Új privát üzeneted érkezett!

de azért nem csüggedsz?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát egy kicsit azért mindig. De most már kézbe veszem a dolgot, elmegyek egy normális orvoshoz és megmondom neki, hogy most már csináljon valamit mert én erre nem érek rá és most már nem ártana ha valaki esetleg egy év után végre normálisan megvizsgálna mert igencsak gyanús, hogy valami nem stimmel.

Kép
németh
 
 


azt jol is teszed ha elmész dokihoz hogy nézzenek körbe odabennt!
Engem is augusztusba kivizsgálnak! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita!

Sörözés azért, hogy meggünepeljük az utolsó pirit! Mert egy jó pár hónapig nem fog velünk találkozni ezután! :D :D :D

Ugye milyen jó a hozzáállásom? (De hülyén néz ki ez a szó leírva.)

Az a furcsa, hogy én most nem is keserdtem el annyira. :shock:
Mi lehet az oka?

Kinga!

Hol és mikor?
Még valaki?
Vendég
 


sziasztok

reméllem minél előbb csatlakozik valaki(k) hozzám a táblázatba nem szeretem a magányt :lol:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


catherine ugy legyen ahogy mondod!!viszlát piri! :lol:
egyépként én se vagyok elkeseredve már tök jó kedvem van mióta voltam dokinál! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Catherine: na ez a hozzáállás nekem is tetszik!

Nita: hát igen, most már nálad is kijár egy alapos vizsgálat.

Betti: én nagyon szívesen csatlakoznék már hozzád, elhiheted. :D

Kép
németh
 
 


én már nagyon szurkolok nektek hogy minél előbb újabb kismamink legyen el is küldtem pár gólyát felétek itt nálunk sok él ma délután is 2 volt a kerteben mert fővet nyírtunk!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti!

Mi mindent megteszünk, hogy átkárüljünk a táblázat másik felébe!

Remélem ez most tényleg az utolsó piri lesz egy ideig, mert alaposan kitesz magáért... :shock: :twisted:
Vendég
 


sziasztok!
tök jó volt a balcsi!Kicsit le is pirúltam pedig be voltam kenve!
A Máté is BEJÖTT a vízbe,igaz csak a sekélybe de bejött és ez a lényeg!
majd teszek fel később képeket! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Várjuk a képeket!
Melyik részen voltatok?
Mi csütörtökön megyünk Zamárdiba. :)
Vendég
 


szia.siófokon voltunk!
Olyan jóidőt kívánok nektek mint amilyen nekünk is volt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Eltünt mindenki?Na,ki hogy áll?

Nekem tegnep estétől már van barnázgatás,úgyhogy megint piri lesz! :cry:
Már ma reggeltől a palástot sem iszom.

Van valaki,aki a ciklusa végéhez közeledik,vagy talán már késik is?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!

Nekem lassan már el is múlik piri, így most a pémet várom. Remélem nem késik annyit, mint az előző hónapban. :roll:

Fel a fejjel!
Ha a következő hónapba jön össze a baba, akkor már áprilisban születik, és akkor olyan szép a tavasz! :D
Vendég
 


sziasztok!
Nekem is lassan pé lesz ahogy a vonalzó is mutatja! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép Kép
Vendég
 


Carpediem: 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, almaléval, barackléval kezdtem, utána alma, krumpli pépesítve.
Vendég
 


betsy nagyon nagyot nőtt a Bencus!!!!!!
Peti is kész kis herceg let!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: Tényleg gyorsan nőlnek a lurkók :) Siófokon voltatok a homokos részen? Képek?
Vendég
 


szia betsy igen volt homokos rész is de mi inkáb füves részre mentünk!
küldök az emailedre képeket,ha :lol: megkérlek fel teszed őket?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Nitácska: Itt vannak a képek, amit átküldtél, bár szerintem az első nem teljesen az, amit szerettél volna :wink:

1.kép:Nitácska Mátéja a Velencei tónál
2.kép:Nitácska Mátéja az állatkertben
3.kép:Nitácska eteti a lovat :)


Kép Kép
Kép
Vendég
 


köszi betsy hogy feltetted a képeket!az első kép tényleg nem az lett amit akartam! :? az is az állatkertben van! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Máté nagyon édes! :D :D :D
Te pedig bátor, ahogy azt a lovat eteted. :)
Vendég
 


szia!
catherine az a paci a hugom kedvenc pacija majdnem a sajátja volt! :lol:
Máténak nagyon tetszettek a kecskék vagy mik! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeljétek ma a kis pöcsösöm 3-szor is pisilt a wc-be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: Nagy nagy gratula! Gyorsan szobatiszta lesz, majd meglátod!
Vendég
 


szia betsy mi is reméljük!egész nap pelus nélkül vagyunk tegnap óta,persze csak napközbe és mikor nem alszik!
Nagyon ügyi,ha pisilni kell szol!
A kakival még gondban vagyunk! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Minden rendben lesz a kakival is!
Nagyon ügyes nagyfiad van! :D

Beni teljesen rapszodikus ebből a szempontból. Ha játszik eszébe sem jut a dolog. De néha kaki előtt is szól és pisi előtt is. Néha pedig, ha azt mondom, hogy csak akkor csinálhat ezt vagy azt, ha kakil a bilibe, akkor ráül és egy percen beül megvan az eredmény. :shock: Ki érti ezeket a gyerekeket?
Vendég
 


catherine tény hogy néha nem tujuk megérteni őket! :shock:
Most tényleg örülünk a pisinek is a wc-be a kaki majd később!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk tegnap délután a Balcsiról, nagyon jól éreztük magunkat, főleg Máté. Rengeteget játszott, élvezte nagyon a vizet. Blellén voltunk, nagyon jó homokos part és sekély víz volt, pont gyerekeknek való. Csak iszonyatos sokan voltak a strandon, már zavaró volt az a sok ember. Megpróbálok képet feltenni Mátéról.
Kinga

Kép
németh
 
 


Kép Kép

Kép
németh
 
 


németh nagyon helyes a Máté a vízben!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Mi siófokon voltunk szintén homokos és sekély víznél ahol a Máté is bement a vízbe ami nála nagyszó!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: köszi. :D Én is azt hittem, hogy majd félni fog, de nem. Tavaly még más volt.

Kép
németh
 
 


az a jó ha nem fél!
Mi nálunk a Máté tavaly azért sírt ha ki kellett jönnie a medencéből,de most meg az istenért se akar beni!nemértjük miért?!nemérte smmi rossz! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok. Megjöttem mostmár vagyok.
A mlt héten kicsit pörgés volt. sok helyen jártunk el is fáradtunk. Voltunk a velencei tónál, Balatonon, Egerben strandon és ózdon strandon. Hát mit mondjak kiáztam rendese. Szabin álvezte nagyon:) Ő a legbarnább:):) Igazi néger lányka lett:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Hétvégén mi is a Balcsinál voltunk. Zamárdiban.
Ott ugyan fű van, de nagyon jó volt. Barátokkal voltunk, és 4 gyerek is volt. Beni nagyon élvezte. Bár őt a víz nem érdkelte nagyon. Pontosabban kb. ugyanannyit töltött a vízben mint a homokozóban vagy a csúszdán.
És azt is lehetett mondani neki, hogy ha ráül a bilire és kakil vagy pisil akkor mehet játszani. És milyen csoda, ilyenkor mindig sikerült. :)

Két képet teszek fel én is:

Kép Kép
Vendég
 


Csucsu!

Nekem a szüleim is és anyósomék is Egerben élnek.
Tavaly voltunk egyszer a strandon Benivel, azt nagyon élvezte. De én inkább a természetes vizeket szeretem.
Vendég
 


Sziasztok!
csak gyorsan bekukkantottam. látom a napokban mindenki vízközelben volt!!!!!! :lol: Nekem sikerült a vizsgám 7-én és 9-én voltak. utána jól lefáradtam. :? az okj-s bizit augusztusban kapjuk meg, egy kis buli keretében. :D tegnap egy négygyerekes családnál voltunk vidéken. évente egyszer elmegyünk hozzájuk. 20-19-13-7 évesek. a legkisebbel Máté jól összehaverkodott. már a nevét is tudja: Bendezgúz- "Bede"- Máté így szólította. ja tanult ám még egy szót, születésnapi buli volt egy ismerősnél és volt torta-- na ez a szó is megtetszett neki: tota. de nem ízlett neki. :? oroszkrém volt, krémet kiköpte, a piskótáját megette. :shock: ja, meg az unokatesóim is itt voltak, 2-en, + a tesóm. minden évben van ilyen "unokatesótalálkozó"- így hívjuk. mindig valamelyikünknél van, főzünk, dumálunk, sétálunk. (tavaly Martonvásáron Beethoven koncerten is voltunk.) Tesómnak már szépen látszik a pocija, pedig még csak 12-13-hetes. de a többedik gyereknél már előbb látszik. (meg ő alapjában vékony, nemúgy mint én... :( :oops: )
Megyek aludni, késő van.
puszi

Kép

Kép
syrynx
 
 


Catherine: Eger nagyon szép szívesen laknék ott. Ami szimpatikus volt, hogy aki egri az a strandra olcsóbban bemehet. Ez nagyon jó és szép gesztus.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Örülök, hoyg tetszett Eger. Én is szeretm, csak kevés a munkalehetőség és nagyon drága ott élni. :(
De a Strandon valóban jó, hogy olcsóbban lehet bemenni a helyieknek. Tavaly még nekünk is, de idén már átjelentkeztünk Telkibe. De nem ez fog visszatartani, ha lesz egy kis időnk amikor ott vagyunk.
Vendég
 


sziasztok!

Milyen kicsi a világ mi is eger mellől származunk mindketten a szülők most is ott élnek mi meg ingázunk néha ezt a 400 km ert.

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti
hogy vagytok? rég írtál. már nem sok van hátra... :lol: hogy bírod? Gondolom már Réka is nagyon várja a tesót. :D

Eger---Anyukám ott tanult a főiskolán. de az nagyon régen volt, a 60-as években. mindenesetre nagyon szereti ezt a várost. nekem is tetszik! :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok!
Csucsu jó hogy ujra vagy!!!!!!!!! :lol:
Betti miujság veled így a végefele?Gondolom megszenveded a meleget?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy!

Nagyon jók a tickerek. Melyik oldalon van ilyen?
Vendég
 


Betsy!

Megtaláltam!
Vendég
 


sziasztok!jóreggelt mindenkinek!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Jó reggelt Neked is! És szép napot! :D
Vendég
 


szia catherine!neked is szép napot! :lol:
Többiek merre vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mielőbbi baba esőt kívánok mindenkinek!
Mi jól vagyunk csak olvasó üzemben szoktam lenni mert arra nem igazán jut időm hogy írjak is de most van egy kis szabad időm még a fiaim a barátnőmnél vannak és a Dorci alszik egy kicsit. Az éjszakáink elég jük 2-kor és 5-kor majd 7-kor kelünk . De nagyon nyálzik úgy gondolom megindultak a fogacskák , mert nagyon rágja a kezeit is . A hasfájás már a múlté szerencsére. Már hasra fordul és ügyesen tartja magát.
Na ennyire jutotta mindenkinek kívánok jó nyarat és sok sikert a babaprojektezőknek és a babázóknak dobok pár képetz is a gyerekekről.
Kép Viktor és Gergő vizfestékezés után magukat festették nem a sznezőt [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 199.95.jpg[/img] Gyermekeim: Gergő,Dorottya,Viktor [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.1296.jpg[/img] Dorottya

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Na nincs nagy pörgés! :?

Catherine: hogy van Beni sebe? Látom még mindig be van kötve az arca. Vagy már csak a víz miatt? Nagyon édes, gondolom ő is élvezte nagyon a fürdőzést.

Syry: hogy van a lelked?

Nita: nemsokára megint kezdődik a Project!!! :wink:

Én tegnap voltam dokinál, most egy csomó vizsgáltom lesz. Hormonszint vizsgálat, átjárhatósági, egy rakás uh., immunológiai. Végre! Lehet, hogy ha nem ilyen kutyaütőkhöz jártam volna már rég terhes lennék. Na de a lényeg, hogy most minden ki fog már derülni, hogy mi a gond.

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: