Új privát üzeneted érkezett!

Ági,
megfogadom a tanácsod. Láttam már én is, hogy némelyik lány csokival megy. Godoltam, hogy azzal lehet lekenyerezni.
neptun
 
 


Lányok,

Csak beugrottam elköszönni. Elutazunk külföldre majdnem 2 hétre, addig nem tudok jönni. Nagyon szurkolok mindenkinek, hogy jó hírekre jöjjek vissza.
Olyan jó lenne, ha sok zebrásunk lenne ebben a hónapban!
Külföldről is küldöm mindenkinek a pozitív energiákat.

Matchi
matchi
 
 


MatchiKép
Jó utat merre mentek? "nyaralás"????

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Lányok! Arnold dokihoz járók!

Ha a doki külföldön van, akkor onnan adja a kottát az asszisztens nőnek. A menet egyébként ugyanaz, ugyanúgy a dokit kell felhivni délután 3után. Tehát nem sokat változik a dolog, ha ő nincs itthon. Sőt, még néha a Kósa asszisztensnője is besegit ilyenkor, én már voltam nála is vérvételen, mikor sem a doki, sem a Katika nem volt benn a kórházban.

Katie
katie
 
 


Sziasztok!
Előkerültem. Ma nagyon jó napom volt. Délelőtt anyukámék kényeztettek (bízva az új unokában), délután meg párom. Moziba vitt, megnéztük a Constantine-t.
Most értünk haza. Gyorsan visszaolvastalak.

MatchiKép Ha pihenni mész, akkor jó pihenést, ha dolgoznod kell, akkor is lazulj egy kicsitKép Érezzétek jól magatokatKép

Valaki kérdezte a Choragon szurit. Kiváltottam az Ági receptjét, és meglepve tapasztaltam, hogy a múlt hónapban 6.500 Ft-ért beszerzett szuri immár 8.500 Ft-ba kerül.
Szerencsére én ebből csak egy ampullát kapok.

ÁgiKép Én nem vagyok jó hőmérőzésben, de szerintem csak bízz nyugodtan. Az kell a babának, hogy hidd, hogyMOST FOG SIKERÜLNI

TanczyKép Mikor kellett volna megjönnie? Érzel valamit?
Szerdán hányadik napon leszel?

wanga
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Wanga! Nem érzek semmit, néha kicsit a hasam, meg néha érzékeny a mellem, de ez ugye bármitől lehet.
Ma vagyok a 34. napon.
Lehet, hogy veszek ma valami tesztet.
Szerintetek érdemes?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági! Kép

Korinának pozitiv a tesztje!!!! Kép

Katie
katie
 
 


TanczyKép
Én már nem merek javasolni, mert nekem sose jött be. Viszont mindíg megjött a teszt után, szint perceken belül. Gondolom, dirrekt, hogy maceráljon.
Próbáld meg, mit veszthetsz?

wanga
 
 


Ildi!

Most nézd meg!!Én teszteltem szombaton és nem akar megjönni.Még mindig fájnak a cickóim és megvannak duzzadva.A párommal is együtt voltam tegnap és mégsem érzek semmit.

Pedig teszt után nekem is megjön.Jó lenne ,ha megjönne ,hamár a teszt negatív lett ,mert elkezdhetném a clostit.
berni613
 
 


Tanczy!

Tökre együtt érzek veled ,hát most kéne megjönni ,de ha fáj a cickom akkor még nem szoktam vérezni,csak ha csökken.Talán holnap fog megjönni.Kép

Nem tudom van e értelme nekem csütörtöknél előbb tesztelnem!?
Mint ha egy kismanó ezt direkt csinálná ezt velünk!

Nálam a közeledő mensi jele:
Tegnap rosszat álmodtam és sírtam ,1.Tehát mensi előtt mindig bőgők valamin.
2. Nehezen alszom el és töbször felébredek,na ez is megvolt.
3.Ingerlékeny vagyok és türelmetlen.
4.előtte kétnapig úgy fáj a cicim majd szét durran
5 ami a legborzasztobb már a 39-dik napban vagyok.
Már megint 40 felett leszek.Kép
berni613
 
 


Berni!

Mi nagyon hasonló cipőben járunk.
Bár nálam soha nem szokott különösebb előjele lenni a mensinek.

Hát lehet, hogy veszek ma tesztet. Legalább arra jó lesz, hogy holnap megjöjjön, ha másra nem is Kép)

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági, Wanga,
Köszönöm a jó kívánságokat az úttal kapcsolatban. A barátnőméket látogatjuk meg Luxemburgban, szerencsére pihenés lesz, nem munka. Holnap hajnalban indulunk, de nem bírtam ki, hogy ne olvassak bele a fórumba.

Wanga,
Hol bontják meg neked a choragon receptet? Velem mindig megvetetik a gyógyszertárban a 3 ampullát, pedig tudom, hogy meg kéne bontaniuk. Lehet, hogy legközelebb másikban veszem meg.
Másfél hete még 6500 Ft volt a 3 ampulla, ezek szerint megint megemelték.

Drukkolok nektek nagyon!!

Matchi
matchi
 
 


Ági,Berni,Tanczy!Remélem,remélem...
Remélem,h.elcsíptek egy zebracsordát,és jut nekünk is belőlük!Én is akarok!!!
Ági, hogy a hőd?
Tanczy,én biztos vennék tesztet,bár én borzasztó türelmetlen vagyok.
Goofyka,nagyon Drága vagy, hogy mindannyiunkért imádkozol!Annyira jólesett olvasni,köszönöm.Én is szoktam imádkozni, de így nagyobb ereje lesz!
odett
 
 


Matchi

Jó utat!

Odett!
Kösz ,hogy izgulsz értünk!Kép

Tanczy!
Lehet,hogy van valami abban ,amit mondasz.
Mi mensi meghozó tesztet veszünk nem terhességi tesztetKép
berni613
 
 


Sziasztok!

Matchi!
Jó utat!

Odett!
Hát nekem sem a türelem a legnagyobb erényem Kép

Berni!
Lehet, hogy mi állunk rosszul a dolgokhoz.
Ha mensi meghozó tesztet vennénk, az lehet, hogy pozitív lenne Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Berni, Tanczy,
Köszönöm Nektek is. Szerintem vegyetek még egy tesztet. A Clear Blue nagyon pontos, hátha jobb eredményt mutat.

Matchi
matchi
 
 


Arnisok,
én 22-én megyek Söfibe uh-ra, utána dokihoz kell mennem, ha ottlesz (remélem).
Van már vkinek pontos infója, h. lesz vagy nem lesz és ha nem lesz, mettől meddig?
F.
falina
 
 


MatchiKép Én mindíg ugyanabba a kis gyógyszertárba járok kőbányán. A szüleim nagy gyógyszerszedők, havi átlagban 25.000 Ft-ot költenek gyógyszerre. Mindíg én megyek kiváltani, legutóbb hitelbe kaptam 1 ampullát, és félrerakták a maradék 2-őt, hogyha majd lesz receptem, akkor elviszem. Akkor adtam cserébe az Ági féle receptet. Az 1 ampullát ki sem kellett fizetnem, csak utólag a 3-at.
Úgyhogy velem nagyon rendesek.

FalinaKép Írj légyszi valami bővebbet, hogy mi a helyzet veletek, és hogy vagy?

TanczyKép Mikor csinálod meg a tesztet?

wanga
 
 


Szerintetek, ha ma veszek tesztet, akkor várjam meg vele a reggelt, vagy megcsinálhatom este is?

Azt még nem döntöttem el milyet veszek. A Clearblue- nak elég húzos az ára.

Kép
Kép
tanczy
 
 


A reggeli a jobb, az első vizelettel, de állítólag már nincs jelentősége.

wanga
 
 


Tanczy, szerintem reggel csináld meg ,ez az egy éjszaka már igazán nem számít,és +1 nappal tovább bírtad,/ de persze megértelek akkor is, ha ma este megcsinálod/. Nagyon-nagyon drukkolok!!!Kép
Matchi!Jó utat,és szép napokat kívánok nektek!Kép
Ági Kép
Berni Kép
odett
 
 


Sajnálom, nem sikerültKép,ilyenkor nem tudom mi a gond.
odett
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt vagyok ám,csak délelőtt dokinál voltam, az internetem meg nem működik, úgyhogy a kolléganőmet ki kellett fúrni a helyéről, hogy elolvashassalak titeket!

Szilvi, Berni! Még semmi sincs veszve, amíg nem jön meg a vérzésetek, addig van remény.

Sajnos én még mindig vérzek, és hogy a doki megnézett, így most még jobban. Azt mondta, hogy magától meg fog oldódni a dolog. Már csk minimális a HCG a vérembe (úgyhogy a teszt szerint még mindig terhes lennék, ha csinálnék.) Még a héten egyszer kell mennem. Azt mondta a doki, hogy az nagyon bíztató, hogy végülis spontám módon létrejött a terhesség (a closti-tól eltekintve), így semmi okom az aggodalomra. Azt mondta, hogy általában 3. vagy 4. alkalomra már biztos sikerülni fog.
Így remélem a nyár végére vagy őszre már lesz kis pocakmanóm.

A hétvégén nagytakarítást csináltam, és kertészkedtem a jó levegőn. Megcsináltam életem első ágyásait! Nagy sikerélményem volt. Remélem ki is kelnek.

További kellemes napot mindenkinek, és Ági, Wanga vigyázzatok magatokra, és csak hagyjátok, hogy a párotok kényeztessen benneteket. Most fő a pihenés és a nyugalom!

Puszi: Julcsi Kép
julcsi29
 
 


Bocsánat az elírásokért, csak nagyon siettem!
julcsi29
 
 


Sziasztok!

Vettem tesztet, de lehet, hogy nem csinálom meg, mert pár csepp barna foltot találtam a bugyimon.
De majd meglátjuk.
Képzeljétek járt ajándék a terhességi teszthez.
Találjátok ki, hogy mi!

Egy doboz óvszer...

Azért ez elég poénos, nem?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Wanga,
köszi érdeklődésedet!
Mostanában én egyre jobban érzem magam, egyre több erőm van. Fokozatosan tudok egyre többet sétálgatni a ház környékén, de ez egyfolytában még mindig csak pár perc és elég lassan, h. elkerüljük a bajt.
Mindig van min aggódnom sajnos, most épp a méhszáj kinyílásától "rettegek" a sok korai keményedés miatt.
Már csak párat kell aludnom a pénteki kontroll UH-ig (mellső fali mélyen tapadó méhlepény miatt). Jó lesz újra látni a kislányomat(!).
Remélem jól érzi magát odabent.
Kb. ennyi!

Nektek változatlanul szorítok tovább!

Falina
21+3
falina
 
 


Odett,
Köszönöm Neked is a jó kívánságokat.

2 hét múlva jelentkezem.

Sziasztok: Matchi
matchi
 
 


ÁgiKép megkaptam a dokid számát, csak nem tudtam ki küldte ezért visszairtam. Nem muszáj rá válaszolnod, mert végülis tudok már mindent. Köszi, valószinű felfogom keresni.

OdettKép ez csak természetes egy hivőtől hogy mindenkiért imádkozik. Bár túlzás a hivő szó, de minden héten vasnap megyek misére.

ZILDI25Kép voltál hsg-n, mi volt, mesélj!!!

Jaj lányok, egyre jobban izgulok a hsg-től, mi lesz igy velem?!Kép

WangaKép akkor te is elküldöd nekem privibe a dokid elérhetőségeit, árait? goofykati@freemail.hu

Talán jobb ha több dokiból lehet válogatni.

Most megint elkezdtem szedni ezeket az aloés termékeket, állitólag jó hatásuk van és vannak már babások tőlle. Iszom a berry nectárt , eszem a royal jelly tablettát, iszom a teájukat és emelett a probiotikumot is szedem, ha ettől sem lesz baba , ÖRÜLTEK intézetébe megyek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok lányok.
Napközben még mindig nincs elég időm írogatni.
Viszont most esténként igen. Kép

Én jól vagyokKép Wanga te?Kép

JulcsiKép
Örülök, hogy ilyen pozitív a hangulatodKép

TanczyKép
Szerintem várj a tesztel pár napot.

KatieKép
Köszi a jó hírt.Kép

BernieKép
Veled mi van?

TündiKép
Hogy érzed magad? Kép

MatchiKép
Még egyszer jó utat. Pihenj sokat . Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
ÁgiKép Még mindíg leltároztok? Ne dolgozz sokat, inkább pihenj (jóóóó, csak viccelek, tudo, hogy a dolgozóban nem tolerálják ezt).
Hogy vagy, érzel már valamit?
Megőrít ez a várakozás!
Ráadásul fájnak a melleim, és így bebeszélek magamnak mindenfélét.
Pedig nem is akarok erre gondolni.

Mindenesetre legalább nem kell semmiféle gyógyszert szednem, nem szúrják a szurit...

JulcsiKép Remélem, hamar rendbe jössz, és újra belekezdhettek a projektbe. Kell valami időt kihagynotok, vagy belevághattok a következő hónapban?

FalinaKép Örülök, hogy már jobban vagy, és nem kell feküdnöd állandóan. Egy mássik topikban olvastam amit a hasad keményedéséről írtál, és remélem, nem lesz semmi baj!

TanczyKép Szerintem várd meg a reggelt.
Ti nem vágtok még bele az inszembe? Már ti is jó régen próbálkoztok.

wanga
 
 


Még nem voltam sajnos hsg-n! De remélem, hogy minden rendben lesz!
zildi25
 
 


GoofyKép Ment a privi

ÁgiKép Jól vagyok, csak utálom ezt a várakozástKép
Olyan jó lenne, ha valami már ma kimutatná, hogy igen vagy nem, és ha nem akkor holnap bele lehetne újra vágni - valami ilyen módszer kéneKép

wanga
 
 


Tanczy!

Szerintem is várj reggelig .A reggeli vizelet mindig erősebb hormonokat tartalmaz.


Ági!
Köszi a kérdésed.Szarul vagyok ,de büszkénKép
Én szerintem szedán fog megjönni a mensim .Addig nem is tesztelek.
Talán kibírok még egy napot addig.
berni613
 
 


Wanga!

Én is sokszor éreztem igy, hogy milyen jó lenne, ha mondjuk 4nap lenne a vérzés, utána már peteérés, az 5. nap. 6. nap kiderülhetne, hogy sikerült e vagy sem. Aztán 7. naptól megint jöhetne a vérzés... nem lenne igy jó???? Kép)

Katie
katie
 
 


KatieKép Pont erre gondoltam én is. Meg másra is. Arra, hogyha nem sikerül, akkor egy ideig nem kéne jönnöm, nem olvasnék és próbálnék nem törődni az egésszel. De azt hiszem nem tudom megtenni. Nemcsak magam miatt, hanem már megszoktalak Titeket, közel álltok hozzám és szeretném tudni, hogy kivel mi van. Úgyhogy azt hiszem ez sem megvalósítható.
Marad az együtt sírunkKép, együtt nevetünkKép és én is maradok, és tovább érdeklődöm, meg tudósítok.
Wanga

wanga
 
 


WangaKép köszi

ZILDI25Kép de holnap mész, vagy mikor?

Én inkább annak örülnék ha pár hónapig nem lenne már vérzés.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Azon gondolkodom, hogy várok szerdáig a teszttel. Csak bírjam ki valahogy Kép

Wanga!
Remélem nem csak bebeszéled magadnak, hanem van is valaki a hasadban!
Ha megjön, akkor apa nem ussza meg ebben a hónapban a vizsgálatot. SZeretnék már tisztán látni, mert ha ő rendben van, akkor lehet, hogy nekem is átjárhatóságira kell mennem.
Bár én a júliust mindenképpen megvárnám, arra letelik a bűvős 1 év a gólyaírtó után.

Ági!
Azért próbálj meg pihengetni is közben, hogy jól megtudjon a babó kapaszkodni!

Goofy, Ildi!
Remélem megnyugtató lesz a hsg eredményetek.
Majd kérnék beszámolót, milyen volt. Lehet, hogy én sem úszom meg.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Wanga,
Te mikor kaptad meg a t.repesztőt? és milyet ?
Én ma voltam UH-n (10.nap)és mind a két oldalon 2db 20mm tüsző van a méhnyálkah. 8mm Ma este kell beadnom a repesztőt 2db Pregnyl 5000-et, de az inszem csak pénteken délkörül lesz. Nagyon aggódom, hogy hamarabb fog megrepedni.

Ági,
Neked mi a véleményed?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


TanczyKép
Egyszerűen nem merek reménykedni, mert nagyobb lesz a pofára esés.
Szerintem még a pozitív tesztet sem hinném el. Mondjuk már hozzászoktam a kudarchoz, de azért néha elképzelem, ahogy elmondom a férjemnek a szép hírt.

ÁgiKép
Csütörtökön mész vérvételre? Nagyon-nagyon drukkolok NEKED.

wanga
 
 


PetriKép
Nekem a 10. napon volt UH, ahol egy 17 és egy 19 mm-es tüszőm volt. A 12. napon reggel 1/2 6-kor beadtuk a tüszőrepit (Choragon 5000 - 1 amp.)A 13. napon 11-kor az UH szerint már megrepedtek (amit nem értettem, mert általában a 14-15. napon szokott megrepedni), úgyhogy 2-kor csinálta meg a prof az inszemet.
Most én is attól tartok, hogy lecsúsztunk a petécskékről, mert nagyon hamar repedtek a tüszőim.
Vajon miért?

wanga
 
 


Wanga,
Köszi!
Ti biztos, hogy nem maradtatok le!!! Hiszen "rögtön" utána csinálták.
Sok sikert!!!Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Wanga, köszi a mailt, ment visszválasz! Kép

TancyKép én is reménykedek,de sajna szerintem nekem ott lesz a baj...állandó gyulladásban van a szervezetem, az asztmám miatt is és sok a fehérvérsejtem is.

Na elbucsuzom, mert a férjem örjöng a számitógépért.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Tényleg borzasztó a várakozás a ciklus második felében. Valamelyik nap pont azt beszéltük a férjemmel, hogy már csak ciklusokban tudok gondolkodni.
Még az a szerencse, hogy ma nem volt időm mégcsak gondolni sem arra, hogy sikerülhetett-e. Reggel hétkor indultam itthonról, este hétre értem haza, de nagyon furcsa, hogy el sem fáradtam.

Lányok,
szerintetek az normális, hogy egyfolytában fájdogál a hasam, a legtöbbször középen a méhem körül szurkál. Tegnap este, amikor elmentem lefeküdni, olyan éles fájdalmat éreztem, hogy összegörnyedtem tőle. Remélem ez tényleg csak a progi hatása.

Ági,
köszi jól vagyok. Csoda, hogy még nem beszéltem be magamnak semmit. Mert arra sajnos nagyon hajlamos vagyok.
Szeded az E vitamint? Ma vettem én is egy dobozzal, de nem tudom mennyit egyek belőle.

Wanga,
a türelem mintaképét nem rólunk fogják megmintázni az biztos. Én nagyon bízom a sikeretekben.

Tanczy,
remélem kapsz még egy esélyt, és holnap reggel pozitívat tesztelsz.

Katie,
nagyon aranyos vagy, hogy elláttál minket infoval arról, hogy mi a helyzet, ha a doki külföldön van.

Berni,
Te már nem is reménykedsz?

Falina,
Arnold nekem csak annyit mondott, hogy 25-én külföldön lesz, semmi többet. De biztos jelezte volna Nektek is, ha már az előző hét végén sem lenne.

Goofy,
remélem sikerül megtalálnod azt az orvost, akivel elégedett leszel. Szerintem attól javul majd a kedélyállapotod is. Az ima mindannyiónkra ráfér, köszönjük!

Matchi,
ha még olvasod, vagy ha visszaolvasol amikor hazajöttetek.
Ha a Bakáts térről kikanyarodsz a körútra, a híd felé kb 100 m-re van egy patika. Nekem ott megbontották a Choragont szó nélkül.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett.

Tündi
neptun
 
 


Majd a menzesz utáni első kedden megyek hsg-re. Addigis marad a remény, igaz, a hőm ma reggel 36,4 volt a hőm, de talán azért még megrepedhet a tüszőm. Vagy nem?! Végülis a 17. 18. napon is megrepedhet. A doki azt mondta a 11. napon, hogy normális peteérésem van, csakhát jó lenne, ha meg is repedne. Csak akkor megy fel a hőm, ha tüszőrepedésem van?
zildi25
 
 


PetriKép
Szerintem korán van a repi szuri.
Megreped egyébként magától is ez péntekre.
Nekem egy db 20 mm-sm volt pénteken nem is adta be a doki a szurit. Hétfő reggelre megrepedt magától.
Max én csüt reggel adatnám be de akoor is csak akkor, ha előtte megnézik a tüszőket.

Kép

Kép
pkagi
 
 


TündiKép
Mennyi tüszőt látott a doki neked. Ugyanis nekem ennyire éles fájdalmam tüszőrepinél volt.

Kép

Kép
pkagi
 
 


PetriKép
Hova jársz orvoshoz?
Már írtam én is szolnoki vagyok, igaz most itt élek Pesten, de nagyon sokat járunk a szülőkhöz.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági,
Nem látott már egyet sem csak a folyadékot, azt mondta akkor repedhetett meg.
Szóval tüszőrepi szerintem már nem lehetett oka a tegnap esti szúrásnak.
neptun
 
 


Ági,
Én Debrecenbe járok, egyébként törökszentmiklósi vagyok. Innen oda küldtek tovább. Szerintem Szolnokon nincs ilyen rendelés és egyéb...

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: