik, mindig ugyanabban az időben, viszont éjszaka még egyszer felébred. Peti is jól van, nem várja az ovit, jól megvannak itthon az öcsikéjével. Voltunk szerdán Hooligans koncerten, ugyanis nálunk egész héten sörfesztivál van, rengeteg koncerttel. Csak 2 órára „szöktünk el" itthonról, a gyerekek már aludtak, az egyik nagymama vigyázott addig rájuk. Jó volt kicsit kikapcsolódni.. Pár friss kép:


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Betsy
Nagyon helyesek a fiúk. Bence az utolsó képen nagyon hasonlít rád :wink:


Itt vannak az ígért képek:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Betsy
Azért nem váltok dokit, mert mi falun lakunk. Ha máshoz akarnák járni, a kozeli városba kellene. Bár nincs messze, de Apa általában kocsival megy dolgozni, busszal kellene mennunk. Azzal meg az a probléma, hogy ahol én lakom, onnan nagyon rossza a kozlekedés. Tobb mint fél napom elmenne/de lehet, hogy tobb is, attól fuggoen, hogy mennyien lennének a dokinál/. Kocsival kb. 5 perc az út, busszal 35 perc. Apát nem rángathatom akármikor haza a munkából, és sokszor csak reggel látom, hogy orvoshoz kell menni, mikor o már nincs otthon.
De úgy vagyunk vele, ha csak egyszeru betegség /pl torokfájás, kohogés/ akkor ide viszem, de amint valami komolyabb baj van/ megítélésem szerint/ ,akkor mindjárt megyunk Szerdahelyre. Szerencsére a páromra még emlékeznek /ott dolgozott a kórházban/ és nem kell beutaló. Így megkeruljuk a dokinkat, mint most is Bálinttal. :wink:
Bocsi megint hosszú lettem.

Ezt a képet most csináltam :P
Kép
Vendég
 


betsy tüneményesek a gyerekek együtt!!!!!!!!!!!!!!
Hogy telik az idő...nemrég szűálted meg Bencét és már 8 hónapos! :lol:
Máté hol jobban hol rosszabbul halad a szobatisztasággal,de nem erőltetem,szépen lassan de haladunk! :lol:

carpediem milyen nagyot nőtt Bálint!!!!Nagyon szép baba!
Na de a bátyókája is igazi "férfi"kezd lenni!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NITÁCSKA: Köszi :)
SZILVI: Így már értem a dolgot, sajnos akkor rá vagy utalva erre a dokinőre.. :evil: Szerintem egyik fiúcska sem hasonlít rám, de azért köszi :) A Ti fiaitok is nagyon édesek, látom Bálint is nagyon vidám baba. Jó olvasni, hogy Ádám és Bálint is imádja egymást, nálunk is hasonló a helyzet, pedig tartottam egy kicsit, hátha Peti féltékeny lesz, de szerencsére nem. Mekkora volt Bálint 5 hósan? Én is rakok egy mai képet..


Kép
Vendég
 


Betsy: Hú mekkora a két fiú már:) És milyen szépek.
Én ide nem tudok fel tenni képet. Még a házról sem raktam fel :( Lehet majd átküldöm neked és akkor felrakod nekem.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Betsy:Köszi mi jól vagyunk! :D Ma vagyok a 7.ciklusnapomon.
Indul újra az akciózás! :D Nagyon tündériek a gyerekeid,ti még akartok bébit?

Márti:De jó már neked,hogy 3 ilyen szép gyereked van.Ti akartok még többet?Gondolom most jó nehéz lehet neked,azért 3 pici gyerekkel nem lehet egyszerű!

Carpediem:Jó sokat nőtt Bálint!Ádámnak is kék szeme volt?

Én is tennék ide fel képet,csakhát én sem tudok sajna! :oops:

Kép

Kép
syl100
 
 


CSUCSU: Küldd át mailben, szívesen felteszem. Vagy a wiw-ről is tudok képet feltenni. Megnéztem a házatokat, nagyon szuper lett. Teljes felújítás volt? Pl. a nyílászárókat, csempéket, padlót, falakat, vezetékeket, radiátorokat, mindent cseréltetek? Ha igen, mennyi időbe került?
SYL: Nem tudom, hogy lesz e még harmadik gyerkőc. Előbb visszamegyek dolgozni, és ha 3-4 év múlva úgy érezzük, hogy szeretnénk, akkor lesz. Képeket küldd át a mail címemre, szívesen felteszem ide.
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörűen fejlődnek ezek a gyerekek és nagyon szépek!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


BETTI: Hogy vagy? 36 hetes szűrés mikor lesz? NST-re mikor kell menned?
Vendég
 


Betsy
Azon az egy képen , teljesen rád hasonlít. A tobbin mondjuk nem :wink: Nagyon édes mosolya van, úgy megpuszilgatnám :lol:
Bálint 5 hósan 6580 g és 66 cm. :P

Betti
Nemsokára már Te is babázol :lol: Pocakfotó :?:

Syl
Ádámnak csak az elso hetekben volt kék szeme /ha jól tudom, minden babának/. Aztán hatalmas nagy barna-fekete szemei lettek. Majd az ocsém gépérol teszek fel képet , milyen volt pici korában. Sok sikert ehhez a hónaphoz :wink:

Csucsu
Kíváncsi vagyok, milyen lett a házatok. Mi most készulunk festetni. Igaz, 3 éven jottunk bele lakni, de majdnem minden szobában a sarkak penészesek, foleg télen. Most eldontottem, hogy átfestetjuk olyannal, amiben van penészolo is. Félek, nehogy a gyerekek még ez végett alergiásak legyenek. Új ház, és ilyen gondok vannak. Szerintem a túlzott szigetelés miatt. :twisted:

Nitácska
Koszi.N aggódj, majd eljon az ideje, amikor teljesen szobatiszta lesz. Ádám csak most, hogy megszuletett a Bálint, szokott le az éjjeli pelusról. :oops: De ma hallottam a Babavilágban, hogy 4 éves korig ez nem kóros, foleg fiúknál.

Múlt hónapban megjott a mensim :twisted: :x :? . Akkor nagyon megcsappant a tejem. 1 hétig szenvedtunk. Bálint akkor éjszaka 3 óránként ébredt enni. A tej a mensi után "visszajott", de Bálint azóta is ilyen gyakran kel. Mit csináljak vele? Már hagytam, hátha visszaalszik, de akármit csinálok, addig nem nyugszik, amíg nem kap cicibol tejet.
Most kellenem megint megjonnie, szerintetek megint megfog csappani a tejem? :?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket!

Betsy!
Hát megmondom az igazat azt hittem nehezebb lesz 3-mal de nem mondjuk néha sok a fiúkból mikor hisztiznek de még nem borultam ki pedig a Viktor jun.1-től már itthon van mert nem mehetett tovább oviba mert itthon vagyok! A Gergőt pedig nem vették fel az ovodába mert itthon vagyok de talán a bölcsibe sikerül de oda is orvosi igazolás kellett hogy nem hajlandó beszélni és ez sokat javítana a beszédfejlődésén ha felvennék legalább oda , de olyan nagy a túljelentkezés hogy még ígyse bizti a felvétele majd agusztusba derül ki. A fiaid nagyon arik olyan szépek!!!!

Mi a 3 hós mérésen 5610gr és 62 cm voltunk de már adtam neki egy kis almát és barackot reszelve és lének is, mert kezd kevés lenni a tejem ilyen a fiúkkal /Viktort 5,5 hónaposig szoptattam , A Gergőt pedig 10 hónaposig de persze mellette evett mást is./nem volt az egyikből csak 40ml tudtam kifejni és úgy hogy nem szopizott belőle Dorci.

Na megyek mert várnak a fiúk!!!
Betti már nem sok van hátra, kitartás!!!
Carpediem! Aranyosak a fiaid!!!
Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


SYL (SZISZKO) kislánya RÉKA:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Fixb: Köszi átküldöma ház képeket majd csinálok mixeket. Ez teljesen új ház. Most vettük azért ilyen szépmég minden:) A régit amit teljesen felújítottuk tudod eladtukés ezt vettük most.

Syl: Réka nagyon szép lány:)

Kép
csucsu05
 
 


SZILVI: Jó nagyok már Bálint méretei is. Akkor már meg is duplázta a születési súlyát. Sokat szoktál szellőztetni télen? A ruhákat hol szárítod? Lehet attól lett penészes. Sajna mensi alatt a tej kevesbb lesz, és az íze is más állítólag. Bár ebben nincs tapasztalatom, mert Petinél akkor jött meg, amikor már nem volt tejem, és remélem, most is így lesz. Az éjszakai 3 órás evésre nincs tippem. Bence is mostanában sűrűbben felébred. Vizet nem szokott inni Bálint? Lehet, ha azt próbálnál adni neki az egyik szopi helyett, akkor az miatt nem kellne fel.
CSUCSU: Teljesen azt hittem, hogy felújításra szoruló házat vesztek, nem tudtam, hogy vadi új :) Akkor az nagyon szuper lehet!
MÁRTI: Szépen növöget Dorcsi is! Szerintem ha sűrűbben szopizik, több tej fog termelődni, illetve attól, hogy Te csak 40ml-t tudtál kifejni, ő többet ki tudna szívni. Remélem, Gergőt beveszik a bölcsibe, tényleg jót tenne a beszédfejlődésének. Egyáltalán nem mond semmit?
Vendég
 


Betsy: Küldtem privit.

Kép
csucsu05
 
 


Syl
Nagyon édes a kislányod. Igazi noci :lol:

Betsy
Milyen mázlista vagy mensi ugyben :shock: , én is meglennék nélkule. Ádámnál is így jott meg valahogy, de akkor már eleve kevés volt a tejem. Aztán Ádi egyik napról a másikra úgy dontott, hogy nem akar szopizni. Pedig akkor épp nem is mensiztem.

Bálint olyan kis kópé, hogy nem akar inni. Minden nap próbálom, de nem veszi el, csak játszik vele. Neki csak cici kell :lol: :lol: :lol: . Éjjel 2 óránként kelt :shock: , nagyon fárasztó. De nemsoká már adhatok neki mást is, akkor már remélem javul a helyzet. 12-ig még muszáj csak cicit adnom, azt uzente az alergia doki.
Vendég
 


carpediem akkkor kicsit megnyugotdtam!
Ma is olyan ügyesen szol hogy pisilni kell,igaz ez minden második percben mondja! :twisted:

syl nagyon szép kislányod van,tüneményes! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CSUCSU (Era) kislánya SZABINA, és fotók az új házikójukról:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Betsy: Köszi , hogy feltetted a képeket .
A konyháról annyit, hogy arra nagyon büszke vagyok. Hisza férjem csinálta pedig nem csinált még sosem és nem is asztalos :)
De nagyon jó lett szerintem.

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSU: Túl nagy volt a méret, azért nem tudtad feltenni..
Vendég
 


Betsy: Köszi. Pedig ez a program le is kicsinyiti nem?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Nagyon szép lett a házatok! :D A kislányod nagyon cuki! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


csucsu én már láttam ugyan élőben a házat de a konyha az valami fergetegesen jó lett!
NAGY GRATULA A TOMINAK ÉRTE!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
ja és nagyon csinos a szabina a két coffjával!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igen Szabina hagyta végre a két cofot megcsinálni:)
Igen Tomi egy kics Nekem illetve Nekünk:)

Kép
csucsu05
 
 


nagyon jól jártál a Tomival az tuti!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :oops:
más cofot még nem hagy?
de ez is jó nagyon! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: De egy coffot mindig hagyja. De a kettőt nem mindig. Meg ami most a menő a hajpánt. van minden szinben neki. Van lyan ami nekem is van azonos szinben és ha én felveszem ő is azt akarja. :) Arról nem beszélve, hogy a lábán a kezén a körme ki van lakkozva olyanra mint az enyim:):) Igazi nő:)

Kép
csucsu05
 
 


látszik is a szabinán hogy igazi kis hölgy már most!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi lesz később???:)
Sebaj én nem bánnám ha a kistesó is lány lenne:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nagyon jó a házatok!
A konyhát tényleg a párod csinálta? El sem hiszem.
Vendég
 


csucsu a kistesó is igazi kishölgy vagy olyan uriember és ügyeskezü lesz mint a Tomi! :lol:
Nekem 4 féle fogamzáshoroszkóp is lányt josol!kiváncsi leszek tényleg az lesz e?!De a lényeg hogy egészséges legyen! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: nagyon szép a házatok, annyira barátságos! Hú és a konyha! Tényleg nagyon ügyes a férjed. És hogy csinálta? Nem akar majd nekünk is csinálni egy ilyet? :lol: Na ez csak vicc volt. Szabina is nagyon édi. Azok a fürtök...
Nita: hol tudsz ilyen fogamzáshoroszkópot nézni?
Catherine: mi újság veled? Volt már pé-d? Én most nem igazán mértem a hőmet, nem tudom. Bár én már le is tettem róla, hogy "csak úgy" terhes leszek.
Sziszko: aranyos a kislányod, látom nálatok is nagyban megy az ágyon ugrálás. Meg te is csini vagy.
Betsy: 21. napi hormonszint vizsgálat lesz az első, aztán majd lesz 3. napi, meg átjárhatósági meg immunológiai, meg egy csomó uh. Vagy már írtam? Akkor bocsi. Tök jó, hogy a fiúk ilyen jó testvérek, nagyon nagy kincs. És tényleg már 8 hónapos Bence? Hú, nem semmi gyorsan telik az idő.
Carpediem: hát az orvos miatt nem lehet könnyű, de tényleg ha messze van a másik, akkor nem érdemes váltani. Bálint is nagyon nagyot nőtt, aranyos kis mosolygós!

Kép
németh
 
 


németh írd be a googléba hogy fogamzáshoroszkóp/naptár és eméletileg kidob egy csomo oldalt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára én is elteszem magam,jóklegyetk!
Pusza,Jóéjt!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga: Szerintem segit nektek a párom. Most gellert kapott mert fejébe vette, hogy ezermester lesz. Már mindnenek neki áll. Például a kaputechnikát is ő tette fel és ő is kötötte be. Igaz 1egész napjába tellet. A konyha is szép lassan készült el de kit érdekel ha egyszer kész lett. :) Igaz mikor készült akkor azért nehéz volt kivárni.
Előszőr a keresztapuval kezdte el a konyhát de valahogy a Keriapu sosem ért rá igy a férjem mindent megtanul. A kaputelefont is bekötötte. Igaz volt amikor csengetett magától:) Aztán 1nap szereléssel de rájött mi a hiba:)
Viszont úgy örül ha valamivel kész van , hogy csak na:)
Most például a fejébe vette, hogy nincs munka a házban igy a nappalit kirakja diszkővel.
na mondom nekem már csak ez hiányzik:)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga:Hát,ja itt feszt megy az ágyon ugrálás! :lol: Az egy kicsit túlzás,hogy csini vagyok,lenne mit lefaragni! :? De most ,hogy megy a tesó projekt,így nem akarok fogyózni,meg futni sem merek menni!Pedig az tök jó lenne!

Kép

Kép
syl100
 
 


Bocsi, Lányok, de most önző módon csak magamról pár sor. majd visszaolvasok ám és írok bővebben is! :lol:

Ma délelőtt voltam a dokinál a vérvételért. jó híreim vannak!!!!!!!! jó lett az eredmény. cukor: 4,4!!!!!! ezen kívül októberben 11 értéknél volt csillagom, most már csak 4 nél, és a cukor nincs közte! Mondtam a házi dokinak, hogy 3 hete egy rendezvényen megmérettem, és 9.0 lett az érték. meg a nőgyógyi azt mondta csináltassak terheléses cukorvizsgálatot, mert nem jó a magas cukor a kistesó kihordása szempontjából. azt mondta a házi doki, hogy ő nem látja indokoltnak a terheléses vizsgálatot most. a 3 hónapos értékem is jó. (a vérvételben állítólag van ilyen is, csak pontosan nem tudom mi a neve.) mondtam neki hogy 3 hete tartom a kb. 160-170 grammos diétát. azt mondta az jó. és hogy életem során most már mindig ezt kell tartanom. (hát ezt sejtettem is.) na meg persze a múltkori (őszi) vérvétel óta fogytam 7 kg-t. azért ez is biztosan javított a vérképen. (pl. triglicerid, koleszterin is sokkal jobb, mint múltkor.) kérdezte van-e otthon vércukormérőnk. hát nincs. lehet hogy be kéne ruházni egyet. (pedig most szemüveget akartam csináltatni.) meglátjuk. kicsit azért aggódom. lehet, hogy erőszakosabbnak kellett volna lennem, hogy én igenis kérek egy terheléses vizsgálatot! nem tudom. végülis Máténál is kordába tudtuk tartani a cukrot diétával, nem kellett inzulin. mert a nődoki azt mondta az az ami nem jó hatással van a babára, nem a diéta. szerintetek?

Kép

Kép
syrynx
 
 


csucsu aszthiszem majd a Tomit kérem meg hogy csinálja meg nekem is a konyháámat!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: hát nagyon ügyes a férjed! És tök jó, hogy így bele mer vágni. Aranyat ér egy ezermester a háznál. :D
Syry: a 4,4 az tényleg tök jó, és ha a háromhavi is rendben volt, akkor tényleg nem lehet semmi baj. Nyugodj meg.
Sziszko: na hát nálam is lenne mit leadni, én is pont ugyanebben a cipőben járok, nem merek fogyizni meg normálisan tornágatni, mert ugye mindig azt hiszem/várom, hogy terehes vagyok. :?

Kép
németh
 
 


Syrynx!

Igaza van a dokinak!
A gyógyszer csak végszükség esetén kell. Ha diétával rendben lehet tartani a vércukrodat, akkor diétázz! És mellette járj rendszeresen ellenőrzésre, és vegyél egy vércukorszintmérőt otthonra. Szerintem sokat segít.
Azt hiszem én is veszek majd, ha a baba a pocimban lesz. Jobban szeretem ellenőrizni a dolgokat.

Kinga!

Még nem volt pém. :shock: Vagy az is lehet, hogy ma volt... Majd kiderül.
Ha feledtad, hogy természetes úton jöjjön a baba, akkor szerintem hamarosan a pocidban lesz. Így szokott ez történni. :wink:
Vendég
 


mára elteszem magam,jóéjt,pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: