Új privát üzeneted érkezett!

Ééééééééééééés laptető! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


korenka:
Akkor szép menet lesz nálatok ez az András átköltöztetés és ház átalakítás. Kíváncsi leszek, hogy hogy sikerül. Tényleg el kellene kezdeni időben, nehogy Andris úgy fogja fel, hogy a kistesó miatt lesz száműzve a szülői lakból. Vagy hülyeség?

sz.veronika:
Gratula a laptetőhöz. :)
Akkor most pontosan hanyadika az a szombat vagy vasárnap? Jól számolom, hogy április 30? Azt még nem tudom, hogy én hogy menjek. Következő a gondom: 3 éve nem jártam Bpesten egyedül autóval, akkor is inkább a belvárosban. GPS van, de nem tudom használni. 8) :oops: :oops: Lehet úgy lesz, hogy pereputtyostól felmegyünk és majd értem jönnek. Addig még kigondolom. Persze ez attól is függ, hogy akkor hogy dolgozik az emberem.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Sziasztok lányok!

Jaj, micsoda remek hírek! :) Nagyon örülök nektek! :)

Tegnap nem tudtam írni, na de majd ma... :twisted:

Először is egy SOS kérés/kérdés: képzeljétek, most derült ki, hogy pont ápr. 30-ára kellene ballagásra mennünk az ország másik végébe. :roll: Semmiképpen sem akarom a veletek való találkozást kihagyni, de nem tehetnénk át esetleg vasárnapra a találkozót? Mit szóltok?
rilka
Vác
 
 

 
 

Bbercsi: Annyira örülök, hogy minden rendben megy! :) Csak így tovább! Nagyon szorítok, hogy mielőbb boldog kismama lehess! :)
Ahogy látom, alaposan megismeritek Győrt mostanában... 8) :D :D

Korenka: Eszter babának nagy-nagy puszi (persze csak virtuálisan :D). De jó, látom bejött a blogod rózsaszín dizájnja... 8) Hopp, most nézem, hogy az is frissült közben, már épp szóvá akartam tenni az elmaradást. :D Annyira jó olvasni a soraidat. :)

Az alvós költözködést tényleg praktikus mielőbb szerintem is. Hm, ti sem fogtok unatkozni a nyáron, azt látom. :D

Se pia, se szex? Hát akkor már tényleg csak a csokoládé marad... Meg ugye lassan itt a fagyiszezon. :wink:

Erről a hassimogatós dologról még nem hallottam. Hogy mik vannak...

Mirci: Sikerült pótolni valamit az alváshiányból?
Csak nehogy rámfogjátok, ha rászoktatlak benneteket a piára.
Dehogyisnem! :lol: Hát hogyne már! :D Teljesen lezüllesztesz minket! (Mondjuk engem már nem tudsz, mert én alkoholistaképzőbe jártam. :D)

Málna: Aranyos ez a sütős sztori. Én a reggeli kávéval szoktam hasonlót játszani. :)
Hogy áll a házvásárlásotok? Mikor költöztök? Még hazautazás előtt, vagy majd csak később?
rilka
Vác
 
 


Rilka,
felőlem lehet vasárnap is. Többiek?

Mirci,
A Hősök teréig eltalálsz? Onnan már nagyon egyszerű, szinte csak egyenesen kell menni. Leírom priviben.

Igen, április 30 szombat, vagy május 1 vasárnap Rilka miatt, ha a többieknek is jó.
Niki ugye esküvőzik, így ő tutira nem jön, Bercsi pedig diplomázik...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sz.veronika: Nekem úgy tűnik mind a két időpont jó, úgyhogy rajtam nem múlik a dolog.

rilka: Mirci egy nagyvilági nő. Pókerezik és szeszel is ráadásul valószínűleg amíg mi gürizünk Ő durmol..:D:D:D:D:D:D Ezt nem hagyhattam ki....
korenka
Szár
 
 


Én most teljesen zűrzavaros hangulatban vagyok. Olyan 3 mínusz, 1 plusszosban, miközben próbálom utóbbival elnyomni az előbbieket. :roll:

1. - : Srác most már biztos nem utazik. Most kezdi előröl a munkakeresést. Párom közölte vele, hogy júliusnál tovább nem maradhat nálunk. Na de JÚLIUS??? Hát én addig nem bírom már ezt a helyzetet, az tuti. Csaptam is egy nagy kiakadást. Megoldást egyelőre nem tudunk, majd meglátjuk...

2. - : Elkeserítő az anyagi helyzetünk. Gyakorlatilag már a jövő havi fizetésünket is "elköltöttük" (nyilván még nem, de hétvégén pl. már kölcsönből utazunk, számlák gyűlnek, stb.), miközben már a krumpli is fogytán van... :( Sehogy sem lesz ebből áprilisban még pénzes vizsgálódás. :(

3. - : Megszűnt otthon a netünk, és most látom csak, mennyire rászoktam. Nagyon hiányzik mindenféle praktikus és szórakozási szempontból. Ráadásul mióta nincs, a srác is unatkozik esténként, és folyton nálunk tévézik. Nem utálhatom ki mindig... :roll:

+: Írtam, hogy külön töltjük a mostani hétvégénket, pedig most lennének az akciós napok. Hát képzeljétek, párocskám kiharcolt egy szabad hétvégét, és jön ő is velem. Csak hát ez olyan jellegű találkozó, hogy leszünk kb. 20-an, mozgássérültek meg segítők vegyesen, és közös nagy hálótermekben alszunk - külön a fiúk és külön a lányok. Gondolhatjátok... :roll: :oops: :oops: :D :D Tiszta tinédzser romantika lesz kiötleni, hogy hová tudjunk feltűnésmentesen visszavonulni. :oops: :D :D Drukkoljatok, hogy ne nyissanak ránk a mosókonyhában! :lol:
rilka
Vác
 
 


Jaj de jó, akkor már 2 pont a vasárnapra! :)
Nagyvilági Mirci kisasszony, te mit szólsz hozzá? :D Málna? Nika?
Ugye jól számolom, hogy ennyien leszünk?
Örülnék neki, nehéz lenne sértődés nélkül megoldani másképp... :roll:
rilka
Vác
 
 


lanyok, nekem is jo a vasarnap, tokeletes, ugyhogy felolem mehet!
Rilka csak akkor koltozunk, ha visszajottunk, elkezdjuk a felujitast, ha lehet mar elotte egy-ket dolgot megcsinalunk, es csak utana. Szet lesz szedve a furdoszoba...es a szonyegeket is atcsereljuk laminalt parkettara. meg a festes. Ennyi lesz a felujitas...
Mirci en sem ismerem Pestet, raadasul a navigatorban nincs benne Magyarorszag. Ausztria meg igen, Magyaro mar nincs. ugyhogy Veronika nekem meg mindig kene egy pontos cim, ki kell nyomtatnom az utvonalat, mint az Oskorban. (Termeszetesen priviben kuldd, nehogy mas is jojjon!)
tovabbi szep napot nektek, majd meg jovok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Ah megvan a cim, fenypostan megerkezett Veronka, koszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Ezt olvastam, teljesen meghatott, most azon gondolkodom mit tudnék küldeni :roll:

http://bezzeganya.postr.hu/hajlektalan- ... nk-ruhakat

Rilka,
hát ez tényleg izgi lesz! :)))
Mi voltunk nyaralni úgy, hogy a gyereket csak egy függöny választotta el tőlünk :D Mondjuk az a jó, hogy ő ha felébred, azt rögtön jelzi, úgyhogy legalább abban biztosak lehettünk, hogy szundikál :D

Nagyon sajnálom ezt a terhet, ami rajtad van a srác miatt... és mindemellett még az anyagiak is... :roll:
Nekem is volt 2-3 év, mikor elég szarul álltam :roll: Úgyhogy tudom milyen... :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


rilka: De rád jár a rúd mostanában! Remélem a mosókonyhában fogan meg a baba. Lesz mit mesélni neki ha nagyobb lesz!! :D ... és akkor még júliusig eltartjátok a srácot a mínuszból? Teréz anyának foglak hívni innentől.... :)

De jót röhögtem azon a képen, hogy megjelenünk Veronikánál vagy húszan akik olvasták sutyiban a fórumot azok is.... mamikák, szakállas perverz alakok, magányos elmebetegek és társaik... :D:D:D
korenka
Szár
 
 


Mirci,
ment privi az idetalálásról.

Málna,
neked meg ment a telszám.

Akkor mostmár Korenkának, Rilkának és Nikának is írok :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lanyok, most lehet, hogy hulyeseget irok, de ha az eskuvo szombaton van es esetleg Nikee nem megy egybol naszutra, nem tudna beugrani?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Ugy ertem, ha mi tenyleg attesszuk vasarnapra...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
ez nekem is eszembe jutott, de esküvő másnapján... :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Arról nyilatkozzatok még légyszi, hogy a 12 óra jó-e?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nna...most, hogy szóba kerültem, szükségét érzem a reagálásnak. :P :D

1.Korenka húzogatja az oroszlán bajszát.
Remélem meglátod majd, hogy mennyire vagyok nagyvilági 8) :D :D :D :D :roll: ....max. nagy. Ez a profilozás azért volt jó, mert legalább tutira nem ismernek rám. :D :wink: Lehet irigykedni. :D :D :D :D :D :D 8)

2. Rilka:
Szerintem ha már így alakult, ösztönözzétek, hogy menjen el dolgozni (tudom, hogy ez most nem annyira egyszerű)....három fizetésből azért csak jobban ellenétek nem? Azért a mai világban luxus eltartani egy vadidegen embert, még akkor is ha szeretjük és jóravaló és segíteni akarjuk. Ezt neki is be kell látnia.
Hajrá mosókonyha! :P :D

3. Nekem a május 1. szerintem nem jó. :( Felvonulunk. :shock: :D Na jó nem, de eddig két helyre vagyunk hivatalosak majálisozni. :?

4. sz.veronika:
A Hősök tere megy....nem néz ki bonyolultnak amúgy. :)

5.malna5:
nehogy mas is jojjon
Ezen hangosan vihogtam...egyébként meg az én képzelőerőm is pont úgy működött, mint korenkáé.
Formában vagytok Csajok! :wink: :D

6. Mónika igen eltünt :arrow: itthon van az ura...be sem ágyaznak szerintem. :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Na ez egyre jobb :)

Hát akkor találkozzunk éjfélkor, akinek szombat jó, az éjfél előtt ér ide, akinek vasárnap, az éjfél után :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Korenka:
Lesz mit mesélni neki ha nagyobb lesz!!
Hááát, úgy legyen. :D Mondjuk azt már kitaláltam, hogy ha esetleg erdőben fogan meg a lányom, akkor Szilvia lesz a neve. Mosógépre még nincs ötletem... :lol: :lol: :lol:

vagy húszan akik olvasták sutyiban a fórumot azok is
Na ezen a képen én is hangosan röhögtem. :lol: :lol: :lol: De tényleg, velük miért kivételezünk? Őket nem hívjuk meg? :D

Kedves mamikák, szakállas perverz alakok és magányos elmebetegek! Kérlek nyilatkozzatok, ha ti is részt kívántok venni a találkozónkon! Kommentjeitek most értékes nyereményeket érnek! :D :D :D

Málna:
Nikee nem megy egybol naszutra, nem tudna beugrani?
Hát, én őszintén szólva egész mással voltam elfoglalva az esküvőm másnapján. Remélem Nikiee is így lesz ezzel... :)

Mirci:
ösztönözzétek, hogy menjen el dolgozni
Egyfolytában munkát keres, állásinterjúkra jár, meg leveleket ír (mondjuk a netnélküliség most ezt is bonyolultabbá teszi). Csak rohadt nehéz most. Meg ugye, ha talál is munkát, onnantól még egy hónap, mire először fizetést kap.

Nekem a május 1. szerintem nem jó.
Ó, de kár! Mindenképpen akarsz te majálisozni? És ha velünk tennéd? Viszünk sört, főzünk virslit, és kiülünk erre a szép nevű Mézeskalács térre zászlókat lobogtatni? :wink: :D :D :D Na?
rilka
Vác
 
 


Veronika:
Hát, nekem jó a szombat éjfél, és szerintem Mircinek is, de ha jól emlékszem, ti többiek alvással szoktátok tölteni a napok eme szakaszát... :D :D :D Vagy tartunk pizsiparty-t? Párnacsatával? :D
rilka
Vác
 
 


De egyébként tényleg lehet későbbre tenni. Du. 3-4-5? Neked a ballagás meddig tart? Ja, látom az ország másik végén... hm... hát ez így nehéz... :roll:

Úgy tartani talit, hogy a fele csapat nem tud jönni, annak nem sok értelme van :roll:
Akkor inkább megvárjuk, míg Bercsi lediplomázik meg Niki visszatér a nászútból és futunk egy újabb kört tali időpont ügyileg? Tudom, akkor meg Málnánk nem lesz itt... de úgy néz ki, hogy a húsvét utáni hétvégén meg alig lennénk... :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nem, nem, mindenképpen tartsuk most. Nikiee és Bbercsi kedvéért simán tudunk bármikor újra találkozni, de ha áttesszük, Málna már biztos nem tud jönni. Ha Mirci nem mutat hajlandóságot, akkor inkább én hagyom ki a ballagást. Úgysincs semmi kedvem menni, csak félek, hogy besértődnek a rokonok.
Legfeljebb egész nap Mircit fogom szekálni, hogy miatta lemaradok a fantasztikus 8 fogásos ballagási eszemiszomról. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
rilka
Vác
 
 


Szerintem se fújjuk le a talit. Igaza van rilkának, malna5 olyan ritkán van itthon, mi bármikor talizhatunk. Pénteken rákérdez az uram, hogy hogy is van ez a virslis party. Nekem sincs annyira kedvem oda menni, de már olyan rég szólt, hogy lesz ilyen és az én társaságommal akkor már közöltem, hogy nem leszünk velük.
Amúgy meg nem is lennétek kevesen nélkülem sem...nika, rilka, korenka, malna5 és a házigazdi. Plusz a zugolvasók. :D :D :D :D 8)

rilka:
Ropival is jól lehet ám lakni...majd leöblíted egy kis kólával és úgy tele lesz a gyomrod, mintha hét fogást kóstoltál volna végig. A jó társaságról meg ne is beszéljek...mi korenkával gurnyasztunk egy sarokban, várjuk az oldódást, nika és veronika énekel, hogy megtörje a csendet, te meg az udvaron tollasozol malnaval és miközben lehajoltok a labdáért, tanulmányozzátok a növényfajokat. 8) :D :D :D :D :P

Kép

Kép
mirci09
 
 


Vagy Mirci en vihetek virslit, es akkor nem maradsz le semmirol. Rilka kezunket egymas vallara teve korbejarjuk a hazat es enekeljuk a ballagasi notakat. igy mindenki karpotolva. A szomszedoknak pedig csinalunk egy kellemes vasarnap delutant.
Ugye vasarnap lett?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Hát, akkor mi Mircivel még kidiplomáciázzuk, hogy melyik nap legyen. Én is körbekérdezek, hogy mennyire lenne gáz, ha nem mennék.
Végülis mondhatom, hogy egy rég nem látott barátnőm pont most jön haza Angliából... (azt nem kell tudniuk, hogy a régen az valójában sohát jelent... :wink: )

Mirci:
Ropi meg kóla - hm, jól hangzik. Kellemes változatosság lesz a mostani kenyér és víz után. :D

Na a társaság az biztos, hogy jobb lesz. :D Már csak ahogy így lefestetted, egyből kedvet kaptam. :D Bár tollasozni utoljára gimis koromban próbáltam, inkább én is a gurnyasztós szekcióhoz csatlakoznék. Hajlamos vagyok ám én is a nehézkes oldódásra. :)

Málna:
Kedves vagy, de nem én akarok ballagáson lenni, hanem a rokonok akarják azt, hogy ott legyek. Inkább helyettem kéne egy hasonmást leküldeni, aki bájosan vigyorog és társalog velük egész nap. :roll:
rilka
Vác
 
 


Látom formában vagytok. Annyit röhögtem... :D

rilka: ÓÓÓÓ ha mosógépen fogan a bébi bármi lehet a neve pl.: Hajdu, Energomat, Mile, vagy Wirhlpool.... :D
korenka
Szár
 
 


Na szupi, akkor nem fújjuk le!!! :D

Mirci és Rilka boxoljátok le melyik nap legyen :lol:

Hát veszek én virslit, csak mondjátok! :lol: :lol: :lol:

Annyi az egész, hogy a házunk úgy van, hogy 2 szintes, alsó szinten is van egy lakás - ebben lakik anyukám, és a felső szinten lévő lakásban meg mi.
Ezért a virslinél komolyabb kajafelhozatal azért nem jó, mert mindent le kell szállítmányozni a lépcsőn a kertbe. Még az is lehet, hogy virslizni felmegyünk.

Ha rossz idő lesz ígyis-úgyis felmegyünk... De reméljük ezer ágra fog sütni a nap! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


ÓÓÓÓ ha mosógépen fogan a bébi bármi lehet a neve pl.: Hajdu, Energomat, Mile, vagy Wirhlpool....
Vagy Mosó Masa... :roll: :D

malna5:
Ok, a juhbeleset szeretem. :P :D :D
Sz.veronika szomszédai lehet jobban járnának, ha keresnének egy majálist....sokkal kellemesebb lenne a vasárnap délutánjuk, mint ennyi liba okozta hangzavart hallgatni...az elmebetegekről nem beszélve. 8) :D :D :D :D

rilka:
egy rég nem látott barátnőm pont most jön haza AngliábólJa...rég láttad...tavaly nyáron Olaszországban. (úgy emlékszem akkor készült malna iwiw-es fotój) :D :D :D :D
Látod látod...megspórolod a ballagási ajándékot... a ropi sokkal olcsóbb. :D :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mosó Masa :lol: :lol: :lol:

Ami a szomszédokat illeti... egyik oldalon egy öreg bácsi, nem is hall túl jól, úgyhogy ő túléli :)
A másik oldalon egy nyugdíjas házaspár, tőlük meg többnyire elválaszt a ház.
Hátulról meg nem is tudom kik vannak, olyan ritkán látom őket... egy idősebb nőci szokott nagyritkán gazolni a kertben, meg egy bácsi szokta etetni a cicáit... néha látok egy nőt is... de a házuk elég messze van ahhoz, hogy a hangzavar mire odáig ér, már csak suttogás lesz :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lányok, most le kell lépnem, és holnap terepi nap, nem leszek. Pénteken próbálok jönni.

Mosó Masa :D :D :D - ez nagggyon jó!
Szép napot!
rilka
Vác
 
 


Vera :) köszi az infót akkor nekem a 69-es vili is szupi sőőőt sokkal jobb mint a busz az is ott tesz le a kereszteződésben :) onnan meg pár perc séta :)
nekem is mindegy hogy szombat vagy vasárnap de időben döntsük el :):)Úgy látom hogy akkor vasárnap a befutó?? és nikiee is esetleg be tudna nézni hozzánk :):) én viszem gyermeket is :) '2 szuper bár nem tudom mikor érünk oda de igyekszem azt hiszem óránként van busz szóval ha a 9 órásival elindulok lehet még kicsit korábban is odaérek ha nem Gond Verocska :):)

Rilka srácot sajnálom vagyis nem a srácot hanem titeket hogy el kell még viselneteke:( a többit is sajnálom teljesen át tudom érezni mi így voltunk három hónapig hogyse számla kaja alig most kezdünk helyre hozni mindent. szóval át tudom érezni.drukk megy hogy sikerüljön pár prcet találnotok egy kis akcióra és persze helyet is :):):)

Mircikém nem tűntem el és nem akciózunk egyfolytában egy 4 éves mellett mert le sem lehet lőni :):):):) de azért két naponta megy a dolog :)És én nagoyn nagyon szeretném ha inkább hozzánk csatlakoznál mint a majálishoz :)
meg rilkát is hogy en a ballagásra menjen hanem hozzánk :)

Csajok :):):) itt rötyögök Nem semmik vagytok ám :D:D:D imádlak benneteket rilka és mirci viszitek a prímet :)
akkor megyünk szombaton és majd csak vasárnap megyünk haza :):) és lesz pizsi party is hozzuk a pasikat is azokat meg elküldjük pókerezni valahová :):)

Rilka: én még a Fagor nevet is tudnám ajánlani a mosógépes foganáshoz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nnna...közben összehívtam a családi tanácsot...és azt nyilatkozta itthon a kisfőnök, hogy hajlandó lenne akár arra is, hogy lemondja a virslis majálist. Felvillantottam az állatkertet ötletként. Míg én veletek csebegek, addig a fiúk állatkerteznek. Csak nehogy nagyon beolvadjanak. :shock: :D :D :D :D
A pénteket azért megvárom, hogy tud-e szabadságot kivenni, de majdnem biztos, hogy akkor nekem is jó a vasárnap. Nagyon bántana az a hét fogás....szegény rilka, nehogy lemaradjon. A virsli pótolható. :twisted: :P :D Ha meg jól beiszunk, akkor a fíling is olyan, mintha körhintán ülnénk. 8) :D :D

nika70:
De jó, hogy előkerültél. :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Na akkor Dani nem lesz... Csak Nika kisfia lesz? Mert akkor gyerkőcöt itthon tartom és csak apát küldöm ki az erdőbe, hogy legyen gyerektársaság :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Apát küld ki az állatkertbe, majd az uram elszórakoztatja. :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Sziasztok!

Csak sikerült nethez jutnom pár percre. Jaj, Mirci, ez remek hír, nagyon örülök. Párodnak külön köszönet, amiért így vigyáz az alakomra (mármint hogy nehogy nagyon lefogyjak). :)
Örülök. Majd akkor még pontosítunk.
rilka
Vác
 
 


NA mi a helyzet? Tartalékoljátok a mondanivalótokat a talira? :)

Ami akkor most végülis VASÁRNAP?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Mirci hozd már a kisfiadat te is :) ne legyenek csak ketten Gergő meg Pálma:):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ma nem vágunk egymás szavába az már biztos. :roll: :D

sz.veronika:
Igen, eddig úgy van, hogy vasárnap. :)

nika70:
Ó...még összeverekednének a fiúk, amilyen szép kislány Pálmi. :D :D 8)
Ha összejön amit terveztem, akkor Dani lefoglaja az apját, míg én veletek csevegek. Jó lesz egy kis kikapcsolódás. :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Akkor vasarnap? Es hany ora? Nekem barmi jo, reggel 10 ora utan.... juj de izgi...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Akkor összegezném:

Időpont: 2011. május 1. vasárnap, 12 óra.

Résztvevők:
Korenka
Málna
Mirci
Rilka
Nika + Gergő
Verocs + Pálmi :)

Mirci,
én is félek hogy Pálmi a nyakamon fog lógni :roll: De itthon tartom, hogy Gergő ne legyen egyedül... remélhetőleg lefoglalják egymást :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


akkor ne vigyem Gergőt??? de ő elvan ha játékot talál csak azt gondoltam lesz több gyerek is .

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Látom, nagy nyugi volt tegnap...
Bbercsi hová tűnt? Tegnap jelentkezhetett volna...
Ha minden igaz, ma van a nagy nap, amikor kivarázsolják a petécskéket, és kezdődik a lombikozás. Úgy izgulok, hogy minden rendben legyen!

Mirci:
Mi újság szabadság ügyben, biztos akkor a vasárnap?

1/2 2-ig még vagyok, utána csak hétfőn tudok jönni legközelebb.
rilka
Vác
 
 


Nika,
ha úgy gondolod, hogy egyedül is elvan, akkor inkább lepasszolom Pálmit apának...
A kertben van hinta, csúszda, homokozó, kismotor, hintaló, labda, ha ő ezekkel elvan, akkor hozd nyugodtan!!!
Ha meg rossz idő lesz és a lakásban leszünk, akkor ott is van játék... 2 évesnek való :lol:

De lehet, hogy még aznap meglátom, hogy Pálmi is milyen kedvében van... Vagy megvárunk benneteket, úgyis ti érkeztek legelőször, ha a busz miatt előbb érkeztek mint 12, és meglátjuk, hogy haverkodnak-e Pálmival, ha nem akkor megy apával, ha igen, akkor marad :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Hát ma sincs az a nagy tolongás... :) Mi van veletek, lányok?
Én most leléptem, majd hétfőn jövök beszámolni, hogy nyitva volt-e a mosókonyha. :D
rilka
Vác
 
 


nem 9-kor indul hanem 9,40-kor :) szóval lehet olyan fél 12-12 felé érek csak oda attól függ milyen a bkv :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt, jó reggelt!
Jójó tudom...eddig sem volt itt nagy mozgás, miét pont hétvégén lenne. Azért csak írok..tájékoztató jelleggel.

Mirci:
A bal oldali garatmandulája borzasztóan fáj...nyelés nélkül is. :( A nyakcsigolya napok óta alig mozgatható....szal nincs valami jó állapotban a lány. Nem is volt kedve irogatni, pedig jó lett volna, mert rilka nagyon várta tegnap. :?

rilka:
Bocsi, csak este vettem észre. Sikerült kivenni szabadnapot az emberemnek :arrow: részemről jó a május 1.

sz.veronika:
Nekem is jó a dél. Remélem útközben megejti a gyermekem a déli alvását. :)

nika70:
Azt hittem, hogy több a menetidő busszal. :shock: Innét is 3 óra alatt ér fel. :shock:

Kép

Kép
mirci09
 
 


mirci: innen az m3-ason keresztül 1 óra 45 perc a népstadionig :)

Akkor megy Dani apájával máshová vagy hozod?

Mert ha mindenki gyerkőc nélkül jön akkor lehet én is itt hagyom apának na még addig alakul a dolog.Lányok egy kérésem lenne szavaznátok Gergőre?Sajnos egy gépről egyenlőre csak egyet lehet de majd meglátjuk pár óra múlva :):)
http://meseszepek.gportal.hu/picview.ph ... 7&index=81

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek kerti party van a szomszéd bácsinál :) Hát őt se zavarja, hogy zajonganak, nevetgélnek, még jó, hogy Pálmi el tudott aludni mellette és nem is ébred fel úgy néz ki :)

Szóval nem én leszek az első "rendbontó" :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szééép vasárnapot Fiatalok! :)

Dögrováson vagyunk a gyerekemmel...láz, torokfájás, ágy, kamilla. :roll: :?

nika70:
Igen, apa és Dani állatkerteznek május elsején....eddig úgy van. :) Majd jönnek értem.

sz.veronika:
Akkor bártan énekelhettek nikával, a szomszédok edzettek. :)

Mircinek ma megjött és a láz mellé még a dereka is majd' leszakad. :? :(

Kép

Kép
mirci09
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: