Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid ilyen zuhany alá én is beállné! :lol:
Vendég
 


Ja és megint laptetőő!!!!gyanús vagy nekem!!! :lol: :wink:
Vendég
 

 
 

Hogyan lehet víz segítségével fényt csinálni?
- Meg kell mosni az ablakot.


- Mi van a macska fején?
- Cirmos cica haj.

- Hogy készül a gyerek?
- Leül az asztal mellé, és megírja a leckéjét.

- Hogy hívják az alattomos masinát?
- Számító gép.

- Miért zümmögnek a méhek?
- Mert nem tudják a szöveget.


- Melyik az az állat, amelyiknek több mint a fele zsir?
- A zsiráf.


- Hogyan számol a cigány angolul?
- Van tyúk víz forr...


- Mibol állapítható meg, hogy a férfi szexuálisan izgatott?
- LÉLEGZIK!!!!!

- Mi az használat előtt merev, amíg igénybe
veszik nedves, ha már nem kell, akkor csöpög és lóg?
- Esernyo!


- Hogyan tanulta a középkorban a királyno a szerelmet?
- Apródonként!

- Mi a különbség a képeslap és a férfi között?
- A képeslap mindig képes...


- Hol van az egyetlen hely, ahol a romantika megelozi a
szexet?
- Az értelmezo kéziszótárban!


A férfiak 2 nagy hazugsága:
1. Szeretlek
2. Hiányzol


A közlekedési rendor bekerül a kórházba, egy vakbélmutétre.
Mikor magához tér,
a sajgó hasi sebhely felett is valami fájdalmat érez.
Lenéz, és szorös mellkasán keresztbe három
csík ragasztóval odaerősítve egy darab kötszert vesz észre. Ekkor pánikba
esik,
hiszen csak a vakbélrol tudott,mellkasi mutétrol nem. Összeszedi magát, és
nagy fájdalmak közepette (mivel a
ragasztószalag tépi a szort a mellérol)leszedi a kötszert.
Alatta nyoma sincs
sebhelynek, viszont a kötszerre nagy, fekete betukkel
ez van írva:
"Gyógyuljon meg mielobb! Szeretettel: a novér, akit a múlt héten
büntetett meg!"



Két gyerek látja a fiatal házaspárt, amint éppen jönnek ki a templomból.
Megszólal az egyik:
- Rájuk ijesszek?
- Inkább majd én.
Odafut a vőlegényhez, és így szól hozzá:
- Gratulálok papa, jól választottál...


Semmikeppen se vegyetek meg a japan TDK egyuttes kazettajat!
Végighallgattam, teljesen üres!


- Mi az? Negy laba van, megis elesik.
- Félbevágott pók.



Egy nô elmegy a fogorvoshoz. Amikor beül a székbe, megmarkolja
a doki férfiasságát.
- De hölgyem, ön a nemi szervemet fogja!
- Így van, és most mindketten nagyon óvatosak leszünk, hogy ne
okozzunk fájdalmat a másiknak!



Túrista házaspár betér a vidéki étterembe.
- Mit gondolsz milyen lehet itt a csiga? - kérdezi a no.
A szomszéd asztaltól átszól egy férfi:
- Pincérnek van öltözve asszonyom.



Három alkoholista fekszik az árokparton. Az egyik tüsszent,
mire a másik
- Egészségedre! Erre a harmadik:
- Fiúk, töltsetek nekem is!


Mi az,amikor két paraszt verekszik a mezőn?
-Tájbox!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami,
nem tudsz kompressziós harisnyát szerezni?
Elég sz.r viselet nyáron, tudom, de nekem egyáltalán nem dagad a lábam benne, előtte meg eltűnt a bokám. Szerintem még mindig jobb, mint a szoba- és ágyfogság.
Én patikában vettem (gyógyászati segédeszközként), van kifejezetten kismamiknak kialakított is, egy számmal nagyobb kell, mint a harisnyaméreted. A legjobb, ha reggel felveszed, mert ha már be van dagadva a lábad, nem jön fel.

Kép
kisbuta
 
 


Gabo
Ezt pont azert hoztam,hogy aki meg nem babas (te+en+aki meg jon)annak hoztam a babazuhanyt :lol: amugy loptam :oops: lattam jon a lapteto es gyorsan lenyultam :oops: persze nem erre vartam de igy jott ki 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló!

Bridget!

Nektek nagyon jó és szerencsés utat kívánok!
Csak most akkor nem értem pontosan mi is a helyzet? Te is mentél és majd visszautazol vagy most akkor nem csinálod meg a stimut?
Tisztára képzavarban vagyok :shock: :oops: !!!!!

Kisbuta!

Hát igazából nem nagyon gondoltam még erre a variációra, de biztos nagyon hasznos tud lenni. A bajom ezzel csak az hogy még a 3/4-es lennaciban is folyik a hátsómról a víz :oops: :oops: :oops: :oops:
Hát ezt az 1 hónapot vhogyan kibírom! Addig ha vhova kell menni akkor megyek kocsival, abban van légkondi. azt a pár percet meg amit az utcán kellene tölteni meg vhogyan átvészelem!
Hát az vhogy sejtettem, hogy a vége nem lesz 1 gyalog-galopp! Bár ha csak ennyi a gondom üsse kő, az egész terhesség alatt semmi más nem problémám nem volt!

Kép
pamilla
 
 


Jaj csajok!
Tegnap voltunk szülőszobát nézni :shock: :shock: :shock: :shock:
Nagyon nagyon szép! De azért mondtam a páromnak hogy nagyon ijesztő is egyben! az a sok kütyü az ágy mellett!!!! De tényleg jó hogy így előre meg lehet nézni!
A csaj akinél voltunk aki elviekben a szülésznőm lesz (azért elvileg mert ő pont júli26-tól 2 hétig lesz szabin) nagyon szimpatikus még kérdeznem sem kellett mondott mindent magától! Azt is mondta hogy ha esetleg akkor szülök amikor ő még szabin van,hogy ne legyen gáz bemutatja a váltótársát. Ja és csütörtökön menni kell ctg-re. Ha ott végeztem akkor lesz a bemutatás és átbeszéljük a ctg eredményt!

Szóval tök jó élményekkel jöttem el tegnap!

Kép
pamilla
 
 


Ja és asszem ma már végre rászánom magam és összepakolok!
Ha már eddig nem sikerült :oops: :oops: :oops:

Már ez a csaj is mondta hogy jó lenne ha megtenném, nehogy váratlanul érjen vmi! :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Pami
hat a ciszta miatt nem maradtam...a dokker aszonta amig ott van ne is kezdjem el az meg par honap....ugyhogy nem maradtam jottem apacskaval vasarnap es mar itt vgyok 8) nem utazom vissza mert akkor a repjegy a lakasberles + a lombik annyi mintha itt megcsinaltatnam...ugyhogy majd itt vgy otthon meg nem tom egyenlore spontanozunk 8)

Szuloszoba gondolom erdekes volt :shock: hol szulsz?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


De hát akkor tényleg nem értem legutóbbi infóm nekem az volt hogy minden oké és a köv hónapban indultok! Ennyire lemaradtam volna:( vagy csak a fonalat vesztettem el????? MÁr megint

aztaaaaaaaaa!

Már ott is vagytok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Na mesélj milyen?
Figyelj csakott olyan profi angol tudásos lesz, na nem mintha eddig nem lett volna.....:))))))))
Legalább nem kell a japán nyelvtanulást folytatni :wink: :lol:

A SOTE II fogok szülni!

Na hát ma összepakoltam... Nem mondom mintha túlélőtáborba mennél :lol:
De azért jó hogy megcsináltam mert most jött ki hogy 1,2 dolog még hiányzik a szeretet csomagból :wink: :lol:
Legalább még van időm beszerezni!

Tényleg jössz haza még idén. Ha jól emlékszem nyárra mondtad nem ????

Kép
pamilla
 
 


Pami
Hat tudod pont a napokban nem jottem ezert nem tudhattad en meg nem hiszem,hogy irtam ide :oops: mindenesetre a blogomban benne van minden penteken voltam dokinal es nott a cisztam 41mm 33mm volt :? es nem volt az en dokim csak a masik es o azt mondta amig ez a ciszta ott van addig nem ajanlana azaz meg par honap :shock: 1-2nem tom...en meg igy nem maradtam :roll:

De nem vgyok szomi mert egyutt johettem apacskaval ami tuti a legjobb dontes volt mert ngyon boldog vgyok,hogy itt lehetek vele :wink: Ugy erzem neki is jolesik hogy itt vgyok :wink:

Vasarnap erkeztunk es a blogban van sok-sok foto bar meg nincs NY-rol :roll:

Angolom meg jo,hogy javulni fog mert eleg alapfokon tudok de azt ngyon :lol: majd most meg mehetek angolul tanulni :oops:

Sote II na es mar beis pakoltal...ugyi vgy lassan mar sosem lehet tudni mikor lesztek egy csalad :wink: az elozo oldalon irtam meg neked uccsora egy hosszut azt nem olvastad? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg,
de az angol betűk legalább könnyebben tanulhatók, nem? :mrgreen:

Pami,
hát én úgy vagyok ezzel a harisnyával, hogy inkább, mint egy trombózis. És lábdagadáskor tönkremennek a lábadon az erek, és azok már soha nem jönnek helyre.

Dituli!!!
S.O.S.! Hol vagy, mi van veletek? Remélem, nem azért nem jössz, mert valami baj történt?

Én ma voltam dokkernél. A méhszáj nem nyílt tovább, és dokker azt mondta, ha a műtéti hegem van legalább 3 és fél milliméter, akkor megpróbálhatjuk a természetes szülést, mert Katicánk egyébként szépen befordult.
Katica kb. 2 és fél kg, és egy héttel a kora előtt jár. Pedig bizti sumákolom a Gravidát, már egy hónapja nem vettem be legalább, inkább sok zöldséget és gyümölcsöt iszok...

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta
A masikban mar dicsertelek a mehszajad miatt :wink: Hat igen az angol betuket mar tudom :roll: mondjuk a japan irasnak is tudom 3fele irasjelet csak a kanji a meleg amit tobb ev utan tud elsajatitani valaki :oops:

Jol emlexem te is eltel itt :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridge,
én csak két és fél hónapot, és Baltimore-ban, NY-ban csak nagyon rövid "városnézésen" voltam, átutazóban Baltimore és Boston között.
De nekem Ausztrália százszor jobban bejött, mint az USA. - ez persze nem jelent semmit, a legfontosabb szempont, hogy a párom mellett lehessek bárhol, nélküle sosem lehetne teljes az életem. Nem a hely számít, hanem az ember.
Amúgy arra tényleg nem gondoltatok, hogy itthon lombikozzatok? Az még full fizetősben is olcsóbb lenne. És én találkoztam már francia meg angol párral is a szegedi Kaáliban, az én dokim kiválóan beszél angolul, ő kezelte őket.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap este elmentünk végre moziba :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Hozzá teszem, hogy a Mamma Mia volt az uccsó film, amit együtt láttunk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ja, a Transformerst néztük, ami marhára tetszett nekem.... szegény fiacskámnak annyira nem, mert nagyon hangos volt neki, pedig a kardigánomat és a táskámat is rátettem, de szegény végig menekülni próbált az erős hangoktól :? :? :? :? :? :? :? :?

Pami!
Pihenj jó sokat, lábakat fel!!!!!!
Megjegyzem, bokám nekem is kezd dagadni :x :x :x :x :x :x :x :x Nem nagyon, de látszik. Védőnőm egyenlőre csak a pihenést és a polcolást mondta.
Majd szülés után kérem az infokat, hogy miket kell bevinni, mit lehet bent használni, stb..... én is ott szülök majd!!!!

Kisbuta!
Te is mindjárt szülsz !!!! Már össze van pakolva a kórházos pakk???? Vagy már mondtad?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ditától most kaptam:
"Szia Már nincs időm annyi topicba írni. A 2 régibe azért szoktam. Párom fiát is idepasszolták pedig egész nap rosszul vagyok. Tegnap 2x elájultam. Majd benézek."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A csúnya nő kifogja az aranyhalat. A hal közli, hogy hajlandó három kívánságát teljesíteni, ha visszadobja. Úgy is lett.
- Először is szeretnék egy luxus lakást!
Megkapja.
- Továbbá szeretném, ha 10.000.000. euró lenne a bankszámlámon!
Ezt is megkapja.
- Tudod halacska, mivel csúnya vagyok és soha nem volt sikerem a
férfiaknál, utoljára azt szeretném, ha soha egyetlen férfi sem tudna
nekem ellenállni!
Így lett a csúnya nőből csapolt sör.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hosszú, átszerelmeskedett éjszaka után a fiatalember aléltan dől le a csaj mellé, akit az este csípett fel.
Körülnéz a szobában, és az íróasztalon meglátja egy férfi fényképét: -A férjed? - kérdezi idegesen
-Nem, te kis buta, tudod, hogy nem vagyok férjnél.
-Akkor a volt pasid?
-Egyáltalán nem - válaszolja a csaj a fülét harapdálva.
-Akkor meg ki az?
- Én, a műtét előtt...

"Nénike odamegy a sírásóhoz a temetőben.
-Neharagudjon aranyoskám, de megmondaná merre találom a 41es parcella 34-es
sírt???
-Höhö ezt bírom... elmászkálnak, aztán meg nem találnak vissza"

A nőgyógyász előadást tart rengeteg nő előtt:
- A kemény pénisztől méhrákot lehet kapni néhány éven belül.
Mire az egyik nő közbeszól:
- A puhától pedig idegbajt, azonnal.

Egy fickó sétál hazafelé a koromsötét utcán jóval éjfél után. Az egyik kapualjból megszólítja egy nő:
- Akarod, hogy tízezerért a mennyországba röpítselek?
A férfi még sohasem fizetett nőnek, de mivel kicsit szalonspicces, gondolja kipróbálja.
Odaadja a pénzt a nőnek, aki nem sokat késlekedik, lehúzza a sliccet és rögtön dolgozni kezd.
Ekkor egy rendőr kerül melléjük és megkérdezi:
- Maguk meg mit csinálnak itt?
A férfi kétségbeesetten válaszolja:
- A feleségemmel lejöttünk egy kicsit levegőzni, sétálunk egyet ..
Mire a rendőr:
- Nem gondoltam volna, hogy ez itt a felesége.
A férfi:
- Én sem, amíg ide nem világított a lámpájával!

Idős székely házaspár ül kint a teraszon békességben, mikor a néni megfogja a seprűnyelet és olyan irgalmatlan nagyot vág rá az öreg orrnyergére, hogy az felbukik székestűl. Felordít:
- Asszony, megőrültél? Miért kaptam ezt?
Mire a néni:
- Azon gondolkoztam, hogy ötven éve együtt élünk és miattad nem volt még egyszer sem egy jó szexünk!
Szép csendben üldögélnek vagy öt percig, mikor az öreg feláll és kegyetlenül hátbarúgja a nénit, hogy az legurul a teraszról .
A néni felül a muskátlik között és rábődül az öregre:
- Hát ezt most miért kaptam?
Mire a bácsi:
- Honnan tudod te, hogy milyen a jó szex?!

A kis Peti a nagymamájánál nyaral, és kint játszik az udvaron a szomszéd gyerekekkel. Egyszer csak beszalad a a szobába:
- Nagymama, hogy hívják azt, amikor két ember egy szobában alszik és az egyik felül van, a másik pedig alul?
A nagyi zavarba jön, először nem tudja, mit feleljen. Némi töprengés után úgy dönt, hogy őszintén válaszol:
- Hát, kicsim, azt úgy hívják, hogy szexuális aktus.
- Jó - mondja a gyerek és fut vissza a többiekhez.
Kis idő múlva ismét bejön:
- Nagyi, te engem félrevezettél! Azt úgy hívják, hogy emeletes ágy!
Ja, és a Pistike anyukája üzeni, hogy beszélni akar veled!


Főnök a titkárnőjének:
- Gizike! Miért javította ki az "e" betüt "a" betűre?
- Miért? Mi értelme van annak, hogy "feszmérő"?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kisbuta
Hat mondassz valamit :roll: nekem nem jott be igy elsore NY :? olyan amilyennek elkepzeltem :roll: de a parom itt van es muszaly lesz megszoknom mert itt maradunk miatta nem masert :roll:
Igen Ausztralianak a benyomasa teljesen mas :? na mind1 nem akarok am panaszkodni :oops:

Az otthoni lombik most,hogy ide kikoltoztunk szobajohet.
1.mert van direkt jarat es 9ora :wink: 2mivel itt marha draga (12000$) :x 3.nem tudom tudnak e segiteni es meg talan 1et itt bevallalnek de annyi penzt csak ugy kiszorni :roll: jo nem csak ugy de erted akkor inkabb otthon tizedannyiert :? ugyhogy talan itt lesz egy aztan ha az nem jon osze akkor otthon :roll: Nem tom :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg,
megértelek, szerintem kevés normális embernek jön be az NY. Én úgy utaztam ott át, hogy hajnalban érkeztünk a Manhattanbe, méghozzá péntekről szombatra virradó hajnalban. Csak néhány óránk volt szétnézni, hát jártunk egyet. A járdán bokáig érő mocsok és szemét volt, néhány bolt előtt a tulaj már slaggal mosta a járdát, hogy valahogy kinézzen a körlet nyitásra. Az utcán buliból hazafelé tartó nőcskék bolyongtak, meg egy csomó helyi vagány csávó nyitott sportkocsival korzózott és bömböltette a rádiót és stírölte a csajokat. (Még nem indult be az igazi forgalom.) Talán neked is feltűnt, az amcsi nők egyáltalán nem olyan nagy dobások, mint a filmekben, igénytelenek és kövérek. Na, ehhez képest mindenhol megalomán fényreklámok égették bele a retinájukba meg az agyukba, hogy milyennek kéne lenniük és milyen ékszereket kéne venniük, stb. Ez olyan mértékben ellentétes az átlag new yorki realitásaival is, hogy nem csodálom, hogy a NY-iak mind depressziósak.
Aztán megnéztünk egy metró aluljárót is. Sokan akkor indultak munkába. Jellemzően fekete ruhában voltak, és az volt a legkülönösebb, hogy mind púpos volt, meg sánta. Aztán jobban megnézve nem voltak púposak és sánták, csak egyszerűen ilyen volt a kisugárzásuk, a mozgásuk - el sem merem képzelni, milyen lehet a lelki állapotuk.
Engem ez a néhány óra meggyőzött arról, hogy nem nekem való hely NY.
De azért hétvégenként el is mehettek kirándulni. Boston pl. nagyon érdekes, megér pár napot, meg még biztos sokminden más is.
És jöhettek Magyarországra is kirándulni, közben megejve egy babásodást, ha addig spontán nem jön össze. Végülis a párod még nem is ismeri a te hazádat. (És minél többet jártam külföldön, annál inkább rájöttem, hogy itt is pont annyi szépség és izgalom van, mint bárhol máshol, nincs ok szégyenkezni.)

Zsuzska,
hát, már betettem egy hálóinget a pakkomba... de tegnap vettem még ezt-azt, amit a védőnő mondott, hogy kell majd.
Nagyon királyok a vicceid!

Dita :shock:
Remélem nincs komoly baj?

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Tegnap barátnőmékat hívták a magzatvíz eredménye miatt: sajnos Down-kóros a picibabájuk. Ma voltunk a leltért a MÁV-ban, és az ottani genetikus szerint 100 %, hogy Down-kór. Plusz még valami betegsége van, ami miatt nem fejlődik olyan ütemben, mint kellene. Voltunk Czeizelnél is, hátha több szem többet lát.... de sajnos ő is csak azt tudta mondani, hogy a leletek alapján beteg a pici. Szóval péntek reggel kórház és be kell fejezni a terhességet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Czeizel szerint már a kombinált teszt eredménye sem volt már a legjobb, ami már indokolta volna régebben a magzatvíz vizsgálatát. És akkor már régen túl lennének ezen az egész tortúrán. De három hónap múlva Czeizel vissza hívta magához barátnőméket, és azt mondta nekik, hogy majd ő csinálja végig a következő terhességet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kisbuta
Most ngy ko esett le a szivemrol :) mert mar ugy tunik,hogy csak nekem nem jo semmi sem de ami itt van az tenyleg borzaszto :? tegnap jol kiis sirtam magam :cry: na de ez mas kerdes...es,hogy itt kell legyek evekig ez a legroszabb az egeszben jah nem is az hanem az,hogy apacskanak elhitessem minden rendben mert ha panaszkodom attol allandoan a falra maszik es aszongya en mindig csak panaszkodni tudok :roll: Persze megyunk majd kirandulgatni de a napok nagy reszet itt manhattanban fogom tolteni :?

ZSu
Masikban mar irtam mennyire sajnalom :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg,
igen, szerintem se mérgezd meg a kapcsolatotokat azzal, hogy panaszkodsz, jobbat tesz mindnekinek, ha otthon egy nyugodt, örömteli társ várja, akihez felüdülés hazamenni. Elég neki a napi meló, hogy lefárassza. És végülis ő sem tehet róla, hogy pont New York-ban kell dolgoznia. Most gondolom ez egy nagy kihívás lesz neked, hogy megtaláld a szépet és jót ott, ahol vagy, vagy lekösd magad valami értelmessel, hogy ne szenvedj annyira a körülményektől. (És hát persze még nem is ismersz senkit, nehéz lehet magányosan egy idegen országban.)

Zsu,
nagyon sajnálom. Talán nem értesz velem egyet, de biztos, hogy életképtelen lenne a gyerek? Mert én ismerek olyat, aki Down-os gyereket is örökbe fogadna...

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta!
Sajnos az eredmények alapján 100%. És még mellette bioztosan van még valami betegsége a dokik szerint. De ez csak majd boncolás után fog kiderülni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsu!

Nagyon sajnálom a barinőd! Elképzelni sem lehet milyen rossz lehet ebben a helyzetben!
Tudod ilyenkor mindig az jut eszembe hogy mennyit számít 1 JÓ doki!
Szegény eddig örült hogy jön a a bébi holott már rég észre lehetett volna venni a gondot! HÁt nehéz lehet nagyon!
Mondjuk az viszont rendes a Czeizeltől hogy magához hívja vissza! Legalább ez adhat 1 fajta biztonságot a későbbiekben, ha ezt a traumát sikerül kihevernie!
Remélem tudtok neki lelkiekben segíteni!

Te hogy vagy?
Benőke dolgozik rendesen odabenn?
Milyen volt a cukorterhelés? Cukros löttyöt kellett inni, vagy a tej+zsömi összeállítás volt? mikor lesz eredmény?

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Az azért gáz hogy ennyire nem tetszik a város!
Pedig a szex és NY-ban olyan jónak tűnik :?
Bár gondolom ez is olyan mint a sok tökéletes ember pl a strandon amit a filmen látunk és a z igazság teljesen más!

Biztos vagyok benne hogy csak a kezdet ilyen nehéz mert ott már megvolt a saját társaságod, barátaid megszoktál mindent. Itt most kezdheted előről az egészet!
De biztos vagyok benne hogy amilyen ügyes, talpraesett lány vagy hamar megoldod ezt a problémát! Bár azt hozzáteszem én biztos mély depibe esnék!!!

olvastam a lombikodról is! Tök jó hogy ilyen jól meg tudtátok beszélni a dolgokat pároddal! Sztem is itthon egész jól kijöttök majd anyagilag akkor is ha magán alapon lesz és a párod tényleg megismerheti a Te hazád is+családod!
Tényleg anyudék hogy vannak?

Kép
pamilla
 
 


Kisbuta!

Hogy s mint így a 34. héten?
Nálad mi a köv hetek forgatókönyve?
Mikor kell dokihoz menni, első ctg, szülésznő?

Lakás hogy áll? szépítitek még gőzerővel vagy a takarítással befejeztétek?
Gyerekszoba hogy áll?


Rólunk:

Ma voltunk ctg-n. Baba jól van a csaj viccesen meg is jegyezte hogy hiperaktív ez a gyerek! Mondtam neki hogy nálunk a kora reggeli órák mindig ilyenek. A lényeg hogy este amikor alszom nyugiban van és ő is pihen, napközben pedig amikor én is fenn vagyok akkor ő is dógozik odabenn! Olyan édi ! Remélem ilyen összhangban leszünk a szülés után is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jövő héten megyek a dokkerhez megmutatni az eredményt+beutalóért az utcsó ultrahangra! Amikor ilyen dolgokat írok akkor esik le hogy tényleg mindjárt kinn lesz a bébink!

Kép
pamilla
 
 


Tényleg csajok vki tudja hogy Gabóó hova tűnt el ennyire?
1000 éve nem volt!

Kép
pamilla
 
 


Kisbuta
Annyira orulok,hogy ezt mondod :) mert te legalabb tudod mirol van szo mas talan nem erti mert nem tudja vgy azt hiszi csak nyavajgok mert nekem semmi nem jo :roll: Pati baratnom meg ott sirt nekem mindig,hogy milyen jo nekem,hogy megyek NY-ba mert ok itt eltek es ugye tavaly koltoztek ki Japoba es teljesen rosszul van Tokyo-tol...hat en meg kijottem es nem ertem mit szeret ezen a varoson mert azert tokyoban tenyleg van sokminden jo amit lehet szeretni de itt :roll: Na jo befejezem de ngyon jolesik,hogy van valaki aki tudja mirol beszelek :wink:

Paromat meg nana,hogy nem nyaggatom...meg 3nap utan nem jelenthetem ki a varosrol,hogy utalom amugy sem a varost utalom de ez a Manhattan resze eleg kaki :? De muszaly itt laknunk mert apacska itt fog dolgozni :roll: majd korulnezunk a hetvegen lakas ugyben is a west side-on arra mintha kicsit nyugisabb lenne :roll:

Lekotni meg marhara letudnam kotni magam ha pl lenne egy baba :D 8)

Pami
Hat igen sajna nem jon be de en tudtam mire szamitsak...dehat apacska miatt jonni kellett :roll: A tokeletes embereket felejtsd el majd a blogomban bovebben kifejtem de itt mar nem akarok negativkoni :oops:

Idovel biztos,hogy konnyebb lesz de szeretni sosem fogom...mert ez meg M.orszagnal is rosszabb :? Tokyo jobb Pestnel de ez minden celon tulo :roll:

Hat igen en azert most egy lombikot itt bevallalnek mar ha apacskanak is sinylik ra a penztarcaja :? :oops: de ha nem az se baj megyek haza es meg mielott hazamennek mar beszelek majd dokikkal erdeklodom stb mert en meg asztal alatt is tudok csusztatni jocskan ha arrol van szo....de szeretnem minnel elobb elkezdeni :roll: Parom egy tunder marha sokat valtozott...a nem akarok gyereketbol a lombikba :wink: Lehet mar irtam de most nyaron mentunk volna csaladlatogatoba agusztusban...de ezzel a koltozessel ugrott ez is :( igy megint nem tom mikor jutunk el hozzank :cry: merthat telen nem akarom vinni meg ahogy hallottam a karacsony ngyon szep itt inkabb anyut hivatnam ki karira ha jon.

Koszonom kerdesed anyum szenved mert o tudja mennyire szerettem japant es aggodott a beilleszkedesem miatt :roll: en meg nem hazdok anymnak igy elmondom kerek perec,hogy erzek :? szal aggodik szegeny es a 2fiutesom meg csinaljak neki a fejfajast :? de mindenki jol van 8)

Hat igen mar csak egy nap es 35hetes leszel :D lassan tenyleg szulsz :shock: Jaj de szep is lesz az a nap...sms-t kinek kuldessz majd :?: Gabo tolunk is eltunt nem tom hol lehet :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pami!
Hát igyekszem a legtöbb időt velük tölteni. Úgy volt, hogy megyek velük holnap a kórházba, de a barátunk anyukája menni akar mindenképpen és szerintem egy potya ember doszt elég lesz szegénynek. Én meg majd itthonról drukkolok, hogy komplikációmentes legyen a befejezés. Majd vasárnap este megyünk be hozzá a kórházba. Mi holnap elmegyünk este a Balcsira, öcsém szülinapja lesz és a sógornőmé, úgyhogy nem mondhatjuk már le.

Cukroson meg a tej+zsömi volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eredmény holnap 10 után.
Benőke meg ficereg és ugrál, pocakom meg önálló életre kel minden nap, én meg halálra röhögöm rajta magamat, ahogy táncol odabent.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megvan az eredményem:



Vizelet: negatív minden
Éhgyomri cukor: 4.8
1 órás: 6.9
És vannak csillagosaim:
Fehérvérsejt: 11.2 G/l (4-9-ig jó)
Neutrofil: 75.1 % (46-66-ig jó)
Limfocita: 19.9 %(20-40-ig jó)
Neutrofil: 8.41 G/l (1.8-7.7-ig jó)
Vörösvérsejt: 3.8 T/l (4-5.2-ig jó)
Hemoglobin: 116 g/l (120-160-ig jó)
Hematokrit: 0.345 l/l (0.36-0.46-ig jó)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Na az tök jó hogy nem lett cukrod!

Nem kell azzal szenvedned amivel nekem!
A többi eredményhez annyira nem értek de azt látom hogy neked is van 1 kis vérszegénységed! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd biztos neked is kell vasta szedned mint nekem már ha eddig nem szedtél külön!

Dokihoz mikor mész az eredményekkel?
Megnézted hogy mi mit jelent a neten?????

Ja és Nagy Gratuláció a 25. hetedhez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Pami!
Köszike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már régóta szedem a vasat is külön, két hete kell már napi két szemet kapdosnom.
A neten nem néztem meg, inkább felhívtam a dokimat. Azt mondta, hogy ráérünk csütörtökön beszélni a csillagaimról, mert nem vészesek. Majdnem határérték. Na majd csütörtök este kiderül, mi lesz.
Boldog 35. hetet nektek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Levelező tagozat az egyetemen. Az előadó professzor rendőrviccet mesél, nagy sikerrel. A vicc után azonban feláll egy hallgató.
- Kérem, azért ez már mégis csak sok!!!! Én rendőr vagyok!
- Nem baj, fiam, akkor magának elmondom még egyszer.

A tanár elővette a feladatlapokat és végigtekintett a rémült diákarcokon.
- Fiaim! Nagy nap ez a mai! Ma történelmet írunk!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A pesszimista az alagútban a sötétséget látja, az optimista a fényt,a realista a vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a síneken...


- Szia anyu. Megyek diszkóba!!
- Diszkóba?! 13 évesen a diszkózáson jár az eszed, és megfeledkezel anyád 26. születésnapjáról???



Két nő beszélget:
- Te... figyu... milyen az a szex?
- A szex az olyan, hogy kicsíped magad, elmész egy bárba, szemezel egy pasival, meghív egy körre, dugtok, és otthagy az asztalon egy kis pénzt.
- És milyen a jó szex?
- Hát az olyan, hogy kicsíped magad, elmész egy bárba, szemezel egy pasival, meghív egy körre, dugtok, és otthagy az asztalon sok pénzt .
- És milyen az a szerelem ?
- Á... azt, a zsidók találták ki, hogy ne kelljen fizetni !!!


Apuka leülteti a 7 éves kisfiát:
- Gyere, beszéljük meg, hogyan születnek a gyerekek!
Mire a gyerek örjöngeni kezd:
- Nem akarom hallani! Nem akarom hallani!
- Na de miért nem, kisfiam? - kérdezi Apuka
- Mert 4 éves koromban leültettél, és elmondtad, hogy a Télapó nem létezik, 5 éves koromban megtudtam, hogy nincs Húsvéti nyúl, 6 évesen elmondtad, hogy nem a Jézuska hozza a karácsonyi ajándékot!
És ha most bejelented, hogy a dugás sem létezik, nem marad semmi, amiért érdemes élni!


A medve találkozik a nyuszikával.
- Mit csinálsz nyuszika?
- Elásom ezt az üveg pálinkát, 10 év múlva kiásom, akkor sokat fog érni!
Másnap ugyanitt a rókával találkozik, aki szintén egy gödröt ás.
- Mit csinálsz róka koma?
- Elásom ezt az EDDA kazettát, 10 év múlva kiásom, akkor sokat fog érni!
Harmadnap a két betemetett kupac mögött egy harmadik kupacot lát a medve, tetején a vakond énekel tök részegen:
- A köööör közepééén állok...

A skót kisfiú megkérdezi az apjától:
- Apa, mi lesz karácsonykor a fa alatt?
- Parketta, kisfiam, parketta...


A betörő belép egy üresnek hitt házba, már a második szobánál tart, amikor ezt hallja:
- Jézus figyel téged.
Nagyon megijed, de mivel nem hallja többször, folytatja a rámolást .
Kis idő elteltével ismét hallja:
- Jézus figyel téged.
Észreveszi, hogy a sarokban van egy papagáj. Odamegy hozzá és
megkérdezi:
- Te mondtad, hogy Jézus figyel engem ?
- Igen, én.
- És téged hogy hívnak ?
- Clarence.
- Micsoda hülye név egy papagájnak. Ki volt az az idióta, aki így
nevezett el téged?
- Ugyanaz, aki a rottweilert Jézusnak.


Szőke nő telepíti a Windows-t. A gép kiírja:
'Kérem, tegye be a harmadik lemezt!'
Mire a szőke:
-Anyádat, már a második is alig fért be!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az istentisztelet vége felé a lelkész megkérdezte nyáját:

- Hányan bocsátottatok meg az ellenetek vétkezőknek?

Mindenki feltartotta a kezét, kivéve egy törékeny idős hölgyet .

- Jones asszony!? Ön elzárkózik attól, hogy megbocsásson ellenségeinek?!

- Nekem nincs egyetlen ellenségem sem - mondta kedvesen mosolyogva az apró hölgy.

- Asszonyom, ez igen szokatlan. Megkérdezhetem, mennyi idős is Ön?

- Kilencvennyolc múltam - felelte az ősz matróna.

- Kedves asszonyom, megkérhetem, hogy jöjjön ki ide a gyülekezet elé, s mesélje el nekünk, miképpen lehetséges, hogy valaki majdnem százéves, és nincs egyetlen ellensége sem!

Az aranyos néni kitotyogott a lelkész mellé, szembefordult a gyülekezettel, és csak ennyit mondott angyali mosollyal:

- Túléltem a rohadékokat!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Édi az új vonalzód! Majd mindjárt megnézem én is hogy milyenek vannak ott ahonnan Te szerezted :wink: :lol:
Jaj és a viccek... haláliak!


Na hogy telt a hétvége?
Mi jót csináltatok? Merre csavarogtatok?
Kíváncsi vagyok mit mond a dokid mik azok az eltérések! Engem ilyenkor úgy furdal a kíváncsiság még akkor is ha az eltérés minimális!
Minid utána nézek a a dolgoknak aztán mivel minden hülyeséget elolvasok izgulok addig amíg nem megyek a dokihoz. Úgyhogy tök igazad van hogy nem nézel utána! :lol:

Láttam az iwiw-en a pocakfotót! Nagyon csinos kis Benőlak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Bridget, Kisbuta, Gabóó!!!!

Mizu veletek? kivel mi történt, mi jót csinált?

Kép
pamilla
 
 


En irtam egy jo hosszut de nem valaszolt senki ra semmit :roll:

Hetvegem katasztrofa volt...vegigveszekedtuk :( A hellyel sem vgyok kibekulve egyaltalan :cry: szal semmi jo...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget0801 írta:Kisbuta
Annyira orulok,hogy ezt mondod :) mert te legalabb tudod mirol van szo mas talan nem erti mert nem tudja vgy azt hiszi csak nyavajgok mert nekem semmi nem jo :roll: Pati baratnom meg ott sirt nekem mindig,hogy milyen jo nekem,hogy megyek NY-ba mert ok itt eltek es ugye tavaly koltoztek ki Japoba es teljesen rosszul van Tokyo-tol...hat en meg kijottem es nem ertem mit szeret ezen a varoson mert azert tokyoban tenyleg van sokminden jo amit lehet szeretni de itt :roll: Na jo befejezem de ngyon jolesik,hogy van valaki aki tudja mirol beszelek :wink:

Paromat meg nana,hogy nem nyaggatom...meg 3nap utan nem jelenthetem ki a varosrol,hogy utalom amugy sem a varost utalom de ez a Manhattan resze eleg kaki :? De muszaly itt laknunk mert apacska itt fog dolgozni :roll: majd korulnezunk a hetvegen lakas ugyben is a west side-on arra mintha kicsit nyugisabb lenne :roll:

Lekotni meg marhara letudnam kotni magam ha pl lenne egy baba :D 8)

Pami
Hat igen sajna nem jon be de en tudtam mire szamitsak...dehat apacska miatt jonni kellett :roll: A tokeletes embereket felejtsd el majd a blogomban bovebben kifejtem de itt mar nem akarok negativkoni :oops:

Idovel biztos,hogy konnyebb lesz de szeretni sosem fogom...mert ez meg M.orszagnal is rosszabb :? Tokyo jobb Pestnel de ez minden celon tulo :roll:

Hat igen en azert most egy lombikot itt bevallalnek mar ha apacskanak is sinylik ra a penztarcaja :? :oops: de ha nem az se baj megyek haza es meg mielott hazamennek mar beszelek majd dokikkal erdeklodom stb mert en meg asztal alatt is tudok csusztatni jocskan ha arrol van szo....de szeretnem minnel elobb elkezdeni :roll: Parom egy tunder marha sokat valtozott...a nem akarok gyereketbol a lombikba :wink: Lehet mar irtam de most nyaron mentunk volna csaladlatogatoba agusztusban...de ezzel a koltozessel ugrott ez is :( igy megint nem tom mikor jutunk el hozzank :cry: merthat telen nem akarom vinni meg ahogy hallottam a karacsony ngyon szep itt inkabb anyut hivatnam ki karira ha jon.

Koszonom kerdesed anyum szenved mert o tudja mennyire szerettem japant es aggodott a beilleszkedesem miatt :roll: en meg nem hazdok anymnak igy elmondom kerek perec,hogy erzek :? szal aggodik szegeny es a 2fiutesom meg csinaljak neki a fejfajast :? de mindenki jol van 8)

Hat igen mar csak egy nap es 35hetes leszel :D lassan tenyleg szulsz :shock: Jaj de szep is lesz az a nap...sms-t kinek kuldessz majd :?: Gabo tolunk is eltunt nem tom hol lehet :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pami!
Hát tudod, igazából hétvégén pihentem, ettem, olvastam, aludtam, mosogattam. És vasárnap felállítottuk a kerti medencét is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Fürdeni mi nem fürödtünk, mert még alig volt benne víz, amikor eljöttünk, de anyumék este felavatták apuval :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszi a vonalzó dicset.... legalább látom már, hogy hány napom van hátra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Direkt nem néztem utána a neten, hogy ezek a csillagosak mennyire gázok, hogy ne idegesítsem magamat. De csütörtökön megyünk a dokimhoz, majd akkor úgyis elmondja.
És köszi a poci dicset is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az elso jo hir miota kijottunk :D
Talaltam egy meddosegi kozpontot itt tolunk nem messze es magyar a doki :shock: 8) jah es igy magyaroknak fel arert melozik :D legalabbis a konzi ar felar :roll: 650$ vgy a fele 325$most nem tom :roll: azert igy is huzos es a leleteim nincsenek itt mert a hajon vannak utban ide :twisted: merthat en arra szamitottam,hogy ugye indul a lombik meg ott es addig mire ide kier a papir en is ittleszek :roll: remelem a lombik is felar lesz mert az ngyon jo lenne :roll: 20-an megyek beszelore 8) halat adok az egnek ezert Kép meg lehet akkor magyar doki hozza ossze nekem a babot 8) :lol: Most jott egy email is toluk 9200$ a lombik de akinek nincs biztositasa annak adnak valami akciot :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

A 4D-s eredményünk:

BDP: 64 mm
HC: 245 mm
AC: 227 mm
FL: 51 mm
Becsült magzati súly: 1024 g

A biometriai adatok alapján 26 hetes 6 napos terhesnek felel meg.
Az uterus üregében egy élő magzat látható koponyavégű hosszfekvésben. Ép koponya, szabályos arc, normál agyszerkezet. Oldalkamrák normál tágasságúak. Gerinc párhuzamos, követhető. Szabályos négyüregű szív. Ritmusos szívműködés. Bal kamrában egy hyperechogén papilláris szívizom látható.
Kp. gyomortelődés ábrázolódik. Kp. hólyagtelődés ábrázolódik.
Mindkét vese ábrázolódik, üregrenduseri tágulat nincs.
Zárt hasfal és mellkas. Épnek imponáló testkontúrok.
Bégy végtag látható.

Lepény: mellső falon, mélyen tapad.
Magzatvíz: átlagos mennyiség.
Köldökzsinór: három érkeresztmetszet ábr.

Egyebekben, amennyire a vaskos anyai hasfalon megítélhető, az érvényben lévő szakmai protokoll szerint elvégzett vizsgálat során jelenleg durva anatómiai eltérés nem ábrázolódik.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!


Jelen vagyok én is :lol:

Bridget!

Na ez tök jó hír. Látod az embernek mindig lehet szerencséje. Pláne hogy azért az ember a saját nyelvén talán jobban meg is tudja értetni magát nem?

Remélem a pároddal redbe jöttek a dolgok és már szent is a béke!!!
Sajna gondolom ez az új helyzet őt is megviseli sőt sztem ő is érzi anélkül hogy mondanád hogy nem érzed jól magad ott és nem tud egyenlőre mit tenni hogy neked jobb legyen!!!!
Fel a fejjel! Már csak jobb lehet!

Te hogy milyen jó ötel anyudat kivinni! Biztos nagyon fog örülni neki, na meg persze Te is hogy ott lesz! Sőt lehet hogy addigra már pocakos is leszel :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Ezek szerint Benőke szépen fejlődik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GRATULA!!!!!!

Képek nincsenek?
Ti láttátok tisztán az arcát? Most akkor tuti ogy fütyis? Vagy közben belőle is nunis lett? :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem is kell túlzásba vinni a pörgést. Én is fokozatosan jöttem rá hogy már nem vagyok úgy terhelhető. Most meg... Örülök néha ha menni tudok úgy hogy nem fáj vmi :wink:
Persze ez nem panaszkodás, csak már érezhető hogy nehezebb a dolog!

Kép
pamilla
 
 


Rólunk:

Tegnap nődokkernél voltunk és kiderült hogy sajnos pont júli utcsó hetében elmegy 2 hét szabira. Na nem ő akart menni hanem a kórház küldte és nem volt válsztás, állítólag idén így intézték a dolgokat odafenn. Szóval megígérte hogy ha szülök akkor mindenképp visszajön. Ha nem tuna vmiért jönni annak csak komoly oka lehet! Hát majd meglátjuk. Most azér tszurkolok hogy mégse jöjjön júli végére, hanem akkor már időben szülessen meg ne korábban :lol: Akkor lesz doki is és szülésznő is kéznél!

Majácska jól van. Ma voltunk ctg-n. Hát múlt héten hiperaktívnak mondták, most pedig nyugdíjas volt. Aludt a kis lelekem. Piszkálgatni kellet. Aztán persze a végére meg beindult mint állat... :shock: A szülésznő zat mondta hogy ez ilyen melegben normális mert a baba szervezetének is át kell állnia a melegre! Hát én 1 percig nme aggódtam, mert egyébként pörög egész nap. Csak abban az időpontban amikor menni kell vizsgálatra mi még aludni szoktunk :oops: :lol: Felborul a napirend :lol:

Hát nagyjából ennyi :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Íme a képek:
Kép Kép Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami!
Hát akkor nagyon drukkolok, hogy Majácska pont időben akarjon megszületni, hogy mindenki ott lehessen :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Benőkét is kellett noszogatni tegnap, a szivecskéjét nagyon nehezen akarta megmutatni rendesen. Kiküldtek 10 perc sétára :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami
Hat sokan mondtak,hogy ez a doki egy egi jel!Az elso volt akire raklikkeltem es felhivtam :D En mar kikupalodtam angolul ezekben a szavakban es amikor pl atneztem a beultis topikba megertettem mi az a magyar jelentese 1-2 dolognak :lol: De azert megis csak jobb,hogy kibeszelhetem mindenem amit akarok es teljesen maximalisan erteni fogok mindent 8)

Ma parom elutazott Californiaba es holnap jon ugyhogy lesz kis nyugi... :roll: hat majd hetvegen probalok a kedvere tenni de most eleg paprikas a hangulat es minden kis szarra ugrik :?
Hat ahogy mondod ennel mar csakis jobb lehet :lol: :lol: :lol:

Hol irtam,hogy kihoznam anyut? :roll: huh az valamikor regebben igaz :?: Hat ugy volt kihoznam de igy hogy meg se lakas semmi es en sem epp a csucsponton vgyok a nyari kijovelet dugaba dolt.Viszont karira orulnek ha itt lenne baaar ha utazunk mi epp valamerre akkor ez megint meghiusul :? anyu viszont mindenkeppen akar jonni ha szulok :shock: hol van az meg :roll:

Fuu basszus ez a dokinod szabadsaga nem valami jokor jott :? es altalaban sok ismimnel hallom ugyanezeket a dolgokat talan a nyari babak mar csak igy jarnak :? :? de en is nyaron szeretnek szulni :) ugyhogy pont idoben vgyok 8)

Ez a Maja nez meg mindig ugy tetszik...nekem is ottvan am a listamon :wink:fuuu ha mar csak 31nap naon csecse a vonalzid 8) fotot nem kaptal :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: